PDA

View Full Version : Eesti - Kasahstan

PAPA
23.10.01, 16:12
Peaks seekord kõik vähegi normaalsed inimesed otsa tribüünile koguma.
Ma pronnin tribüüni ära

PS.äkki saab Kosk ka habeme maha:D :doh:

Miq
23.10.01, 16:22
Orginally posted by PAPA

Peaks seekord kõik vähegi normaalsed inimesed otsa tribüünile koguma.
Ma pronnin tribüüni ära

PS.äkki saab Kosk ka habeme maha:D :doh:

Palju need piletid ka maksma hakkavad? loodame, et tibs vähem, kui kvalifikatioonimängudel.

P.S. kosk mainis mulle, et tal olla seniga kihlvedu 10 Rocki (!!!) peale, et enne Jõule ta oma habet ei näpi.:D

Kosk
23.10.01, 16:37
Jah, Papal on õigus- kõik vähegi normaalne rahvas tuleks otsatribüünile kupatada.
Kusjuures, ma just ise siin paar päeva tagasi mõtlesin, et Kreeka oleks päris vahva vastane.

Kui Eesti peaks võitma, siis ajan ikka maha küll, sest kihlveos oli- jõuludeni või järgmise koondise mänguni.

ROOTSI KUNN
23.10.01, 16:39
OHOOO, KUULEN ESIMEST KORDA ,KUST UUDIS?

Miq
23.10.01, 16:45
Orginally posted by ROOTSI KUNN

OHOOO, KUULEN ESIMEST KORDA ,KUST UUDIS?

EJL-st - 10. novembril Kreekas mäng Kreekaga ja 14. nov Lillekülas Kasahstaniga.

aiFo
23.10.01, 16:50
EESTI JALGPALLI LIIT
PRESSITEADE 23.10.2001

Eesti Jalgpalli Liit on sõlminud kokkulepped kahe novembrikuus peetava maavõistluste osas.

10. novembril k.a. mängib Eesti rahvuskoondis Ateenas Kreekaga ja 14. novembril algusega kell 19:30 Tallinnas Lilleküla staadionil Kasahstani
koondisega.

Kreekaga on Eesti varem kohtunud - 1999. a. detsembris mängiti Trikalas 2:2 viiki. Kasahstaniga eelnevalt kohtutud ei ole. Kreeka asub FIFA maailma riikide jalgpallikoondiste oktoobrikuu edetabelis 57. kohal,
Kasahstan 107.

ROOTSI KUNN
23.10.01, 17:24
sahinad vastasid tõele, läheb jälle madinaks. krt. hea ikka ,et talvel kah midagi toimub. kõik otsa tribüünele selge see. aga äkki saab bussiga odavalt kreekasse

PAPA
23.10.01, 17:28
Kunn otsi parem mingi lennuk kihutaks akropolisesse sisse

kojamees
23.10.01, 18:12
Arvan et köik kellele jalka püha peax tulema muidu jääb Eestist mulje nagu Lilleküla on väheke ülepakkutud oma suurusega.Soojalt riidesse,Lipud kaasa ja ära unusta oma Friende informeerimast.:lahe:

Wingback
23.10.01, 19:10
:) Hea et ikka mänge tuleb. Kasashtan mängib siin Lillekylas, siis peaks kyll suur pidu tulema meil, sest Kasashtani peame küll võitma. Muidu hakkan tõsiselt meie mängumeestes kahtlema.
Kreeka vastu tulev lahing, hmm see peaks igati põnev olema, kreeklasi võib ikka meist kindlalt tugevamateks pidada,:P aga noh surume ja surume ja teemegi ehk ära:D .

Lincoln
23.10.01, 22:47
trahh
mõlemad mängud on vesi minu veskile eriti viimane kasastaniga sest siis on oodata eismest koondise võitu lillekülas
jürgen
nii et otsatribüünil
Extra to kosk
täna panen koolis Pareiko koondisse üles ja annan lehed sulle siis kasastani mängu ajal kui sulle sobib
jürgen

kyps
23.10.01, 22:54
Väga hea et selline asi nõuks võeti.

See oli ka puuduv impulss selleks, et koondise sall osta. Ega sellise pakasega nalja ole.

Kosk
23.10.01, 22:56
Orginally posted by Lincoln

trahh
mõlemad mängud on vesi minu veskile eriti viimane kasastaniga sest siis on oodata eismest koondise võitu lillekülas
jürgen
nii et otsatribüünil
Extra to kosk
täna panen koolis Pareiko koondisse üles ja annan lehed sulle siis kasastani mängu ajal kui sulle sobib
jürgen

See oleks väga bro.

Jeeg
23.10.01, 22:57
14. on kolmapäev, nojah - elab üle. Igatahes tahan ise kidnalsti fännisektorisse tulla, loodetavasti siis kõmmutab eesti mõne palli ka just vastavasse väravasse:)

greenday
24.10.01, 01:34
Millega tartu rahvas ka sinna tallinna poole kihutama hakkab? Bussiga?

gaskoff
24.10.01, 10:12
Orginally posted by greenday

Millega tartu rahvas ka sinna tallinna poole kihutama hakkab? Bussiga?

Pakun välja, et võiks rongiga minna. Tsipa vara ta muidugi läheb (7:48), kuid igatahes parem, kui bussiga.

kojamees
24.10.01, 10:29
Jätaks selle üllatuse ka Kasahhi-Eesti mänguks.Praegult läheks orgunniga liiga kiirex.:love:

aiFo
24.10.01, 11:44
Orginally posted by gaskoff
Pakun välja, et võiks rongiga minna. Tsipa vara ta muidugi läheb (7:48), kuid igatahes parem, kui bussiga.

njaaa... selle asjaga on sedamoodi, et... 7:48 on vist ike liiga vara...:( krt, kell 11 oleks juba tlln-s... oleks veel suvi, aga...:oih:

oma hiljutistest kogemustest v6in väita, et praegusel ajal on talina linna sees vabas 6hus lebotamine täiesti out! see, et meil siin tartus ilus ilm on ja rafas biitsu pääl päikest v6tab, ei ole mingi p6hjendus. olles ise eile tallinnast saabunud, v6in öelda, et tallinnas on pime (polaaröö ilmselt...) ja kole kylm ja tuuline on ka...:(

ok, ma ei välista rongivarianti, a praeguse seisuga seaks omapoolsed eelistused sedamoodi:

1. bussiga kunagi pealel6unal (kui näituseks kyps v6i keegi seltsiks 6llet libistama tuleb)
2. häälega (kui näituseks kyps v6i keegi 6llet libistama ei tule...:))
3. rongiga (kui asi seda väärt on)

räim
24.10.01, 17:06
Jah Tartust võiks rahvas küll koos minna

Rongiga oleks päris hea (aga kas reisirongid
enam Tallinna ja Taru vahet üldse sõidavad?)

Lincoln
24.10.01, 17:08
Orginally posted by Kosk

trahh
jürgen
nii et otsatribüünil
Extra to kosk
jürgen

See oleks väga bro.usun et näeme üksteist ka kreeka mängu ajal kui mingi pubi seda üle kannab
aga esimene päev koolis selle lehega küll hästi ei läinud
nii kokku sain 2 allkirja...meil kool siukene
jürgen

Aff
24.10.01, 18:06
Tartu fännid! Äkki läheb juhuslikult keegi autoga, ma ei saa kuidagi enne 4 siit minema, mis tähendaks seda, et kohapeal jääb aega kole väheks. Kui keegi teab võimalust, siis andke palun teada!

Kosk
24.10.01, 19:05
Kuule Senaator!! Mina pole süüdi, et sa sigatäis olid, et ei mäleta kihlvedu õieti. Tuletan sulle siis meelde- Habeme ajan ära peale jõululaupäeva või peale järgmist koondise võitu. Ütle, mis sa ütled, aga nii see oli.

kojamees
25.10.01, 10:45
Too Kosk,kui sul önnestuks habet ajada kohe pärast mängu teeksin omalt poolt kolm "Hard Rock"i.Kes liitub veel Kose habeme fondiga.:P

jots
25.10.01, 14:14
Kõik võiks tulla koondise särgiga, või särgi puudumisel katsuda endale midagi sinist (veidi halvem variant valget) selga tõmmata.

See pole normaale kui inimesed tulevad koondise mängule kaasa elama vanaema lillelise jopega.

PAPA võiks tõsiselt kaaluda varianti, et fännitribüünile lastakse ainult sinisärklasi - see näitab tegelikult ära kas oled fänn või ei ole. Fänn suudab endale kusagil ikka midagi sinist orgunnida.

Kujutan juba ette ... täiesti sinine otsatribüün - võimas vaatepilt.

ROOTSI
25.10.01, 14:23
KUULGE ÄRGE NENDE SÄRKIDEGA LIIALE MINGE ,VAADAKE KÕIGEPEALT ,MIS ILM VÄLJAS ON. LOOMULIKULT ÜRITAN KA ISE MIDAGI ALLA TOPPIDA ,ET SOEM OLEKS.

Kosk
25.10.01, 18:58
Orginally posted by kojamees

Too Kosk,kui sul önnestuks habet ajada kohe pärast mängu teeksin omalt poolt kolm "Hard Rock"i.Kes liitub veel Kose habeme fondiga.:P

Habeme ajamisega on selline lugu, et loodetavasti saan ma selle maha ajada juba peale mängu Kreekaga. Sest diil oli ju- peale järgmist võitu. Kui nii, siis ajan selles kõrtsus, kus vutti vaatame. Kui peale Kreeka mängu pole põhjust ajada, siis peale Kasahstani mängu ajan esimeses ettejuhtuvas kohas, kust ma vett saan. Vahu ja zileti võtan igal juhul mängule kaasa.
3 HR`i? Pole paha!!!:love: :) ;)

Miq
26.10.01, 00:00
Orginally posted by Kosk

Habeme ajamisega on selline lugu, et loodetavasti saan ma selle maha ajada juba peale mängu Kreekaga. Sest diil oli ju- peale järgmist võitu. Kui nii, siis ajan selles kõrtsus, kus vutti vaatame. Kui peale Kreeka mängu pole põhjust ajada, siis peale Kasahstani mängu ajan esimeses ettejuhtuvas kohas, kust ma vett saan. Vahu ja zileti võtan igal juhul mängule kaasa.
3 HR`i? Pole paha!!!:love: :) ;)

Kosk, muideks, oled sa nii kindel, et mõni telejaam kreeka mängu üle kannab? Ma nii väga ei ole.
Särkidest - jotsi idee on täiesti tibens-tobens, kellel õiget särki pole, võiks ikkagi midagi sinist selga panna ja kui külm on, siis vammused ikka särgist allapoole.
Selline asi ka veel (sry, ei viitsi nii väikse asja pärast Meistriliigasse kobisema minna), et mul tuli täna meil, kus on kirjas, et Flora mäng hakkab 14.00, enne räägiti 19.30-st. Kumb nüüd siis õige on?

Kosk
26.10.01, 00:30
14.00 on õige. Ise lugesin täna.
See link peaks suhteliselt abiks olema:
http://www.delfi.ee/news/sport/eesti/article.php?id=2377948

Sama juttu kinnitab ka FC Flora ametlik kodulehekülgwww.fcflora.ee

Miq
26.10.01, 00:41
Orginally posted by Kosk

14.00 on õige. Ise lugesin täna.
See link peaks suhteliselt abiks olema:
http://www.delfi.ee/news/sport/eesti/article.php?id=2377948

Sama juttu kinnitab ka FC Flora ametlik kodulehekülgwww.fcflora.ee

S**t! Siis ma vist enne mängu lõppu ei jõuagi, aga elage siis ikka minu eest ka kaasa.

Jorgan
26.10.01, 11:57
See oleks ju Arnol hea võimalus Pareikot koondises proovida. Poom niikuinii ei tule jälle :(

jots
26.10.01, 14:46
Orginally posted by Jorgan

See oleks ju Arnol hea võimalus Pareikot koondises proovida. Poom niikuinii ei tule jälle :(

Poom ütles mingi aeg tagasi, et kavatseb kindlasti sõpruskohtumistes osaleda - saab vajalikku mängupraktikat

kojamees
26.10.01, 16:47
Ma loodan et,iga fänn on endale orgunninud sini-must-valge lipu.:(

ROOTSI KUNN
26.10.01, 21:29
Sinimust-valge no see on juba kohustuslik lektüür. Edaspidi ei saagi enne fännitribüünile ,kui on mingi korralik plagu ette näidata. Kaua me siin Kojamehe ja teiste vanade olijatega siksime,nüüd oleks juba noorematel aeg kätt harjutada.

apunkto
29.10.01, 16:57
Orginally posted by ROOTSI KUNN
Edaspidi ei saagi enne fännitribüünile ,kui on mingi korralik plagu ette näidata.

kumb siis nüüd tähtsam on ikka - fänn või tema lipp? Mul näitex pole. ja pole näha tulemas ka praegu. hea kui niipalju pappi kokku saan et ise kohale tulla. vot.

kyps
29.10.01, 22:04
Enesel ilusti lipp olemas, aga mingi korraliku kanga võiks ju kah valmistada. Nii et Tartu rahvas kellel raatsimist, siis võiks rahad kokku panna ja nii sinist, valget kui musta riiet ostma ja siis mõnele nobenäpp neiule kõik see kraam, koos idee kavandiga ette sööta.

Nendest mõtetest mida kangale panna puudu ei tule, pigem saab kangas poest ennem otsa. Ja ma arvan et tuleb pisut odavam, kui lipuvabrikus teha. Ega siin Lõuna-Eestis rahaga laiutada ole:)

Martin
30.10.01, 08:51
Kyps. Oli endal selline suursugune plaan, et teha nii umbes 8-10 meetri pikkun lipuke :) Teoreetiliselt teostatav, kuid kalliks läheks, seega, tuleb teha väiksem.

Põhimõtteliselt oleks finantsiliselt kasulik mõelda 5-6m korda X (ei mäleta neid pikkuste vahesid täpselt).

Kui riidega joppab, siis saab odavalt kah, kuigi kui ise neiuga otsisin, siis oli päris roppe hindu ka näha.

Igatahes arutada seda tasub.

kyps
30.10.01, 13:34
Orginally posted by Martin

Kyps. Oli endal selline suursugune plaan, et teha nii umbes 8-10 meetri pikkun lipuke :)

Mina oleks nõus sellist ettevõtmist igatahes finantsiliselt (võimaluste piires:)) toetama.

Kas mõte on teha lihtsalt lipp või näiteks ka sinna lipule mingi sõnum panna?

gaskoff
30.10.01, 16:19
Mina oleks igal juhul käpp, kuigi ega seda pappi jalaga segada ei ole.
Lipul võiks mingi sõnum või kiri olla küll, midagi, mis oleks Tartuga seotud.

Kosk
30.10.01, 17:05
MIngi sõnum võiks peal olla küll, aga seoses Tartuga? Tänan, ei. See ei oleks eriti sobiv.
Sellisel juhul peaks juba iga fänn oma lipu peale kirjutama, kust ta mängu vaatama on tulnud. See oleks ju kohutav. Mina kirjutaks siis oma lipu peale: "Pelgulinn" või "Sõle"????? Selline asi ikka ei kõlba. Ja mis asja idee oleks? Et näidata, et ka taaralinna elanikel on jalgpall hinge läinud?

eston maravilha
30.10.01, 17:59
kuradi martin. jõudsid lipu ideega enne välja tulla.

mul oli ka selline kuri plaan et ostaks sitaks sinist musta ja valget riiet õmbleks kokku ja voila. valmis ta ongi. kuigi mitte nii suurt nagu sa algul välja pakkusid. ainus mis mul vaja oleks on mingi 5-6 meetrine kaigas mille külge see kinnitada et siis oleks tollega ikka võimalik lehvitada

Sen
30.10.01, 18:59
Orginally posted by eston

kuradi martin. jõudsid lipu ideega enne välja tulla.

mul oli ka selline kuri plaan et ostaks sitaks sinist musta ja valget riiet õmbleks kokku ja voila. valmis ta ongi. kuigi mitte nii suurt nagu sa algul välja pakkusid. ainus mis mul vaja oleks on mingi 5-6 meetrine kaigas mille külge see kinnitada et siis oleks tollega ikka võimalik lehvitada

eston, kle kuidas sa selle kaikka sinna statkale viid? peidad püksi ära? :D

pats
30.10.01, 19:09
Algatuseks hankige endale spinning või mingi teleskoop-varss.:lahe:

kojamees
30.10.01, 19:15
Tartu omad soovitan teil teha sini-must -valge taustal ja jookseb musta riba peal kiri FC Tartu.Analoogilist suurt lippu on paljud vist märganud varasematel mängudel "FC Haapsalu" kuigi selline klubi oli ja vist on Haapsalus.Või siis FC Soccernet kuigi ma ei tea paljud selle mansa liikmed Tartust pärit on.Kui mingi küsimus loosungite koha pealt siis pöörduge võin aidata.

gaskoff
30.10.01, 19:22
Orginally posted by Kosk

Ja mis asja idee oleks? Et näidata, et ka taaralinna elanikel on jalgpall hinge läinud?

Aga miks mitte? Minu meelest on paljudel väljamaa fännidel kaasas plagud oma koduküla klubide nimedega. Eks ta selles suhtes ole õige, et Tartus korralikku klubi pole, aga midagi ühendavat võiks ikka olla.

Martin
31.10.01, 01:33
Nii...nüüd siis täpsemalt:

Hind: 32 krooni meeter pikkust ja 1 meeter 40 senti laiust. Kõik kolm värvi nii.

10 meetrit pikkust võrdub siis umbes 960 krooni. Lipu minimaalne laius (paremalt-vasakule) oleks umbes 7 meetrit, sest muidu oleks proportsioonid väljas. Kui ostame hulgi, siis võib alla ka saada, kuid umbes nii palju see siis maksma läheb. PLUSS: niidid (nagu mu tark neiu siis seletab), mida pidavat tohutult minema. Seega ikka kokku 1000 krooni oleks kümne meetri pikkune lipp. 10 meetrit on kusjuures tohutult suur lipp. Rõhutan veelkord sõna tohutu. Mõõtke mõnda majaseina kunagi ja siis saate aru - telefonipostide (elektripostide) vahe oli ka kunagi vist 10 meetrit.

Niisiis.

Kui laia teeme? Pikkus (üles-alla) on vastavalt sellele.

Ja kui palju keegi finantsi oleks nõus panema?

tanielo
31.10.01, 10:32
Mingi Tartu sümbol? Hmmmm...?

Võib-olla nt haakrist? :D

Jorgan
31.10.01, 15:54
Orginally posted by Martin
Ja kui palju keegi finantsi oleks nõus panema?

Mingi 50 EEKu olen kindlasti nõus maksma.:doh:

kyps
31.10.01, 16:44
Mina mõtlesin et võiks seal lipu peal olla mingi võitlushüüd, et sinise ja musta peal oleks valgega õmmeldud ja valge peal siis mustaga. Parem veel kui see võitlushüüd oleks selline krõbeda poolsem. Selle Tartu idee kohta ei oska miskit öelda.

10 meetrit on tõesti päris jube suurus ja 100 eeku pole minu puhul probleem, kui raskeks läheb võin ehk rohkemega toetada.

Martin
31.10.01, 16:55
1) Kuna arvatavasi/vist jääks lipp minu valdusse, siis olen nõus poole hinnast ise maksma, kui vaja on.

Ehk praeguseks oleks Tartu fondi poolt koos 650 krooni. Vaja veel 350 ja saan naisele käsud kätte anda ning järgmiseks mänguks oleks lipp Lillekülas lehvimas.

2) Mina lipu peale kirjutada? Tartu idee oli tegelikult päris hea. Mustale osale sidagi stillis "Tartu Sinised"? tuletatud Blue Supporterist. Need, kes oma finantsi alla panevad, pakkuge välja.

Mõõtmed oleksid siis tõesti 10 meetrit laiust ja vastavavalt sellele ka pikkust - 4.2 meetrit siis vist (3*1.4).

Transportimine on muidugi väga jäle :)

Martin
31.10.01, 16:57
Milline Eesti koondise lipp on praegu kõige suurem? Peaks oelma see, mis oli Leedus ja Andorras kaasas, kuid suurust ei mäleta kahjuks. Pildilt tundub ka juuuuube pikk.

Tahaks pikema teha lihtsalt. Eh, eh.

räim
31.10.01, 17:34
50 eeku paneks ikka lipu jaoks

kelisk
31.10.01, 18:48
einoh 100 krontsa käix küll lipu eest välja. tartu idee koha pealt ei oska veel midagi tarka kosta, kui midagi välgatab ex siis annan teada.

By Martin: kassas on nüüd siis 800 krooni, 200 veel ning siis hakkame arutama, et äkki teeks veel suurema :)

kojamees
01.11.01, 12:34
Tartu omadele soovitaks lipule kirjutada Tarbatu või mida iganes ta oli vanal ajal aga MITTE Juurjev.Samas võix lipu keskele lasta tartuvapi.;)

aiFo
01.11.01, 12:54

Tartu omadele soovitaks lipule kirjutada Tarbatu või mida iganes ta oli vanal ajal aga MITTE Juurjev.Samas võix lipu keskele lasta tartuvapi.;)

pagan! TARBATU on ylihea!!! ehhh... et ise siukse asja peale ei tulnud... TARBATU'st piisab täiesti...

juhhei! :õnnelik: :love: :P

Jyrka
01.11.01, 13:07
miks te peate midagi lipu peale kirjutama?
rikub ju lipu ara taie pasaga

kojamees
01.11.01, 13:16
[quote]Orginally posted by Jyrka

miks te peate midagi lipu peale kirjutama?
rikub ju lipu ara taie pasaga.Jyrka see on üks igipõline küsimus Eesti pollarid ja muidu poolpeeretajad võivad meile selle eest trahvi teha kui rahvuslipu rüvetamise eest.Mina arvan et mr peame selle ära tegeme ja isegi kui asi läheb kohtusse küll leiame ka Kanniku kaudu Hea ADVOGAADI kes suudab ära tõestada jaselgeks teha mõnedele instantsidele ,et mujal maailmas on jalkafännidel just sellised lipud ja loosungid.Pigem on see väljakutse kas me suudame midagi selles süsteemis muuta.
P.S. Ma loodan et Tartu varianti toetavad ka teised linnad ja regioonid ning klubid.Igatahes "Jalgpallihaigla" on puhveriks ja toetab teid.
P.S.P.S.Ma pean elementaarseks et keegi ei kirjuta Meie Rahvuslipule nilbusi ja roppusi!!!:P

aiFo
01.11.01, 13:42
P.S.P.S.Ma pean elementaarseks et keegi ei kirjuta Meie Rahvuslipule nilbusi ja roppusi!!!

jep, TARBATU on ses suhtes 6kva-pr6lla nigu rusikas silmaauku -- yhest kyljest konservatiivne, aga samal ajal on ses s6nas power sees ja keski ei saa kobiseda, et samahästi oleks v6inud kirjudada MESI, SUSI, v6i MEMMEKENE-HELLAKENE....:D

niih! ootame kui martins joomatuuridelt saabub, et siis asi suure kella kyljest alla v6tta ja tegudele asuda...

kusjuures... mayhem siin ennist kurtis, et tartu lipus tema osaleda ei taha... 6ige kah yhest kyljest ju... a mul torkas nagu pähe, et pärnu linna lipp on suht-puht väga eestimeelne... kui ma nyyd j6hkralt puusse ei pane, siis sinisel p6hjal valge rist... minu arust täiesti sobilik koondise mängul tribyynil rippuma... iseasi muidugi kuidas sedasinast lippu produtseerida...

ok, sel teemal ilmselt veel varsti...

Hellik
01.11.01, 14:14
kojamees: Juriidiliselt peaks olema nii, et kui lipp pole õige mõõtkavaga, siis ei saa seda ka riigilipuna käsitleda, tegemist on lihtsalt suvalise kangaga. See küsimus oli laiema arutelu all paar aastat tagasi seoses ühe L.Lapini näitusega, kus sini-must-vagel taustal olid P.Sauteri tekstid

aiFo: mõtleme, vaatame. Linnavalitsuse hoonel lehvib üks kena suur lipp ;)

kyps
01.11.01, 14:44
Mina toetan kah TARBATU ideed. Ilmselt võib varsti Singeri masinad käima lükata:)

Seda kas sinna peale Tarbatu veel miskit kirjutada, N: suporters, kogukond vms. võiks siiski veel arutada. Muidugi sellisel juhul tuleks näputööd tublisti juurde.

Huvitav palju selline lahmakas, kui ta valmis saab kaaluda võiks? Selle üle on küll hea meel et Smutov lipu omanikuks hakkab. Ise küll sellist vaeva hea meelega oma õlule ei raatsiks võtta. Ei tea kas bussis tuleks selle juraka eest veel ekstra tasu maksta?

Miq
01.11.01, 16:47
Orginally posted by Mayhem

aiFo: mõtleme, vaatame. Linnavalitsuse hoonel lehvib üks kena suur lipp ;)

Krt, siiamaani on kahju, et Hollandist tagasitulles Regina Baltica peal üliilusat, suurt ja armsat mastilippu tuuri ei andnud kuidagi panna ;)
Tartu omad teevad Tarbatu lipu, Pärnu omad pännavad oma Linnavalitsuse oma ära. Aga tegelikult on ju meid ikkagi kõige rohkem Tallinnas. Teeks äkki siin ka mingi suure ja pulli lipu, või kuidas?

gaskoff
01.11.01, 19:50
Krt, Martin, ma hakkasin siin natuke mõtlema ja mõõtma ja arvutama ning mul tekkis väike kartus, et 4,2 m on ikka suht suur kõrgus. Kas sul on aimu, et kas see lipp üldse kuskile ära ka mahub. Pikupidi mööda tribüüni serva mahuks küll, kuid ülevalt alla - ma ei tea. Kas keegi teab, kui kõrgel see otsatribüün maapinnast üldse on? Seda küll ei tahaks, et meie ilus ja suur lipp otsapidi maas peaks olema:).

Jyrka
01.11.01, 20:26
visake see lipp rahvale peale

Pätu
01.11.01, 20:57
peax siin (lillekülas) kord otsatribüünil tegema nau Galatasaray mängul oli... terve otsa oli kaetud suure gala lipuga... peax tegema sellise 50m x mingi muu arv lipu ja siis mängu alguses laiali laotama... või vähemalt et iga mängu alguses oleks pinkidel erivärvides (sinine,must,valge) papitükid etülesse tõstes tervet Lilleküla kattev Eesti lipp tuleks aga seda vist fännid orgunnida ei saa, see peax flora kui stata haldaja või EJLi rida olema

Aga ärge tehke 10metrast tehke parem 20metrane lipp sest see oleks vägev

Ja Eesti koondise fännid võiks koonduda ka sellisesse üksusesse nagu BBB

kyps
02.11.01, 00:57
Orginally posted by eestieest

peax tegema sellise 50m x mingi muu arv lipu

Aga ärge tehke 10metrast tehke parem 20metrane lipp sest see oleks vägev

Ärge tehke 10 m, tehke 20 m, 50m, parem juba 100 või 1000 meetrit ei, ei.... teeme nii suure et terve Tallinn mahub alla, vot siis oleks lahe välismaalastele näidata:D

Mis mul öelda? eestieest varja emotsioone natuke ja ära erutu;)

Pätu
02.11.01, 00:59
kuule ma vaatasin sõbra juures futbolli ja siis näitas mingit gala mängu... kui meil oleks 50 metrane lipp ja siis telekast vaadata siis jätab ikka sitax hea mulje

kojamees
02.11.01, 10:30
Arutasin siin isekeskis lipumõõtmete kallal."Estland Estland über alles" on kolm meetrit kõrge.Seda sai paigutada otsatribüüni otsa,sest keskel ta oleks varjanud kommentaatorite või mida iganes aknaid,Teisele korrusele ei saa riputada kuna siis ei näe jälle tagumised muchvigi.Jäävad veel neli otsa ja külje tribüüni vahelist lõiku mille mõõtmeid ei tea.Seega on probleem lipu kõrgusega mitte laiusega.<Kui me teeme lippe siis tuleb mõelda ka tulevikule kui stata on välja müüdud kaob ära ka vastas tribüün ja sinna alla tahavad nad ka mingid aknad meisterdada.:)

kojamees
02.11.01, 10:34
Orginally posted by Mayhem[/i]

kojamees: Juriidiliselt peaks olema nii, et kui lipp pole õige mõõtkavaga, siis ei saa seda ka riigilipuna käsitleda, tegemist on lihtsalt suvalise kangaga. See küsimus oli laiema arutelu all paar aastat tagasi seoses ühe L.Lapini näitusega, kus sini-must-vagel taustal olid P.Sauteri tekstid

Mõõtmete suurenda mise ja vähendamise käigus tekkinud proportsioonide muutmisega tekkiv tulemus loetakse uueks teoseks või siis fragmendix.Nii seletab seda lahti autorikaitse.

ROOTSI KUNN
02.11.01, 16:07
kas keegi ka mulgimaalt mõne lipu ükskord välja toob? see selleks aga hea vähemalt ,et idee tasandilt hakatakse ka tegudeni jõudma. edu teile kutid!

kojamees
04.11.01, 18:16
Ärgake Pärnu ja Saaremaa ning veel paljud teised .Uus faas on käivitunud.Jõudu kõigile.:P

Martin
04.11.01, 22:09
Nii.

Kogume nüüd siis finatsi kokku, siis saab lipu mänguks valmis.

Kes on nõus ideega, et lipule tuleb sõna TARBATU, see võiks kanda raha üle järgmisele arvele:
Hansapank: 1101434956, Nimi: Martin Smutov, Selgitus: Lipu raha.

Mida rohkem kannate, seda parem :oih:

Pätu
05.11.01, 17:05
väike graafika (mis nüüd eemaldatud), mis tõi eestieestile kaasa kuu aja pikkuse bänni.

Tänan.

Eestieestiga saab siin kohtuda jälle 5. detsembril.

Kosk
05.11.01, 20:18
Väga suur aplaus minu poolt!!!!!!!!

Lincoln
06.11.01, 17:50
Kurat kui Eesti peaks kaotama värvin mina oma juuksed mustaks
JÄTKE SEE MEELDE
jürgen

sicmic
06.11.01, 17:56

Kurat kui Eesti peaks kaotama värvin mina oma juuksed mustaks
JÄTKE SEE MEELDE
jürgen

a mis värvi sul praegu juuksed on siis?:segadus: mustad?:õnnelik: :kop: :mupet: :P :D

Lincoln
06.11.01, 18:00
ei ole
mul on valged
asi selles et ma oma juukseid tegelt ei värvi aga sel juhul kui eesti kaotab olen nõus seda tegema
jama on ka selles et mul on praegalt juuksed võrdlemisi lühikesed ja värvimisel ei ole mõtet
jürgen

eston maravilha
06.11.01, 21:21
lincoln aga miks mitte siniseks

Kosk
07.11.01, 01:01

ei ole
mul on valged
asi selles et ma oma juukseid tegelt ei värvi aga sel juhul kui eesti kaotab olen nõus seda tegema
jama on ka selles et mul on praegalt juuksed võrdlemisi lühikesed ja värvimisel ei ole mõtet
jürgen

Äkki kiilaks, nagu Rootsi Kunn;) ?

kojamees
07.11.01, 10:41
Lincoln äkki hoopis jooksed pärast lõpuvilet paljalt platsile,jääb meil raha alles ja meil siis nüüd oma kangelane.Mõtle Au ja Kuulsus ootavad sind.;)

Lincoln
07.11.01, 17:01
kus see oligi kus staadioni avamängus ennast fänn paljaks kiskus ja väljakule jooksis
siiski jänn ma enda juurde kindlaks et ma värvin oma juuksed mustaks
jürgen

Miq
08.11.01, 01:22

kus see oligi kus staadioni avamängus ennast fänn paljaks kiskus ja väljakule jooksis
siiski jänn ma enda juurde kindlaks et ma värvin oma juuksed mustaks
jürgen

Inglismaal pühitsetakse (või ähemalt üritatakse) iga staadion sisse pühitseda palja fänni jooksuga.

vaikiv mees
08.11.01, 12:37
Orginally posted by jots

Orginally posted by Jorgan

Poom ütles mingi aeg tagasi, et kavatseb kindlasti sõpruskohtumistes osaleda - saab vajalikku mängupraktikat

Kusagil on ju lausa reklaamis kirjas, et Mart Poom olevat väravas. Saab näha

Lincoln
08.11.01, 17:52
kuulutustes on kirjas et poom on väravas ja sellel on lausa ring ümber tõmmatud
tahaks teda juba tõesti näha
jürgen

Wingback
13.11.01, 18:48
Kui nüüd Eesti Kasahstani ei võida:deemon: , siis olen küll sügavalt pettunud. Kasahhidest peaksime küll paremad olema. :kop: Täna võitu ei tule, hakkan juba Pijpersis kahtlema, et kas ta ikka arendab meie koondise pallimängu või mitte(:kisakõri: Arno õpeta meie meestele söödumäng selgeks!!!). Muidugi ei saa treenerit üksi ka süüdistada, mängijad peavad ka end kokku võtma ja mängima krt, mis siis et sõprusmäng, ikka tuleks pingutada.
:P Aitab jamast ja võit meile koju.

Jeeg
13.11.01, 21:14
Kus valdav enamus siis homme enne mängu kokku saab ja endale lauluhäält valmistama hakkab?

PAPA
13.11.01, 21:25
homne kogunemine on Sveikis
kes ei tea siis asukoht on laia ja uue tänava otsas

Ramm
14.11.01, 12:50
Olgem ausad Arno ei ole hea treener.Alati ütleb et esimene poolaeg on normaalne(seda muidugi).Aga teine poolaeg on lihtsalt kohutav.
Järeldus: Meeskond ei ole füüsiliselt ega psühholoogiliselt tugev..
Löövad palli ette,arvavad,et Oper saab palli koguaeg kätte (Oper on inimene mitte mingi masin ta ka väsib).
Arno loodab ainult ründajate peale.
Eesti meeskonnale on vaja uut treenerit(rahvuselt hispaanlane või venelane:viha: ) Nad oskavad mängu ülesehitada ja hoida külma närvi.Õpetaksid söödu mängu.
:trafck:

kojamees
14.11.01, 12:57
Kulla Ramm seda teemat käsitletakse kusagil mujal,asjata riputasid selle siia.:deemon:

ROOTSI KUNN
14.11.01, 14:00
RAMM ja teisedki vaadake enne pealkirja jateemat ,millest jutt käib . Ja siis hakake alles kirjutama.

Kosk
14.11.01, 14:53
Orginally posted by Ramm

Olgem ausad Arno ei ole hea treener.Alati ütleb et esimene poolaeg on normaalne(seda muidugi).Aga teine poolaeg on lihtsalt kohutav.
Löövad palli ette,arvavad,et Oper saab palli koguaeg kätte (Oper on inimene mitte mingi masin ta ka väsib).
Eesti meeskonnale on vaja uut treenerit(rahvuselt hispaanlane või venelane:viha: ) Nad oskavad mängu ülesehitada ja hoida külma närvi.Õpetaksid söödu mängu.

Kallis mees, sa oled ikka paras IDIOOT!!!

Ertai
14.11.01, 15:31
Koselt õige jutt!:lahe:
sa oled:trafck: istud ainult arvuti taga ja spekuleerid:hacker: :juuksed:

Fazz
14.11.01, 16:40
Huvitav, miks Eesti-Kasahstani mängu LiveScore.com'i tänaste sõpruskohtumiste nimekirjas pole, mõned muud marginaalsed paarid on küll välja toodud:

Internationals - Friendly 2001

November 14
14:45 Malta ? - ? Canada
16:30 Greece ? - ? Cyprus
17:00 Latvia ? - ? Russia
18:00 Poland ? - ? Cameroon
20:15 Hungary ? - ? F.Y.R. of Macedonia
21:30 Spain ? - ? Mexico
22:00 Portugal ? - ? Angola

Lincoln
14.11.01, 16:57
Kas sa tahad väita, et Eesti ja Hollandi mängus Hollandis oli Eestil hea esimene poolaeg
jürgen

erx
14.11.01, 20:12
Ma hakkan nyyd loogikat panema, kui te lubate :D
iraak - eesti 1:1
kasahstan - iraak 2x 1:1

iraak kaotas see aasta 2x 1:2 Iraanile. Ja nyyd kaotas Iraan Iirimaale 2:0, kusjuures seda tegime meiegi, kuid palju ilusama mängu juures... niiet panen siin numbritel pohineva ennustuse maha : 2:1 eestile !!!

Lineker
14.11.01, 23:18
Lihtsalt masendus tuleb peale kui meenutada Operi ja Zelinski individuaalset pallivaldamiskunsti olles 1:1 väravavahiga. Otse väravavahile pihta, misasja, külm ilm segas sihtimist või? :trafck:

Siim
14.11.01, 23:29
Orginally posted by Ramm

Ma küll kohe idioodiks ei sõimaks. Sellel jutul on ka oma point sees, kuigi palju on ka jama!

coco
14.11.01, 23:50
suurepärane esitus jällegi eesti meeskonnalt, jalgpalliaasta lõppes eestile võiduta, loodaks järgmine aasta ka mõnda võitu näha, nüüd on terve talv aega asjade üle järele mõelda......Heh ja tuleb veel meelde, et kui algul loeti mitu mängu eesti pole Pijpersi treenerikäe all kaotanud...siis nüüd võib juba kena arvestuse maha pidada selle põhjal mitu mäng eesti pole võitnud.....jama :viha: :viha: :viha:

Ja veel muidugi.....elagu eesti politsei!!!

Undi
15.11.01, 00:25
väga nüri...krt, küll kui maailma mingi stiilis 120. meeskonna vastu ei saa kodus väravat löödud siis on küll paha...
ei tea nüüd küll palju see treeneri teha on, kui kaks korda saavad mehed 1:1 väravavahiga ja löövad siis kasakale otse pihta :viha: blaah...

aga mida see politsei siis tegi?

Ott
15.11.01, 00:49
Mnjah, 0:0 Kashastaniga ei ole tegelikult mingi tulemus, kui Eestil oli vaja ÜHTE võitu sellel aastal. Esimene poolaeg oli veel midagi...aga teine poolaeg oli ju lausa Kashastani surve:( .
Eesti jäi sel aastal võiduta, habe nii mõnelgi ajamata ja tuju paljudel nullis.

Pole viga, järgmine aasta läheb paremini;) (loodetavasti)

Miq
15.11.01, 01:40
Orginally posted by Undertaker

väga nüri...krt, küll kui maailma mingi stiilis 120. meeskonna vastu ei saa kodus väravat löödud siis on küll paha...
ei tea nüüd küll palju see treeneri teha on, kui kaks korda saavad mehed 1:1 väravavahiga ja löövad siis kasakale otse pihta :viha: blaah...

aga mida see politsei siis tegi?

Njah, minu lühikommentaar mängust siis - tegelikult Eestilt enam-vähm normaalne mäng. Pall liikus suht ilusti (v.a. lõpu 20 min.) ja võimalusi loodi ju päris mitmeid. Ära kasutati neist ... tjah. Aga seda ma nüüdküll treeneri süüks ei paneks, samamoodi ka seda, et vimasel 20. minutil kaitseliin täielikus paanikas oli ja mõttetuid palle ette peksis. Aga kui võtta kasakate mängu, siis need vennad nagu ei paistnud eriti midagi oskavat ja neid oleks muidugi kindlalt võitma pidanud. Mängu peategelane oli tegelikult jah Eesti Politsei, kes suutis erinevatel põhjustel (ja ka ikka niisama) ära viia erinevatel andmetel 6-8 Eesti fänni. Papa näiteks suitsetamise eest, Rootsi Kunn "politseiniku solvamise eest ebatsensuursete väljenditega), mingi mees viidi sellepärast ära, et pmst küsis, miks Rootsi Kunn ära viidi jne. Aga eks asjaosalised pärast räägivad täpsemalt kus ja kuidas ja kellega.

jots
15.11.01, 04:59
Krt, ma ei saa aru, foorumis kõik kiruvad koondist, aga kui on mäng ja koondis esineb sinu arvates alla igasugust arvestust siis kurat näita seda välja ja ära plaksuta pärast mängu oma käsi nagu mingi tupp.

Mina mängu lõppedes konkreetselt vilistasin, küsisin nende käest kes plaksutasid, kas tegemist oli hea mänguga, et plakustate öeldi, et ei olnud hea mäng, aga ei hakka omadele meestele panema.

Mis kurat, mina maksan 100 krooni, külmetan 0 kraadise temperatuuri käes ja mulle konkreetselt ei meeldi kui oma Eesti koondis näkku paneb ja mängida ei viitsi. No andke andeks kolm 1-1 olukorda ja mitte ühtegi väravat - fännid peaksid ainult vilistama. Aastaid tagasi, kus paiknesime FIFA edetabelis 130 kohal, siis võis pärast iga mängu rõõmsalt plaksutada: "Äitäh poisid, et tulite" - Lõpetaks nüüd selle teema ära ja plaksutaks koondisele siis kui nad hästi mängivad.

dreyd
15.11.01, 09:40
jah mäng lõppes skooriga,mille üle nüüd rõõmusatma küll ei peaks, Ints ja Opi proovisid jah rohkem vv-d, siiski ei ole see maailmalõpp, tuleb uus aasta, uued mängud:õnnelik:

IGAVESTI OPIMIST;)

-Loom-
15.11.01, 09:55
...ma ca juba naca kannatamatu.....krt l6dva m* ei saa m2ngu v6tma minna....endast v6ix nagu k6ik anda....need 1-1 olex pidand 2ra l88ma:viha:

tanielo
15.11.01, 10:01
:( Piinlik oli.
OK. Ma saan aru, et kõik mängud ei õnnestu sajaprotsendiliselt, aga see on ikka eriti mark, kui kohtunikud võtavad südameasjaks vilepartiiga omasid aidata.
Kotter võiks ennast põlema panna, täiesti mõttetu mees. Mõlemad meeskonnad tegid samaväärseid vigu, kuid Eesti meestele ta hoiatusi ei andnud. Kõige tipp oli muidugi ühe kasahhi eemaldamine enne lõppu. Äärmiselt piinlik igatahes.
Mängust. Vaadates mängupilti, tekkis tunne, et Kasahstan on mingi eksitusega FIFA edetabelis Eestist tahapoole sattunud. Kasahhid olid kõik tehniliselt paremad, kui eestlased. Tegid petteid ja eestlased muudkui lendasid mööda platsi ringi, iga pette ohvriks langesid. Ja vahepeal ei saanud Eesti üldse üle keskjoone.
Ja need Aalborgi-mehed :D :D :D. Isegi natuke üle keskmise ründaja lahendab üks-üks olukorrad vähe arukamalt.
F**K!!!!!

Pätu
15.11.01, 10:36
ma ei tea... zelinski peaks nüüd küll järele mõtlema oma tegudele... kuda ta sai niimoodi ära rikkuda võimalused mille isegi mina sisse toksaks...

aga see tooliga viskamine oli mega lahe eriti kui "komisar reks" ja muud närvihaiged kohale voolasid... ei tea mis nad siis teeksid kui meil oleks siin mingi tuhatkond horvaatia või muu riigi fänni (nt vene) kes hakkavad purjakil olekus sitax pistiitama... s**uks end täis vist... või kui nad peaksid olema mingil 100000 rahvahulgaga staadionil turvamas... mõnel tüübil viskaks siis küll närv krussi ja mõni lööks end ise maha

aga mäng oli hale... eriti peale seda kui viikmäe ära võeti (nägin esimest korda kuda ta platsil mängis... muidu niisama sitsinud) ja toodi mingi aleksander saharov sisse kelle mäng jäi ikka kõvasti soovida... ei saanud ta kordagi palli omaks igakord koperdas selle otsa või lükkas põlvega 5m kaugemale

haavistu mängis päris hästi kuni ta pidi tsenderdama... seda ta nüüd küll ei suutnud... igakord lendas pall mingi pooleteise meetri kõrgusel... aga muidu jäin temaga rahule(nice tricks too)

Taidur
15.11.01, 10:44
Krt, nüüd ma olen küll Eesti koondises pettund. Oota terve aasta ja nüüd ... mitte s*****i. Ei saa nüüd ühte mängu võidet.

Ilmselt tuleb veel nõrgemaid vastaseid otsida. Võib-olla Nepaali kuningriigi meeskond on meile jõukohane.

No tõesti, saan aru, et Portugal ja Holland ja muud säärased käivad üle jõu, aga no kasahhid, uhh ... (kuri olen).

Pätu
15.11.01, 10:47
mina arvan et meie ebaõnne süü on Lilleküla staadion... see kant on nii õudne et kui ma ka seal trennis käin siis lihtsalt mitte mingisugust tuju ei ole mängida... ja kas on siis raske nendele valgustitele see kate ja soojendus külge panna nagu nad lubasid... krt seal ju nii külm ning tuul tuleb ka kõikjalt

Tagasi Kadriorgu

willane
15.11.01, 10:58
minu küsimus on Martinile. miks Soccernet nii lakoonilise uudise tegi. sa olid ju ise kohal ja nägid kõike, mis toimus.
minu kommentaar on lühike. muidu justkui huvitav ja sündmusterohke mäng, kus "taanlased" suutsid viigi koju tuua. ahastav saavutus!:viha:

willane
15.11.01, 11:05
nüüd on jälle hea võimalus Florat promoda:kaval:
eile ei suutnud Eesti Kasahhit alistada, aga kui see eilne puhkekodu Flora särkides võidab, küll siis kollane press hüüdlauseid leiab ... :D

tanielo
15.11.01, 11:18
See on tõesti imelik, et kas treener ei näe, kui mees ei pinguta või näeb ja lepib sellega. Flora-mehed mängisid küll alla oma võimete. Ainsaks erandiks oli Haavistu.
See mäng oli tõsiselt jube, ainuke, mis selle vähegi nauditavaks tegi, oli kasahhide mäng. Pall hoiti maas, lühike sööt käis kogu aeg (Ei tea, kuidas see pallivaldamise protsent ka jagunes?).
Kui Kotter kollaseid hakkas jagama, soovisin juba, et Kasahstan värava lööks, kuna mängupildi järgi väärisid kasahhid võitu.

Pätu
15.11.01, 11:18
ma arvan tõesti et flora selle mängu võidab ja kulik jälle skoorib sest kui tekivad sellised võimalused nagu eila olid siis tema kasvõi kukub palliga sisse aga see sinna läheb (aga kes seda teba)

gaskoff
15.11.01, 11:25
Tra, nii s**t on olla! Esiteks muidugi nullimängu tähistamisest :õlu: , aga sellest ei tahtnud ma kirjutada. Põhjus, miks tegelikult s**t olla on, on eestlaste mäng. No kurat, andke andeks, aga mina pole küll mingit arengut täheldanud. Ikka samasugune palli ette tagumine ja rapsimine.
Kuradi po-LITS-EI-NIKU-d on ikka "täitsa mehed" - tänu nende operatiivsele tööle viidi peale esimest poolaega ära selline teada-tuntud "huligaan" nagu Mayhem:( Tribüünil oli kohe palju julgem istuda teades, et enam ei või miski mu elu ohustada. (Eeslmist lõiku palun võtta irooniana (kes sellest varem aru ei saanud))
Loomulikult tabati ka Senaator, mistõttu kõva osa Tarbatu rahvast öö mingis koridoris mööda saatis. Eelnevalt visati nad ka miskist pubist välja, kuna mõnel mehel lihtsalt vajus silm kinni.
Igatahes tuleb loota, et sellise külmaga enam ei mängita.
PS kõik, kes vangis käisid, MIS ON TEIL ENDA ÕIGUSTUSEKS ÖELDA??;):) jääme ootama...

eston maravilha
15.11.01, 11:37
miq kuda sa saad öelda et kasahhid ei osanud midagi. olid sa ikka mängul? esimesele poolajal mingi aeg hoidsid kasahhid palli enda käes mingi kaks minti ilusa ühe-puute vutiga. mis oli ka ainus positiivne elamus tervest mängust. hea oli vaadata kuda lõunamaa pojad 0 kraadise ilmaga eestlasi jooksutasid.

nüüd muud juttu kah

saviauk ja allas panid ikka sellist t**a et karju appi. sellise värdjaid ei ole küll enne nähtud. mis neil on keelatud üle keskjoone minna vä. kuradi idikad raisk. paljud rünnakud läksid p***e siis kui polnud enam kuskile sööta ja selle asemel et appi tulla vahtis kaitseliin nagu vanad t***d 40 meetrit tagapool ja ootasid homset päeva

reim oli kah vari endast. täitsa pael. hea et lõpuks ühe löögi väravale sai. ja kanniste on ka üks värakas kes mängida ei oska.

ja opist ja innust pole midagi rääkida. erilised v***d raisk kas neile taanis trenne ei olegi vä.

ainus positiivne nähe eesti koondises olid viikmäe ja haavistu. algul ei saadud kuidagi mängu käima kuid pärast näitasid päris head mängu. ainus mis soovida jättis oli viimane pall mis pidevalt kasahhidele langes.

ja kas arno ei tea et friendly'd on meeste katsetamiseks. miks ta tegi aint kolm vahetust. värdjas

ja nüüd kõige tähtsam
TARMO RÜÜTLI PEATREENERIKS!!!!!!!

by wiiner: SELLISE ROPENDAMISE EEST BÄNN MÄÄRAMATA AJAKS :viha:

PS. Aifo ja Rainman - miks te ei tee oma tööd ja ei teata sellisest ropendamisest? vähemalt kustutage vastavad sõnad tekstist ära... damn i'm pissed :deemon:

by aiFo: seesuuret... ei ripu 24h interneti otsas... ja miks sa ise s6nu ära ei kustutanud???

by wiiner: sest see on sinu töö :P ja ok, saan aru et alati ei jõua kohekiiresti...

Pätu
15.11.01, 11:45
kas keegi ütleks mis ajast mis ajani oli tarmo rüütli eesti peatreener... oleks hea kui küllaltki täpsed kuupäevad

athos
15.11.01, 12:31
Ise ei saanud tulla, palju rahvast oli?

Pätu
15.11.01, 12:32
mitte just eriti palju üks pool väljakust oli peaaegu täiesti tühi... seal kus fännid olid seal oli vist kusagil 100 inimest ja I II ja III sektoris kokku oli kusagil 1000

vaikiv mees
15.11.01, 12:34
Orginally posted by eestieest

kas keegi ütleks mis ajast mis ajani oli tarmo rüütli eesti peatreener... oleks hea kui küllaltki täpsed kuupäevad

T.Rüütlit ei maksaks üle ka kiita; vajalikud võidud (EST-AND 1-0) tulid läbi häda ja ajasid jalgpallivaatamise isu mõneks ajaks ära. Tegelikult ei peaks kommenteerima, sest sügavat pettumust ette aimates ma keeldun kohale tulemast (sama eile)

mcnamara
15.11.01, 12:44
sellise ilmaga ei ole võimalik staadionil jalgpalli nautida. eriti veel mänge, mis 0:0 lõpevad.
eile nägin seda kohta uudistes, kus keegi (vist zelinski) oli üksi läbi. jube, kui sellisest kohast otse
kollkiprile pihku kihutatakse.

mihkel
15.11.01, 13:11
“Varbad hakkasid külmetama ja hääl läks ära,” kurtis Lilleküla staadionil debüüdi teinud väravavaht Mart Poom. “Aga küllap oli fännidel veel külmem. Aitäh neile, kes tulid - vaat need on tõelised jalgpallisõbrad. Nii kommenteeris siis eilset mängu Mart Poom. Mingi respekt peaks futi funktsionääridel fännide suhtes ikka olema. Politsei tegutsemist kohe mitte ei kommenteeri. Arenenud jalgpalliriigist oleme sellise suhtumisega küll väga kaugel.

Suured tänud kõigile kes kohale tulid ja koondist toetasid.

Wingback
15.11.01, 17:26
Kõiki teie kommentaare kuuldes tuleb mul nutt peale:suurnutt: , ma kahjuks mängu ise vaadata ei saanud ja ei tea seepärast mängu täpset käiku. Aga kui kuulda mida te siin mainite, et 1-1 olukordadest ei suudetud midagi teha ning ka seda et palli hoidmisega ei saa meie mehed kuidagi hakkama, on lihtsalt vastik kuulda. Muidugi ei jää minagi rahule tulemusega. ahh lihtsalt sõnu on vähe....

greenday
15.11.01, 20:21
Ma ei saa aru, kuidas te saate nii kurjasti Eesti koondisest rääkida. Ma armastan koondist samamoodi nagu ma armastaks oma last. Isegi kui ta lillepoti põrandale keerab, ega ma siis ei saa pahandada. :( :suurnutt: Ja mu meelest mängis Eesti eile sitaks hästi.

Muuseas ma ootasin niikaua kuni koondis bussi tuli ja ronisin ka bussi:mupet: :reiv: .Küsisin iga viimse kui kuti käest plakati taha allkirja. See pidi olema küll mu elu parimad 10 minti.

Miq
16.11.01, 02:34
Orginally posted by eston

miq kuda sa saad öelda et kasahhid ei osanud midagi. olid sa ikka mängul? esimesele poolajal mingi aeg hoidsid kasahhid palli enda käes mingi kaks minti ilusa ühe-puute vutiga. mis oli ka ainus positiivne elamus tervest mängust. hea oli vaadata kuda lõunamaa pojad 0 kraadise ilmaga eestlasi jooksutasid.

kanniste on ka üks värakas kes mängida ei oska.

ainus positiivne nähe eesti koondises olid viikmäe ja haavistu. algul ei saadud kuidagi mängu käima kuid pärast näitasid päris head mängu. ainus mis soovida jättis oli viimane pall mis pidevalt kasahhidele langes.

ja nüüd kõige tähtsam
TARMO RÜÜTLI PEATREENERIKS!!!!!!!

Mine p*tsi eston, tuled mult küsima, kas ma olin mängul. Sind küll nagu näha polnud seal. Vähemalt fännide seas küll mitte. Seles mõttes muidugi õige, et foorumis hea möliseda, aga tuleks mängul ka fännide hulka ja ütleks oma arvamuse välja. Kuskohas oli kasahhide suurepärane tehnika? Ainus asi, mida tehti, oli konks. Rohkemat ei midagi. Sellest jah muidugi piisas, et meie kaitse piimale läheks. " minutit hoidsid kasahid enda käes palli? Idioot oled! Tänapäeva jalgpallis ei suuda ükski meeskond palli enda käes hoida nii kaua, tegeikult saavad muidugi juhul, kui vastased tulemusega rahul on. Anniste koha pealt ei saa jälle aru, mida sa mölised. Anniste mängis täiesti normaalse mängu. Ja jälle tekib küsimus, kus sa olid mängu ajal? Haavistu ei saanud algul mängu käima? Kust tuli Eesti esimene rünnak?
Võta Tarmo Rüütli oma ülikõva Aston Villa peatreeneriks, siis on nad raudselt CL-i võitjad. Oh, sorry, nad ju võidavad juba järgmisel aastal selle ära, nagu ka kõik muud võimalikud asjad. Rüütli peatreeneriks olemise ajal ei tehtud ühtki mänguliselt mormaalset mängu ja vaata, kuskohas Tulevik on praegu.