PDA

View Full Version : FootBall Heart Breaks

Erko
04.01.05, 12:18
http://www.zone.ee/vutbol/FootBallHeartBreaks.wmv

Videod on kasutatuid enamasti kurbi hetki jalgpallis. Eriti hea on seda vaadata siisl, kui sa tead mis seal videos toimub.

Mõned asjad mida nimetada:
Bayerni kaotus viimaste minutite jooksul
Ronaldo vigastus
C.Ronaldo pärast 2004 EM finaali

Taustaks mängib: Evanescence-Immortal
Filmi suurus: 23MB

Mikusiku
04.01.05, 13:56
Tekkis selline soov, et kust näha seda Kanu eksimist sel hooajal? See novembris toimunud W.B.A. ja Middlesbrough mängu lõpus.
Ja üks soov oleks veel. Robinho, ära nüüd pahaseks saa. kas kuskilt saaks näha seda Ronaldo vigastust, mis ta pikaks ajaks platsilt kõrvale viis. Selles insecti antud videos näitas seda hästi korraks ainult.

Karla
04.01.05, 13:59
Algselt postitas zidane_5

Tekkis selline soov, et kust näha seda Kanu eksimist sel hooajal? See novembris toimunud W.B.A. ja Middlesbrough mängu lõpus.
Ja üks soov oleks veel. Robinho, ära nüüd pahaseks saa. kas kuskilt saaks näha seda Ronaldo vigastust, mis ta pikaks ajaks platsilt kõrvale viis. Selles insecti antud videos näitas seda hästi korraks ainult.

http://www.footballextra.com/index.php?idd=regular/superjari/2004_47

seal peaks olema see kanu eksimus

Karla
04.01.05, 14:08
Larssonil läheb jalaluu (http://www.soccerclips.net/clips/032.zip)

mikc
04.01.05, 15:31
Footballheartbreaks videos on Ronaldo vigastus sees....lühidalt, aga siiski.

eston maravilha
05.01.05, 00:23
Algselt postitas Karla

äkki postitad ka selle video, kus miklos feheril murdub süda päriselt??

-108

Karla
05.01.05, 00:24
Algselt postitas eston#21

Algselt postitas Karla

äkki postitad ka selle video, kus miklos feheril murdub süda päriselt??

-108

äkki postitad ise.

-823

marcello
05.01.05, 03:09
Maradona nägi välja nagu viiner kiles ses vormis millega ta pendla väravavahile kätte lööb.

Karla ära võta seda \"breaks\" teema nimes liiga täht tähelt

greenday
05.01.05, 15:00
Oi bljää see oli emo.

Erko
07.01.05, 14:23
Kas keegi oskab midagi selle kohta öelda, mis seal oli, et väravavaht sõitis sisse ja mängija viidi kanderaamiga ära. Kes see mängija oli, mis mängus oli, mis pärast sai jne

Tembu
07.01.05, 15:27
Paneks teema hoopis lukku? Kes tahab kondimurdmisi ja verevalamist näha, siis see võib seda kodus enda peal teha.

Cerny Petr
07.01.05, 15:29
Algselt postitas insect

Kas keegi oskab midagi selle kohta öelda, mis seal oli, et väravavaht sõitis sisse ja mängija viidi kanderaamiga ära. Kes see mängija oli, mis mängus oli, mis pärast sai jne

All näitab ju, et Patrick Battiston.

Three_Nil
07.01.05, 18:31
Algselt postitas Cerny Petr

Algselt postitas insect

Parandage mind kui eksin. Ning arvatavasti eksin, minu arust oli see 1982 MM, kus sakslaste väravavaht Schumacher hüppas kokku Battistoniga, kes murdi endal jalaluu.

mikc
07.01.05, 19:12
Algselt postitas Three_Nil

Algselt postitas Cerny Petr

Algselt postitas insect

Parandage mind kui eksin. Ning arvatavasti eksin, minu arust oli see 1982 MM, kus sakslaste väravavaht Schumacher hüppas kokku Battistoniga, kes murdi endal jalaluu.

Minu teada ta ei saanud enam kunagi mängida, aga ma võin ka eksida.

fodd
24.03.05, 14:40
kas seda football heartbreaksi saab kuskilt mujalt ka vä sest see link enam ei tötta

Erko
24.03.05, 18:45
Keegi võttis selle sealt maha, aga ma panen teise kohta üles.

fodd
24.03.05, 19:28
oleks tore :õnnelik:
olen ise bayerni fänn sellepärast soovingi vaadata

Erko
25.03.05, 17:40
http://www.zone.ee/jalgpallivideodnetis/jalgpallivideo/FootBallHeartBreaks.wmv

siin ta on

fodd
25.03.05, 18:49
tänan väga

fodd
25.03.05, 21:21
video on väga hea ainult kahju et bayern-valencia finaali kaadreid ei ole(nt Canizares)
välja toodi väga hästi ka Andres Escobar kes selle omavärava pärast teatavasti ju tapeti

17
25.03.05, 21:58
Nagu elumasendav oli vaadata just Cristianot ning Bayerni meeskonda peale ManU käest saadud kaotust, kuigi kõige enam läks just hinge Cristiano. Kui teles mängu vaatasin, siis medalite kätte jagamisel tuli endalgi pisar silma.

mikc
26.03.05, 13:30
Algselt postitas 17

kuigi kõige enam läks just hinge Cristiano..

Escobar imo.:kurb8:

eestimees
26.03.05, 14:06
eheee see video on minu tehtud:õnnelik: tore et see jõudis ka eetsi jalka huvilisteni...

see oli battistoni ja shumacher vaheline juhtum 1986 MMil, battiston sai ajupõrutuse ja mängis küll edasi hiljem

ära tõin ka tackles mis lõpetasid nii marco van basteni kui ka tegelt paul cascoigne karjääri

17
26.03.05, 20:01
Algselt postitas peremees

Algselt postitas 17

kuigi kõige enam läks just hinge Cristiano..

Escobar imo.:kurb8:

Kuna ma ei olnud mehest ning Tema kurvast saatusest kuulnud, siis ei osanud ka seda nii hinge võtta.

fodd
26.03.05, 21:09
mind paniu videos imestama Samuel Osei Kuffour .Ma arvasin et ainult eurooplased on nii emotsionaalsed.Hispaanlaste kaotust ma mäletan ka veel väga hästi(penaltites)

Erko
27.03.05, 23:14
Algselt postitas eestimees

eheee see video on minu tehtud:õnnelik: tore et see jõudis ka eetsi jalka huvilisteni...

see oli battistoni ja shumacher vaheline juhtum 1986 MMil, battiston sai ajupõrutuse ja mängis küll edasi hiljem

ära tõin ka tackles mis lõpetasid nii marco van basteni kui ka tegelt paul cascoigne karjääri

Minu austus sulle! See on parim jalgpallivideo, mis ma näinud olen. Isegi nedel inimestel, keda jalka ei huvita on see silma vesisemaks nagu võtnud. Ma nagu sealt ühest foorumist leidsin selle teema ja seal oli, et sa enam ei tee neid. Miks??? Annet ja teadmisi on nagu ju.

eestimees
27.03.05, 23:16
Algselt postitas insect

Minu austus sulle! See on parim jalgpallivideo, mis ma näinud olen. Isegi nedel inimestel, keda jalka ei huvita on see silma vesisemaks nagu võtnud. Ma nagu sealt ühest foorumist leidsin selle teema ja seal oli, et sa enam ei tee neid. Miks??? Annet ja teadmisi on nagu ju.
ei viitsi eriti sest see võttis kauau kauau aega aga hek kunagi teeb veel ei oska öelda..............................

Erko
27.03.05, 23:29
Kaua kaua võttis, aga mega hea asi sai kokku ikkagi.

fodd
27.03.05, 23:35
ma olen ise ka teinud igast videolõike jatahaks teha veel eriti just jalgpallist aga mul pole õrna aimugi kust saada siukseid videosid
kust sina said

Aramis
28.03.05, 01:14
Megavideo!
Teiseks kolmadaks jääb minu jaoks mängulõpu kaotuse mõju Bayerni mängiajtele ja koduEMi finaali kaotuse reaktsioon Ronaldo näol. Kuid esimeseks ka mul videolt emotsioonituna paistnud Escoobari omavärav. See pani kohe edasisele mõtlema ja tegi sellest selgelt suurima heartbreakeri.

eestimees
28.03.05, 14:08
TÄNAN TÄNAN et mu video meeldis
mul on 80 cd jalka stuffi aga need mis mul on te vaevalt saate kuskilt sest need ammu saadud juba........................mul oli kunagi oma jalka video leht ka aga selle panin kinni

Erko
28.03.05, 18:26
Mnjaa sellega on ju nii, et kui selline leht teha siis on kasutajaid vb küll piisavalt aga videod võtavad suht palju ruumi ja raske on kasutajtelt selle eest raha nõuda. Võiks mingi itv.ee taoline asi olla. Ise küll ostaks.

metsaline
02.07.05, 18:07
see oli tõesti hea video...ikka päris halb tunne võib olla pärast otsustava penalti mööda löömist...escopar respect

Oll
06.07.05, 02:06
Roberto Baggio:( :( :(

manitaaz
10.07.05, 01:58
uskumatult hea video, suured tänud, esimesed kaks korda võtis silma küll suhteliselt vesiseks, Suured tänud

Silver
11.07.05, 20:57
Meeldis ka mulle see video. Rohkem oleks võinud olla loomulikult kvaliteetsemat materjali ja mõnes kohas mõni sõnapaar viiteks, mis situatsiooni või olukorraga tegemist on, aga üldjoontes viispluss! ;)

Oll
11.07.05, 21:21
Algselt postitas Aramis

Megavideo!
Teiseks kolmadaks jääb minu jaoks mängulõpu kaotuse mõju Bayerni mängiajtele ja koduEMi finaali kaotuse reaktsioon Ronaldo näol. Kuid esimeseks ka mul videolt emotsioonituna paistnud Escoobari omavärav. See pani kohe edasisele mõtlema ja tegi sellest selgelt suurima heartbreakeri.

See Escobari OG oli jah asi, mis mind ka pikaks ajaks mõtlema pani.

eestimees
11.07.05, 22:01
Algselt postitas Silver

Meeldis ka mulle see video. Rohkem oleks võinud olla loomulikult kvaliteetsemat materjali ja mõnes kohas mõni sõnapaar viiteks, mis situatsiooni või olukorraga tegemist on, aga üldjoontes viispluss! ;)

aitab minu kiitmisest:D tänan igastahes kommide eest

Oll
11.07.05, 22:10

Ära nüüd aupaistel peesitama jää, vaid rõõmusta meid jälle!

eestimees
11.07.05, 23:00
Algselt postitas Oll

ma ei viitsi mingeid selliseid compe teha mida teeb igaüks ja nett on neid täis tahaks midagi huvitavat nahu näiteks emotsioonid jälle soundtrack - wonderful world:D

Oll
12.07.05, 00:17

Algselt postitas Oll

ma ei viitsi mingeid selliseid compe teha mida teeb igaüks ja nett on neid täis tahaks midagi huvitavat nahu näiteks emotsioonid jälle soundtrack - wonderful world:D
:ham4: ANNA MINNA!!!

Kersti
12.07.05, 02:52
Jah, tõesti väärt video oli. Kas kellelgi on veel midagi taolist?

eston maravilha
12.07.05, 15:08
re: escobar

teda ei lastud maha omavärava pärast, vaid lihtsalt mingi baarikakluse käigus jäi kuuli ette

eestimees
12.07.05, 18:58
Algselt postitas eston maravilha

re: escobar

teda ei lastud maha omavärava pärast, vaid lihtsalt mingi baarikakluse käigus jäi kuuli ette
esobar tuli restoraanist välja oma naisega ja siis tulid mitu mitu meest ülbama ning ajend oli ka neil see omaväravav, lasid 12 kuuli vennale ning ainult osad neist saadi kätte

Martin
12.07.05, 19:00
esobar tuli restoraanist välja oma naisega ja siis tulid mitu mitu meest ülbama ning ajend oli ka neil see omaväravav, lasid 12 kuuli vennale ning ainult osad neist saadi kätte

Kuulid või?

Muidu pooldan Estoni teooriat.

eestimees
12.07.05, 19:15
Algselt postitas Martin

Kuulid või?

ära vaidle nuh kui ei tea mis komme see on???? ewi

Andres Escoba läks oma tüdruk-sõbraga restorani ja hiljem väljudes sealt lasid talle 12 kuuli kerre meesterühm, kellest 3 saadi hiljem kätte.

vsjoo kõik end nii see oli ja on

vello99
12.07.05, 22:38
vastus on 9

eestimees
12.07.05, 23:01
Algselt postitas vello99

vastus on 9
mis 9ksa? 9kuuli vä?

eston maravilha
13.07.05, 01:40
ühe-xa-xa?

Saarlane
14.08.05, 16:33

Hoopis 1982 MM-il juhtus see õnnetus

Saarlane
14.08.05, 16:34

Algselt postitas Martin

Kuulid või?

Andres Escoba läks oma tüdruk-sõbraga restorani ja hiljem väljudes sealt lasid talle 12 kuuli kerre meesterühm, kellest 3 saadi hiljem kätte.

Olen kuulnud ka, et need kuulid keevitati talle kerre hoopis kodutrepi ees.

Mõnuagent 007
14.08.05, 20:14
Algselt postitas saarlane1234

Algselt postitas Martin

Kuulid või?

ja mina olen hoopis kuulnud, et Escobar olla maha lastud mänguvõlgade tõttu, mis tal kohaliku all-maailma ees oli. See, et juhtumit seostatakse omaväravaga, on lihtsalt inimeste sensatsioonihimu ehe näide

eestimees
14.08.05, 20:43
Algselt postitas dannar

Algselt postitas Martin

Kuulid või?

ja mina olen hoopis kuulnud, et Escobar olla maha lastud mänguvõlgade tõttu, mis tal kohaliku all-maailma ees oli. See, et juhtumit seostatakse omaväravaga, on lihtsalt inimeste sensatsioonihimu ehe näide

mina ei te amida te kuulnud olete aga ma olen artiklit selle kohta lugend järgminew tuleb pakub äkki et jäi kohalikus säästumarketis vahele varastamisega

Oll
15.08.05, 00:59
Algselt postitas dannar

Algselt postitas Martin

Kuulid või?

Olen kuulnud, et Ariel võtab ära kõik plekid:oih:

Maarja
06.09.05, 00:20
:kurb1: :kurb1: :kurb1: :kurb1: :kurb1: :kurb1: :kurb1: :kurb1:
Väga hea muusika valik....

Muideks ma hakkasin ka kolmas ja neljas kord seda videot vaadates töinama.

Hanzalu
05.10.05, 12:17
eestimees sa võiks proovida teha midagi WATTS stiilis... mõnikord võtab isegi naerust pisara silma..:)

eestimees
05.10.05, 13:40
Algselt postitas Hanzalu

eestimees sa võiks proovida teha midagi WATTS stiilis... mõnikord võtab isegi naerust pisara silma..:)

mis stiil on WATTS?

Hanzalu
05.10.05, 14:40
Sa pole eurospordi pealt WATTSI vaadanud?
seal on igasuguseid asju, naljakaid, tõsiseid hoope, imelikke asju... igast huvitavat..
kui võimalus sis passi peale Eurospordil.. seal vahepeal ikka tuleb seda.. ma kindlat aega ei tea

eestimees
05.10.05, 15:11
Algselt postitas Hanzalu

Sa pole eurospordi pealt WATTSI vaadanud?
seal on igasuguseid asju, naljakaid, tõsiseid hoope, imelikke asju... igast huvitavat..
kui võimalus sis passi peale Eurospordil.. seal vahepeal ikka tuleb seda.. ma kindlat aega ei tea

selge

Erko
05.10.05, 16:47
Watts on ju enamasti lihtsalt klipid järjest. Seal nagu sisu kui sellist pole kokku pandud.

Hanzalu
05.10.05, 22:05
ma mõtlesin rohkem seda, et võib teha sellise mõnusa klipi naljadest, õnnetutest kohtadest või sis imelikkest, aga ainult jalgpalliga seoses

Aramis
06.10.05, 23:42
Escobariga seoses (http://sports.yahoo.com/sow/news?slug=ap-colombia-slainplayer&prov=ap&type=lgns)

k0x
07.11.05, 18:28
Colombian players continue to be targeted by threats. At least two former professional players have been killed in the past three years.

jube elu seal Columbias :( ;)

Erko
07.11.05, 18:35
Algselt postitas k0x

Colombian players continue to be targeted by threats. At least two former professional players have been killed in the past three years.

Eelmine aasta oli ka vist Columbias või mõnes muus Lõuna-Ameerika riigis, et klubi omaniks või keegi sõitis autoga väljakule ja tahtis kohtuniku alla ajada või midagi sellist.

Saarlane
15.11.05, 21:09
Kõige hingeminevam koht videos oli mulle see, kui mingi vend lohutas seal Rose Bowli staadionil Roberto Baggiot peale penalty shoot-outi.

k0x
16.11.05, 22:50
Algselt postitas insect

Algselt postitas k0x

Eelmine aasta oli ka vist Columbias või mõnes muus Lõuna-Ameerika riigis, et klubi omaniks või keegi sõitis autoga väljakule ja tahtis kohtuniku alla ajada või midagi sellist.

Loodan et Eesti kunagi fännid nii hulluks ei lähe :oih: :)

Kaspy
19.11.05, 11:59
Algselt postitas insect

Algselt postitas k0x

Kas ta mitte maha ei lasknud seda kohtunikku ja minu arust juhtus see kuskil lähemal,võibolla ajan sassi :oih:

Erko
20.11.05, 23:44
Algselt postitas Kaspy

Algselt postitas insect

Algselt postitas k0x

Kas ta mitte maha ei lasknud seda kohtunikku ja minu arust juhtus see kuskil lähemal,võibolla ajan sassi :oih:

Võib olla tõesti, seal Lõuna Ameerikas on taolisi juhtumeid muidu küll ju küll. Temperament on selline.

MihkelPallak
22.11.05, 14:26
väga kõva video

MihkelPallak
25.11.05, 19:32
ma olen seda neli päeva järjest vähemalt kolm korda vaadanud:jump1: :silm4:

eestimees
26.11.05, 14:40
Algselt postitas mihkelpallak

ma olen seda neli päeva järjest vähemalt kolm korda vaadanud:jump1: :silm4:

tänan et sulle meeldis mu video

Stiivi
09.12.05, 07:58
ega kellegil juhuslikult aranburule sissesõitmise videot pole?

Jasper
09.12.05, 13:53

eheee see video on minu tehtud:õnnelik:

huvitav...tavaliselt ei oota nii häid asju rahvuskaaslastelt;) igatahes KIITUS!
olen huvitatud ka sinu teistest teostest:)

Saarlane
09.12.05, 15:37
Jah, võiks teha ka video jalgpalli õnnelikest hetkedest;)

Jasper
09.12.05, 16:27

Jah, võiks teha ka video jalgpalli õnnelikest hetkedest;)
noh kuidas võtta...selles break hearts videos olid paljud minu lemmikud sees(milani ja itaalia mängijate näol)...see kui mulle näidatakse ülevat momenti kuidas treze rõõmustab pärast mm-i eriti üles ei kütaks.

eestimees
09.12.05, 16:57
Algselt postitas Jasper

eheee see video on minu tehtud:õnnelik:

huvitav...tavaliselt ei oota nii häid asju rahvuskaaslastelt;) igatahes KIITUS!
olen huvitatud ka sinu teistest teostest:)

see on ainus mis teind olen

RVN
10.12.05, 00:43
Algselt postitas insect

http://www.zone.ee/jalgpallivideodnetis/jalgpallivideo/FootBallHeartBreaks.wmv

siin ta on

See video läks kyll nii hinge,et nutt tuli kurku:(

eestimees
24.01.06, 13:27
keegi selle ülesse saab riputada?

gamer
24.01.06, 21:18

Riputa sina, pidid ju autor olema vms.

eestimees
24.01.06, 21:24
Algselt postitas gamer

Riputa sina, pidid ju autor olema vms.

leidsin cdlt juba ülesse

Zaeka
04.02.06, 14:34
Öelge keegi mis laul seal taustaks mängib?

Video on muidugi super.

Mikusiku
04.02.06, 14:40
Algselt postitas Zaeka

Video on muidugi super.
Evanescense - My Immortal oli minu mäletamist mööda.

Zaeka
04.02.06, 14:54
Algselt postitas Mikusiku

Algselt postitas Zaeka

Video on muidugi super.
Evanescense - My Immortal oli minu mäletamist mööda.

Tänud

Silver
13.02.06, 20:25
On midagi uut kah kellelgi plaanis teha? Hea valdkond, kus natukene kokku kruttida. Materjali peaks olema piisavalt.

2mSööt3mMööda
13.02.06, 20:33
hästi kokku klopsitud, hea muusika ja efektidega Operi compilation oleks päris teretulnud ma arvan :P

eestimees
13.02.06, 20:50
Algselt postitas daywalker

hästi kokku klopsitud, hea muusika ja efektidega Operi compilation oleks päris teretulnud ma arvan :P

tema video arhiiv on väga piiratud ainult käputäis lõike

2mSööt3mMööda
13.02.06, 20:54

Algselt postitas daywalker

tema video arhiiv on väga piiratud ainult käputäis lõike
midagi ikka saaks. Päris paljudel on ju eesti koondise mängud olemas cd\'e peal + roda väravad jne. Hooaja lõpus võiks mõni oskajam ju midagi teha...

Meelis M
14.02.06, 02:01
Jah, ega mafiat ei tasu ilmaaegu ärritada ju.

eestimees
11.02.07, 20:07
http://youtube.com/watch?v=zfUXnIaBXss

Aramis
14.02.07, 20:06
Uskumatu video... Minu jaoks võimatu seda vaadata ilma tõsise tundeta...Ka viiekümnendal korral pressib pisara välja ..Olles ise läbi elanud neid hetki teleka taga - eriti´tuttavad on Bayerni meeste tunded - neid näitab siin väga hästi- mitut erinevat järjest lõpetades Kuffouriga, kes võimatunakirjeldatava meeleheitega peksab rusikaga vastu muru. Nagu ma alustasin - uskumatu video!

lunge
30.11.13, 06:23
Näita nüüd seda videot....
Minu lemmik heade/halbade emotsioonide video. olen tahtnud seda videot nii kaua aega näha. palun näita.

Tanel
30.11.13, 11:46
Näita nüüd seda videot....
Minu lemmik heade/halbade emotsioonide video. olen tahtnud seda videot nii kaua aega näha. palun näita.

http://www.dailymotion.com/video/xrjbo_football-heartbreak_sport