320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Pidu!!!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Pidu!!!

    Nonih, meenutused eilsest päevast:
    Enne lõunat, täpsemalt kell 11 hakkasime kogunema TimeOut'i. Hakkasime vaikselt õllet libistama ja juttu puhuma. Kuna hommiksöök jäi söömata, siis võtsin õlle kõrvale ka ühe kiluvõileva. Varsti panime kolmeteistkümnega ka panused ära. Kahjuks kogunes meid kõrtsu väga vähe: mina, PAPA, Kolmteist, Rootsi Kunn, yeg ja Ott. Hiljem tuli ka Klutt.
    Staadioni poole liikudes otsustasime kangapoest läbi astuda ja rohelist kangast osta. Mõeldud-tehtud. Samas lähedal oli ka mingi värvipood, kust ostsime ka valge nitrovärvi, millega tahtsime kanga peale kirjutada- "Flora Flora überalles". Aga võta näpust, värv otsustas katki minna ja loosung jäigi tegematta. Kangas sai siiski staadionil üles riputatud.
    Staadionil oli vähe inimesi, nagu tavaliselt. Jagati ka rohelisi ja valgeid heeliumiga täidetud õhupalle. Peale mängu pakuti ka torti. Samuti sai mängijate käest autogramme. Peale esimest polaega ühines meiega ka üks Levadia fänn, kes tormiliselt kaasa elas.Mäng oli kohutav. Täna hommikul saatsin tollele fännile ka ankeedi allkirjade kogumiseks.
    Peale mängu tahtsime Premier League`t vaadata ja Levadia fänn taris meid Levadi kõrtsu, kus ta väitis Canal+ olevat. Nagu arvata oli, Canal+ puudus. Küll aga oli muid kanaleid, kust vutti sai vaadata. Ning mis kõige tähtsam- Oboloni-nimelist ukraina õlut sai 13.-/0,5l). Seda viimast materjali sai päris põhjalikult läbi vaadatud. Ise käisin vahepeal ära- popsu ostmas nimelt. Need eelpool mainitud õhupallid lasti Levadia kõrtsus lakke, tänutäheks selle eest, et allahindlust saime.
    Mingi kella aeg suundusime väikse seltskonnag minu poole. Idee oli popsu tõmmata ja Saku Rocki rahulikult juua. Aga vaevu jõudsime uksest sisse taaruda, kui helistas PAPA ja kamandas tagasi linna. Täpsemalt Nimeta`sse, kus äsjased eesti meistrid jalgpallis ise kah kohal pidid olema. Põrutasimegi siis linna tagasi. Aga probleem- alla 21 sisse ei lasta ja pilet maksab 25.-. PAPA tuli välja ja nihverdas mind mingit valemit pidi sisse. Et üliõpilane ja raha ei ole ja nii ja naa. Teised võllid jäid aga välja vihma kätte. Sees rääkisin paar sõna juttu Kristaliga ja Reimiga, ning paari palluriga veel, kellega, ma ei mäleta. Kuna kamraadid õue jäid, otsustasin isegi tagasi välja minna.
    Väljas sain korraks kokku ühe kursavennaga, kellele soti laenu tegin. Korraks käisin ka Avenüüs paari vana koolivennaga juttu puhumas. Siis sai Kirves mu peale pahaseks, et ma kogu aeg kaon täis peaga igale poole ära jne.
    Istusime uuesti autosse ning suundusime tagasi minu poole. Õlle kõrvale otsustasime American Pie`d vaadata. Keerasin 2 jointi ning ahmisin omale kopsu. Mõne aja pärast vajusin ära kah.
    Kuskil ennelõunat olin ma nii täis veel, et ei saanud jalgu alla, mistõttu jäi ka FC Soccerneti mängule minemata. Kuuldavasti saadi 5:2 pähe.
    Piraaja - Lõuna-Ameerika jõgede röövkala karpkalaliste seltsist. Pikkus kuni 35cm. Keha kõrge ja külgedelt lame. Osal piraajadel on rasvauim. Piraajad elavad parves. Nad on väga aplad, harilikult toituvad kaladest. Vere lõhna haistes võivad hulgakesi kallale tungida jõge läbivale haavatud imetajale ja ohustada isegi inimest. Nõelteravate hammastaega rebivad nad ohvri kehast tükke.

    #2
    OLETE IKKA KURADI TÜRNÜFFLID KÜLL,MIKS TE MULLE EI HELISTANUD ,KUI NIMETASSE LÄKSITE. VÕI OLITE SIIS JUBA NII KAPSAD ,ET MÜFFIGI EI JAGANUD . ISE ISTUSIN ÕHTUL KODUS.
    FCF Forever

    Kommentaar


      #3
      hoiatus!

      kui veel kasutad CAPS LOCKI (ehk karjud) ja roppe sõnu, siis ootab sind bänn!

      Kommentaar


        #4
        Karjumise võtan omaks aga ropendamine,kus sa seda lugesid. Üks meist ei oska ilmselt eest keelt ,õigemini ei tea mõnede väljendite tähendust.
        FCF Forever

        Kommentaar


          #5
          Need ju lihtsad eestikeelsed sönad sa Viiner peaksid enda vabaaega rohkem fännideseas veetma ,siis jagad mis on heas ja mis halvas toonis.
          Jalgpallihaigla liige.

          Kommentaar


            #6
            Unustasin ennist mainimata, et selle kõrtsu jõime igatahes õllest tühjaks ja tagatipuks laulsime eesti jalkafännile tuttavaid viisijuppe.
            Igatahes kordumatult lõbus õhtu oli.
            Piraaja - Lõuna-Ameerika jõgede röövkala karpkalaliste seltsist. Pikkus kuni 35cm. Keha kõrge ja külgedelt lame. Osal piraajadel on rasvauim. Piraajad elavad parves. Nad on väga aplad, harilikult toituvad kaladest. Vere lõhna haistes võivad hulgakesi kallale tungida jõge läbivale haavatud imetajale ja ohustada isegi inimest. Nõelteravate hammastaega rebivad nad ohvri kehast tükke.

            Kommentaar

            Working...
            X