320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Isiklikud rekordid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Isiklikud rekordid

    Millise veidra saavutusega sina oled hakkama saanud? Näiteks kaua järjest üleval olnud, mitu pudelit õlut tunni ajaga ära joonud, mitusada korda ühe käega lõuatõmmet teinu jne?

    Mina avastasin hiljuti uue spordi - üritan võimalikult kiiresti arvutimängu Quake läbi mängida (ilma seivimata ja kõige lihtsama raskusastmega). Esimene kord kulus 1h20min, teisel katsel 1h8min. Eesmärk on viia maailmarekord alla tunni. Aga oi kus pärast pea valutab sellist kõmmutamisest.

    Palli kõksind olen 666 korda.
    \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

    #2
    Vastus teemale \'Isiklikud rekordid\'

    Algselt postitas greenday


    Millise veidra saavutusega sina oled hakkama saanud? Näiteks kaua järjest üleval olnud, mitu pudelit õlut tunni ajaga ära joonud, mitusada korda ühe käega lõuatõmmet teinu jne?

    Mina avastasin hiljuti uue spordi - üritan võimalikult kiiresti arvutimängu Quake läbi mängida (ilma seivimata ja kõige lihtsama raskusastmega). Esimene kord kulus 1h20min, teisel katsel 1h8min. Eesmärk on viia maailmarekord alla tunni. Aga oi kus pärast pea valutab sellist kõmmutamisest.

    Palli kõksind olen 666 korda.
    666 hea number
    R.I.P Dimebag Darrell


    WE ARE BORN TO DIE

    Kommentaar


      #3
      Vastus teemale \'Isiklikud rekordid\'

      Nuu ma kuulasin yxkord yhte ja sama lugu 26 tundi jutti.......
      R.I.P Dimebag Darrell


      WE ARE BORN TO DIE

      Kommentaar


        #4
        Vastus teemale \'Isiklikud rekordid\'

        ma kunagi, aastaid tagasi, olin alati kõikjal öö läbi üleval, meeldis ja oli tegevust. ühesõnaga, kord suvel, proovisin üleval püsida kaks ööpäeva järjest, ehk siis hommikust õhtuni-öö- hommikust õhtuni-öö- hommikust õhtuni... praegu ei oleks see ületamatu, aga väikesele 12-aastasele poisile oli see hea laks. ei mäleta enam hästi mingist hetkest asju, aga magama ei olnud ma jäänud. mängisin näiteks üksinda kaarte, saatsin ja tapsin, saatsin ja tapsin.

        ja kunagi mängisin 20 tundi järjest fifa 98\'t... lihtsaim aste, ise tehtud mehed, kes muidugi maksimumoskustega, liigas lõin 40 mänguga natuke alla 800 värava, keegi ründaja mikk jürjens lõi kuskil 300 neist. see ei ole rekord, aga tuli lihtsalt meelde.

        Kommentaar


          #5
          Vastus teemale \'Isiklikud rekordid\'

          mmhh...
          rekordid...
          mmhh...
          mmh...
          pani kohe mõtlema...
          nagu näiteks 12 järeltööd 3 päevaga?
          hetkel niisugune seis...
          see on see kradi kõrvale hiilimine. A ok ma siis vaikselt lähen syvenen uuesti raamatusse ja lõpetan kooli ilusti ära
          How does Freddy Kruger wipe his butt?

          Kommentaar


            #6
            Vastus teemale \'Isiklikud rekordid\'

            Algselt postitas Magpie

            blablabla
            Miku-Miku, räägi parem, mitu aastat sa juuksuris ei käind.

            Muuseas, kaugele sa paruka taastamisega jõudnud oled.

            Enda kohta tuleb esimesena (ehk viimasest ajast) meelde 9 päeva ilma sittumiseta, paar päev läbi oksendamist (tähelepanuväärseim ilmselt 8-st 17-ni iga 15 minuti tagant). Haige olin, noh.
            Which ship has never docked at Liverpool?
            The Premiership.

            "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

            Kommentaar


              #7
              Vastus teemale \'Isiklikud rekordid\'

              Eelmine vaheaeg sai korraldatud müstiline filmi ööpäev. 24h jooksul vaatasin ära 18 erinevat filmi. Kuna nüüd palju uuemaid filme kogunenud, siis on plaanis tuleval vaheajal sama asi korda saata.

              Kommentaar


                #8
                Vastus teemale \'Isiklikud rekordid\'

                Kas see 9 päeva sittumiseta ja päev otsa oksendamist läksid ühise nimetaja (haiguse) alla.
                Üks asendas teist:P

                Õlle tunni jooksul?
                Järgmine kord loen õllesummeril üle.
                Üks aasta sai erinevaid marke proovitud,14 oli viimane number mida mäletan (aga ma olin siis noor ka veel:P),Järgmine päev aluseid kokku lugedes (oli tore õllekas kus enamusel õlledel olid oma alused ka,nüüd enam ei ole) tuli 25 ära.
                INTER ARMA CARITAS

                Kommentaar


                  #9
                  Vastus teemale \'Isiklikud rekordid\'

                  Algselt postitas marcello


                  Kas see 9 päeva sittumiseta ja päev otsa oksendamist läksid ühise nimetaja (haiguse) alla.
                  Üks asendas teist:P
                  Ee, sama haigusperiood jah.
                  Which ship has never docked at Liverpool?
                  The Premiership.

                  "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

                  Kommentaar


                    #10
                    Vastus teemale \'Isiklikud rekordid\'

                    mikk of vainik sa oled rõve

                    Kommentaar


                      #11
                      Vastus teemale \'Isiklikud rekordid\'

                      Algselt postitas eston#21


                      mikk of vainik sa oled rõve
                      Ma tean.
                      Which ship has never docked at Liverpool?
                      The Premiership.

                      "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

                      Kommentaar


                        #12
                        Vastus teemale \'Isiklikud rekordid\'

                        Algselt postitas m1kk
                        Miku-Miku, räägi parem, mitu aastat sa juuksuris ei käind.
                        minu andunud tulihingelise kaasaelaja rõõmuks: kui ma ei eksi, siis kuus või seitse.

                        Muuseas, kaugele sa paruka taastamisega jõudnud oled.
                        see pruunide juustega mees on päris hea kujutus minust.
                        aga veel enne aastanumbri vahetumist paneks hea meelega taas aparaadi tööle ja ajaks need asjad maha, mitte et ma oleks \'ossiks\' muutunud, nii et ärge pettuge minus. kellelgi oleks mõni asi minu juuste eest ehk pakkuda? raha? kingitusi? ootan pakkumisi. juuksed saadan kilekotis...

                        ja sa vainik, oled veits rõve mees.

                        Kommentaar


                          #13
                          Vastus teemale \'Isiklikud rekordid\'

                          Algselt postitas 17


                          Eelmine vaheaeg sai korraldatud müstiline filmi ööpäev. 24h jooksul vaatasin ära 18 erinevat filmi. Kuna nüüd palju uuemaid filme kogunenud, siis on plaanis tuleval vaheajal sama asi korda saata.
                          Ilgelt lühikesed filmid olid siis. Ma olen olnud järjest üleval umbes 80 tundi. Ehk siis kolmapäeva hommikust laupäeva pärastlõunani. Ärge küsige miks. Liiga palju oli asju teha. Aga oi kuidas ma siis magasin peale seda...
                          “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                          The Special One

                          Kommentaar


                            #14
                            Vastus teemale \'Isiklikud rekordid\'

                            Algselt postitas Jaan


                            Algselt postitas 17


                            Eelmine vaheaeg sai korraldatud müstiline filmi ööpäev. 24h jooksul vaatasin ära 18 erinevat filmi. Kuna nüüd palju uuemaid filme kogunenud, siis on plaanis tuleval vaheajal sama asi korda saata.
                            Ilgelt lühikesed filmid olid siis. Ma olen olnud järjest üleval umbes 80 tundi. Ehk siis kolmapäeva hommikust laupäeva pärastlõunani. Ärge küsige miks. Liiga palju oli asju teha. Aga oi kuidas ma siis magasin peale seda...
                            Keskmiselt kestis film poolteisttundi. Mõni oli pikem, teine jälle selle võrra lühem:=

                            Kommentaar


                              #15
                              Vastus teemale \'Isiklikud rekordid\'

                              36 tunnised tööpäevad tulevad meelde - sai omal ajal bensukas töödatud - ei kujuta praegu enam ette energijookide hulka ja kohvikogust, mis sai neelatud. Aga vabal ajal polnud 48 tundi mingi ime...eks selleks mittelegaalsed abivahedid. Uh, vanas eas, ütlen ausalt - ei sudua enam pooltki sellest...Või on see alahoiuinstinkt - ei julge üritada.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X