PDA

View Full Version : Swansea City FC

Leheküljed : [1] 2

Mikusiku
05.12.04, 23:50
Swansea on Walesi klubi, millega tegin tutvust CM 01-02-s, kuid mitte praegu poolelioleva mänguga vaid kunagi ammu sai ka mängitud. Tunnistan üles, et päris ausalt ei mängind:P Mängivad nad Inglise 3. divisjonis, mis sel aastal peaks kandma nime Coca-Cola Football League Two. Silma olen klubil peal hoidnud ligi kolmveerand aastat. Peatreeneriks on Kenny Jackett, mäletan, et just natuke peale seda, kui hakkasin klubi kohta huvi tunda, vahetatigi Brian Flynn Jacketti vastu välja. Staadioni nimeks on The Vetch Field ja see mahutab 12 000 inimest.
Veits ajaloost. Klubi asutati 1912. aastal, kuid jalgpalli mängiti Swanseas mitu aastat enne sedagi. 1920. aastal ühineti Inglise 3. divisjoniga ja lõpetati viiendana. 1924/25 hooajal võideti 3. divar ära. Üks märkimisväärseid saavutusi on 1925/26 hooajal FA Cupi edu. Jõuti välja poolfinaali. Sama korrati 1964. aastal. 1949.aastal saavutati jälle 3.divaris esikoht ja üritati teistkordselt 2. divisjonis hakkama saada. Püsiti seal aastani 65, parimaks kohaks jäi 7. Järgmisel aastal langeti välja ka 3.divisjonist. 1970 saadi taas edasi, kuid kolm aastat tagasi kukuti tagasi 4.divarisse. Siis toimus suur muudatus 75. aastal 22.koht, 76. üheteistkümnes, 77. viies ja 78. pääseti taas 3.divarisse. Kohe saadi ka edasi teise ja 81. aastal ka 1. divisjoni. Esimesel(ja viimasel) hooajal juhiti liigat kolm korda ja ei langetud kordagi allapoole lõplikust positsioonist-6. Kuid siis läks kõik jälle allamäge, langeti kõigepealt 2. ja siis ka järjekordselt 3.divisjoni. Kõige tipuks langeti 87.aastal ka sealt välja ja jälle tuli leppida 4.divisjoniga. Õnneks pääseti järgmisel hooajal ka kohe tagasi, kus püsitakse siiamaani. Läks vahelduva eduga, kord hästi ja siis jälle halvasti, aga liigas püsiti. Eelmisel hooajal jõuti välja FA Cupi 5.-ndasse ringi, kuid liigas läks jällegi kehvemini. 6 mängu enne hooaja lõppu peatreener Brian Flynn vallandati ja asemel tuligi praegune treener Kenny Jackett. Liigas lõpetati 10.-ndana.
Sel hooajal läheb tunduvalt paremini, liigas ollakse pärast 19. mängu 33 punktiga 2. kohal, liidrist Scunthorpe\\\'ist jäädakse maha 5 punktiga.
Eile toimunud mängus ei suutnud me võita Stockporti, kuigi mängisime palju paremini ja tekitasime rohkem ohtlikke olukordi. Kuid mida ei tulnud, olid väravad. Oli ka ebaõnne-24. minutil lõi Trundle latti. Koosseis nägi välja selline:
Gueret;Gurney, Tate, Austin and Ricketts;Forbes, Martinez, O\\\'Leary and Goodfellow;Trundle and Connor
Kodukalt võetud mängijate hinnangud:
Gueret - 8 Two genuinely top class saves and a good all round performance

Gurney - 5 Often out of position and showed poor touch. But did support the attack well and delivered a couple of good crosses.

Ricketts - 7 A solid game and looked composed on the ball.

Tate - 8 Our best defender on the day; calm on the ball, headed well, and played the ball out of defence with confidence

Austin - 7 Assured in defence.

Forbes - 8 A terrific all round effort. Some good strikes on goal, some really determined challenges, worked hard in defence and looked very dangerous moving forward.

Goodfellow - 7 some lovely tricky wing play, and looked to get shots in. More solid in the challenge than his appearance would suggest. A really promising player.

Martinez - 7 Played some lovely through balls in second half and generally marshalled proceedings. Could have been more involved in first half.

O\\\'Leary - 5 Got in some very good challenges early on, but really his involvement ended there. When we had the ball he contributed very little, often taking up poor positions, and inevitably arriving at the action a fraction too late. The second half passed him by.

Connor - 6 Won almost everything in the air, and his flicks for Trundle worked time and time again. But with the ball at his feet he was poor, and he never really looked like scoring.

Trundle - 8 Did everything but score. Some great creative play, some really strong running, and some good efforts on goal. The shot off the bar summed up his (and our) day
Vahetusi ei tehtud.
Hetke tabel näeb välja selline:
http://www.scfc.co.uk/ltable.gif
Hetkel on meie parim skoorija Lee Trundle, kes on 17 mänguga jala valgeks saanud 8. korral, neist liigas vastavalt 15/7.
http://www.scfc.co.uk/trunds2.jpg
Järgmine mäng 8.detsembril võõrsil Oxfordi vastu.

taku*
06.12.04, 00:11
swansea on kusikute kari - laenasid watfordi mulluse topskooreri ja panid teda ainult 3 korda mängu (vahetusmehena)
manager on pea peale kukkunud, kui laseb sellisel mehel nagu fitzgerald käest ära veereda:trafck:

kaala
06.12.04, 00:13
see on umbes sama hea, kui ma fännan reali ja nimeks henrry_09

Jaan
06.12.04, 03:09
Trundle näitas eelmine aasta karikasarjas päris head mängu ning sai vist isegi ringi parimaks ühe korra. Nii mõnigi kõrgemalasuv sats ilmutas ka huvi, kuid tehinguni see ei jõudnud.

Mikusiku
06.12.04, 09:25
Algselt postitas kaala

Kust sa lugesid välja, et ma fännan klubi?

Trundle näitas eelmine aasta karikasarjas päris head mängu ning sai vist isegi ringi parimaks ühe korra. Nii mõnigi kõrgemalasuv sats ilmutas ka huvi, kuid tehinguni see ei jõudnud.
Jah, ta mängis 5 mängu ja lõi 5 väravat.
Ahjaa...klubist on käinud läbi ka selline pallur nagu Chris Coleman;) Liitus klubiga 17-aastaselt 1986/87 hooaja keskel. Tema eest on saadud ka rekordsumma, kokku maksti £987 000.

laurenzo
06.12.04, 13:28
Paar aastat tagasi jälgisin telekast mingit Swansea, ei mäleta, kas nüüd liigamängu või oli see fa cup. Aga igaljuhul Lee Trundle tehnika ei ole kehvem, kui ükskõik kellel maailmas. Vend suudab mängus ikka selliseid trikke teha, et vaata ja imesta. Kiirust aga kutil eriti pole ja suhtumine on ka selline nagu lõbusamatele madala liiga õllekõhtudele kohane ja see on siiamaani olnud ka vast takistuseks, miks Lee ei ole kõrgemale jõudnud ja kardetavasti ei jõua ka, sest ei ole ju enam tegu eriti noore jorsiga. Aga igaljuhul selle poisi mängu soovitan kindlasti võimalusel vaadata.

Tanel
06.12.04, 14:37
Algselt postitas zidane_5

Algselt postitas kaala

\"Eile toimunud mängus ei suutnud me võita Stockporti, kuigi mängisime palju paremini ja tekitasime rohkem ohtlikke olukordi. Kuid mida ei tulnud, olid väravad. Oli ka ebaõnne-24. minutil lõi Trundle latti.\" Ei tea, kes seda küll ütles?

Darren
06.12.04, 15:54
Jaah, Eesti vutindusgurud võiksid Sports Interactive\'ile mingi elutöö preemia anda.Puhtalt juba selle eest, et üha enam noori hakkab \"fännama\" Briti klubisid, millega/kellega ainuke kokkupuude on olnud läbi Championship Manageri (vt. ka Skint, zidane_5).

Hip-hop pole aint lai püks ning ega fännaminegi ole piratud Championship Manageri plaat, eksole?

skint
06.12.04, 16:26
Algselt postitas Baskini Eints

(vt. ka Skint, zidane_5).

Sorri küll mageda väljendi pärast, aga irw @ ainuke kokkupuude CM! Mine oma koopasse tagasi palun, või kappi. Ja kui sa sealt aeg-ajalt pea välja pistad, siis loe hoolikamalt ja laienda äkki omaenesegi silmaringi...

vt. ka skint, zidaan5 (tohutud hulgad + ka???), \"fännama\" etc. Kui mina oleks Jaan, siis saaks see postitus mõnes osas küll Raimo Aasa preemia omanikuks. You made my day. :)

Ja loomulikult oled sina ju ainuke tõsihingeline Briti madalamate liigade klubi toetaja. FFS, it\'s Tranmere! Ei, mulle meeldib. Aitäääh :)

Mikusiku
06.12.04, 16:35
Algselt postitas Tanel

Algselt postitas kaala

\"Eile toimunud mängus ei suutnud me võita Stockporti, kuigi mängisime palju paremini ja tekitasime rohkem ohtlikke olukordi. Kuid mida ei tulnud, olid väravad. Oli ka ebaõnne-24. minutil lõi Trundle latti.\" Ei tea, kes seda küll ütles?

Ja see tähendab kohe, et ma fännan klubi?

taku*
06.12.04, 17:04
Üldse on se ME vormis jutustamien natsa nõme mumeelest. see jätab mulje nagu oleks endal käpp sees või midagi. nagu oleks pool võitu just/kaotust just tänu minule või midagi sellist ja ni iedasi. Sitt sõnastus vist niguinii.. aga änamvähem nii tundub.

Tanel
06.12.04, 18:03
Algselt postitas sarvik*

Üldse on se ME vormis jutustamien natsa nõme mumeelest. see jätab mulje nagu oleks endal käpp sees või midagi. nagu oleks pool võitu just/kaotust just tänu minule või midagi sellist ja ni iedasi. Sitt sõnastus vist niguinii.. aga änamvähem nii tundub.Aga iseenesest siiski ma kasutan kahe klubiga sõna \'me\', kuna ma olen osa klubist: fänn. Ega ikka ilma fännideta pole just eriti hea mängida. Aga vahet pole sellega.

Aga zidane_5, kas siis ei kasutagi sõna \'me\' ainult lemmikklubidel? Kui sa ei fänne ju Swansea\'t, siis see teeb sama välja, kui mina ütlen Rubentuse kohta \'me\'. ptüi, öak, karvapall :kiisu:

Darren
06.12.04, 18:11
Algselt postitas skint

Algselt postitas Baskini Eints

(vt. ka Skint, zidane_5).

Sorri küll mageda väljendi pärast, aga irw @ ainuke kokkupuude CM! Mine oma koopasse tagasi palun, või kappi. Ja kui sa sealt aeg-ajalt pea välja pistad, siis loe hoolikamalt ja laienda äkki omaenesegi silmaringi...

vt. ka skint, zidaan5 (tohutud hulgad + ka???), \"fännama\" etc. Kui mina oleks Jaan, siis saaks see postitus mõnes osas küll Raimo Aasa preemia omanikuks. You made my day. :)

Ja loomulikult oled sina ju ainuke tõsihingeline Briti madalamate liigade klubi toetaja. FFS, it\'s Tranmere! Ei, mulle meeldib. Aitäääh :)

Rahu, poisu. Mina ei ole üheski postituses kandideerinud ühegi võõrriigi klubi toetaja tiitlile, ega hakka ka seda tegema enne, kui mind selle klubiga midagi reaalselt ja reaalset ka seob. Anna andeks, kuid reaalsuse all ei pea ma silmas CM-i ning paari kirjatükki, mida kuskilt jalgpallilehelt lugeda, tõlkida, kopipeistida saab.
Sellisel juhul on rohkem tegemist siiski pseudofännlusega, a\'la \"Swindonil on nii ilus särk, hakkan fänniks\", või siis \"mängisin eile CM-is Belgia kolmandat liigat, oli lahe, nüüd olen Eesti ainuke den Boomi fänn\". Ps. ärge Martini käest küsige, kuidas temast Leedsi poolehoidja sai :)

Tranmere\'i logo on mul puhtalt esteetilistel põhjustel, kena sinine värvilahendus ja puha :)

taku*
06.12.04, 18:31
söör henryfän!!
ole sa fänn või mitte. ikkagi on see minuarust imelik ja kõik. Oled sa mõne nn \"oma\" klubi heaks midagi teinud või midagi.. ok vahet pole. aga kas ei tundu imelik, et näiteks mingi suvakas umbes 6 aastane tont jutustaks näiteks reali teemas, et ala me oleme tuusad meil on fiigo. ons see siis normaalne? Te võite sõimata ja vaielda palju tahate aga minuarust kui ikka midagi tugevat sind klubiga ei soe, siis on see metamine kahtlane.:doh:

runno
06.12.04, 19:33
Oi Oi Oi...
Tapjamesilased või magnetormid Soccernet.ee-s.
Eriti siin ja pooli teemas.

Vahet pole, kudas keegi on mingit klubi toetama hakanud eriti, mis puudutab välismaa klubisid. Meist tugev enamus, ei ole kuskil linnas üles kasvanud, meie vanematel ei ole season ticketit jne. nii see juba on ja jääb ka ilmselt. Kui Zidane_5 meeldib Swansea läbi selle, et ta vanaemal oli seal kirjasõber siis mul on küll jumala ükskõik. Las siis kirjutab, Mind huvitab näiteks.
p.s. ilma igasuruse irooniata ja tõelisest uudishimust:
Sarvik, miks toetad Watfordi?

eston maravilha
06.12.04, 19:39
Algselt postitas runno

sest vapi peal on sarvik?

skint
06.12.04, 19:56
Mõtlesin ise vastata, aga rünno ütles juba asja päris hästi ära. See, et sina oled imelik inimene, kes tahab \"reaalset seost\" klubiga (milline see olema peaks? mängija? pallipoiss? sekretär-asjaajaja? oma kindla tooli omamine staadionil?) ei tähenda, et teistel ei tohiks olla südamelähedasi klubisid... Näita mulle siit foorumist mõni välismaise klubi poolehoidja, kellel oleks \"reaalne seos\" oma lemmikmeeskonnaga? Pseudo-pseudo-pseudo. Ning kuna me kõik oleme pseudofännid elik \"fännid\", siis ei tohiks me üldse rääkidagi klubi tegemistest ju... see on pühaduseteotus! Tõelised fännid ehk fännid võivad solvuda. Njaah, siis vähemalt ei oleks probleeme serveriruumiga. Aga teeme ära äkki? Mina võin siis postitada Merkuuri, Tammeka, Tarkoni ja Vapruse jms teemade alla, sest ma olen reaalselt seda muru, kus mängitakse, vahel ka palli ja miks mitte isegi mängijaid, puutunud...

Sulgeme alafoorumid, millel seost pseudofänlusega!! Kes on minuga?

realmadridfan
06.12.04, 21:28
Algselt postitas eston#21

Algselt postitas runno

Vale vastus. Mina tean õiget, aga ei ütle. :D

runno
06.12.04, 21:37
Algselt postitas realmadridfan

Algselt postitas runno

Debiilne postitus

realmadridfan
06.12.04, 21:44
Algselt postitas runno

Algselt postitas runno

Debiilne postitus

Ma ikkagi parem ei ütle..

skint
06.12.04, 21:45

Algselt postitas runno

Algselt postitas runno

Debiilne postitus

Ma ikkagi parem ei ütle..

Mina ei tea, aga ei ütle ka :õnnelik: :õnnelik: :õnnelik: :õnnelik: EDIT::ham1: :naer5: :sega10: :sega7: :silm5: :myts1: :myts9:

taku*
06.12.04, 21:58
nagu näha..nalja nabani. tahate õiget vastust? Paar aastat tagasi näitas yle tv2 watfordi mänge, mistpeale minu vennale muutus see üheks lemmikklubiks. Siis hakkas see ka mind huvitama ja vaikselt jälgin nende tegemisi. Mina pole öelnud, et keegi ei või oma toetatavatest klubidest siia kirjutada!!! Kust kurat auväärt härrased te selle välja lugesite. realmadridfan: tra..sa oled ikka saabas poiss:P ma tahtsin kogu selle jutuga öelda, et lihtsalt mina vormis rääkimine tundub mulle imelikuna. aga mis siis..ma olen nimelik noormees. ma tõesti vabandan, kui te tundsite ennast puudutatuna. Ega keegi ei keela teil ennast väljendada nagu hing ihaldab. Ühe inimese arvamus siis suures foorumiperes ei tähenda samuti suurt midagi. las külakoerad hauguvad, karavan läheb ikka edasi. Ignoreerige tobedusi ja jätkake samas vaimus. Hoolimata sellest kõigest, on siiski Inglismaa alamfoorum selgelt selle foorumi parimaid kohti, kus saab palju huvitavat lugemist.

:r66m15:

Algselt postitas runno

Rohkem nagu bock..aga mitte ka päris:(

realmadridfan
06.12.04, 22:03
Algselt postitas sarvik*

realmadridfan: tra..sa oled ikka saabas poiss:P

No eks ma ikka püüa ka!:mupet:

skint
06.12.04, 22:05
Mina nägin ka ükskord Uotfordi ja Brädfordi mängu ja see oli tore ja seis oli palju, 4-3 näiteks või vastupidi. Vinge! Ja siis kukkusid keegid välja kuhugi madalamale, ma enne ei teadnudki, et Premierist midagi allpool ka on:ham8::ham8::ham8:

taku*
06.12.04, 22:11
ära sa märgi!

Mikusiku
09.12.04, 21:08
Eile saadi siis sita mänguga magus 1:0 võit võõrsil Oxfordi üle:õnnelik: Esimene poolaeg olime väga uimased, teisel poolajal ärkasime ja lõime ka ühe värava ära.
Oxford Utd: Tardif, Mackay, Robinson, Roget, Ashton, Basham, Wanless (Hackett 85), Quinn, E\'Beyer (Brooks 69), Mooney (Davies 75), Bradbury. Subs Not Used: Clarke, Molyneaux.

Sent Off: Ashton (60).

Booked: Robinson, Ashton.

Swansea: Gueret, Ricketts, Austin, Monk, Gurney, Forbes, O\'Leary, Martinez, Goodfellow, Nugent (Anderson 78), Trundle (Connor 79). Subs Not Used: Murphy, Tate, Iriekpen.

Booked: Gurney, Monk.

Goals: Goodfellow 61.

Att: 4,767

Ref: P Danson (Leicestershire).
Liigas jätkame teisena, esikohaga vahe sama, kolmanda kohaga suurenes:)

Darren
10.12.04, 10:02
Ärkasin täna hommikul üles, sügasin kubet ning hakkasin Rotherhami fänniks. Up the millers!

laurenzo
10.12.04, 10:52
Ärkasin täna hommikul üles, sügasin kubet ning hakkasin Rotherhami fänniks. Up the millers!

Mõistlik otsus, mullegi on nad natuke sümpaatsed:). Järgmisel hooajal saab nende tegevusele siis 2. divaris (sorri olen vanakooli mees) kaasa elada.

Mikusiku
10.12.04, 21:27
Nüüd siis ka hinded ja kommentaarid eelmise mängu kohta.

Geuret - 9 One flap in the second half prevents the perfect 10
Gurney - 7 some good challenges but sometimes AWOL
Ricketts - 9 Strong in defence and showed real ability getting forward to support the attack; won us two points with the late save
Austin - 7 Strong but hesitant here and there.
Monk - 7 As above. Interesting that our \"robust\" centre halves seem to be first choice, whilst our footballing centre halves warm the bench. Would a fit Izzy challenge for a place? We could do with some better distribution from the back.
Forbes - 6 Worked hard, but not as effective going forward as he can be
Martinez - 7 Excellent creativity and worked hard. Could have seen a little more from him late on.
O\'Leary - 8 Some great challenges, some good disruptive play and (remarkably) some good distribution...long may it continue!
Goodfellow - 6 Did well for the goal and shows some nice skill; looked a little lightweight at times
Trundle - 7 Some great creative play, but they are just not going in for him at the moment
Nugent - 5 Didn\'t really get into the game

Mikusiku
10.12.04, 23:29
Homme siis tulekul väga raske ja ülitähtis mäng võõrsil liiga liidri Scunthorpe\'iga. Vastane on võitnud kuus viimast mängu ja on olnud üheksa mängu järjest kaotuseta. Meie poolelt on tagasi 3-mängulise karistuse saanud Andy Robinson, kes peaks ka alustama vigastatud Forbes\'i asemel. Arvatavasti tuleb kõva lahing ja loodan, et meie mehed suudavad midagi ikka korda saata. Oleks rahul viigiga.

daK
11.12.04, 12:32

... 9 ... 7 ... 9 ... 7 ... 7 ... 6 ... 7 ... 8 ... 6 ... 7 ... 5 ...

sita mänguga? mis hinded su lemmikutel siis hea mängu korral on ?!?!?

Mikusiku
11.12.04, 13:11
Algselt postitas daK

... 9 ... 7 ... 9 ... 7 ... 7 ... 6 ... 7 ... 8 ... 6 ... 7 ... 5 ...

sita mänguga? mis hinded su lemmikutel siis hea mängu korral on ?!?!?
Need on põhiliselt teisel poolajal teenitud, esimene poolaeg oli ikka väga uimane.

Mikusiku
12.12.04, 11:32
http://www.scfc.co.uk/04scuastats.gif
Mängu ainukese värava lõi endine Swansea ründaja Steve Torpey juba mängu 40. sekundil. Peame olema õnnelikud, et ei kaodanud 5:0. Vastaste äär Peter Beagrie lõi kaks korda posti, 66. minutil eksis ta penaltil, mille teenis Ian Baraclough. Täpsemalt meie väravavaht Willy Gueret tõrjus selle. Scunthorpe\'i Paul Hayes lõi veel lõpuks latti. Ka meil oli paar head võimalust, kuid Forbes\'i, O\'Leary ja Connori löögid läksid napilt mööda. Lõpuks mängisid vastased ikkagi paremini.
Tabelis langesime kolmandaks, kuna Yeovil võitis 2:1 Grimsby\'t.

Mikusiku
15.12.04, 21:17
Swansea City 2 Stockport 1
FA Cupis 3. ringis-pole paha;)
Meie väravad löödi Connori ja vahetusmehe Goodwellowi poolt.
Gueret 7 - Little chance for goal.

Gurney 6 - Some way of his best.
Monk 8 - Another solid display.
Austin 8 - Hardly put a foot wrong.
Ricketts 9 - Super second half and possibly our most potent threat in attack.

Forbes 5 - Lacklustre first half, improved second half before his substitution.
O\'Leary 6 - A few good tackles but not involved as much as he has been for much of this season.
Martinez 5 - Lost possession far too often and guilty of a dreadful miss from 10 yards.
Robinson 7 - Had an excellent spell for 15 minutes second half. Booked yet again.

Connor 6- Worked hard but control on the ground let him down once or twice.
Trundle 7 - Again provided most of the quality on view but for once not involved in either goal.

Subs
Goodfellow 8 - Took his goal superbly.
Tate
Stockporti väravas seisis endine Swansea mängija Neil Cutler.

eston maravilha
15.12.04, 23:06

nimetaks teda siiski endiseks villa mängijaks

marcello
15.12.04, 23:34
Algselt postitas skint

Mine oma koopasse tagasi palun, või kappi.

oh kes,kes küll oli see kes kukkus maha tegema mind kui ma ühele keelevärdjale otsaette koputasin kuskil teema all.Ma väljendasin ennast küll ropult aga tavalistest ütlustest polnud kasu.
Seega sir skint näe pindu ka oma silmas enne kui kellegi kaitseks välja astud ja kritiseerijat (what ever mismoodi ma väljendasin seda) maha tegema hakkad-a la \"vanus\" ja \"iga teema all\" bla bla bla

Mikusiku
16.12.04, 00:00

nimetaks teda siiski endiseks villa mängijaks
Noh, ma mõtlesin selle all seda, et ta on enne Swanseas ka mängind.

skint
16.12.04, 00:49
Algselt postitas marcello

Algselt postitas skint

Mine oma koopasse tagasi palun, või kappi.

bla bla bla

http://www.northstandchat.biz/images/smilies/moo.gif

Aga phmt avastasin ma alles nüüd, et ühe maiõhtu Brightoni kangelane Tommy Mooney kõrval, Andy Gurney, on nüüdsest Swansea mängija... üllatav.

Andy Gurney has to score for Swindon... if he doesn\'t, Brighton are through....
Gurney hasn\'t scored and Brighton & Hove Albion are off to Millennium Stadium in Cardiff. They will meet Bristol Ciry in the 2nd Division playoff final after another extraordinary evening. They were seconds away from going out...

Darren
16.12.04, 12:34
Väikse kõrvalepõikena tekkis selline küsimus. Mõnikord ma loen siitsamast Inglise Jalgpalli alafoorumist igasugu jutte või postitusi sellest, kuidas ühe klubi fännamine oleks justkui halb või isegi veidi naeruväärne, võrrelduna mõne muu klubi fännamisega.
A\'la ManU/Chelski/Arsenali fännid on gloryhunterid või muud taolist, või räägitakse rivaliteetidest erinevate klubide vahel, või ohitakse sellest, et üks klubi on nii vaene ja teine nii rikas. Milleni ma tahtsingi jõuda on see fakt, et istudes tuhandeid kilomeetreid eemal oma arvutite taga, omamata varasemalt mingit reaalset kokkupuudet toetatava klubiga, suudavad mingid tegelased ikka nö. pastakast fänlust välja imeda.

Ma ei väidagi, et see minu arust kuidagi halb oleks või taunitav, ma lihtsalt sooviks sellest mehhanismist paremini aru saada, ehk kuidas sellistel tingimustel mõni indiviid üldse mõne klubi toetajaks saab hakata.

Ehk, mille poolest on ühe klubi toetamine \"parem\" kui mõne teise klubi toetamine?
Miks näiteks Skint (kelle reaalne kokkupuude Brightoniga vist puudub täiesti?) on Brightoni aga näiteks mitte Novotsherkasskii Naltšiku toetaja?
Mille poolest erineb selline \"toetaja\" mõnest Singapuri poolpeeretajast ManU särgis, kes Old Traffordil olles tunneb huvi, miks Sheringhami pole sisse vahetatud?

skint
16.12.04, 12:46
Ausaltöeldes ei saa näiteks mina nendele küsimustele vastata enne, kui noorhärra Darren seletab ära mõiste/sõnaühendi \"reaalne kokkupuude\" tähenduse? Palusin seda juba ennegi, aga ei midagi... Ootan nüüd siis huviga taas.

Tembu
16.12.04, 12:56
Algselt postitas skint

Ausaltöeldes ei saa näiteks mina nendele küsimustele vastata enne, kui noorhärra Darren seletab ära mõiste/sõnaühendi \"reaalne kokkupuude\" tähenduse? Palusin seda juba ennegi, aga ei midagi... Ootan nüüd siis huviga taas.

Kui nüüd rääkida Jumalasse uskumise näte varal, siis seal saaks \"reaalseks kokkupuuteks\" olla ilmutuse nägemine..a la et valgus tuli ülevalt ja inglid laulsid jne.
Aga ootan minagi huviga Darreni täpsustusi.

Darren
16.12.04, 14:47
Mina isiklikult peaks antud juhul selleks \"reaalseks kokkupuuteks\" näiteks seda, et informatsioon, mis sa toetatava klubi kohta saad, tuleks otsestest allikatest.
Ehk, teisisõnu oled käinud arvestataval määral võistkonna mänge vaatamas, omad põhjendatult ühtsustunnet teiste sama klubi toetajatega.

Praegusel juhul on \"reaalse kokkupuute\" defineerimine veidi raskem, kui defineerida mis selliseks kokkupuuteks pole. Näiteks tundub mulle, et CM/FM, kõiksugu klubide kodulehtede külastamine ja teiste klubi toetajate põhimõtete ja eesmärkide ülevõtmine ning nende mõjul mõne täiesti \"võõra\" klubi toetama hakkamine ilma empiirilist kogemust omamata meenutab mõnevõrra mehhanismilt näiteks mõne trendikauba haipimist ilma selle kauba omadustest mingit isiklikku ettekujutust omamata.

Lihtsustatuna - Kuuno sügab arvuti ees mune ja mängib champi. Pärast paari-kolme mänguhooaega on tema mängumaailmast tekkinud kujutelm tema poolt juhendatavast klubist ülekandunud mängust väljapoole. Noor hakkab agaralt mööda klubi veebisaite kondama ning vahest tellib endale isegi klubi salli või särgi. Seejärel leiab ta soccerneti foorumi, teeb suures originaalsusetuhinas kohe klubile vastava teema ja hakkab klubi käekäigust agaralt MEIE vormis uudiseid kopipeistima ja tõlkima. Seejärel hakkavad sarnase mehhanismi alusel fännideks saanud tegelased omavahel informatsiooni vahetama, ühe klubi fännid sõimavaid teisi gloryhunteriteks või millekski muuks.
Tekib elav ja väga huvitav diskussioon, oma ülevõetud klubi aadete nimel ollakse valmis kasvõi tülli minema.

Aga, kas sellisel juhul oled sa klubi tulihingeline toetaja või lihtsalt siiski another wannabe?

Kes on üldse fänn?

Kas on olemas \"tõelisi\" fänne, või kas keegi saab ennast pidada kellestki teisest \"tõelisemaks\"?

Tegemist on puhtalt teoreetilise probleemiga, keegi ei pea ennast isiklikult puudutatuna tundma.

mcnamara
16.12.04, 15:06
Algselt postitas Darren
Aga, kas sellisel juhul oled sa klubi tulihingeline toetaja või lihtsalt siiski another wannabe?

Kes on üldse fänn?

Kas on olemas \"tõelisi\" fänne, või kas keegi saab ennast pidada kellestki teisest \"tõelisemaks\"?

Tegemist on puhtalt teoreetilise probleemiga, keegi ei pea ennast isiklikult puudutatuna tundma.

See on tegelikult vana teema siin foorumis juba. Ühesõnaga, et keegi ennast puudutatuna ei tunneks, siis mina näituseks fänn ei ole. Ükski kriteerium ei sobi. Liverpoolis pole käinud, ühtegi meeskonna mängu staadionil näinud pole, ühegi Liverpooli \"tõelise\" ehk siis kodulinna fänniga isiklikult tuttav pole.
Tõsi, olen Liverpooli mänge telekast ehk ca 23 aastat vaadanud ja klubi tegemisi tõsisemalt umbes paaarkümmend aastat jälginud. Aga see pole oluline.
Oluline on see, et ma kuuluksin kusagile, eks ole? Mina ei kuulu. Peaksin olema vait ja vagusi. Aga näe ei ole. Probleem on tõepoolest keeruline ja ma ei teagi, kuidas seda lahendada.

rohelineKonn
16.12.04, 15:19
sama küsimuse võib tõstatata pea kõige kohta: miks sulle meeldivad Baieri liidumaal valmistatud autod või Milos Formani filmid?
mis teeb sinust eestlase? vanemad, keel, miljon vähevõimekat inimest, okseleajavad rahvustoidud?

laurenzo
16.12.04, 15:22
Tõepoolest Mcnamara argumendid ei kõlba ju saba allagi, kui ikka pappi ja võimalusi ei ole nii palju, et Eestist mitu korda aastas välismaale ei saa sõita, siis ei ole ju miski fänn:). Isegi olen Newcastlet kõigest 8 aastat toetanud, nii et tõmban saba jalgevahele ja jään oma liistude juurde, sorri.

Jux
16.12.04, 15:33
Super teema tõstatus Darreni poolt. Ka mulle jääb endiselt arusaamatuks see, et arvuti taga mingisuguse \"suvalise\" välismaa klubi või \"Ronaldo\" haipimine pakub inimestele rohkem pinget kui eestlastest vutimeeste mängud staadionil, mis oluliselt lähemal kui Brighton, Swansea, Manchester, Madrid või London.

OK, neid mehi ma mõistan, kes tõesti käivad kasvõi korra aastas oma lemmikmeeskonna mängu kohapeal vaatamas. Neid võiks isegi fänniks ju nimetada, aga nendele, kes arvuti taga õhinal klubi pressiteateid loevad ning Suni lugusid peale hammustavad, ma erilist fännistaatust ei annaks. Nad on lihtsalt toetajad või poolehoidjad. Respect mcnamarale, kes julgeb seda tunnistada ega tao rusikatega vastu rinda, et Liverpool 4ever vms.

to rohelineKonn: Eestlaseks teeb mind see, et mind on eestlasena siinses kultuurikeskkonnas üles kasvatatud. Seetõttu saaksin aru neist fännidest, kelle isa/vanem vend vms on juba lapsepõlvest saati rangelt mõjutanud oma lemmikklubi järgima. Siis võiks tõesti öelda, et ma olen seda klubi toetades üles kasvanud ning see on osa mu identiteedist.

Aga eestlasena ei saa ma kohe kindlasti väita, et Eestis on miljon vähevõimekat inimest ning okseleajavad rahvustoidud ;) Küll aga väidaksin seda, et eestlastel on kalduvus nö. välismaalt tulev kraam meelsamini vastu võtta kui kodumaine. On see nüüd rahva alaväärsuskompleks või mis?

laurenzo
16.12.04, 15:36
Seetõttu saaksin aru neist fännidest, kelle isa/vanem vend vms on juba lapsepõlvest saati rangelt mõjutanud oma lemmikklubi järgima. Siis võiks tõesti öelda, et ma olen seda klubi toetades üles kasvanud ning see on osa mu identiteedist.

Kõik on kuskilt alguse saanud, nii et...

Martin
16.12.04, 15:39
Minu arvates ei pea ma üldse selgitama, miks ma Evertoni fänn olen. Pohhui ju!

fitti
16.12.04, 15:41
Lühike kuid traagiline modernne epistel räppiva gospelkooriga ühes vaatuses.
Osalised Fitti ja koor (anonüümne)

Eesriie tõuseb
Kurva näoga fitti seisab keset lava.

Fitti: aga.. darreni jutu valguses satub ju näituseks kahtluse ka minu kui Eesti koondise toetaja või fänni staatus. (Traagiliselt) Sest ega ma ei sündinud ju mitte fännitribüünil. Kolksti. Mu vanemad ei ole mitmendat põlve eesti koondise toetajad!

Vaid hoopis teleka ees mune sügades vahtisin esimesed eesti koondise mängud ära. ja siis läksin staadionile. Aga vutti vaatama, mitte ei valinud teisi võimalikke variante, nagu veepalli või tennist.

Koor (räpib): see on õpitud käitumine,
fitti sa vana hoor,
teoreetiliselt
peaksid sa häbenema!
pealegi
pole sa üldse päris puhas eestlane
vaid saksa mõisniku sohilapselapselaps
ja ei kõlba sinist särki kandmagi.

Fitti: (puhkeb nutma) Oo julm maailm, mida sa ometi minult nõuad...

Koor (räpib): Tõmba raisk nahhui
heidik selline
pole sinusuguseid wannabiisid
kellelegi vaja

Fitti roomab murtult \'Elu pärast naistevahetust\' vaatama.
Eesriie langeb.

Tembu
16.12.04, 15:46
Algselt postitas mcnamara
See on tegelikult vana teema siin foorumis juba. Ühesõnaga, et keegi ennast puudutatuna ei tunneks, siis mina näituseks fänn ei ole. Ükski kriteerium ei sobi. Liverpoolis pole käinud, ühtegi meeskonna mängu staadionil näinud pole, ühegi Liverpooli \"tõelise\" ehk siis kodulinna fänniga isiklikult tuttav pole.
Tõsi, olen Liverpooli mänge telekast ehk ca 23 aastat vaadanud ja klubi tegemisi tõsisemalt umbes paaarkümmend aastat jälginud. Aga see pole oluline.
Oluline on see, et ma kuuluksin kusagile, eks ole? Mina ei kuulu. Peaksin olema vait ja vagusi. Aga näe ei ole. Probleem on tõepoolest keeruline ja ma ei teagi, kuidas seda lahendada.

Peamine on see,mida sa ise tunned. Enamuse jaoks,keda sa tunned/ei tunne, oled sa ikkagi tõsine fänn. Põhjus ju seegi,et nemad ei tea teemast halligi vastupidiselt sinule. \"Kas oled mingi fänn vää?\" on üks tüüpilisimaid lauseid inimestelt, kes minu kaelas sinimustavalge kirjut salli näevad.
Ma ei suudagi/tahagi välja mõelda neid kriteeriume, mis teevad ühest inimesest parema/õigema kui teise. Neid lihtsalt ei ole! Inimesed võiksid armastada üksteist, kuid oma egost ei suudeta pahatihti üle saada.
Hukka ei sa mõista ka Henryfänni ja muid temalaadseid koomikuid. Nad lihtsalt noored veel. Las teevad nalja edasi kuniks Meie matsi nimelised huumoripreemiad neid inspireerivad.
Ma ei ole ka fänn. Mind lihtsalt kohati huvitab,mis maailmas toimub. Olen seal kus olen ja arvustada/hukka mõista selle-eest ei maksa.Punkt.

Peamine on siis mis? Olla ülemuse jaoks piisavalt seksikas, et üha uusi palgatõuse välja meelitada:)

Jux
16.12.04, 15:47
Algselt postitas fittibaldi

Fitti: aga.. darreni jutu valguses satub ju näituseks kahtluse ka minu kui Eesti koondise toetaja või fänni staatus. (Traagiliselt) Sest ega ma ei sündinud ju mitte fännitribüünil. Kolksti. Mu vanemad ei ole mitmendat põlve eesti koondise toetajad!

[/i]

Super kirjatükk, fitti!

Kuna sa oled eestlane, ei peaks üldse kahtluse all olema, miks toetad Eesti koondist.

fitti
16.12.04, 15:50
Algselt postitas Jux

Kuna sa oled eestlane, ei peaks üldse kahtluse all olema, miks toetad Eesti koondist.

see, et nii passis seisab, ei tähenda, et ma seda ka genealoogiliselt oleks.

mcnamara
16.12.04, 15:50
Algselt postitas Jux
Super teema tõstatus Darreni poolt. Ka mulle jääb endiselt arusaamatuks see, et arvuti taga mingisuguse \"suvalise\" välismaa klubi või \"Ronaldo\" haipimine pakub inimestele rohkem pinget kui eestlastest vutimeeste mängud staadionil, mis oluliselt lähemal kui Brighton, Swansea, Manchester, Madrid või London.

Ma pole eriti nõus ausalt öeldes. Kõigepealt pean tunnistama, et ma ei armasta eriti mõttetut targutamist teemal, miks sulle küll see asi meeldib ja miks see ei meeldi ja kuidas sa saad üldse selline olla.
Mina olen selline inimene, keda huvitab jalgpall. Jalgpall kui mäng. See, keda ma seejuures toetan ja keda mitte, on sügavalt minu isiklik asi. Mind EI huvita kusagil õllekas läbustamine fännisärk seljas, näitamaks kui tõsine fänn ma ikkagi olen. Samuti EI huvita mind mängijate eraelulised seigad või üldse see, mis toimub väljaspool väljakut. Niikaua kui see mängu ennast ei mõjuta vähemalt.
Mul on klubi, keda ma toetan. Juhtumisi ei asu see Eestis. See ei tähenda, et ma Eesti oma jalgpalli ei vaata või siinsele vutikoondisele kaasa ei ela. Aga ma ei \"fänna\" ühtegi kohalikku jalgpallurit, täpselt nagu ma ka ei \"fänna\" ühtegi kohaliku jalgpallifänluse autoriteeti. See on minu isiklik valik.

Siin teemas kirjutama hakkasin üksnes teema algataja toetuseks. Võib-olla tõesti leidis ta Swansea ainult mingi totaka arvutimängu pärast, millest mina midagi ei tea. Kust kurat mina seda teadma pean. Aga ma ei hakka teda veel sellepärast kusagile lahterdama või talle näpuga näitama.
Mulle on vastupidi sümpaatne, et talle ka miski muu korda läheb peale Ronaldo või Operi või kelle iganes \"valdava osa\" lemmiku.
Minul on ainult üks küsimus: kas asi on jalgpallis või ei ole?

Martin
16.12.04, 15:57
Tegelikult shokeeris mind kõige enam see, et McN pole 20 aasta jooksul Liverpooli ühtegi mängu reaalselt statal näinud. Kuidas siis nii, peremees? Eriti veel tänapäeval, mil reisimine on lapsemäng.

mcnamara
16.12.04, 16:02
Algselt postitas Martin

Tegelikult shokeeris mind kõige enam see, et McN pole 20 aasta jooksul Liverpooli ühtegi mängu reaalselt statal näinud. Kuidas siis nii, peremees? Eriti veel tänapäeval, mil reisimine on lapsemäng.

Elu on selline. Oma kahel Inglismaal käigul pole Londonist kaugemale jõudnud.
Ja tõele au andes, mida see kohapeal vaatamine ikka muudab? Teeb mind tõeliseks fänniks vä? Ma pole eales rahvarohkeid kohti armastanud ja ma usun, et mul hakkaks seal pigem hirm. ;)

skint
16.12.04, 16:03
Algselt postitas Jux

Ka mulle jääb endiselt arusaamatuks see, et arvuti taga mingisuguse \"suvalise\" välismaa klubi või \"Ronaldo\" haipimine pakub inimestele rohkem pinget kui eestlastest vutimeeste mängud staadionil, mis oluliselt lähemal kui Brighton, Swansea, Manchester, Madrid või London.

Asjalikud punktid on tembu, mcnamara ja ka Martini poolt välja toodud, kuid tsiteeritud lõik ei pea absoluutselt endas vastuolu sisaldama. Loomulikult on inimesi, kes on \"tõsised mingi välisklubi fännid\", aga kodusest vutist ei pea midagi, aga mitte alati. Julgeks väita, et suur osa (või siis lihtsalt osa) siinsetest kirjutajatest huvitub mõlemist. Kui rääkida endast, siis jaah, kirjutan foorumis Brightoni tegemistest (ja nagu selgub, pole selles ju midagi halba... pean ennast ikkagi selle klubi poolehoidjaks, kuigi definitsiooniküsimustes võibki jääda vaidlema, aga see on ju mõttetu), aga samal ajal käin ka staadionil. Eesti koondise mängud loomulikult, lisaks mõned klubide euromängud ning julgeks pakkuda, et oma 80%-l Merkuuri kodumängudestki olin kohal (Tammekal küll vähem, aga siiski)... samas ei olegi ma tõupuhas tartlane ju. Kas ma üldse peaks ja tohiks end siis mõne siinse (Tartu) klubi toetajaks pidada? Või peaksin pöörama pilgud koha poole, kus minu lapsepõlv möödus (mitte et ma oleks siis pidevalt selle klubi tegemisi jälginud jne)?

Aga põhjuseid, miks jälgitakse muu maailma klubide tegemisi vms, on kindlasti palju... ning olgem ausad, ilma selleta oleks märksa igavam siinne vutielu. Sest Eesti jalgpall lihtsalt ei ole piisavalt arenenud... korraldus, infoliikumine, mastaabid - kõik on paigast ära, aga neist probleemidestki on mujal teemades palju jahutud.

Palju kära, vähe villa.

rohelineKonn
16.12.04, 16:07
Algselt postitas mcnamaraMind EI huvita kusagil õllekas läbustamine fännisärk seljas..

see võib siiski päris lahe olla. eriti kui sattud toetama sobilike kaastoetajatega klubi.

aga põhimõtteliselt tuli siin varasemalt ka tõde välja: iga asi saab kuskilt alguse. suur osa asju seejuures täiesti mõttetute kohtade pealt. minu isa ei viinud mind Tallina \"Sporti\" vaatama. ja siis juhtus nii, et nägin televiisorist liidsi. täielik koba. hea, et näiteks tottenhami ei näinud.

edit: skindi eelmisele kommentaariks, et mina olen üks sellistest, kes pole ühtki eesti klubi liigamängu näinud. või noh, va need 4 ja 5 liiga omad, kus olen osalenud. lihtsalt ei huvita. isegi mitte natukene. solidaarsusest sõbra vastu käisin tvmk - flora karikafinaali vaatamas mingi aeg tagasi. koondist olen vaadanud u 5 korda. käisin leedsi pre-season tuuril rootsis. seal, kus jaanipäeval päike looja ei lähegi.
Aasta Partioodi tiitlit ma ilmselt ei saa

vandersell
16.12.04, 16:09
Algselt postitas rohelineKonn

Algselt postitas mcnamaraMind EI huvita kusagil õllekas läbustamine fännisärk seljas..

see võib siiski päris lahe olla. eriti kui sattud toetama sobilike kaastoetajatega klubi.
I copy that :)

Martin
16.12.04, 16:09
Ja tõele au andes, mida see kohapeal vaatamine ikka muudab? Teeb mind tõeliseks fänniks vä?
Ma pole sellele ju vihjanudki. Lihtsalt mul on Elland Roadi külastmisest fantastilised mälestused, mis siis, et Arsenal valusalt koti pähe tõmbas. Kuid see atmosfäär ja Kopis laulmine ja kaasaelamise tunnetamine ning Balti Pies (mida küll ei jõudnud osta :P). Kõik see tegid mängu tõeliseks sündmuseks. Soovitan :)

Jux
16.12.04, 16:10
Minul on ainult üks küsimus: kas asi on jalgpallis või ei ole?

Eks see arutlus tõesti sarnaneb vaidlustele muusikamaitse osas, a la \"miks sulle meeldib Scooter, aga mitte Guns\'n\'Roses või Genialistid\".

Ma ei soovigi kellegi peale näpuga näidata ega lahtrisse visata, lihtsalt teoreetiliselt pakub huvi, miks on asjad nii ja mitte teisiti. Miks on inimesed pigem välismaise klubi kui Eesti klubide toetajad? On see suurem võimalus võidurõõmu kogeda? On see lihtsalt huvi teiste maade ja rahvaste vastu? On siis 17-aastasele noormängijale välismaises klubis mõnusam kaasa elada, kui sama vanale tüübile Eestis? :P

Kes ei taha sellisest isiklikust asjast rääkida, ei pea seda tegema. Kahju, et just selles teemas nn leek lahvatas, sobilikum oleks offtopicus sellisel teemal filosofeerida.

ek
16.12.04, 16:17
Algselt postitas Jux
Miks on inimesed pigem välismaise klubi kui Eesti klubide toetajad?

tõsiselt mõtlesid seda või? :D
miks käib nii palju inimesi (suhtelises mõttes) vaatamas Meistriliigat aga nii vähe 5. liigat?

Jux
16.12.04, 16:25
Jah, mõtlesin. Miskipärast valutan südant, kas ikka publikuarv Eesti liigamängudel tõuseb või ei tõuse. Sinu küsimus annab igal juhul vastuse...

runno
16.12.04, 16:42
Kuhu me selle aruteluga välja tahame jõuda?
Mina arvan, et on nagu on.:ham8: :ham8:

rohelineKonn
16.12.04, 16:48
Algselt postitas runno

Kuhu me selle aruteluga välja tahame jõuda?
Mina arvan, et on nagu on.:ham8: :ham8:

see on hea näide sellest, et tsiviliseeritud arutelu lõpuks tuleb alati üks kahe mobiiliga mees, kasutab varastatud smailit ja saadab kõik persse.

Jux
16.12.04, 17:08
Mõte oli aus ja üllas. ;)

Kuna Eesti Jalgpalliliit pole kohaliku liiga vaadatavust puudutavaid uuringuid läbi viinud ning Eesti jalgpalli puudutavate teemade all välismaiste klubide avataridega foorumikasutajad eriti suud lahti ei tee, siis pidin lihtsalt siin teemas suurema leegi üles võtma ning provotseeringuga vastuseid välja meelitama.

mcnamara
16.12.04, 17:11
Algselt postitas Jux
Kuna Eesti Jalgpalliliit pole kohaliku liiga vaadatavust puudutavaid uuringuid läbi viinud ning Eesti jalgpalli puudutavate teemade all välismaiste klubide avataridega foorumikasutajad eriti suud lahti ei tee, siis pidin lihtsalt siin teemas suurema leegi üles võtma ning provotseeringuga vastuseid välja meelitama.

Laim! :)
Vähemalt minu puhul. Kui midagi öelda on, ütlen ka seal. Sellest hoolimata, et tunnistan end jätkuvalt süüdi selles, et ma ei ole \"tõeline fänn\".

rohelineKonn
16.12.04, 17:13
Algselt postitas Jux
Eesti jalgpalli puudutavate teemade all välismaiste klubide avataridega foorumikasutajad eriti suud lahti ei tee

vaata \"Madalamad liigad\"

Jux
16.12.04, 17:23

Cheers mate! :)

Aga et teema teemasse tuua, siis olin püüdlik ja uurisin välja, et Swansea kaotas eile Wycombe\'ile ning on nüüd LDV Vans Trophy tagaajamisest väljas.

eston maravilha
16.12.04, 17:37
võtke see arutelu ja pistke..

100% villain

ps. rünno for president!!!

Mikusiku
16.12.04, 18:49
Algselt postitas Jux

Cheers mate! :)

Aga et teema teemasse tuua, siis olin püüdlik ja uurisin välja, et Swansea kaotas eile Wycombe\'ile ning on nüüd LDV Vans Trophy tagaajamisest väljas.
Naljamees:D
Vaatan, et siin on päris kõva arutelu käinud. Võin öelda, et ei ole klubi fänn, lihtsalt üks tavaline poolehoidja. \"Me\" vormis kirjutan, sest nii on lihtsam ja kui ma üht klubi pooldan, miks ma ei või siis nii kirjutada? Kui kedagi häirib, siis seda pole ju kohustuslik lugeda. Ilmselt ei lähe ma tulevikus ühtegi nende mängu vaatama, aga kes teab. Kuid Reali fänniks jään ma alati(kuigi pärast seda, mis ma siit lugesin, ei tohiks ma vist ennast fänniks pidada). Tulevikus, kui avaneb võimalusi, lähen kindlasti ka mõnda mängu vaatama.

Darren
16.12.04, 19:38
Tore, et niipaljud leidsid aega kogu seda kremplit kommenteerida. Homme, kui ma tööjuures just riiki oma turjal kandma ei pea, mõtlen ma fittile vastuseks mõne regivärsilise rahvalaulu :)

Aga muidu, up the Swanski!

Mikusiku
18.12.04, 23:33
Swansea City 4 Notts County 0:õnnelik:
Meie koosseis:
Gueret; Austin, Gurney, Iriekpen, Ricketts; Forbes, Goodfellow, Martinez, Tate; Connor, Trundle
Vahetusi ei tehtud.
Trundle\'i nimi selle pärast tumedalt, et ta tegi hattricki. Kokku sel hooajal väravaid tal kirjas 11. Värava sai kirja ka tema ründepartner Connor, kellele see oli tänavuse hooaja 5. värav. Liigas püsitakse kolmandad, liider Scunthorpe 8 ja neljas koht 4 punkti kaugusel.
Järgmine vastane liiga viimane meeskond Kidderminster:lahe:

oku
19.12.04, 12:38
Pühapäeva hommik ja pohmell. Veel reedest. Ja siis ma satun sellise laheda madina peale.

Selline distantsfännamine, mis inglise liigat nautiv aga EV-s (või kusiganes mujal) elav jalgpallisõber paratamatult tegema peab, ongi natuke värdjalik. Ja kui mõni meist polegi ühtegi mängu näinud? Mis siis? Kui mõni meist tegigi meeskonnaga tutvust ainult CM-i toel või seetõttu, et ostis kaltsukast laheda punase importsärgi ja tuli välja, et see on Manchester Unitedi kolme hooaja tagune kodusärk. Mis siis?

Oh, küsin ma. Kas me peame tõesti laste unistusi sel moel hävitama ja neile siin nii pähe istuma. Olgem suured ja õpetlikud. Kui Swansea sel aastal promotsiooni ei saavuta, on üsna tõenäoline, et seda teemat polegi enam.

Ja kui on, siis on tore. Siis oleme me kõik eesti Swansea fännide alguse tunnistajaks.

Edu Zidane_5!

Onu Oku

oku
19.12.04, 12:39
Muuseas, hoidke alt!

Mul on CM-s uus meeskond - Ashton United!!!!

Mikusiku
19.12.04, 20:58
Ei, see teema ei kao siit kuhugi;)
Aga eelmise mängu hinded ka:
Gueret 7 - Poor understanding with defenders early on, but settled and pulled off one great save second half.
Gurney 6 - Still some way off his best, but thankfully stayed out of trouble today.
Iriekpen 7 - First game back and looked as if he\'d never been away.
Austin 7 - Like Willy, a little uncertain early on, but got better and better as the game went on.
Ricketts 9 - Excellent game. Robbed of MOM by the scouser who ran off with the match ball.

Forbes 8 - Wholehearted display and deserving of a goal for his efforts.
Tate 8 - Fitted in well in midfield, always made himself available and excellent in winning the ball all over the field.
Martinez 7 - Quiet game.
Goodfellow 6 - Pushed off the ball too easily, too often first half. After the second goal went in he was given time and space and showed what he is capable of.

Connor 7 - Nice to see him score and as usual gave 100% effort.
Trundle 9.5 - Quiet for 40 minutes but outstanding for the rest of the game. His second goal will live in the memory for some time and many VCR\'s will be set to record it when the highlights are shown .
Mõned pildid ka.
http://www.scfc.co.uk/04nch5.jpg
http://www.scfc.co.uk/04nch2.jpg
http://www.scfc.co.uk/04nch3.jpg
P.S. Mul ka Cm-is uus meeskond - Cultural, aga võite kindlad olla, et sellest ma teemat ei tee:P

Mikusiku
26.12.04, 23:20
Kidderminster 1 - Ryan Clarke, Jon Beswetherick, Chris McHale, John Mullins, Abdou Sall, Tom Bennett, Jamie Gleeson, Lee Jenkins, Simon Russell, Gary Birch, Ian Foster
Swansea 5 - Willy Gueret, Ijah Anderson, Kevin Austin, Andrew Gurney, Izzy Iriekpen, Alan Tate, Roberto Martinez, Paul Connor, Adrian Forbes, Marc Goodfellow, Lee Trundle
Väravad:
0:1 Connor(1)
0:2 Iriekpen(9)
1:2 Birch (82)
1:3 Robinson (89 pen.)
1:4 Goodfellow (90)
1:5 Robinson (90)
Lõpp oli eriti maruline:) Vahetusmees Robinson lõi kaks kolli. Halb oli Gurney 29. minutil saadud punane kaart:(
Järgmine vastane tabelis 9. real asuv Boston. Mäng toimub ülehomme.
Klubist nii palju, et Ijah Anderson ja Marc Goodfellow pikendasid oma lepinguid. Andreson, kes on ikka vabaagent, kuuks ajaks ja Goodfellow laenulepingut samuti ühe kuu võrra.

Mikusiku
27.12.04, 12:22
Gueret 7 - Very little to do and made his one and only save in injury time.

Gurney 4 - Was having a good game until the red mist descended.
Iriekpen 7 - Commanding in the air. Not sure about his celebration.
Austin 7 - Usual dependable game.
Anderson 7 - Kiddie seemed to do all their attacking down our left but he stood up well to the challenge.

Forbes 9 - Superb performance. Totally committed.
Tate 7 - Usual couple of giveaways but that apart very solid.
Martinez 8 - Captain Fantastic at his best.
Goodfellow 7 - Looked excellent on the ball. Won us a penalty and scored another cracking goal.

Connor 7- If only his first touch matched his workrate. Good all round performance.
Trundle 6 - His reputation led to the two freekicks that led to our first two goals and earned a penalty which the referee missed. That apart a very quiet game for Mr T.

Subs -
Robinson 7 - Scored two, made one, in just 15 minutes.
Nugent 7 - Didn\'t seem to do much, but had a hand in 3 goals!
Jones - Only on for two minutes.

http://www.scfc.co.uk/04kida6.jpg
Mis ajast on kaardid ringi kujulised?

Mikusiku
29.12.04, 21:29
Swansea - Boston 3:1
Esimesel poolajal mängisime väga hästi, lüües kolm vastuseta jäänud väravat, teisel poolajal oli mäng rahulikum.
Väravad:
1:0 Lee Trundle(4.)
2:0 Adrian Forbes(21.)
3:0 Marc Goodfellow(27.)
3:1 Jason Lee(86.)
Tabelis jätkatakse kolmandana;)
Gueret 7 – Punched a few times when he could have safely caught the ball.
Ricketts 6 – Not up to his usual high standard.
Iriekpen 7 – Picked up a booking but very solid game.
Austin 9 – Thou shallt not pass
Anderson 7 – Getting better with every game and beginning to make it difficult for KJ to let him go.
Forbes 8 – Another totally committed performance.
Martinez 7 – A few excellent passes today.
Tate 7 – Looked superb for the most part. Trademark couple of wayward passes which are not so costly with him in midfield.
Goodfellow 7 – Took his goal brilliantly again and excellent going forward.
Connor 7 – Another whole-hearted performance.
Trundle 8 – Quiet by his standards, but was involved in most of the good things we did today.
Subs
Robinson 6 – Didn’t have the same impact as at Kidderminster.
Nugent 6 – Hardly involved in the time he was on.

Mikusiku
02.01.05, 11:59
Swansea - Yeovil 0:2
Väravad:
0:1 Andreys Stolcers(78)
0:2 Phil Jevons(90)
Oleks olnud hädasti võitu, oli ju Yeovil tabelis koht kõrgemal, 2. kohal. Mängu segas veidike ka tugev tuul, kuid mäng ise oli üpris võrdne, tõsi küll, Yeovil oli karvavõrra parem.
Gueret 6 – Never coped with strong wind first half. Little chance with either goal.
Ricketts 7 – Not able to get forward much today. Defended well and good all round performance.
Iriekpen 6 – Given a torrid time by hardworking strikers.
Austin 6- As above.
Anderson 5- Didn’t improve his chances of a contract today.
Forbes 6 – Unlucky to be substituted, but not his day.
Martinez 7 – Worked hard all afternoon.
Tate 8 – Almost scored at both ends. Looked the class act we all know he is.
Robinson 6- Started well, but his influence waned as the game went on.
Connor 6- Up against an excellent defence and had few opportunities.
Trundle 6 – Worked hard but closely and well marked all afternoon.
Britton 5- Asked to play wide right against a physical side. Surely Maylett was the better option?
Tabel ka:

Mikusiku
18.01.05, 16:30
Pole ammu kirjutanud siia. Eile langesime FA Cupist välja kaotusega kodus 1:0 lisaajal Readingule. Liigas jätkatakse ikka suurepärasel, kolmandal kohal.
Meid seostatakse ka Andy Burgessi, kes on Rushdeni eest teinud üpris hea hooaja. Usun, et ta oleks väga kasulik mees keskväljale. Mees ju kõigest 23 aastat vana. Kahjuks esimene, 75 000 naelane pakkumine lükati tagasi, kuid loodame parimat:)

Mikusiku
29.01.05, 21:57
Trundle ruulib!:) Swansea-Chester 3:0 Trundle 2, Connor 1 värav(at).
League Two\'s Tõusti teiseks, kuna Scunthorpe tegi viigi. Liiga liider Yeovil täna ei mängind, kuna neil oli FA Cupi mäng.

:õnnelik:

Mikusiku
23.02.05, 18:34
Mis toimub?:oih:
Meeskond pole sel kuul võitnud ühtegi mängu, on saadud kaks viiki ja üks kaotus. Liigas on langetud neljandaks, loodan tõsiselt, et vorm on ikka tõusuteel, ja promotioni koht võideldakse tagasi.
Viimased mängud:
Darlinton 2 Swansea City 1
Swansea City 0 Grimsby 0
Orient 3 Swansea City 1
Mansfield 1 Swansea City 0
Swansea City 1 Southend 1

Mikusiku
26.02.05, 23:29
:r66m7: :r66m7: :r66m7:
Selle kuu esimene võit!
Swansea - Scunthorpe 2:1
Mõlevad väravad Trundle\'lt, kes jagab League Two parimate väravaküttide edetabelis 19 tabamusega 2.-4. kohta.
Tabel on väga põnev: Yeovil on esikohal 65 punktiga(34 mängust), järgneval neljal meeskonnal on kõigil 60 punkti - Scunthorpe(35), Macclesfield(34), Swansea(35), Southend(35)
Kisub põnevaks ja loodame parimat:)

Mikusiku
03.04.05, 14:55
Eile saavutati siis 3:0 võit Cambridge\'i üle, tabelis tõusti kolmandaks. Viis vooru enne lõppu olen playoff kohas üpris kindel, aga otse edasipääsu on raske loota. Ees on veel rasked mängud, aga ega teistelgi need viimased mängud kergelt tule:)

Mikusiku
09.04.05, 21:12
Valus tagasilöök tuli täna:( Gary Monki omavärav 90.minutil tähendas 1:0 kaotust võõrsil tabeli kuuenda meeskonna Lincolni vastu. Tabelis nüüd neljandal kohal. Kõik on veel võimalik, aga väga raske.

Mikusiku
16.04.05, 22:10
Eile tuli 1:0 võit Oxfordi üle. Ainsa värava lõi 1.poolaja lõpus Kristian O\'Leary. Mäng ise meie poolt vaadates polnud üldse hea, kuid tähtsam on muidugi tulemus. Edasi tulevad mängud Bristol Roversi(15.koht, võõrsil), Shrewsbury(21.koht, kodus) ja Buryga(18.koht, võõrsil). Tunduvad suht lihtsad, aga eks aeg näitab. Liigas endiselt neljandal kohal, kuid liidrist Yeovilist maas vaid 2 punktiga.
Kõik on veel võimalik!:)

Mikusiku
23.04.05, 20:25
Väike tagasilöök, 2:0 kaotus Bristolilt:( Playoff koht on juba sama hästi kui käes, vahe liidriga 3 punni. Kahe nädala pärast igaljuhul kõik selge!

Mikusiku
30.04.05, 21:03
Lühidalt. 1:0 võit Scunthorpe\'i üle. Tabelis neljandad, vahe teisega 2 ja esimesega 3 punkti.

mt013
04.05.05, 01:08

Lühidalt. 1:0 võit Scunthorpe\'i üle. Tabelis neljandad, vahe teisega 2 ja esimesega 3 punkti.kle sul vist päris vägev siin üksi postitusi jagada:D:D:D

Mikusiku
08.05.05, 00:09
Suurepärane!:õnnelik: :õnnelik: :õnnelik: :r66m7: :r66m7: :r66m7:
Järgmisel hooajal Division One\'is:)
Tänases ülitähtsas mängus tuli Adrian Forbesi 1. minuti väravast 1:0 võit Bury üle. Kuna Southend tegi viigi, siis saime just meie otse edasi. Oleks Southend võitnud, oleks väravatevahega just nemad edasi saand.
Praegu pole mõistus eriti selge ja pikemat juttu ei tule.

Mikusiku
08.05.05, 12:15
Nüüd siis lõplik tabel ka:

Mikusiku
10.05.05, 19:52
Hetkel plaanitakse osta kolme mängijat: Marc Goodfellow(23), Andy Burgess(23) ja Grant Holt(24). Kõik suht noored ja potentsiaalikad. Goodfellow oli eelmisel aastal laenul meil, kui mängis seitse mängu ja lõi 4 väravat. Burgessile tegime hooaja jooksul mitu pakkumist, kuid kõik lükati tagasi. Saan ka aru neist, Burgess on hea mängija ja saaks korralikult Division One\'is hakkama:)
Enivei, klubi aasta mängija on Kristian O\'Leary:lahe:

runno
10.05.05, 21:24

Praegu pole mõistus eriti selge ja pikemat juttu ei tule.
Vot see on tõeline toetaja...
aga palju õnne siis igal juhul. Äkki tood klubile õnne.. nagu mõni teine siin..:baibai:

Mikusiku
12.05.05, 09:38
Eile peeti viimane mäng Vetch Field\'il. FAW Invitation Cupi\'ga(ei kujuta ette, mis asi see on, äkki keegi seletaks), vastaseks oli Wrexham, keda ka võideti 2:1:õnnelik: Ma pole veel siiani aru saand, kus saab olema meie uus staadion, ilmselt on midagi kahe silma vahele jäänd.
Igatahes - head aega, Vetch:baibai:

oku
12.05.05, 10:41
Eile peeti viimane mäng Vetch Field\'il. FAW Invitation Cupi\'ga(ei kujuta ette, mis asi see on, äkki keegi seletaks)

Google.com kasutamine on tegelikult ka tavakasutajale üsna lihtsaks tehtud ;)

\"The F.A.W. Invitation Cup was founded in 1997 as an attempt to bring together the premier teams in Wales, after the teams playing in the English pyramid had been excluded from the Welsh Cup. The F.A.W., with support from the BBC, instigated the competition which included the 3 football league clubs, Merthyr Tydfil from the Southern League, and 4 League of Wales clubs. This has since been increased to 16 teams by the addition of more from the Welsh Premier League (formerly League of Wales).

The competition used to start clubs being split into groups of four, with the higher finishing clubs moving forward to a knock-out stage. Recently, some clubs have been exempt from the group stage and been given automatic passage to the Quarter Finals. From the QF stage, the competition proceeds as a knock-out (in some seasons, the Semi-Finals have been contested over two legs). For the 2004-05 season, the competition has again been expanded, this time to 16 clubs on a knock-out basis, with Cardiff City, Rhyl, Swansea City and Wrexham being exempt until the quarter-finals.\"

Ehk siis tegemist on karikaga, kus mängivad Wales\'i klubid, sealhulgas ka need, kes Walesi karikas osaleda ei saa, kuna mängivad inglise liigades ja seega FA Cupi jms.

Allikas: http://www.fchd.btinternet.co.uk/fawpremcupsummary.htm

Mikusiku
12.05.05, 10:49
Tänud, sain ka targemaks jälle;)

Mikusiku
14.05.05, 11:59
Uurisin ka nüüd välja, et uue staadioni nimi on White Rock. Tundub igaljuhul veits ilusam, kui Vetch Field ja loodan et seal näeb veel paremaid aegu, kui enne;)
http://www.scfc.co.uk/morfa.html

Mikusiku
17.05.05, 14:26
Järjekordne mängija, keda meiega seostatakse, on Shrewsbury 22-aastane poolkaitsja Jamie Tolley. Ei tea eriti midagi temast, aga pidi üpris andekas olema. Veel nii palju, et uusi lepinguid pakutakse Brittonile, Murphyle, Austinile, Iriekpenile ja O\'Leary\'le.
Ja Lee Trundle võitis League Two Powerade player of the year auhinna:lahe:

Mikusiku
15.06.05, 21:30
Vahepeal siis uudistest ka veits. 27.juunil liituvad klubiga hooajaeelseteks treeninguteks kaks noort austraallast. Ründav poolkaitsja Matthew Gordon ja ründaja Ian Ramsey. Eks näis, kas hiljem lepinguid ka pakutakse. Endiselt jahitakse Grant Holt\'i ja Andy Burgess\'i, loodetavasti on varsti mängijad klubis olemas:) Jackett ise on öelnud, et tahaks saada nelja mängijat: ründajat, kahte poolkaitset ja ühte kaitset.

Chaqueta
15.06.05, 22:14
Huvitav :)

mt013
16.06.05, 00:03
päris huvitav lugeda....koguhooaja sündmused saab sul kül kätte...:P

Mikusiku
16.06.05, 15:28
Jackett on üpris enesekindel hetkel, pääs Championship\'i pole tema(ja ka kõigi teiste) arust võimatu;) Tahetakse \"teha Hulli\", kes tõusis samuti nagu Swansea ja järgmisel hooajal sai pääsu ka Championship\'i.

Mikusiku
20.06.05, 11:26
Peatreener Kenny Jackett pikendas enda lepingut 2008. aastani. Eelmine leping oleks lõppenud järgmise aasta suvel.

Mikusiku
29.06.05, 17:16
Goowfellow on meie! Sõlmis ta esialgu kõigest aastase lepingu. Eelmisel hooajal oli meil laenul ja lõi kaheksast mängust neli väravat:)
Arvatavasti lähiajal liitumas klubiga ka Grant Holt ja Andy Burgess:lahe:

Mikusiku
01.07.05, 13:20
Burgessist oleme ilma:( Oleks kindlasti olnud väga vajalik mängumees. Samas tehti £70 000 pakkumine Torquay 23-aastasele ründajale Adebayo Akinfenwale. Grant Holtist võime ka ilma olla, sest £130 000-ndene pakkumine lükati tagasi.

Mikusiku
04.07.05, 12:32
Adebayo Akinfenwa saadi kätte. Ei tea temast midagi, aga loodetavasti annab rünnakule teravust juurde.

mt013
04.07.05, 18:07
ma vaatan et sial käivad madalamates liigades juba sellised summad mis eesti meistrite liigas:P

Mikusiku
05.07.05, 20:52
Kuu aja pärast algamas uus hooaeg ja aeg teha väike eelvaade.
Esiteks ajakava:
Aug 6 Swansea v Tranmere 15.00
Aug 9 Colchester v Swansea 19.45
Aug 13 Huddersfield v Swansea 15.00
Aug 20 Swansea v Doncaster 15.00
Aug 27 Walsall v Swansea 15.00
Aug 29 Swansea v Barnsley 15.00
Sep 3 Milton Keynes Dons v Swansea 15.00
Sep 10 Swansea v Bristol City 15.00
Sep 17 Hartlepool v Swansea 15.00
Sep 24 Swansea v Nottm Forest 15.00
Sep 27 Bournemouth v Swansea 19.45
Oct 1 Swansea v Blackpool 15.00
Oct 8 Yeovil v Swansea 15.00
Oct 15 Swansea v Oldham 15.00
Oct 22 Rotherham v Swansea 15.00
Oct 29 Swansea v Chesterfield 15.00
Nov 12 Southend v Swansea 15.00
Nov 19 Swansea v Yeovil 15.00
Nov 26 Tranmere v Swansea 15.00
Dec 6 Swansea v Scunthorpe 19.45
Dec 10 Swansea v Colchester 15.00
Dec 17 Doncaster v Swansea 15.00
Dec 26 Brentford v Swansea 15.00
Dec 28 Swansea v Gillingham 19.45
Dec 31 Swindon v Swansea 15.00
Jan 2 Swansea v Port Vale 15.00
Jan 7 Swansea v Milton Keynes Dons 15.00
Jan 14 Bradford v Swansea 15.00
Jan 21 Swansea v Hartlepool 15.00
Jan 28 Bristol City v Swansea 15.00
Feb 4 Swansea v Bournemouth 15.00
Feb 11 Nottm Forest v Swansea 15.00
Feb 14 Swansea v Bradford 19.45
Feb 18 Scunthorpe v Swansea 15.00
Feb 25 Swansea v Huddersfield 15.00
Mar 4 Barnsley v Swansea 15.00
Mar 11 Swansea v Walsall 15.00
Mar 18 Swansea v Brentford 15.00
Mar 25 Gillingham v Swansea 15.00
Apr 1 Swansea v Swindon 15.00
Apr 8 Port Vale v Swansea 15.00
Apr 15 Blackpool v Swansea 15.00
Apr 17 Swansea v Rotherham 15.00
Apr 22 Oldham v Swansea 15.00
Apr 29 Swansea v Southend 15.00
May 6 Chesterfield v Swansea 15.00

Nagu siis enne öeldud, on meiega liitunud kaks uut mängijat: Marc Goodfellow ja Adebayo Akinfenwa. Marc hakkab arvatavasti mängima äärerünnet/poolkaitset ja Bayo puhast rünnet. Kahtlen, kas nüüd Holti ostetakse, sest Bayo ja Holt on mõlemad suured ja võimsad ründajad, kaks sellist läheks juba paljuks.
Taktika saab olema arvatavasti 4-3-3, mis võik näha välja midagi sellist:
-------------------Gueret---------------------
Ricketts------Iriekpen------Monk-----Austin
--------Britton-------Martinez--------O\'Leary
------Trundle-----Akinfenwa-----Goodfellow
Monk\'i asemel on muidugi pidevalt kas Alan Tate või Andy Gurney, kuna ta hakkab raudselt jälle punaseid saama.
Eks jääme ootama siis edasipääsu:)

skint
05.07.05, 20:59

Esialgu mõtlesin, et siin peetakse silmas Carling Cupi ja edasipääsu teise ringi, kuid veendudes, et vastaseks seal on Reading, siis ma ikkagi päris kindel pole, mis edasipääsu oodata on...

Mikusiku
05.07.05, 21:03
Algselt postitas skint

Esialgu mõtlesin, et siin peetakse silmas Carling Cupi ja edasipääsu teise ringi, kuid veendudes, et vastaseks seal on Reading, siis ma ikkagi päris kindel pole, mis edasipääsu oodata on...
Edasipääsu CCC-sse ikka:)
Aga Readingu paneme ka kotti:lahe:

Mikusiku
12.07.05, 00:08
On üks hea ja üks halb uudis.
Halb on see, et Swansea kangelane James Thomas lõpetas olude sunnil oma karjääri. Vigastus osutus liiga tõsiseks, tehakse veel viimaseid ponnistusi, aga arvatavasti ta enam mängima ei hakka:( James on siis vaid 26 aastat noor.
Hea uudis on see, et saime uue särgi sponsori - Travel House. Summadest midagi rääkida ei oska hetkel.

Cerny Petr
12.07.05, 04:23
Hea uudis on see, et saime uue särgi sponsori - Travel House.
Kes oli ka üle-eelmise ja üle-üle-eelmise ja üle-üle-üle-eelmise hooaja sponsor. Ehk on juba varem välja hõigatud, aga igatahes eelmine kuu vahetati ka särgi tootjafirmat. Bergoni kaltsud vahetati Macroni omade vastu.
Ega tegelikult vahet pole.

Mikusiku
12.07.05, 09:40
Algselt postitas Cerny Petr

Hea uudis on see, et saime uue särgi sponsori - Travel House.
Kes oli ka üle-eelmise ja üle-üle-eelmise ja üle-üle-üle-eelmise hooaja sponsor. Ehk on juba varem välja hõigatud, aga igatahes eelmine kuu vahetati ka särgi tootjafirmat. Bergoni kaltsud vahetati Macroni omade vastu.
Ega tegelikult vahet pole.
Seda jah, et ta on ammu juba sponsor, aga nagu ma kirjutasin: uue särgi sponsori.

Mikusiku
13.07.05, 09:57
Järgmiseks hooajaks kinnitati numbrid:
1.Brian Murphy
2.Samuel Ricketts
3.Kevin Austin
4.Kristian O\'Leary
5.Alan Tate
6.Roberto Martinez
7.Leon Britton
8.Kevin Nugent
9.Adebayo Akinfenwa
10.Lee Trundle
11.Adrian Forbes
12.Lee Thorpe
14.Kevin McLeod
15.Gary Fisken
16.Gary Monk
17.Paul Connor
18.Andy Robinson
19.Andrew Gurney
20.Marc Goodfellow
21.Ijah Anderson
22.Izzy Iriekpen
25.Mark Pritchard
26.Chad Bond
27.Willy Gueret
28.Shaun MacDonald

Mikusiku
17.07.05, 13:13
Eile mängiti esimene kontrollkohtumine, vastaseks Merthyr Tydfil. Võtsime kindla, 5:0 võidu. Väravad: 2xTrundle, Forbes, Pritchard, Goodfellow.
Õhtu kauneim värav Goodfellowilt, kes võttis keskväljalt palli ja saatis selle 35-lt meetrilt väravasse.
Koosseis:
Gueret
Tate - Izzy - Austin - Anderson
Britton - Martinez - O\'Leary
Forbes - Trundle - Mcleod

Mikusiku
20.07.05, 10:22
Teine kontrollkohtumine lõppes 3:1 võiduga. Vastaseks miski Bridgwater. Väravad Akinfenwa\'lt, Forbes\'ilt, Pritchard\'ilt.
Järgmine mäng sel laupäeval kodus Fulhamiga!
Nii palju siis veel, et vahepeal oli üpris kindel, et Connor lahkub Darlingtoni, kuid tehing jäi katki. Eile oli Connor tagasi väljakul.

Mikusiku
24.07.05, 12:33
Swansea - Fulham 1:1:lahe:
Uue staadioni esimese mängu lõpptulemus on suht tore tegelikult:)
Koosseis nägi välja selline:
Gueret
Tate Iriekpen Austin Ricketts
Britton Martinez O\'Leary
Akinfenwa Forbes Trundle
Esimese värava sel staadionil lõi Steed Malbranque, kuid Marc Goodfellow suutis siiski viigistada.
Ees veel kaks pre-seasoni mängu ja siis hakkavad juba \"õiged\" mängud peale.

Mikusiku
07.08.05, 12:18
Esimene liigamäng lõppes 1:0 võiduga:)
Värav 30.minutil Trundle\'i sooritatud nurgalöögist, mille lõpetas edukalt Akinfenwa. Mängus jäeti kasutamata kaks penaltit, mõlema võistkonna poolt tegutsesid eduaklt väravavahid. Trundle raiskas ära mitu head võimalust ja seega oleks skoor võinud olla suurem.
Ahjaa, võideti Tranmere\'i.

Mikusiku
08.09.05, 19:44
Pole ammu aega olnud siia kirjutada.
Loodan, et seda tekib juurde.
Igaljuhul liigatabelis asume 5.-ndal kohal: 4 võitu ja 2 kaotust. Positiivne on see, et hetkel oleme löönud kõige rohkem väravaid, 13;) Liidrist maas 2 punkti. Hooaeg on veel pikk ees ja kõik võimalik:)

Mikusiku
12.09.05, 11:55
Ohhoo:)
Suht meeldiv üllatus.
Swansea - Bristol City 7:1:lahe:
Kusjuures teisel poolajal löödi 7 väravat!
Kevin McLeod\'ilt hat-trick, Trundle\'lt 2 väravat, ülejäänud kaks lõid Akinfenwa ja Britton.
Punase kaardi sai 91.minutil Austin.
Ise pole küll väravaid näinud, aga McLeod\'i teine värav oli olnud tõeliselt kaunis, umbes 45 meetrilt üle väravavahi:)
Nüüd siis liidritest üks mäng vähem peetud ja 2 punkti maas. Positsioon neljas.

Mikusiku
14.09.05, 08:59
Suurepärane:r66m7: :r66m7: :r66m7:
Milton Keynes Dons - Swansea 1:3
Mis tähendab seda, et Coca-Cola Football League One\'i juhib Swansea!
Eilsed väravad lõid meie poolel Turndle ja Robinson(2)
Koosseis nägi välja selline: Gueret, Tate, Monk, Iriekpen, Ricketts, Martinez, McLeod (Anderson 86), Robinson, Bean, Trundle (Thorpe 89), Connor
Esikuuik on hetkel niisugune:
1.Swansea +12 18p.
2.Brentford +7 17p.
3.Scunthorpe +6 17p.
4.Huddersfield +4 16p.
5.Rotherham +6 14p.
6.Southend +4 14p.

Mikusiku
19.09.05, 21:28
Hartlepool - Swansea 2:2
Meie mõlemad väravad lõi Trundle, kes on hetkel ka liiga parim väravakütt kaheksa väravaga;) Talle järgneb jällegi Swansea mängija Kevin McLeod, kelle arvel on seitse väravat.
Koosseis nägi välja selline:
Gueret, Tate, Monk, Iriekpen, Ricketts, Robinson, Bean, Martinez, McLeod, Connor (Thorpe 15), Trundle, Thorpe (Austin 89).

Esikoht on ikka meie valduses, kuid seda vaid paremate väravatevahega Huddersfield\'i ees.

Mikusiku
25.09.05, 12:50
Jätkuvalt liidrid, kuid kolmel meeskonnal(Swansea, Southend, Huddersfield) on 20 punkti. Nagu ma aasta alguses arvasin, siis CCC on täiesti võimalik:) Kuigi jah, pikk hooaeg on veel ees.
Eile oli siis väike pettumus, kui ei suudetud enamat 1:1 viigist Nottingham Foresti vastu.
Meie päästja oli Martinez, kes lõi 84.minutil karistusala joonelt palli väravasse.
Hinded&kommentaarid ka siis:
Gueret 7- Left exposed for the goal.

Tate 8 - Excellent in defence, tried to get forward when he could. Only criticism would be for a couple of poor crosses.
Monk 8 - One dreadful back header, otherwise faultless.
Iriekepen 8 - Another solid game.
Ricketts 8- Excellent first half, a few wayward passes second half.

Britton 9 - Never stopped running, a constant threat to Forest.
Bean 7- Decent game and denied Forest getting any control in midfield.
Martinez 8 - A good game capped by a great strike.
McLeod 5 - Never really got into the game although he never stooped trying.

Akinfenwa 6 - Missed one great chance.
Trundle 8 - Pure quality touch as usual.

Subs -
Robinson 7 - Plenty of effort but not the matchwinner today.
Goodfellow 6 - Still to capture his pre season form

Mikusiku
28.09.05, 09:11
Bournemouth 0 Swansea City 1:õnnelik:
Värava autor Lee Trundle, kes lõi nurgalöögijärgses olukorras palli sisse.

Gueret - 8 - A couple of excellent saves, but generally a quiet game.

Tate - 8 - Pick of the defence once more.
Izzy - 7 - Lost Hayter once but otherwise a good game.
Austin - 7 - A few poor clearances but otherwise a decent game.
Ricketts - 8 - Did well in both attack and defence.

Britton - 9 - Superb from start to finish.
Martinez - 7 - A few wayward passes but helped us win control of the midfield.
Bean - 8 - Did sterling in front of the back four.
McLeod - 7 - Excellent first half but hardly involved second half.

Akinfenwa - 7 - Did everything but score.
Trundle - 8 - Caused Bournemouth problems all night, but guilty of being selfish two or three times.

Subs:
Robinson - 7 - Was desperate to score, but left his scoring boots behind today.

Võimas esitus jätkub:)

Mikusiku
15.10.05, 21:17
Tänases mängus Oldhami vastu väravaid ei löödud, kuigi võimalusi ju oli.
Eelmise kuu liiga parim mängija Trundle raiskas ühe päris soodsalt positsioonilt. Oldhamil oli ka väga palju vigastatuid mängijaid ja kokku oli neil vist ainult 15 tervet mängijat, kuid palli vallanud Swansea ei suutnud ikkagi kontratele mänginud Oldhamilt kolme punkti võtta.
Kuid pole hullu, jaht kahele esimesele kohale ehk CCC-sse pääsuks jätkub:lahe:
Muidugi paha ei tee ka koht esikuuikus.

Mikusiku
19.10.05, 17:22
Eilse 3:1 võiduga Torquay üle oleme siis Vans Trophy teises ringis. 1.poolajal jäime küll 1:0 taha, kuid teise poolaja teise poolega võeti ikkagi oma. Väravate autorid Forbes, Akinfenwa ja Robinson. Nii mõnigi põhikoosseisu mängija eesotsas Trundle\'iga sai endale lühema tööpäeva, sekkudes vahetusest.
Ja veel, Izzy valiti eelmise nädala League One Team of the Week\'i;)
Uue staadioni nimeks sai Liberty Stadium. Selle eest saame pool miljonit naela.

Mikusiku
23.10.05, 11:48
2:2 viik Rotherhamiga ei olnud just kõige parem, vastased lõid viigivärava lisaminutitel.
Meie poolt väravalööjad Trundle ja laenul olev Marcus Bean.
Vans Trophys loositi vastaseks Rushden&Diamonds, kellega mängima 21.novembril kodus. FA Cupis mängime 5.novembril Stockportiga võõrsil.
Täiesti võidetavad vastased:lahe:

eestimees
23.10.05, 12:35

2:2 viik Rotherhamiga ei olnud just kõige parem, vastased lõid viigivärava lisaminutitel.
Meie poolt väravalööjad Trundle ja laenul olev Marcus Bean.
Vans Trophys loositi vastaseks Rushden&Diamonds, kellega mängima 21.novembril kodus. FA Cupis mängime 5.novembril Stockportiga võõrsil.

mis moodi sa sellise klubi fänniks said?

Mikusiku
23.10.05, 14:42
CM;)
Aga ma ei ole fänn:P

Mikusiku
30.10.05, 14:27
Võimas!
Chesterfield kotis 5:1:lahe:
Trundle skooris hättriki, üllatusmees Owain Tudur Jones, kes tegi oma comebacki pärast vigastust, lõi värava ja andis ühe söödu. Esimese värava lõi Bayo.
Trundle on seega sel aastal liigas löönud 14 väravat.

Mikusiku
05.11.05, 21:00
Kahjuks vähemalt üks neist ei olnud siiski. Stockportile jäime alla 2:0
Ehk ongi parem, saab rohkem liigale keskenduda.

Mikusiku
19.11.05, 12:10
Eilne 2:0 võit kodus Yeovili vastu kindlustas liidripositsiooni. Trundle lõi kaks väravat, neits ühe penaltist. Mina olen juba täitsa kindel, et vähemalt playoff koht on käes:)
http://www.scfc.co.uk/05yeoh12.jpg

Veel nii palju, et 25.veebruari liigamängu Huddersfieldi vastu näitab Sky Sports:lahe:

eston maravilha
19.11.05, 12:45
poleks väravat näha võiks arvata, et tegu on vägistamiskatsega

Mikusiku
21.11.05, 21:03
Vot seda asja, mis ma praegu avastasin ei osanud küll arvata. Frank Lampard on mänginud Swanseas;) Nimelt laenati ta 95/96 hooajal West Hamist ja mängis kokku 10 mängu ja lõi ka ühe värava.

Mikusiku
29.12.05, 00:22
Nonii, teemat vaja uuendada:)
Täpselt pool hooaega läbi ja seis ei ole enam nii roosiline, kuid siiski suht kindel. Viimased mängud on läinud üle kivide-kändude, kuid tabelis siiski teine positsioon.
Tänane mäng Gillinghamiga jäi tänu jäätunud väljakule ära.
Hetkel saab siis nii palju öelda:
Kaitse: Muidu olnud suht korralik, üks liiga parimaid, aga kui nüüd lõpetaks selle kaartide saamise. Kokku vist kolm punast(Kevin Austin 2) ja sitaks kollaseid(neist 7 Alan Tate\'i poolt).
Poolkaitse: Positiivselt on üllatanud Owain Tudur Jones, kellel on leping hooaja lõpuni, loodetavasti seda pikendatakse. Andy Robinson on samuti hea olnud, Goodfellow võiks veidi rohkem särada, tüüp on Swanseas üks kiiremaid.
Rünnak: One word: Trundle:õnnelik: Liiga suurim skoorija ja Swansea vaieldamatult parim mängija. 17 väravat pole ju paha;) Akinfenwa toetab teda kõrval ilusti, kuid ei skoori nii palju. Tema arvel peaks vist olema 6-7 väravat.
Skooritud on liigas tervelt 48 korda, järgmine on 15.-ndal kohal asuv Scunthorpe 39 väravaga.

Jääme ootama eduka hooaja jätku ja järgmisel hooajal siis Martini, Konna, Rünno, Oku ja Skint\'i lemmikutega ühes liigas:lahe:

marcello
29.12.05, 00:43
Aga võib juhtuda hoopis nii,et Leeds premieri(praegusest nelikust kes PO koha peal,paneks raha julgelt LUFC-ile) ja BHA langeb league one!

Mikusiku
29.12.05, 00:47
Algselt postitas marcello

Aga võib juhtuda hoopis nii,et Leeds premieri(praegusest nelikust kes PO koha peal,paneks raha julgelt LUFC-ile) ja BHA langeb league one!
See oleks paha muidugi, aga ma ei usu mitte kumbagi:)

skint
30.12.05, 14:36
Misasja? Ainult hull (või Leedsi fänn) paneks praegusest nelikust raha Leedsi peale. Wolves ja Palace oleks play-offi pinges palju usaldatavamad variandid ning Watfordi ja Leedsi mängijad (tervitan Danieli siinkohal) murduksid juba avaringis.

Minu pakkumine on see, et kõik läheb nii edasi, nagu ta praegugi on. Kuigi kõige tõenäolisem on Swansea tõusmine...

skint
05.01.06, 13:28
Nooh, Trundle väljas ja hoog raugemas?

Kuigi tegelt tahtsin ma mainida, et see mulle üldse ei meeldi, et miski pisike ja ueilsi Swansea saab mõelda £250k pakkumisest näiteks Rochdale\'i Grant Holti või Swindoni Rory Falloni eest. Üsnagi rõve minu meelest. Kui Fallonist võiks veel midagi loota, siis Swansea hetke lemmiku nähtavasti, Holti, puhul... no 14. väravat 3. divisjonis ehk League 2-s on küll muhe, kuid hüpe 2. divisjoni liidrite hulka kuuluvasse meeskonda lootusega järgmiseks hooajaks 1. divisjoni saada võib selle nooruki jaoks veel pisut ülejõukäiv olla... Pealegi on märgata, et vennal on soodumus võimsalt kollaseid koguda.

http://www.northstandchat.biz/images/smilies/sheep.gif

Mikusiku
05.01.06, 18:40
Algselt postitas skint

Nooh, Trundle väljas ja hoog raugemas?

:kurb3:

Algselt postitas skint
Kuigi tegelt tahtsin ma mainida, et see mulle üldse ei meeldi, et miski pisike ja ueilsi Swansea saab mõelda £250k pakkumisest näiteks Rochdale\'i Grant Holti või Swindoni Rory Falloni eest. Üsnagi rõve minu meelest. Kui Fallonist võiks veel midagi loota, siis Swansea hetke lemmiku nähtavasti, Holti, puhul... no 14. väravat 3. divisjonis ehk League 2-s on küll muhe, kuid hüpe 2. divisjoni liidrite hulka kuuluvasse meeskonda lootusega järgmiseks hooajaks 1. divisjoni saada võib selle nooruki jaoks veel pisut ülejõukäiv olla... Pealegi on märgata, et vennal on soodumus võimsalt kollaseid koguda.

Hmm...aga miks see sulle ei meeldi?
Tegelikult on mõeldud isegi £400k pakkumist.
Ise siiski usun, et Holt saaks praegusel hetkel Swanseas hakkama, aga järgmisel aastal...veidike vara vist jah.

Britton kirjutas alla uue lepingu, seega jääb ta vähemalt 2008.aasta suveks, Martinezile pakutakse hetkel uut kontrahti.

Trundle peaks siis loodetavasti kuu lõpuks tagasi olema. Jääme ootama...

skint
05.01.06, 20:49

Hmm...aga miks see sulle ei meeldi?

Kadeduseuss lihtsalt veidi...

Aga mis sa sellest arvad, mis täna ühes (vähemalt) Swansea foorumis liikvel oli? Et siis Leon Knight £125k eest Uuele Staadionile? Nüüdseks olevat see juba kindel, kuna medicalgi läbitud. Täitsa muhe oleks... seda siis usutavasti mõlema poole vaatevinklist. Ainult et pool rahast läheks ju ikkagi Romani hambaauku. Oh fck. Eks kuuleb! Peatselt. Kui tõsi.

Btw, kas ongi ikkagi the New Stadium või nimetati see ikkagi ümber? Sorry if mentioned...

skint
05.01.06, 22:47
Official. Ametlik. £125k. C\'Mon Leon - kübaratrikk vs MK Dons on suht kindel.

Leeon Knight-Knight-Knight!

Neon Light!

Muidu on kõik tore ja minu poolt Leonile kõik parimad soovid ning loodetavasti läheb tal hästi ja värki, aga postituse lõppu ka pisut huumorit Swansea kodulehelt:

Chivers believes Knight is the equal of West Ham striker Bobby Zamora, his goalscoring predecessor for the Seagulls.
\"I think he is worth a go in the Premiership,\" Chivers said. \"I think Leon is as good as Zamora.\'\'

:D

Mikusiku
06.01.06, 03:02
Algselt postitas skint
Btw, kas ongi ikkagi the New Stadium või nimetati see ikkagi ümber? Sorry if mentioned...

Staadioni nimi tegelikult Liberty Stadium;)

Algselt postitas skint

Leeon Knight-Knight-Knight!

Neon Light!

Muidu on kõik tore ja minu poolt Leonile kõik parimad soovid ning loodetavasti läheb tal hästi ja värki, aga postituse lõppu ka pisut huumorit Swansea kodulehelt:

Chivers believes Knight is the equal of West Ham striker Bobby Zamora, his goalscoring predecessor for the Seagulls.
\"I think he is worth a go in the Premiership,\" Chivers said. \"I think Leon is as good as Zamora.\'\'

Tean, et ta peaks hea olema, aga ehk oskad täpsemalt rääkida? Plussid-miinused lühidalt?
Ja eelmisel hooajal ta ei skoorind eriti vist.:sega10:

skint
06.01.06, 13:21
Et... plussiks tuleb pidada seda, et nüüd ta läheb sinna Swanseasse ning nähtavasti kolistab selle hooaja 20 mänguga 10, v-o ka veidi rohkem, kolli ära ja Swansea tõuseb 1. divisjoni. Knight on pea kangelane Trundle\'i kõrval ja kõik on muhe. Mänguväljakul võib seega positiivseks pidada, et League 1 tasandil on tegu väga kiire ja tehnilise ja hea väravavaistuga mehega, kes on teinekord mõnusalt agressiivnegi ja kui on hea päev, siis teeb mõne tacklingugi. Ja võidab peapalli (kuigi ega võitlusesse ta ikka läheb tihti ning segab vastaseid, kuid pikkus on pisikeseks takistuseks).

See oli esialgu positiivne stsenaarium selleks hooajaks. Teine variant on muidugi selline, et Neon Light üritab MK Donsi vastu võimsa dive\'iga penaltit teenida, aga paraku pole kohtunikud enam nii saapad kui ennevanasti ja Leon saab kollase, mis omakorda tähendab, et Knight peab järgmise või ülejärgmise mängu vahele jätma, kuna hetkel tal 4 kollast. Kui vahepeal saab Trundle terveks ja miski teine vend teeb ka hüvasid partiisid (või ostab Swansea veel mõne ründaja, kes Trundle\'i kõrvale paremini sobima peaks kui Leon - sest nagu ma aru saanud olen, siis pidavat Trundlegi targetmani kõrval paremini mängima...). Ühesõnaga tähendaks see Knighti pingile panekut ja esimeste probleemide tekkimist (esimesi seetõttu, et arvatavasti ta end ikka esimestel nädalatel treeningväljakul kiiremini liigutab ning keelt hammaste taga hoiab).

Nüüd siis on suvi möödunud ja Swansea tõusnud CCC-sse. City on suvel kindlasti veel meeskonda tugevdanud, seda ka ründefaasis. 5. august, Withdean - treener paneb Leoni avansi korras väljakule, et ehk teeb noormees oma vana koduklubi vastu midagi toredat. Paraku on olemas Charlie Oatway, Adam El-Abd ja ka Hinsh, kes Knighti mängutuju nulli viivad ja kui ta just punast ei saa miskis lollis olukorras kellegagi vaieldes (kuuldavasti polnud viimastel nädalatel Leoni läbisaamine meeskonnakaaslastegagi enam see, mis enne) või sisse sõites, siis võtab treener ta poolajal või 54. minutil välja. Väike Leon solvub ja kuna ema ka lähedal pole kuskil, siis märatseb veidi. Treeningutelegi ei jõua ta seejärel enam mitte alati õigel ajal kohale ja tahe end treeningul heast küljest näidata hakkab kaduma. Kuid kuna treeneril on usku, et Leon on Premieri klassist mängumees, siis lastakse teda esialgu veel siiski päris toredasti väljakule. Aga võrreldes Bobby Zamoraga, kes sellel tasemel lükkaks hooaja jooksul rahulikult 20 kolli ära, saab Knight parimal juhul vaid 10... ja sedagi vaid parimal juhul, loogilisem oleks 4-6. Lõpuks hakkab treeneri kannatus katkema ning ta otsustab ka teistele ründajatele paar korralikku võimalust anda. Ok, nemadki ei muuda just maailma paremaks, kuid ega ausaltöeldes jää miskiski osas Knightile alla. Kui aga üks annab endast treeningul rohkem kui teine, siis pole treeneril raske otsustada, kumba mängijat eelistada. Seepeale hakkab Knighti suu seda enam kõike kommenteerima ja ka temaga suures osas mitte seotud asju kritiseerima. Ja siis läheb nii edasi nagu ikka...

Negatiivne on ühesõnaga suhtumine (arvab, et ta on parem mängija, kui ta tegelikult on), treeningutel mitte kõige agaram (allegedly), mõnikord valdab teda väljakul huvipuudus (ei tööta tagasi ega võitle kõikide pallide eest, sõimab kohtinikega ja ka ebatäpse söödu andnud meeskonnakaaslastega etc) ja kuna ta on pisike, siis mida kõrgem tase, seda rohkem ta lihtsalt mängust välja surutakse.

Põhimõtteliselt võiks siiski öelda, et Swansea klubile normaalne või hea täiendus. £125k on aus summa ka. Lisaks olid McGhee ja Knight (Dick siis seekord) targad ning lükkasid müügilepingusse sisse ka klausli, et tulevase ülemineku korral peab Swansea teatud %-i rahast BHA-le üle kandma. Geniaalne. Mitte et see summa suur oleks, aga midagi ikka.

Statistikat:

2001 QPR, Championship - 10(1) mängu, 0 väravat, 2 kollast. Tõsised suhtumisprobleemid.
2001-02 Huddersfield, League 1 - 31 mängu, 16 väravat, 5 kollast (+3 karikamängudes) ja 1 punane. Pisikesed probleemid.
2002-03 Sheffield Wednesdat, Championship - 14(10) mängu, 3 väravat, 1 kollane. Tõsised suhtumisprobleemid.
2003-04 Brighton, League 1 - 46(1) mängu, 26 väravat, 8 kollast (+2 karikamängudes) ja 1 punane. Kõik peaaegu tore, kuid äravajumine hooaja teises pooles.
2004-05 Brighton, Championship - 33(6) mängu, 4 väravat, 8 kollast. Pisikesed probleemid.
2005-06 Brighton, Championship - 22(3) mängu, 5 väravat (2 neist telemängus), 4 kollast. Tõsised suhtumisprobleemid.

Sellest peaks paljugi välja lugema. Näiteks seda, et Leoni tase on League 1 ja tõsist tegijat temast Championshipis ei ole. Premierist ja Zamora võrdlusest rääkimata. Lisaks veel tekkivad probleemid, kui ei lähe nii, nagu primadonna soovib.

Aga muidu ikkagi, C\'Moon Leon!!

http://thisisthealbion.co.uk/brighton__hove/albion/images/preseason-knight.jpg

http://img490.imageshack.us/img490/6917/neonlight6mr.png

Ja lisaks veel üks tore pilt suht pisikesel kujul. Sellised pildid Leoni esimesest hooajast tuletavad huvitavaid aegu meelde. Klassikalised on need ühesõnaga.

http://www.sportinglife.com/pictures/general/allsportleonknightjoyqpr.jpg

Mikusiku
06.01.06, 15:36
Okei, tänud selle jutu eest:)
Jään ootama, et Leon aitab pääseda Championshipi vähemalt.

mcnamara
10.01.06, 23:18
Jahah. skinti lemmikult hättrikk 27 minutiga debüütmängus. Põnev.

Mikusiku
11.01.06, 00:49
Yiippiiidiijuppidujuuuu:r66m7:
Leon:arm3:

OskarM
11.01.06, 01:20
Kuule skint, mis homsed lotonumbrid on, mul oleks ilgelt raha vaja... :lahe:

Algselt postitas skint 5. jaanuaril

skint
11.01.06, 16:33
Njaa, kui ma isegi selle pealt teenida oskaks... oleks tore.

Aga ega see tegelikult ka kuigi suur üllatus pole, et Leon sel tasemel (MK Dons, mõelge) kohe kübaratrikiga alustas... rekord on tal ses liigas hea, pealegi on MK Dons pea League 2 võistkond ning kui pallida heas võistkonnas, kus pall ka rünnakule jõuab, siis ongi tulemus käes. Lisaks oli ju Knightil vaja end tõestada... esialgu.

Leon Knight-Knight-Knight!

Mikusiku
11.01.06, 20:51
Paar uudist kah: ostetud on Steven Watt Chelseast. Leping kestab poolteist aastat ja üleminekusumma pole avalikustatud. Tegu on kõrgelt hinnatud 20-aastase keskkaitsjaga, endal pole tüübist õrna aimugi.
Ja Tate on sõlminud uue lepingu, mis lõpeb 2008. aasta suvel.

Ja eilse kohta veel siis kaks sõna:
LEON KNIGHT!:jump2:

Mikusiku
12.01.06, 18:55
Trundle võib juba järgmiseks mänguks terve olla! Ehk siis pühapäevaks. Kohe kindlasti on ta terve ülejärgmiseks mänuks:lahe:
Jackettil seisab nüüd ees raske valik. Kas panna väljakule eelmises mängus suurepäraselt hakkama saanud Bayo-Knight või Bayo välja ja Trundle tema asemele. Usutavasti siiski tuleb Trundle taas põhisse ja emb-kumb, kas Bayo või Knight pingile.

Mikusiku
13.01.06, 16:44
Andy Gurney on klubist lahkunud, kui leping kestis veel poolteist aastat.
Jackett rääkis, et ta tahab jaanuari kuus osta 4-5 mängijat, seega on veel paari uut mängijat loota:lahe:

Mikusiku
15.01.06, 21:23
Valus viik Bradfordiga:(
Swansea surus rohkem, eriti lõpus, kui kasu ei olnud.
Tabelis hetkel teisel kohal, kuid Southendist üks mäng vähem peetud.

Mikusiku
19.01.06, 10:13
Üleeile peetud FAW Premier Cup veerandfinaal mängus Rhyli vastu lõi ainsa värava Leon:) Plats oli pask ja vigastada said Kevin McLeod, Tom Williams ja Brian Murphy. Mine veel siukse platsi peale mängima:(

Mikusiku
21.01.06, 11:34
Järjekordselt uus mängija, sedakorda Yeovil Town\'i poolkaitsja Darren Way. Hinnaks £150 000. Pole õrna aimugi, kes ta on:D

skint
21.01.06, 13:42
Algselt postitas Mikusiku

Üleeile peetud FAW Premier Cup veerandfinaal mängus Rhyli vastu lõi ainsa värava Leon:) Plats oli pask ja vigastada said Kevin McLeod, Tom Williams ja Brian Murphy. Mine veel siukse platsi peale mängima:(

Mängu kokkuvõttes plats miski überkehv ei tundunud olevat ning ei maininud seda ka kommentaatorid. Swansea mäng oli suhteliselt kesine ja Rhyl mängis kui võrdne võrdsega... kuigi ega tegu vist päris Swansea parima koosseisuga polnud ka, kuid siiski päris tugevaga. Huvitav oli näha Knighti särgis numbriga 24, mis ta selja pea tervenisti kattis. Kuulda sai ka seda, et mõned fännid on juba Leon Knight-Knight-Knight chanti ära õppinud. Värav oli suht mõttetu tap-in, kuid eks selliste vastaste vastu pääseb Leoni kiirus, positsioonivalik ja reaktsioon ka paremini maksvusele. Samas Knight ise ei tundunud kuigi rõõmus, pigem jättis see kõik teda suht ükskõikseks... Njah.

Muul teemal - see, et £150k ostetakse miski suvaline Yeovili poolkaitsja, näitab, et järelikult pole lihtsalt raha kuhugi panna.;)

Mikusiku
21.01.06, 22:40
:(
Viimase minuti viigivärav.

Mikusiku
25.01.06, 09:07
Eilne pingeline LDV Vans Trophy lõunatsooni poolfinaalmäng võideti alles penaltiseerias.
Esimest korda mängisid ründes koos Knight ja Trundle, kellest esimene lõi ka mängu avavärava. Alex Nicholls viigistas, Andy Robinson viis meid uuesti juhtima, kuid James Constable suutis 85.minutil taas viigistada. Järgnenud lisaajal väravaid ei löödud.
Siin kohal toon ära Swansea fännide poolt tehtaval lehel toodud väga hea penaltiseeria kirjelduse:
Penalties-
1) Standing (Wal)- Low hard into the corner 1-0.
1) Robinson (Sw)- Sent the keeper the wrong way 1-1.

2) Smith (Wal)- Willy got a good hand to the shot and would be disappointed not to have stopped the ball crossing the line. 2-1.
2) Martinez (Sw)- Sent keeper the wrong way.

3) Wright (Wal)- High into the top corner. 3-2.
3) Forbes (Sw)- Replica of Wright\'s. High top corner. 3-3

4) Gerrard (Wal) - Sent Willy the wrong way. 4-3.
4) Akinfenwa (Sw)- Sent keeper the wrong way. 4-4.

5) Oakes (Wal)- High wide and handsome. 4-4
5) Knight (Sw)- Only just to keepers left. Lacked power, keeper saved easily. 4-4

6) Westwood (Wal) - Struck low and hard to Willy\'s right, brilliantly saved. 4-4
6) Ricketts (Sw) - Low to keepers left, well saved. 4-4.

7) Fox (Wal)- Top corner. 5-4.
7) Monk (Sw)- Sent keeper the wrong way. 5-5.
8) Devlin (Wal)- Smashed 2 feet over the bar. 5-5
8) Tate (Sw) - Hard and low to keepers right, keeper no chance in hell. 5-6

Ja hinded ka:
Gueret 7 - One brilliant penalty save and little chance with the 2 goals.
Tate 7- Another solid performance.
Monk 7- Much better than Saturday.
Austin 6- Gave 100% but beaten for pace a few times.
Ricketts 8- Another top drawer performance.

Britton 7- Usual all action.
Martinez 7 - Broke up numerous Walsall moves.
Robinson 8- Always a threat going forward. Drives Kenny Jackett mad being out of position too often.
McLeod 7- Looked lively until his injury.

Knight 7- Took his goal well and looks a class act.
Trundle 6- Started really well but drifted right out of things.

Subs -
Way 7 - Slotted in really well alongside Roberto.
Akinfenwa 6- Should have given us a fresh pair of legs, but looked jaded like everyone else in extra time.

Forbes 5- One decent header that led to goal but offered very little else.

Finaalis tuleb vastaseks Colchester, kes hetkel juhib League One\'i.

skint
25.01.06, 18:39
Kõigepealt kasutan esimest korda juhust korda kaks kohe:

- laupäeval 64 minutit.
- eile kehvake penalt.

Kas asi hakkab paika nihkuma juba enne hooaja lõppu? No ok, päris nii hull vist pole, aga ega Falloni tulek ka just Leoni rõõmusta. Pealegi jällegi haiglaslikud £300k... eriti võrrelduna Knighti eest makstuga.

LDV - hahaha.

:)

Mikusiku
25.01.06, 21:43
Neid ründajaid kipub viimasel ajal päris palju tulevat, mis on päris positiivne, saame järgmisel hooajal äkki hakkama isegi;)

Algselt postitas skint
LDV - hahaha.

:)

Seegi karikas:)

skint
31.01.06, 01:51
Küsimus: kas see on tõsi, et Leon sai League One\'i jaanuarikuu parima mängija auhinna?

Kui jah, siis hirmus naljakas ju. Isegi naljakam kui see, kui eelmise... no üleeelmise aasta detsembris BHA fännid ta parimaks hääletasid.

Ja zizuu, räägi rahvale väidetavast tülist Leoni ja Trundle\'i vahel. Igatahes kui see juhtumisi tõsi peaks olema, siis oioioi. Liiga suur huumor!

Mikusiku
31.01.06, 09:01
Nädalavahetusel ei käinud internetis ja eile polnud aega isegi nädalavahetuse mängu tulmust vaadata. Üritan täna õhtul uurida veidi.

Mikusiku
01.02.06, 08:43
No perse küll, 1:2 kaotus kodus Gillinghamilt:( Midagi on ikka väga valesti praegu.

skint
01.02.06, 14:43
Aii, mulle meeldib. Tõestab taaskord fakti \"raha eest kõike siiski ei saa\" paikapidavust. Ja Trundle\'it ei taibanud ka õigel ajal maha müüa... no kui kuulujutud Leoni ja Trundle\'i tülist paika peavad, siis head nahka sealt ei tule.

eston maravilha
01.02.06, 14:53
steve bruce ostaks pirukapoisi 5 miljoni tissiraha eest ära küll

Mikusiku
01.02.06, 17:24
Nojah, loodetavasti on hetkel lihtsalt väike mõõnaperiood, tervet aastat järjest ei saagi ilusti mängida;)

Mikusiku
02.02.06, 22:45
Nonii, Goodfellowist oleme ilma, lahkus tasuta Grimsby\'sse. Sihuke kahtlane tunne, et kõik hakkab vaikselt perse minema.

skint
06.02.06, 14:47
Leonil on jälle probleemid:

http://img64.imageshack.us/img64/7653/isitcoziisblack5rp.png

Aga tegelikult on ikkagi kurb, et DJ tema eest selle kuu parima auhinna ära võttis.

Mikusiku
10.02.06, 17:15
Oleme ka FAW Premier Cupi finaalis, poolfinaalis juhtis Carmarthen veel 90.minutil 2:1, kuid Robinson viigistas ja #10 lõi lisaajal ainukese kolli ära:) Nagu eelmisel aastal, on seegi kord finaalivastaseks Wrexham.

Mikusiku
12.02.06, 11:44
Lee rokib ikka veel! Eile pandi Nottingham Forrest 2:1 kotti, väravate autorid Forbes ja Trundle.
Jackett on seadnud eesmärgiks hooaja lõpuks saada 85 punkti, mis peaks tagama otseedasipääsu. See tähendab 14 mänguga 30 punkti. See teeb 2,1 punkti mängu kohta, hetkel on saadud 1,7.

Mikusiku
26.02.06, 20:06
Nonii, mina reisilt tagasi. Vahepeal on siis Trundle sõlminud kolmeaastase lepingu:) See tähendab ka seda, et ta ei lahku niipea Swanseast:õnnelik:
Viimases mängus oleks väga vaja olnud võitu, kahjuks lasti Huddersfield 2:0 eduseisult 2:2 viigini. Huddersfield siis üks koht eespool, kolmandad.
Otseedasipääsu saavutamine läheb raskeks...

Mikusiku
06.03.06, 23:16
Selline väike uudis siis:

Trundle takes Player of the Year Award for League 1

Swansea City striker Lee Trundle was named Coca-Cola League One Player of the Year at the inaugural \'Football League Awards incorporating FourFourTwo\'s Top 50 Football League Players\' evening.
Over 750 guests were in attendance at The London Hilton on Park Lane to see a total of 19 awards presented during a gala evening that it is hoped will become an annual event in the football calendar.
The Awards acknowledged examples of excellence both on and off the pitch, with categories ranging from Player of the Year to Community Club of the Year, Best Club Website and Programme of the Year.
Trundle has already hit 20 League goals this season as Swansea push for an automatic promotion place.
Sheffield United midfielder Phil Jagielka was named Championship Player of the Year. The former England Under-21 international, now 23 and a Sheffield United player since his youth team days, lifted the top player award for his inspirational performances as the Blades look to gain automatic promotion.
The League 2 Player of the Year award went to Carlisle United\'s Karl Hawley.
Preston North End\'s 20 year-old striker David Nugent collected The Football League Young Player of the Year accolade, and there was a notable winner of the Young Apprentice Award For The Football League Championship in 17 year-old Lewin Nyatanga.
The Derby County central defender\'s award capped not only his excellent debut season for the Rams but also closely followed his achievement of becoming the youngest ever senior Wales international when making his debut against Paraguay.
Among the other highlights of the evening was a \'Contribution to Football\' award handed to HuddersfieldTown\'s Gerry Murphy, who has been with the Terriers since 1988 and heads up the club\'s hugely successful Academy.
Clubs celebrating awards on the night included CrystalPalace (Programme of the Year), NottinghamForest (Best Club Website) Brentford (Community Club of the Year) and HullCity (Best Ground - an award voted for by away fans).

FOOTBALL AWARDS

· Championship Player of the Year sponsored by Coca-Cola*
Phil Jagielka - Sheffield United

· League 1 Player of the Year sponsored by Coca-Cola*
Lee Trundle - SwanseaCity

· League 2 Player of the Year sponsored by Coca-Cola*
Karl Hawley - Carlisle United

· The Football League Young Player of the Year sponsored by Dodge**
David Nugent - Preston North End

· The Wickes Young Apprentice Award For The Football League Championship
Lewin Nyatanga - DerbyCounty

· The Football League Top League 1 Apprentice sponsored by League Football Education
Scott Golbourne - BristolCity (now moved to Reading)

· The Football League Top League 2 Apprentice sponsored by League Football Education
Ikechi Anya - Wycombe Wanderers

· Goal of the Year sponsored by Sports TV
Stefan Oakes - NottsCounty v YeovilTown (now moved to Wycombe Wanderers)

· Most Admired Football League Club sponsored by The League Paper
Crewe Alexandra

* These awards were made to the highest ranked player in each division in FourFourTwo\'s Top 50 Football League Players
** This award was made to the highest ranked Under 21 player in FourFourTwo\'s Top 50 Football League Players

INDUSTRY AWARDS

· Community Club of the Year sponsored by Asda Stores
Brentford FC

· Fan of the Year sponsored by FourFourTwo
Jeff Hall - a fan of Chesterfield FC

· Best Club Sponsorship sponsored by ImageDirectors
NorwichCity

· Best Club Marketing Campaign sponsored by Marketing Magazine
Preston North End

· Best Kit Design sponsored by Ted Baker
Leyton Orient

· Programme of the Year sponsored by Ryman
CrystalPalace

· Best Club Website sponsored by Premium TV
NottinghamForest

· Contribution To Football Award sponsored by BT and voted for by listeners of BBC Five Live
Gerry Murphy - HuddersfieldTown

· Best Ground - sponsored by Carling and voted for by away fans
HullCity

· The Wash & Go Good Sport Award
Lee Bullen - Sheffield Wednesday

Mikusiku
11.03.06, 11:42
Nonii, siuke värk, et me võime endale saada John Hartsoni!:keel4: Kuna Hartsoni abielu on purunenud ja tema lapsed elavad Cardiffis, siis tahab ta neile lähemale kolida. Ise ta ütleb, et ta on küllalt teeninud ja palk pole tähtis(Celticus saab ta vist £30k nädalas).
Swansea president Huw Jenkins lükkab aga selle ümber, väites, et neil on seoses promotsiooni ja LDV karikaga muudki tegemist.
Hartsonil on Celticuga 16-kuuline leping veel, kuid loodetavasti jõuavad kõik omavahel kokkuleppele:) Ise tahab ta igaljuhul Swansea eest mängida: \"Swansea\'s my team, and I\'ve been saying as long as I can remember that I\'m desperate to wear the shirt.\"

Kuna mul on viimased päevad väga kiired, siis saan kirjutada alles nüüd, et LDV Vans Trophy South finaali esimese mängu võitis Swansea Bayo väravast 1:0. Teine mäng tuleb teisipäeval Colchesteris.

Kaitsesse on toodud veidike tugevust, Keith Lowe\'iga Wolvesist sõlmiti kuuajaline laenuleping.

Mikusiku
13.03.06, 09:13
Eilne mäng oli jälle häbistav. Tabeli tagumise otsa meeskonnale suudeti kodus alles 88.minutil viigivärav lüüa. Selle autoriks vahetusest tublilt sekkunud Bayo. Bayo tuli Falloni asemele, kes ei saanud millegagi hakkama ja vilistati kodumeeskonna fännide poolt välja.
Kohtunik oli ka pask olnud,
Kui nii edasi jätkatakse, võib play-off koha ära unustada.

skint
13.03.06, 20:38

See on see, kui hakatakse muutma asju, mis muutmist ei vaja... eriti sellisel määral.

Mikusiku
13.03.06, 22:15
Algselt postitas skint

See on see, kui hakatakse muutma asju, mis muutmist ei vaja... eriti sellisel määral.
Samas on ostetud mängijad olnud suhteliselt head. Leon, Darren Way, Tom Williams, Steven Watt, laenatud Lowe. Kahtlane tüüp on Fallon. Esialgu pidasin tedagi heaks ostuks, kahjuks on ta haledalt läbi põlenud.
Võrreldes hooaja algusega on meeskond palju sitemini mänginud.
Siiski, niikaua, kui võimalused veel olemas on, siis peab lootma.

EgoTrip
13.03.06, 23:34
nimi juba selline, Fallos

Mikusiku
14.03.06, 23:24
Kahtlane, et kedagi kotib, aga tänane radio live (http://www.swanseasound.co.uk/generic/genlistenwmp.html).
Meie koosseis:
W Gueret, A Tate, G Monk, K O\'Leary, S Ricketts, L Britton, K Lowe, R Martinez, A Robinson, A Akinfenwa, L Knight
Subs: B Murphy, L Trundle, A Forbes, D Way, S MacDonald

MacDonald kirjutas äsja alla profilepingule, kindlasti annab see noorukile enesekindlust.

Mikusiku
15.03.06, 00:57
Nonii, finaalikoht käes! Finaal toimub Cardiffis, vastaseks sel hooajal tublisti mängiv Carlisle. Nad peaksid vist League Two\'s esimesed olema. Vastane on mängitav vähemalt:)

Ahjaa, tänased väravaautorid Britton ja Knight;)

Mikusiku
18.03.06, 11:08
Eile saadi väga tähtis võit tabelis teist kohta hoidva Brentfordi üle. Esimesel poolajal olid külalised selgelt paremad, kuid Bayo viis meid siiski juhtima, kahjuks nurgalöögist viigistati. Kui 10 minutit oli kulunud, tegi KJ esimese vahetuse. Fallon asendas Bayot ja Forbes Martinezi. Mäng muutus kohe paremaks ja Fallonil tekkis võimalus, kuid väravavaht tõrjus ilusti, hiljem tõrjuti tema pealöök. Neli minutit enne lõppu saatis karistuslöögi ülesnurka Robinson ja mäng oli tehtud. Fallon jõudis enne lõpuvilet veel korra posti lüüa.
Fännid saatsid seekord Falloni platsilt ilusti minema, skandeerides tema nime.

Esiotsa tabel näeb hetkel välja selline:
Team P W D L GD Pts
1. Southend 37 20 10 7 +27 70
2. Brentford 36 18 10 8 +19 64
3. Swansea 38 16 15 7 +23 63
4. Huddersfield 37 16 13 8 +11 61
5. Barnsley 37 16 12 9 +15 60
6. Colchester 35 17 8 10 +12 59
7. Oldham 37 16 8 13 -1 56

Mikusiku
22.03.06, 12:06
Meie järgmine vastane Gillingham tegi ikka karuteene meile.
Esiteks võideti meie üht suurimat konkurenti, hetkel teisel kohal olevat Brentfordi 3:2.
Teiseks saadi kaks punast kaarti, mis tähendab, et Pouton ja Clohessy jätavad meie mängu vahele.
Samas, kui suudeti 9 mehega Brentfordi võita, võib laupäevast ükskõik mida oodata.

skint
22.03.06, 12:09

Meie järgmine vastane Gillingham tegi ikka karuteene meile.
Esiteks võideti meie üht suurimat konkurenti, hetkel teisel kohal olevat Brentfordi 3:2.
Teiseks saadi kaks punast kaarti, mis tähendab, et Pouton ja Clohessy jätavad meie mängu vahele.

Väljend \"karuteene\" tähendab siiski midagi muud...

terroriBanaan
22.03.06, 12:22
Karu raamatus ei ole, aga katsuge ette kujutada. Suur loom. Nagu kuubik (alumine pool loomast). Maasse kinnitatud. Ülemine pool nagu karu. Ülestõstetud käppade vahel suur kivi. Kõhu peal pilu. Kiri juures: Üks karuteene - 50 senti. Lased sendi sisse, vajutad nupule, karu annab sulle, kõmm!, kiviga pähe. Aga ise on dobrõi, dobrõi. Nagu muinasjutus.

Mikusiku
22.03.06, 19:41
Kõik õpivad elu jooksul:D

Mikusiku
26.03.06, 12:15
Mitte just kõige lõbusam 1:0 kaotus Gillinghamilt. Ainukese värava lõi Byfield penaltist. Väidetakse, et viga oli tehtud väljaspool karistusala. Eks vaatan ise ka hiljem üle. Võitu oleks hädasti vaja olnud, nüüd lahutab meid 7.-ndast kohast vaid üks punkt:doh:

Üks video ka siia:
Trundle:kop: (http://www.socceram.vowmedia.com/clips/show/18Mar/18Mar-2Clips.wmv)
See esimene osa videost pole tähtis:D

Mikusiku
31.03.06, 00:03
Esimene karikas sel hooajal käes:) Nagu eelmisel aastalgi, polnud FAW Premier Cupis meile vastast. Ära tegime viiekordsele võitjale Wrexhamile. Õhtu tähtsuselt teine sündmus oli Falloni esimene värav, mida on ikka väga kaua oodatud, arvestades seda, et tema eest maksti £300k.
Kindlasti andis võit enesekindlust tervele meeskonnale ja eriti tore oleks nüüd Carlisle ka kotti toppida, siis saaks edasi promotsioonile keskenduda:)
Ja Fallon jätkab loodetavasti skoorimist, ilmselt tõusis tema enesekindlus kõige rohkem. Ta oli nagu Neemelo Eesti koondises, mängis enam-vähem hästi, oodati väravat, aga n**sis kõik olukorrad ära.

Mikusiku
02.04.06, 13:55
Enne tänast finaali siis midagi seesugust:

You see them on the pitch every week, you read what they\'ve got to say in the papers, but what do you really know about the men who play for your favourite team? Insights into the players\' personalties rarely go much further than learning someone has been \"getting a bit of stick off the lads\" for wearing a dodgy suit or making a clown of himself with an elaborate goal celebration.

So we asked Swansea City club captain Roberto Martinez to reveal the things you never knew about Kenny Jackett\'s players as they prepare for their big day in the Football League Trophy final.

Find out who the karaoke kings are, who gets treated like a baby and who can\'t stop banging on about Ryan Giggs and Craig Bellamy as Martinez takes you inside the Swans dressing room for a tongue-in-cheek guide to tomorrow\'s likely team

WILLY GUERET

(Goalkeeper)

BIG WILLY is a bit of a serious character, but we like to wind him up by making references to when he got arrested at Bury on the final day of last season.

That always gives everyone a laugh, though Willy didn\'t find it very funny at the time.

He played a fantastic role in our promotion last season, and he\'s had another good year between the posts so far.

ALAN TATE

(Full back)

TATEY\'S a bit of a clown - or at least it seems that way because he keeps putting this Christie the Crown mask on that he originally wore for a fancy dress party at Christmas.

The joke the lads say is \"Tatey, you can take the mask off now\" when he hasn\'t got it on, which I\'m sure he appreciates!

Having started as a trainee at Manchester United, he thinks he learnt all his skills off Bobby Charlton. He\'s had a great season, playing well in several positions for us.

GARRY MONK

(Central defender)

GARRY goes about his job in a very focused and professional way, but off the pitch he\'s very lively and funny.

You\'ve to be careful when he\'s not around because he\'s a dangerous joker. One minute he\'ll be quiet, the next he does something daft. I\'m afraid this is a bit of a private joke, but he\'s hopeless at filling in questionnaires. You\'ve got to keep him away from those.

KEITH LOWE

(Central defender)

WE THINK he speaks English, but we\'re not sure about that because he hasn\'t spoken a word yet since joining us on loan from Wolves a few weeks ago.

He\'s very quiet, but he seems a really nice fella and he\'s a solid defender who has been very impressive in every game he\'s played for us.

We keep telling him there was nothing malicious when Garry Monk banged into him from behind at Colchester and he had to be stretchered off injured. I think he believes us.

SAM RICKETTS

(Full-back)

SAM used to be a very friendly character, but since he\'s been playing for Wales, whenever you ask him to do something he says he\'ll have to ask \"Bellers\" (Craig Bellamy) or \"Giggsy\" (Ryan Giggs) first!

On the pitch, Sam has been Mr Reliable for Swansea from the first day he came to the club. He\'s gone from non-league football to playing against David Beckham and he wouldn\'t look out of place at any standard of the game.

LEON BRITTON

(Midfielder)

A LOT of jokes go round about Leon being the baby of the team - and it\'s true that he never seems to get any older!

The players\' instinct is to look after him and make sure he gets to bed by 10pm. And he\'s got the naughtiness of a kid. Give him a mobile phone and he\'s dangerous - more dangerous than he would be with a gun as he\'s liable to make some jokey phone calls.

He\'s a talented player, though, with Brazilian skill. He gives you an extra dimension and he could go all the way to the Premiership if he works hard.

KRIS O\'LEARY

(Central midfielder)

KRIS is a bit of a contradiction.

He\'s a proud Welsh patriot yet he supports Manchester United - proving, I suppose, that no one\'s perfect.

He\'s always showing us his \"red\" side and letting us know how Man U have got on.

He\'s someone who\'d put his body on the line for the club. He\'s shown a lot of loyalty to the club, something you don\'t often find in this age.

He was deservedly our player of the year last season after adapting to a new role in central midfield.

OWAIN TUDUR JONES

(Midfielder)

OWAIN is our Welsh speaker so whenever we need someone to do some translating...

When he first came to Swansea he brought his Bangor fashion with him - some \"interesting\" special shoes for match days that the players thought were quite innovative.

Apart from a few injury problems, it\'s been a good season for Owain as he\'s made the breakthrough into league football and looks a great find.

ANDY ROBINSON

(Midfielder)

WHATEVER you read about Lee Trundle below, you could say the same for Andy. Whatever Trunds does, Robbo believes he can do the same.

Singing is one example - if Trunds gets on the microphone, Robbo will pick it up and try and copy him.

He thinks he\'s a bit of a singer and once he gets going at karaoke, you can\'t get the mic off him.

He\'s another who\'s had a fantastic season.

He makes things happen on the ball, takes people on and provides an end product with goals.

LEE TRUNDLE

(Striker)

TRUNDS is a bit of a comedian, he can do an impression of anyone you want. He even does this funny Scouse character called Wayne which has everyone in stitches.

He\'s the king of karaoke - he would be, wouldn\'t he? - but the one and only thing that makes him nervous is modelling on a catwalk. He cracked up when he tried to do that, and for once he wasn\'t himself. At last we found a weakness in him!

But he\'s a player who brings a smile to your face. He\'s got great skill and his goal record is fantastic.

ADEBAYO AKINFENWA

(Striker)

BAYO is funny and, above all else, a very warm person to have in the dressing room. He\'s a calming influence who gives you peace.

Or perhaps, considering the size of him, it\'s just that people tip toe around him because they don\'t want to upset him!

He\'s certainly a striker who defenders fear. You know you\'re going to get a torrid time against Bayo, who has shown a great eye for goal.

Kes viitsib lugeda, see viitsib. Kindlasti saate mõne mängija kohta midagi uut teada.

Ja siis üks tore video ka siia: Crossbar Challenge (http://69.16.223.2/swanseacityafc.co.uk/downloads/videos/crossbarchallenge2.wmv)

Mikusiku
02.04.06, 18:35
BAYOOOO!!!!!

Mikusiku
03.04.06, 23:40
Okei, veidike asjalikum kommentaar ka. Kui keegi veel ei tea, siis Swansea võitis eile enda selle hooaja teise karika, LDV Vans Trophy. Carlisle\'it võideti 2:1. Väravad lõi Trundle ja Akinfenwa. Vastaste värava lõi nurgalöögist(ei tea mitmendat korda sel hooajal meile nii löödi) Adam Murray.

Pärast mängu pani Trundle selga särgi, kus oli kirjas F*ck off Cardiff ja võttis välja lipu, kus mingi multikategelane kuses Cardiffi särgi peale. Polnud tore tegu, ilmselt saab ta järgmine kord Cardiffi külastades peksa:D Klubi on vabandust palunud ja sama oodatakse ka Lee\'lt. Alan Tate tegi samuti midagi, kuid selle kohta mul andmed puuduvad.

marcello
03.04.06, 23:48
Tate poseeris ka lipuga.Mine vaata divisjon 2 ja madalamad liigad.skint on pildid üles pannud

eston maravilha
04.04.06, 02:00

Pärast mängu pani Trundle selga särgi, kus oli kirjas F*ck off Cardiff ja võttis välja lipu, kus mingi multikategelane kuses Cardiffi särgi peale.

oli vist nagu vastupidi

Mikusiku
04.04.06, 08:39
Kuule jah, sassi läks:D

Mikusiku
17.04.06, 21:44
Ei saa olla nii. Tundub, et jääme play-off kohast kah ilma:(

skint
21.04.06, 14:51
Spordimehelik käitumine? - Knight aims to play leapfrog (http://www.thisissouthwales.co.uk/displayNode.jsp?nodeId=161367&command=displayConte nt&sourceNode=161360&contentPK=14367673&folderPk=8 8481)

Leon Knight admits he was \'\'absolutely delighted\'\' to see old club Brighton relegated this week - and has no regrets about joining Swansea City.\"

Plenty of footballers have watched on with glee as former sides have struggled, it is just not many confess to doing so in public. But Knight is different - an enigmatic character who has no qualms about shooting from the hip.\"

\'\'It was terrific to see Brighton go down,\'\' says the diminutive frontman, who had a much-publicised falling out with Seagulls boss Mark McGhee before his cut-price move to Swansea.\"

\'\'I\'ve still got a few mates in the dressing room and I\'ve been hearing a few things, but they can\'t really say anything now they are in the same league that I\'m in.\"

\'\'I was absolutely delighted that they got relegated. You cannot understand how happy I was.\"

\'\'But I don\'t want to be playing them next season. Hopefully, we can leapfrog them as they come down.\'\'

...

Leon, kasva natuke.

Mikusiku
01.05.06, 12:01
Nonii, nüüd on kõik viimase vooru otsustada.
Hetkel on seis selline:
5.Barnsley 69p +17
6.Swansea 68p +19
7.Nottm Forest 68p +15
8.Doncaster 66p +2

Viimased vastased(kõik mängivad võõrsil):
Barsnsley: Walsall(24.koht)
Swansea: Chesterfield(15.)
Nottingham: Bradford(11.)
Doncaster: Tranmere(17.)

Viimased mängud toimuvad laupäeval.

skint
07.05.06, 14:12
Algselt postitas skint

Et... plussiks tuleb pidada seda, et nüüd ta läheb sinna Swanseasse ning nähtavasti kolistab selle hooaja 20 mänguga 10, v-o ka veidi rohkem...

Leon ei lasnud mul oma eilse hättrikiga sõnu sööma hakata - hetkel kokku siis 10 (8 liiga ja 2 karika) väravat. Kuigi 6 neist tulid kahes mängus... niiet vist siiski mitte päris see, mida loodeti. Pealegi oli eilse mängu staar nähtavasti hoopis Fallon.

Aga see selleks, nüüd siis vaja vaid Brentfordi ja/või Huddersfield/Barnsley tugevusele lootma jääda.:)

Mikusiku
08.05.06, 17:55
Nonii, oleks ju võinud saada esikolmikusse, kahjuks talve lõpp, või mis iganes see ka oli, ei olnud eriti ilus. Suht normaalne hooaeg muidu. Läbi see muidugi ei ole veel ja mina usun, et playoffis võetakse oma.

Mikusiku
14.05.06, 18:32
Sjuuuper:õnnelik:
Knight ikkagi otsustas asja ära:)
Playoffi finaali vastane selgub homses mängus, arvatavasti on selleks Huddersfield, kes sai esimeses mängu Barnsley vastu võõrsil võidu.

IndrekL
14.05.06, 18:45
Ma just veidi aja eest bbc\'st lugesin ja mõtlesin, et kas postitan või jätan selle au sulle :).

Muidu kui kedagi huvitab siis bbc link. (http://news.bbc.co.uk/sport1/hi/football/eng_div_2/4756565.stm)

Mikusiku
16.05.06, 17:15
Playoffi finaali vastane selgub homses mängus, arvatavasti on selleks Huddersfield, kes sai esimeses mängu Barnsley vastu võõrsil võidu.
Läks siiski vastupidi. Barnsley võitis 3:1 ja sai samuti finaali.
Kui vaadata selle hooaja mänge, siis on Barnsley vist isegi mugavam vastane. Huddersfieldiga mängisime korra viiki ja korra kaotasime, Barnsleyga oli viik ja võit.
Aga finaalis pole eelmistel mängudel mingit tähtsust.
Jään ootama 27.maid!:)

Mikusiku
27.05.06, 12:57
Nonii, täna see tähtis päev.
Statistika räägib Swansea kasuks, kuid tänane mäng võib kõike tuua.
THIS SEASON\'S LEAGUE MEETINGS:

Swansea City 3-1 Barnsley
29 August 2005 - Ref: Steve Tanner
Swansea scorers: McLeod 14, Trundle 58, McLeod 90
Barnsley scorer: Burns 35

Barnsley 2-2 Swansea City
4 March 2006 - Ref: Jonathan Moss
Barnsley scorers: Nardiello 56, Richards 61 pen
Swansea scorers: Robinson 48, Trundle 64
Sent Off: O\'Leary (Swansea) 59

HEAD TO HEAD TOTALS
All competitions: Swansea 30, Barnsley 23, Draws 10

HEAD TO HEAD in League
League: Swansea 28, Barnsley 22, Draws 10

Eelmise mängu põhjal pole mõtet vahetusi teha, seega peaks koosseis välja nägema selline:

--------------Gueret--------------

Tate---Monk---Austin---Ricketts

Britton--Jones--O\'Leary--Robinson

---------Fallon---Knight------------

Fallon ja Knight on viimasel ajal heas vormis olnud, nii et ilmselt ka täna Trundle põhis ei alusta. Terveks on saanud McLeod, kes võib väga valusalt nõelata, lisaks on veel pingilt võtta Akinfenwa, kes toob vajalikul hetkel kindlasti ette jõudu juurde.

Keegi teab, kas kuskilt on võimalik mängu näha kah?

oku
27.05.06, 14:50
Mine Nimetasse. Seal on mäng kenasti kavas.

skint
27.05.06, 20:47
AKKINFENWAAA! TATEE!!

Leeeon-Leeeon, Welcome to the Shoebox:) Boooooo!

E: http://x402.putfile.com/4/10411193322.jpg

Mikusiku
27.05.06, 22:44
Vittu küll noh:(

skint
29.05.06, 12:46
Kui ma oleks siia kõik säändsed artiklid kopinud, oleks antud teema üks viimase aja populaarsemaid. Kõige hiljutisem siis:

LEON DISMISSES BRIGHTON RETURN

Phil Blanche, WM, May 29 2006

LEON KNIGHT took another dig at old club Brighton after Swansea City\'s failure to win promotion guaranteed him Public Enemy No1 status at the Withdean Stadium next season.

Brighton\'s recent relegation from the Championship found favour with Knight, who left the South Coast in January after falling out with Seagulls boss Mark McGhee.

And, after branding Brighton\'s modest home a \"shoebox,\" Knight knows he will have to run the gauntlet of angry home fans at the Withdean next season.

\"What all six thousand of them?\" replied Knight when asked if he was looking forward to a tough League One reception at Brighton.

\"I\'ve had bigger fans than that on my back. I\'m not bothered about them, they should be bothered about us because we\'ll steamroller them.

\"They\'re not in our league when it comes to footballing ability, technical-wise. I\'ve seen they\'ve signed people like Richard Carpenter and Charlie Oatway again - players who are ancient history. We\'ll go there with fresh players and be too good for them.\"

Knight believes Swansea are capable of regrouping and making a strong promotion push next season. \"We were top of the league at Christmas, so next year we\'ve just got to hold that and maintain a run of winning games,\" said the 23-year-old Londoner.

\"We\'ll probably have some better players coming in, so I think we\'ve got a great chance. There\'s a few good clubs coming down so the league should be interesting. But I know we can hold our own because I played against a few of those clubs who came down this season.

\"There was always a risk I wouldn\'t be going back to the Championship when I came here. But I signed a three-year contract and I\'m looking to score goals next season and push for promotion again.\"

NKAWER!

skint
16.10.06, 19:57
Kuigi fänn on midagi ära unustanud ja teema langenud kuhugi väga kaugele, siis oleks aeg upitada.

skint ütles niimoodi kauakaua aega tagasi:

Negatiivne on ühesõnaga suhtumine (arvab, et ta on parem mängija, kui ta tegelikult on), treeningutel mitte kõige agaram (allegedly), mõnikord valdab teda väljakul huvipuudus (ei tööta tagasi ega võitle kõikide pallide eest, sõimab kohtinikega ja ka ebatäpse söödu andnud meeskonnakaaslastega etc)

Western Maili ajakirjanik ja Kenny Jackett ütlesid hiljuti niimoodi:

Jackett Ready To Show Ace Knight Liberty Exit

Oct 16 2006

Ian Hunt, Western Mail

KENNY JACKETT is prepared to let Leon Knight leave Swansea City if it ensures the dressing room is united behind the club's bid to secure Championship football.

The Western Mail has learned Jackett and his Liberty Stadium bosses would prefer to sacrifice their seven-goal leading scorer rather than see team spirit sink to a level that might destroy the club's chances of promotion.

As such, Knight's Swansea future hangs in the balance this morning as the club wait to discover his response to being axed from the squad for Saturday's crucial League One triumph at Chesterfield.

Publicly, Jackett has insisted there are no problems with Knight's attitude and that the former Chelsea trainee was dropped from the trip to Saltergate for football reasons only.

However, we have learned from highly-placed sources at the club that Jackett actually left Knight behind in South Wales because his behaviour in recent weeks has contributed to an erosion in team spirit that threatened to derail the club's promotion push.

We understand it is Knight's general attitude - rather than any particular breach of discipline - that convinced Jackett it would be best to leave him in Swansea.

It is also understood that Knight would have had the axe from the side sooner - for the scoreless draw against Tranmere 10 days ago - had Lee Trundle not still been feeling his way back from injury at the time.

It is understood Knight is not the only player whose attitude has concerned Jackett. We have learned that one or two other players have contributed to a lack of complete harmony within the dressing room in recent weeks.

Coincidentally or not, Jackett showed his ruthless side last week when he said defender Steven Watt was free to leave the Liberty after making just two starts following his January move from Chelsea.

Now Knight - who arrived in South Wales a few days before Watt in a £125,000 switch from Brighton - could also be pointed towards the exit door if his attitude does not improve sufficiently in Jackett's eyes.

The 24-year-old has played a key role this season, hitting seven goals in 11 appearances to take his overall tally at the club to a hugely impressive 19 goals in 25 league and cup starts.

But Jackett, under huge pressure to deliver promotion after last season's play-off final disappointment, will not let anything get in the way of Swansea achieving success - even if that means sacrificing such an explosive talent as Knight.

Swansea have not yet discussed putting the Londoner on the transfer list, but that could happen this week if Knight - either in person or via his agent - tells the club he wants to leave.

The other option is he adopts a conciliatory stance with Jackett, knuckles down and promises to be on his best behaviour.

Knight was not happy when he was told on Friday morning that he was being left out of the team for the Chesterfield clash, but his reaction to being omitted was not the reason he was left behind. Keen to engineer a stronger team spirit for the long trip north, it was always Jackett's plan that Knight would not travel.

"I felt I hadn't really got things right this season and I just decided to pick a different 16. That was my decision - nothing more or nothing less," was Jackett's official explanation for jettisoning Knight.

"I didn't drop Leon for disciplinary reasons. It wasn't anything to do with his off-the-field actions. It was purely a football decision.

"Leon wasn't very happy with the decision, which, as a player, is his prerogative.

"Will he get back in the side? It depends how he reacts. If there's any doubt about Leon's future at the club, the ball's in his court in that respect.

"People will have their opinions, but my opinion was that I'd go for a 16 that didn't include Leon. What you have to do is assess what a player's attitude would be on the bench as well. Sometimes it's best to leave them right out of it. Maybe it's brave to leave your top scorer out, but I actually felt this might have been an occasion for us to play 4-5-1.

"I've got a lot of midfield options now, people who can break from midfield and score. As it was, I went with Lee Trundle and Rory Fallon up front and it worked quite well."

The decision to omit Knight - the hat-trick hero when Jackett's side glided into the play-offs with a 4-0 rout of the Spireites back in May - might have looked more foolish than brave had Swansea slipped up at Saltergate.

As it was, Jackett's controversial decision was vindicated as Trundle more than made up for Knight's absence with a timely return to the limelight.

Mikusiku
18.10.06, 20:51
Kuigi fänn on midagi ära unustanud ja teema langenud kuhugi väga kaugele, siis oleks aeg upitada.

Ma ei ela enam kodus vaid ühikas ja lihtsalt pole aega enam. Heal juhul käin korra päevas korraks kõik kohad läbi, aga kirjutamiseks tõesti aega ei jätku.
Lihtsalt liiga palju muud tegemist;)

budu
11.12.08, 22:29
Mikusiku on oma lemmiklubi väga unarusse jätnud.mis toimub või ei ole tulemused enam need mida sa lootnud oled?

Mikusiku
21.12.08, 21:00
Mikusiku on oma lemmiklubi väga unarusse jätnud.mis toimub või ei ole tulemused enam need mida sa lootnud oled?
No selle ajaga on kaks liigat tõustud, tulemustel ei saa ju väga viga olla, või mis?
Tegelikult ei ole lihtsalt aega. Hoian tulemuste ja uudistega end kursis, kuid siia kirjutama ei jõua.

Alarikh
22.12.08, 00:19
No selle ajaga on kaks liigat tõustud, tulemustel ei saa ju väga viga olla, või mis?
Tegelikult ei ole lihtsalt aega. Hoian tulemuste ja uudistega end kursis, kuid siia kirjutama ei jõua.

Keda huvitavad need Jackid... Spanish waiter lahkub sel hooajal ja League I ootab. :D

Hogweed
15.05.10, 21:32
Kahjuks on minul teile kurbi uudiseid, Swansea fännid: http://eurosport.yahoo.com/15052010/58/championship-swansea-striker-idrizaj-dies.html
Nimelt suri vaid 22-aastane ründaja Besian Idrizaj oma kodus Austrias südamerabandusse. R.I.P :(

Joks
16.05.10, 17:47
nagu wat? 22 aastane sureb südamerabandusse

budu
30.05.11, 23:35
28 aastat ootamist siis sai ära tasutud!Palju Õnne!Mikusiku kas nüüd hakkab see teema jälle aktiivsemalt elama?

ChelseaFC
31.05.11, 00:17
Küll keegi selle ikka üles äratab :) Muretsemiseks pole põhjust.

Mikusiku
31.05.11, 00:17
See jätaks ju mulje minust kui gloryhunterist:) Kirjutaks tegelikult kogu aeg, aga nagu ma viimased aastad olen siin vastanud, siis erinevatel põhjustel pole aega. Majaümbruse eest hoolitsemine, töö ja hobi võtavad oma.

Aga õnnelik olen ma muidugi, et selle suure päeva sain ära oodatud:)

budu
31.05.11, 00:27
See jätaks ju mulje minust kui gloryhunterist:) Kirjutaks tegelikult kogu aeg, aga nagu ma viimased aastad olen siin vastanud, siis erinevatel põhjustel pole aega. Majaümbruse eest hoolitsemine, töö ja hobi võtavad oma.

Aga õnnelik olen ma muidugi, et selle suure päeva sain ära oodatud:)

No tuleb teha foorumis korjandus,et saaksid omale osta robotmuruniiduki ja tänu sellele võidaksid aega ning oma lemmikust kirjutada

Meireles
17.09.11, 18:50
Scott Sinclair liigub peagi mõnda Premieri TOP6 klubisse tagasi.

(Ehkki selle väitmiseks ei pea olema eriline hiromant.)

mcnamara
16.01.12, 11:04
Pagan võtaks, see meeskond on kodus palliga märgatavalt parem kui Arsenal. Ikka ütlemata vahva, et mängutase Inglismaal on niivõrd arenenud, et selline asi on võimalik. Alles see oli kui umbkaitse oli divaritõusjale Arse suguste vastu ainus variant.
Scott Sinclair on tõeline kunn muuseas.

eika
16.01.12, 11:30
Ikka ütlemata vahva, et mängutase Inglismaal on niivõrd arenenud, et selline asi on võimalik. Alles see oli kui umbkaitse oli divaritõusjale Arse suguste vastu ainus variant.
a äkki on tippklubid lihtsalt väetimaks jäänud?

l`edit
Noh, CLis pääsesid 4/2 edasi ja ükski klubi ei rullunud grupist läbi. Nö suured on väikestega hädas. Märke justkui on õhus.

Ctulu
16.01.12, 13:36
hetkel tundub jah pisut mõõnaperiood olevat paljudel premi tippklubidel

rainis007
16.01.12, 15:25
Aga ei tasu siiski Swansea tulemusi alahinnata. Nende koduvorm on eriti hea, seni on Liberty staadionilt võiduga lahkunud vaid Manchester United ning nemadki said napi üheväravalise võidu.

Ja no ei saa ju kuidagi mainimata jätta, et luikede edus on oma osa mängida ka Spursi kasvandikul, 19 aastasel Caulker-il :D .

Daz Booob
16.01.12, 15:37
Manager (http://www.telegraph.co.uk/sport/football/teams/swansea-city/9013702/Swansea-manager-Brendan-Rodgers-aims-to-convert-long-ball-believers.html) pajatab enda nägemusest.

Tanel
19.01.12, 16:48
Võib-olla huvitab kedagi pikem lugu Joe Allenist... http://footballsnewtalent.wordpress.com/2012/01/18/joe-allen-of-swansea-and-wales/

Wingback
09.02.12, 13:50
Swansea manager Brendan Rodgers has signed a new three-and-a-half-year contract and stated his intention to establish the Welsh club as a Premier League stalwart.

författare
12.03.12, 09:12
Lihtsalt pidin:

Sänks kutid.

moya
28.05.12, 12:47
Swansea lootused tuleval hooajal sama hea hooga jätkata tõusevad: kevadel laenul olnud ja hiilgavat mängu näidanud Gylfi Sigurdsson on Hoffenheimilt 7,2 miljoniga ära ostetud. Ise arvasin küll, et mõni suurklubi Gylfi ära kaaperdab, aga suurepärane, et nii ei läinud. Julgen arvata, et 7,2 milj. naela on Swansea jaoks rekordsumma, mida klubi ühe mängija eest kunagi on välja käinud.

E: ametlikel andmetel kujunes üleminekusummaks siiski 6,8 miljonit naela

Ctulu
28.05.12, 16:13
Väga hea :) Mida rohkem tugevaid tiime, seda parem.

vincent
28.05.12, 16:48
Väärib ehk märkimist, et 7 miljoni ringi jääv summa ei ole mitte ainult klubi kõigi aegade suurim ost (eelmine oli Danny Graham ja u 3,5 miljonit naela), vaid viimase kahekümne aasta (!) jooksul on uute mängijate alla kokku pandud umbes-täpselt 14 miljonit...

zelee
28.05.12, 16:49
Eks ta seal varsti ära napsatakse ka, kuid tunduvalt suurema summa eest. Investeering.

ShatAp
28.05.12, 18:05
Väga hea ost, Sigurdssoni poolt samuti mõistlik otsus Swanseas jätkata.

malagar
05.06.12, 18:04
Viimaste kõlakate järgi ( toonitan ainult kõlakad) on Swansea uue peatreeneri tõsiseks kandidaadiks tõusnud Dennis Bergkamp. Noh eks näis...

mcnamara
14.06.12, 16:50
Swansea peab tõsiseid kõnelusi Michael Laudrupiga. 1986 armusin suuresti just tema tõttu Taani koondisesse. Huvitav on see, et kogu oma mängija- ja treenerikarjääri vältel pole Laudrupil olnud mingit sidet Premieri ega selle eelkäijaga. Niisiis oleks Inglise/Walesi jalgpall tema jaoks midagi uut. Põnev.

malagar
15.06.12, 01:21
Noh loodetavasti teeb head tööd siis Luikedega, kahju oleks neid välja kukkumas näha.

Katk
15.06.12, 16:05
Laudrup ametlikult treener (http://www.swanseacity.net/page/Latest/0,,10354~2812778,00.html)

Tundub hea valik ning loodame et saab näha samas stiilis vutti nagu enne.

moya
15.06.12, 16:39
Loodetavasti suudab Laudrup veenda Gylfi Sigurdssoni lõpuks siiski Swansea kasuks otsustama. Üleminek jäi toppama pärast seda, kui Liverpool Rodgersi endale peatreeneriks palkas. Ja nüüd sooviks Rodgers Siggy hoopis Pooli tuua. Kui see teoks saaks, oleks asjal ikka väga mõru kui mitte öelda mürgine maik juures.

mcnamara
15.06.12, 17:25
Loodetavasti suudab Laudrup veenda Gylfi Sigurdssoni lõpuks siiski Swansea kasuks otsustama. Üleminek jäi toppama pärast seda, kui Liverpool Rodgersi endale peatreeneriks palkas. Ja nüüd sooviks Rodgers Siggy hoopis Pooli tuua. Kui see teoks saaks, oleks asjal ikka väga mõru kui mitte öelda mürgine maik juures.

Hmm no eks see ole iga mängija enda otsustada, millisele lepingule ta alla kirjutab. Rodgers on väga selgelt öelnud, et Swanseal on islandlasele eelisõigus ja tema on mehest huvitatud vaid juhul kui Sigurdsson ikkagi Swansea kasuks ei otsusta.

Epic
15.06.12, 17:26
Eks see oleks väiksemat sorti ime, kui talendikas islandlane otsustaks Walesi meeskonna kasuks arvestades kahe meeskonna vahelist lõhet rahalises mõttes. Samas eks võib meelitada roosa lubadusega, et meil oled suur kala väikeses akvaariumis, seal aga väike suures. Kas võimalikud tiitlid kaaluvad üle personaalse ausära?

Daz Booob
27.06.12, 00:29
kuna hetkel on veel tegemist Swansea palgalisega, siis paneme siia ühe huvitava infokillu - paps tal andis kodumaal intervjuu, kus ütles: "Gylfi was injured all last season (including his spell at Swansea). This prevented him from shooting (except with his inside foot). He has recovered from his injury now."

marv3llous
27.06.12, 00:40
Ja tema kohta veel uudiseid, et kui algselt oli ta juba permanentselt Swansea mängijaks saamas siis Rodgersi Liverpooli liikumine viis ta kuulujuttude kohaselt managerile kohe sinna järgi. Aga võta näpust, BBC räägib nüüd, et hoopis Spurs on teda omale napsamas lähipäevil.

Daz Booob
27.06.12, 01:20
teadjad inimesed mudu räägivad, et ta on manu fänn, päris selline tõsine kohe ning 'pooli ei seedi. igatahes huvitav :)

zip
27.06.12, 01:42
teadjad inimesed mudu räägivad, et ta on manu fänn, päris selline tõsine kohe ning 'pooli ei seedi. igatahes huvitav :)See fänniks olemine pole eelnevalt küll mängijaid klubidega liitumast takistanud. Sigurdssonil olevat väga tugev suhe Rodgersiga ning sellepärast Swanseaga ei liitunudki, et too lahkus.

mjaasa
25.08.12, 18:04
Michul päris hea start Inglismaal. Loodab, et tuleb neid väravaid veel ja veel.

Long John
27.08.12, 13:08
Väga sümpaatne jalgpall Luikede poolt. Kahju, et Sinclair läheb Citysse.

Andersoorumaa7
27.08.12, 14:17
Nad saavad sinclairita ka hakkama, viimase kahe mängu jooksul on ta ainult 14 minutit sees olnud aga Swansea jätkab ikka samas taktis. Selle 14 minutiga lõi ta küll värava..

petteri
27.08.12, 14:42
Sinclair ei kuulnud järelikult Laudrupi plaanidesse, kahjuks. Nõustun samuti, et Swansea mängib hetkel väga ilusat jalgpalli ja Michu on lihtsalt imeline. Seda, kuidas ta West Hami vastu oma värava sai, oli väga nauditav vaadata. Iga mängija sellist asja ikka püüdma ei viitsi minna, sest tõenäosus see pall kätte saada on mingi 1 100le. Loodan väga, et Swans puid vähemaks ei võta. Igasugused relegatsioonijutud võib, vähemalt mõneks ajaks, unustada :)

maamesilane
28.08.12, 01:17
meenub,et üks hooaeg hullas Hull kah algul täiega.....

mjaasa
08.12.12, 19:37
Kurat küll, minu meelest polnud sel Swansea kolmandal väraval midagi määrustevastast. Ja Norwich lõi värava ka nüüd ära. 3-3 oleks vähe ilusam seis olnud.

Meintz
08.12.12, 19:43
Kurat küll, minu meelest polnud sel Swansea kolmandal väraval midagi määrustevastast
Minu arust väheke ikka oli. Pall oli juba väravavahil käes, kui talle külge sõideti.

Tablool jõuti seis ka juba ära muuta :)

Aga jah, ikka väga kahju sellest. Peale teist väravat domineeriti päris selgelt. Pallivaldamis % on hetkel 62-38

marv3llous
17.12.12, 10:05
http://cadfael.tv/image/src/1355671468763.gif

Mike Dean ja abimehed ikka oskavad - mängija teadvusetuks aga mängu katkestada pole vaja.

Daz Booob
17.12.12, 10:27
No mida sa nüüd kohtunikest tahad? Nad olid juba väsinud, higi oli silmas ja prožektori valgus segas nägemist ning Michu ei näidanud eluga võildeldes erilist vastupanu ju ka. Vaja siis hakata energiat kulutama ja vilistama? Pealegi sai viga võõrmaallane, hispaanlane... need raiped ju ainult näitlevad.