PDA

View Full Version : Parim Itaalia noormängija, kellel tasuks silma peal hoida?

Silver
24.12.04, 14:37
Kuna saapamaa rahvuskoondises platseeruvad mitmed suhteliselt kõrge vanusega pallimehed, siis varsti on see aeg, kui vanem generatsioon lahkub ning uuema generatsiooni pallimehed tulevad peale. Kes on sulle silma jäänud noorukitest, kellel soovitaksid silma peal hoida?

Ise näen suurt tuleviku järgmistel mängijatel: Cassano, Gilardino, De Rossi, D’Agostino ja Bonera. Samuti on silma jäänud Blasi, Montolivio ning Ferrari ja Chiellini nimed. Ise loodan, et järgmine Totti või Vieri on De Rossi, sest see mees on lihtsalt liiga andekas, kui ainult samasugune areng jätkuks ning püsivust ja vastupidavust juurde tuleks, niigi head tehnikat võiks natukene samuti veel lihvida. Super tule vikulootus Itaalia keskväljal. :)

Tanel
24.12.04, 14:46
D\'Agostinol ma küll erilist läbimurret ei oota ausaltöeldes.

Montolivo vajab tõesti uppuvalt laevalt ära päästmist, sest tema hiiglaslik talent ei tohi kindlasti raisku minna. Lazzari võib samuti millegagi hakkama saada Atalanta meestest.

De Rossi uus Vieri? Romal on tõesti hetkel 2 Itaalia vuti parimat talenti De Rossi ja Cassano näol. Aga võib-olla saab ka Messina vasakkaitsjast Parisist asja. Koondisekutse ta on juba saanud. On olemas ka ju Brescia Caracciolo ja Cagliari eest mängivad kaks noormeest Mauro Esposito ja Antonio Langella. Viimane on tänavu juba väga palju kära meedias tekitanud.

Hetkel rohkem ei tule pähe neid, aga eks ma lisan, kui tuleb.

Epic
24.12.04, 16:53
Giuseppe Rossi! :)

Drogba
24.12.04, 17:19
Arturo Lupoli. Tõusev Arsenali täht!:õnnelik:

Robinho
24.12.04, 18:38
Üks Itaalias mängiv bulgaarlane Valeri Bojinov on ka märkimist väärt noor! Poiss debüteeris väga noorelt ning on löönud suurepäraseid väravaid Lecce eest.:)

SoccerWorld
24.12.04, 18:52
Kuid ta pole Itaallane.

Devil
24.12.04, 19:35
Alessio C!!!!

resorte
24.12.04, 20:15
Algselt postitas Devil
Alessio C!!!!

Tõesti Alessio Cerci on üks väga andekas 17. aastane noormees. Kahju muidugi, et ta pole see aasta mängu saanud, vahib reservis. Itaalial on ka hea väravavaht kasvamas Gianluca Curci näol.
Märkimata ei saa jätta ka Cesare Bovo\'t ja Alessandro Rosina\'t, Parmas mängivad nemad siis.

Serie B klubis Vicenza mängib ka üks tulevikutäht Simone Padoin.

Silver
24.12.04, 20:22
Davide Chiumento - kui ma teda Juve eest korra mängus nägin, siis tundus väga asjalik mängija. Sobiks tõenäoliselt uueks Alessandro del Pieroks vabalt! Hetkel on kahjuks välja laenatud, kuid loodame, et tagasitulek lähiaastatel on võimas ning areng hüppeline. Väärt noormängija!

K1ly
24.12.04, 20:42
Algselt postitas treze

Davide Chiumentino - kui ma teda Juve eest korra mängus nägin, siis tundus väga asjalik mängija. Sobiks tõenäoliselt uueks Alessandro del Pieroks vabalt! Hetkel on kahjuks välja laenatud, kuid loodame, et tagasitulek lähiaastatel on võimas ning areng hüppeline. Väärt noormängija!

tegu on siiski shveitslase Davide Chiumiento-ga ;) Jõule :)

Silver
24.12.04, 20:53
Jah, nii ta on. :)

PraS
24.12.04, 22:55
Football Manager ja CM ruulivad!!!!!

Tanel
26.12.04, 19:53
Noormehed kellest võib asja saada:

Atalanta:

Ricardo Montolivo
Andrea Lazzari
Gianpaolo Bellini
Gianpaolo Pazzini

Atalanta on teada tuntud oma tugeva noortetegevuse kohapealt, aga jah, põhitiimil ei tule, kas siis ebaõnne või kehva tiimi tõttu tulemusi. Mingid positsioonid jäävad Bergamo poistel alati korralikult täitmata ja ilmselt need neli ülalmainitud võimaliku tulevast täkku siirduvad suvel või siis isegi juba jaanuaris minema.

Bologna:

Puudub

Ma ei tea, mida Giacomo Ciprianilt oodata, sest ta on tänavu saanud mängida väga vähe.

Brescia:

Andrea Caracciolo

Noh, Brescia ründetäkkul ei ole just seljataga parim hooaeg. Eriti probleemne on see, et ründaja on Serie A enimdistsiplineeritu tiimi kõige rohkem kaarte saanud mängija. (12, kui ma ei eksi)

Cagliari:

Mauro Esposito
Andrea Langella

Need kaks ründetäkku on igatahes tänavu suurt tähelepanu tõmmanud oma heade esitustega. Koos Zolaga moodustatakse eriti võimas ründetrio, milleta võiks abituna passida seal, kus Atalanta on.

Chievo Verona:

Matteo Brighi

Veedab laenuna Romast hetkel suurepärast hooaega igatahes. Roma keskväljal oleks teda igatahes hädasti vaja.

Fiorentina:

Giorgio Chiellini
Enzo Maresca
Fabricio Miccoli

Nja, Juventuse kolmik on kõik Firenzes veetmas suurepärast hooaega. (Ükski neist ei tohiks olla 100 % ära ostetud) Lisaks võiks Christian Obodo olla itaallane, aga raisk, nigeerlane on. Dario Dainelli on ka mõnes voorus muljetavaldavaid esitusi teinud.

Inter:

Puudub

Noh, olles noortetiimiga ka natukene kursis, siis paar lootustandvat venda on tulemas. Märkimisväärsemaks peaks Paolo Hernan Dellefioret, kes on tegelikult sündinud Argentiinas, aga juba mingis Itaalia noortekoondises juba väljakul käinud. Samas, põhitiimi eest on ta teinud ainult ühe etteaste - Messina vastu. Aga eks tulevik näitab. Pasquale oli ka kunagi tulevikulootus, aga jah, temast asja ei tule.

Juventus:

Mauele Blasi

Ei oskagi eriti kommenteerida.

Lazio:

Puudub

Ainuke saavutus neil on Luciano Zauri talendi ära rikkumine.

Lecce:

Alex Pinardi

Pole just kõige suurem talent see ülaltoodu, kuid tegu on minu mäletamist mööda siiski eks-Atalantalasega ja need on teada tuntud täkkud ju. Lisaks võib tekida võimalus, et argentiinlasest poolkaitsja Christian Ledesma saab Itaalia koondisekutse, sest argie on päris kobe kuju ja pole minu arust veel kodumaa koondisesse pääsenud.

Livorno:

Puudub

Ega ei oskagi kommenteerida, vast Amelia on kõige lähedamal tulevikulootuse värgile, aga siiski on ta sellest aunimetusest päris kaugel. Eelmisel kevadel oli veel Giorgio Chiellini, aga tema nad lasid minema klubi ajaloo suurima müügiga.

AC Milan:

Andrea Pirlo

Viimane on juba suur nimi, aga siiski on tal veel paar aastat, et jalgpalluri tippikka jõuda. Noh, neil veel paar välismaist talenti (Kaka, Coloccini), kuid jutt käib siiski itaallastest.

Messina:

Alessandro Parisi

Vasakkaitsja koos korralike oskustega nii ründamises, kui kaitsmises. Aasta-kahe jooksul peaks teda juba mingi suurklubi ridades nägema. Lisaks on neil üks väga täkk kaitsja Zoro, (homme on tal sünna)kes nt. Interi vastu oli ainuke mängija, kes suutis muljet avaldada. Kahjuks on ta Cote d\'Ivoire koondislane.

Palermo

Cristian Zaccardo
Simone Barone
Andrea Gasbarroni
Franco Brienza

Messina lähirivaalidel on võimalike tulevikulootusi jalaga segada. Vaevalt, et kõik nüüd läbi löövad, aga 1-2 neist ikka. Ise julgeks panustada Brienzale ja Baronele.

Parma:

Alberto Gilardino
Daniele Bonera
Cesare Bovo
Paolo Cannavaro
Alessandro Potenza
Alessandro Rosina
Marco Marchionni

Noh, esimesed kolm on kindlalt võimalikud tulevikutähed. Ülejäänudes ma kahtlen sügavalt. Noh Marchionni viimastest minu silmis kõige lubavam, aga ega ma mingi selgeltnägija pole. Võib-olla lööb üldse eks primaverade liiga meister Potenza läbi, kui Interisse naaseb. :D:D:D

Reggina:

Emiliano Bonazzoli
Giandomenico Mesto

Regginas neid noormängijaid eriti pole, kuid kuna Bonazzoli on selline vahepealne nagu mu mõnigi ülalpakkutu(vanuses), siis otsustasin tema siiski panna. Mesto on ka väga noor ja võib veel ka läbi lüüa.

Roma:

Daniele Corvia
Antonio Cassano
Alberto Aquilani
Daniele De Rossi
Gaetano D\'Agostino
Ivan Pelizzoli
Matteo Ferrari

See võistkond on igaljuhul täis noori talente. Need, kes siin Cerci\'t ootasid võivad siiski edasi oodata, kuna mängu ta pole tänavu saanud ja sellepärast, et ta on CMis täkk mina teda küll tulevikulootuseks veel ei pane. Las saab mängu enne. Roma nõrkus ongi tegelt liiga noor koosseis. Noh, Gaetano peaks minema ära talvel vist ja usun, et see tuleb talle kasuks. (Kui ta just inglismaale ei liigu) Lisaks paneks veel päris suure küsimärgiga Carlo Zotti ja Gianluca Curci.

Sampdoria:

Angelo Palombo

Noh, päris tulevikulootus ta pole siiski. Temal kindlasti hetkel veel suuri lootusi ei ole, kuid mine sa tea teeb äkki ühe suure arenguhüppe ja tõuseb Itaalia poolkaitsjate eliiti. Noh Aimo Diana on suhteliselt noor, aga teda ma enam ei pane nooreks nagu mõnda teist umbes aasta nooremat.

Siena:

Puudub

Noh, ei leidnud lihtsalt. Portanova on liiga vana. :P

Udinese:

Giampiero Pinzi
Stefano Mauri
Michele Pazienza
Vincenzo Iaquinta

Selle hooaja suurüllatajal on päris kobe keskväli, milles mängivad ka kolm ülemist meest. Alumine on selle hooaja üks täkkumaid skoorijaid ning suurklubid on juba passimas võimalust tema ära ostmiseks.

Võite lisada, kui tahate. Ja hoidke minu poolt mainituteil silma peal. ;)

Mikusiku
26.12.04, 20:57
Mis hiidlastel viga on? Mingid räiged parasiitsõnad. Tanual on na ja sul on noh:doh:

Tanel
26.12.04, 21:06
Algselt postitas zidane_5

Mis hiidlastel viga on? Mingid räiged parasiitsõnad. Tanual on na ja sul on noh:doh: Tõmba uttu! Sa võrdle palun minu seda postituse \'noh\'-ide ja Tanua Mellori loo \'na\'-de hulka. Vihjeks ütlen, et mul oli 5 nohi 20 lõigu peale.

Parandan ennast Cipriani osas, mees on küll tänavu korralikult mänginud. (11 mängu)

Silver
26.12.04, 21:13
Juve täku nimi on siiski Manuele Blasi. Tõsiselt asjalik mängija tundub, distsiplineeritud ning hea tehnikaga. Üks suur pluss on kindlasti see, et Blasi on viimasel hooajal tõsiselt põhikoosseisu rihtinud, Tacchi pingile jättes. Capello on hiljutises intervjuus öelnud ka, et loodab antud mängijalt aina rohkem. Seega kõvad lootused on pandud Blasi peale, peaasi, et läbi ei põle.

Ehtsa näite võib tuua Legrottaglie näol, suure hurraaga kiitsin Juvesse siirdumist, kuid nagu näha, siis tundub, et Roma võtab jaanuarikuus keskkaitsja omale. Juventuses mees sisse ei elanud, erilist toetust fännidelt ei saanud ning näitas keskpäraseid partiisid.

Tanel
26.12.04, 21:26
Algselt postitas treze

Ehtsa näite võib tuua Legrottaglie näol, suure hurraaga kiitsin Juvesse siirdumist, kuid nagu näha, siis tundub, et Roma võtab jaanuarikuus keskkaitsja omale. Juventuses mees sisse ei elanud, erilist toetust fännidelt ei saanud ning näitas keskpäraseid partiisid.

Legrottaglie ruulib! Ega iga mees ei saa \"Bidone d\'Oro\"-t! Ikkagi oli ees sellistest meestest:

2. Vieri
3. Del Piero
4. Materazzi

Rivaldo järeltulija Radio Rai 2-e poolt välja antavas auhinnas. \"Bidone d\'Oro\" ehk \"Biggest Flop Of The Year(2004)\"

Tõeline täkk!

Silver
26.12.04, 21:34
Põhiline on ikka see, et ta sai \"auhinna\". Iga mees seda ei suuda! :P

Devil
26.12.04, 22:36
Annan juve ja interi mängijatele au. Tublid poisid.

ethan
26.12.04, 23:17
Algselt postitas Tanel
Noormehed kellest võib asja saada:
...
Võite lisada, kui tahate. Ja hoidke minu poolt mainituteil silma peal. ;)

Hullem CM fänn, ma ütleks. <heakskiitev smiley>
Viimati CM3-e viimast versiooni kasutades proovisin Juventust. Sellised noormehed nagu Fumasoli, Ammendolea, Scicchitano, Bartolucci, Zeytulaev, Boudianski seilased koheselt seenioride sekka, ning erinevalt Juventusest IRL said väljakule mängijad, kes polnud käinud teistes Itaalia klubides laenul ega polnud vähemalt 22 vms aastat vanad jne. You get the picture. Anyway, vahvad sellid. Saab ehk asja.

Maarek
26.12.04, 23:26
Algselt postitas Tanel

Fiorentina:

Giorgio Chiellini
Enzo Maresca
Fabricio Miccoli

Nja, Juventuse kolmik on kõik Firenzes veetmas suurepärast hooaega. (Ükski neist ei tohiks olla 100 % ära ostetud) Lisaks võiks Christian Obodo olla itaallane, aga raisk, nigeerlane on. Dario Dainelli on ka mõnes voorus muljetavaldavaid esitusi teinud.

Nii Miccoli kui Maresca niiöelda \"lootustandvad noored\" juba aastaid olnud ehk siis sünnikuupäevad vastavalt 6/27/1979 ja 2/10/1980;) ;)
Chiellini sünniaasta seevastu 84, seega üsna õigustatult vist lootustandev \"poisike\" veel:kaval:

Mikusiku
26.12.04, 23:35
Algselt postitas Tanel

Mis hiidlastel viga on? Mingid räiged parasiitsõnad. Tanual on na ja sul on noh:doh: Tõmba uttu! Sa võrdle palun minu seda postituse \'noh\'-ide ja Tanua Mellori loo \'na\'-de hulka. Vihjeks ütlen, et mul oli 5 nohi 20 lõigu peale.

Mina lugesin küll 8 noh\'i ;)

Hughes
27.12.04, 17:10
Algselt postitas Tanel

Parandan ennast Cipriani osas, mees on küll tänavu korralikult mänginud. (11 mängu)

parandaksin sind...siiski oli sul 9 \"noh\"Ži

vihje:Edit->Find(on this page)...

Tanel
27.12.04, 19:03
Kaheksa on jah, ma osasi tekstisees olevaid ei märganud, aga leitsite ikka asja millega ühe numbri enda profiili juurde saada. Saaks ikka ühe posti juurde, on ju nii? Muide, sidaan_viis, tee parem nii, loe minu postituse laused kokku ja arvuta mitmes lauses ma siis keskmiselt noh-i kasutasin ja tanua na ja Mellori looga samamoodi.

Et teemas ka natukene püsida, siis Maarekile: Aga tegelt ma panin Maresca ja Miccoli selleks, et tegelt on neis veel kõvasti potensiaali. Nagu mõne teise mängijaga.

Ethan, on minu postituses seos CM-i/FM-iga? Kui on, miks ma siis Cerci\'t ei pannud sinna?

realmadridfan
27.12.04, 19:08
Algselt postitas Tanel

Ethan, on minu postituses seos CM-i/FM-iga? Kui on, miks ma siis Cerci\'t ei pannud sinna?

Et liiga lihtne aru poleks saada.:D

Devil
28.12.04, 00:17
Algselt postitas realmadridfan

Algselt postitas Tanel

Et liiga lihtne aru poleks saada.:D Cerci on ilma selletagi täkk

Bianconera
28.12.04, 01:34
Algselt postitas Devil

Algselt postitas realmadridfan

Algselt postitas Tanel

Et liiga lihtne aru poleks saada.:D Cerci on ilma selletagi täkk

Nalja teed või?Okei ma saan aru, sulle vist meeldivad lokid :D

Devil
28.12.04, 01:53
Kui sa oled ilus siis meeldid mulle sina.

Muideks, mul ei ole täkkude vastu seksuaalset tõmmet.

Tanel
05.01.05, 21:17
Algselt postitas Tanel

Atalanta:

Ricardo Montolivo
Andrea Lazzari
Gianpaolo Bellini
Gianpaolo Pazzini

Nii siis, INter on nende paksu kirjaga mehikestega väidetavalt pre-contracti sõlminud. Arvestades Atalanta olukorda ja nende meeste talenti polegi see väga ebatõenäoline. Kuid kui see tõeks osutub, kerkib üles küsimus: \"Kas nad valisid ikka õige klubi?\" Sest Inter on ju viimasel ajal saanud endale talentide rikkuja maine. Nja, kuigi Martinsist on lausa ise tõeline täkk vormitud. :myts7:

Punkt
15.05.05, 21:25
Gilardino,Bonera ja Cerci on potensiaalsed mängijad:ingel4:

Bianconera
15.05.05, 22:29
Minu meelest on üsnagi paljutõotavad Juventuse Primaverast-Volpe, Bianco ja minu isiklik lemmik Volpato (teda on tituleeritud ka järgmiseks Del Pieroks)

Saarlane
05.06.05, 14:21
Kindlasti Alberto Aquilani!:D

J.R.I.M
23.03.06, 00:38
Algselt postitas Epic

Kohe kindlasti tuleb see mees ära märkida, sealt on tulemas küll uus staar!:õnnelik:

Tanel
23.03.06, 14:29
Algselt postitas J.R.I.M

Algselt postitas Epic

Kohe kindlasti tuleb see mees ära märkida, sealt on tulemas küll uus staar!:õnnelik: Kas oleks võimalik see, et sa vanu teemasi üles ei tooks ilma mingi suurema põhjuseta? :doh:

Juveman
23.03.06, 15:55
ise olete need teemad ju teinud. Ma ei saa aru, milles probleem on? Sama sisukaid (või siis sisutuid) poste on ju igapäev võimalik lugeda ka aktiivsetes teemades.

Tanel
23.03.06, 18:29
Algselt postitas Juveman

ise olete need teemad ju teinud. Ma ei saa aru, milles probleem on? Sama sisukaid (või siis sisutuid) poste on ju igapäev võimalik lugeda ka aktiivsetes teemades.See ei ole esimene kord, mil ta mõttetu postiga on mõne ammendatud teema üles toonud. Vanade teemade üles toomisel võiks ka midagi uut siis lisada. Uute teemadega on teine asi üldse. Aga kui ei hoitatata, siis on varsti ka teema, kus räägitakse Terimi minekust Fiorentinasse üleval. ;)

Ja muideks, väike hoiatus. See, et ma eriti tihti ei postita ei tähenda, et ma ei jälgiks mis toimub. :P

Maarek
23.03.06, 21:56
Algselt postitas Tanel

Algselt postitas Juveman

ise olete need teemad ju teinud. Ma ei saa aru, milles probleem on? Sama sisukaid (või siis sisutuid) poste on ju igapäev võimalik lugeda ka aktiivsetes teemades.See ei ole esimene kord, mil ta mõttetu postiga on mõne ammendatud teema üles toonud. Vanade teemade üles toomisel võiks ka midagi uut siis lisada. Uute teemadega on teine asi üldse. Aga kui ei hoitatata, siis on varsti ka teema, kus räägitakse Terimi minekust Fiorentinasse üleval. ;)

Ja muideks, väike hoiatus. See, et ma eriti tihti ei postita ei tähenda, et ma ei jälgiks mis toimub. :P

Täitsa huvitav teema siiski;) Eriti Taneli kommentaar, kus Montolivo ja Pazzini väidetavalt Interiga pre-contracti sõlminud :P
Ma ei leia selle asja üles kiskumises mitte midagi halba kuna igal aastal ilmub mõni asjalik rookie välja ja miks mitte teda (neid) selles teemas tutvustada / ära mainida. Terimi Fiorentinaga liitumisest võib ju siis üles kiskuda, kui ta järjekordselt uksele koputama asub:D.

J.R.I.M
25.03.06, 00:20
Algselt postitas Tanel

Algselt postitas Juveman

Kui on öeldud, et avalda oma arvamus, mis ma sinna midagi uut ikka tuua saan, ma avaldan oma arvamuse. Ja kui pärast seda kutsutakse korrale ka, et mis sa teed siin foorumis poste siis ...... Milleks foorumid üldse on? Ja sorri, ma järgmine kord küsin luba siis :doh:

Tanel
25.03.06, 14:59
Algselt postitas J.R.I.M

Algselt postitas Tanel

Algselt postitas Juveman

Kui on öeldud, et avalda oma arvamus, mis ma sinna midagi uut ikka tuua saan, ma avaldan oma arvamuse. Ja kui pärast seda kutsutakse korrale ka, et mis sa teed siin foorumis poste siis ...... Milleks foorumid üldse on? Ja sorri, ma järgmine kord küsin luba siis :doh: Ma ei näe mõttet tuua üles vanu teemasid ühelauseliste postidega. Oleks siis midagi uut kasvõi selle kohta lisanud kuidas ta teeb jne või siis ala \"mulle jäi kohe silma ta x oskus\". Kui kõik ajaks näpudest ühelauseliseid arvamusi välja, mis üksteisega korduks poleks see enam korralik foorum vaid läbu.

Aga selle vailduse paneme nüüd luku.

Ma ei tea, kas ma seda varem olen mainund, ilmselt mitte muidugi, aga silma tasub peal hoida Cagliari kaitsjal Michele Caninil. Nende selle hooaja üks parimaid ning alles 21 mees. Mängus U21\'s.

Arks
11.05.06, 00:30
Ma ei tea, kas see nimi midagi ütleb, aga Simone Pepe on ka suht kõva. Mingi noortekoondise eest nägin teda mängimas, aga rohkem temast midagi ei tea. Sitsiiliast peaks pärit olema ehk Palermost siis. AGa ei tea, kus ta mängib.

Tanel
11.05.06, 00:57
Algselt postitas Staatoil

Ma ei tea, kas see nimi midagi ütleb, aga Simone Pepe on ka suht kõva. Mingi noortekoondise eest nägin teda mängimas, aga rohkem temast midagi ei tea. Sitsiiliast peaks pärit olema ehk Palermost siis. AGa ei tea, kus ta mängib.Eelmine hooaeg oli Perugias või Piacenzas ning selle hooaja alguses Palermos. Niipalju mäletan. Hea talent on küll jah.

Maarek
10.06.06, 14:23
Kuigi pole päris täpselt teemasse, aga neljapäeval toimus selle hooaja Primavera ehk noortetiimide finaal, kus osalesid suurepäraselt play-offis esinenud Fiorentina ning põhihooaja üks grupivõitjatest, Juventus.
Mängu lõpptulemuseks jäi 2-0 Juventusele.

Mind isiklikult üllatas Fiorentina noorte tegutsemine, kes põhihooajal tänu viimastele korralikele mängudele C grupis 4.koha saavutasid ning sellega pääsu play-offi tagasid:õnnelik:
Play-off faasis saadi esimesed voorus vastaseks D grupi võitja Lecce, kellest suudeti võõrsil 3-0 jagu saada :)
Veernadfinaalis tuli ristamisi minna enda grupi C võitja, AS Roma noortega, kellest hoolimata kaotusseisu jäämisest suudeti 2-1 jagu saada :) .
Poolfinaalis tuli vastu minna Primavera TIM Cup finalistile, AC Milanile (kes kaotas TIM Cup finaalis Interile kokkuvõttes 2-0), kellest samuti 2-1 jagu saadi :). Võiduvärava lõi Fiorentina eest Masi, kes 15 aastat vana ning pidi väidetavalt hoidma noorima Primavera Campionato skoorija rekordit :lahe:
Finaalis, nagu juba mainitud, kaotati Juventusele.:oih:

Kuna infot selle kohta väga palju ringi ei liigu ja Juventuse lehelt ka tsekata ei viitsi, tean ainult, et võitjad olid põhihooajal A grupi võitjad ja panid poolfinaalis Palermo 3-2 kotti.

Põhihooaja liigatabelid põhimõtteliselt siin (http://www.lega-calcio.it/ita/prim_classifica.shtml)