320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

CD-jalgpallurite database

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    CD-jalgpallurite database

    Soovin osta CD-maailma jalgpallurite database.Milline on selle CD nimetus, et voiks seda tellida CD pooest ? Aitah.

    #2
    Vastus teemale \'CD-jalgpallurite database\'

    mismõttes database, statistilise poole pealt, pole sellist asja nagu cd peal näinudki

    Kommentaar


      #3
      Vastus teemale \'CD-jalgpallurite database\'

      Mul on vaja CD-maailma jalgpallipallurite databaasiga (pallurite karjaarid)

      Kommentaar


        #4
        Vastus teemale \'CD-jalgpallurite database\'

        Algselt postitas Stas


        Mul on vaja CD-maailma jalgpallipallurite databaasiga (pallurite karjaarid)
        Kunagi kasutasin mängijate ajaloo/andmete/mis iganes asjade uurimiseks mingi jalka manager mängu database\'i, mis oli päris põhjalik. Mäng ise mind ei tõmmanud aga database oli küll väärt asjandus - kerge kasutada ja kõvasti infot täis.
        Joga Bonito!!!

        Kommentaar


          #5
          Vastus teemale \'CD-jalgpallurite database\'

          Algselt postitas daywalker


          Algselt postitas Stas


          Mul on vaja CD-maailma jalgpallipallurite databaasiga (pallurite karjaarid)
          Kunagi kasutasin mängijate ajaloo/andmete/mis iganes asjade uurimiseks mingi jalka manager mängu database\'i, mis oli päris põhjalik. Mäng ise mind ei tõmmanud aga database oli küll väärt asjandus - kerge kasutada ja kõvasti infot täis.
          etkel ainuke selline asi FMi database või siis varem CM\'i, ka suhti põhjalik ja väikese tarkuse juures võimalik kõik sealt välja eksportida

          Kommentaar

          Working...
          X