320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Joel Lindpere (107/7)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Joel Lindpere (107/7)

    Algselt postitas marcello


    Linperest polegi teemat?
    Sofia tahtvat temaga lepingut sõlmida,uudis soccernetis olemas.
    olgem kristlased, vabandused on esitatud

    #2
    Vastus teemale \'Joel Lindpere\'

    kui ma aprilli lõpus inglismaale lähen kas siis teeb keegi ka siia sellekohase teema??

    Kommentaar


      #3
      Vastus teemale \'Joel Lindpere\'

      Et tegelt ju häste vaffa, et mees minema saab... Ma juba hakkasin muretsema, et miks see mees veel minema ei saa. Siis kuulsin jutte. Peale seda hakkasin juba meest maha kandma. Aga, vot tak! Väga hea!
      CSKA Sofia asjaajamine tekitab tegelt kerget muret aga küll Lindpere seal hakkama saab. Ja kui sinna ei saagi, siis kuhugi ikka saab! Lindpere ju tegele väga väärt mängumees! Lahe!
      Saaks Haavistu ka väljamaale ära...
      olgem kristlased, vabandused on esitatud

      Kommentaar


        #4
        Vastus teemale \'Joel Lindpere\'

        Algselt postitas zaz
        Siis kuulsin jutte.
        Ma käiks perearsti juurest korraks läbi

        Mis Lindperet muutub, siis igatahes hea, et minema saab siit. Kahjuks muidugi Bulgaaria, mis mulle eriti midagi ei ütle. Kuid võibolla õpib ka natuke tehnikat või midagi. Arenemiseks ja mängimiseks on pea iga riik parem kui see siin.
        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

        Kommentaar


          #5
          Vastus teemale \'Joel Lindpere\'

          Nimekas Bulgaaria klubi Sofia CSKA veendus ühe treeningmänguga, et Joel Lindperele tasub lepingut pakkuda. Paberid vormistatakse alanud nädalal, kirjutab SL Õhtuleht.

          Tehingule suulisest kirjaliku vormi andmine viibib, sest CSKA viibib laagris Küprosel. Kui sealt Sofiasse naastakse, sõlmib 29kordne Bulgaaria meister senise FC Flora poolkaitsjaga esialgu kuuekuulise laenulepingu ning evib seejärel õigust ta kaheks aastaks osta. Nii saab 23aastasest Lindperest läbi aegade esimene Eesti jalgpallur Bulgaaria liigas.

          «Muidugi olen viimastel päevadel toimunuga rahul,» lausus Lindpere SL Õhtulehele telefonitsi Küproselt. «Kuigi sealse liiga tase on esialgu küsimärk, valmistab rahulolu teadmine, et mind vajas Bulgaaria kõige tugevamas ja kuulsamas meeskonnas. Siin on koos rahvusvaheline seltskond. Lepingust polnud põhjust keelduda - mulle pakuti häid tingimusi.»

          Sunderland jääb tulevikku

          23aastane Lindpere pidi esialgse plaani kohaselt eile lendama Inglismaale, testimisele Mart Poomi klubisse Sunderland. Aga et CSKAga saavutati kibekiirelt kokkulepe, jäeti too reis ära.

          «Põdema ei jää ma mingil juhul, aga kangesti tahtnuks end Inglismaal proovida, sealse tasemega tutvuda. Aga tekkinud olukorras oli loomulikult võimatu öelda: «Oodake nädal, käin vahepeal ära!»» muigas Lindpere.

          Ööl vastu neljapäeva mängis Lindpere Eesti koondise särgis Venezuelas. Järgmisel hommikul sai teada, et CSKA ootab teda Küprosel. Reede õhtul jõudis Aiya Napasse, laupäeval rassis juba uute kaaslaste keskel kontrollkohtumises.

          «Mängisin põhirivistuse eest varumeeste vastu, esimesel poolajal olin keskpoolkaitses, teisel vasakul äärel. Ma ei tea, kui tõsiselt teised seda kohtumist võtsid, aga igatahes eeldasin palju kõvemat taset. Jõudu nappis, aga sellest hoolimata sain rahulikult hakkama,» lausus Lindpere.

          Siiras ohe: «Olen surnud.»

          Olud, milles tuli palli taga ajada, ajasid teda tagantjärele naerma. «Muru oli täiesti kulunud, sisuliselt mängisime betoonil,» vahendas lepingut jahtinud profisportlane. «Pool tundi kulunud, olid jalgades verevillid. Teisel poolajal jooksin, varbad viltu.»

          Arvestades, et lisaks sai Lindpere põlv kerge hoobi, eeldas ta: pühapäeval lubatakse puhata. Aga ei: eile käsutati kõik pallurid esmalt jõusaali ja pärastlõunal taktikatreeningule!

          «Surnud olen.» ohkas Lindpere ja jätkas: «Homme ei saa kergem olema, ei mingit vabadust. Meil on jälle mäng - treener ütles, et vaatab pärast esimest poolaega, kas annab mulle puhkust või mitte.»

          Karm, loodetavasti ei ole selline asi igapäevane

          Kommentaar


            #6
            Vastus teemale \'Joel Lindpere\'

            Koondise huvidest lähtuvalt asjale vaadates, siis ääretult positiivne uudis ...
            Edu Jukile ja loodame, et kui jalg ukse vahel ehk läheb siis mõne aja pärast uks ka rohkem lahti.
            Bulgaaria jalgpall BTW pole mitte sugugi kehv tase. Viimases sõpruskohtumises serblastega oli väljakul järgmine koosseis:

            Dimitar Ivankov- Sofia Levski
            (46 - Zdravko Zdravkov) - Rizespor (Tur)
            Rdostin Kisisev- Charlton Athl. (Eng)
            (53 - Blagoi Georgijev- Sofia Slavia
            Ivailo Petkov - Kuban (Rus)
            Georgi Markov - Sofia Levski
            Asen Karaslavov - Sofia Slavia
            Stilian Petrov - Celtic (Sco)
            (46 - Asen Bukarev) - Sofia Levski
            Chavdar Jankov - Sofia Slavia
            (71 - Vladimir Manchev)- Levante (Spa)
            Martin Kamburov - Lokomotiv Plovdiv
            (46 - Elin Topuzakov) - Sofia Levski
            Zdravko Lazarov - Gaziantepspor (Tur)
            (46 - Martin Petrov- Wolfsburg (Ger)
            Dimitar Berbatov - Bayer Leverkusen (Ger)
            Valeri Bozinov - Fiorentina (Ita)

            Nendest 8 meest kodust ja 9 väljamaalt näitab, et kohalik tase on päris kõrge. Liigat juhivad hetkel mängugi kaotamata võrdselt 39 punktiga pealinna CSKA ja Levski.

            Koondise nimekirjas on CSKA meestest : Velizar Dimitrov (ründaja), Emil Gargorov (ründaja), Hristo Yanev (poolk.), Kostadin Hazurov (ründaja). U-21 mängisid viimati Serbia& Montenegro vastu Gerasim Zakov (ründaja) ja Adrian Olegov (kaitsja).

            Kohalikud pakuvad liidu kodulehel olevas hääletuses ka meistrivõistluste võitjat:

            Levski
            54.6%

            CSKA
            43.7%

            Lokomotiv Plovdiv
            0.7%

            Keegi muu
            1.0%


            Sofia CSKA 2005 koosseis Küprose laagris:
            Radoslav Zabavnik (Slovakkia), Yordan Varbanov, Marcos Charras, Adalbert Zafirov, Hristo Yanev, Velizar Dimitrov, Amiran Mujiri (Gruusia), Robert Caha (Tðehhi), Ivaylo Ivanov, Valentin Iliev, Evgeni Yordanov, Mansur Ayanda (Senegal), Emil Gargorov, Kostadin Hazurov, Tiago Silva , Ibrahima Gueye (Senegal), Yrdan Todorov, Evgeni Hmaruc (Moldova), Angel Yoshev, Nikolay Godjev, Ivan Ivanov, Alexandar Branekov.

            Huvilistele ka paar linki:
            http://www.bfunion.bg/bg/index.php
            http://www.cska.bg/

            299195

            Kommentaar


              #7
              Vastus teemale \'Joel Lindpere\'

              Võibolla saab temast esimene eestlane, kes Meistrite Liigas platsile jookseb
              Pain is temporary, honour lasts forever...

              www.fcotepaa.ee

              Kommentaar


                #8
                Vastus teemale \'Joel Lindpere\'

                Algselt postitas INCE
                http://www.cska.bg/
                29.01.2005 - Benoit Cauet signed with CSKA
                The French midfielder Benoit Cauet signed his contract with CSKA this afternoon. The contract will be for 6 months + 1 year. The experienced midfielder joined the Reds during their second preparation period in Zlatni Pyasatsi.


                kas see tüüp mitte Interis mõned head aastad tagasi ei mänginud?

                Kommentaar


                  #9
                  Vastus teemale \'Joel Lindpere\'

                  Algselt postitas erts


                  Algselt postitas INCE
                  http://www.cska.bg/
                  29.01.2005 - Benoit Cauet signed with CSKA
                  The French midfielder Benoit Cauet signed his contract with CSKA this afternoon. The contract will be for 6 months + 1 year. The experienced midfielder joined the Reds during their second preparation period in Zlatni Pyasatsi.


                  kas see tüüp mitte Interis mõned head aastad tagasi ei mänginud?
                  Interis palgal oli küll, mängimisega on teised lood

                  Kommentaar


                    #10
                    Vastus teemale \'Joel Lindpere\'

                    CSKA sõlmis Lindperega lepingu.
                    FC Flora ja Bulgaaria meistrivõistluseid sürgisringi järel juhtiv Sofia CSKA sõlmisid täna
                    lepingu, mille kohaselt FC Flora ja Eesti koondise jalgpallurist Joel Lindperest (sünd. 05.10.1981) sai kuni vähemalt 30. juunini 2005 selle Bulgaaria klubi mängija.

                    Nelja ja poole kuulise laenulepingu eest maksab CSKA FC Florale 30 000 eurot, lisaks omandasid bulgaarlased õiguse osta endale Lindpere mängijaõigused täielikult 200 000 euro eest, teatades sellekohasest soovist FC Florale hiljemalt 30. aprilliks 2005.

                    CSKA sõlmis Joel Lindperega lepingu samuti 30. juunini 2005, ostuoptsiooni kasutamisel pikeneb leping kuni 30. juunini 2008. a. Lepingud jõustuvad lõplikult peale seda, kui Lindpere läbib homme Sofias korraldatava meditsiinitesti.
                    Parem georg otsas kui Paul keres.

                    Kommentaar


                      #11
                      Vastus teemale \'Joel Lindpere\'

                      Algselt postitas etsajo


                      Võibolla saab temast esimene eestlane, kes Meistrite Liigas platsile jookseb
                      Kahjuks jäi ta hiljaks. Valeri on juba sellega hakkama saanud. Ise veel TV3 nägin. ammu

                      Kommentaar


                        #12
                        Vastus teemale \'Joel Lindpere\'

                        Algselt postitas Van Nistelrooy


                        Algselt postitas etsajo


                        Võibolla saab temast esimene eestlane, kes Meistrite Liigas platsile jookseb
                        Kahjuks jäi ta hiljaks. Valeri on juba sellega hakkama saanud. Ise veel TV3 nägin. ammu
                        Mina SRY vaan ei peaks Valerit selles valdkonnas esimeseks, sest tol hetkel oli tal veel Vene Föderatsiooni pass! Nii, et CSKA meistrite liiga põhiturniilile...
                        How does Freddy Kruger wipe his butt?

                        Kommentaar


                          #13
                          Vastus teemale \'Joel Lindpere\'

                          Algselt postitas Roosaelevant


                          Algselt postitas Van Nistelrooy


                          Algselt postitas etsajo


                          Võibolla saab temast esimene eestlane, kes Meistrite Liigas platsile jookseb
                          Kahjuks jäi ta hiljaks. Valeri on juba sellega hakkama saanud. Ise veel TV3 nägin. ammu
                          Mina SRY vaan ei peaks Valerit selles valdkonnas esimeseks, sest tol hetkel oli tal veel Vene Föderatsiooni pass! Nii, et CSKA meistrite liiga põhiturniilile...
                          Krt miks peab see elu nii keeruline olema

                          Kommentaar


                            #14
                            Vastus teemale \'Joel Lindpere\'

                            minu kommentaar üle pika aja ja mitte just kah kuigi sisukas, aga van manu, mix kurat pead sa nii loll olema?

                            Kommentaar


                              #15
                              Vastus teemale \'Joel Lindpere\'

                              Algselt postitas Chobram


                              minu kommentaar üle pika aja ja mitte just kah kuigi sisukas, aga van manu, mix kurat pead sa nii loll olema?
                              ???

                              Kommentaar

                              Working...
                              X