320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Joel Lindpere (107/7)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Vastus teemale \'Joel Lindpere\'

    Algselt postitas Aramis


    Mnjah, ka mina arvan, et see kes sellises kohas Anniste näite tõi ei saa kompetentset arvamust omada.
    Anniste ei ole muidugi mingi keskvälja äss - ega ma seda väitnud polegi kuskil - aga isegi tema on parem kui see silmaklappidega päkapikk .
    Aga noor on ta veel küll - alles 25.

    Kommentaar


      #47
      Vastus teemale \'Joel Lindpere\'

      Algselt postitas malagar



      Alternatiive on palju - isegi klaveritool ( selline ratastel liikuv ) oleks keset platsi efektiivsem kui Reim .
      Tõsiselt rääkides võiks sinna ükskõik millise noore ja hakkaja pooliku Eesti klubidest panna ( ei hakka siin praegu Klavani joruga peale - too kütab Norras pinki rohkem ) kas või Vassiljev , Anniste , kes iganes , kes taipab palli ette poole sööta on parem kui see pime vanamees , kes vabanevaid ründajaid ei märka ja söödab palli tagasi kaitsjatele ainult.
      Reim võib ju platsil rassida mehemoodi aga platsinägemine on tal täielik null.
      Kle kuhu ta sul lahmib ah...sa oled ikka teda kunagi mängimas näinud?.... ta on siiamaani üks parema tehnika ja platsinägemisega vendi eestis.....mine vaata üht Flora mängu ja näed kuidas vend platsi näeb(sama ka koondises aga lihtsalt kodustel meistrivõistlustel tuleb see paremini välja aga muidugi sinu kogenud jalgpalli pilk peaks seda kohe läbi nägema ju!!!!)........ sa ikka veits mõtled ka ennem kui siia midagi kirjutad?......... kust võtad sina endale õiguse kritiseerida meest kes on ligi 10 aastat olnud eesti koondise tugitala ja keda on hinnanud kõik eesti koondise treenerid....... su teadmisi jalgpallist näitab et sinu arvates sobiks Anniste sinna paremini(mitte tahes solvata annistet, selle venna vastu on mul täielik respect)........tõesti hetkel ma arvan ka et parem variant keskpoolikus oleks Rähn ja Lindpere kuid Reim oleks raudselt 3.... kuid selliseid võrdlusi lugedes läks süda pahaks....

      Kui Lindperest rääkida siis ma loodan, et ta suudab hooaja jooksul ennast ikkagist algkoosseisu murda kuid tuleb aru saada et Eesti meisterklubist Bulgaaria meisterklubisse(vist oli meister eelmine aasta) minek on kõva samm edasi ja olen juba kaua oodanud et lindpere eestist minema saaks

      fc pohmell

      Kommentaar


        #48
        Vastus teemale \'Joel Lindpere\'

        Teemasse, professorid, teemasse!

        CSKA Sofia - Nafteks 3:0

        Sofia: Hmaruk, Zabavnik*, Jancev, Janev, Iliev, Koe, Lindpere, Jordanov, Silva, Gai, Todorov.

        *Zabavnik on Slovakkia koondise nimekirjas, kes tulevad Tallinna.

        1. CSKA 18 48
        2. Levski 18 45
        3. Loko Plovdiv 18 39

        Kommentaar


          #49
          Vastus teemale \'Joel Lindpere\'

          On nii vahva pada podisema panna .
          MA olen vaadanud nii koondise kui Flora mänge - Reimi etteasted lähevad aasta-aastalt järjest halenaljakamaks .
          Väike jupp kess töötab hinge seest ( just töövõime pärast teda hinnataksegi ) aga kellel kogu selle töö kasutegur on üliväike . Vanal puudub üks oluline omadus keskvälja mehe jaoks .
          Platsinägemine - ta lihtsalt ei suuda leida vabal positsioonil ründajat kes vehib kätega ja karjub :\" Martin sööda mulle \" ( Oper Küprose vastu) Reimile mööldib tagasi sööta või sisi pall tont teab kuhu rappa istutada .

          Viimastel aastatel on tihenenud ka vead kaitses, lisaks labased pallikaotused keskväljal kus meie tehnikakunnil võetakse pall käest nagu väiksel lapsel .

          Kommentaar


            #50
            Vastus teemale \'Joel Lindpere\'

            Algselt postitas malagar


            On nii vahva pada podisema panna .
            MA olen vaadanud nii koondise kui Flora mänge - Reimi etteasted lähevad aasta-aastalt järjest halenaljakamaks .
            Väike jupp kess töötab hinge seest ( just töövõime pärast teda hinnataksegi ) aga kellel kogu selle töö kasutegur on üliväike . Vanal puudub üks oluline omadus keskvälja mehe jaoks .
            Platsinägemine - ta lihtsalt ei suuda leida vabal positsioonil ründajat kes vehib kätega ja karjub :\" Martin sööda mulle \" ( Oper Küprose vastu) Reimile mööldib tagasi sööta või sisi pall tont teab kuhu rappa istutada .

            Viimastel aastatel on tihenenud ka vead kaitses, lisaks labased pallikaotused keskväljal kus meie tehnikakunnil võetakse pall käest nagu väiksel lapsel .
            sa ju raisk niiiii tark meil,ma ei mõista miks sind ei näe koondist platsi ääres juhendamas.kui Jellel leping lõpeb siis mina toetan sind. tropp
            Kui päkapikk tahab, võib ta oma välimust muuta. päkapikk on korduvalt ennast rihmaks joonud.

            Kommentaar


              #51
              Vastus teemale \'Joel Lindpere\'

              Muidugi olen ma tark kurat võtaks
              Võibolla võtan tõesti veel kunagi koondisepuki üle mine sa tea

              Kommentaar


                #52
                Vastus teemale \'Joel Lindpere\'

                Veel Reimist korra .
                Et mitte näida täieliku ignorandina toon ka ära põhjused miks teda koondises mängitatakse - paar positiivset oamdust tal on kuigi minu meelest ei kaalu need negatiivseid üles
                Martinil on tahe ja võime 90 minutit platsil tööd teha . Samuti on tal ilmselt head juhiomadused ja võime meeskonda innustada ning hingega rabama panna - seepärast ka kaptenipael . Just need kaks omadust on temast teinud koondise niiöelda raudvara , samas on tema üsna keskpärased mängijaoskused aastatega kahanenud ja viimased 2-3 aastat on minu meelest üsna selge , et kuigi Reim vaimselt senini üks meeskoonna mootoreid ei ole ta mänguliselt seda enam kaugelt mitte vaid pigem on oma pallikaotustega pideva riski faktoriks keskväljal .

                Aga edaspidi katsun jääda Lindpere juured kelle kohta ei oska seni täie kindlsuega öelda kas ta koht on äärel või keskväljal , kus ta on samuti mitu head etteastet teinud .

                Kommentaar


                  #53
                  Vastus teemale \'Joel Lindpere\'

                  Algselt postitas malagar
                  Platsinägemine - ta lihtsalt ei suuda leida vabal positsioonil ründajat kes vehib kätega ja karjub :\" Martin sööda mulle \" ( Oper Küprose vastu) Reimile mööldib tagasi sööta või sisi pall tont teab kuhu rappa istutada .
                  Aga sa muidugi ei mäleta, et ta siis ka söötis ja Andres lõi ka värava(suluseisust).
                  Aga Anniste on meil ju väga vahva söötja. Miks nii hea sööduoskusega mängumees siis meil Norras talutööd tegemas käis(poiss aga ei suutnud seda tööd ka korralikult teha seal ja tuli tulema) ja nüüd Eestis nõnda nadis tiimis pallib?

                  Kommentaar


                    #54
                    Vastus teemale \'Joel Lindpere\'

                    Algselt postitas PraS


                    Algselt postitas malagar
                    Platsinägemine - ta lihtsalt ei suuda leida vabal positsioonil ründajat kes vehib kätega ja karjub :\" Martin sööda mulle \" ( Oper Küprose vastu) Reimile mööldib tagasi sööta või sisi pall tont teab kuhu rappa istutada .
                    Aga sa muidugi ei mäleta, et ta siis ka söötis ja Andres lõi ka värava(suluseisust).
                    Aga Anniste on meil ju väga vahva söötja. Miks nii hea sööduoskusega mängumees siis meil Norras talutööd tegemas käis(poiss aga ei suutnud seda tööd ka korralikult teha seal ja tuli tulema) ja nüüd Eestis nõnda nadis tiimis pallib?
                    Anniste oli näide lambist lihtsalt - mitte ülearu tõsiselt mõeldud - aga söödab ta küll paremini

                    Kommentaar


                      #55
                      Vastus teemale \'Joel Lindpere\'

                      Algselt postitas malagar


                      Algselt postitas PraS


                      Algselt postitas malagar
                      Platsinägemine - ta lihtsalt ei suuda leida vabal positsioonil ründajat kes vehib kätega ja karjub :\" Martin sööda mulle \" ( Oper Küprose vastu) Reimile mööldib tagasi sööta või sisi pall tont teab kuhu rappa istutada .
                      Aga sa muidugi ei mäleta, et ta siis ka söötis ja Andres lõi ka värava(suluseisust).
                      Aga Anniste on meil ju väga vahva söötja. Miks nii hea sööduoskusega mängumees siis meil Norras talutööd tegemas käis(poiss aga ei suutnud seda tööd ka korralikult teha seal ja tuli tulema) ja nüüd Eestis nõnda nadis tiimis pallib?
                      Anniste oli näide lambist lihtsalt - mitte ülearu tõsiselt mõeldud - aga söödab ta küll paremini
                      aga miks pannakse nii kena sööduoskusega mängumees keskkaitset mängima?
                      ahjaa jalgpallis on müüd ka kui sööduoskus. sinu väide, et Martin on viimased 4-5 a. olnud kui äpu näitab jällegi sinu oskust olla objektiivne.

                      ahjaa lisaks veel, et miks nood suured söödumeistrid veel eestis kükitavad(mõnel sinu lemmikul söödumeistril sõidab isegi Eesti meistriks tulles katus ära.no mis võiks siis juhtuda kui see poisu Läti meistriks tuleks?)?

                      Kommentaar


                        #56
                        Vastus teemale \'Joel Lindpere\'

                        mul ju silmad peas ja ma näen mis klounaadi Reim platsil teeb - ja järjest tihedamini . Ja millistel minu lemmikutel katus ära sõidab ?
                        Mul pole erilisi lemmikuid siinses liivakastis . Lihtsalt Reimil oleks aeg koos Kristaliga kontoritooli nühkida käes . Tegelt reimil saabus see aeg mänguosksue poolest juba mitme aasta eest - nagu ma ütlesin on tema teised omadused need mis teda platsil hoiavad aga täiskomplekt lonkab selgelt .

                        Kommentaar


                          #57
                          Vastus teemale \'Joel Lindpere\'

                          Algselt postitas malagar


                          mul ju silmad peas ja ma näen mis klounaadi Reim platsil teeb - ja järjest tihedamini . Ja millistel minu lemmikutel katus ära sõidab ?
                          Mul pole erilisi lemmikuid siinses liivakastis . Lihtsalt Reimil oleks aeg koos Kristaliga kontoritooli nühkida käes . Tegelt reimil saabus see aeg mänguosksue poolest juba mitme aasta eest - nagu ma ütlesin on tema teised omadused need mis teda platsil hoiavad aga täiskomplekt lonkab selgelt .
                          No mõtle mis mehi sa siin nimetanud oled.
                          Ja juba mitme aasta eest?
                          Kas sa oled loll või sulle meeldib lolli mängida?
                          Kaitsva pooliku rollis on ta senimaani koondisele kasulikum kui mistahes eesti pallur.

                          Seda on juba ammu aru saada olnud, et sa väimustud ainult siis kui mõni nn. inglane palliga tegutseb.


                          Kommentaar


                            #58
                            Vastus teemale \'Joel Lindpere\'

                            Malagar ära üle ka pinguta!
                            Yhes asjas yhtin sinuga, et Reim ei peaks enam koondises põhis olema aga nii sõnaotseses mõttes sitt ka ta ei ole nagu sina väidad.


                            terehov - rähn - lindpere - Teever

                            on täitsa seksikad poolikus!
                            How does Freddy Kruger wipe his butt?

                            Kommentaar


                              #59
                              Vastus teemale \'Joel Lindpere\'

                              Algselt postitas PraS


                              Algselt postitas malagar


                              mul ju silmad peas ja ma näen mis klounaadi Reim platsil teeb - ja järjest tihedamini . Ja millistel minu lemmikutel katus ära sõidab ?
                              Mul pole erilisi lemmikuid siinses liivakastis . Lihtsalt Reimil oleks aeg koos Kristaliga kontoritooli nühkida käes . Tegelt reimil saabus see aeg mänguosksue poolest juba mitme aasta eest - nagu ma ütlesin on tema teised omadused need mis teda platsil hoiavad aga täiskomplekt lonkab selgelt .
                              No mõtle mis mehi sa siin nimetanud oled.
                              Ja juba mitme aasta eest?
                              Kas sa oled loll või sulle meeldib lolli mängida?
                              Kaitsva pooliku rollis on ta senimaani koondisele kasulikum kui mistahes eesti pallur.

                              Seda on juba ammu aru saada olnud, et sa väimustud ainult siis kui mõni nn. inglane palliga tegutseb.

                              Reim ja kaitsev poolik on selge üle pakkumine - pigem on tegu lihtsa keskväljamehega.
                              Sellega olen vahest nõus et olen liiga palju Arsenali vaadanud ja ei suuda Martini haledaid ponnistusi enam vääriliselt hinnata - aga need ponnistused on ka haledad vaadata - mul pole vaja oma väidetes kahelda ja küll MArtin neid tuleval nädalal palliplatsil kinnitab .
                              Ja mulle meeldib lolle õrritada

                              Kommentaar


                                #60
                                Vastus teemale \'Joel Lindpere\'

                                Algselt postitas Roosaelevant


                                Malagar ära üle ka pinguta!
                                Yhes asjas yhtin sinuga, et Reim ei peaks enam koondises põhis olema aga nii sõnaotseses mõttes sitt ka ta ei ole nagu sina väidad.


                                terehov - rähn - lindpere - Teever

                                on täitsa seksikad poolikus!
                                teever ei ole poolik.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X