PDA

View Full Version : Joel Lindpere (107/7)

Leheküljed : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

zaz
14.02.05, 01:28
Algselt postitas marcello

Linperest polegi teemat?
Sofia tahtvat temaga lepingut sõlmida,uudis soccernetis olemas.

eston maravilha
14.02.05, 01:35
kui ma aprilli lõpus inglismaale lähen kas siis teeb keegi ka siia sellekohase teema??

zaz
14.02.05, 01:37
Et tegelt ju häste vaffa, et mees minema saab... Ma juba hakkasin muretsema, et miks see mees veel minema ei saa. Siis kuulsin jutte. Peale seda hakkasin juba meest maha kandma. Aga, vot tak! Väga hea!
CSKA Sofia asjaajamine tekitab tegelt kerget muret aga küll Lindpere seal hakkama saab. Ja kui sinna ei saagi, siis kuhugi ikka saab! Lindpere ju tegele väga väärt mängumees! Lahe!
Saaks Haavistu ka väljamaale ära...
:hüppenöör

Martin
14.02.05, 10:55
Algselt postitas zaz
Siis kuulsin jutte. :hüppenöör

Ma käiks perearsti juurest korraks läbi ;)

Mis Lindperet muutub, siis igatahes hea, et minema saab siit. Kahjuks muidugi Bulgaaria, mis mulle eriti midagi ei ütle. Kuid võibolla õpib ka natuke tehnikat või midagi. Arenemiseks ja mängimiseks on pea iga riik parem kui see siin.

Epic
14.02.05, 11:05
Nimekas Bulgaaria klubi Sofia CSKA veendus ühe treeningmänguga, et Joel Lindperele tasub lepingut pakkuda. Paberid vormistatakse alanud nädalal, kirjutab SL Õhtuleht.

Tehingule suulisest kirjaliku vormi andmine viibib, sest CSKA viibib laagris Küprosel. Kui sealt Sofiasse naastakse, sõlmib 29kordne Bulgaaria meister senise FC Flora poolkaitsjaga esialgu kuuekuulise laenulepingu ning evib seejärel õigust ta kaheks aastaks osta. Nii saab 23aastasest Lindperest läbi aegade esimene Eesti jalgpallur Bulgaaria liigas.

«Muidugi olen viimastel päevadel toimunuga rahul,» lausus Lindpere SL Õhtulehele telefonitsi Küproselt. «Kuigi sealse liiga tase on esialgu küsimärk, valmistab rahulolu teadmine, et mind vajas Bulgaaria kõige tugevamas ja kuulsamas meeskonnas. Siin on koos rahvusvaheline seltskond. Lepingust polnud põhjust keelduda - mulle pakuti häid tingimusi.»

Sunderland jääb tulevikku

23aastane Lindpere pidi esialgse plaani kohaselt eile lendama Inglismaale, testimisele Mart Poomi klubisse Sunderland. Aga et CSKAga saavutati kibekiirelt kokkulepe, jäeti too reis ära.

«Põdema ei jää ma mingil juhul, aga kangesti tahtnuks end Inglismaal proovida, sealse tasemega tutvuda. Aga tekkinud olukorras oli loomulikult võimatu öelda: «Oodake nädal, käin vahepeal ära!»» muigas Lindpere.

Ööl vastu neljapäeva mängis Lindpere Eesti koondise särgis Venezuelas. Järgmisel hommikul sai teada, et CSKA ootab teda Küprosel. Reede õhtul jõudis Aiya Napasse, laupäeval rassis juba uute kaaslaste keskel kontrollkohtumises.

«Mängisin põhirivistuse eest varumeeste vastu, esimesel poolajal olin keskpoolkaitses, teisel vasakul äärel. Ma ei tea, kui tõsiselt teised seda kohtumist võtsid, aga igatahes eeldasin palju kõvemat taset. Jõudu nappis, aga sellest hoolimata sain rahulikult hakkama,» lausus Lindpere.

Siiras ohe: «Olen surnud.»

Olud, milles tuli palli taga ajada, ajasid teda tagantjärele naerma. «Muru oli täiesti kulunud, sisuliselt mängisime betoonil,» vahendas lepingut jahtinud profisportlane. «Pool tundi kulunud, olid jalgades verevillid. Teisel poolajal jooksin, varbad viltu.»

Arvestades, et lisaks sai Lindpere põlv kerge hoobi, eeldas ta: pühapäeval lubatakse puhata. Aga ei: eile käsutati kõik pallurid esmalt jõusaali ja pärastlõunal taktikatreeningule!

«Surnud olen.» ohkas Lindpere ja jätkas: «Homme ei saa kergem olema, ei mingit vabadust. Meil on jälle mäng - treener ütles, et vaatab pärast esimest poolaega, kas annab mulle puhkust või mitte.»

Karm, loodetavasti ei ole selline asi igapäevane :)

INCE
14.02.05, 11:45
Koondise huvidest lähtuvalt asjale vaadates, siis ääretult positiivne uudis ...:õnnelik:
Edu Jukile ja loodame, et kui jalg ukse vahel ehk läheb siis mõne aja pärast uks ka rohkem lahti. :kaval:
Bulgaaria jalgpall BTW pole mitte sugugi kehv tase. Viimases sõpruskohtumises serblastega oli väljakul järgmine koosseis:

Dimitar Ivankov- Sofia Levski
(46 - Zdravko Zdravkov) - Rizespor (Tur)
Rdostin Kisisev- Charlton Athl. (Eng)
(53 - Blagoi Georgijev- Sofia Slavia
Ivailo Petkov - Kuban (Rus)
Georgi Markov - Sofia Levski
Asen Karaslavov - Sofia Slavia
Stilian Petrov - Celtic (Sco)
(46 - Asen Bukarev) - Sofia Levski
Chavdar Jankov - Sofia Slavia
(71 - Vladimir Manchev)- Levante (Spa)
Martin Kamburov - Lokomotiv Plovdiv
(46 - Elin Topuzakov) - Sofia Levski
Zdravko Lazarov - Gaziantepspor (Tur)
(46 - Martin Petrov- Wolfsburg (Ger)
Dimitar Berbatov - Bayer Leverkusen (Ger)
Valeri Bozinov - Fiorentina (Ita)

Nendest 8 meest kodust ja 9 väljamaalt näitab, et kohalik tase on päris kõrge. Liigat juhivad hetkel mängugi kaotamata võrdselt 39 punktiga pealinna CSKA ja Levski.

Koondise nimekirjas on CSKA meestest : Velizar Dimitrov (ründaja), Emil Gargorov (ründaja), Hristo Yanev (poolk.), Kostadin Hazurov (ründaja). U-21 mängisid viimati Serbia& Montenegro vastu Gerasim Zakov (ründaja) ja Adrian Olegov (kaitsja).

Kohalikud pakuvad liidu kodulehel olevas hääletuses ka meistrivõistluste võitjat:

Levski
54.6%

CSKA
43.7%

Lokomotiv Plovdiv
0.7%

Keegi muu
1.0%

Sofia CSKA 2005 koosseis Küprose laagris:
Radoslav Zabavnik (Slovakkia), Yordan Varbanov, Marcos Charras, Adalbert Zafirov, Hristo Yanev, Velizar Dimitrov, Amiran Mujiri (Gruusia), Robert Caha (Tðehhi), Ivaylo Ivanov, Valentin Iliev, Evgeni Yordanov, Mansur Ayanda (Senegal), Emil Gargorov, Kostadin Hazurov, Tiago Silva , Ibrahima Gueye (Senegal), Yrdan Todorov, Evgeni Hmaruc (Moldova), Angel Yoshev, Nikolay Godjev, Ivan Ivanov, Alexandar Branekov.

Huvilistele ka paar linki:
http://www.bfunion.bg/bg/index.php
http://www.cska.bg/

etsajo
14.02.05, 16:23
Võibolla saab temast esimene eestlane, kes Meistrite Liigas platsile jookseb:)

ertz
14.02.05, 17:59
Algselt postitas INCE

29.01.2005 - Benoit Cauet signed with CSKA
The French midfielder Benoit Cauet signed his contract with CSKA this afternoon. The contract will be for 6 months + 1 year. The experienced midfielder joined the Reds during their second preparation period in Zlatni Pyasatsi.

kas see tüüp mitte Interis mõned head aastad tagasi ei mänginud?

Epic
14.02.05, 19:41
Algselt postitas erts

Algselt postitas INCE

29.01.2005 - Benoit Cauet signed with CSKA
The French midfielder Benoit Cauet signed his contract with CSKA this afternoon. The contract will be for 6 months + 1 year. The experienced midfielder joined the Reds during their second preparation period in Zlatni Pyasatsi.

kas see tüüp mitte Interis mõned head aastad tagasi ei mänginud?

Interis palgal oli küll, mängimisega on teised lood :)

Sir. Nuutu
15.02.05, 21:53
CSKA sõlmis Lindperega lepingu.
FC Flora ja Bulgaaria meistrivõistluseid sürgisringi järel juhtiv Sofia CSKA sõlmisid täna
lepingu, mille kohaselt FC Flora ja Eesti koondise jalgpallurist Joel Lindperest (sünd. 05.10.1981) sai kuni vähemalt 30. juunini 2005 selle Bulgaaria klubi mängija.

Nelja ja poole kuulise laenulepingu eest maksab CSKA FC Florale 30 000 eurot, lisaks omandasid bulgaarlased õiguse osta endale Lindpere mängijaõigused täielikult 200 000 euro eest, teatades sellekohasest soovist FC Florale hiljemalt 30. aprilliks 2005.

CSKA sõlmis Joel Lindperega lepingu samuti 30. juunini 2005, ostuoptsiooni kasutamisel pikeneb leping kuni 30. juunini 2008. a. Lepingud jõustuvad lõplikult peale seda, kui Lindpere läbib homme Sofias korraldatava meditsiinitesti.

Van Nistelrooy
20.02.05, 21:53
Algselt postitas etsajo

Kahjuks jäi ta hiljaks. Valeri on juba sellega hakkama saanud. Ise veel TV3 nägin. ammu;)

tkkt
20.02.05, 22:01
Algselt postitas Van Nistelrooy

Algselt postitas etsajo

Kahjuks jäi ta hiljaks. Valeri on juba sellega hakkama saanud. Ise veel TV3 nägin. ammu;)

Mina SRY vaan ei peaks Valerit selles valdkonnas esimeseks, sest tol hetkel oli tal veel Vene Föderatsiooni pass! Nii, et CSKA meistrite liiga põhiturniilile...

Van Nistelrooy
20.02.05, 22:08
Algselt postitas Roosaelevant

Algselt postitas Van Nistelrooy

Algselt postitas etsajo

Mina SRY vaan ei peaks Valerit selles valdkonnas esimeseks, sest tol hetkel oli tal veel Vene Föderatsiooni pass! Nii, et CSKA meistrite liiga põhiturniilile...
Krt miks peab see elu nii keeruline olema:kaval:

-Loom-
21.02.05, 21:49
minu kommentaar üle pika aja ja mitte just kah kuigi sisukas, aga van manu, mix kurat pead sa nii loll olema?:doh:

Van Nistelrooy
22.02.05, 17:10
Algselt postitas Chobram

minu kommentaar üle pika aja ja mitte just kah kuigi sisukas, aga van manu, mix kurat pead sa nii loll olema?:doh:
???

lennat
23.02.05, 11:09
Bulgaaria meistrivõistlustel sügisringi järel juhtiv Sofia CSKA vallandas teisipäeval peatreeneri Ferario Spasovi.
Joel Lindpere ei pea aga edaspidi ilma juhendajata läbi ajama - kohe sõlmis klubi lepingu serblase Miodrag Jesiciga.
CSKA ei põhjendanud ligi aasta ametis olnud Spasovi vallandamist. 46-aastasele Jesiciga tehti esialgu koostöölepe üheks aastaks.

Epic
23.02.05, 11:33
Algselt postitas lennat

Bulgaaria meistrivõistlustel sügisringi järel juhtiv Sofia CSKA vallandas teisipäeval peatreeneri Ferario Spasovi.
Joel Lindpere ei pea aga edaspidi ilma juhendajata läbi ajama - kohe sõlmis klubi lepingu serblase Miodrag Jesiciga.
CSKA ei põhjendanud ligi aasta ametis olnud Spasovi vallandamist. 46-aastasele Jesiciga tehti esialgu koostöölepe üheks aastaks.

Loodame, et Joel nüüd selle pärast kuskile reservide hulka ei satu.

Amadeus
24.02.05, 19:09
Viimane kontrollmäng möödus küll ilma Lindpere osavõtuta. CSKA võitis 3:1.

INCE
27.02.05, 21:12
CSKA võitis täna meistrivõistluste autsaideite hulka kuuluva Rodopa 1:0 ja juhib jätkuvalt meistrivõistlusi.
Mängu ainsa värava lõi 16 minutil Evgeni Iordanov.
Lindpere polnud isegi varumängijate nimekirjas :(

Sir. Nuutu
27.02.05, 21:34
vigastus?
või lihtsalt uus treener paneb mäkra raisk!:(

Epic
27.02.05, 21:37
Algselt postitas Nuutu

või lihtsalt uus treener paneb mäkra raisk!:(

tra, karta oli, et nii juhtub :(

eston maravilha
27.02.05, 21:44
milleks minne inglismaale testima, kui saab ka bulgaarias kotte sügada

Karla
27.02.05, 22:04
Algselt postitas eston maravilha

milleks minne inglismaale testima, kui saab ka bulgaarias kotte sügada

minu arust kah:P :P

Martin
27.02.05, 22:10
Nagu Inglismaal oleks lambist kohe väljakule saanud, kui juba Bulgaarias kõrvale jäetakse.

viggen
28.02.05, 17:44
jukil pole veel tööluba

Amadeus
01.03.05, 13:50
Lindperel väike vigastus, selle tõttu ei olnud ka koosseisus.

Karla
05.03.05, 18:53
täna mängis cska, sofia slaviaga ja võitis 4-0.
lindpere sekkus mängu vahetusest,66.minutil.
cskal on liidrina 45 punkti ja levskil on samapalju punkte aga neil on sitem väravatevahe.

INCE
06.03.05, 01:13
Kes veel ei teadnud siis Juki särginumber on ... 17

Karla
12.03.05, 21:14
cska võitis nesebari 2-0.
selles on jama et cska kodulehel on ainult cska algkoossseis,aga vahetusi pole märgitud.muidu lindpere oli varumeeste pingil

Shrek
13.03.05, 12:27
Algselt postitas Karla

selles on jama et cska kodulehel on ainult cska algkoossseis,aga vahetusi pole märgitud.muidu lindpere oli varumeeste pingil

Ja sinna jäi ta ka mängu lõpuni.

raido
13.03.05, 12:37
Algselt postitas Shrek

Algselt postitas Karla

87. minutil vahetati Yordan Todorovi asemele sisse.

Shrek
13.03.05, 12:39
Algselt postitas raido

Algselt postitas Shrek

Algselt postitas Karla

87. minutil vahetati Yordan Todorovi asemele sisse.

Võib küll olla. Ise vaatasin sport etv\'st ja siis kirjutasin siis siia.

INCE
17.03.05, 00:06
Täna võitis CSKA Bulgaaria karikavõistlustel Xeburi 1:0. Lindpere mängis kogu mängu. Statistiliselt millegagi silma ei paistnud. Loodetavasti on tegu veel kohanemisega :)

RD
17.03.05, 00:36
kui Lindpere mängus on siis teeb ta alati midagi head, koondises ei ole ma talt ühtegi halba esitust näinud

TonZo
18.03.05, 22:27
loodan et lidperest saab asja sest olgem ausad Eesti koondis on ainult hea kaitse ja 1-2 norm meest rünnakul. poolkaitset pole kunagi olnud, reim, rähn mõttetud mehed

ROOTSI KUNN
19.03.05, 00:07
Algselt postitas TonZo

loodan et lidperest saab asja sest olgem ausad Eesti koondis on ainult hea kaitse ja 1-2 norm meest rünnakul. poolkaitset pole kunagi olnud, reim, rähn mõttetud mehed
No ei ole raske arvata ,kumb on mõttetum mees .Kas üle saja mängu rahvuskoondises mänginud Martin Reim või sina`?

malagar
19.03.05, 00:58
Algselt postitas ROOTSI KUNN

Algselt postitas TonZo

No ei ole raske arvata ,kumb on mõttetum mees .Kas üle saja mängu rahvuskoondises mänginud Martin Reim või sina`?
See et Reim on üle saja mängu koondises mänginud on Eesti vuti sügav tragöödia :(

eston maravilha
19.03.05, 01:57
ja millised oleks alternatiivid??

malagar
19.03.05, 02:47

Alternatiive on palju - isegi klaveritool ( selline ratastel liikuv ) oleks keset platsi efektiivsem kui Reim .
Tõsiselt rääkides võiks sinna ükskõik millise noore ja hakkaja pooliku Eesti klubidest panna ( ei hakka siin praegu Klavani joruga peale - too kütab Norras pinki rohkem ) kas või Vassiljev , Anniste , kes iganes , kes taipab palli ette poole sööta on parem kui see pime vanamees , kes vabanevaid ründajaid ei märka ja söödab palli tagasi kaitsjatele ainult.
Reim võib ju platsil rassida mehemoodi aga platsinägemine on tal täielik null.

ROOTSI KUNN
19.03.05, 09:47
Huvitav! Palju sa mees(Malagar) eelmisel ja sel hooajal Reimi mänge oled näinud ,et siin nii kõva mees oled karmi hinnangut andma? Ilmselt oled üks nendest ,kes nii öelda moe pärast koondise mängudel käib. Sinu jutu järgi on ju ka treenerid lollid ,et ikka veel Reimiga arvestavad.
Võta heaks või pane pahaks ! Aga ma ei salli lihtsalt sellist lolli lahmimist mängija aadressil,kelle võib enamikule eeskujuks tuua nii jalgpallis ,kui ka jalgpalliväliselt.

päkapikk
19.03.05, 13:51
Algselt postitas malagar

Alternatiive on palju - isegi klaveritool ( selline ratastel liikuv ) oleks keset platsi efektiivsem kui Reim .
Tõsiselt rääkides võiks sinna ükskõik millise noore ja hakkaja pooliku Eesti klubidest panna ( ei hakka siin praegu Klavani joruga peale - too kütab Norras pinki rohkem ) kas või Vassiljev , Anniste , kes iganes , kes taipab palli ette poole sööta on parem kui see pime vanamees , kes vabanevaid ründajaid ei märka ja söödab palli tagasi kaitsjatele ainult.
Reim võib ju platsil rassida mehemoodi aga platsinägemine on tal täielik null. no aivar anniste on sul tõesti väga noor ja väga hakkaja.

Aramis
19.03.05, 16:54
Mnjah, ka mina arvan, et see kes sellises kohas Anniste näite tõi ei saa kompetentset arvamust omada.

Corinthian
19.03.05, 19:47
Algselt postitas malagar

... koomik, mine lase kellegil oma mähkmed ära vahetada :viha:

Jyrka
19.03.05, 21:02
Lindpere - Rähn keskel on ainuke korralik variant. Kes seda ei näe on loll ja ei sobi oma ametisse.

malagar
19.03.05, 22:35

Huvitav! Palju sa mees(Malagar) eelmisel ja sel hooajal Reimi mänge oled näinud ,et siin nii kõva mees oled karmi hinnangut andma? Ilmselt oled üks nendest ,kes nii öelda moe pärast koondise mängudel käib. Sinu jutu järgi on ju ka treenerid lollid ,et ikka veel Reimiga arvestavad.
Võta heaks või pane pahaks ! Aga ma ei salli lihtsalt sellist lolli lahmimist mängija aadressil,kelle võib enamikule eeskujuks tuua nii jalgpallis ,kui ka jalgpalliväliselt.
Olen seisukohal et Reim on sõnnik juba viimased 4 aastat - palliga zongleerides strippi teha ta oskab aga palli platsil õiges suunas saatmises on ta ehe null .

malagar
19.03.05, 22:37
Algselt postitas Aramis

Mnjah, ka mina arvan, et see kes sellises kohas Anniste näite tõi ei saa kompetentset arvamust omada.

Anniste ei ole muidugi mingi keskvälja äss - ega ma seda väitnud polegi kuskil - aga isegi tema on parem kui see silmaklappidega päkapikk .
Aga noor on ta veel küll - alles 25.

duff_K
19.03.05, 22:41
Algselt postitas malagar

Kle kuhu ta sul lahmib ah...sa oled ikka teda kunagi mängimas näinud?.... ta on siiamaani üks parema tehnika ja platsinägemisega vendi eestis.....mine vaata üht Flora mängu ja näed kuidas vend platsi näeb(sama ka koondises aga lihtsalt kodustel meistrivõistlustel tuleb see paremini välja aga muidugi sinu kogenud jalgpalli pilk peaks seda kohe läbi nägema ju!!!!)........ sa ikka veits mõtled ka ennem kui siia midagi kirjutad?......... kust võtad sina endale õiguse kritiseerida meest kes on ligi 10 aastat olnud eesti koondise tugitala ja keda on hinnanud kõik eesti koondise treenerid....... su teadmisi jalgpallist näitab et sinu arvates sobiks Anniste sinna paremini(mitte tahes solvata annistet, selle venna vastu on mul täielik respect)........tõesti hetkel ma arvan ka et parem variant keskpoolikus oleks Rähn ja Lindpere kuid Reim oleks raudselt 3.... kuid selliseid võrdlusi lugedes läks süda pahaks....

Kui Lindperest rääkida siis ma loodan, et ta suudab hooaja jooksul ennast ikkagist algkoosseisu murda kuid tuleb aru saada et Eesti meisterklubist Bulgaaria meisterklubisse(vist oli meister eelmine aasta) minek on kõva samm edasi ja olen juba kaua oodanud et lindpere eestist minema saaks

ethan
19.03.05, 23:06
Teemasse, professorid, teemasse!

CSKA Sofia - Nafteks 3:0

Sofia: Hmaruk, Zabavnik*, Jancev, Janev, Iliev, Koe, Lindpere, Jordanov, Silva, Gai, Todorov.

*Zabavnik on Slovakkia koondise nimekirjas, kes tulevad Tallinna.

1. CSKA 18 48
2. Levski 18 45
3. Loko Plovdiv 18 39

malagar
19.03.05, 23:25
On nii vahva pada podisema panna .
MA olen vaadanud nii koondise kui Flora mänge - Reimi etteasted lähevad aasta-aastalt järjest halenaljakamaks .
Väike jupp kess töötab hinge seest ( just töövõime pärast teda hinnataksegi ) aga kellel kogu selle töö kasutegur on üliväike . Vanal puudub üks oluline omadus keskvälja mehe jaoks .
Platsinägemine - ta lihtsalt ei suuda leida vabal positsioonil ründajat kes vehib kätega ja karjub :\" Martin sööda mulle \" ( Oper Küprose vastu) Reimile mööldib tagasi sööta või sisi pall tont teab kuhu rappa istutada .

Viimastel aastatel on tihenenud ka vead kaitses, lisaks labased pallikaotused keskväljal kus meie tehnikakunnil võetakse pall käest nagu väiksel lapsel .

päkapikk
20.03.05, 00:14
Algselt postitas malagar

On nii vahva pada podisema panna .
MA olen vaadanud nii koondise kui Flora mänge - Reimi etteasted lähevad aasta-aastalt järjest halenaljakamaks .
Väike jupp kess töötab hinge seest ( just töövõime pärast teda hinnataksegi ) aga kellel kogu selle töö kasutegur on üliväike . Vanal puudub üks oluline omadus keskvälja mehe jaoks .
Platsinägemine - ta lihtsalt ei suuda leida vabal positsioonil ründajat kes vehib kätega ja karjub :\" Martin sööda mulle \" ( Oper Küprose vastu) Reimile mööldib tagasi sööta või sisi pall tont teab kuhu rappa istutada .

Viimastel aastatel on tihenenud ka vead kaitses, lisaks labased pallikaotused keskväljal kus meie tehnikakunnil võetakse pall käest nagu väiksel lapsel .

sa ju raisk niiiii tark meil,ma ei mõista miks sind ei näe koondist platsi ääres juhendamas.kui Jellel leping lõpeb siis mina toetan sind.:viha: tropp:viha:

malagar
20.03.05, 00:27
Muidugi olen ma tark kurat võtaks :D
Võibolla võtan tõesti veel kunagi koondisepuki üle mine sa tea :doh:

malagar
20.03.05, 01:06
Veel Reimist korra .
Et mitte näida täieliku ignorandina toon ka ära põhjused miks teda koondises mängitatakse - paar positiivset oamdust tal on kuigi minu meelest ei kaalu need negatiivseid üles
Martinil on tahe ja võime 90 minutit platsil tööd teha . Samuti on tal ilmselt head juhiomadused ja võime meeskonda innustada ning hingega rabama panna - seepärast ka kaptenipael . Just need kaks omadust on temast teinud koondise niiöelda raudvara , samas on tema üsna keskpärased mängijaoskused aastatega kahanenud ja viimased 2-3 aastat on minu meelest üsna selge , et kuigi Reim vaimselt senini üks meeskoonna mootoreid ei ole ta mänguliselt seda enam kaugelt mitte vaid pigem on oma pallikaotustega pideva riski faktoriks keskväljal .

Aga edaspidi katsun jääda Lindpere juured kelle kohta ei oska seni täie kindlsuega öelda kas ta koht on äärel või keskväljal , kus ta on samuti mitu head etteastet teinud .

PraS
20.03.05, 01:30
Algselt postitas malagar

Aga sa muidugi ei mäleta, et ta siis ka söötis ja Andres lõi ka värava(suluseisust).
Aga Anniste on meil ju väga vahva söötja. Miks nii hea sööduoskusega mängumees siis meil Norras talutööd tegemas käis(poiss aga ei suutnud seda tööd ka korralikult teha seal ja tuli tulema) ja nüüd Eestis nõnda nadis tiimis pallib?

malagar
20.03.05, 01:57
Algselt postitas PraS

Algselt postitas malagar

Aga sa muidugi ei mäleta, et ta siis ka söötis ja Andres lõi ka värava(suluseisust).
Aga Anniste on meil ju väga vahva söötja. Miks nii hea sööduoskusega mängumees siis meil Norras talutööd tegemas käis(poiss aga ei suutnud seda tööd ka korralikult teha seal ja tuli tulema) ja nüüd Eestis nõnda nadis tiimis pallib?

Anniste oli näide lambist lihtsalt - mitte ülearu tõsiselt mõeldud - aga söödab ta küll paremini

PraS
20.03.05, 02:04
Algselt postitas malagar

Algselt postitas PraS

Algselt postitas malagar

Anniste oli näide lambist lihtsalt - mitte ülearu tõsiselt mõeldud - aga söödab ta küll paremini

aga miks pannakse nii kena sööduoskusega mängumees keskkaitset mängima?
ahjaa jalgpallis on müüd ka kui sööduoskus. sinu väide, et Martin on viimased 4-5 a. olnud kui äpu näitab jällegi sinu oskust olla objektiivne.

ahjaa lisaks veel, et miks nood suured söödumeistrid veel eestis kükitavad(mõnel sinu lemmikul söödumeistril sõidab isegi Eesti meistriks tulles katus ära.no mis võiks siis juhtuda kui see poisu Läti meistriks tuleks?)?

malagar
20.03.05, 02:08
mul ju silmad peas ja ma näen mis klounaadi Reim platsil teeb - ja järjest tihedamini . Ja millistel minu lemmikutel katus ära sõidab ?
Mul pole erilisi lemmikuid siinses liivakastis . Lihtsalt Reimil oleks aeg koos Kristaliga kontoritooli nühkida käes . Tegelt reimil saabus see aeg mänguosksue poolest juba mitme aasta eest - nagu ma ütlesin on tema teised omadused need mis teda platsil hoiavad aga täiskomplekt lonkab selgelt .

PraS
20.03.05, 02:33
Algselt postitas malagar

mul ju silmad peas ja ma näen mis klounaadi Reim platsil teeb - ja järjest tihedamini . Ja millistel minu lemmikutel katus ära sõidab ?
Mul pole erilisi lemmikuid siinses liivakastis . Lihtsalt Reimil oleks aeg koos Kristaliga kontoritooli nühkida käes . Tegelt reimil saabus see aeg mänguosksue poolest juba mitme aasta eest - nagu ma ütlesin on tema teised omadused need mis teda platsil hoiavad aga täiskomplekt lonkab selgelt .

No mõtle mis mehi sa siin nimetanud oled.
Ja juba mitme aasta eest?
Kas sa oled loll või sulle meeldib lolli mängida?
Kaitsva pooliku rollis on ta senimaani koondisele kasulikum kui mistahes eesti pallur.

Seda on juba ammu aru saada olnud, et sa väimustud ainult siis kui mõni nn. inglane palliga tegutseb.

tkkt
20.03.05, 03:03
Malagar ära üle ka pinguta!
Yhes asjas yhtin sinuga, et Reim ei peaks enam koondises põhis olema aga nii sõnaotseses mõttes sitt ka ta ei ole nagu sina väidad.

terehov - rähn - lindpere - Teever

on täitsa seksikad poolikus!

malagar
20.03.05, 03:29
Algselt postitas PraS

Algselt postitas malagar

Kaitsva pooliku rollis on ta senimaani koondisele kasulikum kui mistahes eesti pallur.

Seda on juba ammu aru saada olnud, et sa väimustud ainult siis kui mõni nn. inglane palliga tegutseb.

Reim ja kaitsev poolik on selge üle pakkumine - pigem on tegu lihtsa keskväljamehega.
Sellega olen vahest nõus et olen liiga palju Arsenali vaadanud ja ei suuda Martini haledaid ponnistusi enam vääriliselt hinnata - aga need ponnistused on ka haledad vaadata - mul pole vaja oma väidetes kahelda ja küll MArtin neid tuleval nädalal palliplatsil kinnitab .
Ja mulle meeldib lolle õrritada :D

eston maravilha
20.03.05, 03:39

Yhes asjas yhtin sinuga, et Reim ei peaks enam koondises põhis olema aga nii sõnaotseses mõttes sitt ka ta ei ole nagu sina väidad.

teever ei ole poolik.

PraS
20.03.05, 04:00
Algselt postitas malagar

Algselt postitas PraS

Algselt postitas malagar

Reim ja kaitsev poolik on selge üle pakkumine - pigem on tegu lihtsa keskväljamehega.
Sellega olen vahest nõus et olen liiga palju Arsenali vaadanud ja ei suuda Martini haledaid ponnistusi enam vääriliselt hinnata - aga need ponnistused on ka haledad vaadata - mul pole vaja oma väidetes kahelda ja küll MArtin neid tuleval nädalal palliplatsil kinnitab .
Ja mulle meeldib lolle õrritada :D

Hale on sinu mõttemaailm.
Ahjaa Rähn söödab kõvasti paremini?
Mida teeb veel Rähn Reimist paremini?
Palun lisa midagi uut st. mida sa juba siin leierdanud pole.

Meenub sulle mäng Venemaal?Mis juhtus kui kaptenit platsil polnud?
Palun ära tule rääkima, et Reim ei andnud paar aastat tagasi mingil hetkel meie ülistatud ründevirtuoosile(Oper) söötu.

Kaspy
20.03.05, 09:10

teever ei ole poolik.

Teever on ründav poolik,kes mängib äärel.
Tõsi TVMK eest mängib ta ees puhta ründajana,aga koondises on positsioon siiani natukene teine olnud ja ta on sellel kohal siiani minu meelest väga hästi hakkama saanud!
Keskväljale pole meil tegelikult mehi üldse varnast võtta,olekski tore kui tuleks peale uus põlvkond,kus oleks juba mehi keskpoolikusse võtta,mehi kes oleksid Euroopa tasemel ja kellel oleksid omadused palli hoida ja söötu jagada,Reim tõsi on juba vaikselt roostes ja ta on ka ise öelnud et ta eiloodagi enam meeletult kaua mängida,vaid niikaua kui teda koondisesse kutsutakse.
Tulevikus võiks keskpoolikus miksmitte näha Ott Meeritsat,kes Tammeka eest on sel positsioonil end väga positiivselt näidanud,miinuseks nagu ka Reimil on väike kasv,sellessuhtes natuke sarnane mängija,kuid võitlustahtest tundub,et puudu ei jää!
Hetkel oleks parim paar keskel Rähn ja Lindpere-see on muidugi puhtalt minu arvamus.

PraS
20.03.05, 11:21
Algselt postitas Kaspy

teever ei ole poolik.

Keskväljale pole meil tegelikult mehi üldse varnast võtta,olekski tore kui tuleks peale uus põlvkond,kus oleks juba mehi keskpoolikusse võtta,mehi kes oleksid Euroopa tasemel ja kellel oleksid omadused palli hoida ja söötu jagada,......

Selleks et eestil oleks euroopa tasemel keskväljamees(sama kehtib ka muude positsioonide kohta) on vaja väga noorelt vaja siit eestist ära pääseda. Samas on tulemas esimesi arvestavaid poolikuid juba peale(ntx aastakäigust 86 on nii mõnigi arvestatav mängumees tulemas).

Teie tartu poistega on selline lugu, et esiliigas võisid nad ju midagi liigutada kuid ML jäävad nad esialgu hätta.

edit: oi janek ma liigun nüüd juba oma unistuste poole. esimene tähis juba täidetud.

malagar
20.03.05, 13:46
Ma pole kordagi väitnudki et Rähn parem söödujagaja on kui Reim .
ISeenesest on ta parem kaitsetegevuses ja lisab rohkem füüsist keskväljale . Rähn kombineerituna ründavama suunitlusega poolikuga ( kasvõi Lindpere - tuleb nentida poolikute karjuvat nappust Eestsi ) tundub pärsi mõistlik kombinatsioon hetkel. Võibolla õnnestuks ka Klavanist midagi kasvatada keskväljale - aga need on puha spekulatsioonid .
Põhimõte on selles , et ei ole mõtet koondisekohta täita arenemisvõimetu ja maha käiva vanakesega - kui mitmed noored on vähemalt samal tasemel aga suudaksid koondises saadava kogemuse najal arenguhüppe veel teha .

PraS
20.03.05, 13:55
Algselt postitas malagar

ISeenesest on ta parem kaitsetegevuses ja lisab rohkem füüsist keskväljale . Rähn kombineerituna ründavama suunitlusega poolikuga ( kasvõi Lindpere - tuleb nentida poolikute karjuvat nappust Eestsi ) tundub pärsi mõistlik kombinatsioon hetkel.

Oled jälle liiga palju Arsenali mänge vaadanud. Kaitsetegevus pole arulage kossi tagumine.

Mina jään seisukohale, et veel sel hooajal me ilma Martini abita hakkama ei saa. Mine tea mis hooaja teine pool võib tuua.

Reim pole kindlasti enam sel tasemel mis mõni aasta tagasi, kuid tal on need oskused alles mis aitab koondisel temaga edukam olla kui ilma temata. Ühesõnaga mina näen veel Martinit põhis ja saab näha kas minuga on päri ka Jelle.

Edu sulle mu sõber Malagar!!! Peaasi et sa ei väsiks eestlasi materdamast.

vandersell
20.03.05, 13:56
Ja sina pras pole üldse Arsenali mänge näinud.

malagar
20.03.05, 14:00
eks varsti näeb mis Jelle arvab sest Reimist :D

PraS
20.03.05, 14:02
Algselt postitas vandersell

Ja sina pras pole üldse Arsenali mänge näinud.

Kusjuures olen. Mulle meeldivad Viera ja Cole seksikad teesklused. Eriti seksikas oli Viera vajumine pehmele murule, kui Hamann talle lähenes vähem seksikalt. Aga Cole oli ka tubli kui Keane lähenes talle trahvikastis. Valge värvus ehmatab?

vandersell
20.03.05, 14:04
Kuule, sa foorumi esidemagoog. Rääkisid Arsenalist, kaitsest ja kossitagumisest. Nüüd dive´misest. Pole kuigi loogiline jutt. Aga ega keegi seda sinult oota ka.

SleepWalking
20.03.05, 14:05
Algselt postitas PraS
Kusjuures olen. Mulle meeldivad Viera ja Cole seksikad teesklused. Eriti seksikas oli Viera vajumine pehmele murule, kui Hamann talle lähenes vähem seksikalt. Aga Cole oli ka tubli kui Keane lähenes talle trahvikastis. Valge värvus ehmatab?

pisut nagu bs, kas endale ei tundu?

PraS
20.03.05, 14:13
Algselt postitas SleepWalking

Algselt postitas PraS

pisut nagu bs, kas endale ei tundu?

kahju, et sulle need seigad ei meenu.

SleepWalking
20.03.05, 14:14
Algselt postitas PraS

kuidas see teemasse puutub, härra moderaator?
võibolla peaks asuma foorumit puhastama enda postitustest alustades?

PraS
20.03.05, 14:18
Algselt postitas SleepWalking

Algselt postitas PraS

kuidas see teemasse puutub, härra moderaator?
võibolla peaks asuma foorumit puhastama enda postitustest alustades?

tore et sina jätkad teemakohast juttu.

SleepWalking
20.03.05, 14:23
Algselt postitas PraS
tore et sina jätkad teemakohast juttu.

millist muud vastust sinult oodata võiski kui isiklikku rünnakut.
vähemalt on arenguruumi. hea seegi.

Martin
20.03.05, 14:26
Ma loobusin koondisekohast juba ammu (eelmise foorumi ajal). Seega, palun ärge üritage mind ümber veenda. Ei tule tagasi ma midagi. Olgugi, et ma nii vajalik mees oleks. :)

Mis aga siin teemas mainitud Reimi puutub, siis koos Lindperega näeks ma tedakeskväljak küll. Kindlasti parem, kui Rähn-Lindpere (sorry, jyrka, ma siis olen loll), sest Taavi on sama kohmakas nagu tank.Kiirust pole, tehnikat pole, kaitsetegevus on nagu on. Ukrainas ta muidugi areneb ja tulevikus võib temast isegi asja saada.

Mis Tartusse puutub, siis Anniste ja Meerits ei sobiks minu arvates kumbi niivõrd koondisse. Küll aga katsetaks ma kaitsva pooliku kohal ehk Siksten Kasimiri, kes tundub Rähnast küll parem olevat. Kui on Reimi ja Kasimiri võrdlus, siis kindlasti Reim.

Levadia mehi ma praegu ei kommenteeriks, tahaks neid sellel hooajal oma silmaga enne näha. Ja Pras - sa Tartu klubide mänge oled sellel hooajal näinud muidu? Küsin seetõttu, et väga paljud räägivad, kuid vähesed on tegleikku olukorda näinud.

Ja lõpetuseks lisan, et hästi nõme on see, kui kedagi sõimatakse vaid seetõttu, et tal on natuke teistsugused vaated, kui kellelgi teisel. Olgu nad siis kasvõi igihalja koondlisalse kohta. Reim ega ka Poom ega keegi teine ei tohiks puutumatu olla. Kui on sitt, siis on. Arvamust võiks ikka avaldada.

RD
20.03.05, 14:34
Kui šoti mängu järgsel hommikul sai šotlastega raeplatsis juttu aetud, sis arvake ära mis mees neile kõige sügavama mulje jättis?? nr8 oli ta siis vist.. igaljuhul nimeks oli tal Reim ja tõesti tol mängul ta lüpsis šotlasi mõnel korral päris hästi. Teised vennad satuvad vastast nähes paanikasse ja söödavad palli huupi ära..a reim julges mööda minna ja minu arust ei kaotanud selle käigus kordagi palli.
Muidugi on ta vanamees, aga kogemused on kah olulised, ma usun, et teda ei saa rähniga üldse võrrelda, sest rähn ei oska sööta aga oskab kaitsta, reimil on vastupidi.
Ainuke vend, kes ta välja võiks tõrjuda oleks klavan (temal kah sööt korras ja julgusest kah puudu pole), lindpere las jääb äärele.

PraS
20.03.05, 14:55
Algselt postitas Martin

Ja Pras - sa Tartu klubide mänge oled sellel hooajal näinud muidu? Küsin seetõttu, et väga paljud räägivad, kuid vähesed on tegleikku olukorda näinud.

Sel hooajal olen Tartu klubidest ainult Merkuur-Jun. mängu näind.

Siksteni mängu nägin eelmisel hooajal paaril korral. Tõesti miks ei võiks tema Leetma asemel koondises olla?

SW see on hea, et sina isiklikku rünnakut mu pihta ei sooritanud.

Kaspy
20.03.05, 15:47
Sixteni puhul on plussiks ka see,et mees oskab puhtalt eesti keelt ja tundub et potensiaalist ja tahtmisest ka puudu ei jää

tkkt
20.03.05, 17:28
Eston: tean, et Teever ei ole poolik, aga koondises on ta mänginud paremal äärel väga edukalt!
Kaspy: Mhh... see jäi veits arusaamatuks, et mis kradi pidi on kasimiri eesti keele oskus talle plussiks?

mina jään ikkagi arvamuse juurde, et rähn lindpere on parim, mis hetke seis võimaldab. Rähn on suht hea kaitsvapoolikuna ja lindpere täidab väga edukalt ryndavat positsiooni. Loodan neid koos näha ka venemaa ja slovakkia vastu.

Peku
20.03.05, 22:25
kuulasin täna vikerraadiost seda spordisaadet ja küsitleti ka joel lindperet. joel ütles, et ta pole uue peatreeneriga siiani mitte ühtegi sõna vahetanud, isegi tere vist mitte. ja et kuigi mängida saab, peab ikka kohanemisaega olema veel. uus peatreener pidavat talle mitte eriti istuma ja rääkima jugoslaavia keelt:doh: ja et vorm pole tal ka kõige parem.

jugoslaavia keel?!

ethan
20.03.05, 22:57
Algselt postitas Peku
jugoslaavia keel?!

eks see haridus ole selline kahe otsaga asi.

Tema peamine tegur peaks ikkagi väljakul avalduma! :)

El President
20.03.05, 23:09
tegelikult on see treener vist lihtsalt jugo (pole kindel :sega7:). ja pealegi on bulgaaria keel hästi lähedane jugode keeltele või keelele (kuidas kellelegi). bulgarid ise väidavad, et makedoonia keel näituseks on üldse ainult miski bulgaaria dialekt (mõistetavatel põhjustel makedoonlased ise seda teooriat muidugi ei jaga :õnnelik:) nii et tegelikult võib lindpere jutus isegi veits jumet olla...

Matis
21.03.05, 10:48
Jugoslaavia keel on ametlikus lingvistikas tuntud serbohorvaadi keelena.

vandersell
21.03.05, 12:50
... millega omakorda meenub kohe vahva sõdur Švejk :)

Amadeus
21.03.05, 13:04
Algselt postitas vandersell

... millega omakorda meenub kohe vahva sõdur Švejk :)

just just - serbohorvaadi keel oli see milles sai räigelt sõimata :)

El President
21.03.05, 22:55
minge ütelge mõnele jugole (kõige parem bosniakile ntx), et ta räägib serbohorvaadi keelt ja vaadake, mis näo ta teeb :silm3:
...neil on seal kõik sassis tänapäeval. mõni paneb täie tõsidusega cv-sse ka, et räägib kolme eri keelt: horvaatia, serbia ja bosnia. meie vanakoolimehed saavad sealsetega neil teemadel suheldes ikka palju nalja sellega. :ham9:
ja bulgarid räägivad jugode seltskonnas ikka bulgari keelt ning keegi ei kurda, et aru ei saa. ühed lõunaslaavlased kõik. :ham11:

überalles
22.03.05, 01:04
Algselt postitas Kaspy

Sixteni puhul on plussiks ka see,et mees oskab puhtalt eesti keelt ja tundub et potensiaalist ja tahtmisest ka puudu ei jääSiksu mitte lihtsalt ei oska puhtalt eesti keelt vaid ongi eestlane:)

Kaspy
22.03.05, 08:21
Nime järgmi ma esimesel korral seda järeldada ei osanud :P
Aaga plussiks tuleb tal see keeleoskus sellepärast et me tahame ju koondisesse mehi kes kõnelevad korralikult riigikeelt,või noh vähemalt mõned lähtuvad koondise koostamisel sellest..

Robinho
22.03.05, 09:50
Ühesõnaga: Siks koondisesse!:lahe:

Amadeus
22.03.05, 12:49
Algselt postitas El President

minge ütelge mõnele jugole (kõige parem bosniakile ntx), et ta räägib serbohorvaadi keelt ja vaadake, mis näo ta teeb :silm3:
...neil on seal kõik sassis tänapäeval. mõni paneb täie tõsidusega cv-sse ka, et räägib kolme eri keelt: horvaatia, serbia ja bosnia. meie vanakoolimehed saavad sealsetega neil teemadel suheldes ikka palju nalja sellega. :ham9:
ja bulgarid räägivad jugode seltskonnas ikka bulgari keelt ning keegi ei kurda, et aru ei saa. ühed lõunaslaavlased kõik. :ham11:

Makedooonia keel erineb küll päris kõvasti sellest üldisest mallist.

priity
22.03.05, 17:16
Algselt postitas Amadeus
Makedoonia keel erineb küll päris kõvasti sellest üldisest mallist.
Mitte, et see väga teemasse puutub, kuid kui bulgari käest küsida, siis erineb makedoonlane bulgarist sama palju kui Eesti hümni viis Soome hümni omast...

Edit: Amadeusi typo

Homie
25.03.05, 12:24
Loodame,et Lindpere võitleb endale koha põhikoosseisus välja ja hakkab ohtralt väravaid lööma.:D

Gonzales
28.03.05, 18:36
http://www.epl.ee/artikkel_288069.html

Karla
03.04.05, 18:34
sofia cska mängis täna 0-0 viiki spartak varnaga.
lindpere tuli mängu 29 minutil.

priity
06.04.05, 19:55
Nii Lindpere kui ka Ratnikov kuulusid oma klubi algkoosseisu Sofia CSKA ja St. Zagora Beroe vahelises mängus, mille võitis Bulgaaria pealinna klubi 4:1 (2:0). Ratnikov küll vahetati poolajal välja, kuid Lindpere (niipalju kui vene keele baasil bulgaaria keelest aru sain) mängis terve mängu vasaku poolkaitsja kohal. Andis mitu head tsenderdust, milledest üks ka väravaks vormistati (seisuks 3:0).
Tundub, et CSKA-le Lindpere päris sobib sinna vasakusse äärde.

TonZo
08.04.05, 18:11
kauaks lindpere rendileping on?

Epic
08.04.05, 20:00
Algselt postitas TonZo

kauaks lindpere rendileping on?

Bulgarite hooaja lõpuni, kui ma ei eksi. Ehk siis juuni alguseni

Karla
09.04.05, 20:07
CSKA mängis täna Lokomotiv Sofiaga ja võitis 1-0.Mängu ainsa värava lõi 7.minutil Iordanov.
Lindpere mängis terve mängu

Karla
17.04.05, 19:59
Täna pandi kotti Cherno More Varna 1-0,värav Janevilt
Lindpere mängis ainult esimesel poolajal.

Karla
23.04.05, 22:02
cska võitis levski sofiat 0-1.värava lõi 76.minutil janev
lindpere tuli mängu vahetusest 84.minutil.

ROOTSI KUNN
24.04.05, 21:34
Täna oli Juki juba Tallinnas ja vaatas Flora mängu. :oih:

Jaak
24.04.05, 23:31

Täna oli Juki juba Tallinnas ja vaatas Flora mängu. :oih:

ta sai ju vahepeal isaks.ilmselt tuli beebit uudistama.;)

Karla
30.04.05, 20:03
CSKA võitis Vidima-Rakovskit 3-0-
Lindpere mängis terve mängu.
Tabelis CSKA 64 punktiga esimene.

priity
04.05.05, 21:20
Eile kohtus CSKA Bulgaaria karikasarja poolfinaalis Blagoevgradi Piriniga ja tegi viigi 3:3. Lindpere vahetati välja 67.minutil, platsil oldud aja jooksul millegiga silma ei paistnud.
Kuna esimese poolfinaalmängu võitis CSKA 2:0, said nad ka 25.mail toimuvasse finaali. Vastaseks ei keegi muu kui vana hea rivaal Levski.
Paar kommentaari veel Bulgaaria liigast. Tuttava bulgar, kes küll väga sügavalt jalgpallist ei huvitu ja toetab Levskit, arvas, et see Bulgaaria liiga on lihtsalt üks rahapesu koht. Ainuke mäng mille tulemuse puhul kokkulepet kahtlustada ei tasu on just CSKA ja Levski vaheline jõukatsumine. Põhjuseks see, et need meeskonnad lihtsalt vihkavad teineteist niivõrd. Seetõttu ei huvitu ka rahvas eriti Bulgaaria liiga mängudest, teine asi on aga rahvuskoondis.
CSKA vasakul äärel mängides on Lindperel kellega ennast võrrelda--samalt kohalt alustas Hristo Stoickov...
See küll teise teemasse, kuid kui kellelegi pakub huvi siis Stara Zagora \"Beroe\" ehk Ratnikovi klubi nimi tähendab Stara Zagora nimetust Rooma impeeriumi ajast.

Karla
08.05.05, 17:49
Eile võitis CSKA Liteksit 1-0.
Lindpere tuli mängu vahetusest 79.minutil.

Silver
20.05.05, 11:12
Tundub, et Lindpere saaga CSKA-s on lõppemas. http://www.sloleht.ee/index.aspx?id=174681

Epic
20.05.05, 11:39
Algselt postitas Silver

Tundub, et Lindpere saaga CSKA-s on lõppemas. http://www.sloleht.ee/index.aspx?id=174681

\"teenisin vastasele punase kaardi\"

Tore, et seal pommiaugus ikka midagi juurde õppis :)

RD
20.05.05, 17:15
joel on kõva mees, muidugi tulgu sealt ära kui suhtumine on kehv, ma olen kindel et ta leiab varsti uue välisklubi, kuhu minna

Kaspy
21.05.05, 21:36
Viimases voorus saadi siis 2-1 võit tabeli lõpuosas asetseva Pirini üle ja see tähendas ka meistritiitli võitmist.Nüüd on meil olemas siis Bulgaaria meister ;)

ethan
21.05.05, 21:47
Mõnele meeldib ennast kiita, teisele kõike kergeks nimetada, kolmandale teiste saavutuste najal laulu lasta, neljandatele ...

Mida ma ütelda tahan on see, et nagu Rooba Taani meistrina, ei saa ka Lindpere end päris Bulgaaria meistrina tunda, sest nende roll meeskonnas jäi piiratuks. Lindpere puhul eriti.

Aga eks teie teate paremini.

magicm
21.05.05, 23:29
jah. kuid nii neid asju ei mõõdeta. Bulgaaria meister on ta ikkagi ja ka platsil ära käinud, on ju palju selliseid mängijaid, kes on tulnud maailma-või euroopameistriks ilma, et platsil oleks käinudki. näitena võin tuua, endale küll mitte eriti sümpaatse mängija, aga Ronaldo tuli nii 1994 aastal 17-aastasena maailmameistriks. teatavasti :)
Nii et Lindpere on täieõiguslikult CSKA-ga Bulgaaria meistriks tulnud.

ethan
22.05.05, 01:10
Algselt postitas magicm

Näiteks Inglise liigas peab olema käinud kümnes (võin numbriga eksida) mängus, et teenida omale meistri medal.

Lindpere on mänginud CSKA eest palju mänge? Medali saamisega on seal ka lood kindlasti teised.

Ja soovitan vähem mehaanilist mõtlemist.

Ja Bulgaaria meister on ta formaalselt kahtlemata, polegi ma seda vaidlustanud.

Jaak
22.05.05, 12:52
Algselt postitas ethan

Algselt postitas magicm

Näiteks Inglise liigas peab olema käinud kümnes (võin numbriga eksida) mängus, et teenida omale meistri medal.

Lindpere on mänginud CSKA eest palju mänge? Medali saamisega on seal ka lood kindlasti teised.

Ja soovitan vähem mehaanilist mõtlemist.

Ja Bulgaaria meister on ta formaalselt kahtlemata, polegi ma seda vaidlustanud.

Siiani 11 mängu.

-madis-
02.06.05, 15:03
Lindpere jutustab elust Bulgaarias (http://www.postimees.ee/020605/esileht/sport/167701_1.php)

Martin
02.06.05, 15:16
Algselt postitas madman666
Lindpere jutustab elust Bulgaarias (http://www.postimees.ee/020605/esileht/sport/167701_1.php)

Õnneks erinevalt ühest Taanis mune sügavast isikust, tahab Juki vähemalt areneda.

Jyrka
02.06.05, 15:39
Fakt: Lindpere on parim Eesti jalgpallur.

ertz
02.06.05, 17:14
Algselt postitas Jyrka

Fakt: Lindpere on parim Eesti jalgpallur.

Tõestus: ... ?

viggen
03.06.05, 17:19
Erts, sinule ei pea siin keegi midagi tõestama, sest kõik su kommid on ülimalt haiged.

ertz
03.06.05, 17:58
Algselt postitas viggen

Erts, sinule ei pea siin keegi midagi tõestama, sest kõik su kommid on ülimalt haiged.

lammas?

nimh
03.06.05, 18:31
Tegu on arvamuse, mitte teoreemiga, mida kõigi reeglite kohaselt tõestada tuleb.

Ise arvan, et eesti parim mängija on Kink ja seda ma tõestama ei hakka.

vaikiv mees
03.06.05, 22:23
Algselt postitas Martin

Algselt postitas madman666

Õnneks erinevalt ühest Taanis mune sügavast isikust, tahab Juki vähemalt areneda.

kas ta nyyd niiv2ga areneda tahab (samas, kes ei tahaks,eks),
pigem anti jalaga tagumikku, ega Floras see areng kiirem ei ole

palju piinlikum on saada kodus Venemaa vastu 1.poolajal v2ljavahetatud
(samas, palju seda m2ngu ikka n2gi eks, mingi tyhised miljonid, sajad tuhanded inimesed)

pilvedelt alltulek oli ikka uskumatult kiire,
palju sellest m88das on? vaevalised 2 kuud
(n6ustun, koondisele tuleb see kasuks)

PraS
04.06.05, 00:22
Algselt postitas nimh

Tegu on arvamuse, mitte teoreemiga, mida kõigi reeglite kohaselt tõestada tuleb.

Ise arvan, et eesti parim mängija on Kink ja seda ma tõestama ei hakka.

Tõesti parim. Nõrgad ju pühap ohtralt unise olemisega pole ja jäägitult veepudelit ei kallista.

oku
12.07.05, 13:23
Lindpere naaseb Bulgaariasse? (http://www.sloleht.ee/index.aspx?id=177280)

Karla
12.07.05, 14:06
Lovetši Litex sai Bulgaaria meistrivõitlustel 52 punktiga 4.koha.
See oleks küll Lindperele natuke tagasiminek, aga seal oleks ikka etem mängida, kui Eesti liigas. :doh:

Sir. Nuutu
12.07.05, 14:22
Isiklukult küll ei sooviks,et ta Bulgaariasse tagasi pöörduks. Ussipesa..

Karla
12.07.05, 14:23
Vaevalt et ta ise kah tahab sinna tagasi minna.
Halvad mälestused sealt.:(

Edson
12.07.05, 19:35
Ega kõik Bulgaaria klubid ja klubide treenerid/funktsionäärid ei tarvitse olla ühe vitsaga löödud. Bulgaarias on jalgpall selgelt sport nr.1, suured staadionid, rahvas on staadionitel, raha liigub... lisaks soe kliima ja Must meri. Ning Eestiga sarnane elatustase.

Igaljuhul oleks hea kui saaks Bulgaariasse mängima, muidu tuleb Joelist teine Reim, kes muudkui oli lootustandev aga ei saanud väljamaale mängima ja nyydseks juba veteran ja rahapada ei jõudnudki ära oodata.

Wingback
22.07.05, 12:00
Juki paneb pidu : :r66m16:

Pic (http://www.u-pop.ee/fotoline/picslist/1296/pic/1296/68407/)
Pic2 (http://www.u-pop.ee/fotoline/picslist/1296/pic/1296/68408/)

marabella666
24.07.05, 00:23
Algselt postitas -Marko-

Juki paneb pidu : :r66m16:

Pic (http://www.u-pop.ee/fotoline/picslist/1296/pic/1296/68407/)
Pic2 (http://www.u-pop.ee/fotoline/picslist/1296/pic/1296/68408/)

mul on ka hea meel, et Jukil niimoodi sõitis :õlu:
nädalavahetus on ka Juki jaoks tõeline vaheldus

midfielder
23.03.06, 23:11
Nüüd kui Neemelo on ka välismaale lepingu saanud, siis on koondise algkoosseisu vaadates ainus kodukamaral palliv mees Joel. Algkoosseisu all pean silmas sellist formatsiooni:
Poom
Jääger-Stepanov-Piiroja-U.Rooba
Teever- Rähn- Lindpere- Terehhov
Oper
Neemelo

Lisaks veel pingil välismaal pallivad Pareiko, Leetma, Viikmäe, Kruglov, Klavan. Nii Rootsis kui Norras on transferid avatud 31.märtsini ning arvestades, et koondise kaks esimest mängu Makedoonia ja Iisraeliga on ilmselt kogu väliktsükli tähtsaimad arvestades võitlust 4 ja 5 koha eest, siis oleks hea kui võimalikult palju koondislasi tuleks liigadest kus tase oleks selgelt tugevam kodumaisest meistriliigast.:P

god
23.03.06, 23:45
miks Klavan pingil???

midfielder
24.03.06, 00:03
Algselt postitas god

miks Klavan pingil???
Põhimõtteliselt võiksid nii Klavan, Kruglov kui Terehhov kõik vasakul äärel mängida , nagu ka Rooba, Klavan ja Kruglov vasakkaitses. Kuid jään sellise formatsiooni, mis välja tõin, kuna pean neid sel positsioonil hetke parimateks.

god
24.03.06, 01:05
aga miks raudvara ja vana hea kogemuste pagasi välja jätsid? Reim! :oih:

malagar
24.03.06, 02:05
Algselt postitas god

Sest lombakad hobused lastakse maha

Sir. Nuutu
24.03.06, 02:30
Algselt postitas malagar

Word

Homie
24.03.06, 10:09
Algselt postitas malagar

Algselt postitas god

Haha...See küll naljakas polnd. Austaks ikka neid kah kes Eesti jalgpalli nii kõrgele üldse tõstsid. Küll ma kah 10 aasta pärast Klavanit narritan.

KopsY
24.03.06, 10:40
no aga dmitrijev, kes mängib kodus, on ju kindlalt põhis või mis?

Alfonso
24.03.06, 10:47
Allase unustasid ka kloun

midfielder
24.03.06, 13:05
Algselt postitas Alfonso

Jutt oli välismaal pallivatest meestest, kui sa eesti keelest aru ei saanud. Loomulikult võid sinna lisada ka Allase, Reimi, Kotenko, Dmitrijevi, Vassiljevi, Smirnovi ja veel 7 nime. Keegi ei keela sul oma valikut tegemast!:)

Alfonso
24.03.06, 21:28
Algselt postitas midfielder

Algselt postitas Alfonso

Jutt oli välismaal pallivatest meestest, kui sa eesti keelest aru ei saanud. Loomulikult võid sinna lisada ka Allase, Reimi, Kotenko, Dmitrijevi, Vassiljevi, Smirnovi ja veel 7 nime. Keegi ei keela sul oma valikut tegemast!:)
Tegemist on vist uue oravaajuga, ennem kirjutasid, et ainus eesti liigas mängiv vend on koondises siis Lindpere ja teisi ei nimetanud, vii oma kääbiku ideed lõpuni siis.

midfielder
24.03.06, 22:53
Algselt postitas Alfonso

Algselt postitas midfielder

Algselt postitas Alfonso

Tegemist on vist uue oravaajuga, ennem kirjutasid, et ainus eesti liigas mängiv vend on koondises siis Lindpere ja teisi ei nimetanud, vii oma kääbiku ideed lõpuni siis.
Mõte oligi see , et Lindpere oleks ainus algkooseisu vend, kes kodumaal pallib ja formatsiooni all ongi tekst, et 31.03 on Rootsis ja Norras transferid võimalikud. Vihje ju ilmselge. Millest siin aru saada? Aga eks igaüks näe tonti seal kus näha tahab. Ja ma ei saa aru, mis see sinu p-t torgib, kui keegi oma visiooni koondise koosseisust välja tõi. Foorum ongi koht, kus inimesed saaksid oma mõtteid edastada. :D

malagar
25.03.06, 01:35
Algselt postitas mart44

Algselt postitas malagar

Algselt postitas god

Haha...See küll naljakas polnd. Austaks ikka neid kah kes Eesti jalgpalli nii kõrgele üldse tõstsid. Küll ma kah 10 aasta pärast Klavanit narritan.
Reim on suurema osa oma koondisekarjäärist Eesti jalgpalli tõusu pidurdanud, tõsta suudab ta palli ainult läbi korvirõnga ja sedagi papakese memuaarides.

Meelis M
25.03.06, 01:54
Malagar, sa oled idioot. Pole muud öelda. Tõesti ei ole. Vabandust, aga sa oled idioot.

malagar
25.03.06, 02:11
krt Reimi ainus pluss on platsil on töövõime . Väljaspool platsi oskab ka palli kõksides riidesse panna ja riidest lahti võtta. Aga kurat võtaks, mis kasu on poolkaitsjast, kes ei näe vabu mängijaid, jagab valesööte ja ei oska korralikult kaitsta ?

PraS
25.03.06, 02:19
Algselt postitas malagar

krt Reimi ainus pluss on platsil on töövõime . Väljaspool platsi oskab ka palli kõksides riidesse panna ja riidest lahti võtta. Aga kurat võtaks, mis kasu on poolkaitsjast, kes ei näe vabu mängijaid, jagab valesööte ja ei oska korralikult kaitsta ?

Viga on sinus pigem, kes ei oska mängu lugeda. Arsenalis tähendab vb jah kossi panek kaitses mängimist, kuid mujal maailmas see nii alati pole. Samas sinuga pole mõtet Reimi teemal vaielda, kuna vimm on antud mängija vastu on liialt suur, et vastupidisega nõustuda.

malagar
25.03.06, 02:26
Reimi vaadates võiks kirjutada kossi paneku õpiku , nagu Piirojat vaadates saab selgeks küünarnukkidega vehkimise.

ttBoll
25.03.06, 10:06
Algselt postitas malagar

Reimi vaadates võiks kirjutada kossi paneku õpiku , nagu Piirojat vaadates saab selgeks küünarnukkidega vehkimise.

Äkki oleksid lihtsalt tasa oma mõtetu lobaga? :viha:

ALEKOK
01.12.06, 00:26
Peaks selle teema jälle avama.
Üsnagi tõenäoline et Lindpere saab välislepingu.
Isiklikult loodan et saab just Fredrikstadiga lepingu ;)

Ka koondise poolkaitsjal Joel Lindperel, kes käis end kümmekond päeva tagasi näitamas Norra klubile Fredrikstad, on lootust lepingule. Reedel helistati Fredrikstadist palluri agendile ja teatati lepingu sõlmimise soovist.

“Niikaua kui konkreetset pakkumist paberil ei ole tehtud, on kõik siiski jutu tasemel,” ütles Lindpere. “Agendile öeldi, et täna (eile – toim) võetakse ühendust ja räägitakse täpsemalt.” Lindpere ise jäi katsetel nähtuga rahule. “Kui midagi paremat vahepeal ei tule ja Fredrikstad teeb hea pakkumise, kirjutan alla,” sõnas ta.

Kas vaateväljas on siis paremaid kosilasi? “Agent ütles, et mõned klubid on huvi tundnud. Üks neist näiteks Kreekast.”

magicm
01.12.06, 13:42
praeguse seisuga pani Fredrikstad Lindpere kuni jaanuarini lepingut ootama.

budu
06.01.07, 18:33
kas sellest mehest ka midagi kuulda on?

budu
12.01.07, 16:18
kuna selle mehe tegemistest pole enam midagi kuulda siis pole mingi ime kui anrakse teada mehe liitumisest Levadiaga.

sosku
13.01.07, 11:12
Ta treenibki koos Levadiaga. Vähealt meie venekeelne press kirjutas nii.

-RoMaRiO-
13.01.07, 11:46
Loodetavasti saab siiski kuskile välismaale. Tegemist küllaltki hea mängumehega ning peaks kindlasti endale koha leidma kuskil välismaal.

urmar
23.01.07, 02:07
Lindpere kohta kostab EPL. Seekord seal jälle see Visnapuu ironiseerimas, vahepeal oli ta justkui vutist eemal. Nüüd kahjuks uuesti ametis. Muidu oli kohe hea lugeda Aet Süvari lugusid, aga hea asi sai läbi. ;)
http://www.epl.ee/artikkel/371091

PraS
23.01.07, 06:48
Lindpere kohta kostab EPL. Seekord seal jälle see Visnapuu ironiseerimas, vahepeal oli ta justkui vutist eemal. Nüüd kahjuks uuesti ametis. Muidu oli kohe hea lugeda Aet Süvari lugusid, aga hea asi sai läbi. ;)
http://www.epl.ee/artikkel/371091

Õieti kirjutab ju.
Juki loovutamas sportlikud printsiibid ning läheb päevitama ja taskuraha teenima. :D Sama raha saaks vast ka Levadias.

jethro
23.01.07, 09:57
Õieti kirjutab ju.
Juki loovutamas sportlikud printsiibid ning läheb päevitama ja taskuraha teenima. :D Sama raha saaks vast ka Levadias.

Aga see eest on neil Brasiilia värvides vorm ja koduleht http://www.panetolikos.com (millest küll peale numbrite ja piltide muhvigi aru ei saa).

boobek
23.01.07, 11:07
Najaa, aga sellel kolmanda liiga pundil on seuke staadion millest vist kohalikud Eesti klubid ainult märga und näevad.

priity
23.01.07, 11:45
Jajah, ja klubi lehel poest võid osta klubi värvides palvehelmed :)
Tundub, et klubi värvid meenutavad siiski rohkem Roootsi koondise värve kui Brasiilia omi. Pealegi tunudvad klubil olevat tihedad sidemed Rootsiga--lisaks sellele, et klubi kodulehe on teinud Rootsi firma, on Panaitolikoses (või mõnes kohas kirjapilt Panetolikos) mänginud mitmed kodumaal esimese divisjoni tasemel rootslatest pallurid. Panaitolikose nimekirjas hetkel järgmised välismaalased:
BARRETO GONZALEZ, JOSE MANUEL (Paraguai)
DE FRANCESCO, LUCAS SEBASTIAN (Argentiina)
REZONJIA, GREGOR (Sloveenia)
SOUSA, PEDRO (Portugal)
TRAORE, DEMBA SOULEYMANE (Rootsi)

eestimees
23.01.07, 11:46
lindpere parem jäägu levadiasse kui kreeka 3ndasse

Kaspy
23.01.07, 13:19
No staadion ja fännid on igastahes väga vinged !
Aga teap kuidas see tase seal on..

jansa
23.01.07, 14:01
Juki loovutamas sportlikud printsiibid ning läheb päevitama ja taskuraha teenima. :D Sama raha saaks vast ka Levadias.[/QUOTE]
.. nii et mis seals ikka , selgunud on - jalgpallijobu 2007 = Juki :)

budu
23.01.07, 14:04
.. nii et mis seals ikka , selgunud on - jalgpallijobu 2007 = Juki :)[/QUOTE]

nu ärme kiirusta selle jalkajobu tiitliga ja ega ta pole ju kuhugi veel läinud

lorenzo
23.01.07, 14:09
et jargmise aasta tiitlikandidaat number 1?:D

budu
23.01.07, 14:24
et jargmise aasta tiitlikandidaat number 1?:D

seda kindlasti aga ma loodan et läheb mees ikka taani või kuhugi mujale,peaks ju saama hakkama ka inglise madalamates liigades

Mõnuagent 007
23.01.07, 14:34

vaat oleks tore, kui kõik nii lihtne oleks.

mcnamara
23.01.07, 15:01
No näete, meil ka oma mini-Becks! Rahuldav.

PS Tegelikult on õudne, et (hiljuti veel) koondise ainus loov jõud keskväljal võtab vastu taolise otsuse. Või et see nn agent talle üldse sellise pakkumise teha julgeb. Aga mis parata.

jyriöö
23.01.07, 15:07
Palganumbrid on rahuldavad.... Optimistlik ennustus on, et mees on hiljemalt kuue kuu pärast tagasi Eestis ja kui lubatud palgast 50% kätte õnnestub saada, on hästi. Täiesti arusaamatu otsus.

oku
23.01.07, 15:42
Jõle häda on nüüd lahti selle Lindperega. Las läheb, kuhu tahab. Kui talle selline palk ja tase piisav tundub. Tema elu ju.

Edson
23.01.07, 15:44
Jukile kui enam mitte väga noorele jalgpallurile, kes pole 5 kuud kuskil ametlikult mänginud on see ju täiesti ok koht. Hea kui sinnagi saaks.

Piltide järgi otsustades on tegu paradiisiga. Muidu oleks oodanud Ott Reinumäe saatus, ehk jalgpalliga lõpparve tegemine või Eestis tühjade tribüünide ees mängimine veel mõned aastad.

Isegi kui sealt mingit tõusu kõrgemasse liigasse ei tule siis kindlasti huvitav etapp elus jälle, loodame et ikka natuke palka ka annavad (kõike ju kindlasti kätte ei saa kreeklastelt).

Edu, Juki!

budu
23.01.07, 15:50
Jukile kui enam mitte väga noorele jalgpallurile, kes pole 5 kuud kuskil ametlikult mänginud on see ju täiesti ok koht. Hea kui sinnagi saaks.

Piltide järgi otsustades on tegu paradiisiga. Muidu oleks oodanud Ott Reinumäe saatus, ehk jalgpalliga lõpparve tegemine või Eestis tühjade tribüünide ees mängimine veel mõned aastad.

Isegi kui sealt mingit tõusu kõrgemasse liigasse ei tule siis kindlasti huvitav etapp elus jälle, loodame et ikka natuke palka ka annavad (kõike ju kindlasti kätte ei saa kreeklastelt).

Edu, Juki!

samas ju kunagi sattus Holhov-simson isreali kolmadasse liigasse mängima ja sealt edasi norra esiliigasse.kui näitab korraliku mängu siis kes teab võib ju sealt kasvõi kreeka liigas tõusta

mcnamara
23.01.07, 15:58

Edu, Juki!

Vaat see ülalolev jutt on küll masendav. Hakka või uskuma neid jutte, et Eesti jalgpall on tõesti omadega...

zaz
23.01.07, 16:08
Vaat see ülalolev jutt on küll masendav. Hakka või uskuma neid jutte, et Eesti jalgpall on tõesti omadega...

jah! ja nüüd peavad kõik Pohlakut hakkama kiruma! :D

ALEKOK
23.01.07, 16:36
Mitmes see klubi hetkel üldse tabelis on?

smörgåsbord
23.01.07, 16:49
Kaheksas.

http://www.soccerway.com/national/greece/c-ethniki/2006-2007/south

saun
23.01.07, 17:43
See otsus ei olnud sugugi halb. Tema puhul on tegemist juba 25 aastase mehega ja see pole spordimõistes enam esimene noorus. Pigem mängida hea raha eest Kreeka III divisjonis ja elu nautida, kui siin Eestis mõnesaja vaataja ees sandikopikaid teenida.

http://www.panetolikos.com/index.php?page=3&nid=64

budu
23.01.07, 17:49
kui tabelit vaadata siis pole ju võimatu juba hooaja lõppedes esiliigasse tõusta.nu aga eks ole joeli enda asi mis ta otsustab aga kas see just eesti jalgpallile kasulik on selgub hiljem

mcnamara
23.01.07, 17:51
See otsus ei olnud sugugi halb. Tema puhul on tegemist juba 25 aastase mehega ja see pole spordimõistes enam esimene noorus.

Jah, selles on vanuses on aeg lõpetada tõesti juba koondise tasemel.

Foorumlased, me räägime sisuliselt ühe Eesti viimaste aastate andekama jalgpalluri karjääri põrgusseminekust. Sellise suhtumisega ei jõua me tõesõna kusagile. Ja miks peaks mõistlik inimene veel mõnda Eesti liiga mängu vaatama minema, kui üks kohalikke paremaid eelistab sellele Kreeka kolmandat?

saun
23.01.07, 17:58
Kuhu ta oleks pidanud siis veel saama? Isegi Sofiast löödi välja. Siin Eestis ei teeni ju sittagi. Kelle jaoks ta ikka siin mädaneb, käputäie fännide jaoks? Ja ei eelista mina Kreeka III divisjoni Eesti jalgpallile. Ülds esimest korda kuulen neist lähemalt. Tal ei pruugi ju rohkem tekkidagi võimalusi korralikult teenida. See on koondise oma asi, kui nad puhtalt seepärast nad välja löövad koondisest, et ta endale selle klubi valis - ise teavad, mille kaotavad.

ethan
23.01.07, 18:56
Foorumlased, me räägime sisuliselt ühe Eesti viimaste aastate andekama jalgpalluri karjääri põrgusseminekust. Sellise suhtumisega ei jõua me tõesõna kusagile. Ja miks peaks mõistlik inimene veel mõnda Eesti liiga mängu vaatama minema, kui üks kohalikke paremaid eelistab sellele Kreeka kolmandat?

* Eesti jalgpallurite varasem olematu edukus Lõuna-Euroopa liigades ja sellest tulenev usaldamatus siinsete "pallivõlurite" suhtes;
* Lindpere pole kuid ametlikes mängudes kaasa teinud;
* Läbirääkimiste käigus on tõenäoliselt võimatu varjata fakti, et ta sisuliselt visati senisest meeskonnast välja, võimalik et nii mõnigi potentsiaalne huviline ei ole olnud vaimustuses tema vähesest intelligentsuset väljakul (subj. oletus);
* Lindpere tehniline pagas on ehk imeteldav Eesti Meistriliigas, kuid mida enam lõuna poole liikuda, seda rutiinsem on näha pall jalal edasi liikuvaid mängijaid, ma ei kahtlegi et Panetolikoses hinnati teda pigem rahvusvahelise kogemuse kui tema väidetava andekuse pärast (ei ole seda nii pädev hindama kui tsiteeritav isik);
* Tingimused edasiarenemiseks ja isikliku vaatevälja avardamiseks on oluliselt paremad, ning ühtlasi on alati võimalik ju ennast tõestada ning teenida üleminek tugevamas liigas mängivasse klubisse või tõusta sama klubiga kõrgemale (praegunegi hooaeg juba poole peal, teisisõnu võimalik et esiliiga juba poole aasta pärast) ja koondisekutse uuesti teenida - ta pole ju selle minekuga Eesti vutile kadunud, ei ajutiselt, ei lõplikult;
* Sel tasemel Kreeka klubid saaksid Eesti Meistriliigas väga kenasti hakkama, kuid Eesti klubid oleksid tõenäoliselt sealses liigas üsna raskustes (v.a. võib-olla Flora, Viktor Levada ja Vineeri- ja Mööblikombinaat);
* Päeva lõppedes ikkagi tema isiklik asi, kus mängib, nagu juba mõni kommentaar tagasi mainiti, millega ma täiesti nõustun.

Edson
23.01.07, 19:02

Kahju küll kui reaalsus sulle masendav tundub. Aga eks meil ole pime aeg ka, päikest vähe ja külm ka peale kauba. Katsu sa siis optimistlik olla, eksju.

Kahjuks maksavad ka jalgpallurite turul tavalised tööturu konkurentsireeglid. Kui sa oled keskpärane jalgpallur (sry Juki, see on mõeldud maalima mastaabis), jalgpalluri ameti jaoks enam mitte esimeses nooruses, pärit kuskilt Ida-Euroopast, suhteliselt väiksest ja jalgpalliriigina kindlasti mitte atraktiivsest Eestist, pole viimased 5 kuud ühessegi klubisse kuulunud ja eelmisest klubist lahkumise põhjuseks olid probleemid distsipliini ja käitumisega, siis ilmselt ei ole mõtet oodata kutset arsenali või mis?

Kui Jukil on võimalus minna valitseva Euroopa meistri liigasse mängima, mis siis et mitte päris meistriliigasse, kus on super treeningu tingimused - hea kliima, staadion, fanaatline publik - äkki oleks nagu mõttekas minna? Minu arust küll.

Eriti kui alternatiiv on mängida külmas Eestis tühjade tribüünide ees veel paar aastat, enne kui täielikult müügimehe ameti peale üle minna.

Ma ei leia, et Eesti jalgpall omadega mäda on. Näen pidevat ja head tööd noortega, oma klubikultuuri tekkimist, koondise arengut. Kõik läheb paremuse poole.

Ja seda suunda ei suuda isegi foorumis halamine peatada.

vaikiv mees
23.01.07, 19:45
See otsus ei olnud sugugi halb. Tema puhul on tegemist juba 25 aastase mehega ja see pole spordimõistes enam esimene noorus.

bs, see on sportlase parim iga
(kui me ei raagi m6nest erandist
v6i ujumisest, kus ainult teismelised lammutavadki)

Pigem mängida hea raha eest Kreeka III divisjonis ja elu nautida, kui siin Eestis mõnesaja vaataja ees sandikopikaid teenida.

sellega v6ib isegi n6us olla, mees istus pool aastat ilma toota ja ei tulnud kuskilt neid suurpakkumisi,
aga peab vist leppima m6ttega, et sellel tasemel on juba raske end koondisetreenerite ja teiste klubide vaatevaljas hoida

saun
23.01.07, 20:10
Ma ei ütlegi, et 25 jalgpalluri puhul tihti parim iga ei oleks, aga see ei ole enam esimene noorus. Lindpere võib hea mees olla, aga temasuguseid on palju-palju. Neid temasuguseid on igal pool, siinkohal tulebki mängu agenditöö. Ja vaevalt 25aastast eestlast, kes pole enam noor (ca 20aastane) treenitav ja lisaks suur ports teisi fakte ja probleeme... tema puhul ei tundu 25. eluaasta parim aasta olevat. Hea pakkumine tehti ja kindlasti tuleks vastu võtta.

mcnamara
23.01.07, 20:23
Jah eks ole võimalik, et ma eksin rängalt ja Kreeka kolmas liiga on tõepoolest Eesti parimatele jalgpalluritele täpselt õige koht maanduda. Ja et meie jalgpallurite (ainus?) agent teeb metsikut tööd, et rängal orjaturul oma klientidele seegi võimalus anda.
Tohutud väljavaated ja Euroopa meistri liiga. Mis siis, et mitte päris see Olympiakose, Panathinaikose oma. No peaaegu ju. Mitte, et viimastel eurosarjadest suuri säravaid saavutusi ees näidata on, aga ikkagi. Kreeka.
Oh jah - mis ma siin ikka muud saan kui iroonitseda sellise jutu peale.
Lindperest endast ega tema suhtumisest jalgpalli ei tea ma midagi. Võimalik, et Eestist on kõrini, võimalik, et siinsetest jalgpallitegelastest ka, võimalik, et papp on tähtsam kui edasine karjäär. Kõik on võimalik.
Probleem on milleski muus ja ma imestan, et siinsed kirjutajad seda ei mõista. Ajalehe väitel pakkus Lindperele lepingut ja sisuliselt uut võimalust eurosarjas (suht edukalt?) mängiv meistriliiga klubi Levadia. Lindpere valis pigem Kreeka 3. liiga. Jättes inimlikud küsimused täiesti tahaplaanile mööngem siiski, et see otsus kõneleb millestki mädast. Mul on küll mure. Aga kui teistel pole ja papp jookseb, siis pole hullu.

saun
23.01.07, 20:39
Ja kes oleks talle garanteerinud, et ta Levadiast kuhugile välismaale edasi pääseb kunagi? Elus võiks ikka midagi ilusat kah olla. Mis suur edasine karjäär siis Lindperel oleks võinud olla, ma ei saa aru? Keegi polegi öelnud, et see parim variant on, aga ei ole ju eriti valida. Ta võib seal samamoodi oma liigas kellegile kõrgemalt silma jääda ja samamoodi kellegile sealt lähedalt.

ethan
23.01.07, 20:42
Jah eks ole võimalik, et ma eksin rängalt ja Kreeka kolmas liiga on tõepoolest Eesti parimatele jalgpalluritele täpselt õige koht maanduda. Ja et meie jalgpallurite (ainus?) agent teeb metsikut tööd, et rängal orjaturul oma klientidele seegi võimalus anda.
Tohutud väljavaated ja Euroopa meistri liiga. Mis siis, et mitte päris see Olympiakose, Panathinaikose oma. No peaaegu ju. Mitte, et viimastel eurosarjadest suuri säravaid saavutusi ees näidata on, aga ikkagi. Kreeka.
Oh jah - mis ma siin ikka muud saan kui iroonitseda sellise jutu peale.
Lindperest endast ega tema suhtumisest jalgpalli ei tea ma midagi. Võimalik, et Eestist on kõrini, võimalik, et siinsetest jalgpallitegelastest ka, võimalik, et papp on tähtsam kui edasine karjäär. Kõik on võimalik.
Probleem on milleski muus ja ma imestan, et siinsed kirjutajad seda ei mõista. Ajalehe väitel pakkus Lindperele lepingut ja sisuliselt uut võimalust eurosarjas (suht edukalt?) mängiv meistriliiga klubi Levadia. Lindpere valis pigem Kreeka 3. liiga. Jättes inimlikud küsimused täiesti tahaplaanile mööngem siiski, et see otsus kõneleb millestki mädast. Mul on küll mure. Aga kui teistel pole ja papp jookseb, siis pole hullu.

Kui selline on Sinu isiklik vaateväli, siis sellele muidugi vastu ei saa hakata. Kuid kuna Sa nähtavasti omad kvalifikatsiooni (agendilitsentsi, sest vastasel juhul toimid ebaseaduslikult) ja oskusi paremaid tingimusi välja rääkida, siis ilmselt olen ma viimasel ajal kuskil koopas elanud ega ole märganud neid arvukaid eesti vutimängijate vahendamisi tippliigadesse. Niisiis lähengi oma urgu tagasi.

mcnamara
23.01.07, 21:19
Kui selline on Sinu isiklik vaateväli, siis sellele muidugi vastu ei saa hakata. Kuid kuna Sa nähtavasti omad kvalifikatsiooni (agendilitsentsi, sest vastasel juhul toimid ebaseaduslikult) ja oskusi paremaid tingimusi välja rääkida, siis ilmselt olen ma viimasel ajal kuskil koopas elanud ega ole märganud neid arvukaid eesti vutimängijate vahendamisi tippliigadesse. Niisiis lähengi oma urgu tagasi.

Isiklikud süüdistused vs mure Eesti jalgpalli käekäigu pärast. Kommenteerida pole rohkem midagi.

urmar
23.01.07, 21:21
Kahju küll kui reaalsus sulle masendav tundub. Aga eks meil ole pime aeg ka, päikest vähe ja külm ka peale kauba. Katsu sa siis optimistlik olla, eksju.

Kahjuks maksavad ka jalgpallurite turul tavalised tööturu konkurentsireeglid. Kui sa oled keskpärane jalgpallur (sry Juki, see on mõeldud maalima mastaabis), jalgpalluri ameti jaoks enam mitte esimeses nooruses, pärit kuskilt Ida-Euroopast, suhteliselt väiksest ja jalgpalliriigina kindlasti mitte atraktiivsest Eestist, pole viimased 5 kuud ühessegi klubisse kuulunud ja eelmisest klubist lahkumise põhjuseks olid probleemid distsipliini ja käitumisega, siis ilmselt ei ole mõtet oodata kutset arsenali või mis?

Kui Jukil on võimalus minna valitseva Euroopa meistri liigasse mängima, mis siis et mitte päris meistriliigasse, kus on super treeningu tingimused - hea kliima, staadion, fanaatline publik - äkki oleks nagu mõttekas minna? Minu arust küll.

Eriti kui alternatiiv on mängida külmas Eestis tühjade tribüünide ees veel paar aastat, enne kui täielikult müügimehe ameti peale üle minna.

Ma ei leia, et Eesti jalgpall omadega mäda on. Näen pidevat ja head tööd noortega, oma klubikultuuri tekkimist, koondise arengut. Kõik läheb paremuse poole.

Ja seda suunda ei suuda isegi foorumis halamine peatada.

Vot see on mõistlik jutt. Mõistuse kaotuse poole liikuv haigla on valmis omale broneeritud jobutiitlit jällegi valele mehele pähe määrima. :(

ethan
23.01.07, 21:47
Isiklikud süüdistused vs mure Eesti jalgpalli käekäigu pärast. Kommenteerida pole rohkem midagi.

Ma ei muretse Eesti jalgpalli käekäigu pärast, vähemalt mitte ses valdkonnas. (Peaaegu et) Isiklikud süüdistused tegid tõesti Sina iroonia märgi all (vist T. Lehiste ja taaskord Flora ja Pohlaku suunas?). Et siis jah - kommentaarida pole tõesti enam midagi.

mcnamara
23.01.07, 23:16
(Peaaegu et) Isiklikud süüdistused tegid tõesti Sina iroonia märgi all (vist T. Lehiste ja taaskord Flora ja Pohlaku suunas?).

Taaskord? Pohlaku ja Lehiste sõimamises olen ma üks peamisi tegijaid siin foorumis juba pikka aega.
Lasteaed.

ilms
24.01.07, 01:07
Uurisin veidi klubi ajalugu .. tegemist pole Kreeka mõistes sugugi vähetuntud klubiga.

2000/01 Super League (ML meie mõistes)
2001/02 B (EL meie mõistes)
2002/03 B
2003/04 Super League
2004/05 B
2005/06 B
2006/07 C (II liiga meie mõistes)

Vaadates seda allakäigu treppi tuleb mul esimese asjana hoopis selline mõte pähe, et kui Lindpere soovitud tulemust seal ei tee, siis võib ta hoopis väga kiirelt sule sappa saada.

Teine variant .. on kõva vend ja aitab meeskonna B liigasse. Aga nii või naamoodi on Kreekas maiks hooaaeg läbi ja teadupärast läheb üleminekuaken Eestis lahti jälle juunis juulis (ei mäleta täpselt millal) .. ja siis tippvormis olles tagasi Eestisse .. pole paha.

priity
24.01.07, 04:08
Uurisin veidi klubi ajalugu .. tegemist pole Kreeka mõistes sugugi vähetuntud klubiga.

2000/01 Super League (ML meie mõistes)
2001/02 B (EL meie mõistes)
2002/03 B
2003/04 Super League
2004/05 B
2005/06 B
2006/07 C (II liiga meie mõistes)

Vaadates seda allakäigu treppi tuleb mul esimese asjana hoopis selline mõte pähe, et kui Lindpere soovitud tulemust seal ei tee, siis võib ta hoopis väga kiirelt sule sappa saada.

Teine variant .. on kõva vend ja aitab meeskonna B liigasse. Aga nii või naamoodi on Kreekas maiks hooaaeg läbi ja teadupärast läheb üleminekuaken Eestis lahti jälle juunis juulis (ei mäleta täpselt millal) .. ja siis tippvormis olles tagasi Eestisse .. pole paha.

No 2003/04 Panaitolikos küll Superliigas ei osalenud... Ajad äkki Paniliakosega segi?

malagar
24.01.07, 04:28
Ühed pannid kõik ju

ilms
24.01.07, 12:37
No 2003/04 Panaitolikos küll Superliigas ei osalenud... Ajad äkki Paniliakosega segi?

Ajasingi, sry.

Lindpere sats mänginud vahepeal ka esiliigas (B) kuid enamiku ajast teises liigas (C).

zaz
24.01.07, 15:34
«Eestist lahkumine tuleb Joeli karjäärile praegu kindlasti ainult kasuks,» väitis Lehiste. «Oleks meil piiri tagant paremaid pakkumisi, siis ta ei läheks Kreeka kolmandasse liigasse. Aga meil ei ole ja jaanuari lõpp on juba käes. Pealegi on Panetolikos majanduslikult väga heal järjel klubi ja tõuseb suvel kindlasti teise liigasse.»

Vot nii räägivad nad kohe...

Aivex
25.01.07, 22:03
Lindpere tuleb Kreekast TAGASi, salajased allikad teatasid nii ;)

budu
25.01.07, 22:23
Lindpere tuleb Kreekast TAGASi, salajased allikad teatasid nii ;)

kui see peaks tõsi olema siis loodan et valib TVMK

soxx
26.01.07, 08:38
http://www.sloleht.ee/2007/01/26/sport/216188/

mcnamara
26.01.07, 10:16
http://www.sloleht.ee/2007/01/26/sport/216188/

Meeldiv lugeda, et inimesel siiski on kainet mõistust.

-RoMaRiO-
26.01.07, 10:40
Väga õige otsus.

Aivex
27.01.07, 21:20
Et siis esmaspäeval lendab Lindpere Norrasse esiliigas palliva Ham Kam i treeningutele;)

budu
27.01.07, 21:30
Et siis esmaspäeval lendab Lindpere Norrasse esiliigas palliva Ham Kam i treeningutele;)

arvan et sinna ka ta jääb ja selles liigas on võimalus ka rohkem silma jääda kui kreeka mudaliigas

PraS
27.01.07, 22:30
arvan et sinna ka ta jääb ja selles liigas on võimalus ka rohkem silma jääda kui kreeka mudaliigas

kellele tal silma jääda on?
Sarnaselt Terjaga on ta keskpärane skandinaavia pallur, kes norras arvatavasti meistriliiga tasemel hakkama ei saaks, kuid Soomes säraks meeldivalt.

Aivex
27.01.07, 22:49
Pras, sa ole vait oma säramisega, kui tahad, siis jah, ürita märjamaal särada.Kindlasti saaks lindpere ka norra meistriliigas hakkama ;)

PraS
27.01.07, 22:54
Pras, sa ole vait oma säramisega, kui tahad, siis jah, ürita märjamaal särada.Kindlasti saaks lindpere ka norra meistriliigas hakkama ;)

Mul pole vaja särada, kuna pole proffisportlane.
Huvitaval kombel pole ta veel Norra kõrgliiga meeskonnaga lepingut teeninud. Eelmise hooaja karikavõitja ka temas midagi erilist ei näind, et peaks teda värbama. Ärgem ülehinnakem meie mängijaid. On vaid vähesed kes saaks euroopa mõistes normaalsel tasemel hakkama.

marabella666
04.02.07, 23:23
kas Tromsos?
http://www.til.no/www/klubben/nyheter/estlender_paa_proevespill

urmar
08.02.07, 02:47
Nats parem teade: Tromsø IL kommer til å tilby Joel Lindpere kontrakt

Ifølge sportslig administrativ leder Morten Kræmer kommer Tromsø IL til å tilby Joel Lindpere en treårs kontrakt.

- Vi håper å komme til enighet med Flora Tallin og Joel i løpet av kort tid, sier Kræmer til TIL.no.

Kui saaks keelest veidigi aru, aga tundub, et sai lepingu?

lorenzo
08.02.07, 02:55
Nats parem teade: Tromsø IL kommer til å tilby Joel Lindpere kontrakt

Ifølge sportslig administrativ leder Morten Kræmer kommer Tromsø IL til å tilby Joel Lindpere en treårs kontrakt.

- Vi håper å komme til enighet med Flora Tallin og Joel i løpet av kort tid, sier Kræmer til TIL.no.

Kui saaks keelest veidigi aru, aga tundub, et sai lepingu?

siin (http://www.translation-guide.com/free_online_translators.php?from=Norwegian&to=English) saad tolkida, aga vist jah on 3-aastane leping. Tromso on vist vahemalt sellist pakkumas, oodatakse vist Flora ja Lindpere nousolekut

eestimees
08.02.07, 10:28
http://fotball.bladet-tromso.no/eliteserien/article74508.ece

seal on kirjas et lindperele pakutakse 3 aastast lepingut

midfielder
08.02.07, 10:42
See oleks väga bra uudis meie koondise viimaste aja "tegemiste" kõrval. Tromso on selline kindel tippeliga sats juba ammu ning välja on kukutud ka vist korra viimase 20 aasta jooksul. 2004.a. tuldi isegi 4-ks. Peamine lootus oleks, et kui diili ka pakutakse, siis Joel saaks ohtralt mänguaega. :p

lorenzo
08.02.07, 14:17
muide kas Norras saab lepinguid veel solmida ja siis kui kaua veel ehk millas seal uleminekuaken sulgub?

midfielder
08.02.07, 14:25
muide kas Norras saab lepinguid veel solmida ja siis kui kaua veel ehk millas seal uleminekuaken sulgub?

Kuna hooaeg hakkab nö suveliigades (Rootsi, Norra, Soome) alles aprillis, siis peaks ka sel kuul transferid võimalikud olema. Ja võib olla et isegi märtsis. Kas Neemelo mitte eelmisel aastal Helisngborgiga diili ei teinudki just märtsis. Lisaks peaks üleminekud lahti olema ka Venemaal, vähemalt kuu lõpuni, kuna seal pannakse pall mängu märtsi esimeses pooles.

vincent
08.02.07, 15:03
Larssoni laenulepingu juttude pealt on meelde jäänud, et Rootsis läheb aken igatahes kinni märtsi lõpus, eks tõenäoliselt kehtib sama ka ülejäänud Skandinaavia kohta.

Olympi
08.02.07, 19:18
mul on selline tunne, et Tromso ütleb lepingu ära, nagu mitmetel klubidel on kombeks viimasel ajal, eriti eestlastega

Sir Brazza
08.02.07, 19:52
Ei leia, et Tromso peaks lepingu pakkumisest nüüd ära ütlema. Neil klubi saab võileiva hinna eest ühe mängija juurde. Mis siis, et kesktaseme mängija.

lorenzo
08.02.07, 20:06
kas pole mitte nii et Tromso juba pakub lepingut, mitte et Joelil oleks vaja veel end toestada?

meesmuiste
09.02.07, 13:07
igatahes need Eesti fännid, kes eile õhtul enne 00:00i Tallinna lennujaama jõudsid, nägid kuidas ka Lindpere passikontrolli saabus ja kiirustades linna poole ajama pani. seega ehk võtab mõni ajakirjanik nüüd kõne ;) või on vähemalt lootust täna-homme asjasse selgust saada...

IndrekL
09.02.07, 15:55
http://www.soccernet.ee/news.php?id=14441

dreyd
09.02.07, 17:57
Leping- Tehtud!

überalles
09.02.07, 18:10
http://www.til.no/www/klubben/nyheter/lindpere_klar_for_til

jep olemas

Chaqueta
09.02.07, 22:08
Meistriliiga üks parimaid mängijaid saigi lõpuks lepingu, väga hea!

midfielder
09.02.07, 22:40
Väga hea, et spekulatsioon ka reaalselt teostus lepingu näol. Tromso on soliidne klubi ning nagu portaalis olevas artiklis Joel ise ütleb, saab esmane olema põhikoosseisu pääsemine ja regulaarse mänguaja saamine. Kerge see olema ei saa, kuid konkurents ongi see, mis mängijat arendab. Arvestades meie niigi nadi mängijate potensiaali, on iga vähegi arvestatava mängumehe siirdumine Eesti Meistriliigast tuntavalt parema klassiga liigasse siiski selge edasiminek. Pidades silmas meie nõrgima liini-keskvälja olukorda, saab ehk lõpuks 1 mees ka regulaarselt vähegi tõsisema tasemega mänge kui ülejäänud poolkaitse sõdurid. ;)

Seda ka veel, et klubi kuulsaim pallur on vist siiani 2004.a. augustis Blackburni siirdunud vasak äärepoolik Morten Gamst Pedersen, kes on minu arust Norra parim mängija hetkel.

Aramis
10.02.07, 03:09
Mina pakun, et Flo on kuulsam.

Martin
10.02.07, 12:12
Ma ei saa aru ühest lõigust SLÕ loos, keegi vast aitab:

Tromsø palvel ei kuulu üleminekusumma avaldamisele, kuid igatahes teenis FC Flora mõne nädala jooksul juba neljanda mängija eest miljoneid kroone.

- Kas see summa polnud Flora poolt juba varem määratud 200 000 või kehtis see Eesti klubidele või on midagi muutunud?

Amadeus
10.02.07, 12:31
Ma ei saa aru ühest lõigust SLÕ loos, keegi vast aitab:

Tromsø palvel ei kuulu üleminekusumma avaldamisele, kuid igatahes teenis FC Flora mõne nädala jooksul juba neljanda mängija eest miljoneid kroone.

- Kas see summa polnud Flora poolt juba varem määratud 200 000 või kehtis see Eesti klubidele või on midagi muutunud?

Ilmselt on neil mingit infot mida sul pole. Nad ju uuriv ajakirjandus.

urmar
10.02.07, 14:31
Milleks üldse sorida võõras rahakotis? ;)

Jaak
18.02.07, 17:31
Lindpere vs. Londak täna 3:2. Mõlemad platsil.

priity
20.02.07, 10:59
Glimti kodulehe andmeil sel viimasel sõprusmängul 2000 pealtvaatajat...
http://www.glimt.no/wips/189056497/module/articles/smId/1190682863/smTemplate/Detaljvisning%20artikkel/

überalles
28.02.07, 21:27
lindpere nähtavasti laob hooajale mehist põhja :)

http://www.til.no/www/media/images/nyheter/la_manga_relax_2007/stuping_i_bassenget

priity
01.03.07, 12:39
Kes soovib näha Tromso viimast treeningmängu La Mangas Vikingi vastu, siis võimalik seda vaadata täies ulatuses aadressil:
http://webtv.tv2.no/webtv/fotball/?ref=til
Tromso siis punastes, Lindpere nr.22 platsil terve mängu. Mängu ainuke värav ülekandes 40:00 algava minuti jooksul.

überalles
18.03.07, 16:01
lindpere tegi siis hea partii molde vastu, saades kirja ka esimese värava uue klubi eest.

http://www.til.no/

budu
09.04.07, 20:39
kas joel ka täna mängus.hetkel igatahes 1-0

midfielder
09.04.07, 20:43
kas joel ka täna mängus.hetkel igatahes 1-0

On küll ja esimese värava juures oli ka tema eeltöö oluline. Vähemasti vg kodulehelt võib seda mängu live-kommentaarides lugeda.

midfielder
09.04.07, 20:45
Siit saab mängu kommentaare ka jälgida

http://sport.vg.no/live/index.php?live2op=getKamp&kamp_id=15174

midfielder
09.04.07, 21:44
Siit saab mängu kommentaare ka jälgida

http://sport.vg.no/live/index.php?live2op=getKamp&kamp_id=15174

Joel sai siis avamängus 83.minutit mängida.

Ja Tromso võitis lõpuks 1:0.

ALEKOK
10.04.07, 18:01
Lindpere sai eilse mängu eest börsil vaid 4 punni..

midfielder
15.04.07, 22:12
Lindpere mängis terve mängu kui Tromso kaotas üleaja minuti väravast Rosenborgile 3:4.

midfielder
16.04.07, 21:21
Lindpere mängis terve mängu kui Tromso kaotas üleaja minuti väravast Rosenborgile 3:4.

Vg.no börsi järgi sai Joel 6 punkti, olles sellega oma satsi paremuselt 2-3 koos kanadalase Ademoluga. Klubi parim ning ühtlasi BB ehk MOM oli teine Tromso vahtralehemaa ründaja Bernier 8 punktiga.

midfielder
23.04.07, 11:52
Lindpere mängis eile 78 minutit, kui Tromso viigistas 1:1 Stardiga. Tabelis ollakse 4 punktiga 6 kohal.

midfielder
29.04.07, 22:16
Lindpere mängis terve mängu, kui tema koduklubi Tromso kaotas 1:2 Sandefjordile. Tabelis ollakse 4 punktiga 10.kohal.

midfielder
30.04.07, 12:19
Lindpere mängis terve mängu, kui tema koduklubi Tromso kaotas 1:2 Sandefjordile. Tabelis ollakse 4 punktiga 10.kohal.

Väike parandus. Siiski mängis Joel 63. minutit. Minu eilne info pärines ühelt taani saidilt, kuid norralaste endi vg-l on täpsemad andmed.

midfielder
06.05.07, 22:00
Täna sai Joel 57. minutit mängida, jõudes selle ajaga ka kollase kaardi teenida. Tromso siiski võitis Fredrikstadi 4:1, kusjuures Raio sekkus üle pika aja mängu 34. minutil. Seega said meie poisid natuke ka koos platsil viibida. :p

Jaak
06.05.07, 22:06
Täna sai Joel 57. minutit mängida, jõudes selle ajaga ka kollase kaardi teenida. Tromso siiski võitis Fredrikstadi 4:1, kusjuures Raio sekkus üle pika aja mängu 34. minutil. Seega said meie poisid natuke ka koos platsil viibida. :p

vist sai ka väravasöödu kirja:

2 - 1 STRAND. Tromsø svarer umiddelbart. Lindpere legger knallhardt inn fra venstre. Lars Iver Strand er på rett plass og styrer ballen inn i nettet

zurka1
07.05.07, 15:06
hea kuulda, eks ta võeti välja ka selle kollase kaardi pärast. Polnud mõtet teisega riskida

midfielder
13.05.07, 22:04
Tromso võitis 6.voorus võõrsil Odd Greenlandi 1:0. Selle võiduga tõusti tabelis 3. kohale. Joel alustas algrivistuses, kuid vahetati juba 43. minutil välja.

zurka1
16.05.07, 22:00
lindpere täna ei mänginud ja ei olnud varus ka, kas vigastus?

Jaak
16.05.07, 22:29
lindpere täna ei mänginud ja ei olnud varus ka, kas vigastus?

pingil ta siiski oli, ag arvestades kui kummalisel ajal ta eelmises mängus viga sai, siis karta on,et miski väike häda ikka on.

Sir. Nuutu
16.05.07, 23:14
pingil ta siiski oli, ag arvestades kui kummalisel ajal ta eelmises mängus viga sai, siis karta on,et miski väike häda ikka on.

Ta ei saanud vigastada

Jaak
20.05.07, 20:46
Joel on täna karikamängus värava löönud:

http://www.vg.no/pub/vgart.hbs?artid=167626

midfielder
21.05.07, 00:38
Joel on täna karikamängus värava löönud:

http://www.vg.no/pub/vgart.hbs?artid=167626

Värav on küll hea, kuid nii Tromso kui Aalesundi vastased olid ju sisuliselt amatöörklubid. Liigamängudes kipub meie meestel õite vähe mänguaega jaguma. Joel istus viimases mängus koguńi pingil. Ehk on järgmine voor neile armulisem.

Jaak
21.05.07, 10:37
Värav on küll hea, kuid nii Tromso kui Aalesundi vastased olid ju sisuliselt amatöörklubid. Liigamängudes kipub meie meestel õite vähe mänguaega jaguma. Joel istus viimases mängus koguńi pingil. Ehk on järgmine voor neile armulisem.

Arvan,et Enarit ja Joeli ei tasu päris sama puuga lüüa nagu paljusid teisi leegionäre. Enar ju vast vigastusest parananud ja ma olen enam kui kindel,et ta põhikoosseisu koha omale võtab.

Joelilgi oli viimane liigamäng esimene,kus ta algkooseisus ei alustanud.Kuigi tema konkurent põhikohale on kindlasti tõsisem.