320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti koondiste memorabiilia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Eesti koondiste memorabiilia

    Tundsin lihtsalt huvi et kas kellelgi on saadaval mingil digitaalsel kujul eesti põhi ja erinevate vanuseklasside meeskonna, üksikuid, mängu ... pilte. Siia võiks siis vähem õnnelike jaoks neid ju üles riputada aeg-ajalt ehk.

    #2
    Vastus teemale \'Eesti koondiste memorabiilia\'

    mõned uuemad

    U19 turniirist (Hollandi mängust ei tulnud häid pilte + külm oli pidevalt), ning U21 mängust Rakveres. Üldiselt ei meeldi mulle palju pilte teha ühel mängul.

    Kommentaar


      #3
      Vastus teemale \'Eesti koondiste memorabiilia\'

      Kas tõesti ei ole kogu selle foorumi peale mitte ühtegi inimest kellel oleks eesti koondisest (või koondislastest) pilte mida nad oleksid valmis ka teistega jagama.

      Kommentaar


        #4
        Vastus teemale \'Eesti koondiste memorabiilia\'

        Algselt postitas Amadeus


        Kas tõesti ei ole kogu selle foorumi peale mitte ühtegi inimest kellel oleks eesti koondisest (või koondislastest) pilte mida nad oleksid valmis ka teistega jagama.
        Ignorant!

        Guess I\'ll have to thank myself then.


        Edit: Mis seal salata - mõista Sa seda ei andnud.
        Aga palun.

        Kommentaar


          #5
          Vastus teemale \'Eesti koondiste memorabiilia\'

          Algselt postitas ethan


          Algselt postitas Amadeus


          Kas tõesti ei ole kogu selle foorumi peale mitte ühtegi inimest kellel oleks eesti koondisest (või koondislastest) pilte mida nad oleksid valmis ka teistega jagama.
          Ignorant!

          Guess I\'ll have to thank myself then.
          See eelnev ei olnud loomulikult mõeldud sulle. ei maksa nii hellakene olla. tõsi ta on et ma ei pidanud silmas pilte mis on tribüünilt tehtud. nende pealt ei ole märkimisväärselt nägusid võimalik eristada. ma püüan lihtsalt tekitada endale mingit arhiivi kus oleks koondislased läbi aegade (põhiliselt siiski uue vabariigi) kõik esindatud nii statistika kui ka piltide kujul. ja loomulikult on igasugused meeskonna pildid kah seal juures kenaks lisandiks.

          ps. ja aituma muidugi sellegi poolest

          Kommentaar

          Working...
          X