320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Joel Lindpere (107/7)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
    muide kas Norras saab lepinguid veel solmida ja siis kui kaua veel ehk millas seal uleminekuaken sulgub?
    Kuna hooaeg hakkab nö suveliigades (Rootsi, Norra, Soome) alles aprillis, siis peaks ka sel kuul transferid võimalikud olema. Ja võib olla et isegi märtsis. Kas Neemelo mitte eelmisel aastal Helisngborgiga diili ei teinudki just märtsis. Lisaks peaks üleminekud lahti olema ka Venemaal, vähemalt kuu lõpuni, kuna seal pannakse pall mängu märtsi esimeses pooles.
    Wij komen terug met de cup in de hands

    Kommentaar


      Larssoni laenulepingu juttude pealt on meelde jäänud, et Rootsis läheb aken igatahes kinni märtsi lõpus, eks tõenäoliselt kehtib sama ka ülejäänud Skandinaavia kohta.
      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

      Kommentaar


        mul on selline tunne, et Tromso ütleb lepingu ära, nagu mitmetel klubidel on kombeks viimasel ajal, eriti eestlastega
        Rien en ce monde ne peut arrêter OM!



        Ken Lee tulibu dibu douchoo

        Kommentaar


          Ei leia, et Tromso peaks lepingu pakkumisest nüüd ära ütlema. Neil klubi saab võileiva hinna eest ühe mängija juurde. Mis siis, et kesktaseme mängija.

          Kommentaar


            kas pole mitte nii et Tromso juba pakub lepingut, mitte et Joelil oleks vaja veel end toestada?
            Catalunya is not Spain!

            Kommentaar


              igatahes need Eesti fännid, kes eile õhtul enne 00:00i Tallinna lennujaama jõudsid, nägid kuidas ka Lindpere passikontrolli saabus ja kiirustades linna poole ajama pani. seega ehk võtab mõni ajakirjanik nüüd kõne või on vähemalt lootust täna-homme asjasse selgust saada...

              Kommentaar


                Eesti ja välismaised jalgpalliuudised, tulemused ja statistika, pildid ning videod, meelelahutuslikud ja arvamusartiklid, foorum ja kommentaarid.

                Kommentaar


                  Leping- Tehtud!

                  Kommentaar




                    jep olemas

                    Kommentaar


                      Meistriliiga üks parimaid mängijaid saigi lõpuks lepingu, väga hea!

                      Kommentaar


                        Väga hea, et spekulatsioon ka reaalselt teostus lepingu näol. Tromso on soliidne klubi ning nagu portaalis olevas artiklis Joel ise ütleb, saab esmane olema põhikoosseisu pääsemine ja regulaarse mänguaja saamine. Kerge see olema ei saa, kuid konkurents ongi see, mis mängijat arendab. Arvestades meie niigi nadi mängijate potensiaali, on iga vähegi arvestatava mängumehe siirdumine Eesti Meistriliigast tuntavalt parema klassiga liigasse siiski selge edasiminek. Pidades silmas meie nõrgima liini-keskvälja olukorda, saab ehk lõpuks 1 mees ka regulaarselt vähegi tõsisema tasemega mänge kui ülejäänud poolkaitse sõdurid.

                        Seda ka veel, et klubi kuulsaim pallur on vist siiani 2004.a. augustis Blackburni siirdunud vasak äärepoolik Morten Gamst Pedersen, kes on minu arust Norra parim mängija hetkel.
                        Wij komen terug met de cup in de hands

                        Kommentaar


                          Mina pakun, et Flo on kuulsam.

                          Kommentaar


                            Ma ei saa aru ühest lõigust SLÕ loos, keegi vast aitab:

                            Tromsø palvel ei kuulu üleminekusumma avaldamisele, kuid igatahes teenis FC Flora mõne nädala jooksul juba neljanda mängija eest miljoneid kroone.


                            - Kas see summa polnud Flora poolt juba varem määratud 200 000 või kehtis see Eesti klubidele või on midagi muutunud?
                            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Martin Vaata postitust
                              Ma ei saa aru ühest lõigust SLÕ loos, keegi vast aitab:

                              Tromsø palvel ei kuulu üleminekusumma avaldamisele, kuid igatahes teenis FC Flora mõne nädala jooksul juba neljanda mängija eest miljoneid kroone.


                              - Kas see summa polnud Flora poolt juba varem määratud 200 000 või kehtis see Eesti klubidele või on midagi muutunud?
                              Ilmselt on neil mingit infot mida sul pole. Nad ju uuriv ajakirjandus.

                              Kommentaar


                                Milleks üldse sorida võõras rahakotis?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X