320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Idee

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Idee

    Kas olete tähele pannud et kui Lillekülas rahvas mingis põnevas olukorras püsti tõuseb ja siis uuesti maha istub, käib hirmus kolin? Lärmi teeb nimelt toolide laksutamine isteasendisse. Seda saaks kurjalt ära kasutada! Kui kõik Eesti vännid laksutaksid meelega toole siis tekiks üsna kõrvulukustav ja omapärane saund. Mis te arvate asjast? Seda võiks teha näiteks kui vastased nurga/karistuslööki/penaltit lüüa üritavad.
    \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

    #2
    Selline asi väsitaks kiiresti ära, parem võiks vilistada.

    Kommentaar


      #3
      Ei-ei, vilistamine on liiga tavaline. Toolidega lärmi tegemine on väga hea mõte. Fännitribüün võiks sellega alustada näiteks nurgalöökida ajal ja ülejäänud rahvas tuleks kaasa. Näiteks NBA-s on ju rahval mingi stuff käes, millega vabavisete ajal vastaseid üritatakse häirida.

      Eestlased peaksid ikka originaalsed olema, mitte võtma kõike üle Euroopast ainult sellepärast, et seal nii tehakse.

      Kommentaar


        #4
        Ma kardan et "Madonna" see punasejopega HINTTI laseb kohe meile kürbamehed peale ta ju päris haige vana.Mind ei tahetud Viikingite mütsigagi sisselasta,et sarved nönda ohtlikud.Üx järgiproovitud kõva lärmitegemise vahend on plastmassist juhtmete "kõri" selline valge kui sealt läbipuhuda noo ikka tuleb küll.Olen Kadriorus mitmel korral proovinud.
        Jalgpallihaigla liige.

        Kommentaar


          #5
          Tuleb osta pioneeritrumme kokku.
          Elame Näeme mis saab?

          Kommentaar


            #6
            Üldjuhul ma mängude ajal seisan püsti igatahes. Nii, et mina küll ei viitsi toole hakata lõhkuma.
            Piraaja - Lõuna-Ameerika jõgede röövkala karpkalaliste seltsist. Pikkus kuni 35cm. Keha kõrge ja külgedelt lame. Osal piraajadel on rasvauim. Piraajad elavad parves. Nad on väga aplad, harilikult toituvad kaladest. Vere lõhna haistes võivad hulgakesi kallale tungida jõge läbivale haavatud imetajale ja ohustada isegi inimest. Nõelteravate hammastaega rebivad nad ohvri kehast tükke.

            Kommentaar


              #7
              see on hea ideekui juba 100 inimest seda teevad on vali hääl. aga see sinine "pasun" mul hakkab sellest pea valutama, mitte mängijatel
              kõike, mida te ütlete võidakse kasutada kohtus teie vastu...

              Kommentaar


                #8
                Tõesõna, kaasaelamise koha pealt on tõesti veidi nõmedad need rohked pasunaprääksatused ja igas nurgas erinevad kaaselamishüüded, üldiselt seda veel kohandu pole, et kõik tribüünid koos mdiagi laulaksid jne. Para päeva tagasi tuli üks hea lauluidee pähe, aga näe - meelest läks
                See kiri siin on all

                Kommentaar


                  #9
                  kõike, mida te ütlete võidakse kasutada kohtus teie vastu...

                  Kommentaar


                    #10
                    Ega me nüüd kohe iseikka jalgrattast ei leiuta.Kõik riimid mis tekkivad tuleb proovida sobitada mingisse tuntud lauluviisi.Oleme proovinud propageerida juba Soti mängust "Twisted Sisters"i refrääni peale
                    KASAHHI SAAB NÜÜD KOTTI
                    KASAHHI SAAB KOTTI
                    KASAHHI SAAB NÜÜD KOTTI
                    JA IGA PÄEÄÄ-ÄÄ-EE-VV.lahe:
                    Jalgpallihaigla liige.

                    Kommentaar


                      #11
                      seda laulame kindlasti,mul natuke praegast viis ei tule meelde aga kui sa Koja laulu üles võtad ,küll mina juba kaasa laulma
                      FCF Forever

                      Kommentaar


                        #12
                        need flor poolt müüdavad asjad on idiootsused... see sinine pasun teeb sellist saundi et enda kõrvad lööb lukku ja kui kuulata siis on see ju lihtsalt nii jube (korvpall tuleb meelde)

                        mul aga hakkasid need turvad lipult varrast ära tirima kuna ütlesid et sellega võib torgata ja lüüa (varda läbimõõt mingi 7mm ja ots oli tömp) aga siis politseid ütlesid et see võib olla
                        Pärtel Tomberg

                        isePankur.ee - Inimeselt inimesele
                        http://www.isepankur.ee
                        info@isepankur.ee

                        Kommentaar


                          #13
                          Orginally posted by kojamees

                          Ma kardan et "Madonna" see punasejopega HINTTI laseb kohe meile kürbamehed peale ta ju päris haige vana.Mind ei tahetud Viikingite mütsigagi sisselasta,et sarved nönda ohtlikud.Üx järgiproovitud kõva lärmitegemise vahend on plastmassist juhtmete "kõri" selline valge kui sealt läbipuhuda noo ikka tuleb küll.Olen Kadriorus mitmel korral proovinud.
                          Kle koja mul ja väiksel tomil on sinised kiivrid mis virutati taani -rootsi praamilt ja mis olid holland eesti mängu aeg meil peas.Ja kui me tahame neid nüüd kreeka mängu aeg pähe panna siis nendega meid sisse ei lasta?
                          Ülim naiivsus – naiste mõtlemine, et kui nad sakummi ei anna, jääb meestel viin joomata

                          Kommentaar


                            #14
                            KOLMTEIST ma arvan et lastakse küll ja neid kiivreid võix rohkemgi olla.:P
                            Jalgpallihaigla liige.

                            Kommentaar

                            Working...
                            X