320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Skinhead´s

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Skinhead´s

    Kas keegi oskaks mulle öedla skinhead´ide eesmärgi. Et nagu mul nüüd päris suur sõnasõda ühe skinnide kambaga, ning nad on päris kurjad, sest ütlesin neile, et te ei meeldi mulle.
    Kas oskas öelda keegi siis skinnide ideoloogia, mis on nende eripära (käitumises, riietuses jne). Tean ntx, et nad kannavad seest oranze jopesid. Mispärast?
    Kas siin seltskonnas on keegi, kes on ise skinn, ning julgeb ka seda tunnistada. Ning miks hakatakse skinniks? Kas on vaadatud liiga palju American History X?
    igatahes avaldage oma arvamusi.

    ise vihkan neid südametäiega
    1
    Normid vennad
    0,00%
    0
    olen ise ka üks
    100,00%
    1
    suht pohhui
    0,00%
    0
    eriti ei meeldi
    0,00%
    0
    vihkan täiega
    0,00%
    0
    Слава Україні! Героям слава!

    #2
    Vastus teemale \'Skinhead´s\'

    ai häv skinn ...noortel on ikka huvitavad probleemid

    Kommentaar


      #3
      Vastus teemale \'Skinhead´s\'

      ahjaa, kes tahavad, laske minna
      Слава Україні! Героям слава!

      Kommentaar


        #4
        Vastus teemale \'Skinhead´s\'

        Ja mida selline tatt,naguseal pildil,meelsusest teab? Vaadake millised klounid nad on-lasnamäelgi paar tükki liikumas,käivad mööda seinu kuna varruka peal ju ka trikoloor aga lasamäel võib mõne proletaarlase poeg sulle peksa anda selle eest.Aga kui neid samu lambaid kuskil kambaga olen näinud siis ei mahuta enam ära.Kambakesi tuleb ka julgus...
        JOBUKARI
        INTER ARMA CARITAS

        Kommentaar


          #5
          Vastus teemale \'Skinhead´s\'

          Mõttetud ja ilgelt kõvad mehed omaarust! Sedagi ainult seetõttu, et enamasti jääb kõvasti ajumahust puudu. Nende vaated on mulle täiesti vastuvõtmatud.
          How does Freddy Kruger wipe his butt?

          Kommentaar


            #6
            Vastus teemale \'Skinhead´s\'

            Tahtsin öelda vaid seda, et American History X on mu üks lemmikfilme



            Kommentaar


              #7
              Vastus teemale \'Skinhead´s\'

              võiks postitada ka teema \'film\' alla, aga tuli praegu meelde: noore Russell Crowe\'ga Romper Stomper austraalia skinidest on kuradi kõva. kunagi ka meil telkust tulnud, keegi hea inime lisaks nüüd dataneti üles pannud.

              We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

              Kommentaar


                #8
                Vastus teemale \'Skinhead´s\'

                Algselt postitas EgoTrip
                ise vihkan neid südametäiega
                Aga miks sa vihkad neid,kui sa isegi nende eesmärki ei tea?
                Probleem äkki sinus eneses.
                Mis aga puutub skinnidesse,siis nood 2 nokut seda küll ei paista.Veel mitte vähemalt.

                Kommentaar


                  #9
                  Vastus teemale \'Skinhead´s\'

                  Ei m6ista naq!
                  See Et Skinn ollakse v6ib t2hendada ka et oeld Metalist.....jne
                  aga samas v6id träänsu kuulata onja!
                  Et siis naq lihtsalt ma vihkan Vante......venkusid.....
                  kui need 2 affi olid nende moodi siis jah Perse need Kaikad!
                  R.I.P Steffi
                  7.05.05


                  Parem karta kui Kahetseda, Aga kui Kardad siis KAHETSED

                  Kommentaar


                    #10
                    Vastus teemale \'Skinhead´s\'

                    Algselt postitas eika


                    Tahtsin öelda vaid seda, et American History X on mu üks lemmikfilme


                    vaatasin ka ja meeldis...neil skinnidel seal mõte ka jooksis mitte naq siin mõned: lakuvad ennast täis ja lähevad viljandi linna vahele sieg heil\'ama
                    Algselt postitas EgoTrip


                    ahjaa, kes tahavad, laske minna
                    kes oli see idioot(julgeksin nii väljenduda) rate mod kes selle pildi üles lasi...
                    Magava kauboi suhu viski ei jookse.

                    Kommentaar


                      #11
                      Vastus teemale \'Skinhead´s\'

                      Ein Volk, Ein reich, Ein Führer, Ein Hitler


                      jajaa...ich bin skinnhead:P

                      Kommentaar


                        #12
                        Vastus teemale \'Skinhead´s\'

                        Algselt postitas Yazid


                        Algselt postitas EgoTrip
                        ise vihkan neid südametäiega
                        Aga miks sa vihkad neid,kui sa isegi nende eesmärki ei tea?
                        Probleem äkki sinus eneses.
                        Mis aga puutub skinnidesse,siis nood 2 nokut seda küll ei paista.Veel mitte vähemalt.
                        kas on vaja teada eesmärki? kui ma tean, et nad on Hitleri ja valge rassi fännid. kas see siis ei ütle midagi? kas \"Schindleri Nimekirjas\" toimuv oli normaalne?

                        no ma ei teagi skinnide eesmärki. aga tean, et nad on parajad sitapead, ning vihkan neid tõesti südametäiega
                        Слава Україні! Героям слава!

                        Kommentaar


                          #13
                          Vastus teemale \'Skinhead´s\'

                          Algselt postitas EgoTrip
                          kas on vaja teada eesmärki? kui ma tean, et nad on Hitleri ja valge rassi fännid. kas see siis ei ütle midagi? kas \"Schindleri Nimekirjas\" toimuv oli normaalne?
                          või oli Oskar-poiss kõigest üks aferist..

                          http://www.postimees.ee/251104/online_uudised/151040.php

                          «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                          «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                          Kommentaar


                            #14
                            Vastus teemale \'Skinhead´s\'

                            Ärge ajage segamini filmi ja reaalset elu. American History X oli taas üks nendest hollywoodi plämadest näitamaks kui pähh pähh hr Adolf oli (ei vaidle vastugi et ei old). See on puhas idiootne nendepoolne propaganda.

                            Enamus Skinid ei loe ainult Mein Kampfi ja Sieg Hailita purjus peaga Viljandi vahel. Nad on lihtsalt grupp inimesi kellel on sarnased maailmavaated. Ja nad julgevad oma vaateid avaldada. Ja nagu me teame on meil demokraatlik ühiskond ning sõnavabadus Minu arust on Savi Ets palju rohkem sitta kokku keeranud 10 aastaga, kui meie Skinheadid terve oma eksistentsi jooksul.


                            PS. u. kuu aega tagasi JMKE sünnipäevakontserdil Rockstarsis tekkis skinide ja ühe Eesti koondise sinisärki ning salli kandva noormehe vahel väike rüsin. Kellega oli tegu?

                            Kommentaar


                              #15
                              Vastus teemale \'Skinhead´s\'

                              [glow tcolor=red, fcolor=black, size=6, strength=4]LÕNG ON PARIM MUL ON POHHHUI[/glow]
                              R.I.P Steffi
                              7.05.05


                              Parem karta kui Kahetseda, Aga kui Kardad siis KAHETSED

                              Kommentaar

                              Working...
                              X