320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Borussia Dortmund

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    meie värav oli ikkagi mängu ilusaim:P

    Kommentaar


      Algselt postitas reio Vaata postitust
      meie värav oli ikkagi mängu ilusaim:P
      Barrios+Grosskreutz oli minu lemmik Samas ega sel Reus'i väravalgi miskit viga polnud :P

      http://www.last.fm/user/kurat_

      Kommentaar


        Täna on Euroopa Liigas käes tõehetk, kas säilib mingisugunegi lootus edasi pääseda alagrupist või mitte. Kurb lugu on see, et kergete vigastustega on Barrios, Kagawa ja Blaszczykowski. Loodetavasti ei saa need vigastused saatuslikuks Karpatõ vastu.

        http://www.last.fm/user/kurat_

        Kommentaar


          Võit käes, ja tänu PSG'le ka uuesti kõik võimalused edasipääsuks olemas kui Sevilla võõrsil kotti pandaks. Tore oli ka see, et Zidan on üle väga pika aja tagasi Mis muidugi silma torkas oli jällekord võimaluste kehv realiseerimine.

          http://www.last.fm/user/kurat_

          Kommentaar


            Mul on hea meel, et olen suutnud oodata ära Dortmundi uue tõusu ja viivitanud Signal Iduna Parki külastamisega siiani. Aga nüüd on ootamine läbi - Borussia-Werder piletid makstud ja peaksid hetkel minu poole liikuma. Ma loodan, et siinsed fännid viha eri pea, kui ma Werderi peale väikese panuse ka panen

            Kommentaar


              kaheksas võõrsil võit järjest siis. poolakas saab ees hakkama küll barriose asemel. ja no götze ja sahin on fantastmehed.

              Kommentaar


                Väga ilus mäng Dortmundilt! Meeskond on mängimas üliilusat jalgpalli. Ainult 100% lõpetaja on puudu, muidu tehniliselt väga ilus silmale vaadata No ja spordiennustusest tulnud rahadest ei hakkaks üldse rääkima...
                FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                sigpic

                Kommentaar


                  Algselt postitas count Vaata postitust
                  No ja spordiennustusest tulnud rahadest ei hakkaks üldse rääkima...
                  No kui sa juba ära mainisid siis anna tulla. Mul endal läks Wolfsburg see ndv ja faking Dzeko ei suutnud ära lüüa, oleks 28k taskus. 3x100kr combodega. Aga ennustajatel on alati järgmine nd uus variant. Küll tulevad ka mulle need prisked kullakogused õuele..

                  Dortmund on mul küll vist koguaeg sees. Nii stabiilne vutt nii noorte meestega. Ainult vaata ja imesta.

                  Kommentaar


                    Palju siis ka keskmist vanust on?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas cyhton Vaata postitust
                      Palju siis ka keskmist vanust on?
                      Napilt üle 23 vist.
                      sigpic

                      Kommentaar


                        Sai siis rutiinne võit ära võetud. Midagi väga ilusat mängus ei olnud küll aga sai hooajal esimest korda algkoosseisust Lewandowski jala valgeks, mis näitab et Barriosele on hädavajadusel asendaja olemas rünnakul. Nüüdseks on ka kindlustatud "Herbstmeister" tiitel isegi kui viimased 2 mängu peaks kaotatama on sügismeistri tiitel kindel. Positiivne on ka see, et hirmuäratavatest jälitajatest Bayern jäi 17 punkti kaugusele ja Mainz teisel kohal on nüüd 10 punkti kaugusel.

                        http://www.last.fm/user/kurat_

                        Kommentaar


                          Natukene juttu rekorditest, mis Dortmundil purustatud ja mis veel võimalik purustada.

                          Nur der Tower kann den BVB stoppen

                          * Borussia Dortmund on viimased 14 liigamängu kaotuseta püsinud ning on nendest mängudest võimalikust 42 punktist 40 võtnud. Klubi rekord on 19 mängu järjest kaotuseta (1991/92 hooaeg kui Dortmund tuli teisele kohale)
                          * 15 mängust on see hooaeg 13 võidetud, klubi rekordiks oleks vaja veel 8 mängu võita (2001/02 hooajal võitis BVB kokku 21 mängu). Praegune Bundesliga rekord on Bayerni käes, kus nad 25 võitu ühel hooajal võtsid.
                          * Järjestikuste võõrsilmängude võidurekordi jagajaks on Dortmund tõusnud Bayerni kõrvale 8. võiduga (Bayerni 8 järjestikust võõrsilmängude võitu oli 2005 aastal).
                          * Ainult 2001/02 aastal suutis BVB rohkem kui 8. võõrsilmängude võitu kokku kogu hooaja peale võtta (kokku oli 9 võitu).
                          * 11. võõrsilmängu võitu ühel hooajal on hetkel Bundesliga rekord ja selle rekordi omanikeks on praegu HSV (2005/06) ja Werder (2003/04).
                          * Dortmund on see hooaeg löönud 37 väravat ja endale lüüa lasknud vaid 9. Väravatevahe +28 on klubi kõigiaegade parim.
                          * Sisse lastud 9 väravat 15 mängu jooksul on samuti klubi rekord (2001/02 oli samal ajal 10 väravat enda puuri lüüa lastud).
                          * Nürnbergis jäi Weidenfelleri seljatagune puhtaks seitsmendat korda see hooaeg, hetkel on teistel maksimaalselt 5 sisse lastud väravata mängu. 19 nullimängu on Bundesliga rekord ja see kuulub hetkel jagamisele Bayerni (2001/02) ja Werderi(1987/88 ning 1992/93) vahel. klubi rekordiks on 14 nullimängu hooaja jooksul (2008/09, 2002/03 ja 1994/95).
                          * 21 väravat lasi endale lüüa Bayern 2007/08 hooajal ja see on hetke Bundesliga rekord mille BVB purustada saaks.
                          * 2 vooru enne sügishooaja lõppu on Bundesliga ajaloos "Herbstmeister"'id olnud ainult Eintracht Frankfurt (1993/94) ja FCK (1997/98)

                          P.S. Võib esineda paar tõlke/grammatika viga

                          http://www.last.fm/user/kurat_

                          Kommentaar


                            BvB on poole jalaga Bundesliga 2010/2011 võitja. Praeguse seisuga ei näe küll vastast, kes suudaks nedega konkureerida tiitli peale. Sahin-ilt ka ikka väga ilus karistuslöök, mees kohe oskab keerutada, kui ma ei eksi siis lõi ta umbes sarnase ka Bayerni vastu.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas -JalkafriiK_ Vaata postitust
                              BvB on poole jalaga Bundesliga 2010/2011 võitja. Praeguse seisuga ei näe küll vastast, kes suudaks nedega konkureerida tiitli peale. Sahin-ilt ka ikka väga ilus karistuslöök, mees kohe oskab keerutada, kui ma ei eksi siis lõi ta umbes sarnase ka Bayerni vastu.
                              Mulle meenub Hoffenheimi imelise sügisringi järel ka ülistusi, kuid reaalsus on miski muu.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas PraS Vaata postitust
                                Mulle meenub Hoffenheimi imelise sügisringi järel ka ülistusi, kuid reaalsus on miski muu.
                                Nõus. 10 punkti tundub üüratu vahe, aga mängida on 19 mängu!!!!Praegusest seisust võib Bayern vabalt tiitli võtta.
                                Müts maha, kui selline edu säilib hooaja lõpuni, aga pigem võin ma kellegagi Big Maci einete peale kihla vedada, et Borussia ei võida järgmist 10 punktiga.
                                AILTON

                                Kommentaar

                                Working...
                                X