320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Jalgpalluri jalalöök

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Jalgpalluri jalalöök

    Kas keegi oskab öelda kui palju võib tonnides olla kõige tugevam jalgpalluri jalalöök? Palun vastake mulle e mailile eden1@hot.ee

    #2
    Vastus teemale \'Jalgpalluri jalalöök\'

    Algselt postitas eden


    Kas keegi oskab öelda kui palju võib tonnides olla kõige tugevam jalgpalluri jalalöök? Palun vastake mulle e mailile eden1@hot.ee
    peaksin teatama, et sa oled idioot, aga viisaka inimesena ei tee ma seda ja selgitan:

    tonn on massiühik

    nii, nüüd mõtle ise ka natuke.

    «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
    «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

    Kommentaar


      #3
      Vastus teemale \'Jalgpalluri jalalöök\'

      Algselt postitas rohelineKonn




      nii, nüüd mõtle ise ka natuke.
      tõenäoliselt ta seda küsimust poleks esitanudki, kui ta su soovitust suudaks ellu viia

      Kommentaar


        #4
        Vastus teemale \'Jalgpalluri jalalöök\'

        löögi tugevust mõõdetakse ikka kilomeetrites et mitu kmh pall lendab mitte tonnides
        The only sensible way to live in this world is without rules! - The Joker.
        If you're good at something, never do it for free - See above.
        I believe whatever doesn't kill you simply makes you... stranger - See above.

        Kommentaar


          #5
          Vastus teemale \'Jalgpalluri jalalöök\'

          Algselt postitas Ch1ller666
          löögi tugevust mõõdetakse ikka kilomeetrites et mitu kmh pall lendab mitte tonnides
          kilomeeter on teepikkuse ühik.
          kmh ehk km/h on kiiruse ühik.

          Kommentaar


            #6
            Vastus teemale \'Jalgpalluri jalalöök\'

            Tegelikult.

            Kui ma enda ajus natuke ringi uurin (pisike, seetõttu hea uurida ), siis kas poksijate käelöögi tugevust ei ole tonnides mõõdetud...Mike Tysoni kohta oleks nagu midagi meeles.

            Vabandan kõigi matemaatikute ja eelarvefriikide ees (loe: numbriinimesed ), kuid kas löögitugevust ei saa siis täiesti kindlalt tonnides mõõta?
            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

            Kommentaar


              #7
              Vastus teemale \'Jalgpalluri jalalöök\'

              matu tabas naelapead päris raskelt

              Kommentaar


                #8
                Vastus teemale \'Jalgpalluri jalalöök\'

                Algselt postitas Martin


                Vabandan kõigi matemaatikute ja eelarvefriikide ees (loe: numbriinimesed ), kuid kas löögitugevust ei saa siis täiesti kindlalt tonnides mõõta?
                Mina mäletan midagi sellist, et löögitugevust (ehk jõudu) mõõdetakse njuutonites. Dzhaul oli siiski töö suuruse ühik.

                Aga ega ma füüsikas eriti tugev pole

                Kommentaar


                  #9
                  Vastus teemale \'Jalgpalluri jalalöök\'

                  kuna jõudu mõõdetakse njuutonites, siis peaks see ilmselt olema kõige loomulikum selliste asjade mõõtmise ühik. Kuna F = ma, siis põhimõtteliselt võrdub jõud keha massi ning kiirenduse korrutisega - mistõttu oleks see antud juhul suhteliselt lihtsalt leitav.

                  newtoni kolmanda seaduse järgi kehale antud jõud on võrdne vastasjõuga ehk põhimõtteliselt F1=-F2. Kuna F=ma siis m1a1=m2a2. Kuna seisva palli puhul on a=g ehk raskuskiirendusega (9,81m/s2), siis m1g=m2a2, kus m1 on palli mass, m2 on mass, milline peab palli tabama, et pall lendaks ning a2 on jala kiirendus, mis sellel on kokkupõrke hetkel palliga (ehk kiirendus, mille pall saab vastupidise suunaga elastsel kokkupõrkel jalaga), mistõttu äkki võiks väljendada seda massi näiteks nii m2= m1g/a2?

                  hmm ... ei, see vist ei klapi. aga ära ka ei kustuta.

                  Kommentaar


                    #10
                    Vastus teemale \'Jalgpalluri jalalöök\'

                    Aga äkki ta mõtles hoopis,et mitu tuhat (krooni,naela,rubla,dollarit) saab ühe löögi eest.Seda oleks ju suht lihtne välja arvutada.Loed ära mitu korda mängu jooksul mängija lööb palli ja jagad arvu tema nädalapalgaga.Näiteks kui mängija palk on nädalas 40 000 naela ja ta lõi mängu jooksul palli 20 korda,siis jalgpalluri löök on 2 tonni.

                    Lihtne ja loogiline ju.
                    Ülim naiivsus – naiste mõtlemine, et kui nad sakummi ei anna, jääb meestel viin joomata

                    Kommentaar


                      #11
                      Vastus teemale \'Jalgpalluri jalalöök\'

                      Poksijate löögitugevust mõõdetakse tõepoolest tonnides. Muide Cassius Clayl pidi see number võrreldes teiste kuulsamate poksijatega lausa hirmuäratavalt suurem olema.
                      Tuleb välja, et rohelineKonn ei olegi robot.

                      Kommentaar


                        #12
                        Vastus teemale \'Jalgpalluri jalalöök\'

                        kui mõni suuraju kusagil löögitugevust tonnides mõõdab, siis tuleb sellele leida mingi normaalne põhjendus. nii, las ma mõtlen. käes. tonnides mõõdetakse poksijate löögitugevust seetõttu, et keskmine inimene ei tea njuutonist mitte sittagi. kõige paremal juhul on ta kuulnud, et Isaac Newtonile kukkus õun pähe. samuti teab mõni joodik Newtoni neljandat seadust:: viimane tilk tuleb alati püksi.
                        põhjus on umbes sama, miks kehatemperatuuri ei mõõdeta kelvinites või õhurõhku paskalites - pööbel ei saa aru.
                        niisiis kokkuvõtvalt: löögitugevust ei saa mõõta tonnides. kui poksijate löögitugevust tonnides väljendatakse, siis on ühel hetkel sooritatud üks füüsikateadust alavääristav perverssus.

                        tõde on peidus SW postituses ja kordama ma seda ei hakka. täpsustuseks võib öelda vaid niipalju, et tegemist on vektoriaalsete suurustega. F - jõuvektor, a ja g vastavalt kiirenduse ja raskuskiirenduse vektorid. ja kui keegi oponeerida tahab, siis võiks ta selgitada, kuidas saab vektoriaalset (suunaga) suurust mõõta tonnides? SUURAJUD!
                        «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                        «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                        Kommentaar


                          #13
                          Vastus teemale \'Jalgpalluri jalalöök\'

                          Täielik tõde on tegelikult ainult minu postituses.
                          Ülim naiivsus – naiste mõtlemine, et kui nad sakummi ei anna, jääb meestel viin joomata

                          Kommentaar


                            #14
                            Vastus teemale \'Jalgpalluri jalalöök\'

                            Nojah.
                            Teile uskmatutele veel teadmiseks, et 1 tonn = 1000 kg. 1 kg on umbes 1 kuupdetsiliitri puhta vee kaal. Tegelikult asub 1 kg muidugi Pariisi lähedal etalonide hoidlas, nagu ka 1 meeter jms.

                            Kommentaar


                              #15
                              Vastus teemale \'Jalgpalluri jalalöök\'

                              Algselt postitas rohelineKonn


                              Algselt postitas eden


                              Kas keegi oskab öelda kui palju võib tonnides olla kõige tugevam jalgpalluri jalalöök? Palun vastake mulle e mailile eden1@hot.ee
                              peaksin teatama, et sa oled idioot, aga viisaka inimesena ei tee ma seda ja selgitan:

                              tonn on massiühik

                              nii, nüüd mõtle ise ka natuke.
                              Valus, valus. Mõõdetakse küll löögijõudu tonnides. Lihtsalt muudad njuutonitel komakoha ära ja ongi. Minu anatoomia õppejõud nimetas kvadritseps femorist ehk reie nelipealihast \"jalgpallurilihaseks\" ja rääkis (kusjuures korduvalt), kuidas Pele löögijõudu mõõtes saadi tulemuseks 3000 kg ehk 3t. Nii et eden, vastus on 3 tonni. Viitsin ma ta jee sulle seda meili peale saata.
                              \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

                              Kommentaar

                              Working...
                              X