PDA

View Full Version : Tartu jalgpalli areng

greenday
07.12.04, 18:57
Siuke lugu, et mul on homme vaja kirjutada essee siis antud teemal. Seega palun teie abi - tooge välja teie arust olulisemad probleemid, teemad, sündmused, arengutendentsid Tartu jalgpalli arengust. Aeg oleks siis viimased 10-15 a kuni tulevikku välja. Eks ma ise soperdaks ka midagi kokku, aga kindlasti on siin tegelasi, kelle teadmiste pagas on antud teemal hiilgav kui kuld! Kindlasti on ka teistel tartlastel, kes võibolla minevikuga nii kursis pole, asja huvitav lugeda.

Ahjaa, kindlasti on väga teretulnud kõiksugu lingid artiklitele antud teemal.

Ja veel infoks, et esse on vaja teha aines Spordisotsioloogia, nii et sellise suunitlusega info on eriti teretulnud.

PS. Miks mu teema ära kadus paele esmakordset tegemist?:viha: :viha:

greenday
08.12.04, 21:11
Issand, ärge üle ka pingutage, mul ainult 2 lk teksti vaja!

(Kuradi totside teema):viha:

Silver
08.12.04, 21:17
Mõtlesin samuti, et Martin ning teised.. Natukene vaeva näha ja abi osutada pole ju palju! Aga noh, totsid on ju prioriteet. Masendav!

Jaan
08.12.04, 22:19
Algselt postitas treze

Aga noh, totsid on ju prioriteet. Masendav!

Oh seda silmakirjalikkust!!

Silver
08.12.04, 23:36
Et siis? Maandad pingeid jaanpoiss?:)

Jaan
09.12.04, 05:31
Sulle meeldivad mehed?

Silver
09.12.04, 08:21
Võta nüüd aeg maha ja proovi natukene olla! Mul on sust lihtsalt kahju..

marcello
09.12.04, 13:53
Eelmised kommid on kindlasti essee kirjutamisel abiks-sotsiaalne teema ikkagi:D
Mina ei tea tartu vutist midagi

Martin
09.12.04, 14:43
Liiga kiire tähtaeg. Selliste asjade üle tuleb ikka mõelda. Teema iseenesest huvitav, eriti sotsioloogia valdkonnast.

greenday
09.12.04, 15:02
Algselt postitas Martin

Liiga kiire tähtaeg. Selliste asjade üle tuleb ikka mõelda. Teema iseenesest huvitav, eriti sotsioloogia valdkonnast.A tänase päeva jooksul jõuad möelda?, ma ei viitsind eile öösel kell 4 esseed tegema hakata, nii et aega veel on.

Jaan
09.12.04, 15:04
Algselt postitas treze

Võta nüüd aeg maha ja proovi natukene olla! Mul on sust lihtsalt kahju..

Keegi viis huumorisoone minema?

ethan
09.12.04, 15:08
Miks greenday ise ei mõtle, või miks greenday ise raamatukogus ei passi, vaid kolmandat päeva seda lunib, et keegi teine tema eest tööd teeks?

But hey, that\'s me...:doh:

greenday
09.12.04, 15:22
Algselt postitas ethan

Miks greenday ise ei mõtle, või miks greenday ise raamatukogus ei passi, vaid kolmandat päeva seda lunib, et keegi teine tema eest tööd teeks?

But hey, that\'s me...:doh: Esiteks ma ei luni. Teiseks, ma ei taha, et keegi mu eest tööd ära teeks, kui ma seda tahaks, võtaks ma lihtsatl Martini kirjutatud Eesti jalgpalli arengukava, ja annaks enda nimel ära, lõdvalt saaks arvestatud. Kolmandaks, abi palun ma sellepärast, et ka ise antud teemas haritumaks saada, niipalju suudaks ma lõdvalt oma peast ära kirjutada ilma raamatukogut ja teiste abi kasutamata, et ajaks asja ära, aga tahan korralikumalt teha. Neljandaks, see on suurel määral selline teema, mille puhul raamatukogust suurt abi pole, rohkem loeb asjaosaliste arvamus/ettekujutus.

ethan
09.12.04, 15:27
OK, head tegemist siis! Ausalt.
Ise aidata ei tea.

Martin
09.12.04, 15:43
Ei viitsinud siia kirjutada, saatsin PMi. Sellised esimesed ja kiired mõtted, kasu niikuinii neist eriti pole, kuid mis seals ikka. Alati ei saagi olla.

greenday
09.12.04, 15:49
Algselt postitas Martin

Ei viitsinud siia kirjutada, saatsin PMi. Sellised esimesed ja kiired mõtted, kasu niikuinii neist eriti pole, kuid mis seals ikka. Alati ei saagi olla.Tänud, Martin, sellest on abi.:)

INCE
03.01.06, 19:19
Leidsin sellise huvitava teema ja imestan, et muidu nii toimekas Martin on jätnud kajastamata abilinnapea Jaansoniga tehtud intervjuu, mis otseselt seotud Tartu jalgpalli arenguga.
Siin see on :) (http://www.postimees.ee/030106/tartu_postimees/187629_1.php) kahjuks ei oska juurde sättida ühte olulist tabelit, kus kirjas kõik investeeringud -sh. ka kaua oodatud 10 milj Tamme staadioni renoveerimiseks, 250 tuhat Annelinna Gümnaasiumi kunstmurustaadionile hooldustehnika ja tribüüni tarbeks.

esilehel keegi sellest ka kirjutas, aga usun, et küll ei tee küllale liiga :)

Martin
03.01.06, 19:38
Pigem on otseselt seotud Aheri ja Pohlaku kohtumine, millest Aher mulle rääkis. Üritasin siis talle mänguväljakute osas positiivset nõu anda ja rääkisin, et mida nendest tean ning loodetavasti rajatakse siia nii mõnedki nö. miniväljakud (on vist õige sõna?).

Edit: kuid iseenesest on muidugi hea, et Tammal hakkavad asjad liikuma, sai ju materdatud küll ja küll :D Ning tribüüni moodi asi siis Annelinna kah. Algustuseks käib, loodetavasti muutub üha paremaks.