PDA

View Full Version : Jordi Cruyff?

ertz
29.11.04, 14:14
tekkis selline küsimus ja ei suutnud leida kuhu Jordi peale Espanyoli mängima siirdus? ega ometi ka mingisse naftariiki?

mcnamara
29.11.04, 16:34
Kuna tegemist väga sümpaatse mängijaga, üritasin pisut infi otsida, aga paraku ei miskit. Ainult üks lause, mille kohaselt Cruyff hooajal 2004/2005 platsil käinud pole. :(
Espanyoli nimekirjast teda muidugi enam ei leia. Kahjuks on klubi koduleht kahes kohalikus keeles vaid, mis teeb enama info otsimise raskeks.

IndrekL
29.11.04, 17:53
FM-i andmetel pole tal klubi igatahes:D. Egas ma rohkem teagi.

ertz
29.11.04, 23:42
ma leidsin veel kusagilt mingi lause et ta treenis mingi inglise madalama divari klubi juures (mis ta nüüd oligi.. Swansea vist), aga et plaan siiski Dubaisse siirduda vms. mees ju alles 30, ega ta veel putsasid varna ei ole riputanud?

ertz
01.12.04, 17:57
mingi uudis Dubaisse siirdumisest (http://www.nieuws.nl/bericht/1/30464):sega9:

lorenzo
01.12.04, 19:52
see sul muidugi viimane uudis, aga suvel oli ka midagi seesugust liikvel http://www.goal.com/NewsDetail.aspx?idNews=7344&progr=1

Mikusiku
01.12.04, 20:59
Algselt postitas erts

ma leidsin veel kusagilt mingi lause et ta treenis mingi inglise madalama divari klubi juures (mis ta nüüd oligi.. Swansea vist), aga et plaan siiski Dubaisse siirduda vms. mees ju alles 30, ega ta veel putsasid varna ei ole riputanud?
Swanseas teda kindlalt pole;)

ertz
01.12.04, 23:36
Algselt postitas zidane_5

Algselt postitas erts

Swanseas teda kindlalt pole;)

tean ;) aga ta treenis nendega millalgi...

ertz
08.12.04, 17:25
sellise vastuse sain ühes väljamaa foorumis:

It\'s no misstery at all. He has been injured and out of shape and weren\'t in Espanyol\'s firstteam plans so both parts agreed on that it\'s better if he\'s being released by his contract with the club. This is also what happend a short while ago.

ilmselt on kutt siis lepinguta ja treenib kuskil omaette või mingi klubi juures. a-la nagu ka Petit, Bogarde või mõned teised. kahju oleks igatahes kui mees juba karjääri lõpetaks.

fodd
01.09.05, 19:13
:(

lorenzo
31.12.06, 22:19
see mees mangib Donetski Metallurgi eest, treeneriks seal kuulus Co Adriaanse

mehis
01.01.07, 16:45
Mängib Donetski Metallurgi eest. Espanyol Barcelona, Deportivo Alavés, Manchester United, Celta de Vigo, FC Barcelona, Ajax Amsterdam olid tema endised klubid.

metssiga
08.06.09, 14:05
nyyd siis mees maltal.