PDA

View Full Version : Wigan Athletic FC

fc mongoolia
27.01.05, 01:09
veel üks huvitav meeskond kes sel hooajal on tõsiselt käsile võtt pääsu kõige kõrgemasse seltskonda,hetkel ollakse siis 2kohal,eespool on siis ipswich town ja 3 sunderland.saadud on 16võitu,9viiki ja 5 kaotust ja punkte hetkel 57.
kodumänge peetakse 25 000 inimest mahutavas The JJB Stadium-il mis valmis alles 99a augustis.meeskond on tuntud ka hüüdnime järgi Latics.klubi on asutatud 1897 a. ja algul kandis meeskond nime wigan county ja esimene ametlik mäng peeti 1897 1 september Burton Swiftsi vastu.hiljem kandis meeskond nime ka Wigan Town ja 1921 sai meeskonna nimeks Wigan Boroug.esimene mäng nüüdse nimega wigan athletic mängiti Springfield Park-is 5106 fänni silme all ja kahjuks kaotati Port Vale Reserv meeskonnale 0-2.
sellel hooajal on kõige rohkem väravaid kirjas Nathan Ellington 17 järgneb Jason Roberts 13 tabamusega ja kolmas täpsuskütt on Lee McCulloch 10 koliga.

viimane mäng peeti watfordiga ja saavutati võitluslik viik 2-2.väravd meie poolt siis Lee McCulloch (25, 52).koosseis siis selliene Filan, Eaden, Thome, Jackson (c), Baines, Teale, Bullard, Flynn (Mahon 50), McCulloch, Roberts, Ellington.
järgmine mäng on kavas 5 veebruaril kui kodustaadionil võõrustatakse tabeli 16-ndat stoke city-t.

üritan kõik siis vähekenegi selle meeskonna tegemistega kursis hoida.

runno
27.01.05, 01:35
Wigan on Championshipis kõrgetel kohtadel, aga fänne on nii vähe. Miks?

Matis
27.01.05, 13:31
Algselt postitas runno

Wigan on Championshipis kõrgetel kohtadel, aga fänne on nii vähe. Miks?

See on puhtalt oletuslik, kuid ilmselt on Wiganis spordiala number üks rägbi, millega nad Inglismaal tipus.

Karla
27.01.05, 15:17
Algselt postitas fc mongoolia

üritan kõik siis vähekenegi selle meeskonna tegemistega kursis hoida.

vaevalt,kui sa foorumit aastas paar korda külastad.

mjkk
27.01.05, 15:21
jep, karlal on õigus... milles tulenevalt - ehk võtad siis wigani tegemistega kursis hoidmise enda kanda? saad ühe postituse juurde sellele küsimusele vastates ja paar tükki iga nädal, kui on, millest rääkida. ja mõtle, kui midagi põnevat hakkab juhtuma... ütleme tubli kümnene laks nädala peale. teed ära?

Karla
27.01.05, 15:26
Algselt postitas mjkk

jep, karlal on õigus... milles tulenevalt - ehk võtad siis wigani tegemistega kursis hoidmise enda kanda? saad ühe postituse juurde sellele küsimusele vastates ja paar tükki iga nädal, kui on, millest rääkida. ja mõtle, kui midagi põnevat hakkab juhtuma... ütleme tubli kümnene laks nädala peale. teed ära?

Mina ikka ei hakka mingist wiganist rääkima.
Mind ei huvita selline klubi.

mjkk
27.01.05, 15:27
ah mis sa ajad. ütle siis kohe, et etv sporditoimetus ei ole wiganist huvitatud. lambad raisk!

mcnamara
27.01.05, 15:28
Tulevik on (oeh, ma pidin järgi vaatama) hirmus hirmus hirmus sinine. (http://www.wiganlatics.premiumtv.co.uk/page/WorldKickOff)

Karla
27.01.05, 15:32
Algselt postitas mjkk

ah mis sa ajad. ütle siis kohe, et etv sporditoimetus ei ole wiganist huvitatud. lambad raisk!

kui isegi etv sporditoimetuses oleks wigani kohta uudiseid,siis ma ikka ei hakka siia kirjutama.

budu
27.01.05, 15:43
aga karla mis sul siis wiagni vastu on.

Karla
27.01.05, 15:45
Algselt postitas budulojus

aga karla mis sul siis wiagni vastu on.

midagi pole.Kus ma seda väitsin?

SleepWalking
27.01.05, 16:12
Algselt postitas Karla
kui isegi etv sporditoimetuses oleks wigani kohta uudiseid,siis ma ikka ei hakka siia kirjutama.

mulle on siiamaani jäänud küll mulje, et sa kopid ja peistid neid uudiseid siia valimatult. nüüd aga tuleb välja, et kirjutad uudiseid ise ümber. tubli!

fc mongoolia
09.03.05, 15:09
vaatan et see teema on väga karla tegemistele suunatud aga nüüd natukene ka siis wigani kohta ka midagist mis juhtunud.hetkel siis liider kohta jagamas sunderlandiga kes viimastes mängudes on väga heas hoos.
5.veebruaril saime siis 0-1 tappa stoke city käest.
12.02 võõrsil võit Crewe 1 - 3
J Roberts 3
N Ellington (pen) 68
J Roberts 76

19. tehti tuul alla veel eelmine hooaeg premieris mänginud leedsile 3-0 ja väravd siis Ellington 10
J Roberts 56
A Mahon 75

23.mäng covenrtyga võõrsil ja võit sai siis kirja tulemusega 1-2
G Teale 9
N Ellington 68

26.valus kaotus gillinghamilt 2-1 N Ellington 55

5.märtsil saime siis magusa võidu ipswishilt 1-0 N Ellington (pen) 43 kuigi jah läbi pennu aga võit on võit.
järgmine mäng siis millwalli vastu 12 märtsil.tähtis mäng toimub 5.aprill kui kodus saab mõõtu võtta hetkel liider kohta jagava sunderlandiga.

siin ka siis wigani väravakütid:
Nathan Ellington 22
Jason Roberts 16
Lee McCulloch 10
Alan Mahon 6
Jimmy Bullard 2
Gary Teale 2
Leighton Baines 1
Michael Flynn 1
Matt Jackson 1
Per Frandsen 1
David Graham 1

runno
09.03.05, 19:03
Kui Sa siin juba möllad, äkki kirjutad natuke klubi võimalikest mängudest tühjade tribüünide ees. Kas? miks? Kellega?
Aitäh juba ette...

Jyrka
09.03.05, 22:58
WE COME FROM WIGAN AND LIVE IN MUDHUTS! OOOH AAAH OOH OOH AAH WHO TO BE A WIGANA!

fc mongoolia
17.07.05, 17:56
jee wigan siis nyyd körgliigas aga kahjuks sellise kooseseisuga tuleb lihtsalt peksupoiss olla kuigi loodan et poisid ennest yletavad.luban pikema kommentaari meeskonna käekaigukohta juulilöpuks kui enamus treeningmänge on toimunud.

EgoTrip
17.07.05, 22:03
hea jah, et nad see aasta said kõrgliigasse.

eelmine aasta oli kahju vaadata, et terve hooaja hästi mänginud klubi keeras hooaja lõpu persse

budu
27.09.05, 00:01
nyyd on körgliigas ka väga hästi aöustaud aga bolton saab olema ikka väga köva pähkel

budu
22.10.05, 19:49
krt wigani imeline hooaeg jätkub,täna siis tömmati kott aston villale pähe.kui hooaja algul pakuti wiganit kindlaks väljakukujaks siis nemad arvavad teistmoodi.

Pealik
22.10.05, 20:05
Tra...mulle hakkab see Wigan peale igat vooru aina rohkem ja rohkem meeldima. GO WIGAN:D

Pealik
29.10.05, 17:42
Hehee, jälle häid uudiseid, Fulham kotis 1:0. Värav siis selliselt vahvalt poisilt nagu Chimbonda:P That\'s my boy

Zlatan
29.10.05, 17:44
Ei tea mitmes 1:0 võit see juba on ja jällegi täiesti viimastel minutitel löödud väravast võit. :)
Tabelis tõusti nüüd teiseks 22-ne punktiga.

eestimees
29.10.05, 18:11
Algselt postitas Zlatan

Ei tea mitmes 1:0 võit see juba on ja jällegi täiesti viimastel minutitel löödud väravast võit. :)
Tabelis tõusti nüüd teiseks 22-ne punktiga.

wigan teeb sama mis ipswich tegi paar aastat tagasi

budu
29.10.05, 18:49
aga see ju yldse esimsest korda kui wigan körgliigas mängib.köik pakkusid neid kindlateks väljakukkujateks aga asi kipub kövasti teistmoodi minevat,jätkuks aint seda jaksu edasi nii panna

EgoTrip
29.10.05, 18:57
väga sümpaatne klubi
on ju tore, kui nii kindlalt viimaseks pakutud klubi on hetkel teisel kohal
kuigi õnne peab ka olema, on nad siiski hästi mänginud

skint
29.10.05, 19:03
Teeme fännklubi! Wigan maailmameistriks! Praegu tegelen juba koduka kallal... külastage kindlasti www.hot.ee/wiganiathleedixid

Ei no tegelt mulle ka meeldivad üllatused ju...

budu
29.10.05, 19:11
millal valmis saab??? köigepealt bolton ja siis olen ma nyyd wigani mitteametlik fänn

eston maravilha
29.10.05, 19:20
õu kaad

Karla
29.10.05, 19:25
Algselt postitas budulojus

millal valmis saab??? köigepealt bolton ja siis olen ma nyyd wigani mitteametlik fänn
:naer3: :naer5:

budu
29.10.05, 19:55
karla tasa

marcello
29.10.05, 21:12
lojus,milla see tore asi juhtub,et sul püsiühendus ära võetakse või siis doosi suurendatakse?

mcnamara
05.11.05, 22:05
Imepärane teekond jätkub tänagi. Pompey on aeglane ja kohmakas - Wigan lööb aga oma võimalused ära. Nagu pea igas mängus seni. Esimeses voorus Chelsea vastu nähtu ei olnudki niisiis silmapete, Wigan on tõepoolest selle sügise suur tegija Premieris.

OskarM
05.11.05, 22:57
Wigani mängu kades jäi tunne, et vaatame vastu selle hooaja KUUENDALE meeskonnale. Euroopa on ootamas neid, kes on julged! :)

mömm
06.11.05, 02:22
kuidas selline asi üldse võimalik on ja veel nii kaua

Epic
06.11.05, 12:06
Ennustan, et nüüd on Wigani kõrge lend lõpenud ja seitsme nädala pärast kükitatakse juba turvaliselt tabeli keskel.

tkkt
06.11.05, 12:43
Karta on. Peaaegu alati juhtub nii meeskonnaga, kes on tõusnud premieri ning hooaega hästi alustanud - teine pool hooajast läheb kõik perse. Kahju, aga tõsi!

mcnamara
06.11.05, 12:57
Oh milline kadeduseuss vaeseid ManU ja Arse toetajaid praegu närib. Lõbus lugeda.

fitti
06.11.05, 13:03
Algselt postitas mcnamara

Oh milline kadeduseuss vaeseid ManU ja Arse toetajaid praegu närib.

üldistused, üldistused..
wigani võiduseeria katkemist on lihtsalt praegu suht ohutu ennustada, arvestades, et järgmises voorus näiliselt taas ree peale saanud Arsenali vastu mängitakse. ;)

SleepWalking
06.11.05, 13:15
Algselt postitas fitti
wigani võiduseeria katkemist on lihtsalt praegu suht ohutu ennustada, arvestades, et järgmises voorus näiliselt taas ree peale saanud Arsenali vastu mängitakse. ;)

aga ilmselt mitte kauaks, sest varsti peale seda mängitakse ju lootusetult kelgu pealt maas manyoo vastu ... ;)

tegelikult tahtsin aga küsida, et miks mcn on selliseks demagoogiks muutunud?

fitti
06.11.05, 13:21
siinkohal võib sul kogunisti õigus olla.

Three_Nil
13.11.05, 22:27
pakun, et Wigan saab Inglismaal kõrgema koha kui Osasuna Hispaanias
muidugi Chimbonda on selle aasta leid. Kus qrt see vend tuligi? Täielik äss tundub olevat. Loodame, et ärakukkumist ei tule siis meeskonnal
Ning Jewell tundub olevat täielik geenius. Hooaja algul küll kritiseeriti, et ei ostnud ühtegi meest suure raha eest, aga näed nüüd. Ässad koos
nüüd ka 2 kuud järjest parim treener. Tubli, rohkem polegi nagu midagi öelda

Jyrka
13.11.05, 22:30
Ma tahan seda öelda, et ma olin Wigani fänn enne kui nad kuulsaks said. Ma olin Wigani fänn enne kui nad kuulsaks said.

Three_Nil
13.11.05, 23:02
Ma pakun poja, et sa enne hooaja algust sa ei teadnudki, et sellline klubi nagu Wigan on olemas.
Kui peaks valima keda fännata/pooldada, siis Tottenham oleks selline klubi, kuigi pole just midagi saavutanud viimasel ajal, on siiski üks sümpaatsemaid klubisid

Jyrka
13.11.05, 23:10
http://foorum.soccernet.ee/read.php?TID=807 :lahe:

Three_Nil
13.11.05, 23:17
ok.
põline Wigani fänn, i obey to you

Darren
14.11.05, 01:10
Ma isegi mäletan seda rõõmsat Wigani spämmi soccerneti jutukas aastal 2002 vms :)

eston maravilha
14.11.05, 02:15
we hate wigana ooh ahh we hate wigana!

freeman
14.11.05, 21:19
Wigan üks lemmikuid :)

golo
14.11.05, 22:02
selle hooaja üllataja
elame ja näeme...
pakkuks talle kokkuvõttes siiski kohta seal 6-8

EgoTrip
14.11.05, 22:10
Algselt postitas freeman

Wigan üks lemmikuid :)

kes sul enne hooaja algust lemmik oli?
Manu? enam ei võida jah? deem, kahju siis

eston maravilha
11.01.06, 01:53
spordipoe staadioni asemel tuleks osta uus, mille valgustus töötab 90 minutit + üleaeg + vaheaeg

mcnamara
11.01.06, 10:19
Wigani imest. (http://football.guardian.co.uk/comment/story/0,9753,1683748,00.html)
Tegelikult me peaksime kõik neile kaasa elama - midagi taolist pole Inglismaal väga kaua aega nähtud.

rohelineKonn
11.01.06, 11:48
Wigan on klubi, kes ei ole harjunud suur olema, ning sellest tulenevalt ei oska nad ka suure ja soliidsena käituda:

From The Sun:

And Jewell could not resist a dig at the Elland Road outfit ahead of next week’s replay, following Saturday’s 1-1 draw.

He said: “Leeds have done us a big courtesy. They’re not prepared to put the FA Cup replay back from Tuesday to Wednesday, which means we’ll have to play two games in the space of three days.

“If they ever get back in the Premiership they might encounter the same problem.”

pool aastat premis ja juba mõtlevad, et CCC klubi peaks neile alt üles vaadates ütlema, et: \"heaküll suured Wigani onud. puhake pealegi, ega meil seda Sky raha vaja ei olegi\".

\"..if they ever..\" - tropp!

samuti meenutavad Leedsi foorumid tema kevadist kommentaari mängujärgsel pressikonverentsil, kus Jewell ületas isegi Mourinho taset öeldes, et vastane tegi neile võitmise väga lihtsaks.

Aga noh mis teha - esimest põlvkonda rikkad inimesed ei oskagi ülbitsemisest hoiduda.

eston maravilha
11.01.06, 13:04
WE HATE WIGANA!!!

muretsegu varugeneraator ja siis tulgu mölisema

Jyrka
19.01.06, 17:30
wiggum!

ps kas keegi saaks teema pealkirja ilusaks teha? :) aitäh

Tomek
21.01.06, 19:54
OI OI OI!
Wigan on tuline:punastama

mcnamara
21.01.06, 20:11
No näe, kui tore poiss on Neil Mellor. Lust kuulda tema võiduväravast. Ja minu hirm, et ta vahest kohe algkoosseisu ei pääse, oli päris mõttetu. :)

skint
21.01.06, 20:18
No Wigan pidi igatahes päris nutuses seisus olema, et ta kohe platsile sai. Vigane ja vähese mängupraktikaga, nagu ta viimasel ajal vist olnud on. Rääkimata sellest, et mees on sel tasemel suurel määral tundmatu suurus. Nagu ka muul tasemel.

Sajets
21.01.06, 20:23
Algselt postitas skint

No Wigan pidi igatahes päris nutuses seisus olema, et ta kohe platsile sai. Vigane ja vähese mängupraktikaga, nagu ta viimasel ajal vist olnud on. Rääkimata sellest, et mees on sel tasemel suurel määral tundmatu suurus. Nagu ka muul tasemel.

Puhta lollus. Poisi goals-per-minutes oli Pooli eelmise hooaja parim. Poleks vigastatud saanud, oleks tal ka rohkem ette näidata. Kui ta vaid kuskil 10 kilo kõhu ümbert loovutaks, siis saaks tast uue skauser-kollimasina. Ja tore on see, et ta tahab ise ka tagasi tulle ja end tõestada.

Ja väidetavalt olevat ta blinderi mänginud. Niiet ei olnud mingi suvaline tonks viimasel minutil.

skint
21.01.06, 20:50
Vastan samaga: lollus! Mis näitaja see väravad minuti kohta on? Kui see tal tõesti eelmisel aastal liverpooli parim oli, siis näitab see pigem teiste ründajate nõrkust... Minutite arv tuleb tal minu meelest päris korralik. 5 väravat, oleks ta siis need kõik löönud kõik vahetusest sekkudes, aga paljudel juhtudel oli ta algkoosseisus ja vahetati teise poolaja alguses välja. Pakun põhjuseks, et kuningas ja kõiketeadja Rafa arvas, et ta oli lihtsalt kehv ja keski Pongolle on sel hetkel temast parem.

Ja 10-kilo-jutt? Jällegi. Kui see ei takistanud tal meeskonna, kus ta taktikat ei tunne ega kokkumängust midagi ei tea, ridades blinderit mängimast, siis miks mitte kuskil mujal? West Ham?

mcnamara
21.01.06, 23:11
Eelmiste härrasmeeste kraaklemisest siin teemas ei saanud ma mõhkugi aru, küll aga on minul kui jalgpallivõhikul tore märkida, et lisaks Neilile on ka teine \'pooli kirja kuuluv mängija täna võiduvärava löönud! Le Tallec nimelt. Vabandan off-topic\'u pärast.
Ka väljalaenatud \'pool on parem kui Arsenal! :)

Martin
21.01.06, 23:14
Neilile on ka teine \'pooli kirja kuuluv mängija täna võiduvärava löönud! Le Tallec nimelt.

S. Watson (o.g.)

mcnamara
21.01.06, 23:15
Algselt postitas Martin

Neilile on ka teine \'pooli kirja kuuluv mängija täna võiduvärava löönud! Le Tallec nimelt.

S. Watson (o.g.)

Mina loen ainult The Beebi. (http://news.bbc.co.uk/sport1/hi/football/eng_prem/4612222.stm) :P

Martin
21.01.06, 23:20

Algselt postitas Martin

S. Watson (o.g.)

Mina loen ainult The Beebi. (http://news.bbc.co.uk/sport1/hi/football/eng_prem/4612222.stm) :P

Mis ütleb ka seda: But referee Phil Dowd played on and Le Tallec\'s shot was heading wide before taking a deflection off Steve Watson and wrong-footing Tomasz Kuszczak.

Muidugi. Kui Peter Crouchi värav, kuigi enne väravajoone ületamist puutusid palli veel kaks mängijat, tema nimele pandi, poleks ime, kui seegi läheb Tallecile kirja.

mcnamara
21.01.06, 23:21
Algselt postitas Martin

Algselt postitas Martin

S. Watson (o.g.)

Mis ütleb ka seda: But referee Phil Dowd played on and Le Tallec\'s shot was heading wide before taking a deflection off Steve Watson and wrong-footing Tomasz Kuszczak.

Muidugi. Kui Peter Crouchi värav, kuigi enne väravajoone ületamist puutusid palli veel kaks mängijat, tema nimele pandi, poleks ime, kui seegi läheb Tallecile kirja.

Goals: Le Tallec 72.

Martin
21.01.06, 23:24
Goals: Le Tallec 72.
Kas teeme nüüd võistluse, kes suudab rohkem sobivaid lehekülgi leida? Võiks ju. :)

Sajets
22.01.06, 16:59
Algselt postitas skint

Ja 10-kilo-jutt? Jällegi. Kui see ei takistanud tal meeskonna, kus ta taktikat ei tunne ega kokkumängust midagi ei tea, ridades blinderit mängimast, siis miks mitte kuskil mujal? West Ham?

Sellise kehaga sa Rafat ja Pacot ei rõõmusta. Ja kui sa vead ikka 10 liigset kilo järel, siis pikema aja jooksul väsid sa kiiremini. Ja see, et ta blinderi mängis, näitab seda, et poisis on potensiaali küllaga ja pikk pausi järel on energiat küllaga. Kuid ta peab iseennast aitama ja väheke pitsaga koomale võtma. Küsigu nõu super-fit Riiselt näiteks :)

eston maravilha
22.01.06, 17:02
Algselt postitas Sajets

Kui ta vaid kuskil 10 kilo kõhu ümbert loovutaks, siis saaks tast uue skauser-kollimasina.

ja vuntsid peab kasvatama..

waluswend
25.01.06, 01:23
Jason Roberts tegi selle lõpuks ära. Terve mängu jooksul oli ta Senderosist-Campbellist selgelt üle, ning lõpuks see tuli!

Jyrka
25.01.06, 01:34
WIGGGGGGUM!!!

Jyrka
25.01.06, 16:01
Euroopast!
PLi 2 esimest otse CLi gruppidesse, kolmas ja neljas CLi kvalifikatsiooni, viies UEFA kappi, FA kapi ja League Cupi võitjad UEFAsse. Kui FA Cupi võitja saab liiga kaudu Euroopasse läheb koht finalistile, kui finalist on ka Euroopas, läheb koht liigasse. Kui League Cupi võitja on Euroopas, läheb koht liigasse.

Ehk Wigan suure tõenäosusega ei pääse Euroopasse.

AlwaysRed
25.01.06, 16:12
vabalt võib pääseda...liigas käib võitlus UEFA Cupi kohtade nimel Arsenali, Wigani ja Boltoni vahel...ja kui Wigan suudab stabiilselt hooaja lõpuni mängida(ilma ära kukkumisteta), siis nad esikuuikus ka lõpetavad

SleepWalking
25.01.06, 16:17
Algselt postitas /Romaldo/
...liigas käib võitlus UEFA Cupi kohtade nimel Arsenali, Wigani ja Boltoni vahel...

vapsee omapärane nägemus ...

daK
25.01.06, 20:20
Algselt postitas /Romaldo/

vabalt võib pääseda...liigas käib võitlus UEFA Cupi kohtade nimel Arsenali, Wigani ja Boltoni vahel...ja kui Wigan suudab stabiilselt hooaja lõpuni mängida(ilma ära kukkumisteta), siis nad esikuuikus ka lõpetavad

kusjuures teoreetiliselt võib ka blackburn selle seltskonnaga liituda, mis teeks asjad eriti huvitavaks. Ise ma muidugi ei usu, et ta suudaks neid ohustada.

J.Roberts on täkk!!!

eston maravilha
26.01.06, 13:43
Algselt postitas eston maravilha

WE HATE WIGANA!!!

kordan

Jyrka
26.01.06, 15:49
TELL ME MA ME MA
TO PUT THE CHAMPAGNE ON ICE
WE\'RE GOING TO CARDIFF TWICE

Jussinen
02.03.06, 14:53
Kuulge, Wigani fännid, mida tehakse Jimmy Bullardiga? (http://www.youtube.com/watch?v=GKJn1fQPDUg&search=jimmy%20bullard)

:naer5:

ttBoll
03.03.06, 15:22
kas see Neemelo värk Wiganisse oli siis puhas väljamõeldis wä?=

v6hiv66ras
11.03.06, 23:06
Camara pani üle prahi värava Sunderlandi puuri. Top-ide kandidaat.

Edit: Link (http://premierleague.abu-jassim.com/week29/Sunderland_0-1_Wigan.wmv)

budu
16.04.06, 01:29
T2nane m2ng Newcastlega oli ikka p2ris 2nntus kui kaotati 0-1 eduseisus l6puks 3-1 aga arvan et k6ige hullem oli see et Wigan kaotas juba esimesel poolajal kolm meest vigastusega ja Newcastle kaks m2ngumeest.ja Wigan veel 2 minutiga ja arvan et eks sinna ka see t2nane tulemus j2igi.Aga Alan oli j2lle super ise!!!

budu
30.12.06, 20:22
täna siis katkestati wigani ja watfordi vaheline mäng 56min. seisul 1-1 tugeva vihma tõttu.

vincent
22.07.08, 20:09
maailma parim ründaja tulekul (http://www.guardian.co.uk/football/2008/jul/22/wiganathletic.premierleague)

slaava boogu, ütleks selle peale.

budu
30.08.08, 20:12
Wigan tegi siis Hullil selja ikka väga prügiseks.minu arust pääsesid hulli mehed päris kergelt kuna wigan oli ikka igas elemendis neist üle.kui hesky värava lõi siis üks kommentaatoritest kohe karjuma et selle pärast ta ongi eks-koondislane,tähendab kui mees väravaid ei lööks saaks ta kohe koondise kutse

Epic
30.08.08, 23:16
kui hesky värava lõi siis üks kommentaatoritest kohe karjuma et selle pärast ta ongi eks-koondislane,tähendab kui mees väravaid ei lööks saaks ta kohe koondise kutse

Huvitaval kombel Heskey alles hiljuti veeres platsil tšehhide vastu. Samas mõni ITV ajuhiiglane see olla ei saanud, kuna nood Premier League'i näitamisõigusi ei oma. Erinevalt Meistrite Liiga omadest, kus keegi tegelane oli ikka täiesti clueless Liverpooli mängu kommenteerides.

budu
31.08.08, 00:35
Huvitaval kombel Heskey alles hiljuti veeres platsil tšehhide vastu. Samas mõni ITV ajuhiiglane see olla ei saanud, kuna nood Premier League'i näitamisõigusi ei oma. Erinevalt Meistrite Liiga omadest, kus keegi tegelane oli ikka täiesti clueless Liverpooli mängu kommenteerides.

See oli üks KalevSpordi kommentaatoritest kes selle nalja viskas

AlwaysRed
31.08.08, 00:53
See oli üks KalevSpordi kommentaatoritest kes selle nalja viskas

Wigan tegi siis Hullil selja ikka väga prügiseks.minu arust pääsesid hulli mehed päris kergelt kuna wigan oli ikka igas elemendis neist üle.kui hesky värava lõi siis üks kommentaatoritest kohe karjuma
et selle pärast ta ongi eks-koondislane,tähendab kui mees väravaid ei lööks saaks ta kohe koondise kutse

Sõnast "karjuma" võib järeldada, et tegu oli Järvelaga.

eestimees
31.08.08, 10:21
tra Zaki on lihtsalt nii lahe vend:) hakkas meeldima üleeelmisel Aafrika Cupil, rassib tööd teha nagu loom ja turske ründaja, oli ka aeg EPL saada juba:)

EgoTrip
31.08.08, 18:08
maailma parim ründaja ju
peabki väravaid tampima

Saarlane
31.01.09, 23:53
Wigan täitsa huvitavaks klubiks muutunud. Kahel eelmisel hooajal üsna üleperse väljalangemisest pääsenud klubi on seekord väga korraliku tiimi kokku klopsinud ning tasuks hetkel Premier League'i seitsmes koht!

Ja mis on toimunud jaanuaris. Emile Heskey müüdi Aston Villasse, Wilson Palacios Tottenhami ning Antonio Valenciat tahtis endale saada Real Madrid isiklikult (http://www.soccernet.ee/news.php?id=23844)!

Bruce'il endal tunduvad ka ostmisel olevat suured plaanid. Lähipäevil on oodata teateid Charles N'Zogbia liitumisest (http://www.soccernet.ee/news.php?id=23843) klubiga.

Bob_Loblaw
01.03.09, 01:08
http://news.bbc.co.uk/sport2/hi/football/match_of_the_day/7917005.stm

1:10-st läheb ikka väga hulluks

latic007
17.12.10, 11:12
tõstaks ühe inglismaa ajalooliseima klubi taaskord foorumis üles.
lisaks ka natuke väärtuslikku infot:
järgmine mäng 18. detsembril kodus VILLA vastu, kus tuleks kindlalt 3 punkti võtta.

Nohik
17.12.10, 13:08
lisaks ka natuke väärtuslikku infot:
järgmine mäng 18. detsembril kodus VILLA vastu, kus tuleks kindlalt 3 punkti võtta.

Milleparast siis Wigani oled valinud?

mcnamara
17.12.10, 16:22

Khm kui kellelgi Inglismaal suurt ajalugu pole, siis on see Wigan. Noorim Premieri klubi niikuinii, lapsuke pole veel kaheksakümmendki täis. Ja liigasse pääseti alles 1978. aastal õige veidral kombel, hääletuse teel.

Tofoa
17.12.10, 16:59
Khm kui kellelgi Inglismaal suurt ajalugu pole, siis on see Wigan. Noorim Premieri klubi niikuinii, lapsuke pole veel kaheksakümmendki täis. Ja liigasse pääseti alles 1978. aastal õige veidral kombel, hääletuse teel.

Kui Murdock sind intelligentseimaks soccernetlaseks peab, siis võiks vähemalt obvious trolli ära tunda, eksole.

mcnamara
17.12.10, 17:24
Kui Murdock sind intelligentseimaks soccernetlaseks peab, siis võiks vähemalt obvious trolli ära tunda, eksole.

Eksole eksole. Ma kasutasin võimalust inimesi veidi harida. Trollitage aga rahus edasi.

latic007
12.01.11, 10:53
viimased tulemused premmis ei ole küll wigani klass, aga loodetavasti võtame tulevases kodumängus fulhami vastu kohustuslikud kolm punkti, sest ilma võiduta me maailma parimasse jalgpalliliigasse püsima ei jää.

head uud aastat kõigile ka muidugi!

latic007
19.01.11, 10:51
lehed räägivad, et roberto martinez on plaanimas eikremi ostu unitedi reservidest.

no vastu väga ei oleks, vähemalt selle järgi, mida mehest räägitakse.
cleverley võiks ka juba päriseks siis osta. raha ju on ...

budu
16.02.11, 22:54
No kõike teadja,kust tänast mängu näeks?

levkoi
16.02.11, 22:58
Eikrem vist on eestiski käinud Norra U-19ga :P

zip
17.02.11, 02:00
Tänasel FA Cup mängul 7,515 inimest, no vabandust, aga see sats ei vääri kohta Premier League'is. Ei ole nii fänne ning ei ole ka klubi. Bolton peaks olema Wigani nö. suurim rivaal, aga see mäng küll derbyna ei tundunud.

latic007
18.02.11, 11:39
Tänasel FA Cup mängul 7,515 inimest, no vabandust, aga see sats ei vääri kohta Premier League'is. Ei ole nii fänne ning ei ole ka klubi. Bolton peaks olema Wigani nö. suurim rivaal, aga see mäng küll derbyna ei tundunud.

kedagi ei huvitagi sinu arvamus. 7500 inimest on ikkagist suur arv, rohkem kui enamustel eesti koondise mängudel ning häbi sul olgu tulla mõnitama klubi, mis polegi nii kuulus kui su liverpool.

budu
18.02.11, 15:25
kedagi ei huvitagi sinu arvamus. 7500 inimest on ikkagist suur arv, rohkem kui enamustel eesti koondise mängudel ning häbi sul olgu tulla mõnitama klubi, mis polegi nii kuulus kui su liverpool.

krdi suur arv ja sa leidsid ka võrdluse.palju teie staadion publikut mahutab?

vincent
27.03.12, 02:21
oli kahe silma vahele jäänud. kuld.

"Credit to Liverpool, they didn't just come to make up the numbers."

Roberto MartinezIt says something when the manager of Wigan feels moved to congratulate Liverpool for their pluck.

At Anfield.

Blue Moon
12.04.12, 00:46
Uskumatu kuidas Martinez on selle tiimi viimasel ajal mängima pannud. Kahju, et Chelsea vastu punktid stamfordile tuli jätta kohtuniku tõttu.

Daz Booob
17.04.12, 00:59
Uskumatu kuidas Martinez on selle tiimi viimasel ajal mängima pannud. Kahju, et Chelsea vastu punktid stamfordile tuli jätta kohtuniku tõttu.

Hey yo Victor!

http://www.youtube.com/watch?v=enZRB_TjJ00

vincent
17.04.12, 01:24
On see Wigan muidu mis ta on (täna Emiratesil näiteks 200 fänni jms asjad), aga seda kõige tähtsamat tegema ehk jalgpalli mängima on Martinez nad hooaja teises pooles küll väga kenasti pannud. Ja peab ka Whelanile märkimisväärselt kiitust viskama, et kiirelt suusapaari kapist välja ei otsinud, kui kuskil tabeli põhjas konutati.

Blue Moon
17.04.12, 18:16
On see Wigan muidu mis ta on (täna Emiratesil näiteks 200 fänni
Wiganil ongi kahjuks üsna väike fännibaas ning see number oli ka sellepärast üsna väike, sest mäng oli esmaspäeva õhtul ning Wiganil on Londonis 3 mängu peaaegu järjest (Chelsea, Arsenal, Fulham), seega hakkab asi ka rahakotile päris korralikult.

Blue Moon
28.04.12, 18:54
Tra, uskumatu meeskond. Seekord on ette võetud Newcastle, seis poolajal on 4-0 Wiganile. Jube hästi lükatakse söötu ning di Santo värav oli tõeline maasikas.

maamesilane
28.04.12, 20:02
haa haaa kalev kruusi lastele panite ära! Aga noh väga hea töö!

Marduk
29.04.12, 02:18
Wigan teeb taas Wiganit. Ma ei taha teada mitu kitse või neitsit iga hooaeg ohverdate, et viimaste mängudega rongi alt välja tulla ja PL püsima jääda.

författare
29.04.12, 11:52
mida vilet wigan

maamesilane
29.04.12, 12:04
Väga sümpaatne oli näha Wigani vahvast vanahärrast omanikku Dave Whelanit käsi vibutamas! 76 aastat ei seganud vanahärrat üldse.Nii et aastast 2005 Premieeris edasi!

Scarhead
29.04.12, 12:06
Kauaks seda Mosest Wiganis pole

Stok
08.05.12, 11:47
Kaks ühe hoobiga: Blackburn saadeti alla, enda püsimajäämine kindlustati.

dontastik
15.08.12, 01:04
Elevandiluuranniku koondise ründaja Arouna Kone on nüüdsest Wigani mängija, kellega sõlmiti kolme aasta pikkune leping. Kone mängis mullu Hispaania klubis Levante ja lõi 34-s mängus 15 väravat. http://www.wiganlatics.co.uk/news/article/12-08-14-latics-seal-kone-deal-311835.aspx

fitti
15.08.12, 09:46
Elevandiluuranniku koondise ründaja Arouna Kone on nüüdsest Wigani mängija

Kindlasti tasub ka meenutamist, et kui Roda müüs omal ajal Kone PSV'sse, osteti teda asendama keegi Andres Oper. Näed siis, kuhu nüüd on jõudnud üks ja kuhu teine. :)

moya
02.09.12, 20:00
http://www.youtube.com/watch?v=By36HI5Ted0

Kenny's Heroes
27.09.12, 13:58
veel ehv-aa ajuvabadust (http://www1.skysports.com/football/news/11682/8111570/Wigan-boss-Roberto-Martinez-has-been-charged-by-the-Football-Association)

Kenny's Heroes
08.05.13, 00:45
Noh, oma viga... või siis, vead. Kahju lausa. Tundub, et kauaoodatud Championship tuleb ära, kuigi kurat neid ära sõnuda saab.

decrakas
08.05.13, 00:50
Teoreetiliselt Stoke, Fulham, Aston Villa, Southampton, Sunderland, Norwich, Newcastle, Wigan võivad saada premeeritud 3nda pileti Championshipi.

PS! Ei võrrelnud ega kalkuleerinud omavahelisi mänge ja võimalusi ehk mõni nimi nimekirjas teoreetiliselt ikkagi ei saa olla selle pileti omanik

Meintz
11.05.13, 22:09
Liiga võimas, Wigan. Uskumatu. Ka mängupildilt täielikult vääritud võit

zip
11.05.13, 22:11
Palju õnne Wiganile, suurepärane saavutus ja igati vääritud.

Nasfal
11.05.13, 22:15
Ma ei ole vahest Chelsea võidu ülegi nii rõõmus kui täna Wigani üle, sest see oli fantast, mida te tegite:)

Redman
11.05.13, 22:15
See oli hea mäng, teenitud võit.

Katk
11.05.13, 22:21
Õnnitlused! Tore kui keegi väiksem suudab finaalis uusrikkale ära teha.
Nüüd jooge end purju (teenitult) ning tulge pohmas peaga Londonisse ;)

Bart
11.05.13, 22:27
http://farm8.staticflickr.com/7351/8729532772_770ac99223_o.gif

Seega Wigan alustab uuel hooajal Euroopa Liigat alagrupiturniiril?

Redman
11.05.13, 22:37
http://www.dailymotion.com/video/xzse8g_wigan-champions_sport

moya
11.05.13, 23:11
Seega Wigan alustab uuel hooajal Euroopa Liigat alagrupiturniiril?

Jep. Tahaks aga loota, et neid ei taba Birmingham City saatus, kes ELis Championshipi meeskonnana mängisid.

mjaasa
11.05.13, 23:41
wow, see oli küll päris suur üllatus. Tublid :)

Kivi77
12.05.13, 00:03
Palju õnne ! Martinez on äärmiselt sümpaatne treener ja inimene.

Stok
12.05.13, 14:59
Nüüd oleks huvitav teada, kui palju uusi järgijaid Latikad facebookis ja twitteris said. Siinne kontingent tundub suht rahul olevat nende eilse võidu üle. Mulle pole Wigan kunagi ebasümpaatne olnud, päris kahju oleks, kui nad Meistriliigasse langeks. Aga Callum McManaman küll sinna ei lange, selles olen suht kindel.

budu
15.05.13, 00:14
Head aega!

Stok
15.05.13, 08:56
Kas Sa ei peaks ütlema pigem: tere tulemast? Või Sa ei ole enam üksildane uitaja?

Kaarel
15.05.13, 11:10
Kahju. Hoolimata väikeklubi staatusest mängisid (või vähemalt üritasid) jalgpalli ning ei vabandanud kaotusi küüniliste kommentaaridega kohtunikele või väikse eelarvele viidatud. Hea meelega oleks tervitanud Stoke'i kukkumist.

zelee
28.05.13, 17:07
BREAKING: Roberto Martinez has resigned as manager of Wigan. The Spaniard led the club to an historic FA Cup triumph this season but could not prevent relegation from the Premier League.

Evertoni?

HellBoy22
28.05.13, 18:45
BREAKING: Roberto Martinez has resigned as manager of Wigan. The Spaniard led the club to an historic FA Cup triumph this season but could not prevent relegation from the Premier League.

Evertoni?

Miks mitte Chelsea.... natuke utoopia tundub olevat, aga on ennast küllalt EPL's tõestanud.

Stok
29.05.13, 12:36
Vara veel. Esialgu andis Wigan Martinezele loa teise klubiga läbirääkimiseks.

HellBoy22
15.06.13, 15:15
Royston Drenthe siis järgmiseks kolmeks hooajaks teie mängija.

Meintz
15.06.13, 15:28
.... Ja Owan Coyle peatreener :)
Sümpaatne

Stok
16.06.13, 18:46
Royston Drenthe siis järgmiseks kolmeks hooajaks teie mängija.

https://www.youtube.com/watch?v=m30mG3JKzA8

Redman
09.03.14, 20:26
Uskumatult hea ja enesekindel mäng Wigani poolt seni :)

Katk
09.03.14, 22:08
Päris hea mäng oli tõesti. Söödeti teinekord päris kenasti. Lõpus oli selgelt võhm aga meestel otsas. Siiski sai Boyce hakkama über blockiga (esialgu tundus, et Dzeko lõi 4m pealt mööda, aga vana kala sai jala ulmeliselt vahele)
http://www.whoateallthepies.tv/wp-content/uploads/2014/03/boyce-block-dzeko.gif

Ärge poolfinaalis sama innuga peale tulge eksole ;) ning tehke rohkem selliseid otsuseid mis Fortune tegi 2-1 seisul ehk selle asemel, et sööta kaaslasele ning saata ta 1-1 olukorda virutage 30 meetri pealt lootusetult peale.

Wingback
10.03.14, 00:08
Õnnitlused, ilus töö!

Mõmmik
10.03.14, 00:13
Päris hea mäng oli tõesti. Söödeti teinekord päris kenasti. Lõpus oli selgelt võhm aga meestel otsas. Siiski sai Boyce hakkama über blockiga (esialgu tundus, et Dzeko lõi 4m pealt mööda, aga vana kala sai jala ulmeliselt vahele)
http://www.whoateallthepies.tv/wp-content/uploads/2014/03/boyce-block-dzeko.gif

Ärge poolfinaalis sama innuga peale tulge eksole ;) ning tehke rohkem selliseid otsuseid mis Fortune tegi 2-1 seisul ehk selle asemel, et sööta kaaslasele ning saata ta 1-1 olukorda virutage 30 meetri pealt lootusetult peale.

tra ma hakkasin selle momendi peale valjult naerma, McClean vms oli täiesti vaba, oleks lihtsalt üks ühele venna lükanud, aga ei, Fortune otsustas 30 pealt peale lüüa ja pani ca 3-5 meetrit üle :D
Võitjate üle kohut ei mõisteta, aga siiski, väga naljakas oli see ka, et McCleanile näitas umbes, et sorri, teinekord söödan. Umbes sellise näoga, et mõlemad on tühja värava ees ja lükkab ise ära, selle asemel, et sööta. Nii lambivabandus kuidagi :D sorri

HellBoy22
26.05.14, 18:24
Wigan saab uue omaniku?
http://www.dailymail.co.uk/sport/football/article-2639399/Teddy-Sagi-closing-Reading-takeover-Israeli-billionaire-eyes-Championship-club.html

Converse
26.05.14, 18:38
Wigan saab uue omaniku?
http://www.dailymail.co.uk/sport/football/article-2639399/Teddy-Sagi-closing-Reading-takeover-Israeli-billionaire-eyes-Championship-club.html

kuidas palun

Wingback
20.02.18, 11:48
Meeleolu ülev ja laul haarav:

https://youtu.be/eOpGCGtCVsE

Katk
20.02.18, 14:52
Wigan vs Man City FA karikas aastast 2013. Played 3, won 3 :)