320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Borussia Dortmund

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Eile sai siis Euroopa mägudele joon alla selleks hooajaks. Mäng ise oli esimesel poolajal ikka päris kole. Dortmundi mängu iseloomustasid valesöödud ja üksteise mittemõistmine, ehk noortel meestel jalg värises, pole hullu järgmine hooaeg ehk Meistrite Liigas saab seda kõike korrigeerida. Ahjaa 1 penalt jäi kah andmata, nimelt suutis Kanoute käega palli mängida trahvikastis. Vastaste mängust veel niipalju, et teise poolaja alguses alustati venitamisega, mis kinnistas minu antipaatiat lõuna poolsete riikide jalgpalli vastu. Samas lsaab öelda, et ole ise mees ja löö ära, siis pole ka vastastel mõtet murul pikutada, seega pole see vabandus. Kokkuvõttes väga nördinud ei ole selle eurohooaja peale, mina võtan seda kui rahvausvaheliste mängude kooli, mis kulub ehk järgmisel hooajal ära. Kui kedagi meie omadest esile tõsta, siis Weidenfeller ja Sahin olid klass omaette.

    Loodetavasti võetakse viimases selle aasta liigamängus võit, mis oleks emotsionaalselt päris oluline enne puhkama minemist. Lisaks selgus, et Kagawa peab peale puhkust oma riigi au kaitsma minema ja puudub seega mõnest liigamängust.

    Päris naljakas oli mänguleelne pressikonverents, kus Hispaania ajakirjanik küsis Kloppilt, kas ta on kursis, et Real Madrid tunneb Barriose vastu huvi. Kloppi vastus muidugi sellepeale nagu rusikas silmaauku:"Meil on Saksamaal palju mängijaid, kes suudaksid mängida Real Madridis aga mitte Barcelonas".

    Faktidest niipalju:
    Euroopas mängides oli Dortmundil iga 14 väravavõimaluse kohta 1 värav samas Bundesligas oli iga 8 väravavõimaluse kohta 1 värav.

    Euroopa liigas tulid see hooaeg alagrupis järgmised tulemused:
    Karpatõ 3 - 4 BVB
    BVB 0 - 1 Sevilla
    BVB 1 - 1 PSG
    PSG 0 - 0 BVB
    BVB 3-0 Karpatõ
    Sevilla 2 - 2 BVB

    Kokku 1 kaotus, mis maksis ka koha play offides.

    http://www.last.fm/user/kurat_

    Kommentaar


      Algselt postitas kaitz Vaata postitust
      Pole siin veel midagi selgunud
      No muidugi ma loodan ka, et Bayern suudab, aga.... no olles realist....

      Kommentaar


        Algselt postitas Kurat Vaata postitust
        Eile sai siis Euroopa mägudele joon alla selleks hooajaks. Mäng ise oli esimesel poolajal ikka päris kole. Dortmundi mängu iseloomustasid valesöödud ja üksteise mittemõistmine, ehk noortel meestel jalg värises, pole hullu järgmine hooaeg ehk Meistrite Liigas saab seda kõike korrigeerida. Ahjaa 1 penalt jäi kah andmata, nimelt suutis Kanoute käega palli mängida trahvikastis. Vastaste mängust veel niipalju, et teise poolaja alguses alustati venitamisega, mis kinnistas minu antipaatiat lõuna poolsete riikide jalgpalli vastu. Samas lsaab öelda, et ole ise mees ja löö ära, siis pole ka vastastel mõtet murul pikutada, seega pole see vabandus. Kokkuvõttes väga nördinud ei ole selle eurohooaja peale, mina võtan seda kui rahvausvaheliste mängude kooli, mis kulub ehk järgmisel hooajal ära. Kui kedagi meie omadest esile tõsta, siis Weidenfeller ja Sahin olid klass omaette.

        Loodetavasti võetakse viimases selle aasta liigamängus võit, mis oleks emotsionaalselt päris oluline enne puhkama minemist. Lisaks selgus, et Kagawa peab peale puhkust oma riigi au kaitsma minema ja puudub seega mõnest liigamängust.

        Päris naljakas oli mänguleelne pressikonverents, kus Hispaania ajakirjanik küsis Kloppilt, kas ta on kursis, et Real Madrid tunneb Barriose vastu huvi. Kloppi vastus muidugi sellepeale nagu rusikas silmaauku:"Meil on Saksamaal palju mängijaid, kes suudaksid mängida Real Madridis aga mitte Barcelonas".

        Faktidest niipalju:
        Euroopas mängides oli Dortmundil iga 14 väravavõimaluse kohta 1 värav samas Bundesligas oli iga 8 väravavõimaluse kohta 1 värav.

        Euroopa liigas tulid see hooaeg alagrupis järgmised tulemused:
        Karpatõ 3 - 4 BVB
        BVB 0 - 1 Sevilla
        BVB 1 - 1 PSG
        PSG 0 - 0 BVB
        BVB 3-0 Karpatõ
        Sevilla 2 - 2 BVB

        Kokku 1 kaotus, mis maksis ka koha play offides.
        Klopp on Barca austaja?
        tegelt ma arvan ka et teile tegelt oli ok, et suht mõtetust eurokopsikust välja lendasite, saate kodus pühendatumalt mängida ja võib olla tõesti ka liiga kinni panna ja järgmisel hooajal juba CL-is pallida.
        muide ma pakuks et oleks pidanud ikka PSG-le vähemalt korra tuule alla tegema, sinna jäi rohkem see edasipääs.
        Catalunya is not Spain!

        Kommentaar


          Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
          Klopp on Barca austaja?
          Pigem vihjas Klopp sellele, et igat faking head mängijat seostatakse Real Madridiga.
          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

          Kommentaar


            Jah Tofoal on siin õigus, Kloppi eesmärk oli selle vastusega korraks suu lukku panna ajakirjanikul antud spekulatsioonide teemal. Päris mõttetuks ma seda eurokopsikut siiski ei pea ja päris mõttetuks ei pea ka seda Klopp, küll aga on selge, et keegi krokodillipisaraid kah veel ei vala play-offist eemale jäämise pärast. Kopsik annab päris hea rahvusvaheliste mängude kogemuse ikkagi sellisele märgade kõrvatagustega noorele kaadrile.

            Küll on kindlasti positiivseks küljeks euromängude lõppemisel natuke hõredam mängude graafik, et meeskond "katki" ei läheks ja suudaks mingi värskuse säilitada koduliigas mängides.

            http://www.last.fm/user/kurat_

            Kommentaar


              Algselt postitas Kurat Vaata postitust
              Päris naljakas oli mänguleelne pressikonverents, kus Hispaania ajakirjanik küsis Kloppilt, kas ta on kursis, et Real Madrid tunneb Barriose vastu huvi. Kloppi vastus muidugi sellepeale nagu rusikas silmaauku:"Meil on Saksamaal palju mängijaid, kes suudaksid mängida Real Madridis aga mitte Barcelonas".

              Kommentaar


                Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                Klopp on Barca austaja?
                tegelt ma arvan ka et teile tegelt oli ok, et suht mõtetust eurokopsikust välja lendasite, saate kodus pühendatumalt mängida ja võib olla tõesti ka liiga kinni panna ja järgmisel hooajal juba CL-is pallida.
                muide ma pakuks et oleks pidanud ikka PSG-le vähemalt korra tuule alla tegema, sinna jäi rohkem see edasipääs.
                Kindlasti oleks võinud PSG-le tuule alla teha. Tase oli ka Sevillast parem, seega oleks võinud ka neile tuule alla teha. Loomulikult ei saa vabandada kaotust vastaste teesklusega , aga see Sevilla jama ajab pisut kurjaks kyll

                Kommentaar


                  mis nüüd juhtus ?
                  Barriost küll nuhtleks veidi,kandikul ette antud võimalus ja selline mees suudab 7m pealt üle lüüa, juhtub, aga ei tohiks.
                  Aga frankfurt pani järgmise rünnakuga kohe kolli ära ja veel millise, väga kena assist oli Gekasele. A mis seal ikka, uuel aastal uue hooga!

                  Kommentaar


                    Barrios oli jah täitsa liimist lahti. 2 siukest 100%list võimalust sai kus oleks ikka pidanud ära lööma küll.

                    Kohtunik oli ka lõpus veits homo. lisaajal tehti vist 2 vahetust aga kohtunik lõpetas 5sekundit enne 3 lisaaja täitumist mängu. Õige kohtunik oleks lasknud 30 sekundit vähemalt veel mängida.
                    Ela ja tunne, et elad
                    see on kõige lihtsam
                    filosoofia, mis toimib
                    sule silmad ära vaata
                    tagasi, hinga sügavalt ja
                    hüppa üle iseenda varju
                    tule koos minuga.

                    Kommentaar


                      ja peale selle veel oli Dortmundi rünnak pooleli, aga no mis sa enam teed ning vast väga hullu pole, kui Dortmund suudab oma ilusat mängu edasi näidata.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Iceman Vaata postitust
                        Barrios oli jah täitsa liimist lahti. 2 siukest 100%list võimalust sai kus oleks ikka pidanud ära lööma küll.

                        Kohtunik oli ka lõpus veits homo. lisaajal tehti vist 2 vahetust aga kohtunik lõpetas 5sekundit enne 3 lisaaja täitumist mängu. Õige kohtunik oleks lasknud 30 sekundit vähemalt veel mängida.
                        Ei nuh,tegelt tore Dortmund kaotas punkte,VAADATES SIISKI ENDA FÄNNI klubi seisukohalt.
                        Olen see kes olen

                        Kommentaar


                          Panen paar pilti Werderi mängult siia. Üks meeleolupilt mängueelsest You Never Walk Alone laulmisest, siis Sahini supervärava hetk, kui pall on poolel teel väravasse ja lõpuks ühel pildil eelmise kümnendi Bundesliga keskväljade valitseja ja uus boss.
                          Lisatud failid

                          Kommentaar


                            Viimane liigamäng enne talvepausi tuli siiski lõpuks kaotus vastu võtta. Mängupilt oli üsna kaootiline ja võib olla ongi tegemist väsimusega. Õnneks või kahjuks tuli see kaotus täpselt enne pausi st. ühest küljest on nüüd meeskonnal aega taastuda, et uuel aastal uue hooga võite noppima hakata, teisalt aga ma loodan väga, et ei unustata võitmist sootuks ära ja ei kukuta mõõna. 2011 esimene mäng on kohe kõva pähkel ja hetke seisuga peamine konkurent BL'i tiitlile. Kui Leverkuseni vastu suudetaks võit võtta, siis ma usun, et läheb mängumasin jälle täie hooga käima.

                            http://www.last.fm/user/kurat_

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Aramis Vaata postitust
                              Panen paar pilti Werderi mängult siia. Üks meeleolupilt mängueelsest You Never Walk Alone laulmisest, siis Sahini supervärava hetk, kui pall on poolel teel väravasse ja lõpuks ühel pildil eelmise kümnendi Bundesliga keskväljade valitseja ja uus boss.
                              Mis mulje, siis Signal Ilduna jättis? Ma olen siin kadedusest kollane.

                              http://www.last.fm/user/kurat_

                              Kommentaar


                                Mulje oli võimas. Ma polnud varem Ruhri regioonis pikemalt viibinud ja kuna peatusin Essenis ja Dortmundi mäng oli õhtune, siis peale hommikust Kölni ringkäiku sõitsin tund enne sealse mängu algust staadioni eest läbi ja sealne melu polnud lähedaltki võrreldav sellega, mis toimus Dortmundis tund enne mängu algust. Siis läksin ka läbi BayArena juurest, kus pidigi olema rahulik, sest Leverkusen mängis võõrsil.
                                Kui ma 45 mintsa enne avavilet staadionile sain, siis oli Dortmundi fännide tsoon 90% täis. Teisel pool värava taga olid Bremeni umbes 500 fänni ka paigas ja neid mehi peab täiesti kiitma - ma istusin nende pool ääres ja arvestades arvulist vähemust oli nende tehtud lärm väga korralik. Järjekordne täismaja, mis tõi siis minu isikliku rekordi üle 80 tuhande peale.
                                Müstiline lugu juhtus aga ära minnes. Vihma sadas ja mul oli päris külm olla ja 90 minuti peal tõusin püsti ja liikusin parkla poole lootes eelise saada. Aga parkla väravas oli mingi buss risti ees ja mehed sõnelesid ja autojuhid tulid sealt käsi laiutades ära, et pool tundi läheb aega. Mingi aeg hiljem tuli politsei ka, aga midagi ei muutunud.Ma ei kujuta ette,mis see argument oli. Nii seal passiti, kõik pargitud autod võtsid üksteise taha sappa ja ootasid, nii kaua kui kõik ülejäänud parklad rahulikult tühjaks jooksid. Arusaamatu korraldus Saksamaa sugusel maal.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X