320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

JPH laulud

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    JPH laulud

    Kui palju praegu jalgpallihaiglal laule lindis on ja kas neid on võimalik kuskilt ka tõmmata.
    Tahaks neid roppu moodi!!

    #2
    Vastus teemale \'JPH laulud\'

    www.jalgpallihaigla.ee
    lauluraamatust saad tõmmata
    kas midagi veel juurde valminud on, seda mina ei oska kommida
    keegi kukub siin veel kunagi nii kõrgelt, et nälgib tee peal surnuks....

    Kommentaar


      #3
      Pärast tänast peaks mainima, et midagi tuleb ette võtta. Nõrgaks jäime, kahjuks. Uusi laule-hõiskeid jms on vaja (ma ei räägi fuckyou, fuckyou-st) Mitte, et ma midagi aru oleks saanud, mis horvaadid laulsid, aga nad laulsid tublisti ja päris mitmel-mitmel korral meist üle, kahju hakkab!

      Kommentaar


        #4
        Algselt postitas 17 Vaata postitust
        Pärast tänast peaks mainima, et midagi tuleb ette võtta. Nõrgaks jäime, kahjuks. Uusi laule-hõiskeid jms on vaja (ma ei räägi fuckyou, fuckyou-st) !
        ...mina ja minu väikene 10pealine kamp karjusime fännitribüüni rõdul enne 38.ndat vms minutit mil brass ei olnud veel horvaate juhtima viinud täiel kõril "Eesti - löö esimesena!!" (mugavdus Psyhoterrori loo Freddy löö esimesena viisil) ent hüüdjaks hääleks kõrbes see jäigi - niipalju siis uutest hüüdlausetest. Üldse tundus et kui all pool fännisektoris veel mingi kakofooniline laulmine toimus siis rõdul otse selle kohal oli küll vist ainult mõned üksikud kes kaasa laulsid/röökisid/elasid ja kui meiegi üritasime allpool sektori lauludega kaasa minna siis tundus et isegi alltribuunil laulis üks osa sektorist ühte ja teinepool osa teist viisi ning see kokku tekitas paraja jama. Iseenesest pooldaks taas selle orkestri kaasaminst mis vähemalt andis kõigile ühtse rütmi ette.. Lisaks sellele oli veel 2 intsidenti nn tennisepublikuga kes meid rõdupiirete eest istuma tahtsid sundida ja turvamehi kutsuda ning kuna Israeli mängul mind juba nende turvade poolt ära veetud oli siis läksime seisime lihtsalt veidi eemal. Ma juba elavalt kujutan ette kolmapäevast mängu kus kadakaturu vuffel inglise särkidega "jalgpallihuvilistega" läheb jagelemiseks teemal siin on minu koht ja palun istuge maha ma tahan rahulikult istuda ja mängu vaadata vms.
        Iseenesest minuarust iga mänguga jääb see meie kaasaelamine järjest kehvemaks ja kuivemaks
        RummaBastards!

        Kommentaar


          #5
          noise please, thank you
          name of the game- FOOTBALL

          Kommentaar


            #6
            Pole inimesi, kes mingi laulujupi üles võtaks. JPH kõvema häälega juhtivamad tegelased võiksid ju seda teha. Mängu jooksul lasti ainult "Eesti, Eesti!", "Eesti suru Horvaatia vastu muru" ja "Heia Eesti". Ja seda ka niimoodi, et üks äär lasi ühtpidi ja teine teistmoodi.

            Kommentaar


              #7
              Täpselt, kuhu on kadunud trummide-pasunatega orkestrimehed, kes esimesel kahel mängul kenasti kohal olid?

              Kommentaar


                #8
                Algselt postitas jansa Vaata postitust
                Lisaks sellele oli veel 2 intsidenti nn tennisepublikuga kes meid rõdupiirete eest istuma tahtsid sundida ja turvamehi kutsuda ning kuna Israeli mängul mind juba nende turvade poolt ära veetud oli siis läksime seisime lihtsalt veidi eemal. Ma juba elavalt kujutan ette kolmapäevast mängu kus kadakaturu vuffel inglise särkidega "jalgpallihuvilistega" läheb jagelemiseks teemal siin on minu koht ja palun istuge maha ma tahan rahulikult istuda ja mängu vaadata vms. (
                Mul ei ole su jutule suurt midagi vastu vaielda. Iseenesest on kaasaelamine ääretult oluline ja mina löön selles alati kaasa. Kuid tennisepublikust rääkides, siis minu kogemuste järgi, mida on küll üsna vähe, istub arenenud riikideski jalgpallipublik enamasti istmetel. Kuid nende puhul ei teki mingitki juttu tennisepublikust. Seega ei erista jalgallifänne nende seismine või istumine ning istuv jalgpallifänn ei ole tennisepublik.

                Laulmisest rääkides, siis need on enamasti üsna vanad ja sissekulunud. Arvestades, et Eestil on aastas kodumänge üsna väha, siis tahavad need laulud Eesti oludes üsna pikalt harjumist, et kohe esimestest sõnadeks teaksid ka teised laulu üles võtta ja seda ühes stiilis teha. Orkester oleks selleks väga hea variant. Tahaks ka kritiseerida Jalgpallihaiglat, sest nende lood on tegelikult üsna küündimatud ja magedad. Seega ootaks nende poolt veidi enam tööd fännikultuuri arendamisel.

                Kokkuvõtvalt palun rohkem dolerantsust ja kaaskodanike austamist. Mängule kaasaelamine on peamine, mitte üksteise halvustamine.


                Päikest

                Kommentaar


                  #9
                  Algselt postitas Vähetuntud vutivaatleja Vaata postitust

                  Tahaks ka kritiseerida Jalgpallihaiglat, sest nende lood on tegelikult üsna küündimatud ja magedad. Seega ootaks nende poolt veidi enam tööd fännikultuuri arendamisel.
                  "Ask not what your country can do for you - ask what you can do for your country." JFK
                  Jalgpallihaigla juhatuse liige

                  Kommentaar


                    #10
                    Jansa , olen seda muideks juba ammu rääkind, kohe pärast seda kui Sa esmakordselt selle idee välja paiskasid, Psühhoterrori Frediga ja ta kelm siiamaani mõtleb , et lugu kohe stuudios uuesti teiste sõnadega teha.

                    mis puudutab orkestrit , siis saatuse õel iroonia on selles , et nii Kaitseväe- kui ka Piirivalve orkester on Belgias ja seda ka kolmapäeval ja torumeestega on fucking kitsas käes.
                    Uus ja uued laulud ilmselt minul lindis Andorra mänguks - no lihtsalt aega ei jagu.

                    Ja mis sest
                    Te ei tunnegi MEID
                    sest meid on vaid
                    TUHANDEID
                    Jalgpallihaigla liige.

                    Kommentaar


                      #11
                      Minu tagasihoidliku arvamuse kohaselt on lihtsalt fännide arv fännitribüünil kasvanud, nn tennisefännide osakaal on ka tugevasti tõusnud võrreldes vana hea ajaga Kadriorus.

                      Tegelikult tundub, et ka häälitsevaid isendeid peaks ju rohkem olema, aga suhteliselt pikk ja kitsas tribüün soosibki kakofoonia teket. Siinkohas pakukski välja pidevalt kas sellise orkestri, nagu mõnel mängul oli või kasutada selliste keskmise fänniarmeega riikide taktikat - näite saan tuua Slovakkia kodumängult paar aastat tagasi, kus paarsada fänni tegutsesid oma eeslaulja/tantsija järgi, kes kogu mängu istus aia ääre peal ja tegutses. Äärmiselt efektiivne tundus olevat. Orgunn võiks minu nägemuse kohaselt toimuda Jalgpallihaigla poolt.
                      Jube Tige Kala

                      Kommentaar


                        #12
                        oli see nüüd õllest või millestki muust, aga mina kuulsin küll horvaatia mängul skandeerimiste vahepeal pasunate hääli. ja need ei olnud miskid plastmassist vile hääled :P

                        Ja hea tugeva häälega eeskarjuja teeks ühise skandeerimise tunduvalt paremaks.

                        Kommentaar


                          #13
                          Lape jummala õigesti kuulsid.
                          Kaks pasunat oli kohal küll, aga... neil poistel oli ikka äärmiselt keeruline õige viisijupiga... väga väga keeruline
                          Tundmatu - ehk mida mina ka tean

                          Kommentaar


                            #14
                            Algselt postitas kojamees Vaata postitust
                            Uus ja uued laulud ilmselt minul lindis Andorra mänguks - no lihtsalt aega ei jagu.
                            Jõudu!
                            Mainiks seda, et olen paari päeva jooksul kuulanud üle palju Kulo materjali ja sealt võib leida päris palju ideid uuteks hüüdlauseteks vms.

                            'Pikaro... on parim uurija' - Piiroja... on parim kaits(e)ja!
                            ok võib-olla mitte homme :P
                            Rise and rise again until lambs become lions!

                            Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

                            Kommentaar


                              #15
                              Ma ei osanud kuhugi mujale seda postitust teha ning ei hakkanud see pärast kohe uut teemat ka tegema. Igatahes sattusin youtube`s sellisele videole:
                              Vaadake YouTube'is huvitavaid videoid, nautige head muusikat, laadige üles originaalsisu ning jagage seda kõike oma sõprade, perekonna ja kogu maailmaga


                              Ja hakkasin mõtlema, et Eesti koondise mängudel nüüd sellist lärmi fännisektor kunagi ei tee. Eks asi ole ka temperamendis jne. Kuid minu arvates võiksid just lärmi poolest olla JPH laulud ka natuke agressiivsemad
                              Kuna mängijad väljakul tihti peale sõnu ei kuule ja saavad pigem innustust lärmi tugevusest.
                              Käisin korvpalli balti liiga final fouri vaatamas ja seal suutis 100 pealine ˛algirise fännirühm sellist põrgulärmi teha, et võttis külmavärinad mööda selga jooksma ja see on asi millest võiks õppida. Inimesed, kes siin eestis on tõsised jalgpalli fännid võiksid natukenegi uurida erinevate kultuuride kaasaelamisi ja sealt positiivseid asju ülevõtta samas mitte kaotada oma eripära.

                              Jutumõte oli järgmine, et kõik need laulud mis siiamaani on olnud on kihvtid ja ilusad kuid effekt jääb kindlasti väiksemaks kui näiteks selles videos seal. Võiks ju proovida ka vähe kiiremas tempos cheare ja rohkete trummide ja asjadega vms.
                              fc pohmell

                              Kommentaar

                              Working...
                              X