320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Joel Lindpere (107/7)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #61
    Vastus teemale \'Joel Lindpere\'

    Algselt postitas malagar


    Algselt postitas PraS


    Algselt postitas malagar


    mul ju silmad peas ja ma näen mis klounaadi Reim platsil teeb - ja järjest tihedamini . Ja millistel minu lemmikutel katus ära sõidab ?
    Mul pole erilisi lemmikuid siinses liivakastis . Lihtsalt Reimil oleks aeg koos Kristaliga kontoritooli nühkida käes . Tegelt reimil saabus see aeg mänguosksue poolest juba mitme aasta eest - nagu ma ütlesin on tema teised omadused need mis teda platsil hoiavad aga täiskomplekt lonkab selgelt .
    No mõtle mis mehi sa siin nimetanud oled.
    Ja juba mitme aasta eest?
    Kas sa oled loll või sulle meeldib lolli mängida?
    Kaitsva pooliku rollis on ta senimaani koondisele kasulikum kui mistahes eesti pallur.

    Seda on juba ammu aru saada olnud, et sa väimustud ainult siis kui mõni nn. inglane palliga tegutseb.

    Reim ja kaitsev poolik on selge üle pakkumine - pigem on tegu lihtsa keskväljamehega.
    Sellega olen vahest nõus et olen liiga palju Arsenali vaadanud ja ei suuda Martini haledaid ponnistusi enam vääriliselt hinnata - aga need ponnistused on ka haledad vaadata - mul pole vaja oma väidetes kahelda ja küll MArtin neid tuleval nädalal palliplatsil kinnitab .
    Ja mulle meeldib lolle õrritada
    Hale on sinu mõttemaailm.
    Ahjaa Rähn söödab kõvasti paremini?
    Mida teeb veel Rähn Reimist paremini?
    Palun lisa midagi uut st. mida sa juba siin leierdanud pole.

    Meenub sulle mäng Venemaal?Mis juhtus kui kaptenit platsil polnud?
    Palun ära tule rääkima, et Reim ei andnud paar aastat tagasi mingil hetkel meie ülistatud ründevirtuoosile(Oper) söötu.

    Kommentaar


      #62
      Vastus teemale \'Joel Lindpere\'

      Algselt postitas eston maravilha


      Algselt postitas Roosaelevant


      Malagar ära üle ka pinguta!
      Yhes asjas yhtin sinuga, et Reim ei peaks enam koondises põhis olema aga nii sõnaotseses mõttes sitt ka ta ei ole nagu sina väidad.


      terehov - rähn - lindpere - Teever

      on täitsa seksikad poolikus!
      teever ei ole poolik.
      Teever on ründav poolik,kes mängib äärel.
      Tõsi TVMK eest mängib ta ees puhta ründajana,aga koondises on positsioon siiani natukene teine olnud ja ta on sellel kohal siiani minu meelest väga hästi hakkama saanud!
      Keskväljale pole meil tegelikult mehi üldse varnast võtta,olekski tore kui tuleks peale uus põlvkond,kus oleks juba mehi keskpoolikusse võtta,mehi kes oleksid Euroopa tasemel ja kellel oleksid omadused palli hoida ja söötu jagada,Reim tõsi on juba vaikselt roostes ja ta on ka ise öelnud et ta eiloodagi enam meeletult kaua mängida,vaid niikaua kui teda koondisesse kutsutakse.
      Tulevikus võiks keskpoolikus miksmitte näha Ott Meeritsat,kes Tammeka eest on sel positsioonil end väga positiivselt näidanud,miinuseks nagu ka Reimil on väike kasv,sellessuhtes natuke sarnane mängija,kuid võitlustahtest tundub,et puudu ei jää!
      Hetkel oleks parim paar keskel Rähn ja Lindpere-see on muidugi puhtalt minu arvamus.

      Kommentaar


        #63
        Vastus teemale \'Joel Lindpere\'

        Algselt postitas Kaspy


        Algselt postitas eston maravilha


        Algselt postitas Roosaelevant


        Malagar ära üle ka pinguta!
        Yhes asjas yhtin sinuga, et Reim ei peaks enam koondises põhis olema aga nii sõnaotseses mõttes sitt ka ta ei ole nagu sina väidad.


        terehov - rähn - lindpere - Teever

        on täitsa seksikad poolikus!
        teever ei ole poolik.
        Keskväljale pole meil tegelikult mehi üldse varnast võtta,olekski tore kui tuleks peale uus põlvkond,kus oleks juba mehi keskpoolikusse võtta,mehi kes oleksid Euroopa tasemel ja kellel oleksid omadused palli hoida ja söötu jagada,......
        Selleks et eestil oleks euroopa tasemel keskväljamees(sama kehtib ka muude positsioonide kohta) on vaja väga noorelt vaja siit eestist ära pääseda. Samas on tulemas esimesi arvestavaid poolikuid juba peale(ntx aastakäigust 86 on nii mõnigi arvestatav mängumees tulemas).

        Teie tartu poistega on selline lugu, et esiliigas võisid nad ju midagi liigutada kuid ML jäävad nad esialgu hätta.

        edit: oi janek ma liigun nüüd juba oma unistuste poole. esimene tähis juba täidetud.

        Kommentaar


          #64
          Vastus teemale \'Joel Lindpere\'

          Ma pole kordagi väitnudki et Rähn parem söödujagaja on kui Reim .
          ISeenesest on ta parem kaitsetegevuses ja lisab rohkem füüsist keskväljale . Rähn kombineerituna ründavama suunitlusega poolikuga ( kasvõi Lindpere - tuleb nentida poolikute karjuvat nappust Eestsi ) tundub pärsi mõistlik kombinatsioon hetkel. Võibolla õnnestuks ka Klavanist midagi kasvatada keskväljale - aga need on puha spekulatsioonid .
          Põhimõte on selles , et ei ole mõtet koondisekohta täita arenemisvõimetu ja maha käiva vanakesega - kui mitmed noored on vähemalt samal tasemel aga suudaksid koondises saadava kogemuse najal arenguhüppe veel teha .

          Kommentaar


            #65
            Vastus teemale \'Joel Lindpere\'

            Algselt postitas malagar

            ISeenesest on ta parem kaitsetegevuses ja lisab rohkem füüsist keskväljale . Rähn kombineerituna ründavama suunitlusega poolikuga ( kasvõi Lindpere - tuleb nentida poolikute karjuvat nappust Eestsi ) tundub pärsi mõistlik kombinatsioon hetkel.
            Oled jälle liiga palju Arsenali mänge vaadanud. Kaitsetegevus pole arulage kossi tagumine.

            Mina jään seisukohale, et veel sel hooajal me ilma Martini abita hakkama ei saa. Mine tea mis hooaja teine pool võib tuua.

            Reim pole kindlasti enam sel tasemel mis mõni aasta tagasi, kuid tal on need oskused alles mis aitab koondisel temaga edukam olla kui ilma temata. Ühesõnaga mina näen veel Martinit põhis ja saab näha kas minuga on päri ka Jelle.

            Edu sulle mu sõber Malagar!!! Peaasi et sa ei väsiks eestlasi materdamast.

            Kommentaar


              #66
              Vastus teemale \'Joel Lindpere\'

              Ja sina pras pole üldse Arsenali mänge näinud.
              Supplies!

              Kommentaar


                #67
                Vastus teemale \'Joel Lindpere\'

                eks varsti näeb mis Jelle arvab sest Reimist

                Kommentaar


                  #68
                  Vastus teemale \'Joel Lindpere\'

                  Algselt postitas vandersell


                  Ja sina pras pole üldse Arsenali mänge näinud.
                  Kusjuures olen. Mulle meeldivad Viera ja Cole seksikad teesklused. Eriti seksikas oli Viera vajumine pehmele murule, kui Hamann talle lähenes vähem seksikalt. Aga Cole oli ka tubli kui Keane lähenes talle trahvikastis. Valge värvus ehmatab?

                  Kommentaar


                    #69
                    Vastus teemale \'Joel Lindpere\'

                    Kuule, sa foorumi esidemagoog. Rääkisid Arsenalist, kaitsest ja kossitagumisest. Nüüd dive´misest. Pole kuigi loogiline jutt. Aga ega keegi seda sinult oota ka.
                    Supplies!

                    Kommentaar


                      #70
                      Vastus teemale \'Joel Lindpere\'

                      Algselt postitas PraS
                      Kusjuures olen. Mulle meeldivad Viera ja Cole seksikad teesklused. Eriti seksikas oli Viera vajumine pehmele murule, kui Hamann talle lähenes vähem seksikalt. Aga Cole oli ka tubli kui Keane lähenes talle trahvikastis. Valge värvus ehmatab?
                      pisut nagu bs, kas endale ei tundu?

                      Kommentaar


                        #71
                        Vastus teemale \'Joel Lindpere\'

                        Algselt postitas SleepWalking


                        Algselt postitas PraS
                        Kusjuures olen. Mulle meeldivad Viera ja Cole seksikad teesklused. Eriti seksikas oli Viera vajumine pehmele murule, kui Hamann talle lähenes vähem seksikalt. Aga Cole oli ka tubli kui Keane lähenes talle trahvikastis. Valge värvus ehmatab?
                        pisut nagu bs, kas endale ei tundu?
                        kahju, et sulle need seigad ei meenu.

                        Kommentaar


                          #72
                          Vastus teemale \'Joel Lindpere\'

                          Algselt postitas PraS
                          kahju, et sulle need seigad ei meenu.
                          kuidas see teemasse puutub, härra moderaator?
                          võibolla peaks asuma foorumit puhastama enda postitustest alustades?

                          Kommentaar


                            #73
                            Vastus teemale \'Joel Lindpere\'

                            Algselt postitas SleepWalking


                            Algselt postitas PraS
                            kahju, et sulle need seigad ei meenu.
                            kuidas see teemasse puutub, härra moderaator?
                            võibolla peaks asuma foorumit puhastama enda postitustest alustades?
                            tore et sina jätkad teemakohast juttu.

                            Kommentaar


                              #74
                              Vastus teemale \'Joel Lindpere\'

                              Algselt postitas PraS
                              tore et sina jätkad teemakohast juttu.
                              millist muud vastust sinult oodata võiski kui isiklikku rünnakut.
                              vähemalt on arenguruumi. hea seegi.

                              Kommentaar


                                #75
                                Vastus teemale \'Joel Lindpere\'

                                Ma loobusin koondisekohast juba ammu (eelmise foorumi ajal). Seega, palun ärge üritage mind ümber veenda. Ei tule tagasi ma midagi. Olgugi, et ma nii vajalik mees oleks.

                                Mis aga siin teemas mainitud Reimi puutub, siis koos Lindperega näeks ma tedakeskväljak küll. Kindlasti parem, kui Rähn-Lindpere (sorry, jyrka, ma siis olen loll), sest Taavi on sama kohmakas nagu tank.Kiirust pole, tehnikat pole, kaitsetegevus on nagu on. Ukrainas ta muidugi areneb ja tulevikus võib temast isegi asja saada.

                                Mis Tartusse puutub, siis Anniste ja Meerits ei sobiks minu arvates kumbi niivõrd koondisse. Küll aga katsetaks ma kaitsva pooliku kohal ehk Siksten Kasimiri, kes tundub Rähnast küll parem olevat. Kui on Reimi ja Kasimiri võrdlus, siis kindlasti Reim.

                                Levadia mehi ma praegu ei kommenteeriks, tahaks neid sellel hooajal oma silmaga enne näha. Ja Pras - sa Tartu klubide mänge oled sellel hooajal näinud muidu? Küsin seetõttu, et väga paljud räägivad, kuid vähesed on tegleikku olukorda näinud.

                                Ja lõpetuseks lisan, et hästi nõme on see, kui kedagi sõimatakse vaid seetõttu, et tal on natuke teistsugused vaated, kui kellelgi teisel. Olgu nad siis kasvõi igihalja koondlisalse kohta. Reim ega ka Poom ega keegi teine ei tohiks puutumatu olla. Kui on sitt, siis on. Arvamust võiks ikka avaldada.
                                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X