PDA

View Full Version : Golf

Jaan
16.12.04, 23:27
Niisiis, kui sportlikest mängudest jutuks juba läks, siis bowlingu asemel, mis on teatavasti redneckide ja white trashi lemmik, räägiks siin teemas hoopis golfist. Nimelt, ise sain väikestviisi harjutada viimasel ajal ja kuratlikult nakkav oli. Ilmselt ainuke mäng maailmas, mis on haiglaselt nakkav ka siis kui ise oled täielik juhmard. Mida ma olen. Par 4 augul on parim tulemus siiani 7. Nii äss ei ole, et händikäppi oleks hakanud arendama veel. Aga noh, plaan vaadata endale varustus ja tasapisi edasi harjutada. Eestis radasid tuleb juure. Niitvälja on loomulikult mõttetult kallis ja võib ennast põlema panna, aga Audrus olevat vist vähemalt 9ne rada ja mujalegi plaanitakse neid. Ons siin ka kellelgi väikest kogemust jagada?

Minigolfi palun siin teemas mitte arutada, see on hoopis teine mäng.

eston maravilha
16.12.04, 23:47
no rünno nüüd on sulle ka teema tehtud

kusjurues pidevalt sellest lillepi pargi golfirajakesest lugedes, on endalgi tekkinud tahmine asja proovida(mitte, et seda kunagi arvutimängu tasemel juba tehtud poleks :)).

fitti
17.12.04, 00:03
mis lillepi pargi? :oih:
tell me more

vello99
17.12.04, 00:04
See suvi sai Niitväljal kursused ära tehtud ja omast praktikast võin väita - its cool shit Kui ikka sinu kehaliigutusest (ja ma mõtlen golfiga seotud liigutusi, mitte \"Villa Goals Season 2003-2004 tagajärjel mõnedel meist tekkivaid liigutusi) väike valge asi vuhisedes pealt 150 meetrit lendab... Suvel vähem tööd ja olen kogu aeg seal.

kaala
17.12.04, 00:07
Algselt postitas Jaan

Niisiis, kui sportlikest mängudest jutuks juba läks, siis bowlingu asemel, mis on teatavasti redneckide ja white trashi lemmik, räägiks siin teemas hoopis golfist. Nimelt, ise sain väikestviisi harjutada viimasel ajal ja kuratlikult nakkav oli. Ilmselt ainuke mäng maailmas, mis on haiglaselt nakkav ka siis kui ise oled täielik juhmard. Mida ma olen. Par 4 augul on parim tulemus siiani 7. Nii äss ei ole, et händikäppi oleks hakanud arendama veel. Aga noh, plaan vaadata endale varustus ja tasapisi edasi harjutada. Eestis radasid tuleb juure. Niitvälja on loomulikult mõttetult kallis ja võib ennast põlema panna, aga Audrus olevat vist vähemalt 9ne rada ja mujalegi plaanitakse neid. Ons siin ka kellelgi väikest kogemust jagada?

Minigolfi palun siin teemas mitte arutada, see on hoopis teine mäng.
kuressaarde ehitatakse praegu uut golfiväljakut. tuleb 18 rada ja asi 80 hektarit suur. kokku läheb maksma 30 miljonit pluss siis veel masinad ja muud värgid. kuskilt internetist võin leida teile plaani ka kui soovi on

Jaan
17.12.04, 00:09
Algselt postitas fittibaldi

tell me more

Tahetakse teha täisrada ehk 18 auku. Ma arvan, et suudad ise Postimehe ja EPLi otsingumoototit kasutada.

eston maravilha
17.12.04, 00:13
Algselt postitas fittibaldi

tell me more

golfipoisid tahavad rajada piritale, sinna \"pargialale\", kus praegu ühes nurgas on selver, 9 auguga golfirada. muidugi käib, nagu iga vähegi uuenduslikuma asja ümber eestis, ilge tants. eelmise nädala ekspressis oli sellest väike jutt

Jaan
17.12.04, 00:15
Mina oleks kahe käega poolt. Vanemate juurest paarsada meetrit minna... Praegu ongi seal mingi ilge võsa ja padrik. Samas, kui rada tehakse, siis ei saa enam jala selverisse minna.

fitti
17.12.04, 00:16
Algselt postitas Jaan
Ma arvan, et suudad ise Postimehe ja EPLi otsingumoototit kasutada.

tänkju massa.

häbenen oma teadmatust.

Ümber said tõstetud kõik rajad, mis riivasid aaskarukellade kasvukohti,” ütles Eesti Golfi Liidu sekretär Henry Talvik.

oi jummel. tüüpiline. mine tea, mida põnevat sealkandis veel kraavipervel leitakse kasvamas?

rohelineKonn
17.12.04, 00:46
olen ka subjectit mõned kuud harrastanud. vaatasin, et vanust nii palju. kaua minusugune vana peer ikka amatöörjalgpalli mängida jaksab, vaja midagi uut kõrvale vaadata. kevadel tuleb siis ilmselt ka see neetud green card ära teha.
niipalju ma juba sõltuvuses olen, et varustuse julgesin ära soetada.
golf on ka ilmselt üks neid väheseid spordialasid maailmas, milles rünno minust parem on. minu golfioskuste kohta see midagi head muidugi ei räägi.

aga üldiselt on lahe. kõige lahedam on see draiverilöögi \"kilks\". kes teab, see teab.

Jaan
17.12.04, 00:48
Algselt postitas rohelineKonn

aga üldiselt on lahe. kõige lahedam on see draiverilöögi \"kilks\". kes teab, see teab.

Selle juures on muidugi nõme see, et tegelikult saaks ju kolmese kuni viiese rauaga palli kaugemale (jah, olen nii koba), aga põhimõtte pärast tuleb ju alustada nii nagu päris.

rohelineKonn
17.12.04, 01:11
Algselt postitas Jaan

Selle juures on muidugi nõme see, et tegelikult saaks ju kolmese kuni viiese rauaga palli kaugemale (jah, olen nii koba), aga põhimõtte pärast tuleb ju alustada nii nagu päris.

just-just. järgmine löök tuleb juba niikuinii pitching- või sandwedge\'ga kusagilt, kuhu inimjalg pole enam ammu astunud.

eston maravilha
17.12.04, 01:14
rK ma kujutan ette, et su golfikoti sisu on järgmine - driver, pw, sw ja putter

rohelineKonn
17.12.04, 01:18
Algselt postitas eston#21

rK ma kujutan ette, et su golfikoti sisu on järgmine - driver, pw, sw ja putter

+ see teleskoopvarrega roigas, millega palli veest kätte saab

Jaan
17.12.04, 01:31
Ma arvan, et siinkohal peaks selgeks tegema Golfi printsiibi.
Kui rajal on veekogu, siis pall kukub vette.

Täiendus printsiibile.
Kui pall vette kukub, siis on ta alati veekogu keskel.

rohelineKonn
17.12.04, 01:49
Täienduse modifikatsioon: kui pall ei asu mingil põhjusel vekogu keskel, siis on ta ometi nii kaugel, et teda napilt kätte ei saa

Täienduse lahutamat lisa: seejuures on seda näha

Tembu
17.12.04, 10:02
Möödunud suvel oli veel võimalus osta ülisoodsa hinnaga maailmas väga tuntud firma golfivarustust. Nö lõpumüük toimus. Kuigi endal mängimise kogemus puudub, tuli siiski tahtmine kuuene set ära osta. Aga noh sinna ta jäigi siis.
Setis olid: driver, 4-6-8 ironid, sw, putter+lisaks kott kah.
Eriti sexid mängud on veel curling ja snooker ja bowls ja tennis...Kurat, olengi valgekrae?:)

Jaan
17.12.04, 10:21
Algselt postitas tembuu

Möödunud suvel oli veel võimalus osta ülisoodsa hinnaga maailmas väga tuntud firma golfivarustust. Nö lõpumüük toimus. Kuigi endal mängimise kogemus puudub, tuli siiski tahtmine kuuene set ära osta. Aga noh sinna ta jäigi siis.
Setis olid: driver, 4-6-8 ironid, sw, putter+lisaks kott kah.
Eriti sexid mängud on veel curling ja snooker ja bowls ja tennis...Kurat, olengi valgekrae?:)

Põhimõtteliselt ajaks isegi neli toikaga ära. 3 või 4 iron, 8 või 9 iron, putter, wedge. Väga vaja, võib isegi ironid koondada 5 peale.

rohelineKonn
17.12.04, 13:14
tõenäoliselt ei kannataks minu tulemused katastroofiliselt, kui kasutaks ka ainult putterit ja ühte rauda, nt 7\'t. koti peaksin kaasa võtma ainult seetõttu, et niipalju tagavarapalle ei mahu taskusse

runno
17.12.04, 13:45
Noh, ega ma olen ise kah golfi ainult paar-kolm kuud mänginud..
Nii,et taset ei ole...mingisugust... Niitvälja punaste pealt on HCP38...
Aga õpetajad on head.
Soetatud on kasutatud varustus ja renditud järgmise hooaja Niitvälja mänguõigus. Muuseas tean seda, et vähemalt 1 mänguõigus on veel laokil 7500(sisaldab väljakuhooldustasu mis on 5500).
Mis Lillepi parki puutub siis tegemist on lihtsamat sorti pay and play tüüpi rajaga (s.t. ei nõuta greencardi olemasolu) tasemelt õige pisut keerulisem, kui Audru. Valmib 2007 aastal. Mõnus, sest kodust on kolm min. autoga sõita..
ja veel.
minu soovitus algajale golfimängijale
kasuta 6-9 iron+PW,SW(sleep walking), ja putter. Muud asjad võid ära unustada ja siis välja võtta kui HCP alla 36 langeb.

runno
17.12.04, 13:54
Algselt postitas vello99

See suvi sai Niitväljal kursused ära tehtud ja omast praktikast võin väita - its cool shit Kui ikka sinu kehaliigutusest (ja ma mõtlen golfiga seotud liigutusi, mitte \"Villa Goals Season 2003-2004 tagajärjel mõnedel meist tekkivaid liigutusi) väike valge asi vuhisedes pealt 150 meetrit lendab... Suvel vähem tööd ja olen kogu aeg seal.
Oku siin ka rääkis, et pidi käpp olema.
Nii, et Soccernet Cup siis kevadel-suvel.

Osalejatel palun registreeruda...
Ah ennist unustasin märkimata Audru 18 rada 90 lööki, sellest 2 birdiet par 3 ja par4

rohelineKonn
17.12.04, 14:39
Algselt postitas runno
Muuseas tean seda, et vähemalt 1 mänguõigus on veel laokil 7500(sisaldab väljakuhooldustasu mis on 5500).

kuidas mänguõigus seda valdava isikuga seotud on? et kui osta nt kahepeale?

Martin
17.12.04, 14:47
Ma siit kolkast ka teavitan teid.

Otepää külje alla kerkivad golfirajad (http://www.postimees.ee/141204/tartu_postimees/152546.php)

marcello
17.12.04, 15:13
Kui nüüd hüppemägi ka otepääl valmis saaks siis tuleb uut ala arndama hakata.algus hüppad ja siis gunderseni meetodil golfirajale või vastupidi:P

Aga olge nii kenad ja seletage need ironid ja muud asjad ära.Putter on selge.
Sain ka kunagi paar harjutuslööki niitväljal teha,lendas küll:)

rohelineKonn
17.12.04, 15:22
Algselt postitas marcello

Aga olge nii kenad ja seletage need ironid ja muud asjad ära.Putter on selge.
Sain ka kunagi paar harjutuslööki niitväljal teha,lendas küll:)

kui putteriga lendas, siis on natuke pahasti.
hästi lühidalt öeldes on vahe kaigaste laba nurgas, ning seeläbi ka palli lennutrajektooris. mida väiksem number, seda väiksem nurk ja pikem löök. woodid on need suured jurakad, millega kaugele lüüakse. wood 1 kutsutakse ka draiveriks. laialt kasutatakse ka wood 3 ja 5. rauad on need pisut väiksemad jurakad, millega lüüakse pisut vähem ja suurema kaarega. üle põõsa näiteks. nummerdatakse 1-9 + wedge\'d. 1 ja 2 peaaegu, et ei kasutata, nende asemel lüüakse woodidega.

sai hea selgitus :D

eston maravilha
17.12.04, 15:23
driverit peaksid ka vist teadma
wood 2 kuni 10(vist oli nii, wood 1 on driver kui ma asjast kunagi õigesti aru sain) on fairway pealt löökide tegemiseks, see muidugi ei töhenda et ka ironeid fairway peal kasutada ei tohiks
iron 1 kuni tont teab palju - greenile lähenemislöökide jaoks
sand wedge - liivapunkrist välja löömiseks
p(ei tule nimi meelde) wedge - lihtsalt kuskilt heinamaalt löömiseks
putter juba tead

numbrid kaigaste nimede taga näitavad löögipinna nurga suurenemist - mida suurem number seda suurem nurk ja seda kõrgema kaarega ja lühema vahemaa jaoks mõeldud

nüüd kindaslti tulevad foorumi golfikunnid ja tambivad mu maa sisse.. või mis kliffid?

Jaan
17.12.04, 15:24
Driver on alustuseks. Ässadele. Tavakodanike driveri kasutamine lõpeb tavaliselt fiaskoga. Ironid on nii öelda keskmaadistantsi tarvis. Number näitab nurka. 1 on kõige väiksema nurgaga, 9 kõige suurema nurgaga. Mida suurem nurk, seda suurem kaar pallil. Wedge\'d on lühemadistantsiliste kaarpallide tarvis. Sand ja pitch vihjavad mis pinnase jaoks.

Edit: Näpud pole piisavalt nobedad, et olla esimene vastama. Kogemust eriti pole, aga driver\'id üldiselt piirduvad väikeste arvudega.

Edit2: Ja mitte ainult eston...

rohelineKonn
17.12.04, 15:27
Algselt postitas Jaan

Kogemust eriti pole, aga driver\'id üldiselt piirduvad väikeste arvudega.

draiver on wood 1 hellitusnimi

Jaan
17.12.04, 15:29
No ma ei tea... siin panevad lõdvalt wood 3 kohta ka draiver. Mõni kraad on vahet...

runno
18.12.04, 12:58
Pitch Wedge on selle asja nimi.Kasutatakse kas rafist löögil v. fairwayl kui alla 110 meetri (olenevalt laba kiirusest) lipuni.
ja veel
BTW on olemas ka 10 iron (ise pole näinud küll)
Driverist niipalju,et stabiilne löök tekib u. HCP 5 ja alla juures. (kõlksu kuuled küll märksa varem)

runno
18.12.04, 12:58
Algselt postitas Jaan

No ma ei tea... siin panevad lõdvalt wood 3 kohta ka draiver. Mõni kraad on vahet...
Panevad jah. Aga tegelt ei tohiks

runno
18.12.04, 22:06

Algselt postitas runno
Muuseas tean seda, et vähemalt 1 mänguõigus on veel laokil 7500(sisaldab väljakuhooldustasu mis on 5500).

kuidas mänguõigus seda valdava isikuga seotud on? et kui osta nt kahepeale?
Kahepeale osta ei saa kahjuks:( Kasutada saab 1 persoon, kes võib seda küll edasi müüa v. rentida

eston maravilha
11.04.05, 03:25
keegi mastersi viimast päeva vaatas? playoffi ei viitsi enam vaadata ag kui tiger peaks kaotama siis viskas ise kahe viimase auguga võidu käest. super birdie 16ndal muidugi ja immelmani hole-in-one samal augul

tiger ei vääratanud. esimese playoff auguga tuli ära

runno
15.04.05, 19:22
Nonjii NV range lahti samuti ka 18.
Greenid küll aereeritud aga mõne õllega ei ole vigagi.. mõnus..

runno
17.04.05, 20:35
Täna siis kah päris õigel raja birdie. (par 4). Polegi nii paha arvestades üleeilset absinti ja mõtlikuks jäämist..:keel3:
Pidime siin Soccernet Cup-i organiseerima ju.. Noh...

kaala
17.04.05, 20:45
Sararemaa golfiväljak hakkab juba ilmet võtma. valmis peaks asi saama järgmiseks kevadeks, vähemalt loodetakse.
kodulehekülg (http://www.saaremaagolf.ee/)
ehituse ülevaade (http://www.saaremaagolf.ee/modules/cms/?ac=viewuser11)
väljaku ülevaade (http://www.saaremaagolf.ee/modules/cms/?ac=viewuser12)
jah, ma tean, et te oskate ka seal surfata:lahe:

runno
10.06.05, 00:46
I GOT MY SWING BACK
I GOT MY SWING BACK
I GOT MY SWING BACK
I GOT MY SWING BACK

hoiatuseks huvilistele, harrastajatele.
Sulle võib tunduda, et Sa hakkad juba täiesti normaalsele tasemele jõudma, kui äkki..
Ühel päeval lähed Sa harjutusväljakule ja lööd kõik pallid mööda maad või paremal juhul 70 m.. Ja nii poolteist kuud järjest...väga kergesti võib igasugune harjutusisu kaduda, motist rääkimata..
nii, et ettevaatust selle mänguga.:eiei:

Martin
10.06.05, 01:03
I also like to swing.

rohelineKonn
12.06.05, 13:08
kõik kohad on haiged :ham8:

runno
18.07.05, 18:20
Nonii pole siia mõni aeg postitanud, aga nüüd vist peaks..
Nimelt õnnestus Audru 9 rada läbi mängida +2 (par 32).. kuigi rada on vist eesti lihtsaim, olen siiski suht rahul.. dalsee nekuda..
Juuli lõpus saab täis 1 aasta, kui asjaga on pisut tõsisemalt tegeletud.. Selline fakt (kui minusugunune, totaalselt andetu inimene eelpooltoodud resultaadi mängida suudab) peaks julgustama ka kõiki teisi proovima..

rohelineKonn
18.07.05, 19:55
Algselt postitas runno

Nonii pole siia mõni aeg postitanud, aga nüüd vist peaks..
Nimelt õnnestus Audru 9 rada läbi mängida +2 (par 32).. kuigi rada on vist eesti lihtsaim, olen siiski suht rahul.. dalsee nekuda..
Juuli lõpus saab täis 1 aasta, kui asjaga on pisut tõsisemalt tegeletud.. Selline fakt (kui minusugunune, totaalselt andetu inimene eelpooltoodud resultaadi mängida suudab) peaks julgustama ka kõiki teisi proovima..

et ka kõige tropimad rünno saavutuse suurust mõistaksid, siis võin võrdluseks öelda, et oluliselt andekam konn mängis samal päeval samal rajal elu siteimad +26. seega võib tõdeda, et tõepoolest - harjutamine tuleb golfimängule kasuks.

runno
08.04.06, 00:13
täna Nelonen-i pealt US- masters 23.20

mcnamara
21.07.06, 11:47
British Open on Liverpoolis kenasti käima läinud. Esimese ringi järel juhtis 66 löögiga põhja-iirlane Graeme McDowell, kuid täna homikul on olukord juba muutunud ning rohepüks hetkel teiseks langenud.
Inglane Adam Frayne, kelle vennanaine olla Päevalehe andmetel eestlanna, alustas päris tubli tulemusega -1 ehk 71 lööki ning täna samas stiilis jätkates võiks esimese 78 sekka jääda ning kahele viimasele ringile pääseda.
Nelonen näitab turniiri täna ja homme hilisõhtutel ja pühapäeval vist lühikese sutsu ka otse peale lõunat.

mcnamara
21.07.06, 21:11
Tänane päev Royal Liverpoolis näitas Euroopa golfi nukrat seisu. Eilse lootustandva päeva järel pöörati edetabel pea peale. Ameeriklased Woods ja DiMarco ning lõuna-aafriklane Els tegid kõik supertulemuse -7 ehk 65 lööki ja moodustavad nüüd kindla esikolmiku. Parimad eurooplased hispaanlane Jimenez ja tõeline üllataja soomlane Ilonen on liider Woodsist juba 5 löögi kaugusel ehk sisuliselt lootusetus seisus. Arvestades seda, mis klassiga mängijad on Woods ja Els. Ükski Briti saarte mängija imet ei teinud - vastupidi, näiteks eile superringi teinud Greg Owen kaotas veel viimasel rajal kaks lööki.

SleepWalking
20.07.08, 00:07
See, mida The Shark teeb Inglismaal ... hea küll, üks päev on veel mängida aga ikkagi. Kõlab nagu muinasjutt. Mul on veel 22 aastat aega lööki lihvida! Tuleb ainult leida Chris Everti sugune tennisepartner. Pidi aitama paremini kui golfitreening.

SleepWalking
20.07.08, 23:54
Lähedal aga ometi nii kaugel. Harrington mängis muidugi maagilise lõpu, eriti riskantne teine löök 17ndal rajal.

The Shark oskas jälle kaotada Openi (nagu nii tihti ka varem) aga saab ilmselt õige pea aru, et kolmas koht on tõeline saavutus. Intervjuu (http://news.bbc.co.uk/sport2/hi/golf/7516415.stm).

varix
21.07.08, 13:35
Keegi minuga Jõelähtmes mängida ei taha?

varix
22.07.08, 19:10
Tahaks sellist asja küsida, et kui paljud teist Green Card-i Rein Auväärt-iga teinud on?
Peale selle, et vennad Purid mängivad ka golfi.

runno
23.07.08, 21:30
Auväärt on jumala OK õpetaja alustuseks.. muhe sell.
Ise ei ole see aasta jõudnudki.. Chillimise ajad on läbi mõneks ajaks lihtsalt

mcnamara
13.04.09, 11:02
Mastersil valitsesid golfi kõhukad keskealised mehed. Nii tore.

varix
06.05.09, 21:02
Hooaeg juba alanud kellelgi?

varix
07.06.09, 13:45
Heips

http://www.egcc.ee/index.php?page=396

Soovitan teil vaadata. Tasutagolfi päev. Tulge ainult kohale.

lorenzo
13.07.09, 18:52
sai mängitud talvel paar korda siin, Algarves, Portugalis (http://www.balaiagolfvillage.com/). praegu on siin suht vaikus, sest hooaeg on siin talvel

SleepWalking
19.07.09, 22:31
tom watson andis 59-aastaselt veel rohkem lootust kui the shark mullu. ja milline saavutus see oleks olnud - vajas ainult pari 18ndal rajal. vajas ainult, et teine löök oleks olnud lühem. bbc onud arvasid, et oleks olnud kõigi aegade suurim sportlik saavutus. võibolla tõesti. play-offiks enam jaksu ei jätkunud.

maagiline ... ja mul aega 27 aastat harjutada.

surfaja
12.12.09, 03:31
Tiger Woods to take ‘indefinite’ leave from golf
By DOUG FERGUSON, AP Golf Writer

Tiger Woods is taking an indefinite leave from professional golf to work on saving his family, using the word “infidelity” for the first time in a statement posted on his Web site.

Woods says he is aware of the disappointment that “my infidelity” has caused to his wife and children. He says he might not be able to repair the damage, but he wants to try.

He did not disclose Friday evening how long of a break he would take from the PGA Tour. He again asked for privacy, saying his family would need a “safe haven” to try to heal.

varix
15.04.10, 13:24
Tere

http://www.egcc.ee/index.php?article_id=211&page=171&action=article&
pakkuda 1000.- green cardi kursust.
Peale selle, mis te arvate, kas jalgpallurid on huvitatud golfi mängimisest kui egcc teeks soodustust EJL litsensiga mängijatele?

ek
15.04.10, 15:41
Huvilisi oleks kindlasti

mcnamara
04.10.10, 18:12
Meil on ilus ilm ja ka Walesis paistab päike. Ma armastan kõrgel tasemel mees mehe vastu golfi jälgida ja Ryder Cupi viimane päev on seda alati. Põhja-iirlase Graeme McDowelli teha on nüüd, kas karikas kuulub Euroopale või jääb jänkide kätte. Hullumeelne lõpp. Kaks rada mängida ja Euroopa on kahega ees.
Jänkid on fantastiliselt mänginud täna. Woods, Johnson ja äsja ka Fowler. Eurooplaste edu on sulanud ja mis saab nüüd? :)

mcnamara
04.10.10, 18:23
Jess! Karikas on meie! :) 14,5:13,5 huhh.

SleepWalking
04.10.10, 18:56
Vägevad neli päeva, indeed. Maagiliselt mõjub see karikas iga kord ka mängu tasemele - võta kasvõi Cink või Overton esimesel päeval ning Phil, Tiger ja kasvõi Poulter täna. Ja Jimenez! Ning eilne itaallaste "there's only two Molinaris" viimasel rajal võideldud viigipunkt osutuski võrdlemisi tähtsaks. Montylt igati õnnestunud valim.

mcnamara
28.02.11, 12:51
Mees mehe vastu golf on ikka nii nämm. Eile puhas rõõm Luke Donaldit vaadata. Peaaegu veatu esitus Kaymeri vastu.

olll
09.04.11, 15:20
endalegi üllatuseks olen vaadanud paar õhtut striimi , käimas Augusta ja Masters , nn rohelise pintsaku jaht
minu kui võhiku jaoks juhib keegi McIllroy , pärast kahte päeva -10
ning seksiTiiger Woods on kah pildil , avapäeva -1 järel nüüd juba -7
ning ka päris vanu taate on silma jäänud , ega vanuselimiiti vist pole ?
aga kahe päeva järel siis hetkeseis

http://sports.yahoo.com/golf/pga/leaderboard/2011/15;_ylt=AkIwLwq6YLDKRVOMDY840yIogsUF

maamesilane
09.04.11, 17:59
Nikumees on eesotsas jah,aga Vijai on ikka väägga taga!

mcnamara
11.04.11, 16:46
McIlroy vaimne varing on üks hullemaid asju, mida golfis näinud olen. Aga noh, noor poiss, elab üle ja tuleb taas.
Jänkid igatahes hetkel maailma ei valitse. Käes on hetk kui kõik neli suurt karikat on muu maailma omanduses, lisaks Ryder cupile ja mees mehe vastu MM-tiitlile. Ja kaks major-karikat koguni lõuna-aafriklaste rüpes hetkel.

SleepWalking
11.04.11, 17:12
Roryst kahju jah. Viimase päeva esimese raja bogey kärpis usku ning seda ei aidanud taastada ka läbi kahe bunkri tehtud par teisel. Statistika näitab tema mängu iseloomu/kvaliteeti sellegipoolest - griini leidmise protsendi järgi kolmas, draivi pikkuse järgi teine. Aga küllap saab üle tõepoolest. Mis seal siis ikka.

Viimasel päeval juhtis võistlust või jagas esikohta 7 erinevat golfarit. Ja Tiger on vaikselt august hakkamas välja ronima. Lollused laupäeval ei võimaldanud seekord neljanda jagamisest paremat aga lähenemislöökides 8ndal ja 15ndal oli midagi ürgselt tiigerlikku.
Võitjal olid seekord närvid korras, neli birdiet neljal viimasel rajal ei andnud veel mõni rada enne lõppu äärmiselt tasavägisena püsinud võistlusel teistele enam võimalust.

Viimase päeva kokkuvõte (sh võitja esimese raja hullumeelne birdie, kolmanda raja eagle ...):

http://www.youtube.com/watch?v=qHCNwoRhEmY&feature=player_embedded

olll
19.06.11, 13:58
aasta teine major e . US Open siis käsil
eesotsas jälle Rory McIllroy - see nimi hakkab juba meelde jääma
paar kuud tagasi juhtis tüüp enne viimast päeva ka Augusta turniiril, aga viimasel päeval õnnestus tal +8 e. 80 lööki - seda korrates ilmselt ka seekord võib võidu unustada
enne tänast e. viimast päeva siis niimoodi

http://sports.yahoo.com/golf/pga/leaderboard

SleepWalking
19.06.11, 14:06
Rekordiraamatute kirjutajatel on olnud tõepoolest tihedad päevad. Impressiivne, vaatamata sellele, et Congressionali näol on tegemist par71 väljakuga. Ei näe teistel lihtsalt võimalust - vahe ülejäänutega nii löökides kui kvaliteedis nagu Tiigril omal ajal Pebble Beachil. 22selt alustades jõuab elus päris mitu suurt karikat võtta.

SleepWalking
20.06.11, 10:33
Mõned US Openi uued rekordid:

72. raja rekord 268 lööki (eelmine 272: Tiger Woods, Jack Nicklaus, Lee Janzen, Jim Furyk)
54. raja rekord 199 lööki
36. raja rekord 131 lööki
-16 on tulemusena neli lööki parem eespool nimetatud Tigeri imelisest aastast 2000 (Pebble Beachi rada oli toona samuti Par71).
-17 on US Openil seninägematu tulemus üheski võistluse faasis
26 rada kulus kahekohalise (-10, eksole) skoori tegemiseks.

Üks kolme puti griin (eelviimane) kogu nädala jooksul võib olla midagi sellist, mida rohkem ei nähtagi.

mcnamara
07.07.11, 16:48
Veidi Andrus Värniku legendaarse juhtumi laadi õnnetusjuhtum golfimaailmas. Prantslane Levet hüppas pärast turniirivõitu suurest rõõmust järve ja murdis jala. Hüvasti Open ja mõni muugi võistlus.

mcnamara
11.07.11, 12:17
On kellelgi anda infot, kas Viasat Golf kannab The Openit üle või mitte? kava.ee räägib midagi laupäevast ja pühapäevast, aga ma ei usalda seda lehte spordikanalite osas enam ammu. Et siis teaks, kas on mõtet Viasati paketti korraks uuesti tellida või mitte.

varix
14.07.11, 10:09
Tule vabatahlikuks World Cup'ile

Meil on iseäranis hea meel teatada, et juba vähem kui ühe kuu pärast saame nautida maailmatasemel golfimängu oma kodumaa pinnal. Nimelt 4.-7. augustil võõrustab Estonian Golf & Country Club teist korda golfi MMi Euroopa finaali - Omega Mission Hills World Cup European Qualifer.

Tule ja anna oma panus meie golfiajaloo tähtsaima võistluse sujuvale korraldusele pannes end kirja siin: http://bit.ly/rrO4NO

Vabatahtlikuks võib tulla igaüks, oled sa siis golfihuviline või mitte. Ei tasu muretseda sellepärast, et Sa ei tea golfist palju. Igaüks saab oma kindla ülesande, koolituse ja enneolematu kogemuse aidata kaasa sellisel tasemel golfivõistluse korraldusele.

Vabatahtliku töö on tasustatud – üks täispäev vabatahtlikku tööd võrdub ühe sea course’ voucheriga ja pool päeva (kuni 4 tundi) ühe stone course’ voucheriga. Kaetud on toitlustus vabatahtlikuks olemise päevadel.

Kohtumiseni Jõelähtmel!

Katrin Heinla
võistluse peakorraldaja
+372 52 90 710

Sander Vallaots
vabatahtlike juht
+372 52 59 714

varix
14.07.11, 10:16
Viasat Golf kannab üle Openit Live-s. Võid Jõelähtmele EGCC-sse vaatama tulla ja mängima ka.

olll
17.07.11, 18:50
ei tea kuidas eelmistel päevadel - aga tänane The Open toimub ehtsa briti ilmaga
tugev tuul ja vihmasadu , lausa lust
Mcillroy on kehva , hoopis vanad kärsad Mickelson ja Clarke on hetkel mitme löögiga ees

mcnamara
18.07.11, 11:48
Guardian ütleb paremini kui mina oskan. Vanad pässid ruulivad. Kogu turniiri parimad momendid olid aga vana Jimenezi reedesed soojendusharjutused, sigar suus. Sporti peab ikka mõnuga tegema. Link. (http://www.youtube.com/watch?v=6PuO3y1DopM)

Darren Clarke, Open champion. Easy to say, hard to believe. But that was the story told on Sunday as the big man from Dungannon walked strong and proud through the squalls, all the way up the final hole theatre at Royal St George's to claim the greatest prize in golf.
At the age of 42, in the supposed twilight of a distinguished career, the Northern Irishman followed his countryman and one-time protege Rory McIlroy into the role call of major champions with a three‑shot victory. It was a victory for pure talent and for the Everyman. In an era of the golfer athlete, Clarke is the cigar‑smoking, Guinness‑drinking proof there is more than one way to make history in this crazy game of ball and club.

SleepWalking
15.08.11, 14:11
Atlanta keeruline rada andis veidraid tulemusi. Pealegi ei saa enam keegi väita, et meidžorit pole võimalik võita, tehes kolm rada enne lõppu soorituse par+3 (sealjuures eelnevalt võistlust mitte juhtides). Aga ometi, Keegan Bradley oma esimesel suurimal võistlusel. Jänkidel pealegi uus kangelane ja esimene võit pärast Phili eelmise aasta Augusta triumfi. Jason Dufneri võit oleks mingil määral kinnitanud vana ütlust, et keeruline/keskpärane rada võib anda võimaluse keskpärastele mängijatele esile tõusta ja võita. Bradley võit aga lennutas ilmselt tippu uue tegija. Saab näha.

varix
28.08.11, 23:00
Eesti meistriteks golfis tulid Merlin Palm ja Eero Sikka. täpsemalt www.egcc.ee

olll
07.04.12, 10:47
aasta esimene major eha Masters ehk rohelise pintsaku jaht Augustas on käimas
paari päeva järel on tabel säärane

http://sports.yahoo.com/golf/pga/leaderboard/2012/15;_ylt=AvgZec.2XkK1mE94zSbYW.IogsUF

härra Singh on vist üle pika aja jälle nii enam-vähem

krissucool
07.04.12, 22:34
Kas kellegil head streami pole pakkuda ?

SleepWalking
08.04.12, 11:35
Lefty öine etendus paneb küll tänast ootama. Tiger-Rory show my a***. Tiigri lagunemine ehk tagasipöördumine viimaste aastate hook-ide ja amatöörliku rauamängu juurde on eriti paarinädala tagust Bay Hilli sooritust arvestades märkimisväärne.

SleepWalking
08.04.12, 23:17
Liidrid on vaevalt rajale saanud kui protokolli on juba kantud kaht hole-in-one'i ja veel märkimisvääsemalt Oosthuizeni poolt üliharuldane albatross. Augusta maagia.

olll
09.04.12, 03:50
öösel kell pool kolm ta lõpuks läbi sai, teisel lisarajal võitis üks Bubba Watson, tüüp lahistas ikka korralikult nutta
aga playoffi kaotaja Oosthuizeni albatrossi näidati ikka korduvalt, ei saanudki aru kui esmakordne see siis oli

SleepWalking
09.04.12, 10:12
aga playoffi kaotaja Oosthuizeni albatrossi näidati ikka korduvalt, ei saanudki aru kui esmakordne see siis oli

1935 Gene Sarazin, rada 15
1967 Bruce Devlin, rada 8
1994 Jeff Maggert, rada 13
2012 Louis Oosthuizen, rada 2

olll
09.04.12, 23:18
kui ma nüüd õieti aru sain - siis on Bubba Watson 2008.a. brittide The Open turniirist tänapäeva tulles järjestikku juba 16. erinev ja mitte korduv majors turniiri võitja
oh, oleks see ka tennises vaid niimoodi ...
järgmine major US Open 17.-20. juuni

SleepWalking
18.06.12, 09:56
Ameeriklaste golfiliit peaks nüüdseks ka hakkama mõistma, et korraldades meidžõri roppraskel rajal, saadakse tulemuseks keskpärane võistlus. Just nagu PGA Atlantas, eelmisel sügisel. Ja San Francisco olümpiarajal nüüd. Midagi on ikkagi valesti, kui alla pari ei mängitagi. Võitjast viie löögi kaugusel saadi 20s koht. Nii kitsaste ja kõverate fairwayde ja kõvade griinidega rada ei premeeri geniaalsust ning tootab tihtipeale ootamatu võitja. Seekord siis Webb, kolmas järjestikune ameeriklasest esmavõitja.

Timbu
18.06.12, 11:30
Midagi on ikkagi valesti, kui alla pari ei mängitagi.

Tegemist on ju ikkagi major 'iga, see peabki raske olema. U.S. Open ongi nelja suurturniiri võrdluses vähemalt viimase kümnendi võistlusi vaadates ehk kõige raskem. McIllroy eelmise aasta lammutustöö (-16) on võidutulemuste reas pigem erand, näiteks aastatel 2006 ja 2007 võideti 5 löögiga üle par 'i. Jah, rasked rajad toovad küllaltki sageli üllatusvõitjaid, kuid see ei tähenda, et tegemist oleks nõrkade mängijatega. Selle kohta on hea ütlus: when going gets tough the tough get going.

Pisut off-topicut ka. World Golf Tour (wgt.com) nimelises arvutimängus toimub ka virtuaalne U.S. Open, mille lõppvõistlusele õnnestus siinkirjutajal läbi kvalifikatsiooni ka pääseda. :)

SleepWalking
18.06.12, 14:52
Maailma edetabeli esimene ots ehk Luke, Rory, Bubba ja paljud teised, kes kaht viimast päeva mängima ei saanud, on ilmselt teist meelt. Ei no põhimõtteliselt nõus, et teoorias peaks parim selguma suvalisel väljakul. Aga nagu näiteks Tiiger teise päeva lõpus ütles, et kaks kõige paremini õnnestunud draivi lõppesid kohutavas kohas edasimängimise mõttes. Nii kippus see pahatihti olema parimatel lööjatel. Selline rada ei premeeri kahjuks riskivõtmisi vaid pigem loksub kogu see kamp (kõik turniirile kvalifitseerunud on ikkagi suurepärased golfarid) suhteliselt võrdselt finishisse ja võidab see, kellel on rohkem õnne vms. Tahaks põnevust. Tahaks kangelasi. Usun, et paremal rajal oleks tulemused olnud paremad. Ja muuhulgas ka golfi vaatemängulise alana lihtsam müüa.

lenc
18.06.12, 17:53
Ameeriklaste golfiliit peaks nüüdseks ka hakkama mõistma, et korraldades meidžõri roppraskel rajal, saadakse tulemuseks keskpärane võistlus. Just nagu PGA Atlantas, eelmisel sügisel. Ja San Francisco olümpiarajal nüüd. Midagi on ikkagi valesti, kui alla pari ei mängitagi.
US Openi korraldajad on seda uhkemad mida suurem on võitja skoor. US Open PEABKI raske olema. Eelmise aasta McIlroy -16 oli neile väga piinlik hetk. Natuke kergemalt lasi hingata teadmine, et vähemalt järgmisel aastal San Franciscos peaks asi jälle korras olema. Ja nii läkski. Nemad on kindlasti väga rahul.

SleepWalking
18.06.12, 22:14
US Openi korraldajad on seda uhkemad mida suurem on võitja skoor. US Open PEABKI raske olema.

Jah aga neid kõige rämedamaid radu otsides võiks siiski ka mängitavust silmas pidada ja teha kompromisse. Muidu on tulemuseks selline suhteline käkk nagu nüüd oli ja see pole pikaajalises perspektiivis kellelegi kasulik. Läksin protestiks enne lõppu magama. Eat that, USGA.

Timbu
22.07.12, 23:18
http://ww4.hdnux.com/photos/14/23/45/3225927/3/628x471.jpg

2012.a. Open Championshipi võitja on Ernie "The Big Easy" Els, tegemist siis karjääri teise Openi ja kokku neljanda suurturniiri võiduga. Vanameister kasutas ikka oskuslikult ära Adam Scotti täieliku ärakukkumise viimasel neljal rajal (4 bogey'it).
Austraallase meltdown on samast klassist Jason Dufneri hävimisega eelmise aasta PGA Championshipil. Kui Dufner andis viimase nelja rajaga käest viielöögilise edumaa, siis Scott suutis maha mängida "ainult" neljalöögilise eduseisu. Isiklikult on mehest isegi kahju - kui see õudne lõpp välja arvata, mängis ta turniiri kokkuvõtes kõige sümpaatsemat golfi.

olll
24.07.12, 01:41
aga juba 16. major järjest sai erineva võitja

As of 22 July 2012 the last 16 Majors have all had different winners, the longest such sequence ever.

Timbu
24.07.12, 10:18
aga juba 16. major järjest sai erineva võitja

Jah, aga esmakordsete võitjate jada (9) sai nüüd otsa.

SleepWalking
28.09.12, 13:38
Spordiaasta tipphetk ehk Ryder Cup on käes. Täna ja homme siis foursome'id ja fourballid.

Paarid, (kes alustavad Euroopa võidumarssi), on:

McIlroy / McDowell vs Furyk / Snedeker
Mickelson / Bradley vs Donald / Garcia
Westwood / Molinari vs Dufner / Z. Johnson
Stricker / Woods vs Poulter / Rose

Timbu
01.10.12, 03:20
Euroopa võidumarss

Walk in the park. :)

Sellisel tasemel tõsiselt arvestatav edu ära anda- ikkagi massive choke USA poolt. Oldi ju laupäeval ühel hetkel lausa 10-4 juhtimas.

mcnamara
01.10.12, 05:22
Uhke on olla eurooplane! Sellist võitu järgi ei tee.

olll
12.04.13, 14:19
rohelise pintsaku jaht on jälle alanud
peale esimest päeva niimoodi

http://sports.yahoo.com/golf/pga/leaderboard

aga Viasat Golfi omanikud - kas teil jääb ekraan neil õhtutel jälle mustaks ?

SleepWalking
12.04.13, 14:46
aga Viasat Golfi omanikud - kas teil jääb ekraan neil õhtutel jälle mustaks ?

omanik pole, ainult klient. aga mastersi õigusi pole viasatil balti riikide osas jah. ülejäänud majorid olid eelmistel aastatel vähemalt olemas.

esimese päeva järel ei oska midagi öelda. nagu Guardian tabavalt tsiteeris:

As the former American golfer and broadcaster, Peter Jacobsen, famously put it: "The slums of Chicago are full of first-round leaders."

olll
15.04.13, 04:05
vägev lõpp sellele turniirile
tehti ka ajalugu - Adam Scott sai esimese major turniiri võidu, ning ühtlasi alles esimene austraallane kes Mastersi võitnud

rohelineKonn
15.04.13, 13:00
kolm viimast rada olid küll vahvad

SleepWalking
16.06.13, 23:57
Kas keegi saaks viia Mickelsonile normaalse putteri enne ringi lõppu? Rauamängu geniaalsusest ei pruugi võiduks piisata.

SleepWalking
17.06.13, 03:29
Et siis kuuendat korda teine. Mnjah. Alati on järgmine aasta, eksole. Mingi järgmine kole räigete rough-idega jube rada.

http://cdn.bleacherreport.net/images_root/article/media_slots/photos/000/919/667/philshot_original.gif?1371422776

olll
17.06.13, 04:20
kuuendat korda teine olla pole kindlati meeldiv, samas näitab see ikkagi mehe kestvat head taset
Rose aga uus nimi majori võitjate nimekirjas, las ta siis olla
nüüd juba huvitab millal sinna listi jõuab Jason Day, mees on ju mitu viimast majorit olnud sellele väga ligidal, löögi-paari küsimus

SleepWalking
19.07.13, 23:17
Clarke tunamullu, Big Easy mullu ja Jimenez nüüd? Mõistan, et seda on palju paluda. Aga siiski. Aitäh!

olll
21.07.13, 11:25
viimane päev algab selliselt seisult

http://sports.yahoo.com/golf/pga/leaderboard/2013/29

ise nüüd juba Westwoodi poolt, esiteks britt ja teiseks pole tal veel Majori võitu

maamesilane
21.07.13, 17:00
Aga neiu Vonni trucker ja sucker,kes juba sada aastat ootab üht suurvõitu ...taas?

olll
21.07.13, 22:05
värskeim majorite võitjate nimekiri wikist

http://en.wikipedia.org/wiki/Golf_major

mees-Vonn esines viimasel päeval jälle viletsalt, nii jätkates ta oma 14 tiitli peale ka jääb ning Jack Nicklause 18 majorit jääb neegrile vaid unistuseks
aga Mickelsonist kirjutatakse tuhandeid uusi heldimapanevaid perelugusid, kuidas tema kaunis naine võitis mõned aastad tagasi võitluse rinnavähiga, 3 varateismelist tütart jne.

SleepWalking
22.07.13, 10:21
Tiigri probleem näib olevat selles, et ta ei ole enam piisavalt arrogantne. Sellistel hulludel radadel võidad turvaliste löökidega (ta näib valivat kõigist võimalustest alatasa kõige turvalisema - see ei tulnud tal oma tippaegadel ilmselt pähegi) ainult juhul kui putt töötab ideaalselt. Aga millal see viimati nii oli?

Lefty viimase ringi väärtust peegeldab keerulise teise poole 32 lööki (turniiri keskmine neil radadel oli 37,3). Seda selle naeruväärse putteriga. Pole paha.

olll
10.08.13, 02:27
suvel on neid majoreid ikka raske jälgida, alles nagu sai üks läbi - ja juba käib uus
peale kaht päeva on selge et Mickelson seekord ei võida, neeger ega McIllroy ka mitte

http://sports.yahoo.com/golf/pga/leaderboard/2013/33

SleepWalking
12.08.13, 10:53
Järjekordne uus võitja. Viimasest 20st 18s erinevat karikakergitajat.
The Somnambulist (sugulusside puudub) on samas USA touril väga hästi mänginud, mistõttu otseselt mitte väga suur imestamise koht. Ja andekas on ta ka. Rauamäng oli paiguti mitte ainult täiuslikkusele lähedal vaid ka üle selle (vt reedene 63). Aga jällegi - annab kõigile asjaarmastajatele lootust, et ka veidrate swingidega (tegelikult ühtlasi sellega ka kogu viimast paari tervitades) võib teoorias seda väikest valget palli õiges suunas lähetada. Ekstsentrikud on pealegi lahedad.

olll
10.04.14, 20:33
kuidagi ootamatult on saabunud aeg kus jälle käib jaht rohelisele pintsakule, ehk Masters ja Augusta
ei teagi kas on oluline et pornostaar Tiger seekord ei osale, tema viimaste aegade "saavutuste" taustal
aga üks jooksev edetabel siit

http://sports.yahoo.com/golf/pga/leaderboard/2014/15

SleepWalking
13.04.14, 01:49
Huvitav, kas seekord asjaks ka läheb? Noored rokivad aga Miguel Angel mängis ennast veteranide rekordiga konkurentsi. Olgu, olgem realistid. Homme siis Bubba või Ricky?

olll
14.06.14, 17:49
üleüldise jalkahulluse varjus toimetab ka golf vaikselt oma asja
2 päeva US Openil juba läbi , hetkel koguni 6 löögiga juhtimas üks sakslane

http://sports.yahoo.com/golf/pga/leaderboard/2014/24

Kaymer has 11 birdies against one bogey. He reached 10-under on the 32nd hole, the second-fastest ever to get to double-digits below par. That 130 is the lowest score ever at an Open after 36 holes. After two rounds, he's six shots clear of Brendon Todd, who at 4-under sits second. All this in a tournament where of the 156 players, just 13 are under par.

olll
18.07.14, 23:47
ohhoo , pärast kahte päeva McIllroy suht kindlalt ees
eks vist tennisetüdruku mahajätmine on väga positiivselt mõjunud
kohal jälle ka neegersportlane Woods , tema leidmine tabeli allosast võttis küll aega

http://sports.yahoo.com/golf/pga/leaderboard/2014/29

SleepWalking
19.07.14, 15:57
Tiigri uute tulemistega kaasnevad tegelikult välgatused sellest, mida ta tegelikult on kunagi osanud. Seda eelkõige rauamängus. Aga ebakindlust näitab see, et ta peab ennast draiveriga piisavalt ebakindlaks, et mängida klassikalist links-golfi ainult raudadega (sellest hoolimata tabab ta igast kolmest ainult kaks fairwayd). Vaadates, kuidas Rory neid rakette järjest sinna 300 meetri peale tulistab, siis ongi Rory täna lihtsalt mitmekülgsem või õigemini parem golfar.

olll
20.07.14, 21:48
ta ei olnud kaugel selle kaotamisele, nüüd elu kolmas major tiitel aga käes
tore kui lahkuminek mõjuks sama hästi ka preili Wozniacki jaoks, saab ka ühe suure võidu kätte enne kui hilja
naistele paraku aga asjad mõjuvad reeglina vastupidi, poleks ime kui kuuleme varsti karjääri lõpetamisest

lenc
21.07.14, 14:27
tore kui lahkuminek mõjuks sama hästi ka preili Wozniacki jaoks, saab ka ühe suure võidu kätte enne kui hilja
naistele paraku aga asjad mõjuvad reeglina vastupidi, poleks ime kui kuuleme varsti karjääri lõpetamisest
Eile polnud väga viga:

http://www.wtatennis.com/javaImages/f1/16/0,,12781~12982001,00.jpg

olll
10.08.14, 18:28
selle aasta viimane major, ei mäleta et oleks ammu vaadanud 3. päeva nii huviga kui eile
tipus toimus pidevalt muudatusi, päeva lõpus ilmus veel äkki austerlane välja, soomlasest ja rootslasest mööda teiseks
saab tulema huvitav hilisõhtu ning osa ööd
esimesed juba rajal, Live seis

http://sports.yahoo.com/golf/pga/leaderboard/2014/33

mcnamara
29.09.14, 11:57
Euroopa võit oli spordiaasta tipphetk minu jaoks. Fantastiline sooritus.

olll
10.04.15, 00:26
tore üllatus - Setanta näitab otse rohelist pintsakut !
ei pea hakkama uuest Wiziwigist otsima

SleepWalking
10.04.15, 22:56
Ma proovin nüüd täiega ära sõnuda aga võitja on selgunud juba enne, kui päriselt asjaks läks ja reedene ülekanne algas. Olgu, imelikumaidki asju on golfis juhtunud kui selliselt positsioonilt kaotamine (mnjah, ega ma nüüd ei teagi, kas tegelikult on ...). Aga see Spieth teeb seda, mida tegi Tiiger kümmekond aastat tagasi või tegi Rory siin (US Openil) mõned aastad tagasi. Aga veel võimsamalt. 64+66 on muidugi uus Mastersi kahe päeva rekord.

Viies mees kaotab 10 lööki. Ja Spieth mängis koos Stensoni ja Horscheliga, kes on tast siis kahe päevaga 16 ja 18 lööki maas. Kosmos.

mcnamara
16.07.15, 13:21
Open Championship on täna golfi kodus käima lükatud. Mis mulle juba aasta(kümneid) golfi teleülekannete juures ei meeldi - kui Tiiger mängib, näidatakse iga tema lööki ja kõik teised mängijad jäetakse varju.

mcnamara
16.07.15, 21:52
Sain lõpuks koju ja Viasat Golf näitab! Jehhuu, mingi kasu sellestki kanalist.

olll
20.07.15, 17:13
kas kõik hoiavad nüüd pöialt tundmatule iiri amatöörile ?
nimega Dunne
kas me temast enam kunagi kuulemegi ...

mcnamara
20.07.15, 21:53
Milline võrratu tasavägisus sel aastal. Kolm meest - ameeriklane, lõuna-aafriklane ja austraallane play-offi. Spieth jäi ühe löögiga välja, nii et suur ajalugu jäi tegemata.
Mina olen Oosthuizeni poolt. Lihtsalt nii stiilne golfar. :)

mcnamara
20.07.15, 23:06
Ei. Kahju. Jänki oli jälle parem.

SleepWalking
20.07.15, 23:34
Louis on stiilne jah ja no eks ta teine võit vanal rajal oleks olnud ka võrdlemisi ajalooline saavutus. Samas ei tundunud ka võitja otseselt ebasümpaatne. Ja no vanainimesena peab vist rõõmustama, et vanem generatsioon ka vahelduseks majori võidab.

olll
21.07.15, 00:19
Leishman oskas võidu sisuliselt maha mängida
natuke kahju, tema oli lisaringi meestest ainukesena majori võiduta
venelased rääkisid kõrvale veel ka kurba lugu tema haigest naisest, vist ilma paranemislootuseta ...

olll
16.08.15, 23:19
Jason Day läks just 3 löögiga ette , ehk saab mees oma majori kätte nüüd
aga Dustin Johnson tundub omamoodi tegelane olevat, viimasel ajal alustab vist üldiselt hästi, aga seejärel "ameerika mäed"

SleepWalking
17.07.16, 22:14
Kui keegi peaks tahtma millegipärast jälle aasta spordihetke valida, siis tänane duell võidab kahtlemata selle, mida EMil oli või OMil saab olema pakkuda.

SleepWalking
20.07.16, 13:05
Tuhandetele siinse foorumi golfisõpradele taaskord killuke kvaliteeti Economistist:

Phil Mickelsoni seekordne The Open on Economisti metoodika järgi arvutatuna parim neist, mis majorit pole võitnud.
http://www.economist.com/blogs/gametheory/2016/07/ranking-performances-golf

Peeter I
10.04.17, 03:32
Mida pakkus just Masters...

Peeter I
09.04.18, 13:31
Oli jälle tore Masters, Reedi taga publik nagu üldse väga ei olnud, aga ei lasknud end mõne eksimuse järel meltdowni viia, Spieth muidugi jälle tõestas hetke kõige ägedama golfari staatust, mõni lihtsalt oskab luua enda mängust etenduse. Ahjaa, Rickie võit majoril peab ka varsti ikkagi teoks saama.

mcnamara
22.07.18, 22:07
Eurooplastele haruldaselt ilus lõpp Openil, paraku jäi see mul VSB tõttu nägemata. Jänkide armee ei saanud hakkama, tiitel Molinarile Itaaliasse, Rose ja McIlroy viie hulgas.

Peeter I
22.07.18, 22:07
Teenitud võit bogey-free raundi Molinarile, kuigi kõige suurem elevus oli selgelt Tigeri ainujuhtimise ajal, kahjuks täna ka Spiethi maagia kordagi tööle ei hakanud.

EDIT: Ahjaa, turniiri suurim ime selgelt Spiethi esimese raja eagle kolmandas raundis.

mcnamara
30.09.18, 19:04
Ja nii toodi Ryder Cup uuesti Euroopasse. Jänkidel andsid just Mickelsoni ja Woodsi laadsed veteranid alla, meil aga Poulter ja Garcia rauast. Ja loomulikult Francesco Molinari - vist hetkel Euroopa parim golfar. Elagu Euroopa!

Peeter I
30.09.18, 19:12
Mnjah, veitsa magedalt kulges see aasta siis, ainult algus USA jaoks positiivne, Mickleson täielik õnnetus.

Peeter I
14.04.19, 22:37
Killukest spordiajalugu jälle, võimas. Mõrvarlik 12. rada mõjutas saatust nagu ikka, aga Tiger oli ka ise mängujuht.

SleepWalking
14.04.19, 22:46
Jaa. Elagu vanad mehed!

mcnamara
15.09.19, 21:33
Kolm ülimalt pingelist ja tasavägist golfipäeva ja lõpuks otsustas viimase väljakul olnud paari viimane putt - Suzann Pettersen rullis selle auku ja Solheim Kapp on 14,5 vs 13,5 võiduga meie!
Minu lemmikud olid neil päevil inglanna Georgia Hall ja prantslanna Celine Boutier. Mõlemad tegid oma matshides jänkide vastu puhta töö. Elagu Euroopa!

mcnamara
16.09.19, 19:33
ERR tegi loo! (https://sport.err.ee/980966/euroopa-naiskond-voitis-kuueaastase-vaheaja-jarel-solheimi-golfiturniiri) Tegelikult ka! Tõsi küll 18 tundi pärast võistluse lõppu.