320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AFC Leeds

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    AFC Leeds

    AFC Leeds asutati 2005.a märtsis mõned kuud varem pankrotistunud Leeds United FC toetajate poolt. Klubi kodustaadioniks on 2500 kohaline South Leeds Stadium. Klubi hakkas 2005/2006 hooajast mängima Northern Counties East League\'s, mis tähendab, et kümnekonna aasta pärast on võimalik tuua esimene Meistrite Liiga karikas South Leeds Stadiumile. Klubi asutajad ja mõlemad fännid on endi sõnul \"excited\".

    Arutleme klubi käekäiku siis selles teemas.
    «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
    «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

    #2
    Vastus teemale \'AFC Leeds\'

    Asutati või asutatakse?

    Ja ka ma saaks ka sinna mängima?

    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

    Kommentaar


      #3
      Vastus teemale \'AFC Leeds\'

      Algselt postitas Martin
      Asutati või asutatakse?
      kirjutasin lihtsalt varault valmis, pärast hea võtta. päriselt säärast klubi veel õnneks ei eksisteeri.

      sestap kasutangi võimalust, ning heidan pilgu klubi tuntuima konkurendi poole. hetkel pallivad nad Ryman Div 1\'s olles 2 hooaega järjest tõusnud kõrgemasse divisioni. ka sel hooajal läheb neil siiani kenasti, va väljalangemine FA Cupist.
      Tabeliseis hetkel säärane:
      Ryman League, Division One
      Pos Club P W D L F A GD Pts
      1 AFC Wimbledon 16 12 4 0 39 13 26 40
      2 Walton & Hersham 18 11 2 5 27 15 12 35

      niisiis, 5 punktiga liider ning kaks mängu varuks. võib arvata, et järgmise hooaja alguseks oleme neist 3 divisioni võrra maas.

      Ja ka ma saaks ka sinna mängima?
      kindlasti. oleksid seal üks parimaid
      «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
      «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

      Kommentaar


        #4
        Vastus teemale \'AFC Leeds\'

        Algselt postitas rohelineKonn

        ...hetkel pallivad nad Ryman Div 1\'s olles 2 hooaega järjest tõusnud kõrgemasse divisioni...
        eksid.. esimene hooaeg (2002/03) jäädi combined counties liigas 3ndaks või 4ndaks ja seetõttu ei pääsetud kuskile kõrgemale. teisel hooajal(03/04) pandi liiga kinni ilma ühegi kaotuseta ja tõusti siis ryman liiga 1sse divisjoni. ning see aasta ollakse taas kaotuseta. suure tõenäosusega tõustakse ryman liiga premeir divisjoni, millest vaid kahe astme kaugusel on juba conference. hatkeks on afc wimbledon mänginud 78 liigamängu ilma kaotusvalu tundmata. eat your heart out arsenal

        Kommentaar


          #5
          Vastus teemale \'AFC Leeds\'

          I\'m so horny.
          League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

          Kommentaar


            #6
            Vastus teemale \'AFC Leeds\'

            olemegi siin tagasi..
            «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
            «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

            Kommentaar


              #7
              Vastus teemale \'AFC Leeds\'

              kirjutaks siis veel pisut AFC Leedsi ajaloost.

              klubi asutamine muutus väga aktuaalseks 13 jaanuaril 2005, kui viimane vähekenegi tõsiseltvõetav katse Leeds United FC müügiks ebaõnnestus. tolleks hetkeks oli klubi ligi 40M quidi suuruses kahjumis, ning aastane negatiivne rahavoog oli suurusjärgus 10M.

              Pankrotihaldurid müüsid kiirelt maha veel mingisugustki väärtust omavad mängijad ning treeningkompleksi. Tänaseks kerkivad sinna juba korterelamud ja kaubanduskeskus - kopp löödi maase augusti alguses.

              Klubi \'administratsiooni\' alla minek tõi kaasa 10 punkti vähendamise FA poolt. Olgugi, et klubi ei tabanud relegatsioon, tuli juunis uksed sulgeda. Klubi oli selleks hetkeks kaotanud peaaegu kõik arvestatavad sissetulekuallikad, ning kõik tulevased tulud olid kohustustega mitmekordselt kaetud.

              6.august 2005

              saab konkludeeritud..
              «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
              «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

              Kommentaar


                #8
                Vastus teemale \'AFC Leeds\'

                Et see oma aktuaalsuse kaotanud teema päris ära ei kooleks, siis teen ühe poolasjakohase postituse.

                Nimelt on AFC Wimbledon minu suureks rõõmuks võitnud pika puuga Ryman League Division One\'i ja tõusnud Ryman League Premier Division\'i. Samuti võideti Surrey Senior Cup, millest me keegi sittagi ei tea, kuid mis neile siiski suurt rõõmu tegi.

                Kui klubi kaks järjestikkust promotsiooni taganud vorm jätkub samasugusena, siis mängivad nad üle-ülejärgmisel hooajal juba Conference\'is. See on ka varaseim võimalus mägida liigajalgpalli MK Dons\'i vastu. Jippikajee!
                «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                Kommentaar


                  #9
                  Vastus teemale \'AFC Leeds\'

                  AFC Wimbeldoni kohta on uues World Socceris päris pikk artikkel nende tegemiste kohta
                  \\"Lampard is the perfect example of a modern player. He has athleticism, strength, and the ability to attack or defend. He scores a lot of goals, has great vision and is very consistent.\\"
                  Marcello Lippi

                  Kommentaar


                    #10
                    Vastus teemale \'AFC Leeds\'

                    avastasin lõbusavõitu sõprusmängu, mis toob küll noorematele foorumlastele pisara silma, sest oma lemmiklubi kaotust on ikka raske taluda. isegi sõprusmängus.

                    nimelt võitis 23.juulil toimunud sõprusmängus AFC Wimbledon koduväljakul legendaarset Football Club United of Manchester\'i seisuga 1:0

                    COME ON YOU fCUM!
                    «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                    «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                    Kommentaar


                      #11
                      Vastus teemale \'AFC Leeds\'

                      rK news agency pole mitte ainult aeglane, vaid ka eksitav - unustatakse mainida, et tegu polnud mitte mingi suvalise sõprusmänguga, vaid olulise karikamänguga!

                      The Supporters Direct Trust Cup has been competed for previously by AFC Wimbledon, League One side Brentford and Enfield Town - all clubs that are owned or operated by their supporters.
                      We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                      Kommentaar


                        #12
                        Vastus teemale \'AFC Leeds\'

                        nüüd pean küll tuhka pähe raputama. fittil on tuline õigus. tähelepanuväärne on ka asjaolu, et nii kehva jalgpalli oli raha eest nõus vaatama 3301 jorssi.
                        «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                        «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                        Kommentaar


                          #13
                          tõstan budulojusele selle ka nägemisulatusse
                          «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                          «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                          Kommentaar

                          Working...
                          X