PDA

View Full Version : Adriano - Maailma parim?

Tanel
04.01.05, 00:55
1982. aasta 17. veebruaril sündis Rio de Janiero tänavatel tulevane Interi \'Il Imperatore\' ehk keiser. Kas tegu on hetke parima ründajaga maailmas?

Vila Cruzeiro tänava poisi ema Rosilda kasutas oma vähest teenitud raha selleks, et poeg Flamengo jalgpalliklubi vutikooli saata. Lebloni rannas harjutas ta oma meeskonnaga 2 korda nädalas. 1999. aastal saadeti Adriano koos Brasiilia alla 17-aastaste koondisega MM-ile. Adriano ja tema kaasmaalased suutsid turniiri võita ning edukas start karjäärile oli tehtud.

2000. aasta nägi Adriano\'t murdmas läbi Flamengo põhikoosseisu. Tollane Flamengo treener Paulo Cesar Carpegiani usaldas noore 18-aastase poisi esimest korda mängu Sao Paolo vastu. Morumbi staadionil (Sao Paolo kodustaadion) võitis Carpegiani tiim 5:2, Adriano debüüt lõpes värava ja hiilgava võiduga. Järgenevatel aastatel hoidis ta oma esimese valiku tiimi kohta ka kahe uue treeneri, Carlinhose ja Zagalo, käe all ning võitis U21 koondisega Lõuna-Ameerika MM-tiitli.

Ei kulunud just eriti palju, kui Emerson Leao kutsus noore ründaja koondisesse. Esimese mängu pidas ta Kolumbia vastu, toimus see 2000-nda aasta novembrikuus. Siiski lükati ta varsti tagasi nooremate sekka, kus ta aitas brassidel esineda 2001. aasta U21 vanuseklassi MMil. Kuigi langeti välja juba veerandfinaalis, lõpetas Adriano kuue väravaga turniiri paremuselt teise väravaküttina, ettepoole mahtus ainult Javier Saviola. Sellega teenis ta ära 5-miljoni euro suuruse ülemineku Euroopasse, Serie A-sse, Interisse.

\"Ma tahaks olla Interile sama, mis Zico, minu iidol, oli Udinesele,\" sõnas tulevikutäht tollal. Järgmisel päeval astus ta üles Interi hooajaeelses kohtumises Real Madridiga. Nagu ka debüüt Flamengos, möödus debüüt uue tööandja all võrratult: juba viie minutiga oleks suurepärane pealöök peaaegu väravasse lennanud, lisaks teenis ta Fernando Hierrole punase kaardi ning lõpuks saatis väravasse imelise karistuslöögi, mida nerazzurri fännid mäletavad siiamaani. Huvitav on ka see, et Flamengos ta karistuslöökidega ei tegelenud üldsegi. Kõik olid imestunud, ainult Interi treener Hector Cuper jäi rahulikuks: \"Ta ei ole veel fenomen, aga temast võib see saada. Ma loodan, et ta tõestab ennast vajalikuks mängijaks tulevikus.\"

Ta teadis, et talle ei jää palju võimalusi, kuna ees olid kaks suurt, Christian Vieri ja Ronaldo. Pooleks hooajaks oli ta mänginud vaid kaheksal korral. 2002. aasta alguses saadeti poiss kogemustejahile Fiorentinasse, kus tema 6-st väravast siiski ei piisanud, et Roberto Mancini poolt tüüritav klubi väljalangemisest päästa. Sama aasta suvel müüs Interi president Massimo Moratti poole mängija osalusest Parma juustutegijatele. Gialloblu maksis 2-aasta pikkuse tehingu eest 17,3 miljonit eurot.

Parmas nähti Rio de Janeiro poisi tõelist talenti. Ta tabas 28-s mängus märki 15 korda, mis oli pool nende ideaalsest partnerlusest Adrian Mutuga, samuti eks-Interi mängija. Järgmisel suvel lahkus rumeenlane suure rahakottiga Chelseasse ning nende venelasest omanik Roman Abramovich tahtis osta ka brasiillast, kuid sellest ei tulnud midagi välja. Tekkisid ka jutud noormehe AC Milanisse minemisele, kuid Interi fännide õnneks \"Serie B-sse langemisele võrdne üleminek\" ei õnnestunud. Cuper tahtis Adrianot tagasi, kuid hind oli kerkinud liiga kõrgele ning Milaano hiiglased oleks pidanud maksma poole rohkem raha, kui summa, mille eest \"pool Adrianot\" müüdi.

Lõpuks, eelmise aasta 21. jaanuaril, Brasiilia väravalöömismasin oma tagasimineku Interisse teenis. Rahalistes raskustes olnud klubi pidi ta 20 miljoni euro eest maha müüma. Oma teisel debüüdil raskustes vaevleva Interiga tabas 21-aastane ründaja märki lausa kahel korral. Edasistes mängudes tabas ta märki veel 7-l korral ja võib öelda, et päästis Interi üksi häbist ja viis klubi Meistrite Liigasse. Selle käigus suutis ta isegi Vieri pingile lükkata ja üles kerkisid jutud, et need kaks meest ei suuda koos mängida, kuna ollakse liiga sarnased. Natukene pärast hooaja viimast mängu lahkus Alberto Zaccheroni Interi treeneripostilt ja tema asemele tuli Adriano endine treener Mancini.

Vahepeal suutis jõuline ründaja, aga koguda tähelepanu võimsa esitusega Copa Americal. 7-väravaga oli ta turniiri parim väravakütt ja ilma temata poleks kaasmaalased kindlasti tiitlit saanud. Turniiriga näitas ta ka seda, et ta väärib kohta Ronaldo kõrval Brasiilia põhitiimis. Kuid sel on \'Il Imperatore\' teeninud vutimaailma hiiglaslikku huvi. Mäng mängu järel näitab see noor mees oma oskusi. Ka Vieriga ollakse moodustatud suurepärane paar. Adriano on alati esimene, kes kuulsat Bobo\'t värava järel õnnitleb. Sel hooajal on ta löönud 18 väravat 20-s mängus ning on tekitanud nii mõnelgi hetkel pähe küsimuse: Kas hetkel on paremat ründajat kui tema? Seni on leidunud ainult üks kaitseliin, kes on tema totaalselt neutraliseerinud - AC Milani Stam ja Nesta suutsid selle vägitükkiga hakkama saada.

Tal puudub ainult üks asi, et olla praktiliselt ideaalne ründaja - hea parem jalg. Kuid ta töötab selle kallal ning, kui ta ka parema jalaga mängimise selgeks saab, siis on teda võimatu peatada. Kui kuuled sõna väravalöömismasin, siis esimene asi, mis pähe peaks tulema on Adriano.

Anti-Juventus

Devil
04.01.05, 00:58
Eraldi teema selleks? ... doh ... nõme! :)

Tanel
04.01.05, 00:59
Algselt postitas Devil

Eraldi teema selleks? ... doh ... nõme! :)Ära vingu, Sheval ka oma teema. See teema on üldse Adriano jaoks! ;) Jutt on sissejuhatus, kuna ma ei tahtnud lihtsa teada-tuntud jutuga alustada.

Anti-Juventus

eston maravilha
04.01.05, 01:05
adrian+adriano=väravaid hulgim
koinsidents?? ma ei arva nii

-126

Drogba
04.01.05, 01:07
Minu arust on ta parim ründaja hetkel. :õnnelik:

Robinho
04.01.05, 01:22
MY ASS!!!

On ainult üks RONALDO!!!:lahe:

Silver
04.01.05, 01:31
Algselt postitas Robinho

MY ASS!!!

On ainult üks RONALDO!!!:lahe: Seda postitust ma ootasingi.

Adriano, parim? Vaevalt. Loomulikult on antud mängija väga andekas, samas on ta veel liiga noor, et tõsiselt ründe esinumbrit maailmas hoida. Kõik eeldused on olemas, klassi jätkub kuhjaga ning loovusest puudust ei tule, kuid Inter ei ole tema jaoks see koht, kus saavutada see vajalik edu, et tagada endale maailma parima ründaja tiitel.

Nii kahju, kui mul ka poleks, siis Itaalia mastaabis on hetkel parim Shevchenko ja kohe kindlasti. Adriano võib sooritada hiilgemänge, kuid jalgpall on meeskonna mäng. Seni kuni läheb Interil kehvasti, seni on raske teda parimaks lugeda.

Ja Robinho, Ronaldo esinumbriks nimetamine, see on rohkem naljakas, kui tõena võetav fakt. Aga natukene nalja võib ju alati teha.

Martin
04.01.05, 01:33
Mis nalja, MÜRSK on parim!

Robinho
04.01.05, 01:39
Ärge situge minu kulul, kui mul on halb tuju!!!

Mis kuradi Adriano? Maailma parim? Rääkige sel teemal minuga siis, kui mees on võitnud 2 MM tiitlit + 3 korda valitud MAAILMA PARIMAKS!!!

FORZA R9!!!

Silver
04.01.05, 01:42
Algselt postitas Robinho

Mis kuradi Adriano? Maailma parim? Rääkige sel teemal minuga siis, kui mees on võitnud 2 MM tiitlit + 3 korda valitud MAAILMA PARIMAKS!!!

FORZA R9!!! Palun vabandust, et üldse sõna võtsin! :D

Robinho
04.01.05, 01:43
Algselt postitas treze

Algselt postitas Robinho

FORZA R9!!! Palun vabandust, et üldse sõna võtsin! :D
Seekord annan andeks!;)

tkkt
04.01.05, 04:07
Algselt postitas Robinho

FORZA R9!!!

adriano on hetkel igatahes parem kui see kergelt paksukene(:P) vananev reali staar !

Maarek
04.01.05, 10:45
Ründaja maailma parimaks nimetamine on üldse üsna suhteline kuna nende tegevus sõltub väga suuresti ikka mehikestest, kes neile võimalused loovad. Kui poolkaitse pask, siis kahjuks on maailmas üsna vähe ründajaid, kes sellisel puhul särada suudavad. Minu nägemust mööda on maailma parimaks mängijaks tegelane, kelle teiseks eesnimeks \"looja\" võib panna. Pole pingsalt jälginud, aga antud hetkel tundub selliseks selliks olevat Ronaldinho. Tõsised La Liga spetsialistid, kes tema tegemisi rohkem jälginud, vaielgu vajadusel vastu.
Adriano on siiski üsna noor ning seetõttu ka parajalt kogenematu ning nii mõnegi selle hooaja mängu puhul on talle antud mitte just kõige parem reiting. Ründaja \"peak time\" on umbes 30-aastaselt, seega teda praegusel hetkel maailma parimaks nimetatada üsna võimatu, aga lootus sellele kohale on tal päris hea. ;)

mcnamara
04.01.05, 11:06
Ilmselt ei üllata ma kedagi siin oma arvamusega. Aga nii ta minu jaoks on - maailma parim ründaja selgub MM-finaalturniiril. Üksnes ja ainult seal. 2002 oli selleks ilma igasuguse kahtluseta Ronaldo. Adrianot olen huviga jälginud ja ootan väga, millega ta Saksamaal hakkama saab.

Tanel
04.01.05, 18:28
Algselt postitas treze

Kõik eeldused on olemas, klassi jätkub kuhjaga ning loovusest puudust ei tule, kuid Inter ei ole tema jaoks see koht, kus saavutada see vajalik edu, et tagada endale maailma parima ründaja tiitel.

Tõesti, kas on võimalik mängida paremini kuskil mujal, kui klubis mida sa armastad? Ja Inter on kindlalt maailma eliiti kuuluv klubi - kuid erinevalt mõnedest klubidest me ei röövi tiitleid tänu kohtunikele ja meid on umbes 15 aastat painanud ilge ebaõnn. Alati on mingi suur probleem.

Ja siit lõik tema viimasest intervjuust inter.it-iga:

But for Adriano Inter is paramount. \"This is my second home and I want to do more and more for the Nerazzurri colours,\" he continued. \"I\'m always full of joy and happiness when I play football. This is my way of playing this sport. We must always be happy and thank God that we are well-off and enjoy good health. We should consider ourselves lucky. Every time I return to Brazil there are rumours about me leaving Inter. But once and for all I want to say that I want to continue my career with Inter and win with Inter. I will not abandon the Nerazzurri colours.\"

Ja Ronaldinho ei ole vist ründaja.

Ja \'Maailma Parim\'-a all mõtlesin ma pigem hetke oma, mitte paari eelmise aasta peale.

Adriano on meie tulevane kapten, kui Javieri lõpetab! Kuuekümnendad korduvad!

Interi keskväli pole ka just kõige tugevam, sest puudub korralik pleimeiker ning ta peab ise endale vägagi palju võimalusi looma + ta loob teistele ka. Esimene, mis pähe tuleb on värav Udinese vastu, kus jooksis 70 jardi maha, lollitades selle käigus ära 3 kaitsjat ning lõpetuseks virutas palli karistusala joone juures ilusti üle De Sanctise.

Anti-Juventus

eika
04.01.05, 18:44
Algselt postitas Tanel
Ja Inter on kindlalt maailma eliiti kuuluv klubi - kuid erinevalt mõnedest klubidest me ei röövi tiitleid tänu kohtunikele ja meid on umbes 15 aastat painanud ilge ebaõnn.

Mis kuradi kohtunikud on vastu ja ebaõnn??
Ütle kohe välja, et meeskond oli/on sitt:D

Aga kui Adrianost nüid rääkida, siis tegelt võib teda jah pidada maailma 5 parema ründaja hulka. Minu silmis on need viis meest Henry, van Nistelrooy, Shevshenko, Ronaldo ja Adriano ning täpselt selles järjestuses...

Tanel
04.01.05, 18:52
Algselt postitas eika

Ma ei räägi, et kohtunikud on meie vastu olnud vaid ühe teise tiimi poolt, kes neid tiitleid päris tihedalt saab.

Lisaks veel kaks numbrit:

1998 ja 14

Aga nüüd me läheme vist teemast natukene mööda ning pöördume tagasi teemasse, sest Juventusele võib ju oma Anti-Juventus klubi või siis Juventus ja kohtunikud teema teha, kus saab oma viha sebrade vastu välja elada.

Anti-Juventus

eika
04.01.05, 18:59
Algselt postitas Tanel

Algselt postitas eika

Ma ei räägi, et kohtunikud on meie vastu olnud vaid ühe teise tiimi poolt, kes neid tiitleid päris tihedalt saab.

Ma ütleks vaid ühte: loll jutt!

Nüüd võid Adrianot edasi kummardada;)

Tanel
04.01.05, 20:50
Algselt postitas eika

Ma ütleks vaid ühte: loll jutt!

Nüüd võid Adrianot edasi kummardada;) Tegelt mul suht ükskõik, kuna me jääkski vaidlema, sest mina Juventuse fänniga Juventuse teemal ise küll kompromissi ei leia. Minu jaoks on ja jääb Juventus petturite tiimiks, teie jaoks pole. Mul ükskõik tegelt.

Aga Adrianot ma kummardan ikka edasi jah, sõbrad! :kop:

Anti-Juventus

Devil
04.01.05, 22:42
Algselt postitas Tanel

Ja \'Maailma Parim\'-a all mõtlesin ma pigem hetke oma, mitte paari eelmise aasta peale.

Ronaldinho on ikka ründaja, aga kindlasti mitte tipuründaja.

Maailma Parim võib hetkeks olla igaüks :).

Hetke all, siis mõtled seda, et ta on heas vormis hooaja alguses?
Tiitlit ei saanud, nii et kuss ;).

Ja nagu näed vähesed on sinuga nõus.
Kui ma nüüd ei eksi, siis Sheva teemat ei alustatud jutuga Parim.

Maarek
05.01.05, 17:51
Algselt postitas Tanel

Kas teema pealkirjaga \"Adriano - maailma parim?\" ütleb, et tegu jutuga maailma parimast ründajast:P? Ja näiteks SkySports paneb ta \"striker\" kategooriasse;)

Tanel
05.01.05, 19:00
No andke andeks, parima all ma mõtlesin siiski ründajat. Aga kas tõesti Ronaldinho rivistub üles ikka ründeliinis või keskväljal? Pigem on ta see mees kes on kahe ründaja taga vast. Nii, et ründav poolik.

Anti-Juventus

PraS
05.01.05, 19:24
Algselt postitas Tanel

No andke andeks, parima all ma mõtlesin siiski ründajat. Aga kas tõesti Ronaldinho rivistub üles ikka ründeliinis või keskväljal? Pigem on ta see mees kes on kahe ründaja taga vast. Nii, et ründav poolik.

rivistub barca skeemis pigem ääreründajana.

Devil
05.01.05, 19:26
Algselt postitas Tanel

No andke andeks, parima all ma mõtlesin siiski ründajat. Aga kas tõesti Ronaldinho rivistub üles ikka ründeliinis või keskväljal? Pigem on ta see mees kes on kahe ründaja taga vast. Nii, et ründav poolik. Ei anna andeks, pealkiri polnud siis järelikult korralik ja ajas segadusse(otsus ei muutu, ei ole hetke parim ründaja). Aga Ronaldinho kohaks asetaks siiski forvard ja adriano straiker. Mõlemad ründajad.

Tanel
05.01.05, 20:20
Nii, tegin väikese külastuse Barca kodukale. Seal on Ronaldinho pandud keskväljalapalluriks. Ja kui ta mängiks ründajana, siis ta oleks vast löönud rohkem väravaid, kui 5. Aga loodame, et mõni selle klubi fänn, kes asjast ikka teab, räägib täpsemalt.:sega7: :keel1:

Anti-Juventus

Devil
05.01.05, 20:42
appi!
kass läks kappi ...

sa oled ikka jube jäärapäine ja teed oma raske vaevaga saavutatud suht positiivse maine maha :)

Robinho
05.01.05, 21:08
CUT THIS TOPIC OFF!

Maarek
05.01.05, 23:27
Algselt postitas Tanel

Nii, tegin väikese külastuse Barca kodukale. Seal on Ronaldinho pandud keskväljalapalluriks. Ja kui ta mängiks ründajana, siis ta oleks vast löönud rohkem väravaid, kui 5. Aga loodame, et mõni selle klubi fänn, kes asjast ikka teab, räägib täpsemalt.:sega7: :keel1:

Anti-Juventus

Rahu, ainult rahu. Minu kogu jutu mõte oli see, et Adriano lihtsalt pole hetkel maailma parim, ei ründaja ega ka üleüldse.
Ronaldinho on minu nägemust mööda olnud AMC (Skysports ausalt äeldes ainuke kes teda strikeriks peab :D, ülejäänutes on ta siiski midfielder ;)) aga anyway, kui räägitaks \"maailma parimast\", peaks mina hetkel teda selleks:)
See on ainult minu nägemus ning vastu rohkem ei vaidle:P

Juveman
05.01.05, 23:35
Ega siin polegi midagi vaielda ju. Ausalt öeldes ei ole Ronaldinho just üks lemmikutest, pehmelt öeldes, ent teda ja Adrianot nüüd võrrelda ? No way! Ronaldinho on kindlasti klassiga üle.

-Adriano 4ever!-

Pilt
21.01.05, 22:29
hui ongi parim ,ta kylll väravamasin aga leidub ka paremaid,näitex del piero:D ;)

keijoalatalo
21.03.05, 21:58
Jah, on kül Adriano parim,, mehed kas te olete üldse teda mängimas näind.. Tee aind vaadake mis, ta teeb, kui ta palli saab.. ma arvan , et MM-iks on tal juba raudselt tugevam löök kui Carlosel.. Saabus veel üks uudis et, Adriano ei saa MILANI vastu mängida---KAHJU

FORZA NERRAZZURI!!!!!!!!!!!!!!!

Devil
22.03.05, 01:16
ära ulu, sada korda on juba öeldud, et ei ole parim, ka teema tegija on aru saanud.

midasaajad
08.06.05, 12:37
mida sa ajad??

Pilt
08.06.05, 14:08
maailma parim???hahaaaa,väga naljakas...ta ju ei oska midagi ainult intrei mängijad lükkavad talle palli ette ja siis lõõb varbaga kuhugi kohta...mõnikord lähevad ka sisse ta haletsemised..maalilma parim(hahahaa:D )

AlwaysRed
08.06.05, 15:53
maailma parim ta just pole, aga peab ikka hea mängija olema kui Chelsea tema eest 90 miljonit pakub

meelis911
08.06.05, 18:11
Adriano on kindlalt maailmaparim vasakujalgne ründaja
RESPECT

realmadridfan
08.06.05, 19:59
Algselt postitas /Romaldo/

maailma parim ta just pole, aga peab ikka hea mängija olema kui Chelsea tema eest 90 miljonit pakub

See oli naljakas. Tubli, jätka samas vaimus.
See on umbes sama, et Beckshit peab ikka parim olema, kui Florentino tema eest paarkümmend milli pakub.:P

Robinho
10.06.05, 00:23
Algselt postitas meelis911

Adriano on kindlalt maailmaparim vasakujalgne ründaja
RESPECT
Sittagi!
Ärgem unustagem, et Ronaldo mängib ka väga eduliselt vasema jalaga. :P

AlwaysRed
16.06.05, 16:25
Algselt postitas realmadridfan

Algselt postitas /Romaldo/

See oli naljakas. Tubli, jätka samas vaimus.
See on umbes sama, et Beckshit peab ikka parim olema, kui Florentino tema eest paarkümmend milli pakub.:P

Ma ei öelnudki et Adriano parim on, vaid et ta on hea mängija.

Daz Booob
16.06.05, 17:10
minuarust võib adriano drogbaga ühte patta panna...kuigi esimene nendest avaldab suuremat muljet:kaval:

Jasper
06.07.10, 19:35
http://cache.daylife.com/imageserve/04Faa9Ig6QbSq/x610.jpg
http://www.ovaciondigital.com.uy/10/05/31/133695_298.jpg
http://www.ovaciondigital.com.uy/10/05/31/133696_298.jpg

http://www.picz.ro/pictures/4c4fe54e3d08ab8b01ea894b91060992.jpg

Adriano - 1. päev jäi lennukist maha, 2. päev magas treeninugtele sisse. Algus on paljulubav!

teed mulle burksi ja õlut välja kui ta eesoleval hooajal teie vastu skoorib?

Teema üles.

Tim|
06.07.10, 19:55
Mulle meeldib tema lõuavolt.

marv3llous
06.07.10, 20:05
Ennustan et vend saadetakse minema või lahkub ise enne hooaja lõppu. Suht süüdimatu ahv tundub olevat ikka.

flameas
07.07.10, 11:15
See on mu uus lemmikteema :D

Iga kord kui ta värava lööb, siis tuleb üks burks osta

Jasper
03.01.11, 16:08
Adriano: "I will play with Flamengo in June. You can come and wait for me at the airport."

http://twitter.com/#!/JamesHorncastle

http://img407.imageshack.us/img407/5726/teehee.pngkhihihihihihihi

Saarlane
03.01.11, 16:34
Maailma parim indeed.

Uuu
03.01.11, 20:42
Ma vist lähengi Macist läbi....tnx paks adri....riomma forever

F.Totti
03.01.11, 20:51
Adriano: I Want To Stay At Roma Until 2013
Adriano has committed himself to the club for the duration of his deal, which expires in 2013.

Roma striker Adriano has ruled out a move away from the Serie A club, dismissing reports he could return to Brazil.

Latest News:

Adriano Won't Leave Roma For Flamengo Return - Agent
Roma's Adriano Could Follow Milan's Ronaldinho To Return To Flamengo - Report
Roma Striker Adriano Finally Boards Plane Bound For Italy
Adriano In Trouble As Roma Rankle Over Delayed Return From Brazil

The 28-year-old has failed to impress since joining the Giallorossi in the summer, only making a handful of appearances.

Most recently it was suggested he was in the midst of securing a move to Flamengo, but the former Inter star has claimed the reports were false and reiterated his desire to see out his current deal with Claudio Ranieri's side.

"As for what appeared on that website, that has always tried to hurt me, it isn't true. This is also why I sued them in the past, it's not the first time they've tried this," he revealed to Sky Sport 24 on Monday.

"I have a contract that expires in 2013 and I promised Roma that I will stay until the end. I can be happy here along with Roma, and even stay beyond my contract."

Adriano is convinced he can reach his peak performance if given more opportunities by 'The Tinkerman' in the new year.

"In 2011 I ask that Ranieri show confidence in me like in the last game against Milan. Then the true Adriano can definitely return," he concluded.

Ausalt kaua võib see jutt kesta, kas tõesti Roma kohta pole enam muust kirjutada, vaja Adri ajudega nussida, et mees jälle lõpuks lähekski kodumaale tagasi, koos Ronny ja Carlose peerudega pussu nautima.
Ootan juba pikkisilmi uudiseid , kes siis see õnnelik-rahakas suure südame klubi omanik on, kes Sensile sõrmed masinasse ajab.
Samuti ootan juba OFFICIAL uudiseid Behrami ja muude täkkude tulekust.
Uskumatu lihtsalt, ma loodan, et Adri on sellest Lazio-Interi-Milani salaplaani sepistusest üle ja ei allu provokatsioonidele ja tõestab, et pool aastat veel tööd ja siis on Macis ja Hessis vabu kohti ainult Uuu-le, kes ei pääse enam oma Lazio peakontori uksest sisse ja upub oma sita sisse, lähimas macis.

Tanel
03.01.11, 22:07
See Adriano jutt on küll mõnelt vanalt kulunud plaadilt.

cannuman
03.01.11, 22:09
Ma mäletan seda vinüüli, kus burx lubas oma karjääri Interi lõpetada. Kuidas ma küll juba siis teadsin, et nii ei lähe?

Maarek
03.01.11, 23:04
Samuti ootan juba OFFICIAL uudiseid Behrami ja muude täkkude tulekust.

Enne peab Rosella pangahärradele natuke keelt kõrva ajama, et diil läbi läheks :p

Uuu
04.01.11, 01:44
Vennad räägivad võimalikust behrami diilist nagu superostust :D väga madalale olete langenud...mõnus siiski :)
Vaevalt adripaks lahkub....muidu pankrotistub samas rajoonis asuv Macdonalds ning keegi peab selle klubi korteri üüri ju maksma.

Jr
04.01.11, 12:33
Irww 3M hooaja eest, LOOMULIKULT ta tahab lepingu lõppemiseni mängida.

F.Totti
06.01.11, 00:07
Enne peab Rosella pangahärradele natuke keelt kõrva ajama, et diil läbi läheks :p

Ära muretse Maarek, Baptista müügist ja O-kaka laenust saime kõvasti tungrauda juurde,ilmselt saadud rahaga plekib Rosella võlad kinni Unicreditile ja klatib selle uue statka ehituse ka ära, varem või hiljem pannakse nurgakivi uuele betoonehitisele ja kui Behrami ostetud ,jääb isegi raha üle sakuska jaoks:)
Elagu SENSIDE türannia!

Uuu
06.01.11, 01:54
500 miljonit eurot miinus 5 miljonit eurot võrdub 495 miljonit eurot.

Jasper
23.02.11, 18:26
Romal uus treener? wat? Shoppame Rios edasi:
http://www.corrieredellosport.it/images/06/C_3_Media_1217506_immagine_oleft.jpg

http://www.corrieredellosport.it/calcio/serie_a/roma/2011/02/23-157353/Adriano,+shopping+a+Rio.+Montali+lancia+l%27ultima tum

orbitaaljaam
23.02.11, 20:15
Elu nagu muinasjutus :D

edit: spordile oleks tervislikum, kui sellistega saaks päevapealt lepingu lõpetada

count
23.02.11, 20:22
Jasper, miks see link itaalia keeles on? On ju olemas ka täiesti arusaadav ja mõistetav inglise keelne versioon...Las inimesed loevad uudise sisu ka ikka
Aga muidu jah. Peale Ranieri minekut võetakse esimest korda kasutusele ka väheke karmimad meetmed paksu joodiku suhtes :) Ise loodan et leitakse mõni klausel lepingu lõpetamiseks ja raha mitte maksmiseks. Iga nali on mingi maani naljaks, aga Adriano vist ületas selle huumori piiri

Jasper
24.02.11, 09:25
Jasper, miks see link itaalia keeles on? On ju olemas ka täiesti arusaadav ja mõistetav inglise keelne versioon...Las inimesed loevad uudise sisu ka ikka
Aga muidu jah. Peale Ranieri minekut võetakse esimest korda kasutusele ka väheke karmimad meetmed paksu joodiku suhtes :) Ise loodan et leitakse mõni klausel lepingu lõpetamiseks ja raha mitte maksmiseks. Iga nali on mingi maani naljaks, aga Adriano vist ületas selle huumori piiri
originaal on ikkagi originaal - ei viitsinud otsida, kas inglise keelde ka on tõlgitud.

brasiilia. parim. mängija.

Halb ründaja
24.02.11, 15:43
Aga ta vist alla võtnud. Särk liibub päris mõnusalt seljas :)

Jasper
24.02.11, 15:52
Elu nagu muinasjutus :D

edit: spordile oleks tervislikum, kui sellistega saaks päevapealt lepingu lõpetada

http://www.atividadeseducativas.com.br/img/5886_CidadeDeDeus.jpg

orbitaaljaam
24.02.11, 15:56
Kunagi kui Ronaldo Milani tuli oli mingi arvutimäng, kus ta burkse sõi. Selle võiks nüüd ajakohasemaks teha ja Adrianoga sellise teha

Mingi hea film?

Jasper
24.02.11, 16:00
Mingi hea film?
eyeopener. 'il film piu titolato al mondo'. 10/10. fitti standardite järgi oli vist 9/10. kohustan sind vaatama.

Jasper
25.02.11, 11:35
Aga ta vist alla võtnud. Särk liibub päris mõnusalt seljas :)
Imperaator Roma lennujaamas
http://static.sky.it/static/contentimages/original/sezioni/sport/calcio_italiano/2011/02/24/adriano_torna_a_roma.jpeg

http://sport.sky.it/sport/calcio_italiano/2011/02/24/adriano_torna_a_roma.html

orbitaaljaam
25.02.11, 12:28
Kõige räigem gay aksessuaar on Luois Vuittoni kott. Ja mis ta käel jälle viga on?

eika
25.02.11, 12:35
Nagu ma Roma teemas välja tõin on see vigastus vastavalt vajadusele. Kui praegu läinuks mees terve käega Roomasse tagasi, olnuks reaalne oht, et peab trenni tegema ja oh õudust, äkki isegi mängima. Aga praegu on chill.

"Käsi on lõhki, olen totaalselt mänguvõimetu ja tervenen Brasiilias"
http://www.corrieredellosport.it/images/15/C_3_Media_1210515_immagine_obig.jpg

"Tra, see käetugi on ikka eriti häiriv"
http://www.corrieredellosport.it/images/39/C_3_Media_1210539_immagine_obig.jpg

"Ega keegi ei näe?"
http://www.corrieredellosport.it/images/40/C_3_Media_1210540_immagine_obig.jpg

"NICE!"
http://www.corrieredellosport.it/images/16/C_3_Media_1210516_immagine_obig.jpg

Kuigi sellesmõttes respekt mehele, et ta end ei lõhu ja ikka terve käega õllekannu tõstab.

Jasper
25.02.11, 12:52
ilm.ee andmeil on Romas räiged magnettormid - nii kui sinna jõuad hakkab käsi valutama.

cannuman
25.02.11, 12:55
Kõige räigem gay aksessuaar on Luois Vuittoni kott. Ja mis ta käel jälle viga on?

ma kuulen sellist nime nagu "Luois Vuittoni" esimest korda...aga sina tunned isegi pildilt ära sellise asja. Et noh mida helvetit ää? :)

orbitaaljaam
25.02.11, 13:27
ma kuulen sellist nime nagu "Luois Vuittoni" esimest korda...aga sina tunned isegi pildilt ära sellise asja. Et noh mida helvetit ää? :)

Sul naine (elukaaslane on) :D.
Ma ka enne ei teadnud kui paar kuud Kopenhagenis elasin. Mingi umbe kallid kotid.

Tofoa
25.02.11, 13:30
Luois Loius Luis

Jasper
25.02.11, 13:33
päriselt? hea küll ma magasin ka maha äriuudise, et bolše ja banana läksid lahku, aga 19,8 biljooni - http://economictimes.indiatimes.com/news/international-business/Louis-Vuitton-still-most-valuable-luxury-brand/articleshow/5878611.cms

orbitaaljaam
08.03.11, 19:44
http://www.atividadeseducativas.com.br/img/5886_CidadeDeDeus.jpg

kohustan sind vaatama.

filmiboner.
See on üks nendest filmidest, mida ma tahan endale osta.

F.Totti
08.02.12, 12:51
Adriano peab vutikarjääri jätkamiseks tegema kõhnumiskuuri

Endine Brasiilia jalgpallikoondislane Adriano peab langetama oma kehakaalu 98-99 kilogrammini.

Sellise tingimuse seadis talle Brasiilia klubi Corinhians, mille koosseisu pallur kuulub 2011. aasta märtsist. Goal.comi teatel arvati mees ülekaalu tõttu meeskonna põhikoosseisust välja.

Adriano naasis puhkuselt meeskonna treeninglaagrisse neljakilogrammise liigse kaaluga. Teda mitte ainult ei arvatud meeskonna põhikoosseisust välja vaid kohustati ka käesoleva nädala lõpuni elama treeningbaasis. Treenerite arvates jõuab mees nii kiiremini vormi.

http://27.media.tumblr.com/tumblr_lf4ll7lTD41qftmt3o1_500.jpg

Jasper
26.03.12, 23:26
http://globoesporte.globo.com/futebol/noticia/2012/03/relatorio-do-timao-contra-adriano-tem-67-faltas-e-embriaguez.html

Corinthians did a report about Adriano after breaking his contract. In almost a year at the club, he missed 67 training sessions. And trained drunk many times. :lol:

BTW, he will now play wit Ronaldinho at Flamengo.
võib vist vastata, et Adriano - Maailma parim!

Uuu
27.03.12, 21:34
Roma ajaloo parim ost....no doubt about it.....kui keegi üle selle trumbata saab siis vaid Poojunn kui uuel aastal ilmub trenni üleni paljalt ja perse peale on tätoveeritud "GRANDE LAZIO"
Või siis ossikas tuleks trenni kondoom pähe tõmmatud, dildo on aanusesse lükatud.....ja muidugi kõhulihastel on suurelt "WHO THE FUCK IS ZLATAN"

Uuu
27.03.12, 21:35
Aaa oss sõidab treeningväljakule muidugi selle ilani killer bikega.

Jasper
04.11.13, 19:50
parematel päevadel oli vasak veetlevalt vägivaldne.

http://www.youtube.com/watch?v=ePZZ2j4dmSY

Uuu
05.11.13, 15:51
Mul on tõesti hea meel, et selle video lõpuni vaatasin. Muidu olekski mu mällu kulunud vaid üks paks, rasvane As Roma pekinägu, kes kohe üldse ei viitsinud. Kahtlemata oli tegemist andeka mängumehega. Kas ta veel lükkab kuskil palli või sõidab nüüdeks juba niisama segi peaga Lambode ja Ferrudega kuskil Brasiilia kuurortides ringi?

orbitaaljaam
05.11.13, 16:12
See oli mingi hetk parim teema enne Balotelli oma.

orbitaaljaam
04.12.13, 00:52
Tursk teeb liiga :(
http://blog.soccernet.ee/2013/12/04/10-meest-kellel-jai-superstaariks-tousmata/
Vähemalt samal pulgal Balotelli, Totti ja Del Pieroga. Igal mehel pole foorumis oma teemat.

lorenzo
05.02.14, 15:20
meest oli nähtud jälle trenni tegemas. klubiks nüüd brasside Atletico Paranaense. leping pidavat olema vastavalt mängitud mängude arvule. ja hunnik lisanõudeid klubi poolt- trenniajadest kinnipidamine jne.
Klubil täna õhtul mäng ka Libertadorese sarjas. Vist pidavat isegi pingile saama :)

http://www.parana-online.com.br/media/uploads/2014/fevereiro/04-02-14/atletico040214.jpg

http://www.youtube.com/watch?v=raEEqTieqH8

vendetta
05.02.14, 15:26
Loodame siis, et MM'i alguseks saab tippvormi... :põnn:

SoccerWorld
05.02.14, 21:40
Krt mees, veits hilja juba üles ärgata, 32 vanust seljas juba...sellest 7 aastat raisku läinud pidutsemistega. Loodan et Emperor veel paar aastat suudab mängida, kui sedagi :)

lorenzo
14.02.14, 15:27
Eile tuli debüüt ära- klubi fännid tegid kõva häält, et mees väljakule tuleks. Mees saigi väljakule viimaseks 5 minutiks. Palli peaaegu puutuda ei saanud.

http://www.youtube.com/watch?v=ke9Sh-zVX6M

http://www.youtube.com/watch?v=jMwmGdIDYAI

lorenzo
05.11.14, 00:38
Mehe palluri karjäär vist selleks korraks läbi ka.

Adriano oli juba siirdumas tagasi Euroopasse, sedakorda Prantsusmaa teise liigasse Le Havresse, kuid täna tuli info et meest süüdistatakse narkoäris ja organiseeritud kuritegevuses osalemises

Kasepats-Pidur
16.01.15, 10:00
Mehe palluri karjäär vist selleks korraks läbi ka.

Adriano oli juba siirdumas tagasi Euroopasse, sedakorda Prantsusmaa teise liigasse Le Havresse, kuid täna tuli info et meest süüdistatakse narkoäris ja organiseeritud kuritegevuses osalemises

http://informationng.com/wp-content/uploads/2014/11/Adriano-600x449.jpg

Vana uudis tegelt, aga vaba mees nüüd.

A judge in Rio de Janeiro has rejected charges of drug trafficking against Brazilian footballer Adriano.

Prosecutors said on Tuesday he had allegedly bought a motorbike and given it as a gift to a known drug dealer in the Rio shanty town where he grew up.

But the judge, Maria Tereza Donatti, said the case was dismissed because there was not enough evidence to uphold the accusations.

Adriano, 32, could have faced a lengthy prison sentence if convicted.

http://www.bbc.com/news/world-latin-america-29959715

j6u1uv4n4
16.01.15, 10:14
Ilmselt ei üllata ma kedagi siin oma arvamusega. Aga nii ta minu jaoks on - maailma parim ründaja selgub MM-finaalturniiril. Üksnes ja ainult seal. 2002 oli selleks ilma igasuguse kahtluseta Ronaldo. Adrianot olen huviga jälginud ja ootan väga, millega ta Saksamaal hakkama saab.

Kes sinu jaoks maailma parim ründaja 2014 MM-i põhjal on?

cannuman
16.01.15, 11:42
Mis sa arvad et vana Mäger loeb Itaalia foorumi?

Jasper
06.03.15, 21:10
573789170423963648

Amos
06.03.15, 23:04
Arvab vist, et on uuesti aeg tõsisemalt trenni teha.

Lambimees
08.03.15, 14:50
573789170423963648

Miks see teema veel küsimärgiga on?

#meesomastklassist

MNa
18.04.15, 01:01
Oi kui hea teema :D Fantast pallur mikroskoopilise ajuga. Max 3 aasta pärast mehel rahad läbi ja siis ilmselt uusi südantsoojendavaid uudiseid kuulda.

Jasper
31.01.16, 04:27
Adriano Miamis reality show ples!
693154668579528705

"It is far from distraction and pressure - here there is no pressure. He has already lost a lot of weight - around 18lb - so he's ready to play. We're really excited to see him play.

"He is already training and we still have time as our first game is on April 24 against Strikers. I hope he will be, by then, 100 per cent.
http://www.telegraph.co.uk/sport/football/teams/brazil/12131022/Adriano-targets-Major-League-Soccer-after-making-shock-move-to-Miami-United-FC.html

j6u1uv4n4
31.01.16, 04:33
Palju palka saab? Kes klubi omanik on? Kas klubi omanik on kohalik Miami gängster?

https://en.wikipedia.org/wiki/National_Premier_Soccer_League#Teams

see klubi on liigapüramiidis päris all. Umbes nagu Esiliiga B Eestis. Nahh ta sinna läks? Staadion mahutab 1000 inimest

count
31.01.16, 05:17
Palju palka saab? Kes klubi omanik on? Kas klubi omanik on kohalik Miami gängster?

https://en.wikipedia.org/wiki/National_Premier_Soccer_League#Teams

see klubi on liigapüramiidis päris all. Umbes nagu Esiliiga B Eestis. Nahh ta sinna läks? Staadion mahutab 1000 inimest

ise vastan, ise küsin

http://i.imgur.com/FfnvQQD.gif

orbitaaljaam
14.09.17, 15:09
https://pbs.twimg.com/media/DJrhDv2WsAAQ9Us.jpg

Rocheteau
14.09.17, 15:26
Tänaseks päevaks kurb teema, kui aus olla. Hea näide kuidas lähedase inimese surm ja valede inimestega lävimine võivad andeka jalgpalluri karjääri hävitada. Zanetil pidavat siiani ihukarvad püsti tõusma, kui meenutab seda saatusliku õhtu, kui Adrianot informeeriti tema isa surmast. Olevat väga hirmuäratavalt reageerinud :(

Halb ründaja
15.09.17, 00:39
Tänaseks päevaks kurb teema, kui aus olla. Hea näide kuidas lähedase inimese surm ja valede inimestega lävimine võivad andeka jalgpalluri karjääri hävitada. Zanetil pidavat siiani ihukarvad püsti tõusma, kui meenutab seda saatusliku õhtu, kui Adrianot informeeriti tema isa surmast. Olevat väga hirmuäratavalt reageerinud :(

Kutt tahtis lihtsalt pidu panna 24/7.