PDA

View Full Version : PopSession

Jonathan
24.12.04, 01:30
Enivei Raffas Tulge Kohale Kuna Seal S6idab Maailma Parim BMX\'i Wend RYAN NYQUIST;) fafafafafafaaaaaaaaa

eston maravilha
24.12.04, 01:39
maailma parim bmx\'i mees on dave mirra, aga see selleks..

-231

Jonathan
24.12.04, 01:48
Algselt postitas eston#21

maailma parim bmx\'i mees on dave mirra, aga see selleks..

-231

Ma v2ga kahtlen selles;)
Mirra on fake......

zaz
24.12.04, 01:50
skeiterite nimekiri näib ka väga muljetavaldav :r66m9:

uurige lähemalt! www.popsession.com (http://www.popsession.com)

17
24.12.04, 11:18
Ma läheks parem Otepääle suusatamist vaatama. Vot nii.

Jonathan
24.12.04, 22:51
Algselt postitas 17

Ma läheks parem Otepääle suusatamist vaatama. Vot nii.

Keegi keelab we?

Devil
24.12.04, 22:54
Andkem link kah eksju :).

2mSööt3mMööda
24.12.04, 22:58
Algselt postitas zaz

skeiterite nimekiri näib ka väga muljetavaldav :r66m9:

uurige lähemalt! www.popsession.com (http://www.popsession.com)
there you go...

Devil
24.12.04, 23:05
viski pimestab mu silmi ...

kohal, juhul kui just ei tule mõni parem pakkumine otepää suhtes

Jonathan
24.12.04, 23:13
Algselt postitas Devil

viski pimestab mu silmi ...

kohal, juhul kui just ei tule mõni parem pakkumine otepää suhtes

Otepääle l2hed 2 jaanuaril......;)

Devil
24.12.04, 23:23
mis seal 2 jaanuaril on? kuigi jah eksamisessioon ja töö vast ei luba sinna teisel jaanuaril minna.

edit: tuli meelde ... Biga air, aga jah ei saa :(, eelmine aasta tallinnas oli vahva muidu, lõppu siiski ei mäleta :doh:, afteka pilet jäi kah kasutamata.

Jonathan
24.12.04, 23:30
Algselt postitas Devil

mis seal 2 jaanuaril on? kuigi jah eksamisessioon ja töö vast ei luba sinna teisel jaanuaril minna.

edit: tuli meelde ... Biga air, aga jah ei saa :(, eelmine aasta tallinnas oli vahva muidu, lõppu siiski ei mäleta :doh:, afteka pilet jäi kah kasutamata.

ei ega l6pud kisuvadki tavaliselt 2ra:P
aga jah........ole Sessionil kindlasti kohal;)

Jonathan
10.01.05, 11:35
Yeeeeehaaaaaaa...............
Session oli parim!!!!!

Sai Vallely, Ali Boulala, Bastien Salabanzi, Chris Aström\'iga pildile ja autogrammi ja juttu puhuda p2ris pikalt!!!
Muidugi ei saa ka m2rkimata j2tta RYAN NIQUIST autogrammi;)Milel saamisex pidin v2ljakule hiilima ja fotograafi m2ngima:)aga asi l2x korda;)
Suht v2hesed said autogrammi talt sest tribüüni raffale ei jagand ta yldse:)

Tglt meeldis ka see et kui Vallely oma laudu jagas siis seisin tema k6rval ja n2itasin kellele anda:P N2itasin n2puga yhe v2ikse poisi peale ja Mike andiski talle oma laua:)

Yhes6naga asi oli rohkem kui mega:)

Martin
10.01.05, 12:05
Mis sa nende autugrammidega nüüd teed? Müüd ii-beis maha?

morsk
10.01.05, 20:06
Tglt meeldis ka see et kui Vallely oma laudu jagas siis seisin tema k6rval ja n2itasin kellele anda N2itasin n2puga yhe v2ikse poisi peale ja Mike andiski talle oma laua
sul on liiga elav fantaasia:silm4:

Jonathan
11.01.05, 00:12
Algselt postitas morsk

Tglt meeldis ka see et kui Vallely oma laudu jagas siis seisin tema k6rval ja n2itasin kellele anda N2itasin n2puga yhe v2ikse poisi peale ja Mike andiski talle oma laua
sul on liiga elav fantaasia:silm4:

IRW

ega mai ootandki et keegi usux aga naq r22kisin Vallelyga suht palju ja siis kui laudu jagas seisin tema k6rval kyl panen pildi kah yles siia...........;)

KADE oled WE??????:D:D:D:D

Jonathan
11.01.05, 00:13
Algselt postitas Martin

Mis sa nende autugrammidega nüüd teed? Müüd ii-beis maha?

Ei omale j2tan seina peale löön!

Jonathan
11.01.05, 00:40
Mina, Vallely, Palts

morsk
16.01.05, 00:06
Algselt postitas Jonathan

Sai Vallely, Ali Boulala, Bastien Salabanzi, Chris Aström\'iga pildile ja autogrammi ja juttu puhuda p2ris pikalt!!!
Muidugi ei saa ka m2rkimata j2tta RYAN NIQUIST autogrammi;)Milel saamisex pidin v2ljakule hiilima ja fotograafi m2ngima:)aga asi l2x korda;)

sa oeld jorss vä..
kudamoodi sa fotograafi mängisid? võimatu
sa oled lihtsalt jorchchchhc

Jonathan
17.01.05, 08:22
Algselt postitas morsk

Algselt postitas Jonathan

sa oeld jorss vä..
kudamoodi sa fotograafi mängisid? võimatu
sa oled lihtsalt jorchchchhc

Ytleme nii et mul oli selline fotokas fafafafaaaaaaaa...........
Ja pildistasin seal nii naq enamus!
Sain Valellyga v2ga kaua juttu puhuda oma 15 min!
Ja Aströmiga ja Boulalaga ja Salanaziga;) ja Niquistiga!

Enivei sain k6ik mis tahtsin ja weel rohkem!!
S6ber Sai Salabanzi laua kah:)

PEACE

EgoTrip
17.01.05, 19:58
täna ühe silmaga nägin korra ZTV-d, ning see oli väga võimas vaatepilt. Eriti muidugi BMX vennad, rulaga trikid eriti ei köitnud.

Mikusiku
03.01.06, 16:54
On siis sel aastal ka minejaid?
Mind äratati täna hommikul üles telefonikõnega, kus teatati, et olen võitnud vabapääsme:)
Lisaks on mul võimalik minna vaatama reedest treeningut, aga sinna vist ei viitsi, lähen parem ise trenni.

gamer
03.01.06, 21:28
Algselt postitas zidane_5

On siis sel aastal ka minejaid?
Mind äratati täna hommikul üles telefonikõnega, kus teatati, et olen võitnud vabapääsme:)
Lisaks on mul võimalik minna vaatama reedest treeningut, aga sinna vist ei viitsi, lähen parem ise trenni.

Kui ausalt öelda siis ei huvita ja ei lähe kah, vot nii.

MihkelPallak
11.01.06, 12:52
Keegi käis siis see aasta? Ise ei saanud kahjuks minna, sest ei viibinud eestis sellel ajal . :(

Mikusiku
11.01.06, 20:15
Algselt postitas MihkelPallak

Keegi käis siis see aasta? Ise ei saanud kahjuks minna, sest ei viibinud eestis sellel ajal . :(
Käisin. Esimesel päeval oleks peaaegu tukkuma jäänud ja vahest oli isegi selline tunne, et jäingi, BMX äratas hiljem veidike üles. Teisel päeval, kui lõpuks kell 2 sinna jõudsin, ei saanud tukkuma jääda, sest seisin püsti. Kuigi oleksin hea meelega jäänud, sest klassivend otsustas mulle juba kell pool 11 helistada. Mõlemad BMX-i finaalid aga olid superhead:lahe:
Igaljuhul olin väga vales seltskonnas, sest tean rulatamisest kahte sõna: ollie ja kickflip. Aga ei, enam-vähem vaadatav oli muidu, aga arvatavasti tagasi enam ei lähe. Pole minu maitse.

TrevoR
14.01.06, 22:23
sorri, aga mind see skeitimine ja sellised asjad väga ei huvita. Ei käinud.

Devil
17.01.06, 19:11
Esimesel käisin(isegi neiu oli kaasas), Finaalipäeval pold aega, rula eelsõidud olid tõesti booringud. Aga BMX, mille pärast tasus sinna minna tegi meele heaks :).

Loomulikul enne lahkumist otsustas yks inglane mulle otsa kõndida, nii et füüsika reegleid järgides lendas maha kukkunud topsist mulle õlut silma ... mõnus, riided sai kah oma osa. Aga vabandas