320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Vieri ja Montella tagasi koondisesse!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vieri ja Montella tagasi koondisesse!

    Nagu teada pole Vierit pärast suvist EMi flopi koondisesse kutsutud. Kuid on märke, et Bobos on veel järel seda paari aasta tagust vormi. Lisaks, võiks kunagi uueks Vieriks peetud Cristian Lucarellile ka võimaluse anda, sest ta on seda rohkem väärt, kui mõni teine. Lisaks Montella on oma väravatega Romat konkurentsis hoida. Lisaks on veel üks mees, kes väärib seda kutset, Udinese staarründaja, Vincenzo Iaquinta.

    Aga eks vaatame, kes 9. veebruaril venelaste vastu platsile jooksevad. Loodame, et mitte Corradi. Üldiselt, Lippi võiks oma eksperimendid (noored täkkud koondisesse) jätta sõprusmängude jaoks, mitte MM-valikmängude.

    Üldse on suur probleem hea paremkaitsjaga. Bonera ja Oddo ei ole veel oma kaitsepartneritega võrreldavad.

    Hetkel võtaks mina sellise koosseisu: Buffon; Bonera, Cannavaro, Nesta, Zambrotta; Gattuso, Pirlo; Cassano, Totti; Vieri, Montella


    ---------------------Buffon-------------------
    -Bonera-----Nesta--Cannavaro-----Zambrotta-
    ---------------Gattuso-Pirlo-------------------
    -Totti--------------------------------Cassano-
    ---------------Montella-Vieri------------------

    Formatsioon tuli selline Interi-stiilis nagu ma nüüd vaatasin, aga usun, et see oleks parem. Noh, Vieri kohale oleks vast suur võistlus, aga Montella on oma koha tõsiselt välja teeninud.
    1
    Mõlemad kindlasti
    0,00%
    0
    Ainult Montella
    0,00%
    0
    Ainult Vieri
    100,00%
    1
    Ei taha kumbagi Azzurrisse
    0,00%
    0
    Iaquinta, C. Lucarelli, Vieri ja Montella kõik koo
    0,00%
    0
    sigpic

    #2
    Vastus teemale \'Vieri ja Montella tagasi koondisesse!\'

    Algselt postitas Tanel
    Aga eks vaatame, kes 9. veebruaril venelaste vastu platsile jooksevad. Loodame, et mitte Corradi.

    ---------------------Buffon-------------------
    -Bonera-----Nesta--Cannavaro-----Zambrotta-
    ---------------Gattuso-Pirlo-------------------
    -Totti--------------------------------Cassano-
    ---------------Montella-Vieri------------------

    Formatsioon tuli selline Interi-stiilis nagu ma nüüd vaatasin, aga usun, et see oleks parem. Noh, Vieri kohale oleks vast suur võistlus, aga Montella on oma koha tõsiselt välja teeninud.
    Minu silmis on Corradi koguaeg olnud tõeline saast, lihtsalt liiga ülehinnatud mängija. Tema koondisesse pressimine on naljakas, aga eks Lippi teab, mis teeb. Vaadates sinu formatsiooni, siis Totti kohe kindlasti paremat poolikut mängima ei hakka, pigem on tegu ikka keskvälja ja AMC kohapeal mängiva mängijaga. Gattuso-Pirlo keskväli, mõlemad on sellise lõhkuva stiiliga ja loovat jalgpalli eriti ei mängi - selline mulje on mulle jäänud, võimalikke asendusi pakkuda kah kohe nii hoobilt ei oska.

    Kaitseliin oleks sellisel kujul täitsa hea ning Buffoni oskustes ma väravasuul ei kahtle. Seega väikeste muudatustega võiks isegi sinu pakutud formatsiooniga rahule jääda.

    Kindlasti mängivad rolli ka vahetusmängijad, neid sa siiski ei nimetanud.

    Kommentaar


      #3
      Vastus teemale \'Vieri ja Montella tagasi koondisesse!\'

      Pirlo ei mängi loovat jalgpalli? MINE MUFFI MEES!

      Häid jõule.

      Kommentaar


        #4
        Vastus teemale \'Vieri ja Montella tagasi koondisesse!\'

        Algselt postitas Devil


        Pirlo ei mängi loovat jalgpalli? MINE MUFFI MEES!

        Häid jõule.
        Mida ta siis mängib? Sellisele positsioonile on vaja üht mängijat, kes oskab palli natukene aktiivsemalt vallata ja mõne efektse liigutusega ka kiirelt rünnakule suunduda. See mees seda nii hästi, kui peaks ei tee. See on minu arvamus, nii et ära erutu! Häid jõule ka sulle.

        Kommentaar


          #5
          Vastus teemale \'Vieri ja Montella tagasi koondisesse!\'

          Pirlo on ju Milani mängujuht, mängujuhti ilma creativitita on nagu kass ilma sabata.
          Mida see pirlo sul lõhub raisk ah? Mängu? aga loomulikult, samas aga töötab rünnakut ylesse. Mees sa pole teda vist yldse mängimas näinud. Elukunn raisk ... Milani üks parimaid Sheva ja Nesta kõrval.

          Kommentaar


            #6
            Vastus teemale \'Vieri ja Montella tagasi koondisesse!\'

            Pirlo\'l on ju hea pikk pass. Mis tuleb kontratel väga hästi kasuks, eriti veel, kui Itaalial on selline mees nagu Vieri targetmanina ees. 01/02 ja 02/03 hooajal ta niimoodi Interile punne tõigi.

            Seda kesvälja on suht raske kokku panna Itaalial, üks võimalus on mängida \"teemanditaktikat\", samas kui on vaja äärepoolikuid, siis ühele äärele jääb puudu. Selles minu pakutud formatsioonis ei jääks ükski täkkumatest pingile.

            Asendusi on Azzurril jalaga segada, sest hunnik ühest klassist mehi on. Muide, selle Udinese kaitsja Sensini võiks koondisesse kutsuda Venemaa vastu.
            sigpic

            Kommentaar


              #7
              Vastus teemale \'Vieri ja Montella tagasi koondisesse!\'

              Ma ei väidagi, et ta hea poleks, aga mina sooviks, et Itaalia mängiks natukene teistsugust jalgpalli, mitte nagu sina seda sooviksid. Muidugi suurepärane mängija, lõhkuv mängujuht pealekauba, aga Itaalia jalgpallile kohast kaitses passimist ja pikka palli ette tagumist küll ei poolda. Me ei jõua selles vaidluses mitte kuhugi, sul oma, mul oma vaatenurk.

              Kommentaar


                #8
                Vastus teemale \'Vieri ja Montella tagasi koondisesse!\'

                Ja ongi mõlemad 9. veebruari mänguks Venemaaga üleskutsutud. Koosseis tuleb igatahes huvitav ning probleemid ründajatega on Itaalia jaoks läbi õnneks. Mainitud Iaquintat ja C. Lucarellit kahjuks koondises pole.

                Koosseis on selline:

                Väravavahid: Buffon (Juventus), De Sanctis (Udinese);

                Kaitsjad: Barzagli (Palermo), Bonera (Parma), F Cannavaro (Juventus), Chiellini (Fiorentina), Nesta (Milan), Materazzi (Inter), Zaccardo (Palermo), Pancaro (Milan);

                Poolkaitsjad: Barone (Palermo), Blasi (Juventus), De Rossi (Roma), Diana (Sampdoria), Esposito (Cagliari), Gattuso (Milan), Pirlo (Milan);

                Ründajad: Cassano (Roma), Gilardino (Parma), Montella (Roma), Totti (Roma), Vieri (Inter)

                Igatahes väga tore on Vierit ja Montellat jälle helesiniste särkide seas näha. Igatahes on mul tunne, et mõlemad kaks hakkavad veel mehetegusi tegema. Kui Del Piero ka oma vormi saaks, siis ehk näeks veel ühegi korra triot Totti, Vieri, Del Piero.
                sigpic

                Kommentaar


                  #9
                  Vastus teemale \'Vieri ja Montella tagasi koondisesse!\'

                  Chiellini koondises
                  loodetavasti saab mees platsile kah

                  Kommentaar


                    #10
                    Vastus teemale \'Vieri ja Montella tagasi koondisesse!\'

                    vierit kyll koondisesse ma ei taha....siiamaani vihane selle lõuna-korea mängus tehtud viimasel normaalaja minutil tehtud koogi pärast....nii et eriti ei sümpatiseeri see krdima vieri aga aeroplane peab olema koondises ilmtingimata kui ta taob väravaid nii palju
                    jokers to the right
                    clowns to the left of me

                    Kommentaar


                      #11
                      Vastus teemale \'Vieri ja Montella tagasi koondisesse!\'

                      Algselt postitas mr.eyebrow


                      vierit kyll koondisesse ma ei taha....siiamaani vihane selle lõuna-korea mängus tehtud viimasel normaalaja minutil tehtud koogi pärast....nii et eriti ei sümpatiseeri see krdima vieri aga aeroplane peab olema koondises ilmtingimata kui ta taob väravaid nii palju
                      Kelle siis valima peaks? Corradi? :P Vieri on üks parimatest ründajatest, kes hetkel on koondisele saadaval ning selle faktiga pead sa lepima. Eriti viimase aja vormi põhjal. Ja koondisesse tuleb võtta mängijaid hetke vormi põhjal ning kui need mehed, kes on kunagi mõne mängu ajal kooke teinud või päikest võtnud, on paremad kui teised, siis mõtle ise kumma normaalne treener valiks. Vieri praegu koondisest väljajätmine võrdub samaga, mis tippvormis Shevchenko üle Pippot eelistada.
                      sigpic

                      Kommentaar


                        #12
                        Vastus teemale \'Vieri ja Montella tagasi koondisesse!\'

                        Algselt postitas Tanel


                        Algselt postitas mr.eyebrow


                        vierit kyll koondisesse ma ei taha....siiamaani vihane selle lõuna-korea mängus tehtud viimasel normaalaja minutil tehtud koogi pärast....nii et eriti ei sümpatiseeri see krdima vieri aga aeroplane peab olema koondises ilmtingimata kui ta taob väravaid nii palju
                        Kelle siis valima peaks? Corradi? :P Vieri on üks parimatest ründajatest, kes hetkel on koondisele saadaval ning selle faktiga pead sa lepima. Eriti viimase aja vormi põhjal. Ja koondisesse tuleb võtta mängijaid hetke vormi põhjal ning kui need mehed, kes on kunagi mõne mängu ajal kooke teinud või päikest võtnud, on paremad kui teised, siis mõtle ise kumma normaalne treener valiks. Vieri praegu koondisest väljajätmine võrdub samaga, mis tippvormis Shevchenko üle Pippot eelistada.
                        vieri vorm on mulle suht võõras vist sest tundub et mees taob aint pennaldest väravaid(eriti peale inter-atalanta mängu võimalusi nähes)
                        mina olex koondisse arvanud veel toni sest selline \"torn\" on vajalik viimastel minutitel kui taga olles otsitakse pikkade söötudega peamängijaid
                        vieri koogi tõin põhjusex sest tundub et mees ei talu siiski pinget piisavalt

                        ja see sheva ja pippo võrdlemine pole mu meelest eriti õnnestunud sest nemad mu meelest täiendavad yksteist...
                        jokers to the right
                        clowns to the left of me

                        Kommentaar


                          #13
                          Vastus teemale \'Vieri ja Montella tagasi koondisesse!\'

                          vigastatud cassano asemel on koodisse kutsutud langella...sry pole kursis tema mehetegudega...äkki seletate valikut ja tutvustate tema stiili ja profiili?
                          jokers to the right
                          clowns to the left of me

                          Kommentaar


                            #14
                            Vastus teemale \'Vieri ja Montella tagasi koondisesse!\'

                            Algselt postitas mr.eyebrow


                            vierit kyll koondisesse ma ei taha....siiamaani vihane selle lõuna-korea mängus tehtud viimasel normaalaja minutil tehtud koogi pärast....nii et eriti ei sümpatiseeri see krdima vieri aga aeroplane peab olema koondises ilmtingimata kui ta taob väravaid nii palju

                            vieri vorm on mulle suht võõras vist sest tundub et mees taob aint pennaldest väravaid(eriti peale inter-atalanta mängu võimalusi nähes)

                            vieri koogi tõin põhjusex sest tundub et mees ei talu siiski pinget piisavalt
                            krdi lammas raisk, ise sa ei talu pinget ... mees sa ei tea vierist essugi
                            lõuna koreas perse kukkumine pole kindlasti vieri süü
                            vieri on kunn ja sina mulle nyyd yhe õlle sees ... noh niisama

                            Kommentaar


                              #15
                              Vastus teemale \'Vieri ja Montella tagasi koondisesse!\'

                              Algselt postitas Devil


                              Algselt postitas mr.eyebrow


                              vigastatud cassano asemel on koodisse kutsutud langella...sry pole kursis tema mehetegudega...äkki seletate valikut ja tutvustate tema stiili ja profiili?
                              krdi lammas raisk, ise sa ei talu pinget ... mees sa ei tea vierist essugi
                              lõuna koreas perse kukkumine pole kindlasti vieri süü
                              vieri on kunn ja sina mulle nyyd yhe õlle sees ... noh niisama

                              Just! Devil teab mida räägib!

                              Vieri vorm on täiesti arvestatav! Ja see hooaeg on mees löönud Serie A\'s 10 väravat, nendest vaid 2 on penaltist. Ja üldse lõi Bobo eilses mängus Parmaga oma 100nda Serie A värava Interi särgis. Itaalia koondises teist nii vägevat ründajat pole!

                              olgem kristlased, vabandused on esitatud

                              Kommentaar

                              Working...
                              X