320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Bowling

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Bowling

    Nuh... rääkige palju teie rekord siis on bowlingus ning kus te bowlingut mängimas käite

    Endal siiamaani 126 rekord ainult
    Kuid klassivend isegi sai mustamäe Magistrali bowlingu edetabelisse
    Ise käin tavaliselt Magistrali bowlingus

    #2
    Vastus teemale \'Bowling\'

    ma tunnen iga kord, et see suurtulemus on käe sees ... aga küll ma ta ükskord ära ka viskan. 180 seni siis parim.

    Kommentaar


      #3
      Vastus teemale \'Bowling\'

      Järgmisel nädalal olen üle hulga aja mängima minemas. Mõnus on tegelikult heas seltskonnas visata. Mitte et ma midagi oskaks. Rekord peaks ikka alla 150 olema küll. Üks vise tuleb välja, kaks järgmist jälle metsa.
      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

      Kommentaar


        #4
        Vastus teemale \'Bowling\'

        Ma olen tervelt kolm korda mängimas käinud ja järjest rohkem hakkab meeldima. Viimane kord siis 138. 13-nese kuuliga.
        Supplies!

        Kommentaar


          #5
          Vastus teemale \'Bowling\'

          Ammu pole enam kuulikesi veeretatud... Aga Emajõe Ateenas nii 4 aastakest tagasi sai täpselt 200 kokku saadud.
          Mul on liiv ja sul on savi.

          Kommentaar


            #6
            Vastus teemale \'Bowling\'

            175 punkti. Visatud Pirita Bowlingus.

            Kommentaar


              #7
              Vastus teemale \'Bowling\'

              184 sai kunagi ära tehtud. Jõle raske on stabiilselt hästi loopida.
              Praegu oleks hea, kui mingi 120\'ki ära tuleks. :P

              Kommentaar


                #8
                Vastus teemale \'Bowling\'

                Kunagi hallidel aegadel,mil sajandivahetus viimati toimus, sai üpris tihedalt vastavaid asutusi külastatud. Ja tulemused läksid aina paremaks: 80, 90, ..120....150..180..Sellesse ajastusse jäävadki isiklikud tippsaavutused.
                Nüüd kui pallike kätte võtta ei taha kuidagi õigesse kohta veereda. Ikka leidub tema jaoks huvitavamaid kohti. Minu jaoks jääbki vsit lahenduseta mõistatus, et kuidas saab kuulile nö profivindi sisse anda. Proovisin seda jäljendada kahe tunni ja nelja õlle vältel,kuid ei yhtään mitään!
                Kusjuures, noortele spordihuvilistele nii palju teadmiseks et bowls on tunduvalt seksikam mäng. Ei ole kurikaid ega libedat puupõrandat.

                Kommentaar


                  #9
                  Vastus teemale \'Bowling\'

                  202................12 kuuliga
                  R.I.P Dimebag Darrell


                  WE ARE BORN TO DIE

                  Kommentaar


                    #10
                    Vastus teemale \'Bowling\'

                    Algselt postitas -Marko-


                    184 sai kunagi ära tehtud. Jõle raske on stabiilselt hästi loopida.
                    Praegu oleks hea, kui mingi 120\'ki ära tuleks. :P
                    kusjuures mul täpselt sama!
                    a rekord võis ka 187 olla ...no ei mäelta enam nii täpselt....

                    Igatahes loobin mina kuulidega 12 või 14, sõltuvalt tujust ja ilmast :P Nüüd pole enam tõesti ammu käinud...

                    Arctic Spordis pidavat korralik Bowlingusaal olema, peaks mingi aeg seal ära proovima...
                    olgem kristlased, vabandused on esitatud

                    Kommentaar


                      #11
                      Vastus teemale \'Bowling\'

                      170 midagi olen kõige rohkem saanud
                      “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                      Kommentaar


                        #12
                        Vastus teemale \'Bowling\'

                        Sada aastat pole juba mänginud. Muidu rekord oli midagi veits üle 130 ma tean, et ma koba olen.

                        Kommentaar


                          #13
                          Vastus teemale \'Bowling\'

                          170-190 vahele on rekord kuskil. 182 vist. visatud juba asstat-kolm tagasi. 14se kuuliga. viimase 3 aasta jooksul on korra mängitud ja siis ei õnnestunud just kõige paremini

                          Kommentaar


                            #14
                            Vastus teemale \'Bowling\'

                            194 aga kui veel mõnikord mängiksin siis tuleks 200 ära. Ma tean, ma olen hea.

                            Kommentaar


                              #15
                              Vastus teemale \'Bowling\'

                              Omal ajal kui sai päris tihedalt käidud (so. siis ca 3a. tagasi)sain rekordiks täpselt 200 punkti. Nüüd käisin vist eelmine nädal ja tegin 2 mängu, parim tulemus oli vist 125 vms...
                              “Whatever we plant in our subconscious mind and nourish with repetition and emotion will one day become reality.”

                              Kommentaar

                              Working...
                              X