320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

otsin klubi haapsalus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    otsin klubi haapsalus

    otsiksin siis klubi, mis tegutseb haapsalus.kõige meelsamalt mängiksin paremat poolikut või ründaja positsiooni. olen 20 aastane.

    #2
    Vastus teemale \'otsin klubi haapsalus\'

    Kogemused?vastupidavus?mõni eriomadus?mängujuhtimine?söötmine?kaitsmine?löök?t õrje?

    Kommentaar


      #3
      Vastus teemale \'otsin klubi haapsalus\'

      Algselt postitas Ramm


      Kogemused?vastupidavus?mõni eriomadus?mängujuhtimine?söötmine?kaitsmine?löök?t õrje?

      Vaatan su allkirja foorumis ja meenus kohe eelmise hooaja liigamäng kus te mängiste Soccernetiga Rannaväravas
      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

      Kommentaar


        #4
        Vastus teemale \'otsin klubi haapsalus\'

        Algselt postitas Ramm


        Kogemused?vastupidavus?mõni eriomadus?mängujuhtimine?söötmine?kaitsmine?löök?t õrje?
        vähem hattricki härra

        Kommentaar


          #5
          Vastus teemale \'otsin klubi haapsalus\'

          Algselt postitas Ramm


          mängujuhtimine?söötmine?kaitsmine?löök?tõrje?

          wtf?

          Kommentaar


            #6
            Vastus teemale \'otsin klubi haapsalus\'

            Mul mängib paar tuttavat FC Haapsalus, mis peaks mängima 3.liigas, võin ka eksida. Kui saan nendega kunagi kokku, võin ju küsida, kas on vaja kedagi juurde. Suuresti sõltub see muidugi oskustest.
            Aga tuleval hooajal paneb 5.liigasse oma võistkonna välja ka Taebla Vald, mis asub Haapsalu lähedal. Kui muud võimalust pole ja oskusi piisavalt, võin Su sinna võistkonna sokutada

            Kommentaar


              #7
              Vastus teemale \'otsin klubi haapsalus\'

              Algselt postitas Ramm


              Kogemused?vastupidavus?mõni eriomadus?mängujuhtimine?söötmine?kaitsmine?löök?t õrje?
              mian küll ei oska nüüd kohe nii täpselt oma oskusi hinnata. vast parem on see kui näitan mida oskan ning mida ei oska.

              ps. hetkel kindlasti mitte nii hästi kui mingi pool aastat tagasi, sest pole nii kaua jalkat mäninud.

              Algselt postitas zidane_5


              Mul mängib paar tuttavat FC Haapsalus, mis peaks mängima 3.liigas, võin ka eksida. Kui saan nendega kunagi kokku, võin ju küsida, kas on vaja kedagi juurde. Suuresti sõltub see muidugi oskustest.
              Aga tuleval hooajal paneb 5.liigasse oma võistkonna välja ka Taebla Vald, mis asub Haapsalu lähedal. Kui muud võimalust pole ja oskusi piisavalt, võin Su sinna võistkonna sokutada

              Kui vaba olen siis ilmselt tahaxin küll sinna Taeblasse, sest seal on ka peale jalaka mängimise muid asju mis mind huvitab.

              Kommentaar


                #8
                Vastus teemale \'otsin klubi haapsalus\'

                kuidas selle taebla meeskonnaga siis ühendust võtta?

                Kommentaar


                  #9
                  Vastus teemale \'otsin klubi haapsalus\'

                  Algselt postitas genesis


                  kuidas selle taebla meeskonnaga siis ühendust võtta?
                  Ma ühtegi numbrit Sulle, anda ei oska, uurin kõigepealt välja, kas on vaja üldse kedagi, lähipäevadel annan kindlasti teada!

                  Kommentaar

                  Working...
                  X