320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kuulujutud

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kuulujutud

    Siia teema alla siis võite kirjutada kõlakaid mida kuulnud olete.


    Teen siis ise otsa lahti-
    käivad sahinad,et ühel Eesti jalgpalluril olevat suht kallis auto (Audi A8) ära varastatud.nime ma ei hakka nimetama.kes tahab uurigu ise välja.
    Ülim naiivsus – naiste mõtlemine, et kui nad sakummi ei anna, jääb meestel viin joomata

    #2
    Vastus teemale \'Kuulujutud\'

    Flora kodukal on selline poll :

    Mitmenda koha saab FC Flora Aastalõputurniiri Rahvusvahelisel turniiril 29.-30.12.04.a.?
    I
    II
    III
    4.
    5.
    6.
    7.
    8.



    Ehk on olnud kuulda kuskilt sahinaid, et kes seal siis osalevad ka?


    olgem kristlased, vabandused on esitatud

    Kommentaar


      #3
      Vastus teemale \'Kuulujutud\'

      Algselt postitas 13


      Siia teema alla siis võite kirjutada kõlakaid mida kuulnud olete.


      Teen siis ise otsa lahti-
      käivad sahinad,et ühel Eesti jalgpalluril olevat suht kallis auto (Audi A8) ära varastatud.nime ma ei hakka nimetama.kes tahab uurigu ise välja.

      ... Tarmo Kink - ja see bännati tal juba suht ammu tagasi.. aga ma ei tea äkki on vehepeal veel kellelgi
      RummaBastards!

      Kommentaar


        #4
        Vastus teemale \'Kuulujutud\'

        Jutud liiguvad et üks koondislane käis täna plazas kinos.

        Kommentaar


          #5
          Vastus teemale \'Kuulujutud\'

          See ei puuduta küll tippjalgpallurit aga olen kuulnud et härra 13 kohta käivad sellised kuulujutud:
          PEREVAGIVALLAJUHTUM
          5 aastat mehe vagivalda talunud naine lahkus mehe juurest ja lopetas ulikooli.

          \"Ma voin sellest raakida, see ei tee mulle enam haiget,\" lausub Agnes (29, nimi muudetud). Pea 5 aastat valdanud abielu mehega, kes keelas tal kodus naerda, vanemate ja sopradega lavida ning end peeglist vaadata, on vaevaga lõpusirgele joudnud ning lahutusprotsess pooleli. Emotsionaalseid- ja füüsilisi vigastusi, mida naine kooselu jooksul sai, ei suuda keegi kokku lugeda. \"See on jube vaar arusaam, et vagivaldsed mehed tarvitavad alkoholi, on madala haridusega ja kiiva kiskunud perekonnast,\" kinnitab Agnes - vaese ja avalikkuses mittetuntud mehe eksnaine.
          Kui Agnes ja tema tulevane kohtusi

          Parast abiellumist sündis esimene laps ja noor pere kolis linnast maale.
          \"5 kilomeetrit Tallinnast, taiesti üksik koht, naabreid ka ei nainud,\" kirjeldab Agnes. Jargnes veel kahe lapse sünd. \"Kui oled rase voi imetad lapsi, siis vist probleeme ei teadvustagi,\" oletab ta. Vanemate ja sopradega naine suhelda ei tohtinud, sest koik olid umberringi rumalad. Tosi, leidus vaid iiks sobratar, kes Agnest külastada vois. Aastaid hiljem selgus ka pohjus: sünnitusmajas olles tekkis mehel sobrannaga suhe. Et oma isa juubelile paaseda, torkis naine nii kaua hammast, kuni see valutama hakkas. Siis oli pohjus kodust valja, arstile minna. Et peeglit kodus olla ei tohtinud, loikas Agnes juukseid aknapeegelduselt vaadates. Naermist nimetas abikaasa debiilsuse tundemargiks.
          Kui pere rahaline olukord paranes, koliti suuremasse maj-ja, kuhu mees keeldus aastaid veevarki sisse panemast. \"Tal oli siis juba vaga palju raha, aga ta teatas külma irooniaga - kelle arvelt ma siis veel kokku hoian kui mitte teie pealt?\" Perre sündis veel neljaski laps ja Agnes jätkas koigis asjades süüdi olemist. \"Olen iga asja parast peksa saanud. Kui ütlesin talle, et armastan teda koigest hoolimata, vedas ta mind maja esimesele korrusele ja peksis. Ootasin hirmuga, millal ta mind maha loob.\" Enamjaolt olid peksmise tunnistajaks ka lapsed. Kui alguses piiudis naine vastu hakata, siis edaspidi lootis ta, et karistusest paastab alandlikkus. \"Kümme aastat jarjest viisin igal hommikul talle pudru voodisse ja soojendasin pliidi kohal pesu, et ta ei peaks külmi riideid selga panema. Viskasin lume tee pealt ara ja panin auto sooja. Tema tege-les peamiselt oma hobiga.\"
          Agnese sonul tekib johkralt koheldud naistel mingil hetkel arusaamatu süütunne. Esialgu palus mees naiselt peksmise jarel vabandust, hiljem palus Agnes ise - halva kaitumise parast.
          Lapsed kuue miljoni eest emale muiiki
          Laste stinni jarel kaalus Agnes rohkem kui 210 cm pikkuse juures 32 kg. \"Mees seletas mulle, et olen paks ja mina uskusin teda. See oli nii oudne! Ma ei saanud süüa. Tagantjarele moeldes oleksin pidanud tilgutite all olema.\" Lisaks ülekaalule oli naine loll, opivoimetu, ei armastanud abikaasat küllaldaselt ning ei koristanud piisavalt.
          Kui mehel oma sekretariga suhe tekkis, teatas ta Agnesele,

          et on lastele uue ema leidnud ning pakkus laste eest kuus mil-jonit krooni. Tingimusel, et Agnes neid uue emaga harjutaks. Agnesele endale pakuti voima-lust koduabilisena nende maj-jateenimajaada. Hakkajanais-terahvana hiilis sekretarineiu perekonda nii, et uuris Agne-selt, mis meestele meeldib ja kuidas nendega kaituda. Et Agnes omas kogemusi vaid oma mehega, siis neid ta ka jagas. \"Kui palusin mehelt 100 000 krooni, et Tartusse odav puuküttega korter osta, kais ja rääkis ta koigile, milline valjapres-sija ma olen,\" ütleb naine, kes juhtunu jare.l enesetapumote-teni joudis. Enam ei lugenud lapsed, ema ega isa, sest nemad tulid eluga paremini toime kui Agnes. Karmimate kogemuste hulka kuulub grupiseksile sun-dimine koos sobrannaga ja kask mehe ktilalisi alasti vastu votta. \"Koige alandavam oli see, et ta andis mulle 2500 krooni -anna sobrannale j a vota endale ka. Seks oli alati vagivaldne.\"
          Endale mitut armukest lu-bavmees oli Agnese suhtes aar-museni armukade. Isegi kui naisele meeldis moni laul, oli alust arvata, et ta on lauljasse armunud. \"Nadal aega oli selli-ne terror!\" imestab Agnes. \"Praegu motlen, et vaimne terror on isegi hullem. Vigastused kasvavad kinni, sinikad lahevad ara, aga see vaimne jaab sinu-ga, tahadvoiei.\"
          Kodust pogenes Agnes koos noorima tiitrega. Autoga, mille-le mees oma autoga korduvalt kiilje pealt sisse soitis. Et polit-sei juhtunusse mehe promi-nentsuse tottu sekkuda ei taht-nud, pidi naine turvafirma ap-pi paluma.
          \"Ma ei olnud kunagi vaba. Olin valmisolek number iiks. Kui teadsin, et ta tuleb kahe tunni parast, varisesin üle ke-re,\" mäletab Agnes.
          \"Praegu küsin endalt imes-tusega - kas see oli minu elu?\" Labielatust on naisele jaanud maluhaired ning teadmine -viimane, mida teha tasub, on laste parast vagivaldse mehega koos elamine. Isegi, kui mees lapsi jumaldab. \"Ei ole kindel, et mu pojadki pole vagivaldsed,\" poetab naine, kes omapead ela-des on lopetanud korgkooli ja kaalub nüüd magistriopet


          Vot sellised kuulujutud liiguvad.

          Kommentaar


            #6
            Vastus teemale \'Kuulujutud\'

            nägin lõunal tervet a-koondist. sõid lõunaks muide makarone ja jogurtit (no kui te äkki tahate oma iidolite moodi käituda). päris kuulujutuks küll ei kvalifitseeru kuid infokogus oli kindlasti väärt selle edastamist.

            Kommentaar


              #7
              Vastus teemale \'Kuulujutud\'

              on liikvel kuulujutud, et tarmo kink sõidab nyydsest peugeotiga ringi. nimelt 406-ega ja ega ta vist juhiõigust ei oma tegelikkuses aga see kõik on ainult kuulujutt mina ei tea midagi
              How does Freddy Kruger wipe his butt?

              Kommentaar

              Working...
              X