PDA

View Full Version : VfL Wolfsburg

Leheküljed : [1] 2

IndrekL
13.12.04, 19:51
Kuna vaatasin, et Wolfsburgi teemat siin foorumis pole siis tegin selle:) . Ma usun, et klubi pole vaja lähemalt tutvustada.

Niisiis, asume praegu 4. kohal Bundesligas, mis on väga hea tulemus.
Praeguse treeneri Erik Gerets\'i käe all on meeskond väga hästi mängima hakanud.
Eile suudeti võita Arminia Bielefeld 5-0 :sünna: . Väravad lõid 1:0 Rytter (14.), 2:0 Klimowicz (26.), 3:0 Brdaric (37.), 4:0 Brdaric (40.), 5:0 M. Petrov (67.).

Praegu näeb liiga esinelik siis välja selline

1. B. München 34
2. Schalke 34
3. Stuttgart 31
4. Wolfsburg 30
Liidri postsioon on käega katsutav:P

IndrekL
13.12.04, 19:55
Teine hea uudis on see, et Petrov ja Hristov on kutsutud koonise mängule Hispaania vastu.
Edu meestele!

EgoTrip
13.12.04, 20:01
Kaua see Petrov enam TEIL ei mängi.

Ses mõttes väga huvitav, et ennem oli MEIE Chelsea, aga nüüd on MEIE Wolfsburg.
Et nagu väike gloorihunterlus.?

IndrekL
13.12.04, 20:07
Mis ajast ma Chelsea\'t fännasin. Mulle on alati ManU meeldinud, aga Wolfsburg meeldib ka.:doh:

ethan
13.12.04, 20:11
Algselt postitas Ferreira
Kuna vaatasin, et Wolfsburgi teemat siin foorumis pole siis tegin selle:) . Ma usun, et klubi pole vaja lähemalt tutvustada.

Ma arvan, et kuna oled teema algataja, ning eriti midagi Sul öelda polnud, siis võiks ikka mingi sissejuhatuse teha, ning kasvõi klubi lähiajalugu tutvustada. Sinul kui W\'burgi huvilisel ei tohiks see raske ju olla, kuna Sa siin nii hoogsalt \"meietad\", nagu Sa kohalik oleks.

Nii võiks olla iga klubi jaoks avatud teemaga - alustaja tutvustab klubi ajalugu, räägib lähedamalt parematest mängijatest jne. Seda kõike võiks teha ka loetavas keeles, ning huvitavas vormis. Aitäh.

resorte
13.12.04, 20:21
Pakuks siiski Bayern Münchenit. Ise hoian aga Stuttgartile pöialt:silm4:
Mis Stuttgartist sai?

\"Wolves\" EI OLE õige väljendusviis Wolfsburgi hüüdnimele. Pigem sobiks \"Wölfen\". ;)

IndrekL
13.12.04, 20:28
Ok then.

Wolfsburg asutati 12. Septembril 1945.
Aasta 1950: Niedersachsen Amatöör liiga võitjad.
1954 aatal suudeti tõusta senise Saksamaa kõrgeimasse liigasse.
1958 aastal toodi karikas koju Nordcupilt kus suudeti finaalis võita Bremerhaven 93\'me 2:1. 1970 oldi tesied Oberliga Nord\'is ja saadi Bundesliigasse.
Aastal 97 suurendati staadionit 20,400\'le kohale.
99. aastal saadi liigas 6. koht ning saadi esimest korda klubi ajaloos UEFA Cup\'ile.
Aasta 2000 23. veebruar: Zoltan Sebescen valiti Saksamaa koonisesse, Wolfsburgi esimene mängija kes esindab Saksamaa koondist.
18. mail aastal 2001 alustati uue staadioni rajamist mille maksumus oli u. 100 miljonit Eurot. 8. mai 2002 saab valmis VOLKSWAGEN ARENA mis mahutab 30,000 inimest.

Lühike kokkuvõte siis Wolfsburgi ajaloost.:)

IndrekL
13.12.04, 20:31
Algselt postitas Totti

Mis Stuttgartist sai?

\"Wolves\" EI OLE õige väljendusviis Wolfsburgi hüüdnimele. Pigem sobiks \"Wölfen\". ;)
sa ikka suudad kõik üles otsida:P

resorte
13.12.04, 20:33
Ära viili küsimusest eemale...

woodoo
13.12.04, 20:35
Spitzname: Die Wölfe. :)

IndrekL
13.12.04, 20:35
Algselt postitas Totti

Right. Ega ma nüüd mingi gloryhunter just pole, aga Wolfsburgi hiljutised esitused hakkasid mulle silma ja mõtlesin siis klubist ka lähemalt uurida. Nüüd meeldibki see klubi.:lahe:

v6hiv66ras
13.12.04, 20:48

Algselt postitas Totti

Right. Ega ma nüüd mingi gloryhunter just pole, aga Wolfsburgi hiljutised esitused hakkasid mulle silma ja mõtlesin siis klubist ka lähemalt uurida. Nüüd meeldibki see klubi.:lahe:
Tubli! Kui järgmine hooaeg natuke halvemini läheb, sa ju ei hülga neid :kaval:

mel21
13.12.04, 20:59
Algselt postitas Totti

Mis Stuttgartist sai?

Wölfe ;) elik võsavillemid.

Wolfsburg asutati 12. Septembril 1945.
Aasta 1950: Niedersachsen Amatöör liiga võitjad.
1954 aatal suudeti tõusta senise Saksamaa kõrgeimasse liigasse.
1958 aastal toodi karikas koju Nordcupilt kus suudeti finaalis võita Bremerhaven 93\'me 2:1. 1970 oldi tesied Oberliga Nord\'is ja saadi Bundesliigasse.
Aastal 97 suurendati staadionit 20,400\'le kohale.
99. aastal saadi liigas 6. koht ning saadi esimest korda klubi ajaloos UEFA Cup\'ile.
Aasta 2000 23. veebruar: Zoltan Sebescen valiti Saksamaa koonisesse, Wolfsburgi esimene mängija kes esindab Saksamaa koondist.
18. mail aastal 2001 alustati uue staadioni rajamist mille maksumus oli u. 100 miljonit Eurot. 8. mai 2002 saab valmis VOLKSWAGEN ARENA mis mahutab 30,000 inimest.

Lühike kokkuvõte siis Wolfsburgi ajaloost.:)

* Vastuoluline konks on 1970. aastaga. VfL mängis kõrgklassis esmakordselt 1997. aastal.
* Selgusetuks jääb märge 1954. aasta kohta, kuivõrd puudus üks üleriigiline sari. Meistri selgitamiseks mängisid regionaalsete liigade võitjad miniturniiri.
* Niedersachsen=Alam-Saksi.

Seniks aga jõudu!

resorte
13.12.04, 21:47
Algselt postitas mel21

Algselt postitas Totti

Wölfe ;) elik võsavillemid.

No ma lähtusin kogu lausest teema pealkirja all ja Wölfe panin ma käändesse Wölfen.
tglt mul suva, saksa keel on ilgelt värdjas keel.

IndrekL
13.12.04, 21:47
Algselt postitas v6hiv66ras

Algselt postitas Totti

Tubli! Kui järgmine hooaeg natuke halvemini läheb, sa ju ei hülga neid :kaval:
ei hülga:deemon:

EgoTrip
13.12.04, 21:55
Tegelikult on Wolfsburg mulle väga sümpaatne klubi.
Esimest korda kuulsin sellest klubist 1998.a. Siis toimus jalgpalli MM, ning ajalehed andsid välja osavõtvate riikide kooseise. Uurisin USA koondist, ning üks või kaks meest olid pärit klubist nimega Wolfsburg. Mõtlesin, et see mingi USA klubi, sest on neil teisigi huvitava nimega klubisid, nagu näiteks: Columbus Crew :reiv: , NE Revolutions jne.
Siis uurisin välja, et hoopis tegu GER klubiga. Siis jäi klubi pikaks ajaks nö. tahaplaanile, ei huvitanud mind kes seal mängivad, või kuidas nad mängivad. Aga oli see vist eelmine või üleelmine aasta, kui sinna tuli mängima selline imemees nagu Andres D´Alessandro:silm4: . Ma siis kohe mõtlesin, et nagu mis point, selline suure tulevikuga mees läheb mängima sinna Wolfsburgi, ning lükates tagasi paljude teiste suurklubide pakkumisi nagu Barca, Real Madrid, AC Milan. Aga siis hoopis Wolfburgi, ning peale seda olengi Wolfsburgi käekäiku jälginud.
Eriti mulle meeldis, et saadi endale suht odavalt Kevin Hofland :õnnelik:. Ning et see aasta on niivõrd edukas, siis see ainult tõstab Die Wölfe potensiaali minu silmis.
Word

IndrekL
13.12.04, 22:03
Algselt postitas EgoTrip

Esimest korda kuulsin sellest klubist 1998.a. Siis toimus jalgpalli MM, ning ajalehed andsid välja osavõtvate riikide kooseise. Uurisin USA koondist, ning üks või kaks meest olid pärit klubist nimega Wolfsburg. Mõtlesin, et see mingi USA klubi, sest on neil teisigi huvitava nimega klubisid, nagu näiteks: Columbus Crew :reiv: , NE Revolutions jne.
Siis uurisin välja, et hoopis tegu GER klubiga. Siis jäi klubi pikaks ajaks nö. tahaplaanile, ei huvitanud mind kes seal mängivad, või kuidas nad mängivad. Aga oli see vist eelmine või üleelmine aasta, kui sinna tuli mängima selline imemees nagu Andres D´Alessandro:silm4: . Ma siis kohe mõtlesin, et nagu mis point, selline suure tulevikuga mees läheb mängima sinna Wolfsburgi, ning lükates tagasi paljude teiste suurklubide pakkumisi nagu Barca, Real Madrid, AC Milan. Aga siis hoopis Wolfburgi, ning peale seda olengi Wolfsburgi käekäiku jälginud.
Eriti mulle meeldis, et saadi endale suht odavalt Kevin Hofland :õnnelik:. Ning et see aasta on niivõrd edukas, siis see ainult tõstab Die Wölfe potensiaali minu silmis.
Word
kamoon

EgoTrip
13.12.04, 22:07

Algselt postitas EgoTrip

Word
kamoon
Glooryhunter? yeah right

IndrekL
13.12.04, 22:08
kle saa üle. Mulle meeldib see meeskond SO WHAT. Pole sinu asi ju kuidas mulle see meeskond meeldima hakkas ja kas ta üldse mulle meeldib. Sa fänna oma lemmik klubisid ja mina omi. OK?:doh:

EgoTrip
13.12.04, 22:10
Ma polegi midagi rääkinud sinu kohta. Fänna kuidas tahad, keda tahad. Ma lihtsalt ütlesin, et kuidas mina sellest klubist esimesena kuulsin.

IndrekL
13.12.04, 22:11
That settles it then. Ma mõtlesin, et jälle mingi iroonia.

Aramis
13.12.04, 22:18
Heippa ka minu poole wolfsburgi fännidele. Olen mitu raha teeninud nendega, sest viimased aastad on Wolfsburg kodus olnud ülitugev. Ka siis kui oldi tabeli keskmik toodi kodus enamus punkte koju.
Staadion on neil ilus ja see rohekas vorm ka silmale meeldiv. Mängijate kokku ajamisel on tõesti imet tehtud. Petrov pikk aega juba põhimees, aga kui see aasta sai lauternist Hristov ära toodud, siis läksbulgaarlaste mäng eriti heaks. Ja endine stuttgarti ässa Pablo Thimi Bayernist äratõmbamine oli lausa steal. Väga hea mees(Bayernisse muid ei osteta). Hoflandist räägiti, DAlessandrost ka. Klimowitz on ammu majas, aga Quiroga on sarnuti koondises mänginud ja jällegi olid diili aluseks head suhted River Platega.
Igal juhul on huvitavad ajad selles klubis. Ja Volkswageni mehed on kindlasti õnnelikud. Kui nad suudaks murda Meistrite Liigasse, siis oleks muidugi eriti kõva sõna.
Ah jaa, unustasin veel ühe korraliku mehe - slovakkia koondislane Karhan on üsna osav nii lööma kui söötma. Ja ei saa unustada - meeskonna hing ja kapten, väheseid saksa välisleegionäre vahepeal Mr Stefan Schnoor, kellest Mart kindlasti meile midagi rääkida oskaks.

EgoTrip
13.12.04, 22:22
Piis

IndrekL
13.12.04, 22:22
Tehke oma hääletus Wolfsburgi koulehel!
Küsimuseks siis, et kes on olnud Wölfe parim mängija.( Karta on, et käänasin hüüdnime valesti)

EDIT: lisasin ka lehekülje, kui keegi juhuslikult ei tea
http://www.vfl-wolfsburg.de

IndrekL
13.12.04, 22:29
A lovely picture from our stadium
http://www.vfl-wolfsburg.de/uploads/pics/arena6gal_01.jpg

lorenzo
13.12.04, 22:39
Petrov pidi vist Bayernisse minema

Aramis
13.12.04, 23:10
Kahtlane..aga karta on, et kui Meistrite Liigasse ei saa meeskond, siis ära ta läheb, Ta on liiga hea, et mitte kuuluda kuhugi tippklubisse ja momendil on hiilgav aeg end müüa.

PraS
13.12.04, 23:20
Iga kord kui kuulen klubi nimega Wolfsburg meenub mulle ründetuus Roy Präger. Kes vist hetkelgi klubis, kuid vist plaanib loobuda tipp vutist. Ahjaa kui meenub Roy siis meenub ka selline mees nagu Baumgartnen(kirjutati vist nii) Hansa-s vist mängis kunagi. Olid nemad vist kes 1990date lõpul klubid 1.BL vedasid. Eksin ma?

IndrekL
14.12.04, 11:12
Bayern München, Atletico Madrid, Deportivo La Coruna. Need on need meeskonnad, kes on huvitatud Petrovist. Kõige tõenäolisem on minek Bayerni, sest mees tahab mängida Bundesligat. Hinnaks on umbes 12,000,000 €. Veel lähematl actionist

siit. (http://skysports.planetfootball.com/list.asp?hlid=242142&CPID=22&CLID=172&lid=&title=B ayern+join+Petrov+chase&channel=Germany)

IndrekL
14.12.04, 11:21
Siiani suurimad väravakütid Bundesliga Wolfsburgi meestest on Thomas Brdaric ja Martin Petrov 8 kolliga, Diego Klimowicz 6 kolli, Pablo Thiam 4 kolli, Marian Hristov, Andres D`Alessandro 2 ja Thomas Rytter ning meeskonna kapten Stefan Schnoor 1 kolliga.

IndrekL
14.12.04, 12:44
Suvised ostud André Lenz, Thomas Brdaric, Kevin Hofland, Oscar Ahumada, Facundo Quiroga, Marian Hristov.

eston maravilha
14.12.04, 13:26
kloorihanter

IndrekL
14.12.04, 13:37
Buzz off...

mel21
14.12.04, 15:19
Algselt postitas PraS

Iga kord kui kuulen klubi nimega Wolfsburg meenub mulle ründetuus Roy Präger. Kes vist hetkelgi klubis, kuid vist plaanib loobuda tipp vutist. Ahjaa kui meenub Roy siis meenub ka selline mees nagu Baumgartnen(kirjutati vist nii) Hansa-s vist mängis kunagi. Olid nemad vist kes 1990date lõpul klubid 1.BL vedasid. Eksin ma?

Roy Präger. Tõesti pikalt Wolfsburgis mänginud ründaja, vahepeal pallis 2-3 aastat Hamburgis. Kunagi loeti isegi potentsiaalseks koondislaseks. Edu jääb aastate taha: hetkel mängib huntide duubli eest Regionalligas. Nagu koidaks, et lõi Wolfsburgi esimese värava Bundesligas ja seda just aasta varem kerkinud Rostockile.

Steffen Baumgart. Temal oli see-eest Hansa tähelennus oluline roll mängida. Wolfsburg jäi talle õnnetuks episoodiks ning läks sinna alles nende teisel 1. BLi hooajal, et siis peagi taas Rostocki naasta (on vist isegi mehe lapsepõlvelinn). Üks sümpaatsemaid mängijaid, jõuline ja kiire, viimasel paaril hooajal oli Berliini Unioni kapten ja hing - õnnestus teda isegi korra natuuras näha. Sellest hooajast mängib Cottbusis.

Petrovist on juttu tulnud. Kicker kirjutabki - ja veidi tema okkalisest läbisaamisest d\'Alessandroga.
Link kah (http://www.kicker.de/content/news/artikel.asp?folder=3100&object=308242&liga=1&saiso n=2004/05&spieltag=17&gruppe=13040)

IndrekL
14.12.04, 19:09
6.-14. jaanuar toimub La Manga\'s Treeninglaager. 9. jaanuaril mängitakse sõpruskohtumine Bundesliga kaaslastega HSV-ga ning neli päeva hiljem mängitakse Šveitsi meistrite Fc Baseliga. Peale treeninglaagrit 17. jaanuaril mängitakse Hollandi meeskonna FC Groningen\'iga. Mängu algus Eesti aja järgi kell 9 õhtul.

EDIT: Mänge aga ei mängi Thomas Brdaric ja Simon Jentzsch, sest nad on Saksamaa koondisega Aasias.

IndrekL
19.12.04, 13:04
Brdaric võib mängida seekord

Saksamaa koondis astub vastu Lõuna-Korea koonisele pühapäeval (19.12.04) See mäng on ka ühtlasi 50-nes mäng Ballackile koondisesärgis. Saksa koondis maandub Busanis Neljapäeval. Treener Jürgen Klinsmann saab anda koondise kutse järgmistele meestele: Andreas Hinkel, Philipp Lahm, Kevin Kuranyi ja Timo Hildebrand. Stuttgarti mängijad ei saanud olla platsil Jaapani vastu, sest neil oli UEFA Cup\'i mäng Zagreb\'iga.

IndrekL
20.12.04, 20:51
Saksamaa koondis sai esimese kaotuse Jürgen Klinsmanni käe all. Kaotus tuli noorele Lõuna-Korea meeskonnale(3-1) 45,755 pealtvaataja ees Busanis pühapäeval. Klinsmanni pool mängis hästi terve esimese poolaja, aga ei suutnud oma võimalusi ära kasutada. Kodumeeskond mängis viie(5) kaitsjaga, mis tundus olevat raske saklastel läbida. Meie oma Brdaric sai mängu neli minutit enne lõppu, kuid siis oli mäng juba mängitud.

Aramis
20.12.04, 22:52
Ära levita valeinformatsiooni - kui brdaric väljakule tuli oli seis 1-2 ja kuskil ei nimeta seda \"tehtud mänguks\".

Aramis
25.12.04, 12:16
Brdarici interviuu (http://www.goal.com/NewsDetail.aspx?idNews=36803&idSez=18) ..inglise keeles.

IndrekL
29.12.04, 18:25
VfL Wolfsburg esitles nende uut ostu Peter van der Heydenit ,Belgia klubist Bruges, pressile teisipäeval (28.12.04). Belgia vasakääre kaitsja siirdub Wolfsburgi järgmise hooaja alguses. Enne kohtumist pressiga, kirjutas van der Heyden alla lepingule mis hoiab teda VOLKSWAGENARENA\'l 30. Juunini 2008. Klaus Fuchs(Wolfsburgi Mänedžer) oli õnnelik, et lõpuks sai ta 28 aastase Belglase.

IndrekL
30.12.04, 20:08
Bulgaaria rahvuskoondis kaotas Hispaania koondisele 0-1, 16,000 pealtvaataja ees Los Cármenes\'is Granada\'s on Teisipäeval (28.12.04). Wolfsburgi staar Martin Petrov mängis kõik 90 minutit Christo Stoitchkov\'i käe all.Tema Vfl\'i meeskonna kaaslane Marian Hristov ei saanud mängu. Teine Bundesliga mängija oli koondises Bayer Leverkusenis palliv Dimitar Berbatov.

IndrekL
04.01.05, 13:15
Pablo Thiam sai eile 3. jaanuaril 31 aastaseks! Guinea internatsionaal on olnud Wolfsburgis 2003 aastast, selle aja jooksul on ta mänginud 60 mängu ja on löönud 7 väravat Wolfsburgi eest.

IndrekL
04.01.05, 20:00
Eile (03.01.2005) kohtus Wölfede peatreener Erik Gerets esimest korda meeskonnaga peale talvepausi.Esimene treening aastal 2005 toimus vanal staadionil nimega Elsterweg. Olin näha. et 4 Wolfsburgi mängijat puudus esmaspäevasest treeningust. Nendeks olid Martin Petrov, Thomas Brdaric, Andres D´Alessandro ja Facundo Quiroga, kes kõik liituvad treeninglaagriga La Mangal 6. jaanuaril. Puudumiste põhjusteks olid koondise mängud.

IndrekL
07.01.05, 23:30
Wolfsburgi meeskond on olnud La Mangal, treeninglaagris, Kagu-Hispaanias neljapäevast saati (06.01.05). Klubi treener Erik Gerets oli rahul treening võimalustega. \"Ma olen olnud siin ka oma eelmiste klubidega ning tänu sellele tean mida siit oodata\" ütles Erik Gerets.\"Me kavatseme siin valmistuda kevad ringiks nii vaimselt kui füüsiliselt\" sõnas belglane.

IndrekL
11.01.05, 12:22
VfL Wolfsburg alustas oma sõpruskohtumiste seeriat ,Kagu-Hispaania linnas La Manga\'l, 1-1 viigiga Bundesliga meeskonna HSV vastu. Umbes 400 pealtvaatajat jälgis mängu Wolfsburgi treeninglaagris. Saksamaa internatsionaal Thomas Brdaric lõi Wolfsburgi ainsa värava mis tuli 2 minutit enne poolajalõppu.

IndrekL
12.01.05, 16:24
Oehh...üle pika aja ka üks ebameeldiv uudise. Nimelt sain D\'Alessandro pika-ajalise kubeme vigastuse. Vigastus tekkis sõpruskohtumises HSV vastu. Praegu on ta Saksamaa koondise ja Bayerni arsti uuringutel.

Epic
13.01.05, 14:36

Oehh...üle pika aja ka üks ebameeldiv uudise. Nimelt sain D\'Alessandro pika-ajalise kubeme vigastuse.

et nagu Andres nakatas?

IndrekL
14.01.05, 16:05
Väike kirjaviga;) Igatahes on juba Diego Klimowicz ka vigastatud:(

IndrekL
15.01.05, 19:12
VfL Wolfsburg sai järjekordse viigi. Eelmine mäng peeti HSV\'ga, seekorda aga Šveitsi meistri Baseliga. Mäng toimus Neljapäeval(13.1.05) ning seisuks jäi 2-2. Mäng peeti Wolfsburgi treeninglaagris La Manga\'l, Hispaanias. Wolfsburg mängib oma viimase kontrollkohtumise enne Bundesliiga 18. vooru Dortmundi vastu Fc Groningeni vastu (Mängu algus 20.15) Volkswagen Arenal.

3rk1
15.01.05, 20:11
Volkswagen Arena ikkagi.

IndrekL
17.01.05, 16:42
Ohhooo...vaat mis välja tuli. D\'Alessandrol on üks jalg pikem kui teine:oih:

Jaan
18.01.05, 01:25
See puue ei seganud ka Garrincha\'t kuidagi. Näiteks.

IndrekL
18.01.05, 21:32
Ettevalmistus Dortmundi mänguks Bundesligas lõppes 2-0 võiduga Hollandi meeskonna FC Groningeni vastu. 2200 pealtvaatajat jälgis kohtumist Volkswagen Arenal. Väravad lõid Diego Klimowicz (27.) ja Tomislav Maric (78.). Mäng võideti kergelt. Groningen ei suutnud luua ühtegi väravavõimalust. Kokku kasutas Erik Gerets 19 mängijat.
Jääme ootama mängu Dortmundiga.

IndrekL
22.01.05, 19:53
Kahjuks tuli eile vastu võtta kaotus. Dortmund kes ei paista just väga heade tulemustega Bundesligas silma võitis eile meid kodus seisuga 2-1. Mäng toimus meie kodustaadionil VW arenal.

Mängu statistika:

Poolaeg
Wolfsburg 0 : 0 Borussia Dortmund
Lõpp skoor
Wolfsburg 1 : 2 Borussia Dortmund
Väravalööjad
Wolfsburg: Quiroga 82

Dortmund:Eby Smolarek 55, Jan Koller 60

Kohtunik: Peter Sippel
Staadion: VW-Arena
Mängu algus: 14:30

Aramis
22.01.05, 21:06
Tänases mängus oli Borussial esimest korda \"saja\" aastat jooksul algusest lõpuni liigamängus väljakul Metzelder, kes pandi paremale ääärele kaitsma Petrovit. Ja Wolfsburgil puudus külmetuse tõttu Brdaric, kelle asemel olnud Topic eksis mitmel olulisel hetkel.
Wolfsburgi fännidele lohutuseks, et teisele väravale eelneneud Rickeni sööt Kollerile oli suluseis ja et Wörnsi vastu oleks pidabnud penalti andma, kui ta värava olukorras Klimowici maha tõmbas.
Paraku aga läks nii.

lume
02.06.05, 00:56
Eelmisel nädalal suri 29-aasta vanusena ex-Wolfsburgi mängija Krzysztof Nowak,
kes oli veel mingi aeg tagasi mõne sammu kaugusel üleminekust Bayern Münchenisse.
Salapärane haigus nimega ALS hävitas tema karjääri ja elu.
Imelik et rahvusvaheline meedia seda sündmust üldse tähele ei pannud.
RIP

http://www.nowak-foundation.com/

U2
02.06.05, 01:46
Algselt postitas lume

Eelmisel nädalal suri 29-aasta vanusena ex-Wolfsburgi mängija Krzysztof Novak,
kes oli veel mingi aeg tagasi mõne sammu kaugusel üleminekust Bayern Münchenisse.
Salapärane haigus nimega ALS hävitas tema karjääri ja elu.
Imelik et rahvusvaheline meedia seda sündmust üldse tähele ei pannud.
RIP

http://www.nowak-foundation.com/

kahju inimesest aga tore oli lugeda et klubi teda pidevalt aitas

alosan
06.06.05, 09:36
kusjuures meedia rääkis sellest sündmusest. Mina lugesin seda nii saksa meediast kui ka paarist rahvusvahelisest uudisteagentuurist oli selle kohta kuulda :)

rolandbu
06.06.05, 16:03
Pagenud hollandlase Geretsi asemele nimetati siis uueks peatreeneriks Holger Fach. Variandina oli ka teise liiga klubi Alemannia Aacheni loots Dieter Heching, kuid ütles kohast ära. Viimati oli Hach ajutine treener Borussias.

Wolsburgi tulevad suvel Saksa koondises debüteerunud Mike Hanke Schalke 04. Talle kohe üldse ei meeldinud jokkeri-roll. Lisaks on tulemas Belgia meistri ridadest vasakkaitsja Peter van der Heyden ning Arminia Bielefeldi ridadest perspektiivikas keskkaitsja Matthias Langkamp.
Nimekamateks lahkujateks on Thomas Brdaric, kes läheb tagasi Hannoveri ning argentiinlane D\'Alessandro, kes on avaldanud soovi minna mängima Hispaaniasse:(

IndrekL
09.07.05, 23:52
Mainiks ka siin ära Wolfsburgi saavutused Intertotos. Esimeses mängus suudeti välja võidelda 2-2 viik Sturm Grazi nimelise meeskonnaga. Korduskohtumises, aga suudeti võita mäng 3-1 väravad lõid Petrov, kelle arvele tuli neid isegi kaks, ja Menseguez. Järgmine ring minnakse kokku Rootsi klubi IFK Göteborgiga.

rolandbu
10.07.05, 03:35
Algselt postitas Aramis

Algselt postitas Indrec

Mainiks ka siin ära Wolfsburgi saavutused Intertotos. Esimeses mängus suudeti välja võidelda 2-2 viik Sturm Grazi nimelise meeskonnaga. Korduskohtumises, aga suudeti võita mäng 3-1 väravad lõid Petrov, kelle arvele tuli neid isegi kaks, ja Menseguez. Järgmine ring minnakse kokku Ttšehhi klubi Sigma Olomouciga.

Ei viitsi fifast uurida, aga kodulehel olid Hundid kindlad, et lähevad kokku IFK Göteborgiga.

Täpselt nii. Tšehhidega kohtub hoopis Dortmundi borussia. Mälu ei saa alati usaldada:D

IndrekL
10.07.05, 21:53
Algselt postitas rolandbu

Algselt postitas Aramis

Algselt postitas Indrec

Mainiks ka siin ära Wolfsburgi saavutused Intertotos. Esimeses mängus suudeti välja võidelda 2-2 viik Sturm Grazi nimelise meeskonnaga. Korduskohtumises, aga suudeti võita mäng 3-1 väravad lõid Petrov, kelle arvele tuli neid isegi kaks, ja Menseguez. Järgmine ring minnakse kokku Ttšehhi klubi Sigma Olomouciga.

Ei viitsi fifast uurida, aga kodulehel olid Hundid kindlad, et lähevad kokku IFK Göteborgiga.

Täpselt nii. Tšehhidega kohtub hoopis Dortmundi borussia. Mälu ei saa alati usaldada:D
Minu mälu järgi läksid nad kokku ka mingi Rootsi klubiga, aga ma vaatasin rolandbu posti ja muutsin ära:)

Saarlane
11.07.06, 23:11
Vana teema uuesti üles!!!! Suvel on jõudnud Wolfsburg endale hankida Jonathan Santana ning Isaac Boakye, kellest viimane hakkab minu lootuste järgi Wolfsbugi taas BuLi tipupoole vedama. Viimati tehti suht korralikud hooajad minu mäletamise järgi 2002/03 ning 2003/04. Ühel neis oldi esimese hooaja pooles vist ka suht pikalt liidrid. Täitsa tugev, üle keskmise ründeliin on nüüd Huntidel. Menseguez, Klimowicz, Hanke ning Boakye:lahe:

Saarlane
28.07.06, 19:55
Hundid müttavad uuel hooajal sellise kasukaga:

https://www.onlineticket-vfl-wolfsburg.com/merchandising/images/HeimGruen2.jpg

Ja võõrsil sellisega:

https://www.onlineticket-vfl-wolfsburg.com/merchandising/images/AuswaertsWeiss.jpg

Homie
28.07.06, 20:33
home särk päris numpsik......

EgoTrip
28.07.06, 23:50
VW märk on kuskilt autolt maha võetud, ja peale kleebitud

Saarlane
14.02.07, 23:22
Huntidega on suvel ühinemas selline (http://www.bundesliga.de/en/liga/news/2006/index.php?f=51839.php) noor täkk nagu Ashkan Dejagah (http://en.wikipedia.org/wiki/Ashkan_dejagah)

Saarlane
26.05.07, 11:27
Pärast Hanke lahkumist Hannoveri ja Klimowiczi lahkumist Dortmundi on ründeliin jäänud väga hõredaks. Aga on näha, et meeskond püüab seda ikka lappida, sest eile sõlmiti lepingud Cottbusi meeste Vlad Munteanu ja Sergiu Raduga. Esimene on neist siiski poolkaitsja.

No ja kes nüüd siis olemas on rünnaku jaoks? Radu, Adailton (http://www.kicker.de/fussball/bundesliga/vereine/spielersteckbrief/object/38078) tuleb ka suvel. Lisaks veel Boakye, Menseguez, kirjade järgi noor täkk ameeriklane Kamani Hill ning mingisugune Valdet Rama. Pole väga võimas nimekiri, või mis? Aga loodame, et suvel ikka mingit olulist täiendust veel tuleb ründeliini.

Aílton
31.05.07, 00:40
wolfsburg täiendas end Felix Magathiga, näis kas endine Bayerni treener suudab Wolfsburgi taas reele tuua, lootust on

Saarlane
31.05.07, 19:27
Jaa, väga hea uudis. :) Kindlasti oodatakse sealmail paremat hooaega kui seekord oli.

Saarlane
20.06.07, 22:05
Magathi esimeseks ostuks on 1860 Müncheni poolkaitsja Daniel Baier. Kuna Hundid mingil moel sümpatiseerivad, aga 2. BL kohta väga palju ei tea, siis keegi asjatundjam tegelane võiks rääkida, mis mehega tegu on :)

Aramis
21.06.07, 09:04
Olen teda U-21 õned aastad tagasi näinud. Hea löögiga, teeb kaitsesse tööd korralikult. Usun, et on kindlasti Bundesligas mängiist väärt ja kui arengut veel tuleb, siis mine tea - tehnikat tal on.

PraS
26.06.07, 20:28
Felix jätkab Wolfsburgi meeskonna komplekteerimist. Lisaks Sascha Rietherile täiendas Magath meeskonda noore 21a. tšehhist pika ründajaga. Nimeks siis noormehel Edin Dzeko.

Saarlane
26.06.07, 21:40
Siiski on tegu bosniakiga, kes hetkel U21 koondise kapten. On ka täiskasvanute koondises mänginud ning lõi 3:2 võidumängus Türgi vastu 2:2 viigivärava.

Kõlab päris hästi :) Noormehelt võib uuel hooajal nii mõndagi oodata.

Saarlane
02.07.07, 17:28
Ricardo Costa kolmeks aastaks. Pole paha, pole paha. Tema on siis Kevin Hoflandi asendaja.

undusk22
02.07.07, 18:07
Wolfide retrodress kodus

https://www.onlineticket-vfl-wolfsburg.com/merchandising/images/257345-302a.jpg

ja võõrsil katmiseks

https://www.onlineticket-vfl-wolfsburg.com/merchandising/images/217260-464a.jpg

Saarlane
02.07.07, 20:20
Inter anyone?

PraS
23.07.07, 15:26
Nüüd ka Laas Wolfsburgis. Felix ajab päris sümpaatset satsi kokku sinna huntide satsi.

IndrekL
27.07.07, 20:23
Kuigi mul tiimist on sügavalt pohhui, siis koduvorm on küll väga seks :p.

Saarlane
06.08.07, 10:44
Valus. Kevin Hoflandi asendajaks ostetud Ricardo Costa vigastas ennast nii rängalt, et on kuus kuud väljakult eemal.

Saarlane
13.08.07, 22:41
Wolfsburg toob enda ridadesse veel ühe kaitsja ning põhjusega. Kuna Kevin Hoflandi asendama pidanud Ricardo Costa vajab pika vigastuse tõttu ise asendajat, liitub huntidega 5,5 miljoni euro eest U-20 MM-il Tšehhi koondisega finaali jõudnud Sparta Praha mängija Jan Simunek.

karl15
13.08.07, 23:29
raha paistab neil olevat

mel21
09.10.07, 14:22
Saksamaal lööb kergelt laineid 21-aastase Ashkan Dejagah juhtum, sest mees keeldus sõitmast DFB noortesatsiga Iisraeli. Tabloid B**d ärgitab värsket wolfsburglast Saksa koondisest välja heitma, sest Dejagah' põhjendus on väidetavalt "poliitiline".

Teherani ja juudiriigi suhted on teatavasti pehmelt öeldes sassis, mistõttu oleks justkui selge, et Dejagah järgib islamivabariigi presidendi Ahmadinejadi paindumatut joont. Kuid plakatlike pealkirjadega tabloid ei maini seda, et endise herthalase perekond elab veel enamasti Iraanis, teiste seas profijalgpallurist vend, kes võiksid langeda tagakiusamise ohvriks.

Lähemalt näiteks siit (http://www.bildblog.de/2523/bild-spielt-foul).

Aramis
09.10.07, 15:42
Tulin eile siis saksast ja lugesin lehti lennukis - ta oli jah selgelt öelnud, et on teada ju et ta on iraanlasest sakslane, et milleks riskida.

Saarlane
29.03.08, 00:56
Vaatasin siis üle pika aja jälle Wolfsburgi. Üheks põhjuseks oli kindlasti hiljutine hea hoog, Felix on ikka korraliku ja seejuures üsna noore satsi kokku ajanud. Mäng oli ta nagu oli, aga Rostock oli ka ikka umbkaitses. Küll seda mängupilti annab parandada, aga täna oli vahetusmees Jacek Krzynowek see, kelle esimese (ja viimase) lisaminuti tabamus kastanid tulest välja tõi.

Järgmises mängus võõrustatakse Hannoveri..ehk siis Alam-Saksoonia siseheitlus toimumas ning seejuures Hannover väga ohtlik vastane igaühele. Seega saab tulemöllu näha;)

Ülevaate tänasest tegin siia (http://www.soccernet.ee/news.php?id=19176), ehk millagi näeb liikuvat pilti kah, ju ma siis lingitan siia.

Saarlane
03.06.08, 22:49
Magath jätkab suurepärase meeskonna ehitamist, olles Nürnbergist hankinud minu arvates Bundesliga ühe parima loova mängija Zvjedan Misimovici, kes sõlmis lepingu 2012. aastani.

Saarlane
11.06.08, 22:41
Portugalist Belenensesist tuleb kolme-aastase lepinguga keegi kaitsja Rodrigo Alvim ning Greuter Fürthist samuti lepinguga 2011. aastani Saksamaa erinevate noortekoondiste poolkaitsja Daniel Adlung.

lorenzo
12.06.08, 02:00
Portugalist Belenensesist tuleb kolme-aastase lepinguga keegi kaitsja Rodrigo Alvim ning Greuter Fürthist samuti lepinguga 2011. aastani Saksamaa erinevate noortekoondiste poolkaitsja Daniel Adlung.

Alvim on päris hea kaitsja. Belenensesi raudvara võiks isegi öelda

rolandbu
14.06.08, 20:02
Wuppertali SV meeskonnast on hangitud türgi ründaja Mahir Saglik, kes läinud hooajal Regionalliga Nordis põmmutas 27 väravat.

Saarlane
09.08.08, 11:51
Sergiu Radu on taaskord välja laenutatud, sedakorda siis Kölni.

Aramis
12.08.08, 15:35
Marcelinho läks kodumaale tagasi. Pole managerimängu vaadanud, et kas on hinnad muutunud, aga igal juhul peaks Misimovidzi meeskonda võtmine olema end ära tasunud.

mel21
06.10.08, 16:19
S04-Wolfsburgi kohtumise põhjal tasub taas kord rambivalgusesse sikutada alfahunt Magathi taktikalist küpsust: Caiuby pääses platsile 64. mänguminutil, lõi igavikulised 120 sekundit hiljem värava ja tõttas mõni minut hiljem puhkama. Hästi tehtud!

boobek
28.11.08, 14:29
Üleüldise viletsuse kõrval oskavad mõned saksa klubid ka võita. Esimesed kaks on küll rämedad kobad (http://www.101greatgoals.com/videodisplay/1806550/) aga värav on värav. :D

boobek
05.12.08, 18:02
Jalgpalli A-B-C toob meieni David James (http://www.101greatgoals.com/videodisplay/1826394/)

Blue Rock
06.01.09, 18:30
Yoshito Okubo Wolfsburgi! (http://www.kicker.de/news/fussball/bundesliga/startseite/artikel/502454/)

Magath on ladunud 2,5 milli letti Jaapani ründajast Yoshito Okubost, kes saabub J-Liigas pallivast Vissel Kobest.

Nii esmapilgul suhteliselt kummaline ost, võttes arvesse selle, et samale positsioonile on olemas juba mängumeesteks tituleeritav duo Dzeko-Grafite, pingilt leidub andekas Dejagah ning alles suvel soetatud Caiuby & Saglik + Kaiserslauternist röövitud Esswein.

Magathi mõttemaailma on raske siseneda - sedavõrd omapäraseid oste on mees teinud puhtast ostmise rõõmust. Krabisevat kui kord on...

Saarlane
22.01.09, 00:40
Felix Magathi uueks kasvandikuks noor, 22-aastane slovakk Petar Peterik. Tegu kaitsjaga.

Blue Rock
04.04.09, 19:08
Bayern tükeldatakse päris korralikult...hohhoia! :p

Blue Rock
04.04.09, 19:20
Felix alandas enda ex-tööandja totaalselt - väravavaht vahetusse veel paar minti enne lõppu. Ei meenu, millal taolist häbistamist oleks näinud. Super! :D

vendetta
04.04.09, 19:51
Võimas mäng oli :)
Keegi hea inimene võiks siia visata kõrge kvaliteediga lingi Grafite teisest väravast. Isegi kui ta elu sees enam ühtegi väravat ei lööks (odds for that?), kirjutas ta täna ennast suurte tähtedega jalgpalli ajalukku, see oli lihtsalt nii geniaalne kui üks värav saab üldse olla...

banok
04.04.09, 22:17
Wolfsburg-Bayern München 5-1 ::: video
http://www.pixter.hu/video?id=10920

Saarlane
04.04.09, 22:50
Tasub ära märkida ka julm kuritöö väikeste lapsmaskottide suhtes:

http://img10.imageshack.us/img10/4900/tiitlitac.jpg

http://img11.imageshack.us/img11/5488/tiitlitaa.jpg

Blue Rock
05.04.09, 01:44
julm kuritöö väikeste lapsmaskottide suhtes

...ja et meie naissoost foorumlased ei ununeks, siis nautigem nii tasakaalustuseks silmailu Brasiilia meesmodellide näol:

http://www.gazetaesportiva.net/upload/imagem/2009/04/04/t_5293_20090404125818.jpg

Saarlane
27.04.09, 00:08
Kuidas see tänane 0:2 küll Cottbusi vastu juhtus, minu mõistus ei võta. Tublid poisid need Duracelli patarei-energia vennad.

mel21
29.04.09, 23:04
Treenerikarussell on BuLis täiega käima lükatud -- FAZ (http://www.faz.net/s/RubBC20E7BC6C204B29BADA5A79368B1E93/Doc~EB0899EC73C10428DB9FB497B804FE5A1~ATpl~Ecommon ~Scontent.html) teatab anonüümsetele allikatele viidates, et Magath läheb hooaja lõpus Schalkesse. Seda hoolimata asjaolust, kas metsakutsud saavad oma esimese meistritiitli või mitte.

PraS
29.04.09, 23:47
Treenerikarussell on BuLis täiega käima lükatud -- FAZ (http://www.faz.net/s/RubBC20E7BC6C204B29BADA5A79368B1E93/Doc~EB0899EC73C10428DB9FB497B804FE5A1~ATpl~Ecommon ~Scontent.html) teatab anonüümsetele allikatele viidates, et Magath läheb hooaja lõpus Schalkesse. Seda hoolimata asjaolust, kas metsakutsud saavad oma esimese meistritiitli või mitte.

See oleks tõsiselt kurb, kuna siis jätab ta juba teistkordselt pooleli viimastel aastatel ühe toreda projekti nn väiksema klubiga.

undusk22
01.05.09, 18:55
Esiti Magath vaikis, nüüd on tal rääkida lugu sellest, kuidas kuulujuttude taga on kurjad onud Württembergist, kes tahavad Wolfsburgi meeskonna heale minekule kaikaid kodaratesse loopida, et sillutada nii enestele teed tabeli tippu :)

Ibanez
02.05.09, 20:02
Võttis aega, mis võttis, lõpuks saadi kork pealt ära ja 4-0 hävitustöö Hoffenheimi üle. Veel on küll vara hõisata, siiski tundub tiitel Wolfsburgi liikuvat.

Saarlane
03.05.09, 01:15
Liikuvat pilti ja voolavat juttu saab siit (http://www.soccernet.ee/news.php?id=25471).

PraS
04.05.09, 00:49
Võttis aega, mis võttis, lõpuks saadi kork pealt ära ja 4-0 hävitustöö Hoffenheimi üle. Veel on küll vara hõisata, siiski tundub tiitel Wolfsburgi liikuvat.

Eeldan et sa mängu ei näind,et nõnda lolli juttu ajad. Kuna hundid absull seda mängu võitu ei tahtnud, kuid nn vähe kehvemate meestega ongi alati ju Magath sellist mängu mänginud. Juhus oli esimene värav ja siis sõitis katus ära ka Hoffenheimi meestel ja nii ta läks.

Saarlane
13.05.09, 01:04
Nägin mängu, kiidan

Blue Rock
13.05.09, 01:10
Nägin mängu, kiidan

Miks nii lühidalt kiidad :confused:

Saarlane
13.05.09, 01:12
Kui Grafitele ja Džekole liiga palju kommi anda, tõusevad ehk pilvedesse. Pole tarvis.

mel21
15.05.09, 16:47
Allkirjastatud veel pole, aga Magathi mantlipärijaks pidavat saama Armin Veh (http://www.kicker.de/news/fussball/bundesliga/startseite/artikel/508761/). Lünkliku karjääriga mees, kelle teenistuslehel on üks jackpot. Stuttgarti-poisid teavad sellest lähemalt rääkida.

Blue Rock
15.05.09, 17:33
Allkirjastatud veel pole, aga Magathi mantlipärijaks pidavat saama Armin Veh (http://www.kicker.de/news/fussball/bundesliga/startseite/artikel/508761/). Lünkliku karjääriga mees, kelle teenistuslehel on üks jackpot.

Sugugi mitte vilets valik, kuigi imemees nüüd just otseselt mitte. Noorte poiste kasvatamine on kahtlemata Vehi üks trumpidest, kuigi Wolfsburgis olukord on noorte sektoril pisut teistsugune, mida see oli Stuttgartis.

Nahkpea
15.05.09, 17:34
Arvestades kandidaate, oleks Daum olnud kõige parem variant Wolfsburgi meeskonna etteotsa.

Üldiselt, karta on, et Magathi lahkumisel hakkab klubi tulemustelt alla käima.

Blue Rock
15.05.09, 17:46
Arvestades kandidaate, oleks Daum olnud kõige parem variant Wolfsburgi meeskonna etteotsa.

Ehk põhjendaksid enda nägemust pisut?

Nahkpea
15.05.09, 18:41
Ehk põhjendaksid enda nägemust pisut?

Daumi suhtes? No aga palun.

Daum on end juba aastaid tõestanud treener. Mees, kes ei tunnista ühtegi "nime", vaid suudab distsipliini meeskonnas nõuda kõigilt. Ega ta asjata pole olnud ka kandidaat Saksamaa peatreeneri kohale. Tollal tõsilugu tõmbas kokaiiniskandaal kogu loole kriipsu peale.

Mis tal ette näidata on? Saksamaa meistritiitel Stuttgartiga, kolm Türgi meistritiitlit (95-ndal võidetud tiitel Besiktasiga tõstis ta seal lausa rahvuskangelase staatusse), Austria meistritiitel, Leverkuseniga kamaluga hõbedaid. Minuarust on tegu absoluutse tippklassi treeneriga.

Hetkel Bundesligas ametiposte pidavatest treeneritest paneksin ta pingereas Felix Magathi järel teisele kohale, kolmandaks paigutaks Jürgen Kloppi.

Siinkohal ütleks ka kõige ülehinnatuma treeneri nime - Ralf Rangnick.

Ibanez
15.05.09, 20:49
Herr punamolu arvates oli Magath piisavalt vilets, et Bayernist vallandada...

Ibanez
17.05.09, 00:33
Wolfsburgi Dzeko ja Grafite on lihtsalt kuratlikult resultatiivsed... Selline tunne, et nad kahepeale 99% Wolfsburgi selle hooaja väravatest löönud.

PraS
17.05.09, 00:38
Wolfsburgi Dzeko ja Grafite on lihtsalt kuratlikult resultatiivsed... Selline tunne, et nad kahepeale 99% Wolfsburgi selle hooaja väravatest löönud.

Dzeko on lihtsalt nii kliiniline. Ta on kuradima masin. Samas mängivad sama mängu enam vähem kui stutt 2007 aasta. Ootavad vastaste eksimusi ja kasutavad need ära. Ja mis eriti märkimisväärne,et neil pole ka eriti vigastusi olnd. Samas BL olesk vägagi kasulik, et nad võidaks. Samas poleks ma vastu kui teine väikene klubi võtaks selle tiitili(teadagi milline) :)

Aramis
17.05.09, 23:31
Ju see Magathi legendaarne füüsiline ettevalmistus on selle vigastuste puudumise taga. Samas Bremen n ohtlik vastane, olenemata sellest, kuidas neil Uefas läheb. Kui neil on pingevaba olukord ja wolfsburgi viik ei rahulda, siis pole see värava löömine mingi lihtne asi.

Saarlane
23.05.09, 00:33
Madlung ja Josue. Kaks põhimees on oma lepinguid 2013. aastani pikendanud. Positiivne!

reio
23.05.09, 17:55
wolfsburgi fänne võib vist juba õnnitleda!

AaviK
23.05.09, 18:03
Uskumatu, 26ndaks minutiks 3:0 juba!

Väga sooviks näha neid juba CL's ;)

Mask
23.05.09, 19:20
Väga võimas ja teenitud 5:1 võit. Vaatasin just teist poolaega ja ega Bremenile mingit erilist võimalust ei antudki.

Palju õnne Wolfsburgile!

http://img166.imagevenue.com/aAfkjfp01fo1i-28323/loc589/50933_wob10_122_589lo.jpg

Nahkpea
23.05.09, 21:59
No eks neil kahel meeskonnal oli ka hoopis erinev motivatsioon mänguks. Wolfsburg üritas terve mängu publiku marulisel toetusel, samas kui Bremen hakkas juba avavilest peale lõpuvilet ootama, et saaks see masendav hooaeg juba seljataha. :D

Ibanez
23.05.09, 23:51
Palju õnne Wolfsburgile! Igati väärisid tiitlit.

banok
24.05.09, 00:01
Wolfsburg - Weder Bremen 5-1 ::: video
http://www.videoplayer.hu/videos/play/366640

Saarlane
24.05.09, 18:43
Armin Veh >> Felix Magath

undusk22
24.05.09, 20:14
Näis, mis sellest meeskonnast sügiseks järgi on, kuid tahaks väga loota, et Veh saab Meistrite Liigat konkurentsivõimelise meeskonnaga mängida. Minupoolsedki õnnitlused meistritiitli puhul, erilised õnnitlused Gentnerile ja Benagliole!

PraS
25.05.09, 00:07
Näis, mis sellest meeskonnast sügiseks järgi on, kuid tahaks väga loota, et Veh saab Meistrite Liigat konkurentsivõimelise meeskonnaga mängida. Minupoolsedki õnnitlused meistritiitli puhul, erilised õnnitlused Gentnerile ja Benagliole!

jah õnnitlused ka nendele kahele poisile. kuid kahjuks nood mängijad polnd teps mitte Armini lemmikud.

Wingback
25.05.09, 15:36
Liigatiitel olemas. Fänne pole. Normaalne. :P

Nüüd ehk mõni tuleb.

Aramis
25.05.09, 17:46
Kas nüüd fänn, aga ma teadsin üht meest, kellele saksa klubidest just VW meeskond meeldis.

Saarlane
25.05.09, 18:09
Liigatiitel olemas. Fänne pole. Normaalne. :P

Nüüd ehk mõni tuleb.

Tavaline tööstuslinn ju. Aga eks selle puhul tuleb Mankust eeskuju võtta.

Aílton
25.05.09, 18:38
Hämmastavat mängu näitas kodumeeskond.
Näis kas järgneval hooajal on meeskond praegustest staaridest puhtaks ostetud või mitte.

Grafite koondisesse!

btw, alguses vaatasin et mingi mafioss on postide vahel aga Benaglio on laheda vuntsi ette kasvatanud:)

AaviK
28.05.09, 20:57
Ostetud on siis nüüd AJ Auxerre käest Thomas Kahlenberg.

PraS
30.05.09, 13:06
Grafite koondisesse!

uskuge mind. Grafite on kahe aasta pärast Türgis.

Ibanez
30.05.09, 17:10
Dzekot seostatakse Bayerniga. Järjekordne karjääri untsu keeramine? :D

PraS
31.05.09, 13:10
Dzekot seostatakse Bayerniga. Järjekordne karjääri untsu keeramine? :D

allikat on sul pakkuda?

Ibanez
31.05.09, 13:23
Bayern Munich are keen to bolster their attacking options this summer with Mario Gomez and Edin Dzeko. /Skysports/ :D

http://www.skysports.com/story/0,19528,11095_5345048,00.html

Nahkpea
31.05.09, 16:17
No mina kahtlen siiralt, et Bayern Dzeko omale saab. Ühes intervjuus paar kuud tagasi väitis noormees, et ei kavatse Wolfsburgist kuhugi suvel lahkuda.

Ibanez
31.05.09, 16:19
Jah aga olgem ausad, mina kahtlen Wolfsburgi väljavaadetes järgmisel hooajal esimese kahe või kolme meeskonna hulka jõuda. Kui Bayerni või Chelsea (kellega Dzekot ka seostatud on) juhtkond suudab talle seda selgitada, siis võib ta hakata teiste klubide poole ka vaatama. Kuigi jäämine ja järgmisel hooajal edu kordamine võib olla piisavaks motivaatoriks, et Wolfsbrugis veel üks hooaeg pallida.

PraS
31.05.09, 16:30
Jah aga olgem ausad, mina kahtlen Wolfsburgi väljavaadetes järgmisel hooajal esimese kahe või kolme meeskonna hulka jõuda. Kui Bayerni või Chelsea (kellega Dzekot ka seostatud on) juhtkond suudab talle seda selgitada, siis võib ta hakata teiste klubide poole ka vaatama. Kuigi jäämine ja järgmisel hooajal edu kordamine võib olla piisavaks motivaatoriks, et Wolfsbrugis veel üks hooaeg pallida.

mängijad võivad samaks jääda, kuid veh pole mees kes selle tiimi etteotsa viiks. Samas on tal temale sobilikud mängijad olemas. es näeb. Samas Dzeko ja Gomez on liialt ühesugused. Dzeko muidugi ka liikuvam, kuid ...

Blue Rock
01.06.09, 16:22
Wolfsburgi suvepuhkuse esimeseks märkimisväärseks täienduseks on Auxerrest soetatud taanlane Thomas Kahlenberg. Oli möödunud hooajal kahtlemata üks liiga parimaid enda positsioonil, kuid nähtavaks jääb kuidas mees edaspidi platsile mahub, kui meeskonnas on juba söödumasin nimega Misimović.

Ibanez
02.06.09, 02:05
Pingil ruumi küllaga.

Mask
24.06.09, 16:18
Meistermeeskond on järgmiseks hooajaks särgitootjat vahetanud:
http://www.vflwolfsburg.de/typo3temp/pics/ee09bae5ac.jpg

AaviK
24.06.09, 17:31
kaks viimast on ju täitsa eeskujulikud. ;)

PraS
08.07.09, 21:38
Veh on siis oma unistuse Stutti päevilt teoks teind ja Karim Ziani oma satsi saand. Enne Olympiqute juurde siirudmist oli Veh noolimas ka teda toona, kuid kätte ei saand teda toona. Huntide keskväli paistab suht rahvastatud olema ning eks näis mis kooslus Vehi meelehea pälvib.

Dzeko ka siis end vigastand ja on kaks nädalat eemal. Fännid vb vähe "rõõmustavad" ja loodavad,et äkki jääb siiski suvine üleminek ära.

Saarlane
15.07.09, 21:12
"Einmal Löwe, immer Löwe" - ja nii liituski noor Saksamaa U21 koondise äärekaitsja/ääreründaja Wolfsburgiga. Tšehhikeelset profiili võivad arusaajad-mehed vaadata siit (http://www.youtube.com/watch?v=l5xD59M2Hcw). Üleminekusumma oli pisut alla 2,5 miljoni euro ning leping kestab esialgu aastani 2012.

PraS
15.07.09, 23:33
"Einmal Löwe, immer Löwe" - ja nii liituski noor Saksamaa U21 koondise äärekaitsja/ääreründaja Wolfsburgiga. Tšehhikeelset profiili võivad arusaajad-mehed vaadata siit (http://www.youtube.com/watch?v=l5xD59M2Hcw). Üleminekusumma oli pisut alla 2,5 miljoni euro ning leping kestab esialgu aastani 2012.

Fabian J ongi selline mitte midagi vend. Skilli eriti pole, kuid kaitsetegevuse ja äärel jooksmisega saab edukalt hakkama.

allars
27.07.09, 14:53
Obafemi Martins Wolfsburgi

http://uk.eurosport.yahoo.com/27072009/58/bundesliga-martins-wolfsburg-claim.html

AaviK
01.08.09, 23:02
Džeko sõlmis uue lepingu, mille alusel mängib ta kuni 2013. aastani Wolfsburgis, samas on Wolfsburg nüüd ametlikult soetanud endale Nigeeria täku Obafemi Martinsi, kellel kerge olema ei saa.

Ibanez
15.08.09, 22:27
Seni kahest mängust kuus punkti, väga hea algus valitsevate meistrite poolt. Tundub, et alguses vedama saamisega probleeme ei esine.

Ibanez
23.08.09, 18:58
Äärmiselt oluline mäng täna. HSV ei ole lihtne pähkel katki hammustada, samas kui seda siiski tehakse, võivad Wolfsburgi fännid suhteliselt enesekindlalt hooajale vastu minna.

Ibanez
23.08.09, 20:51
Poolajaks jäädi küll 0-2 taha, kuid ei jäädud haavu lakkuma ja tulemuseks 2-2, Misimovici ja Martinsi tabamustest. Ja veel on aega,et võitu võtta. Äge tahtejõud.

Peeter I
23.08.09, 20:56
Noo need mängud kindalsti näitavad, et eelmisest hooajast kehvemat tulemust teha ei taheta.

AaviK
23.08.09, 21:31
4:2 kaotus siiski. Hamburg võitjaks!

Milanista
23.08.09, 21:31
Lõpuks tuli ikka kaotus vastu võtta.Teenitud võit HSV-le

Ibanez
23.08.09, 23:04
Kahju, et nii läks. Aga ju siis tugevam võitis ja mul pole kaselle vastu midagi, kui HSV-l hästi läheb.

Aramis
23.08.09, 23:33
Positiivne tulemus ;)

karl54
24.08.09, 01:03
[QUOTE=AaviK;1072830]4:2 kaotus siiski. Hamburg võitjaks![/QUOTE

No lõpuks võiks Hamburg tõesti oma võtta, nad väärivad seda tiitlit.

Saarlane
24.08.09, 11:44
Hamburgi teine värav (http://videos.sapo.pt/cyzU4SaZrntmI6Uc8U7Z) oli puhas Wolfsburgi kaitsjate pask. Ei tea, kust nad küll sellise passiivsuse võtsid.

Thugie
12.09.09, 20:46
Huhu, mäng Leverkuseniga oli üks huvitavamaid mida viimasel ajal näinud. 2 eemaldamist, 5 väravat ja veel rohkem actionit. Leverkusen siis 3punkti ära võttis, Rolfes 2x ja Kiesling ning Grafite ja Misimovic Wolfsburgil skooritegijad.

Aramis
12.09.09, 22:34
Huvitav, kuidas see mäng enne tähtsat euromängu psüühikat kujundab?

Thugie
13.09.09, 18:51
Huvitav, kuidas see mäng enne tähtsat euromängu psüühikat kujundab?

No eks seda ole üsna pea näha. Huvitav kas väravas alustab punase teeninud Benaglio või siis varuväravavaht, kelle nimi kahjuks hetkel ei meenu, sest päästis tiimi mitmel korral halvimast.

Aramis
13.09.09, 22:53
Kindastli Benagglio. Ei saa riskida varuväravavhiga, sest shveitlane peab ju liigas mänge vahele jätma.

SainAru
15.09.09, 23:35
Wolfsburg siis kodus CSKA vastu poolajaks 2:0 ees mõlemad väravad Grafitelt, teine pendlast.

Ibanez
16.09.09, 00:30
Grafite vormistas siis kübaratriki ära. Kõva mäng mehelt.

Aramis
16.09.09, 00:37
No eks mr Fantoomi ikka väljaspool Bundesligat ei tunneta. Selle hooaja alguses on näha, kui hästi on Bundesligas kaitsjaid tema tegemistest teavitatud ja spetsiaalselt teda jälgitakse. Aga mees on hea ja vene legendaarne vennaste paar teda peatada ei suutnud.

Saarlane
16.09.09, 00:41
Eks suvel räägiti jah pigem Edin Džekost kui Wolfsburgi suurimast kaubaartiklist, mitte Grafitest, kes oli väravate arvestuses vist isegi kõvem mees ja isegi vist BLi väravakuningas? Aga eks vanust ole kah piisavalt, et erilist ekspordiartiklit temast enam ei saa. Aga Giovane Elberi taaskehastus? Miks mitte.

mjaasa
16.09.09, 01:00
vene legendaarne vennaste paar.

Mis paarist sa räägid? Penalt oli natuke kahtlase väärtusega aga see selleks. Poleks Grafite 3 kolli löönud, pakuks mina mängu parimaks Dzagoevit. Sellest vennast saab kunagi väga hull mängija.

Saarlane
16.09.09, 01:02
Vennad Berezutskid viibisid mõlemad platsil.

mjaasa
16.09.09, 02:14
Huvitav, ma nägin ainult ühte. Igastahes, see kes keskel mängis keeras ainult pa*ka. Tema veast ju esimene värav sündiski.

Aramis
16.09.09, 09:06
Selle mängu parema valimisega on nii, et Grafite nimi ongi Fantoom , sest ta ei paista üldse välja. Kui ta oma väravaid ei löö, siis ta on nähtamatu ja saab krriitikat. kui lööb, siis öeldakse, et lõi oma sansud ra ega neid rohkem polnudki. Ja Dseko vastupidi on rügaja ja võitleja. Hea paar igatahes. Ja Zvjesdan nende taga on The Brain.

Aílton
16.09.09, 13:11
Ega mind eilne mäng eriti ei veenud. Omad olukorrad löödi küll ja jäeti ka mõned löömata, aga sellele vaatamata oli 4-3-3 küllaltki ebaõnnestunud, kui just 4-5-1-ks seda ümber ei muudetud. Vist isegi muudeti, sest Martins oli vahepeal rooneylikult alla langenud ja tegi parem kaitsja tööd ära mõnedel hetkedel.
Esimene poolaeg oli eriti saamatu mõlemalt poolelt.
Grafite on kunn ja loodetavasti proovitakse teda ka koondises, Fabiano asemel.

Aramis
16.09.09, 15:13
Ega 4-3-3 ja 4-5-1 l praktiliselt vahet polegi. Nii öelda kust nurgast vaatad - ründes on 433 ja kaitses 451.

Blue Rock
16.09.09, 15:53
Grafite on kunn ja loodetavasti proovitakse teda ka koondises, Fabiano asemel.

Milleks teda nüüd vaja kohe Seleção esiründaja asemel kasutada(?) Koondises muidki mehi, kellega vaja esmalt konkureerida.

Aramis
16.09.09, 17:09
Milleks teda nüüd vaja kohe Seleção esiründaja asemel kasutada(?) Koondises muidki mehi, kellega vaja esmalt konkureerida.

Jep, ründaja koht talle ei sobi. Las konkureerib lucioga keskkaitsja koha peal. ;)

Aílton
17.09.09, 15:28

ega ma ei mõelnudki et järgmises valikmängus esitormajat, kes suurepäraselt hakkama saab, asendab. Pigem oli soov mõnes friendlys teda mängus näha.

Blue Rock
17.09.09, 19:56
ega ma ei mõelnudki et järgmises valikmängus esitormajat, kes suurepäraselt hakkama saab, asendab. Pigem oli soov mõnes friendlys teda mängus näha.

Tõotab olla keeruline teekond koondisesse siiski. Kui kord mullune superhooaeg polnud piisavaks tõestuseks Dungele, siis tekib tahes tahtmata küsimus, mis selleks üldse olla võiks. Kui üldse miski, siis ehk just €-mängude kaudu on võimalik esinduskoondise bossile vastupandamatut muljet avaldada.

Aílton
24.09.09, 00:30
Kuidas Džeko sai eksida selles olukorras? Tuleb tõdeda, et mulgi tuleb selliseid eksimusi vahest sisse, niiet me umbes sama klassiga mehed:)
Kvantiteet vandus kvaliteedile alla.

Ibanez
30.09.09, 19:21
Hoian ka Wolfsburgi fännidele pöialt, tehke täna ManUl jalgealune tuliseks! ;)

Ibanez
04.11.09, 00:22
Vähemalt toob Wolfsburg kastanid tulest ehk...

Aramis
04.11.09, 01:37
No midagi lihtsat pole, Valencia õnneks natuke aitas hädast välja, aga suht 50-60 sansud on CSKA võrreldes. Põhimõtteiset ei tohi kodus Manule kaotada.

Ibanez
04.11.09, 13:49
Kui Wolfsburg edasi saab, siis olenevalt vastasest poleks patt ka veerandfinaalidest mõelda, arvan ma. Esinetakse igatahes natuke paremini, kui mehed Münchenist seda teevad...

Ibanez
18.11.09, 17:29
Dzeko kipub Milani ridadesse.
Ei tea, kes küll asemele sellisel juhul tuuakse. Huntelaariga vaehtuskaup?

Aramis
18.11.09, 20:00
Eks see diil jääb 2010 suvesse ja karta on, et ka Grafite lahkub. Seega tuleks võtta hetkel maksimumi.

Ibanez
18.11.09, 20:16
Huvitav, kuhu Grafite siis minekul on?
Iingländ?

Aramis
25.11.09, 21:17
Töö käib. Dzeko pani (minu hinnangul) ülinapist suluseist palli võrku. 0-1 oleme ees.

Ibanez
25.11.09, 21:18
Võõral siis poolajaks Džeko 19. minuti kotist ees. Loodame, et löövad veel mõne lisaks.

Ok, Aramis, jõudsid ette. :D

Ibanez
25.11.09, 22:04
Sibulamehed siiski oma võtmas. Kahju :(

Aramis
25.11.09, 22:28
No Dzeko teine värav oli mängu selge pöördepunkt.

Ibanez
09.12.09, 01:53
Kahju, et Wolf välja pudenes :(

mel21
25.01.10, 00:27
Und tschüss, Armin Veh!

http://mediadb.kicker.de/news/1000/1020/1100/3000/artikel/578919/veh_nummer_1-1186561154.jpg

Ibanez
25.01.10, 19:23
Vaene vaene Veh.

Blue Rock
26.01.10, 03:37
Vehist on nii üldiselt jäänud in flow treereri mulje, kes meeskonna käekäiku eriti muuta ei suuda. Stuttgartis olles leidis hetkeliselt õige soone, seejärel kaotas selle ning Wolfsburgis ei suutnud seda kordagi leida.

Autolinnas on nüüd mõtlemist, millises suunas edaspidi liikuda tasub. Igatpidi kvaliteetne vundament on siiski olemas, krabisevat ka piisab - vaja lihtsalt uuesti rong rööbastele kangutada, enne kui kogu praegune projekt täielikult käest libiseb.

Uutest potensiaalsetest variantidest rääkides Schuster on üks reaalsemaid nimesid. Muidugi iseasi, kuivõrd huvitatud Bernd ise on sellest, kui kord RMA juhtimisstiil viskas siibri juba korralikult ette ja teades, et Dieter Hoeneßi tähelepanuhaiges keskkonnas on sarnased sümptomeid taaskord õhus.

Ülejäänud nimedest Koeman ja van Basten on kindlasti need tüüpilisemad, kes rohkem või vähem esile kergitatakse ning Laudrupilt on korra juba küsitud ja vastus oli tol korral eitav.

Nahkpea
26.01.10, 06:44
Vehist on nii üldiselt jäänud in flow treereri mulje, kes meeskonna käekäiku eriti muuta ei suuda. Stuttgartis olles leidis hetkeliselt õige soone, seejärel kaotas selle ning Wolfsburgis ei suutnud seda kordagi leida.

Noh, kui see hetkeline sooneke on kõigest Saksamaa meistritiitel ja karikafinaalipääs, siis...

Wolfsburgiga seoses on selge see, et absoluutselt igal treeneril, olenemata nimest või varasematest saavutustest, oleks olnud ääretult raske Magathi jälgedes käia. Eriti tingimustes, kus selline mark on ette ära pandud.

Wolfsburg ei ole, ega saa nii pea ka olema mingi Powehorse Saksamaa jalgpallis. See, et tiitel võideti oli ilus ja tore, aga järgmist tuleb neil kaua-kaua oodata. Selliseid sähvatusi on liigajalgpallis ikka ja alati olnud. Püüdes nüüd mitte kuidagi vähendada Felixi tehtud tööd huntidega, aga selge on seegi, et ka tal oleks olnud sel hooajal väga-väga raske ligilähedaseltki sama korrata, mis mullu.

Ibanez
26.01.10, 16:59
Ei julgeks nii päris väita. Felix teeb ju hetkel Schalkes sitast saia.

Blue Rock
26.01.10, 17:03
Noh, kui see hetkeline sooneke on kõigest Saksamaa meistritiitel ja karikafinaalipääs, siis...

Egas neid saavutusi pole keegi eitanudki. Vihjasin pigem sellele, et erilist stabiilsust ei ole suutnud näidata. Meistritiitlile järgnes võrdlemisi vedel kuues koht ning alamägi lõppes sellega, et järgmisel hooajal oli juba kolissi pilt tagumikus. Wolfsburgis tal oli praktiliselt muutumatu põhi olemas, kuid poole hooaja jooksul ei suutnud kaugeltki mitte seda välja pigistada, mida võinuks eeldada.

Nahkpea
27.01.10, 05:03
Ei julgeks nii päris väita. Felix teeb ju hetkel Schalkes sitast saia.

Üks asi on teha seda erinevate klubidega ja hoopis teine asi luua klubi, kes on stabiilselt ka järgnevatel aastatel edukas. Need on kaks täiesti iseasja.

Nahkpea
27.01.10, 05:07
Wolfsburgis tal oli praktiliselt muutumatu põhi olemas, kuid poole hooaja jooksul ei suutnud kaugeltki mitte seda välja pigistada, mida võinuks eeldada.

Eeldati ehk eelmise hooaja põhjal liiga palju? Meistriks tulla on palju kergem kui meistriks tulekut korrata.

Wolfsburg ei ole meeskonnana parim BL-is, see mida Magath teha suutis, seda võib nimetada kergeks imeks. Imed juhtuvad vaid korra.

Blue Rock
27.01.10, 14:14
Eeldati ehk eelmise hooaja põhjal liiga palju? Meistriks tulla on palju kergem kui meistriks tulekut korrata.

Päris seda nüüd vaevalt, et kuigi paljud reaalselt ootasid. Kuid tihadat heitlust ML ja EL piletitest seevastu küll. Praegune 10. koht (-10 punkti viimasest Euroopasse õigustavast positsioonist) on ikka parajalt suur pettumus võrreldes sellega, milleks eeldusi oleks.

Beaver
27.01.10, 16:40
Ma ei jõua ära oodata millal hakkab edasi minema Champions League ja Europa League.hojan pöjalt huntidele villarreali vastu.:D

PraS
30.01.10, 20:36
Minu arust on see Veh ikka nii ülehinnatud,et kohe juba. Ka mina leidsin tiitli hooajal,et ta on geenius. Pikemalt analüüsides oli see edu peapõhjuseks siiski paar teist meest. Põhisüüdlaseks olid siis Da Silva, Pardo ning ka Hitzls.

Pardo vist oli ka tol hooajal liiga parim kaitsev poolik. Järgmine hooaeg nätias selgelt tema taset treenerina. Ehk siis Vehi oma.

undusk22
02.02.10, 15:05
Minu arust on see Veh ikka nii ülehinnatud,et kohe juba. Ka mina leidsin tiitli hooajal,et ta on geenius. Pikemalt analüüsides oli see edu peapõhjuseks siiski paar teist meest. Põhisüüdlaseks olid siis Da Silva, Pardo ning ka Hitzls.

Pardo vist oli ka tol hooajal liiga parim kaitsev poolik. Järgmine hooaeg nätias selgelt tema taset treenerina. Ehk siis Vehi oma.

Ma julgeks Veh kohta ka paar head sõna öelda. Tõsi, ega ainult treener midagi ära ei tee, aga Veh ehitas meistriks saanud meeskonna ikkagi pm oma kätega üles - integreeris noori ja tõi mehhiklased jne. Ja nagu kordi varem, sellise - kokkuvõttes suht keskpärase - satsiga edu korrata ikka väga keeruline. Magath teab omast käest. Loodan, et Veh'l tekib veel võimalusi üks ägeda keemiaga sats kokku panna.

midfielder
19.03.10, 01:40
Die Wölfe pääses EL 8 hulka (mis peaks vist klubi parim tulemus eurosarjades läbi aegade olema) lisaaja viimase minuti väravast kui Christian Gentneri löök täpselt Rubini värava alanurka maandus. Teenitud võit ja edasipääs.

Märkimisväärne saavutus Wolkswagen Grupi omanduses olevalt kõigest 120 000-lise elanike arvuga linna klubilt.

Mõmmik
02.04.10, 15:16
1:2 jäädi Boltonile alla esimeses voorus, mängu kommenteerida kahjuks ei oska, ehk keegi vaatas ja jagab muljeid? Väravaid küll nägin.

AaviK
02.04.10, 15:19
1:2 jäädi Boltonile alla esimeses voorus, mängu kommenteerida kahjuks ei oska, ehk keegi vaatas ja jagab muljeid? Väravaid küll nägin.

tegemist on siiski Fulhamiga.

mel21
11.05.10, 14:46
Houllier jäi tulemata, nüüd siis Steve McLaren. Olevat esimene inglise treener BuLi ajaloos. Teist aastat järjest meelitavad sakslased Hollandi meistermeeskonna juhendaja enda sekka.

boobek
11.05.10, 16:42
Mul on seuke tunne, et vaene Stiiv astus jälle ämbrisse. Kõik sõltub nüüd sellest keda üks Höönesi (sry kirjapildi pärast) nimeline vend osta tahab ja kui palju Rahvaauto va krabisevat viitsib visata. Ja kui poole hooaja pealt jälle kõik untsus on siis saab vaene Stiiv saapaga kuigi tal selles suurt süüd ei ole, et kätte antud veiderdajad mängida ei oska.

Bob_Loblaw
12.05.10, 12:42
no eelmine aasta samal ajal oli see kamp jobusi saksa meistrid, pole ju väga palju lahkujaid ja aega ka möödas ning Twentes oli Schtiivi edu saladus Rutteni laotud vundamendi peale ehitamine, mitte lammatamine ja uuesti alustamine, aga mida mina ka tean, edu Schtiivile !

Mask
03.07.10, 00:42
Uued vormid koos uudisega ,et MM-il head vormi näitav Arne Friedrich on klubiga liitunud järgmiseks kolmeks aastaks.
http://www.vfl-wolfsburg.de/fileadmin/Uploads/Startseite/dp_slideshow_1.jpg
Kodu-, treeneri-ja võõrsilvorm.

Saarlane
08.07.10, 16:23
Barzagli, Friedrich, Kjaer. Täitsa asjalik keskkaitseliin. Iseasi, milline kolmest mehest pingile jäetakse.

boobek
08.07.10, 16:39
Barzagli, Friedrich, Kjaer. Täitsa asjalik keskkaitseliin. Iseasi, milline kolmest mehest pingile jäetakse.

Ma arvan, et Itaalia vanameister.

Mask
10.07.10, 13:39
Obafemi Martins siis juba Venemaa meistri (Kaasani Rubin) ridadesse suundunud.

författare
11.07.10, 13:57
say wat ?

JanK
11.07.10, 14:13
Obafemi Martins siirdus Venemaale

10. juuli 2010, 10:50 | (0)

Eelmisel hooajal Wolfsburgis mänginud Nigeeria koondise ründaja Obafemi Martins siirdus Venemaale Kaasani Rubiini.

Wolfsburg ostis 25-aastase mängija möödunud suvel Newcastle Unitedilt 9 miljoni naela eest, kuid müüs ta pärast üht hooaega kaheksa miljoni euro eest.

"Pean tänama Wolfsburgi fänne, oma endiseid kolleege ning soovima klubile tulevikuks kõike paremat," ütles 2004. aastast Nigeeria koondises mängiv Martins BBC-le.

"Liitun meistrite võistkonnaga ning loodan klubi jaoks endast kõik anda, et neid veel paremaks muuta."
Autor: Kristjan Lukk

Aramis
14.07.10, 18:21
Meeskonda lisandus veel üks meest Bundesligast pudenenud Hertast. Cicero on päris kobe keskväljamees, kes oli hertas pidevalt põhikoosseisus. Kindlasti väga asjalik lisa Mclareni satsile.

AaviK
16.07.10, 21:48
Mario Mandzukic (24) Dinamo Zagrebist siirdunud Wolfsburgi.

Blue Moon
27.08.10, 13:11
Juventusest osteti Diego.

Mask
27.08.10, 13:24
Juventusest osteti Diego.

Huvitav kas see tähendab nüüd, et Misimovic lahkub? Mõlemad on ju mängujuhid ja vaevalt kumbki neist pingil tahab ostuda.

reio
28.08.10, 19:46
mis juhtus ?

AaviK
29.08.10, 01:10
Mainz on lihtsalt kõva!

Mask
01.09.10, 02:32
Misimovic väikse üllatusena Galatasarayga liitunud. Samas oli ka seda pärast Diego tulekut oodata ja arvata võib ,et türklased meelitasid suure rahapatakaga, sest kuuldavasti pidi näiteks mõned nädalad tagasi Fenerbahcega liitunud Mamadou Niang kuus teenima lausa 480,000 €.

Aramis
01.09.10, 04:34
No nii kui Diego oli olemas, siis oli selge, et teda ei vajata. Ja kuigi Magath teda väga oli Schalkesse soovinud, siis oli Hoeness resoluutne - Bundesliga klubile me teda ei müü. Ja nii sai Galaga diili tehtud.

Tofoa
10.09.10, 17:49
Misimovic väikse üllatusena Galatasarayga liitunud. Samas oli ka seda pärast Diego tulekut oodata ja arvata võib ,et türklased meelitasid suure rahapatakaga, sest kuuldavasti pidi näiteks mõned nädalad tagasi Fenerbahcega liitunud Mamadou Niang kuus teenima lausa 480,000 €.

Kuupalk = 4 nädalapalka?

mel21
10.09.10, 18:03
Misimovići, Cim bomi ja rahaga seoses meenub veel selline nupuke, et Hoeness noorem sõlmis sisuliselt laenulepingu. Teisisõnu, kui nigela finantsdistsipliiniga türklased ei suuda kogu üleminekusummat maksta, tuleb Bosnia poiss hooaja lõpus suure kaarega autolinna tagasi.

Aga Misimovići lahkumisest on veidi kahju, temast kasvas 2000-ndatel iga hooajaga üha säravam tegelane BuLi pallimurul.

Mask
10.09.10, 18:47
Kuupalk = 4 nädalapalka?

Vist küll. Prantsusmaal vaevalt keegi hetkel nii suur palka saab. Marseille's sai Niang 320,000 eurot kuus, millega ta oli klubis ka üks enim teenivaid mängijaid.

Mask
22.09.10, 21:59
Paistab ,et McLaren on oma 4-2-3-1-st loobunud, mis selgelt ka ei töödanud ja tänases mängus Hamburgi vastu kasutab ta 4-4-2-te. (Grafite ja Dzeko ründes ja Diego nende all). Keegi teab, kas ka eelmises võidu toonud mängus kahe ründajaga mindi?

Jasper
22.09.10, 22:22
Paistab ,et McLaren on oma 4-2-3-1-st loobunud, mis selgelt ka ei töödanud ja tänases mängus Hamburgi vastu kasutab ta 4-4-2-te. (Grafite ja Dzeko ründes ja Diego nende all). Keegi teab, kas ka eelmises võidu toonud mängus kahe ründajaga mindi?

http://www.football-lineups.com/match/87876/

Mask
23.09.10, 00:31
http://www.football-lineups.com/match/87876/

Tänud lingi eest. Eurospordi ülekandes mainiti ka, et eelmine mäng oli samuti 4-4-2-te kasutamas.

1:1 seisul teise poolaja keskel mõtlesin, et miks küll Hundid nii kaitsvalt mängivad, kui platsil on nii head ründajad nagu Grafite, Dzeko, Diego. Siis aga skooriti kiirrünnakust tänu Schäferi teravale tsenderdusele, mille koksas sisse Grafite ja kümmekond minutid hiljem lisas Grafite veel kiirest ühe ja mäng oligi tehtud.

kaitz
23.09.10, 11:22
Tänud lingi eest. Eurospordi ülekandes mainiti ka, et eelmine mäng oli samuti 4-4-2-te kasutamas.

1:1 seisul teise poolaja keskel mõtlesin, et miks küll Hundid nii kaitsvalt mängivad, kui platsil on nii head ründajad nagu Grafite, Dzeko, Diego. Siis aga skooriti kiirrünnakust tänu Schäferi teravale tsenderdusele, mille koksas sisse Grafite ja kümmekond minutid hiljem lisas Grafite veel kiirest ühe ja mäng oligi tehtud.

Nujh,oli esimene kord kui juhtusin nägema nende omavahelist mängu ja nuuu sellise mängutaktikaga Hundid kyll kaugele ei jõua,koduvõistkond oli mänguliselt nagu parem aga jah loevad väravad ja seda oskasid Hundid 3 korral teha ilusate kontratega.

Aramis
05.10.10, 22:58
Et siis meedia väidetel on Dzeko üleminek Juvesse suveks kokku lepitud. Krabisevat tuleb.

Aílton
16.10.10, 22:25
Müstika kuidas hetkedega kõik kokku variseb!?
Muidugi McClareni isu mitte kätt suruda võib säärase mängu lõpu puhul ka mõista.

Kurat
11.11.10, 11:57
Wolfsburg on ka siis meedia tähelepanu alla sattunud tänu Mandzukic'ile. Eriti sümpaatne on Ochs'i naermine antud situatsiooni koomika peale.

http://www.youtube.com/v/XH44XecuQOI?fs=1&hl=en_US

Shermann
13.11.10, 19:30
1/3 hooajaga 5 kindlat punkti kaotada on ikka liiga palju. 19 silmaga tiksuks ilusti 5.-6. koha peal. Schalkel oli ka ikka kõva jopp. Sellise käe oleks 90% kohtunikest ära lugenud, aga ju Starkil olid siis Gazpromi prillid ees. Normaalses, videokordustega maailmas, poleks sellist pornot juhtunud.

Neutraalsele vaatajale 5+ mäng.

Nahkpea
13.11.10, 22:02
Mänguliselt oli muidugi Wolfsburg täna parem. Schalke häda on kogu hooaeg olnud selline ideelagedus platsil, ei leita selliseid loogilisi käike ette, ega tänagi midagi paremaks muutunud polnud.

2:0 pealt ei uskunud küll, et Schalke suudab veel mängu tagasi tulla. No vähemalt minu kui neutraalse vaataja jaoks kujunes mäng põnevaks. :)

Mõnuagent 007
14.11.10, 14:55
Wolfsburgi rööviti eile ikka koledalt. Kohtunik andis mingi viie minutiga kolm mängu muutvat otsust ja kõik läksid Gazpromi kasuks:
1. Huntelaari käevärav (tolgus)
2. Punane kaart (selline 50-50 kollase ja punase vahel, aga see selleks)
3. Jättis pea kohe seejärel taas ühe käemängu vilistamata, aga seda Schalke karistusalas.
Enne mängu olin Schalke poolt, aga selline pask muutis olukorra mängu lõpuks totaalselt.

Mask
07.02.11, 21:12
McClarenile nädalavahetusel saadud 0:1 kaotust Hannoverile enam ei andestatud ja täna näidati talle ust. Hetkel võtab töö üle senine abitreener Pierre Littbarski. Peale kaotatud mängu oli McClaren maruvihane Diego peale, kes suutis Hannoveri vastu 80. minutil teenitud penalti latti põrutada. McClareni pahameele põhjus ei olnud siiski eksitus penaltis vaid selles, et Diego ei pidanud kinni kokkuleppest , et penaltilööki läheb lööma Patrick Helmes.

mel21
08.02.11, 10:54
Ekskoondislane Littbarski pidavat hooaja lõpuni jääma ja siis uus mees pukki pandama, kelleks hetkel arvatakse Ralf R.-i saavat. Hoffenheimis talle enam rahakotiraudu piisavalt ei avatud, Volkswageni-linnas seda probleemi veel pole.

PraS
30.07.11, 15:05
Ilus esimene ring suure tulevikuga klubilt:)

mel21
30.07.11, 16:32
Huntide lohutuseks (2:3 kaotus NYRB-i sõsarklubile RB Leipzigile) võib öelda, et selle neljanda liiga klubi meeskond veaks vast ka 2. BuLis välja. See on aga siiski nõrk vabandus Magathi trupile.

Tunnustada tuleb aga, et VfL on suhteliselt igava üleminekuaja põnevamaid tegijaid, tuues Bundesligasse tagasi vanameister Brazzo, parimas eas sakslased Ochsi, Träschi ja Russi ning kompekteerides Lakiciga üdini horvaatidest koosneva edurivi.

reio
30.07.11, 18:14
Vaatasin siis eile konferenzi ja mulle tundus RB Lepizig parema meeskonnana kui Wolfsburg.. võimalusi oli tunduvalt rohkem, ime, et seis mingi 5-2 või suuremgi ei jäänud.

mel21
23.08.11, 09:28
Magath paistab Wolfsburgis tegevat sama, mis Gelsenkirchenis -- ostab kolme algkoosseisu jagu keskpäraseid mängijaid ja rakendab totaalset muutmist. Tulekul on täiesti uus keskkaitsepaar Kyrgiakos - Chris (tuttavad Frankfurdi-aegadest) ja horvaadist vasakäär Čale (Trabzonsporist, selle klubi spets tohiks siin foorumis liikuda). Kjaeri päevad on ilmselt loetud.

cannuman
23.08.11, 12:01
Kjaer on kohe kohe Romaga liitumas tõesti väidetavalt.

Mask
23.08.11, 12:48
Magath paistab Wolfsburgis tegevat sama, mis Gelsenkirchenis -- ostab kolme algkoosseisu jagu keskpäraseid mängijaid ja rakendab totaalset muutmist. Tulekul on täiesti uus keskkaitsepaar Kyrgiakos - Chris (tuttavad Frankfurdi-aegadest) ja horvaadist vasakäär Čale (Trabzonsporist, selle klubi spets tohiks siin foorumis liikuda). Kjaeri päevad on ilmselt loetud.

Kyrgiakos on tegelikult päris korralik kaitsja aga kas tõesti jätab Arne Friedrich pingile?

mel21
23.08.11, 14:29
Kyrgiakos on tegelikult päris korralik kaitsja aga kas tõesti jätab Arne Friedrich pingile?

Friedrich on taas vigastatud ja ei pruugi enne hilissügist rivis olla. Tandem Kjaer-Russ on seni kolmest mängust kahes täitsa korralikult mänginud (3:0 Kölnis, 0:1 FC Bääh vastu), vaid reedene katastroof Gladbachis näitas eeskätt taanlase ebakindlust.

Mask
23.08.11, 14:37
Friedrich on taas vigastatud ja ei pruugi enne hilissügist rivis olla. Tandem Kjaer-Russ on seni kolmest mängust kahes täitsa korralikult mänginud (3:0 Kölnis, 0:1 FC Bääh vastu), vaid reedene katastroof Gladbachis näitas eeskätt taanlase ebakindlust.
Seda märkasin jah, et ta vigastatud on aga vigastuse pikkusega ma kursis ei olnud. Friedrich peaks ikka tervenedes vast algkoosseisu kuuluma.

Samas oli ka oodata, et Magathi sugune treener tahab oma nägemuse järgi meeskonda kokku panna. Enamus McClareni mehed talle ei kõlba. Tundub, et ka Lakic kuulub sinna seltskonda, sest horvaat on seni vaid vahetustest mängu pääsenud. Iseenesest kahju, kuna minu arvates võiks Lakic Wolfsburgi suguse meeskonna eest päris korralikult lammutada.

mel21
23.08.11, 15:19
Friedrichi vigastuse pikkus polevat täpselt teada, ta oli ka mullu pool hooaega audis ja lõpuks on tegemist väärika vanuriga juba. Kui mees on terve, siis on ta loomulikult platsil (kaptenipael on muide minu teada koondiselõhnagi nuusutanud Marcel Schäferi käes).

Lakici jutt on jumala õige, targad andmepangad ütlevad, et kolme mänguga 34 minutit platsil. Helmes on Mandzukici kõrval küll üllatavalt hästi alustanud, aga vahepealsed jutud Cissé tulekust ei tähenda horvaadile üldse head.

Aramis
30.08.11, 23:04
Et nüüd siis Helmes teeks nagu minekut ja Hleb tuleks klubisse??? Keerulised skeemid seal Magathil.