320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Soccernet alustab taas Eesti liigade ennustusvõistlusega

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Soccernet alustab taas Eesti liigade ennustusvõistlusega

    Soccernet.ee käivitab ka käesoleval aastal Eesti jalgpalliliigade ennustusvõistluse.

    Eelmisel hooajal tehti Soccernet.ee portaalis ligi 1000 kasutaja poolt ühtekokku 100000 ennustust.

    Sel aastal paneb Luanvi sporditarvete ametlik maaletooja Monkey Sport iga ennustatava liiga(tsooni) võitjale välja jalgpallivormi, meistri- ja esiliiga parimale ennustajale lisaks ka spordikoti.

    Hooaja lõppedes autasustab liigade üldvõitjat kanuu- ja parvematkade korraldaja Kanuu.ee suusareisiga Slovakkiasse, juulikuus antakse vaheauhinnana parimale ennustajale üle kaks tasuta pääset kanuumatkale Jägala jõel.

    Ennustusmängu täiendavad reeglid ning täpsem info auhindade kohta avaldatakse lähipäevil. Ennustusvõistlus käivitub 2. märtsil, mil meistriliiga avamängus on vastamisi Narva Trans ja Tallinna Levadia.

    Artikkel portaalis: http://www.soccernet.ee/news.php?id=8348

    #2
    läheb vormide kollektsioneerimiseks,sest slovakkiasse minnes tuleb soojalt riidesse panna. NB! üks Luanvi juba olemas eelmisest aastast
    NII ONGI !!!! Türi #2

    Kommentaar


      #3
      See uudis ongi muide isegi üleeelmise aasta kohta.

      Kommentaar


        #4
        Homme, 3.märtsil algavad Eesti Meistriliiga mängud ning avamängus on vastamisi Tartu JK Maag Tammeka ja Tallinna FC Levadia.

        Kommentaar


          #5
          kas siis see aasta toimub üldse mingi ennustusvõistlus???
          Rien en ce monde ne peut arrêter OM!



          Ken Lee tulibu dibu douchoo

          Kommentaar


            #6
            Hommikuks tuleb! Vot!

            Kommentaar


              #7
              Algselt postitas lennat Vaata postitust
              Hommikuks tuleb! Vot!
              on jah, aga minu CL ja EM valikmängude tulemused on läinud
              Rien en ce monde ne peut arrêter OM!



              Ken Lee tulibu dibu douchoo

              Kommentaar


                #8
                Algselt postitas TheGunners Vaata postitust
                on jah, aga minu CL ja EM valikmängude tulemused on läinud
                Tehtud!
                PS Minul olid need paberile ka kirja pandud.

                Kommentaar


                  #9
                  jah, kuid tegelikult on nüüd ennustamine ikka päris keeruliseks läinud. Välismaa karikavõistluste play-offide 20.02.& 21.02. mängud on märgitud kui Ennustamata

                  Kommentaar


                    #10
                    Kuna läks väga kiireks ja tuli uus süsteem kindlasti täna hommikuks üles saada, siis on tõesti seal nüüd mõned ajutised probleemid, aga need kaovad lähipäevil. Vähemalt ma siiralt loodan seda, tehnika ei ole päris minu ala.

                    Aga igatahes, ennustage!!! Viis ja pool tundi avamänguni!, pange ennustus teele ja seadke sammud staadionile. Eksole.

                    Kommentaar


                      #11
                      Mind paneb hämmastama, et esimese mängu järel nii paljud nulli said. Kas tõesti oli nii palju neid, kes pakkusid MT võitu või siis vähemalt viiki... ? Ka mina ennustasin enda meelest Levadia võitu, seega oleks pidanud vähemalt 1 punkti kirja saama. Aga nüüd tabelit vaadates näen, et ka mul on ümmargune 0.
                      Mis teil selle süsteemiga ikka toimub?

                      Kommentaar


                        #12
                        Sain ka nulli, kuigi ennustasin:
                        Ennustusmäng - Meistriliiga 2007

                        Toimumisaeg Kodumeeskond Tulemus Külalismeeskond
                        03.03.07 14:00 Tallinna FC Levadia 4:2 Tartu JK Maag Tammeka

                        Kommentaar


                          #13
                          Sama jama ka minul. Ennustasin Levadia - Maag Tammeka mängu
                          tulemuseks 2:0. Tabelis ilutseb Ilus ümmargune 0!

                          Kommentaar


                            #14
                            Mul ka sama mure. Ennustasin 3-0 aga tabelis on 0 punkti.
                            Joga Bonito!!!

                            Kommentaar


                              #15
                              Olukord on veidi parem kui eile samal ajal (rohkem inimesi on ühe punktiga), homme samal ajal on olukord ehk juba veelgi parem.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X