PDA

View Full Version : Mängu vaatama

Leheküljed : [1] 2

Jasper
28.02.05, 21:13
et siis defka siin rääkis mulle sellest unistusest...peax hakkama vaixelt uurima. kes on veel huvitatud? odavlend või minivan? piletid kuidas? on kellelgi kogemusi?

Tanel
28.02.05, 21:32
Algselt postitas mr.eyebrow

et siis defka siin rääkis mulle sellest unistusest...peax hakkama vaixelt uurima. kes on veel huvitatud? odavlend või minivan? piletid kuidas? on kellelgi kogemusi?Piletite hinnad uurisin kaudselt välja - odavaima saab ehk umbes 350 Eesti kronu eest. Aga piletid tuleb väga vara ära bronnida kindlalt, kuna staadion on reeglina päev enne väljamüüdud. Ja tribüüne tuleb ka muidugi valida. Curva Nord (põhjatribüün) on Interi tsson ja Curva Sud (lõunatribüün) siis AC Milani oma. Ma usun, et mul oleks küll mingi 50 % shanss tulla. Muidugi, kui mäng talvel on siis on pisut jama, kuna Milaanos on ikka samuti kõvad miinuskraadid reeglina. Kuigi hooaja teise poole matši oleks ilmselt lihtsam ja huvitavam vaadata. Ja julgen ennustada, et teine mäng sokutatakse kuskile Aprilli nii, et ilmselt on siis mingid normaalsed soojakraadid ka. (15 või nii)

Ilmselt oleks vaja umbes viite-kuute tonna, kuna Milaanos ei saa ilma šoppamata ka käia. Kui minibussiga minna, siis kindlasti oleks võimalus ka mõnda teist mängu.

vostrjakov
28.02.05, 21:57
Kõige pealt oleks vaja teada kalendrit, kunas mäng tuleb. Piletid tulevad lotomatica süsteemis müügile ca nädalpoolteist ennem mängu - tuleks pöörduda mõne fännklubi poole. Lotomatica on meie mõistes ala eesti loto kes müüb lisaks bingolotole ka pileteid (olemas ka interneti põhine väljund). Kuna Milano on itaalia majanduse pealinn on sealsed ööbimis võimalused suhteliselt kallid ja selleks et reserveerida hotellis tuba tuleb see suhteliselt varakult teha (low sessionit nagu on turismi piirkondades milanos pole, kuid ryanairilt võib saada näiteks pärishäid pakkumisi) Ryanairil peaks lennuk minema stockholmist milanosse. :õnnelik:

Tanel
28.02.05, 22:28
Pileteid saab osta ka nt. interi kodukalt. Kõikidele tribüünidele on piletid. Aga jah, kui bussiga minna, siis saab ilmselt liikuda pisut eemale Milaanost ja talvel saaks Alpide ligidale minna ning ehk ka järgmisel päeval suusamõnusi nautida. Bergamo, Como jms linnad, aga see tähendaks juhile umbes Haapsalu-Tallinn otsa ehk siis mingist 1,5 tunnist sõitu ning arvestades seda, et mäng lõpeb kohaliku aja järgi kuskil poole üheteist kandis, siis väga meeldiv just sõita vast pole. Aga lennukiga on ilmselgelt odavam ja kiirem viis. Igatahes teen teema sticky\'ks, muidu kaob ära kuskile lehele järgmiseks hooajaks. Ise olen huvitatud ja loodaks, et saan endale seda ka võimaldada. Kui mitte järgmine hooaeg, siis hiljem.

Jasper
28.02.05, 22:46
aga millal see mängu kp paika pannaxe?
mina ise arvan et easyjet on vähe parem variant arvestades ilmastikuolusid ja mägiteid jne aga minna tahan igaljuhul juba sygisel?

Tanel
28.02.05, 22:51

aga millal see mängu kp paika pannaxe?
mina ise arvan et easyjet on vähe parem variant arvestades ilmastikuolusid ja mägiteid jne aga minna tahan igaljuhul juba sygisel?Et voorude kuupäevad pannakse varakult paika, aga kes mis voorus omavahel mängivad pannakse paika mingi 2 nädalat enne esimest vooru.

vostrjakov
28.02.05, 23:43
Vaatasin mida ryanair pakkub ja sain sellise hinna: 7 aprill minna ja 11 aprill tulla (10. aprillil peaks olema inter - cagliari) siis stockolmist - milanosse võib saada 95 € eest; ööbimine hostelis oleks kolmene tuba 100 € öö ehk siis 33 € per kärss. Kokku siis laeva pilet stockholmi + 195 € ehk siis ca 3700 - 4000 eeki. Jälgige Ryanairi soodus pakkumisi kui piletid piisavalt ära osta võid saada oluliselt odavamalt. Sama lugu on ka hostelitega. Hotellid võivad olla oluliselt kallimad. Sõltuvalt sellest millised messid või muud suur üritused hetkel toimumas on. Ryanair müüb ka mingeid pakette millel nimeks football fiver.
Tuult tiibadesse :õnnelik: Selle võite näidiseks võtta. Loomulikult võib teekonda alati keerulisemaks ja kallimaks ajada.
Sõita näiteks läbi Riia, Tampere, Londoni või . . .

Devil
01.03.05, 01:49
Idee seda Tripi teha on olnud juba mõnda aega. Üldjuhul oleks soov minna ajal, kus ei ole erilist pakast vaid on soe(kuigi suusaidee on kah hea), ehk siis sügisel/kevadel, olenevalt mängude kalendrist. Mina eelistaks loomulikult Milani kodumängu (A).
Lend vast sobiks tõesti paremini, kuna muidu kujuneb reis pikaks ja tra seda teab, kas on võimalust nii pikaks lahkuda.
Raha peab tõesti 5-6000 varuma aga usun, et see on elamust väärt :).
Kui saab soojal ajal mindud on võimalus ka telkida, aga kui tõesti on hostelis vaid 100Euri kolmele öö siis ei näe tegelt suurt probleemi
Pileteid tribüünile ei tahaks samas kõige sitemaid osta.
Loomulikult tahaks kõike paremat aga eelarve peaks jääma siiski mõistuse piiridesse.

Mul oleks see shoppamine milaanos pohhui, või tegelt nac võiks, aga pidutseda tahaks seal küll :P. Tanel sinu jätame hostelisse :).

Hetkel siis huvilisi:
Devil
Mr.Eyebrow
Tanel

Et siis ma praegu magama aga igasugune info, nõu ja pakkumised oodatud vms

Jasper
01.03.05, 16:42
piletite kohapealt olex vaja teada ka et kas neid eestisse saadetaxe või peab mingit muud systeemi tegema?

Maarek
01.03.05, 21:58
Mis sest San Sirost, lähme parem Artemiole Franchile :P :P

Tanel
04.03.05, 21:38
Devil, shoppamise all mõtlesin ma pigem fänninännipoode. ;)

Aga nagu ma enne pakkusin, et kui teine matsh kukkub Aprilli või Maisse, siis ma eelistaks kohe kindlasti seda. Kuna siis on ikka soojem, kui sügisel ning hooaeg hakkab lõpema ning ehk võib mäng otsustada tiitli saatuse. Eriti mõnus oleks, kui mäng kukkuks viimasesse vooru. Ja kui raha ekstra kõrvale panna reisi jaoks on see samuti rahakottile kergem.

Edit: Aga peab lotot mängima hakkama, ehk õnn naeratab ja kindlustab reisi ära. :D

Devil
04.03.05, 22:22
Algselt postitas Tanel

Edit: Aga peab lotot mängima hakkama, ehk õnn naeratab ja kindlustab reisi ära. :D 10 krooni päevas kõrvale panna = yle 3500 krooni, perssse selle lotoga :)

Jasper
14.03.05, 15:51
mulle see 2006 kevade nii väga ei istu...tulemas ju mm saksamaal ja seda tuleb kindlasti kylastada(fifa tahab nyydsest ju et iga mm on eri maailmajaos ja nii ei tule enamvähem sama ligidale mmi meile enne 2030 umbes. sinna võix ka vaixelt hakata mingit eesti azzuri fännide bussi mõtlema)

SoccerWorld
12.04.05, 13:31
Oleks ise ka huvitatud minema ;)

orbitaaljaam
17.04.05, 15:07
vaevalt, et neid pileteid eestisse saadetakse. kasuisa käis reali-juve mängu vaatamas ja netist ostes pidid märkima aadressi hispaanias kuhu see pilet toimetatakse. aadressi võis ka hiljem e-postiga järele saata. aga samas, milano pole madriid , nii et päris kindel pole kuidas seal systeem toimib.

Jasper
18.08.05, 13:49
kust seda kalendrit näha saab?

Devil
18.08.05, 13:50
Algselt postitas orbitaaljaam

vaevalt, et neid pileteid eestisse saadetakse. kasuisa käis reali-juve mängu vaatamas ja netist ostes pidid märkima aadressi hispaanias kuhu see pilet toimetatakse. aadressi võis ka hiljem e-postiga järele saata. aga samas, milano pole madriid , nii et päris kindel pole kuidas seal systeem toimib.milleks DHL on või FedEx :P

Tanel
18.08.05, 19:37

kust seda kalendrit näha saab?Mäng toimub detsembris. 5 päeva enne mu sünnipäeva.

Jasper
19.08.05, 14:15
hetkel saaks lennupiletid bergamo lennuväljale estonian airist mini 1500.- eeguga
lisaks tuleb vist mingi lennujaamamaksud umbes 500.- nagu ma arui saan
lennud oleks 3. sinna ja 6. tagasi ehk ideaalne. lennukis tuleks istuda siis turistiklassis ilma mugavusteta.

edit: need hinnad pole muidugi igavesed ja peaks ruttu ennast liigutama hakkama...mul näiteks hetkel raha ei ole

orbitaaljaam
19.08.05, 15:08
http://flights2.infosys.de/ov_display.phtml?PHPSESSID=241d9bdc9bfc8311a927059 1d7e2e4d0&AorK=K&agent=estonianair&from=TLL&to=BGY &Day=3&RetDay=6&month_1=12-2005&month_2=12-2005&depart=1133564400&return=1133823600&ONEWAY_FA RE=&pos=URE&pax=1&pax_chd=0&pax_inf=0&err_hin=&err _rueck=
selline värk ja lennujaama maksud on hinna sees

kaala
19.08.05, 18:21
jou!
http://www.estonian-air.ee/?id=19874&tpl=1004
:prill4: :prill4: :prill4: :prill4: :prill4: :prill4: :prill4: :prill4: :prill4: :prill4: :prill4: :ingel: :ingel: :ingel:

orbitaaljaam
19.08.05, 19:32
need hinnad on jah need kõige soodsamad. aga hind kõigub kõvasti, olenevalt nädalapäevast.

Jasper
23.08.05, 13:37
ruttu peab tegutsema...500.- sed piletid juba läinud...devil mis sa oskad rääkida?

Tanel
23.08.05, 19:41
Mis 3. ja 6.. 11. detsember on mäng muidu, kui tahate teada.

Jasper
24.08.05, 13:03
Algselt postitas Tanel

Mis 3. ja 6.. 11. detsember on mäng muidu, kui tahate teada.
mystika...mul oli kuskilt meeles kp 5. dets...igal juhul ka 10 ja 13 lendudel on juba odavaimad kohad võetud

Jasper
25.08.05, 17:28
aga selle teise vooru kp on teada v?

Devil
30.08.05, 11:07
mina interi kodumängule ei lähe, seega lykkub asi kevadesse.

Pealik
30.08.05, 11:23
Algselt postitas Devil

mina interi kodumängule ei lähe, seega lykkub asi kevadesse.

Ja veel vähem lähen mina Milani kodumängule ;) Ehk et siis koos me mängule ei lähe:P

Devil
30.08.05, 11:33
aga
aga
aga
CLi finaal?
:)

Pealik
30.08.05, 11:38
Algselt postitas Devil

aga
aga
aga
CLi finaal?
:)

Olen 100% käsi;)

Jasper
30.08.05, 16:07
kuidas me selle interi veel cl-i finaali aitame???:kaval:

edit: aga siis võiks praegu juba selgelt ajama hakata asju et maha ei magaks jne

Even
31.08.05, 01:48
Ise lähen 16.oktoober Itaaliasse kultuurireisile ja põikan läbi isegi 3 päeva Roomast. Niiet keegi võiks öelda mis mängud toimuvad Roomas 16-24.oktoober vahepeal. Ja mis piletid hinnad võiksid olla. Tahaks ükskord suure mängu ära ka näha.

Pealik
31.08.05, 09:53
Algselt postitas Evu

Ise lähen 16.oktoober Itaaliasse kultuurireisile ja põikan läbi isegi 3 päeva Roomast. Niiet keegi võiks öelda mis mängud toimuvad Roomas 16-24.oktoober vahepeal. Ja mis piletid hinnad võiksid olla. Tahaks ükskord suure mängu ära ka näha.

No nt. 23.10 saaksid sa suurepärast matshi vaadata Roma vs. Lazio. Kõva andmine peaks tulema tõenäoliselt;)

Even
31.08.05, 12:35
Algselt postitas Pealik

Algselt postitas Evu

No nt. 23.10 saaksid sa suurepärast matshi vaadata Roma vs. Lazio. Kõva andmine peaks tulema tõenäoliselt;) No väga tore! Aga kuidas need pileti hinnad on? Kas turistidele on midagi erilist ja kui ma läheks mängule ma ei tahaks sattuda kummagi fänni tribüüni peale. Või hoopis on Romal ka mingi madalseis nagu Juvel, et pileti hinnad on väga madalaks lastud?

Pealik
31.08.05, 13:22
Algselt postitas Evu

Algselt postitas Pealik

Algselt postitas Evu

No nt. 23.10 saaksid sa suurepärast matshi vaadata Roma vs. Lazio. Kõva andmine peaks tulema tõenäoliselt;) No väga tore! Aga kuidas need pileti hinnad on? Kas turistidele on midagi erilist ja kui ma läheks mängule ma ei tahaks sattuda kummagi fänni tribüüni peale. Või hoopis on Romal ka mingi madalseis nagu Juvel, et pileti hinnad on väga madalaks lastud?

See läheb juba täitsa OT-ks aga sellelt (http://www.asroma.it/Doc.aspx?Categoria=63&Documento=3738) lingilt saad siis infot pileti hindade kohta. Iseasi on see kas sa itaalia keelt mõistad:D

Even
31.08.05, 13:24
No okei, lõpetame selle ära. Tänud ikkagi!

Devil
31.08.05, 13:31
beibelfishhhhhh aitab alati :), ega tanel ju kah italiaanot ei oska aga näed igast imevidinaid on

Silver
02.11.05, 18:51
Sellest asjast pole vist midagi saanud? :P

Jasper
02.11.05, 19:01
Algselt postitas Silver

kui plaanimiseks läks siis devilil olid mingid jamad. mina siiamaani unistan kevadisest derbyst mille kp pole veel teada. samas tahaks azzurit näha saksamaal jne.
muuseas mingi reisibüroo organiseeris isegi milan-juve reisi kuid see oli umbes 5k kui õigesti mäletan ja ilma lennuki piletiteta. mis kysid? niisama narrid või on sul mingi plaan:kaval:

Maarek
02.11.05, 20:58
Algselt postitas Jasper

Algselt postitas Silver

kui plaanimiseks läks siis devilil olid mingid jamad. mina siiamaani unistan kevadisest derbyst mille kp pole veel teada. samas tahaks azzurit näha saksamaal jne.
muuseas mingi reisibüroo organiseeris isegi milan-juve reisi kuid see oli umbes 5k kui õigesti mäletan ja ilma lennuki piletiteta. mis kysid? niisama narrid või on sul mingi plaan:kaval:

Milan-Juve mäng oli minu mäletamist mööda miskine 5,5 tonni ja koos lennupiletitega.
Üritasin ise varianti Easyjeti abiga läbi Pisa Firenzesse sebida, aga seal kisub reis üsna pikaldaseks kuna Saksamaal istu nii minekul kui ka tulekul ca ööpäev ning see tundus sellel hetkel suht niru olevat.
Läbi Berliini Milani veits parem, aga seal see aga, et lennud sinna kestavad kuni 25.märts

Jasper
02.11.05, 21:43
milani saab eestist ka odavlennuga;)

Maarek
02.11.05, 21:45
Algselt postitas Jasper

Jep, odavlend mis Easyjeti kõrval hinna poolest üldjuhul poisike;) .

Jasper
02.11.05, 21:48
Algselt postitas Maarek

Algselt postitas Jasper

ei tea. seal see 5 eurist või mis iganes valuutast hakkab kuid, kui mina vaatasin siis märtsi lennud olid juba milani peaaegu 50(see vist max)+lennujaamamaksud ehk peaaegu sama.

Maarek
02.11.05, 21:59
Algselt postitas Jasper

Algselt postitas Maarek

Algselt postitas Jasper

ei tea. seal see 5 eurist või mis iganes valuutast hakkab kuid, kui mina vaatasin siis märtsi lennud olid juba milani peaaegu 50(see vist max)+lennujaamamaksud ehk peaaegu sama.

Jah, sel lihtsal põhjusel, et alates 25.märts Easyjet Milani enam ei lenda. Mind see muidugi errti ei koti (raha nagunii pole, et kuulsas moepealinnas shopata :P), sest kui lähen siis Tuscany maakonda;)

Jasper
08.11.05, 21:42
loodame et siis 2012 saame itaalia vs eesti finaali vaadata saapamaal (http://www.goal.com/NewsDetail.aspx?idNews=99580&progr=3)

Jasper
08.12.05, 15:24
aprill 15 on muuseas selle hooaja teine serie a derby milano klubide vahel...mis mõtteid mõlgutad herr devil?

Devil
08.12.05, 19:05
Pea valutab, ei mõlguta. Võiks isegi minna samas.

Pealik
11.12.05, 14:46
KAS ON MÕNI MEES KES TULEB TÄNA LOST CONTINENTI DERBYT VAATAMA???? võib olla ka naine;)

Jasper
11.12.05, 15:25
Algselt postitas Pealik

KAS ON MÕNI MEES KES TULEB TÄNA LOST CONTINENTI DERBYT VAATAMA???? võib olla ka naine;)
hiiu pubi:kaval:

Jasper
14.12.05, 13:54
siin peaks olema kogu matsh...ei garanteeri(alles tõmbab) (http://www.soccermeetup.com/ifc/UCLA/Ac%20vs.milan.wmv)

Tanel
14.12.05, 14:36
Algselt postitas Jasper

siin peaks olema kogu matsh...ei garanteeri(alles tõmbab) (http://www.soccermeetup.com/ifc/UCLA/Ac%20vs.milan.wmv)Tõmban! Enne ei hakka mängu teemal rääkima, kui olen näinud. Siis hakkame vaidlema. ;) Tänud.

Jasper
02.09.06, 16:08
Muustin teema nime...

Igaljuhul pole mina püssi põõsasse visanud. Praegused mõtted keerlevad 2007 mängitava derby ümber. Miks? 29-ks oktoobriks ei saa asju paika(loe: pole piisavalt raha eeldatavalt). Kõrvalpõhjusena on Milan Duomo tellingutes. Nendest peaks ta vabanema talvel. Muidugi olen avatud pakkumistele. Sel teemal on varem unistanud:
Devil
Tanel
Pealik
Mina
Saarlasele rääkisin sellest ka
vikiga oli ka pubis asi jutuks

Mis mõtteid teil on?

eika
02.09.06, 23:21
Mina kui vaene noortudeng küsiks: palju selline reis maksma siis läheks umbes?

Jasper
03.09.06, 01:36
Algselt postitas eika

Mina kui vaene noortudeng küsiks: palju selline reis maksma siis läheks umbes?

Sinu, minu, meie kahjuks mingeid tudengisoodustusi pole. Pole reaalselt asja läbi teinud seega on ka maksumus vaid spekuleeritav.

Kõigepealt on lennupiletid-eelmine aasta sai Estonian Airi(EA) sünnipäevakampaania raames edasi-tagasi pileti mingi 500 krooniga. Sinna läks juurde veel umbes samaväärne summa lennujaamamakse. Kardetavalt nii odavat pakkumist sel aastal ei tule(puhas minu arvamus; pessimism või midagi; need läksid loomulikult paari tunniga ka), aga üks reisialdis tuttav ennustas, et piletid peaks saama kuskil 2500.- kõik jutud(edasi-tagasi + lennujaamamaksud), kui aegsasti ära planeerida. Ainult ei mäleta kas tookord oli jutuks otselend või odavlennufirmadega ümberistumised. Arvatavasti ümberistumistega, sest EA annab hetkel oktoobri lõpus edasi-tagasi hinnaks 4700 eeki.

Piletid on erinevate hindadega nagu me teame. Minule üllatuseks mingi hea mängu(eeldatavalt CL clash Barca vastu) piletid curvasse maksid 17 euri. Need aga ostetakse/osteti eelisjärjekorras arvatavasti ära. Kui juba kohale lennata siis võiks normaalselt kõrguselt ka juba mängu jälgida ju. Piletid peaks ostma krediitkaardiga online-müügist tõsisemale mängule minnes. Relegatsiooni meeskondade vastu pidavat pileteid saama ka enne mängu ametlikest allikatest staadioni ääres. Milan CL mängudele online-pileteid ei müü. Praegu kahjuks pole veel piletimüük netis alanud ja seega hetkel kindlat summat ei tea. Mälu järgi kunagi arvestasin 30 €.

Ööbimine on muidugi koht, kus mul mingit aimu ei ole. Aga Rein peaks teadma ja PM-in talle kohe. Spekuleerida siiski võin öeldes, et eks seal ikka mingid hostelid on, kus ca 15 euri öö saab hakkama.
Söögi/joogi peale läheb igaühel oma standardite järgi. Mõte jooksis kokku. Paneme tonna.

Siis lisakulud ka muidugi. Vutifänn tahab ikka nänni osta ju. Poodi minnes võib suurusehullustus tekkida seega krediitkaart tuleb mujale jätta. Mõndadel meestel võib ka igasugu teisi kulutusi tekkida, nagu ükskord hea sõber alustas põhjendamist miks tal Prahas nädalaga 10K ära kulus-\"No stripiklubis läks juba 1000...\"

Ma küll täpselt ei tea miks ma nii pika jutu tegin teemast, millest konkreetselt midagi ei tea, aga äkki aitab sul mingid numbrid kokku lüüa. Väikse lisavihjena oskan sebrale öelda, et Serie B mängud on muidu laupäeviti ja EA graafik selleks ei sobi, kui just nädala pikkust reisi ei planeeri.

Kes oskab targutada on oodatud täpsemat infot kribama:)

Maarek
03.09.06, 21:42
Algselt postitas Jasper

. Ainult ei mäleta kas tookord oli jutuks otselend või odavlennufirmadega ümberistumised. Arvatavasti ümberistumistega, sest EA annab hetkel oktoobri lõpus edasi-tagasi hinnaks 4700 eeki.

Easyjet\'l on praegu 45% suvelõpu kampaania (piletid novembri lõpuni) ja hind läbi Berliini Milani tuleks ca 150 Eurot. Siit sinna lennu saab ühe päevaga ära tehtud, aga tagasilennu puhul saabub Milani lennuk Berliini 5 minutit enne Tallinna lennu väljumist, mis kahjuks tähendab seda, et öö tuleb Berliinis veeta.

Jasper
21.09.06, 22:27
Teema aktiivne!
Sai msn-is kiirelt vendade viki ja Pealikuga räägitud ja asi tuleb ära teha. Aruteluks läheb lähipäevil arvatavasti Hiiu pubis. Kes huvitatud jälgigu foorumit kirjutan mõttekaaslaste leidmiseks kindlasti rünnakuplaani väljatöötlemise aja ka siia.
Praegu teada siis, et planeeritav reis kestab reedest(13.45 start) esmaspäevani(15.45 tagasi). Praegune hind 154€.
Ööbimised peaks sama ca 10-15€ öö. 3X15=45€
Curvade piletid maksavad esimesel korrusel 33€, aga neid arvatavasti ei saa. Kesksektorite puhul hinnad alates 75€. Teisel korrusel maksimaalne hind 30€. Peab eelistustes kokku leppima ja vaatama, mida meile üldse pakutakse ning mille kätte saame.

Kiirarvutus (154+45+30)X15,7=3600 eeki. Sinna juurde siis isiklikud 4 päeva söögijogikulud ja transport kohapeal ja muud vabatahtlikud atraktsioonid.

Piletite pärast peab saatma Interile kirja ja loodan, et Pealik edastab järgneva teate:
"Hi, I'm a fan from a place called Estonia. Me and few friends of mine wan't to visit the derby but we know the tickets might be hard to get. I would like to know the exact date and time when the ticketsales start in the internet. Also can we leave the tickets to a safe place like the club after we have payed for them and get them when we arrive to Italia or should we look for a forwarding company?
Looking forward to a quick answer,
Pealik Jüri"

Kasutasin jutumärke, sest kirjutasin mina vormis. Kui keegi soovib parandada grammatikat või lisada midagi siis tehku seda julgelt.

lorenzo
21.09.06, 23:24
Piletite pärast peab saatma Interile kirja ja loodan, et Pealik edastab järgneva teate:
"Hi, I'm a fan from a place called Estonia. Me and few friends of mine wan't to visit the derby but we know the tickets might be hard to get. I would like to know the exact date and time when the ticketsales start in the internet. Also can we leave the tickets to a safe place like the club after we have payed for them and get them when we arrive to Italia or should we look for a forwarding company?
Pealik Jüri"

Kasutasin jutumärke, sest kirjutasin mina vormis. Kui keegi soovib parandada grammatikat või lisada midagi siis tehku seda julgelt.

kardan et neil on suht poogen sellest kirjast. selliseid kirju tuleb neil paevas kindlasti kumneid, voib olla ka sadu..sorri, ei tahtnud te entusiasmi paris nulli ajada

Jasper
21.09.06, 23:38
kardan et neil on suht poogen sellest kirjast. selliseid kirju tuleb neil paevas kindlasti kumneid, voib olla ka sadu..sorri, ei tahtnud te entusiasmi paris nulli ajada

Nojah...piletitega tegeleva firma käest on vähemalt orienteeruv aeg antud ehk2-3 nädalat enne mängu. Eks kui hoiab silmad, kõrvad lahti peaks saama ise ka teada, aga kiri tuleb statistika mõttes saata kindlasti.

snob
22.09.06, 08:52
San Siro kõrval on piletimüügi putka. (Ümmarguse kujuga majake) Erinevates müügiluukides müüakse, erineva hinna ja kohaasetusega pileteid. Avatakse 2 -3h enne mängu. Sealt peaks saama pileti kõige originaalsema hinnaga. Ilmselt tulevad ka piletiärikad teile pakkuma oma pileteid. Me ööbisime raudtee jaama lähedal hotell Cristallo-s. Seal registratuuris müüdi neid samuti.
www.hotelcristallomilan.com

Jasper
22.09.06, 09:55
San Siro kõrval on piletimüügi putka. (Ümmarguse kujuga majake) Erinevates müügiluukides müüakse, erineva hinna ja kohaasetusega pileteid. Avatakse 2 -3h enne mängu. Sealt peaks saama pileti kõige originaalsema hinnaga. Ilmselt tulevad ka piletiärikad teile pakkuma oma pileteid. Me ööbisime raudtee jaama lähedal hotell Cristallo-s. Seal registratuuris müüdi neid samuti.
www.hotelcristallomilan.com

Tänud info eest, aga selle putka kasu derby puhul on suur ümmargune null. Aga seda hotelli asja uurime kindlasti;)
BTW: mis on originaalseim hind?:D

Maarek
22.09.06, 10:02
Teema aktiivne!
Pealik Jüri"

Üldiselt pead sellise kirja mõnele fänniklubile saatma. Nemad orgunnivad teile piletid ja värgid.
Eelmine aasta, kui lootsin, et Cargliari-Fiorentina mäng just sel ajal toimub, kui mina Sardiinias, tegin natuke uuringuid ja anti mõista, et nii see värk käib. Otse klubidele kirju saata pidi lootusetuse tipp olema, kuigi võibolla on see ainult Fiorentina puhul nii :P

Jasper
22.09.06, 14:00
Üldiselt pead sellise kirja mõnele fänniklubile saatma. Nemad orgunnivad teile piletid ja värgid.
Eelmine aasta, kui lootsin, et Cargliari-Fiorentina mäng just sel ajal toimub, kui mina Sardiinias, tegin natuke uuringuid ja anti mõista, et nii see värk käib. Otse klubidele kirju saata pidi lootusetuse tipp olema, kuigi võibolla on see ainult Fiorentina puhul nii :P

Väga loogiline süsteem. Oleks pidanud ise selle lahti hammustama. Peab veidi mõtlema kuidas edasi toimida, sest hetkel minejad 2 rossonerit ja üks nerazzurro...

Jasper
28.09.06, 01:09
http://film.wp.pl/f/news/w0055701.jpg
I don't give a f*ck. All I care is to see the f*cking game!

Ehk siis ostsin endale easyjetist piletid ära, mis olid selle lühikese aja jooksul kasvanud kolossaalselt. Kogu operatsioon läks maksma 4300(lennupiletite hind+krediitkaarditasu). Karta on, et minek on üksinda, aga kui te mõtlete miks ma viitsin, siis jäi teil esimene lause lugemata(või te ei oska inglise keelt). Seda ma ka veel ei tea kuidas ma mängu pileti saan, sest pole vastust Inglise Brigatelt saanud. Eks huumorit hakkab sel teemal veel saama.

Felix DeSouza Milan twinbrother

Jasper
29.09.06, 12:25
Ahjaa, ma panin mõnusa bläki maha-clash on ikka Milani kodumäng. Piletitest pole veel haisu...

Maarek
29.09.06, 14:03
[IMG]Ehk siis ostsin endale easyjetist piletid ära, mis olid selle lühikese aja jooksul kasvanud kolossaalselt. Kogu operatsioon läks maksma 4300(lennupiletite hind+krediitkaarditasu).

Tegid vist oma otsuse liiga vara :P.

Eile tuli info Stockmanni hullude päevade pakkumise kohta ning otselennud Milani 3200 ja Rooma 3500 eek-i ajavahemikul 15.10-15.03 või midagi sellist ;)

Jasper
29.09.06, 14:18
Härra Murphy kostitab alati oma lollide seadustega selliste asjade puhul. Ise arvan siiski, et liigutasin ennast liiga hilja ja süüdistan vaid iseennast.

Edit: Kus neid pakkumisi muidu näha saab?

Jasper
26.10.06, 12:42
Kõik viimasel minutil või veidi hiljem. Kohe siis lennujaama.
Number kuhu sõnumeid võite saata on 5388 5740. Pole jõudnud seda veel toimima panna, sest EMT on loonud/toonud ühe ilusa võõrsõna ja selle lepingu sain muidugi peale stardipaketi ostmist. Vahab vähe süvenemist ühesõnaga.
Konto nr on 10010143765017.
Kui tekib soov midagi saada minu kaudu, siis kindlasti pange kõik kirja, mis kirjeldavad toodet.(suurus, asi ise, ma-ei-tea-mida-veel-vaja)

CIAO!

Pealik
26.10.06, 13:25
Aga mis siis muud kui ilusat reisi! Kahju, et ise kaasa ei saanud tulla.

U2
28.10.06, 23:43
Millegi pärast on mul tunne,et Jasperil eriti hea meel praegu ei ole :D

Saarlane
29.10.06, 00:40
Mida-mida?! Parim derbi mida ma olen näinud. Üldisest, põnevuse vaatevinklit vaadates. Kahjuks oli Milan 11 vs. 11 mängus tõeline sitahäda.:(

Jasper
04.11.06, 14:23
Lingin (http://www.soccernet.ee/news.php?id=13481) siia ka, et tulevikus oleks kergem leida;)

IndrekL
04.11.06, 14:35
Jasper, kui küsida võib, siis palju see reisi kogumaksumus ka umbes tuli?

E: Never Mind

Jasper
20.12.06, 09:49
Kui pubis vendade Jasska-de lauas muljetatud sai, siis lubasin siia väikese kulu-uuringu teha. Kui võtta sihiks Milano derby siis:
a) see toimub 27. voorus, mis mängitakse siis eeldatavalt 10. ja 11. märts ning olen rohkem kui kindel, et see on õhtune mäng. Samas eelmine aasta oli üks derby päevasel ajal. 7.märtsil on Milanil CL mäng ning see sunnib panuseid 11. peale panema;
b)Easyjetiga (www.easyjet.com) läbi berliini lennates läheks see maksma [reedel kell 16.10 start pühapäeval 15.45(kaks ööd Milaanos)]31+14+110+29=184 euri ehk ~2900eeki;
c) lennuhinda on võimalik kärpida päevi kompunnides [kolmapäeval kell 16.10 start pühapäeval 15.45 tagasi ehk üks öö Berliinis/Schonefeldis(lend Milanosse 6.45) ja kolm Milanos] 17+14+29+24=84 euri ehk 1315 eeki, aga siis tuleb kogukulu puhul arvesse võtta ka kaks lisa ööpäeva. Üks on vist targem Lennujaamas juhetada, sest normaalselt magada niikuinii ei saa lennuaja tõttu;
d) otselend Estonian Airiga (http://www.estonian-air.ee/) maksab hetkel 1755+1483=3238 eeki. See on aga laupäevast teisipäevani üritus ehk kolm ööd Milaanos;

Kui mäng on tähtsaim, siis tuleb siit midagi võimalikult kiirelt valida, sest minu kogemuste põhjal hinnad tõusevad iga päev. Kui aga lihtsalt mängu lemmikvõistkonna mängu nägemine, siis on kindlasti võimalik odavam variant leida. Muidugi võib-olla ka süsteeme, mis mulle tundmatud(Läti, Soome või muud kaudu) ning odavamad, aga need peate sellisel juhul ise leidma.

lorenzo
20.12.06, 14:03
minu arust parim odavlennuplaneerija (www.skyscanner.net)

Jasper
23.12.06, 13:40
Kinnitati mängu aeg-Inter-Milan pühapäev 11. märts 21.30 Eesti aja järgi.

Jasper
02.09.08, 00:16
15/2/09 ?

-e- pask aeg minu jaoks. sihin vb hooaja viimast(Maldini) kodumangu.
24/5/09 Milan-Roma

Jasper
07.09.08, 13:49
24/5/09 Milan-Roma

Estonian Airi praegune pakkumine on suht krõbe, kuid otselend. (ise seda varianti hetkel ei kaalu)
# Väljalend: Saturday, May 23
# Tagasilend: Tuesday, May 26
# 4,175.00 EEK(Kõigile reisijatele koos tasudega)

flameas
07.09.08, 14:29
Palju see koos elamise jmsga kokku läheks? Itaalia vist suht kallis riik.

ChelseaFC
07.09.08, 14:34

Alakaid üksi reisima tavaliselt ei lasta

Jasper
07.09.08, 14:53

http://foorum.soccernet.ee/showpost.php?p=711164&postcount=54

orbitaaljaam
07.09.08, 22:34
ma lähen nädala lõpus itaaliasse. pileti ostsin mai alguses riia-milano (ryan air). kahele läks see maksma 2300 eeku. edasi-tagasi. KAHELE
ahjaa, roomas olen 21-24.milanos 13. mingit head mängu pole neil aegadel? ma olen laisk, ei viitsi surfata

Maarek
07.09.08, 22:59
ahjaa, roomas olen 21-24.milanos 1. mingit head mängu pole neil aegadel? ma olen laisk, ei viitsi surfata

20-21 nädalavahetusel on Romas ainult AS Roma-Reggina mäng, sest teine Rooma tiim Lazio teeb sel nädalavahetusel Milaanos AC Milan'ga liigamängu.

Jasper
07.09.08, 23:28
ma lähen nädala lõpus itaaliasse. pileti ostsin mai alguses riia-milano (ryan air). kahele läks see maksma 2300 eeku. edasi-tagasi. KAHELE
ahjaa, roomas olen 21-24.milanos 13. mingit head mängu pole neil aegadel? ma olen laisk, ei viitsi surfata

Vaatasin Ryanairi ka aga seal pole veel lennud kinnitatud. Vist 6 kuud enne hakatakse bookima?

uuuu
07.09.08, 23:40
Rooma derbyt läheb keegi vaatama?

cannuman
07.09.08, 23:41
Uuu tahad koos Roma fännidega minna?:D

uuuu
08.09.08, 00:14
Mul jumala suva. Koos võib alati minna....tribüünidel kahjuks riommalasi Curva Nordil näha ei soovi. Irriducibili juurde võin sind meeleldi cannu saata :D Siis tean, et tulen üksi tagasi :D
Kuid plaanin päris tõsiselt derbyt vaatama minna.
Probleeme kohanemisega ei tekiks kuna itaalasest Laziali täitsa olemas :)

cannuman
08.09.08, 00:18
nojah ma arvan et ma nüüd ei lähen. Kunagi tulevikus äkki. Tule elusalt tagasi siis. Tee pilte ja videosid

uuuu
08.09.08, 19:14
Plaan on suur ja elusalt püüan tagasi jõuda kindlasti :D Peaasi et valesse linnaossa hotelli ei booki.

Jasper
16.09.08, 15:28

Kogemusi? Ons Ryanairiga nii, et 6 kuud enne saab bookida? Oli tunne nagu loomavagunis? Palju Riia ots üldse läheb?

zaz
13.10.08, 18:45
hetkel vaatan Hullude Päevade pakkumisi ja siin Finnair pakub seal, et Milaanosse ja tagasi 2500 rahaga... aga noh, kel huvi see vist teadis isegi või saab veel soodsamalt :P

Jasper
13.10.08, 19:51
hetkel vaatan Hullude Päevade pakkumisi ja siin Finnair pakub seal, et Milaanosse ja tagasi 2500 rahaga... aga noh, kel huvi see vist teadis isegi või saab veel soodsamalt :P

Jajah .. arutluse alla tuli veebruari derby, sest pileteid saab bronnida märtsi lõpuni või miskjit.

orbitaaljaam
13.10.08, 20:07
Kogemusi? Ons Ryanairiga nii, et 6 kuud enne saab bookida? Oli tunne nagu loomavagunis? Palju Riia ots üldse läheb?

kuue kuu kohta ei oska öelda. loomavaguni tunnet polnud. lennukipeale peab läbi värske õhu jalutama.. ahjaa, see "Milano" pole päris Milano, vaid Bergamo, mis on Milanost eemal. ma ei oska täpselt öelda kui palju, vist 20-50 vahel. ei mäleta.vähemalt see lennuk oli suurem, kui Eesti õhu lennukid. ei kurda. iste kohtadel numbreid pole, st. kes ees see mees, ehk saab endale koha valida. Õnneks on lennukil kaks sissepääsu, ja tolvanid trügivad alati esimese ukse juures, samas kui normaalsed inimesed ronivad soliidselt tagumisest sissepääsust. Lätti läksin sõbraga, ehk tasuta. Tagasi tulin Eurolines mingi lux bussiga, selle pilet maksis vist 296 eek või midagi. buss on muidugi mugav, wifi ja tasuta lehtedega.(kui sa selle "riia otsa" all mõtlesid tallinn-riia).
oeh, elu pikim postitus.
ma lähen ja puhkan
ja bussid lähevad sealt bergamost eeldatavasti milanose. ja vaevalt see üle 10 euri maksab. aga see on puhtalt oletus.

Jasper
13.10.08, 20:16
Eks see Bergamo on umbestükkis sama kaugel, kui Malpensa. Sealt oli minu külaskäigu ajal Milanosse 5 €.

Aramis
14.10.08, 17:04
Ja mis buss - rong läheb mõnusalt Milano ttsentral steisonisse. Vanal heal Volarewebi ajal sai sinna lennatud ja Milanot nauditud - elu esimene õige välisreis oli see. Bergamo linna kui vaatamisväärsust ei tohi alahinnata - vanalinn asub mäe peal ning sellele saab tiiru peale teha- alla vaated uuele linnale ja loodusele(väiksemad mäed eemal) väga kaunis.

Alvar550
12.03.09, 16:37
Tervist, kuna nädalavahetusel jõuab Rooma, siis oleks plaan laupäeval Lazio mängu minna vaatama. Ehk keegi oskab aidata, kuidas pileteid mängule saada?
aitäh :)

vendetta
13.03.09, 15:30
Tore, et keegi vahest staadionile ka jõuab. Pileti saab kõige lihtsamalt Lottomatica/Listicketi müügikohast. Kindlasti peaks mingi pildiga ID kaasas olema kui piletit ostma lähed. Paneme need Chievo eeslid ahju :)

ps. kui viitsid võiksid pärast siia ka lühidalt kirjutada, mis mulje jättis, selline keskmine seria a mäng. Arvestades seda, et Laziole oleks need 3 punkti kulla hinnaga ja Chievo on 2009 korralike tulemusi näidanud (ainult 1 kaotus) siis võib eeldada, et pinget jätkub kogu mänguks.

Jasper
28.03.09, 09:41
Kaubamaja osturalli raames peaks tulema GoTraveli poolt pakkumine 1200.- eek üks ots. Kui kellelgi täpne info, mis päeval see pakkumine tuleb, ärge hoidke seda endale. Ja kus p****s see nende müügipunkt on? Ise lähen siis 37. vooru mängule Milan-Roma(arvatavasti 24. mai)

Maarek
28.03.09, 09:48
Kaubamaja osturalli raames peaks tulema GoTraveli poolt pakkumine 1200.- eek üks ots. Kui kellelgi täpne info, mis päeval see pakkumine tuleb, ärge hoidke seda endale. Ja kus p****s see nende müügipunkt on? Ise lähen siis 37. vooru mängule Milan-Roma(arvatavasti 24. mai)

Kogu sulle vajalik info olemas nende lehel. Kes ees, see mees lihtsalt ;)

http://www.gotravel.ee/index.php?lang=est&main_id=308&id=296

Jasper
02.04.09, 11:17
Hakkab jälle show pihta ...

Sai siis eile Osturalllil käidud. See oli ikka täitsa sõge pleiss. Kuskilt jäi kõrva, et praegusel ajal ei meelita isegi need tarbimisorgiad inimesi ostma, aga kui ma üheksast Kaubamajja läksin ja viiendale korrusele jõudsin olin ma oma järjekorras umbes 25. inimene. Ja ootasin kolm ja pool tundi enne kui teenindajani jõudsin(lohutuseks sai kogu selle aja absurdi teatri ja reality vahelist komejanti nautida). Siis tuli uudis, et selle pakkumise raames saab Milanosse lennata vaid laupäeviti. Ostsin ühe otsa pileti(tühjade kätega oleks olnud nüri lahkuda, a see nende psühholoogia ongi vist). Daipohh, kui mäng on laupäeva esimene mäng. Või isegi teine ei ole kuigi hea uudis.

Tagasi arvatavasti R***airiga 26. mail läbi Riia.

eika
02.04.09, 14:07
Jälle lähed üksi vä?

Jasper
02.04.09, 14:08
Jälle lähed üksi vä?

vist jah ...

eika
02.04.09, 14:21
Igav ei ole nii üksi trippida?

cannuman
02.04.09, 14:36
küll kohapeal seksi saab. Aga noh ise läheks ka ikka koos mõne semuga

Jasper
02.04.09, 14:41
Igav ei ole nii üksi trippida?

miks peaks?

ühe korra olen nii käinud. kuskil lennujaamas oli jah igav, a muidu mind ei häirinud. ma ei julgegi nüüd seisukohta võtta kas see oli parem reis kui Poola-Eesti ennemuistsetel aegadel. vist oli.

Jasper
27.05.09, 19:26
Suht ebaõnnestunud elamus oli juba enne seda, kui sain teada, mis tegelikult toimus:
* üks isiklik uudis andis halva fooni juba kohale jõudes
* liiga kuum oli(mingi kuumarekord selle aja kohta). kui päikest proovisin võtta, siis suutsin pool minutit olla päikese käes. metroos oli selline tunne, nagu oleks iga peatusega pool kilo maha higistanud
*pileti eest pidin maksma 75€(ametlik hind) ülisita koha eest.(esimesel korrusel curva all, kus kõrval olid need väravad ja klaasid)
* kõigile(!) jagatud siidisalli ja klepse ma ei saanud ja kui ühte omanikuta jäänud salli noolisin, siis see võeti nina eest ära. pärast lennujaamas püüdsin isegi 10€ + tavalise salli vastu vahetada, aga ei rääkinud ära.
* kohtunik oli ülipede
* seedorf on lihtsalt pede
* ühtegi pilti mul ka mängust ei ole(ainsa meenena on pilet ja sama päeva gazzetta)

a ma vist ei olnud ainuke eestlane seal või mis :kaval:

superpippo
03.06.09, 14:34
Kui sa seda mõtled,et nägid mind sama lennuki peal,siis mina seekord staadionil kohapeal ei käinud,käisin perega Toskaanas puhkamas hoopis.Mängu vaatasin päeval seal telekast RAI TV pealt.
...ja oli küll üsna kuum ilm seal sel ajal.

Jasper
03.06.09, 15:26
Kui sa seda mõtled,et nägid mind sama lennuki peal,siis mina seekord staadionil kohapeal ei käinud,käisin perega Toskaanas puhkamas hoopis.Mängu vaatasin päeval seal telekast RAI TV pealt.
...ja oli küll üsna kuum ilm seal sel ajal.

Mõtlesin jah. Lootsin, et äkki on liikvel see Maldini sall ... oleks tahtnud ikka, et Hiiu Pubi seinal oleks üks selline. Toskaanas Fiorentina mänguni ei puhanud?

superpippo
03.06.09, 15:36
Mõtlesin jah. Lootsin, et äkki on liikvel see Maldini sall ... oleks tahtnud ikka, et Hiiu Pubi seinal oleks üks selline. Toskaanas Fiorentina mänguni ei puhanud?
Ei,tulime eelmine päev juba ära Toskaanast.

Jasper
07.12.09, 17:28
* kõigile(!) jagatud siidisalli ja klepse ma ei saanud ja kui ühte omanikuta jäänud salli noolisin, siis see võeti nina eest ära. pärast lennujaamas püüdsin isegi 10€ + tavalise salli vastu vahetada, aga ei rääkinud ära.

Kätte sain, rsk. :jump1: :jump1: :jump1:

vincent
07.12.09, 18:29
Kätte sain, rsk. :jump1: :jump1: :jump1:
teine 75 euri + "pakkumine, millest ei saa keelduda" ?

Jasper
07.12.09, 18:51
teine 75 euri + "pakkumine, millest ei saa keelduda" ?

Ei ühes foorumis saatsin ühele chickile kirja, et kas saad uurida kättesaadavust ja tots ütles, et käis koos perega ja üks komplekt on veel üle ning saatis lahkelt koos kaardiga jõulukingi.

Jasper
30.09.10, 15:01
REG - Ryanair Holdings PLC - Ryanair Announces First Estonian Routes

Thu Sep 30, 2010 5:10am EDT

RNS Number : 5900T
Ryanair Holdings PLC
30 September 2010

RYANAIR ANNOUNCES FIRST ESTONIAN ROUTES

SEVEN ROUTES, 300,000 pax pa AND 300 JOBS AT TALLINN AIRPORT

Ryanair, the world's favourite airline, today (30th Sept) announced its first Estonian flights from Tallinn, the capital city, with seven routes to Dublin, Dusseldorf (Weeze), Edinburgh, London (Luton), Milan (Bergamo), Oslo (Rygge) and Stockholm (Skavsta) from December 2010, which will see Ryanair carry 300,000 passengers p.a. through Tallinn, creating and sustaining 300 local jobs.

Ryanair celebrated its first Estonian routes by releasing 1 million €7 seats for travel on over 500 routes across its European network in late October and November which are available for booking on www.ryanair.com until midnight tonight (30th Sept). Ryanair's seven new Tallinn routes go on sale tomorrow (1st Oct) on Ryanair.com.

Ryanair's Stephen McNamara said:

"Ryanair is pleased to announce our first seven Estonian routes which will commence in December and offer Tallinn passengers really low fares for the first time. Ryanair's Tallinn routes will deliver 300,000 passengers p.a. and sustain 300 local jobs. Estonian consumers/visitors can now beat the recession and escape the high fares charged by Estonian Air and Air Baltic by choosing Ryanair's lowest fares and our no fuel surcharge guarantee.

"To celebrate the opening of our first Estonian routes we are releasing 1 million €7 seats for travel in late October and November on 500 routes which are available for booking today on www.ryanair.com. Ryanair's new routes from Tallinn start from December."

Milan Bergamo starts on 16th of Dec

http://www.reuters.com/article/idUS91721+30-Sep-2010+RNS20100930

Ei saanud aru, kuidas neid 7öiroseid pileteid hetkel saab(siis oleks pidanud Riia kaudu minema vms), aga kui silmad lahti hoida, siis peaks ritorno derbyle saama kopikate eest.

Blue Rock
30.09.10, 15:22
Ei saanud aru, kuidas neid 7öiroseid pileteid hetkel saab(siis oleks pidanud Riia kaudu minema vms), aga kui silmad lahti hoida, siis peaks ritorno derbyle saama kopikate eest.

Üldpildis kopikate eest küll, ehkki näiteks 7 € pilet tähendab üldjuhul iseenesest 12 eurost piletit, kuna igale reisile lisandub "administration fee" 5 € (v.a. Mastercardi omanikud).

http://www.ryanair.com/en/questions/table-of-fees

Maarek
30.09.10, 15:45

Riia kaudu saab Ritorno derbyl hetkel bronnides vist 28 latiga ära käia, mis pole küll päris 7 ega 12 Eurot, aga ikka täitsa ok diil. Nädal hiljem Fiorentina mängule paraku nii head võimalust (enam) ei pakuta :(

Jasper
30.09.10, 17:19
Riia kaudu saab Ritorno derbyl hetkel bronnides vist 28 latiga ära käia, mis pole küll päris 7 ega 12 Eurot, aga ikka täitsa ok diil. Nädal hiljem Fiorentina mängule paraku nii head võimalust (enam) ei pakuta :(
Ritornole saab juba Tallinnast lennata, na seda Riiat üldse arvestada. Tuleb vaid tabada hetk, millal Tallinna piletid müüki paiatakse.

Angelo Nerazzurro
30.09.10, 19:37
Hea uudis. Kui mul oli Inter hooaja pilet (kaks aastat jariekorra) pididn alati läbi Riiast lendama Milanosse.
Tahate Milan-Inter minna vaadata?
Aga on raske mängupiletit saada...

Angelo Nerazzurro
30.09.10, 19:44
Jälle lähed üksi vä?

Tegin selle elu kaks aastat jariekorras...kokku peaugu 20 mänge+paar ML kahekasandik...aga peaksin ütlema et siin elas sõber kes mulle andis katust alla magama ja natukene saime kokku aeg-aegselt. Tema mõtles et olen hull iga kuu üksi minna Milanosse ainult Inter jaoks :D
Aga see on armastus oma klubi eest, ek ju?:love:
Respect kellele sama elu tahab elada kaasa oma klubiga!Vaid see on AC või Inter, okei...

Jasper
30.09.10, 21:42
Hea uudis. Kui mul oli Inter hooaja pilet (kaks aastat jariekorra) pididn alati läbi Riiast lendama Milanosse.
Tahate Milan-Inter minna vaadata?
Aga on raske mängupiletit saada...
Mina vaatan jah aprilli suunas. Küll selle pileti ka saab.

Jr
30.09.10, 22:14
Ryanair Tallinnast see küll hea uudis teile seal, kuigi siit Norrast lendab Milaanosse Torp`ist mis on Oslost ikka korralikult veel all Sandefjordis, 300km kanti kodust..Tallinna mees oled siis on asjad väga lihtsad teil..

Ise lähen novembri derbyks . Külm on , aga reis tulebki selline, et pühapäeval kl 17 olen Bergamos ja sealt kohe Central stationisse ja kohe tuubiga Stattale ja esmaspäeva lõunaks juba tagasi..

Angelo Nerazzurro
01.10.10, 02:16
01.okt...ei ole veel mitte ühtegi lend Tallinnast Milanosse, fucking cheat...

LambiPirn
01.10.10, 11:30
16 detsember on jah paraku alles esimesed lennud tallinnast milaanosse...

d-fox
01.10.10, 11:31
Tegelikult optimistina - kui on piisavalt pikk etteteatamisaeg, siis saab arvatavasti ka itaaliahuvilistest foorumlastest reisiseltskonna kokku. Ise sooviksin kevadel minna mängu vaatama.

keenjus250
01.10.10, 13:09
Endal on piletid juba augusti kuus ostetud milan-udinese mängule (9. jaanuar).

Mingeid huvilisi kes tahaks kaasa tulla? Seltsis segasem.

Angelo Nerazzurro
01.10.10, 22:21
Fakk, nagu ootasin, sitt päevad minna: välja Neljapäeval, tagasi Puhapäeval lõunaajal.
Jalgpalli nädalavahetusele ei sobi. Ei saa terve nädala Tallinnast ära olla.
Mine puzzi Michael Useless Bitch O´Leary!

...kui mäng oleks Laupäeval muidugi mitte paha...aga enneaeg ei ole võimalik teada...

Aramis
22.10.10, 16:15
Vaatasin Catania-Napolit eelmine nädal ja soe soovitus on mitte jätta pileti ostu staadionil viimasele minutile.
Sellele mängule netist piletit osta ei saanud ja päev varem ei suutnud umbkeelses linnas tuvastada seda Lotopoodi, kes meile pileti saaks müüa- Õnneks tulime staadionile varem ja nägime hirmuga, kuidas piletimüügi tempo oli 20 inimest tunnis. seda kõigi turvanõuete pärast, sest ID kaardid tuli ju skännida jne...
Mullu Palermos oli lihtne, sest pileteid sai netist.

gialloblu
19.11.10, 10:24
...kui mäng oleks Laupäeval muidugi mitte paha...aga enneaeg ei ole võimalik teada...

Millal seda üldse otsustatakse, mis nädalapäeval mäng on? Kas need pandi juba enne hooaega kõik paika või otsustatakse mängueelsel nädalal vms?

cannuman
19.11.10, 10:49
Tõstetakse ümber pidevalt. Näiteks eile pandi paika 17nda voor (18-19 dec) mängude ajad. Et kui pikemalt ette planeerida (odav lennupilt ja nii) siis peab arvestama, et võib muutsi olla.

Saarlane
09.01.11, 20:07
Endal on piletid juba augusti kuus ostetud milan-udinese mängule (9. jaanuar).

Mingeid huvilisi kes tahaks kaasa tulla? Seltsis segasem.

Soovin õnne!

Jr
09.01.11, 22:22
Igatahes hea elamus :)

keenjus250
10.01.11, 19:25
Tänud, Saarlane!

Saarlane
10.01.11, 20:41
Paljud ootavad kindlasti ka muljeid ja pilte ja muud, kui emotsioon kunagi lahtuma hakkab :)

keenjus250
10.01.11, 20:44
Saatsin praegu kirja teele, et võib-olla tuleb blogisse üks väike jupp

orbitaaljaam
10.01.11, 22:55
andke mõrku, kui teks üleval, minul see blogivärk küll meeles ei seisa

keenjus250
15.01.11, 13:35
Aga palun, tekst üleval: http://blog.soccernet.ee/2011/01/15/reis-unistuste-maale/

Jasper
15.01.11, 14:06
Aga palun, tekst üleval: http://blog.soccernet.ee/2011/01/15/reis-unistuste-maale/

Retsept.

Mõned nokkimised:
a) Põhjatribüün. - Milani fännid asetsevad Curva Sud'is ehk eestikeeli lõunatribüünil. (ma tean, et sa võisid endast lähtuvalt ilmakaari jaotada, aga ämber ikka).
b) Täpselt ei saanud aru, kas sa said aru, aga Seedorf plaksutas publikule. Nagu mängijad ikka.

BTW selle inglise keelega pidi olema nii, et kõik oskavad, aga keegi esimese tunni aja jooksul ei tunnista, et nad seda oskavad. Ma ei tea, mis keissinen see on. Ehk Angelo räägib, mis tema sellest teab/arvab.

Lisaküsimused - eelarve? Pilte? Mis kohal/sektoris istusid?

keenjus250
15.01.11, 14:10
Eelarve 850 euro ümber. Sektor 269.

Pildid saate lähipäevil. Fännisektor läks jah metsa, vabandust.

Seedorf plaksutas publikule, aga publik mitte ei plaksutanud vastu vaid vilistas välja.

orbitaaljaam
15.01.11, 14:19
Eelarve = lennukipiletid (kuskohast?), hotell (mitu ööd), söök jook muu pudi padi? Mukl on tavaliselt reisieelarvetega nii, et võtan sularaha kaasa ja siis loomulikult tõmban enda kaardi ka nulli, mis tähendab, et esialgsest x eelarvest saab x-ruudus.
Aga muidu jah tore lugemine.
Üldine küsimus ka kui vabalt need piletid saadaval on+ Pole nii, et pead mingi umbe member olema ja värki?

edit: see 850 eurot tundub mulle sitaks palju. Ma sõidsin kaks nädalat mööda Itaaliat rendikaga koos elukaaslasega, raha kokku ei hoidnud ja kokku läks, kui ma õigesti mäletan mingi 25 000

keenjus250
15.01.11, 15:24
Tegelt kui huvi on väga suur saab abi kõik Milani foorumist kätte http://forum.acmilan-online.com/

orbitaaljaam
28.07.11, 11:23
Raianairiga Bergamosse oktoobri lõpus soliidne 48 eurot edasi tagasi. Anybody?

cannuman
28.07.11, 11:33
mis mängud sinna aega jäävad?

Saarlane
28.07.11, 11:36
Hindadest pole aimugi, aga kevadel võiks derbit küll kiigata.

orbitaaljaam
28.07.11, 11:38
Milan vs Parma :D. Üks tee kaks asja, kaks kärbest ühe hoobiga, win-win situatsioon jne.

-e- kevadest niipalju, et ma plaanin siis kooli lõpetada ja nagu teada, jääb lõputöö kirjutamisel alati kaks nädalat ajast puudu, et ma väga kevadel ei saa lubada.

Jr
28.07.11, 12:17
Hindadest pole aimugi, aga kevadel võiks derbit küll kiigata.

Kas Tessera del Tifosi kaarti sul selleks vaja pole sest oled guest sellest mängus? Ma ei tea kas meil Interistadel seda vaja läheb, peaks uurima. Aga derby peaks seekord küll ära vaatama, piisavalt hoogu võetud.

eika
28.07.11, 12:19
Atalanta mängudel vist seda ohtu pole, et välja müüakse? Isegi suurte vastu.

Saarlane
28.07.11, 12:21
Eks Jasper oskab rääkida, kuidas ta seal käis, ma ka ei mäleta.

Jasper
28.07.11, 12:27
Ma käisin enne seda kaardikeppi. Kui ma õigesti mäletan siis Milan 'kinkis' derby piletite ostmise õiguse neile kohalikele, kes muudel mängudel ka käinud on. Jaanuarikuusse Ryanair veel pileteid ei paku. 'Kevade'(ennustan, et mai alguses on seal ~30 kraadine leitsak) derby on jällegi tulisem kohtumine kui kunagi varem ehk piletitega läheb raskeks(loe: kalliks).

Milan - Parma ei aja ka eriti kikki. Rääkimata Atalantast(seal võib vist isegi tuliseks minna arvestades sõprussuhteid), kes võib vist isegi kaotada oma Serie A koha.

eiteamissaab.

orbitaaljaam
28.07.11, 12:41
Kuna tundejärgi lendab RA suunal Tallinn-Bergamo-Tallinn teisipäeval. neljapäeval ja pühapäeval (nii pühapäeval, et mängule ei jõuaks mingi valemiga) on kolmapäevane mäng ajaliselt ja kiirvisiidi korras (kulude kokkuhoiu osas) parim. Muidugi saab ka Riiast lennata, aga ei viitsi surfata. Võib ka ML kaaluda, aga nende piletite saadavuse kohta pole mul üldse mingit aimu.

PS. Jasper, sa kasutad msn harvemini kui countil selgusemomente on.

Jasper
28.07.11, 12:46
Kuna tundejärgi lendab RA suunal Tallinn-Bergamo-Tallinn teisipäeval. neljapäeval ja pühapäeval (nii pühapäeval, et mängule ei jõuaks mingi valemiga) on kolmapäevane mäng ajaliselt ja kiirvisiidi korras (kulude kokkuhoiu osas) parim. Muidugi saab ka Riiast lennata, aga ei viitsi surfata. Võib ka ML kaaluda, aga nende piletite saadavuse kohta pole mul üldse mingit aimu.

PS. Jasper, sa kasutad msn harvemini kui countil selgusemomente on.
CL piletid lähevad ka kiiresti obv. No ma ka ei tea enam ... tundub, et head mängud on raskesti kättesaadavad ja hlavad ei aja eriti kikki. Ehk teebki siis mingi säästuprojekti ja vaatab romat või mõnda muud teisejärgulist satsi.

PS! pole eriline tšätikunn. Saada sms :D ... (tglt msn-iga on mingi pidev kepp)

eika
28.07.11, 12:52
Jaanuarikuusse Ryanair veel pileteid ei paku.
Pakub küll ju.

Jasper
28.07.11, 13:02
Pakub küll ju.

Vaatasin ainult mõnda kõrvalolevat päeva ... lennupäevadega on kerge kepp.

-e- Riia kaudu 13 reede minek ja 16 reede tagasi 57,46 LVL

Öine (Lux express) buss sinna 15€ + tagasi 10,5€

Kogusumma oleks hetkel 80.52 + 15 + 10.5 = 106 €

mõtlemapanev.

MNa
28.07.11, 13:20
Seda muret ei tohiks küll olla, et staadion on välja müüdud. Tavaliselt mingi pool staadionit tühi. Isegi tippmängudel on staadion harva välja müüdud. Itaalia jalgpalli kurb fakt.

Jasper
28.07.11, 13:37
Seda muret ei tohiks küll olla, et staadion on välja müüdud. Tavaliselt mingi pool staadionit tühi. Isegi tippmängudel on staadion harva välja müüdud. Itaalia jalgpalli kurb fakt.
Millal derby viimati välja müümata jäi?

orbitaaljaam
28.07.11, 13:44
Roma derbyl muidugi seda probleemi pole :D
-e- mitu reedet sul Jasper nädalas on?
-e2- 16reede on esmaspäev?

Juventino27
08.08.11, 18:52
Lähen Torinosse Juventus-Fiorentinat vaatama 26.oktoober. Kui kellelgi huvi võib ühineda. Mängupileti hind pakun et jääb kuskil vahemikku 25-40€ kui päev enne osta. Ryanair nagu teada lendab Eestisse tagasi normaalsel kellaajal ainult pühapäeval, niiet lühikese reisi mõttes on parim mäng sel hooajal see kolmapäevane.

Uuu
20.08.11, 11:39
Ma võin Lazio eest kosta, et 31.08-02.09 mänge nad ei pea. Kuid vb roma laseb ennast isiklikult oma kehva taseme tõttu serie-bsse tõsta selleks ajaks.

Maarek
20.08.11, 14:19
Abipalve itaalia keele valdajatele - tsekkige üle, kas mängule (http://www.cagliaricalcio.net/botteghino/prezzi_biglietti.html) on veel pileteid. Aitäh :)

Vaata seda lehte kasvõi Chromiga ja küll ta sulle vajalikku keelde ära tõlgib (vigaselt, aga küll aru saad). Logi sisse ja peaks hoobilt soovitud sektori saadaolevate piletite arvu teada saama.

Stinger
08.09.11, 11:49
hommik, kavas minna 21.09 Genova kodumängu vaatama. Oskate öelda, mis süsteemiga piletid saab. Olen uurinud aga ei saa krt neist kogulehtedest aru

orbitaaljaam
27.10.11, 13:14
Milan vs Parma :D. Üks tee kaks asja, kaks kärbest ühe hoobiga, win-win situatsioon jne.

Tehtud. Savisaarenäpudpüstipilt.jpg

orbitaaljaam
28.10.11, 12:28
Hakkan vaikselt pihta.

Esiteks, 25.10 Tallinnas ilus ilm, lennukipilet olemas, hotellibroneering olemas, raha kah natukene, mängupilet puudu. Bussiga lennujaama, poest võetud salat sisse ja tuld.
Ma nagu mõtlesin, et "kes see loll peale minu veel sügisel Itaaliasse lendab", aga lendas ikka küll. Mulle meeldib lennujaamas sabas seista, mis põhjusel keegi sihtkohta lendab. Blondid üksi lendavad naised tembeldasin kohe tantsijateks või ex-tantsijateks, kes endile itaallasest Giovanni on leidnud. Tumedapäised ilusad prostituutideks ja tumedapäised koledad üliõpilasteks.
Lennukompaniiks Ryanair ja toolimaandudes lootsin, et minig ülekaaluline kodanik mu kõrvale ei maandu, sest ruumi on lennukites teadaolevalt niigi vähe. Loomulikult saatis kogu lendu venekeelne lärm.
Maanudes klassikaline sitt ilm (kolm korda kolmest on mu saabudes itaaliasse vihma sadanud). Milano keskjaamas bussist väljudes ründas kogu väljuvat kodanikkonda neegriarmee, kes üksteise võidu vihmavarju müüa pakkusid. Mina varimajandust ei toeta ning ei ostnud, ehki kallas kogu täiega. Väljaprinditud google mapsi abil (mis oli eriti hea idee, sest sealt suuuuuuuurest rongijaamast võis leida küll Guessi poe aga mitte linna kaarti) jõudsin hotelli, mis oli ok ja vastas vajadustele.
Asjad tuppa visatud suundusin linna. Vihma kallas endiselt ning jätkuvalt ignoreerisin neegriarmeed, kes vihmavarje pakkusid (sest varimajandust ei toeta). Kõndisin siis mööda tänavaid kuni lõpuks andisn loodusele alla ja ikkagi toetasin varimajandust ning esimeseseks ostuks oli 5 euroga soetatud väike vihmavari. Neegril oli hea päev.
Kiirekokkuvõte MIlanost-moepoed, moepoed ja moepoed. Üks kallim kui teine. Isegi windowshoppingut ei julgenud teha, liiga vaene tunne tekkis. Ahjaa, piletit ju ikka veel ei olnud. Kuna neid müüakse mingis pangas ja ainult pangas (va online müük) enne mängupäeva, tõmbasin Milani megapoodi, et küsida, kus lähim pank on. Sealt teatati, et pank pannakse 16.15 kinni ja kell oli loomulikult 16.30. Öeldi, et mine hommikul staadionile, kella 10.00 hakatakse seal müüma. Kange tahtmine oli osta countile galliani pildiga kuldne lips, aga sellist polnud müügil (http://lajmeditore.com/portal/images/stories/news/sports/galliani.jpg)
Õhtul tõmbasin mingisse ühte peatänavale asuvasse baari, kus Juventuse-Fiorentina mängu näidati. Veider, et Fiorentina (VIOLA) mängib valges ja Juve poollillas. Aga see selleks. Ühtlasi sain aru, et kui Pepe pallist mööda lööb ja pikali kukub, pole mõtet kõva häälega naerda kui ülejäänud baar Juve poolehoidjaid täis on. Keskmine Milano Juve fänn on prillidega u 45 aastane mees. Tegelt ka.
Unejutuks hotellis võtsin itaaliakeelse ice age 3 ja peoga teleturgu.
Uus hommik ja siva staadionile piletit ostma. No ja loomulikult oli putka kinni. Uurisin välja, et putka avatakse kell 14.00 hoopis. Jalutasin siis need tunnid ümbruskonnas kinni ja loomulikult olid piletiputkad ka kell 14.00 suletud. Seleks ajaks oli tekkinud sinna juba ka esimesed nännimüüjad (http://img844.imageshack.us/img844/1408/img0149m.jpg). Sellest Milanipoest öeldi, et pileteid müüakse alates 16.00. No selleks ajaks oli ka mingi infoputka lahti tehtud, kuskohas siis selgus, et pileteid hakatakse hoopis 17.30 müüma. ITAALLASED.
Ühesõnaga, kui piletiostmiseks läks, siis selgus et vähegi ok inglise keel on pededele ja õige inimene räägib ainult itaalia keelt. Lõpuks sain oma pileti kätte ning ehki ma tegin müüjale käte jalgade ja numbritega selgeks, et ma tahan kohta sektorisse 156, selgus lõppkokkuvõttes, et sain sektorisse 149. Sektorite plaan. (http://media3.acmilan.com/assets/flash/sansiro_pitchview.swf?width=760&height=610) Kuna 149 tundus eriti gay, tahtsin selle ümber vahetada, mida loomulikult ei saanud. Maksin ma selle eest 48 eurot. Frustreerituna sitast kohast ja tärkavast hambavalust suundusin staadionile, et leida arst, kellel on valuvaigisti. Hah, kui paljud teist on käinud San Siro medpunktis (http://desmond.imageshack.us/Himg269/scaled.php?server=269&filename=img0153iz.jpg&res=medium)? Ja kui Jasper uhkustab sellega, kuidas Maldini talle autogrammi kirjutab, siis minul on pilt (http://desmond.imageshack.us/Himg851/scaled.php?server=851&filename=img0152ne.jpg&res=medium) sellest kuidas arst mulle valuvaigistit (http://desmond.imageshack.us/Himg207/scaled.php?server=207&filename=img0186gk.jpg&res=medium) välja kirjutab. Beat that.
Noh, siis suundusin oma kohale, kui kuna olin varajane, siis oli staadion alles suht tühi. MIngi aja pärast hakkas staadion täituma (http://desmond.imageshack.us/Himg832/scaled.php?server=832&filename=img0162cp.jpg&res=medium) ning möngu laates löödi lipud (http://desmond.imageshack.us/Himg580/scaled.php?server=580&filename=img0165uh.jpg&res=medium) lehvima.
Ses suhtes oli muidugi ok koht, et nähtavus oli ok ja väravate suhe jäi ka minu kasuks. Kahju oli ainult sellest, et publikunumber oli ilmselt suht väike ja vabu kohti tunduvalt rohkem kui täidetud istekohti. Loomulikult sattusin ühte sektorisse lastearmeega, ning kes ütles et välismaal pasunaid staadionitel pole? Seal igatahes mõningaid oli. Oleks tahtmise korral ka mingi muu istekoha võinud vaadata, aga ei viitsinud. Igatahes seda tehtri ning kedagi ringiliikumisel ei takistatud. Väravaemotsioon (http://desmond.imageshack.us/Himg511/scaled.php?server=511&filename=img0174ue.jpg&res=medium) oli võimas ning iga järgmisega järjest suurem.
Eriti sellel (http://desmond.imageshack.us/Himg194/scaled.php?server=194&filename=img0176jj.jpg&res=medium) hetkel, sest dude pole väga skooriv olnud. Noh siis tuli hattrick ja jälle emotsioon pilvedes, mille tõi muidugi kohe maha lõpuvile. Asi, mida tähele panin, et nii kiiresti pole veel ükski mäng mul läbi saanud.
San Sirol näidatakse nüüd ka vaheajal teiste mängude väravaid ning jooksvalt teiste mängude seise. (http://desmond.imageshack.us/Himg442/scaled.php?server=442&filename=img0177rc.jpg&res=medium)
Noh, siis oli veel üks öö ees, milleks ma polnud kulude kokkuhoiu eesmärgil tuba võtnud ja passisin põhimõtteliselt selle öö linnapeal mööda. Siis oli lennujaam ja Tallinn.
Kokkuvõttes sain ma ennast poolhaigeks (kuna varimajandust ei tahtnud toetada), laheda elamuse ja soovi seda teinekord veel teha. Peaks ainult rohkem rahvast toova mängu valima, et paremini möllu tunnetada.
Kogukulud jäid kuhugi 300 eurokanti.
ahjaa, kui kui kõik Milano naised oma Louis Vuittoni kotid (http://www.louisvuittonbelts-louisvuitton.com/images/Louis%20Vuitton%20Bag.jpg) maha müüks ja raha riigile annetaks, poleks itaalial võlaprobleemi ning jääks veel üle Kreeka aitamiseks.
Mängust ei viitsi kirjutada, nagunii kes tahtis see vaatas ja teised saavad paremate analüütikute arvamusi lugeda.
No ja lõpetuseks ikka klassikat (http://desmond.imageshack.us/Himg200/scaled.php?server=200&filename=img0147tf.jpg&res=medium) kah :).

Jasper
28.10.11, 13:21
retsept
http://30.media.tumblr.com/tumblr_ltozm19C9W1qbamdxo1_500.png

Hotelli link ja arve?

-e-
ja pilti, kuidas su vaade väljakule oli?

fitti
28.10.11, 14:35
Hea lugu. Mida sa öö läbi linnas tegid?

Jasper
28.10.11, 14:54
Lähen Torinosse Juventus-Fiorentinat vaatama 26.oktoober. Kui kellelgi huvi võib ühineda. Mängupileti hind pakun et jääb kuskil vahemikku 25-40€ kui päev enne osta. Ryanair nagu teada lendab Eestisse tagasi normaalsel kellaajal ainult pühapäeval, niiet lühikese reisi mõttes on parim mäng sel hooajal see kolmapäevane.

ja mis sa meile räägid?

orbitaaljaam
28.10.11, 15:09
Hotelli link ja arve?

Hotelli link (http://www.nettunomilano.it/). Toa võtsin läbi booking.com
Maksis 40 eurot

-e-
ja pilti, kuidas su vaade väljakule oli?

Vaade püsti asendis (http://desmond.imageshack.us/Himg12/scaled.php?server=12&filename=img0155hdu.jpg&res=medium)
vaade mänguolukorrale (http://desmond.imageshack.us/Himg13/scaled.php?server=13&filename=img0166dg.jpg&res=medium)
vaade Cassanole enne nurgalöögi andmist (http://desmond.imageshack.us/Himg846/scaled.php?server=846&filename=img0167ff.jpg&res=medium)
Üldiselt polnud väga seks fotokas. Jaapanlased tõmbasid ikka Ibra näo keskjoonelt ka korralikult ekraanile.
Ja üldse on tegin vähe pilte, sest fotokas peos on keeruline mängule kaasa elada.

Hea lugu. Mida sa öö läbi linnas tegid?

Noh, kuna mäng lõppes 10.30 ja buss lennujaama läks 04.00, siis möödusid tunnid lihtsalt tänavatel kruiisides, käisin ainukeses avatud kohas söömas (maksin faking 0,33 koka koola eest 4 faking eurot, sest veini ei tahtnud) ja jõlkusin raudteejaama ümber nagu korralik immigrandist kodutu ikka. Üldiselt on see Milano suht mõttetu linn ja mulle muljet ei avaldanud. Ühtegi ööläbi avatud kohvikut ma ei leidnud, raudteejaamas pandi kõik mingi 22.00 kinni juba, fakk isegi Mäk oli ainult südaööni lahti.
Kõige selle tulemusena sain ma endale esmakordselt rämedad villid tallalla, aga siin saab käimasi süüdistada (osta veel 10 euroga allahinnatud trääna).

fitti
28.10.11, 15:56
jõlkusin raudteejaama ümber nagu korralik immigrandist kodutu ikka. Üldiselt on see Milano suht mõttetu linn

Eriti mõttetu on see raudteejaama ümbrus imho. Oleksid võinud 'tšempionide parki' minna, seal vähemalt suvel oli veel kell hilja mitu erinevat tisko- ja muidujoomisüritust, kus aega surnuks lüüa. Samas muidugi sealt raudteejaama juurde oleks ikka andnud jala tagasi tulla ..

ericbana
28.10.11, 16:37
Milano keskjaamas bussist väljudes ründas kogu väljuvat kodanikkonda neegriarmee, kes üksteise võidu vihmavarju müüa pakkusid.

2009.aastal kui käisime vennaga Roomas Meistrite Liiga finaali vaatamas, sai sellist tegevust Pimedate Ööde Filmifestivaliks kutsutud. Istusime Vatikani lähedal müüril, jõime õlut ja sõime jäätist ning jälgisime kohaliku neegribande võitlust Itaalia maksupolitseiga. Võitlus siis seisnes teineteise ülekavaldamises, sest politsei ei soovinud väga, et neegriarmee ka sinu poolt nimetatud "Louis Vuittoni"kotte müüksid. Neegritel oli aga hammas juba verel, sest mingi idoot ostiski neilt umbes 50-100€ vahemikku jäänud koti. Igatahes oli põnev vaatepilt ja tasub ära märkida, et suuresti selle tõttu ei jõudnud too päev isegi Sixtuse kabelisse :)

orbitaaljaam
04.11.11, 18:33
Aiijaaaa, üks oluline infokild meenus alles nüüd foorumit lugedes. ABSOLUUTSELT ei otsinud turvad mind San Sirol läbi, ABSOLUUTSELT. Ja suitsu tehti ka tribüünidel, ja ikka RÄIGELT. Õlli vist sees ei müüdud (vähemalt ei näinud kedagi tarbimas), küll aga popkorni ja kokat (CC-plaza FTW).

keenjus250
04.11.11, 18:57
Õlli müüdi küll. Ostsin - ei soovita.

Teiresias
04.11.11, 21:32
whutfuck. kas keenjus ennist AC vhänn polnd v? hea REETUR MUNN

Jasper
16.02.12, 20:21
http://30.media.tumblr.com/tumblr_lzhvptq6o41qawsswo1_500.gif

http://pulpgeneration.tumblr.com/post/17715075902

reportaaž, ei?

jyriöö
17.02.12, 10:37
reportaaž, ei?

Hõkk. Kiire kokkuvõte on selline, et atmosfääri mõttes oli mäng totaalne pask. Parimad hetked jäid metroosse, bussi ja statale viinud jalutuskäigule. Arsenali fännide emm suus istumist võib ehk vabandada seisuga (we only sing when we're winning, kõhkõh), aga see, et ülejäänud staadion aktiviseerus ka natukenegi alles mingi 3:0 seisul, oli küll hämmastav. Otsatribüüni saldosse jäid mõned chantid ja lõpu eel paar hädist pauku mingist pürotehnilisest vahendist. Tervet statat kaasavat laulu kõlas ehk vaid paaril-kolmel korral. Positiivne oli see, et statal müüdi väikestest pudelitest sambuccat. San Siro ise on muidugi väga võimas. Pikem ülevaade ehk veidi hiljem.

Tanel
17.02.12, 11:03
Milani fännid ju. Mis sa loodad, ei suuda isegi staadiot täis saada. Bänner on kaval.

Jasper
17.02.12, 12:14
Hõkk. Kiire kokkuvõte on selline, et atmosfääri mõttes oli mäng totaalne pask. Parimad hetked jäid metroosse, bussi ja statale viinud jalutuskäigule. Arsenali fännide emm suus istumist võib ehk vabandada seisuga (we only sing when we're winning, kõhkõh), aga see, et ülejäänud staadion aktiviseerus ka natukenegi alles mingi 3:0 seisul, oli küll hämmastav. Otsatribüüni saldosse jäid mõned chantid ja lõpu eel paar hädist pauku mingist pürotehnilisest vahendist. Tervet statat kaasavat laulu kõlas ehk vaid paaril-kolmel korral. Positiivne oli see, et statal müüdi väikestest pudelitest sambuccat. San Siro ise on muidugi väga võimas. Pikem ülevaade ehk veidi hiljem.
ok, ootame. ega jah, ebausklikud itaallased pole väga ülestaadioni-laulumehed. enne, kui võit lukus ootavad kõik pigem kollapsit. loodetavasti Pippo chant ikka rokkis.

kuidas Van Haleni - Jump töötas? :D

e: retsepti kah:
http://i.imgur.com/s6jtx.png

inimeselt, kelle hinnangutega erinevates valdkondades tihti nõustun, lugesin seda:
Tifosi dell'Arsenal ridicoliii! Bello fare gli spacconi in Piazza, dove era la voce a Ssiro? E dico ben prima della goleada...[Google translate - Arsenal fans ridicoliii! Nice to bullies in the Square, where he was the voice Ssiro? And I say well before the goleada ...

Milani fännid ju. Mis sa loodad, ei suuda isegi staadiot täis saada. Bänner on kaval.
http://24.media.tumblr.com/tumblr_lzbh8vKn8Q1qfvcb1o4_250.gif

Tanel
03.10.12, 01:02
Peaks ka sel hooajal ära käima. Iseasi, millal täpsemalt, pigem aprillis või märtsis, aga miks mitte jaanuaris. Tegin isegi teema sticky'ks sel puhul.

Paljuga arvestama peaks reisimisele - lennureis pluss ööbimine (öö hind). Muidugi oleks veel lahedam, kui saaks paariks päevaks minna ja Milano elu nautida ka veidi, aga siis peab juba kambajõmmi leidma.

Iceman
03.10.12, 01:07
keenjus250 võiks oma kogemustest rääkida. Tema käis hiljuti seal.
Ise sean endale eesmärgiks järgmisel hooajal Torinosse minna...sel hooajal kahjuks vist väga ei mängi välja.

Jasper
03.10.12, 18:04
Peaks ka sel hooajal ära käima. Iseasi, millal täpsemalt, pigem aprillis või märtsis, aga miks mitte jaanuaris. Tegin isegi teema sticky'ks sel puhul.

Paljuga arvestama peaks reisimisele - lennureis pluss ööbimine (öö hind). Muidugi oleks veel lahedam, kui saaks paariks päevaks minna ja Milano elu nautida ka veidi, aga siis peab juba kambajõmmi leidma.
Hakkasid ka derby lähenedes ryanairi klõpsima? Ma tahaks lennupiletid kuskil 60-70€. Kui andata graafik kinnitati, siis gobbi, interi ja Roma mängudele olid hinnad kõrgemad(~140€). Lennugraafikute puhul sobis Riia pisut rohkem, kasvõi ühe otsana. Keegi teab, mida tuleb silmas pidada, et odavaimaid pileteid saada ryanairis? (cännul mingit scripti pole?)

Hetkel Riia - Milano edasi-tagasi ~110.€ (reede 22.02.2013 - esmaspäev 25.02.2013, inter-Milan), Tallinn - Milano üks suund 37€(neljapäev 21.02. 2013). Lisaks tuleb regamistasu vms ~5€ kui ma ei eksi.

Tanel
03.10.12, 22:38
Kusjuures tšekisin jah Ryanairi. Leidsin ka, et ühe otsa saab reeglina 40-ga ja teise mingi 60-ga, aga ma pole igasuguste muude tasudega kursis.

30 märts Inter-Juve, 24. veebruar Inter-Milan.

cannuman
04.10.12, 13:47
Keegi teab, mida tuleb silmas pidada, et odavaimaid pileteid saada ryanairis? (cännul mingit scripti pole?)

Ei ole. Ma ei tea lendamisest/lennupiletite hankimisest mitte sittagi.

Kasepats-Pidur
04.10.12, 14:39
Azuon'i nimeline programm tõmba. Võrdleb odavlennuliine. Demoversioonis küll täpset lennufirmat ei näita, aga lennujaamade järgi saab aru.

Praegu jah, N21.02 Tallinn-Bergamo 37€ (või R22.02 Riia-Bergamo 63€); E25.02 Bergamo-Riia 52€. Pluss tasud jms.

Juventino27
02.11.12, 23:37
keenjus250 võiks oma kogemustest rääkida. Tema käis hiljuti seal.
Ise sean endale eesmärgiks järgmisel hooajal Torinosse minna...sel hooajal kahjuks vist väga ei mängi välja.

Puhtalt mängu pärast minnes võib arvestada 100€ lennupiletid edasi-tagasi, 40-70€ mängupilet (headel mängudel reeglina odavamad piletid on 40€ kanti kui kioskist osta nädal enne, aga ei ole kursis kas ja kuidas netist osta), majutus kuskil 40-50€ kanti kahese toa eest öö+söök+muu transport=300€ kanti.
Torinosse Juve mängule minnes (või Roomasse) muidugi tuleks vähemalt üks lisapäev planeerida ja arvestada lennuaegadega..need kipuvad ryanairil üsna lollidel aegadel olema.
Ise olen sel hooajal Juve-Šahtari CL mängul käinud ja nüüd järgmisena plaanis Juve-Lazio või Juve-Toro, aga seda mitte spetsiaalselt Eestist minnes..

Jr
11.11.12, 18:52
Italjaanode Tessera del tifoso kaarti pole siis kodumängudel vaja? Üks neist derbydest tuleb 2013 ära vaadata.

Jasper
28.12.12, 18:31
kuna minu kohalaoleku auks suudeti interi ja Roma käest tala saada, otsustasin seekord kindla peale välja minna ja võitu näha.

From Riga (RIX) to Milan (Bergamo) (BGY)
Tue, 19Feb13 Flight FR4715 Depart RIX at 11:10 and arrive BGY at 12:55

Stadio Giuseppe Meazza, Milan - 20 February 2013 - 20.45 CET (20.45 local time)
Round of 16,
Milan 20.45 Barcelona

From Milan (Bergamo) (BGY) to TLL (TLL)
Thu, 21Feb13 Flight FR4764 Depart BGY at 16:55 and arrive TLL at 20:55
kui kellelgi kikki ajas, siis ühel suunal peaks olema veel 1 ja teisel suunal 3 ~30€ ots maksev pilet - ryanair.com ja ajusid keppima. mängupiletitega läheb improviseerimiseks. hotellid, motellid, bordellid ja mollid samamoodi.

orbitaaljaam
28.12.12, 18:39
Ai manki, ma tahtsid enne mingi ahastuspildi postitada.

Jasper
28.12.12, 18:45
Ai manki, ma tahtsid enne mingi ahastuspildi postitada.
tuleb peale mängu siis, kui kahekordne arv kolle on sisse imetud.

Jasper
02.01.13, 18:53
protip: http://www.orioshuttle.com/_eng/ pakkub kampaaniakorras Bergamo-Milano-Bergamo pileteid 7€(Ryanairi pakkumine oli 9€, muidu on vist üks ots 5€)

orbitaaljaam
23.01.13, 20:03
mängupiletitega läheb improviseerimiseks. hotellid, motellid, bordellid ja mollid samamoodi.

(https://twitter.com/Milanello) #MilanBarça (https://twitter.com/search?q=%23MilanBar%C3%A7a&src=hash) - 50.418 tickets have been sold so far (33.204 to season ticket holders).

Kuidas sul on?

Jasper
23.01.13, 20:14
Kuidas sul on?

like a boss
http://i.imgur.com/kd79fLt.jpg

orbitaaljaam
23.01.13, 20:23
Retsept.

count
23.01.13, 20:25
like a boss

ohoo, õnnitlused. Kuigi Milan on pededele ja kaotus tuleb tõsine, siiski approve-in reisi!

Jasper
23.01.13, 20:38
ohoo, õnnitlused. Kuigi Milan on pededele ja kaotus tuleb tõsine, siiski approve-in reisi!

ma pean vaatama, kuidas mul lambikuludega seis jääb. hetkel on tulnud -50€. kui väga palju juurde ei tule, siis ehk saab visata õhku väikse jinx guarantee counti kontorist.

Jr
23.01.13, 20:50
Aiplätt Jasper. Loodame, et kataloonia tsurbannid saavad ära siis. Secondo arancio on täpselt bueno sansal. Ma ise ka seal Interi mängu ajal.

orbitaaljaam
19.02.13, 19:51
like a boss

Välja müüdud.

Jasper
19.02.13, 21:29
nàgin barfa bussi. kòik traiinlased pildistasid viis tuhat korda. mu fotokas oli hostelis. vààrt turist.

orbitaaljaam
20.02.13, 00:09
Algaja turist

count
20.02.13, 16:49
Proovi siis ikka kaamera ette ka jääda. Kui Messi oma viienda ära lööb siis poeta kasvõi suuri pisaraid, see meeldib rešizööridele. Ja mingi bänner - "No Maldini - A lot of gloryhunting" või "Fuck Inzaghi, we got Balo" oleks ka kindlasti silmatorkavamad leituised!

Ilusaid elamusi!

AS ROMA Estonia Fan Club President,
count

orbitaaljaam
21.02.13, 16:58
kuna minu kohalaoleku auks suudeti interi ja Roma käest tala saada, otsustasin seekord kindla peale välja minna ja võitu näha.

From Riga (RIX) to Milan (Bergamo) (BGY)
Tue, 19Feb13 Flight FR4715 Depart RIX at 11:10 and arrive BGY at 12:55

Stadio Giuseppe Meazza, Milan - 20 February 2013 - 20.45 CET (20.45 local time)
Round of 16,
Milan 20.45 Barcelona

From Milan (Bergamo) (BGY) to TLL (TLL)
Thu, 21Feb13 Flight FR4764 Depart BGY at 16:55 and arrive TLL at 20:55
kui kellelgi kikki ajas, siis ühel suunal peaks olema veel 1 ja teisel suunal 3 ~30€ ots maksev pilet - ryanair.com ja ajusid keppima. mängupiletitega läheb improviseerimiseks. hotellid, motellid, bordellid ja mollid samamoodi.

Ootame kokkuvõtet homme hommikuks.

Jasper
22.02.13, 00:26
Ootame kokkuvõtet homme hommikuks.

jäin reisiga rahule.

AnnaS
22.02.13, 00:49
jäin reisiga rahule.

Cruel... Ise teab, et pool foorumit ootab põhjalikku reisikirjeldust, ja trollib lakoonilise "jäin reisiga rahule"-ga. 2013. aasta auhindade jagamiseks linnuke märkmikusse tehtud (ja see erineb oluliselt eelmisest aastast!!!).

Jasper
22.02.13, 01:03
Q&A? peale esimest väravat saatis mulle pileti sebinud daam sellise sõnumi: "AAAAAAAAAAAAAAAAAAAA cmvkcjckvkvkvkcz'. ma ei oska (paremaid) sõnu leida. you need to see it, you need to feel it.

Daz Booob
22.02.13, 01:04
jäin reisiga rahule.

nikku said?

Francesco
22.02.13, 01:07
Balotelliga tantsida said?

Jasper
22.02.13, 01:15
nikku said?

sul on kohe vaja ikka nikkuma hakata. sellistele küsimustele ma tulevikus ei vasta, aga seekord hindan ausust ja ütlen, et kondoomid tulid kurvalt (http://foorum.soccernet.ee/showthread.php?7253-Ma-oleks-eile-peaaegu-keppi-saanud) Eestisse tagasi.

Jasper
22.02.13, 01:16
Balotelliga tantsida said?

ei, aga eeldan et me hüppasime samal ajal koos staadionil. #jumpingbrothers

AnnaS
22.02.13, 01:19
sul on kohe vaja ikka nikkuma hakata. sellistele küsimustele ma tulevikus ei vasta, aga seekord hindan ausust ja ütlen, et kondoomid tulid kurvalt (http://foorum.soccernet.ee/showthread.php?7253-Ma-oleks-eile-peaaegu-keppi-saanud) Eestisse tagasi.

Kurb :D

Aga ma näiteks pakun välja, et olustikukirjeldus võiks alata stiilis "Almost Famous" ehk siis "I'm flying high over Tupelo, Mississippi (asenda asukoht selle kohaga, kus sa iganes lendasid)...

Daz Booob
22.02.13, 01:23

aus teema, aus küsimus, aus vastus. iga katse on samm eesmärgi poole.

orbitaaljaam
22.02.13, 10:02
jäin reisiga rahule.
Tore.

Saarlane
28.02.14, 13:36
http://www.hjk.fi/uutiset/Miehet-1967

6. juunil mängivad Maldini, Pippo, Baresi, Sheva ja selline AC Milani suurtäht nagu Vieri Helsinkis. Tahab keegi särgile autogrammi lunima või fännipilti tegema minna?

cannuman
28.02.14, 15:16
Ooo sajebiz

Ericc
17.03.14, 22:06
Tahab keegi särgile autogrammi lunima või fännipilti tegema minna?

Isegi võiks

Lambimees
05.08.14, 02:37
Plaan oleks novembris minna Milan vs Inter vaatama, oskab keegi öelda kust ja kuidas oleks kõige mõistlikum pileteid hankida?

cannuman
12.08.14, 14:01
Sügisel Atalantat vaatama! Või siis ka Milano klubisid...

54EUR eest piletid edasi-tagasi.

http://trip.ee/content/ryanair/ryanair-edasi-tagasi-tallinnast-milaano-54%E2%82%AC-manchester-59%E2%82%AC-bremen-40%E2%82%AC-d%C3%BCsseldorf-46%E2%82%AC

F.Totti
12.08.14, 14:36
Mõnda Roma mängu pole kellegil huvi minna vaatama ?

Seni kuni kuningas mängib võiks kaema minna !

cannuman
12.08.14, 16:10
on ikka, on ikka.

Mingi 3-4 päevane tripp võiks olla, kuna eraldi puhkust ei saa ja raatsi raiskama hakata. Ehk siis mingi neljap-reede startida ja esmaspäval tagasi näiteks.

Finnair viib tallinast soodsalt (alates 189EUR) ja mugavalt kohale ka näiteks. Ajame 4 ahvi kokku ja lähme? Ettepanekuid mängudeks ka?

hofnar
12.08.14, 19:59
19. aprill olen prolly minemas, peaks Roma - Atalanta olema.

cannuman
12.08.14, 21:54
miks just see mäng/kuupäev?

hofnar
13.08.14, 18:21
miks just see mäng/kuupäev?

ilmselt lihtne pileteid saada + scudetto kindlustamine + sünnipäev

Ericc
13.08.14, 18:30
Sügisel Atalantat vaatama! Või siis ka Milano klubisid...

54EUR eest piletid edasi-tagasi.

See hea idee!!

e,

Milani mängu võiks küll minna see aasta raudselt.

scudetto kindlustamine

http://replygif.net/i/781.gif

Tofoa
14.08.14, 03:19
Oleksin ka tripist huvitatud. Palju raha maksta ei taha ning 3-4 päeva pikk reis ajaks asja ära.

ericbana
14.08.14, 10:33
ilmselt lihtne pileteid saada

Itaalias on vähemalt kolmveerandile mängudest lihtne pileteid saada.

kampsun
23.08.14, 12:54
Kui on huvilisi, siis 5-10.veb liigun Fiorentina ja Atalanta mängu vaatama. Lend edasi-tagasi oleks 54€.

Iceman
17.09.14, 15:52
6. november HJK - Torino euroopa liiga mäng....Kellegil on huvi minna vaatama?

Ericc
26.09.14, 18:11
Ajaks mingi seltskonna kokku ja läheks kedagi vaatama?

Tofoa
26.09.14, 18:12
Bergamo ots tundub kõige mõistlikum. Sealt on Torinosse nt lumme kusta. Et noh, Juventus-Roma, Juventus-Milan, Juventus-Printer, Juventus-Napoli. Sobib.

cannuman
26.09.14, 18:42
ei ei, Rooma lendame ikka

Saarlane
26.09.14, 19:12
Bergamo ots tundub kõige mõistlikum. Sealt on Torinosse nt lumme kusta. Et noh, Juventus-Roma, Juventus-Milan, Juventus-Printer, Juventus-Napoli. Sobib.

Bergamost Milanosse on 40 km, Torinosse üle 150.

Tofoa
26.09.14, 19:36

Ära üldse hakka ussitama. Nahui sa netis oled veel. Tras amsudp TAMaekak Levadiadais ineinuttty munina munbnipea karim uniiapeasi jasperti minnip ea kölik utn munniypead. tra munna

Ericc
26.09.14, 21:38
Tehke hääletus

orbitaaljaam
27.09.14, 00:33
Ma pakun Cesena vs Sassuolo
Mul pole midagi selle vastu, et Mollys Juve-Rooma mängu koos eika ja cänneriga vaadata, aga päris itaaliasse ei viitsi ka seepärast sõitma hakata.

mazz
27.09.14, 00:39
Kui nädalake trippida ja voorud hoolikalt valida, siis peaks jõudma nii Torinos, Milanos kui Romas mänge vaadata. Vbl isegi poole nädalaga, kui mängugraafikuga joppab.

orbitaaljaam
27.09.14, 01:44
Kui nädalake trippida ja voorud hoolikalt valida, siis peaks jõudma nii Torinos, Milanos kui Romas mänge vaadata. Vbl isegi poole nädalaga, kui mängugraafikuga joppab.

Berlu karikas +Roma mäng?

Tofoa
27.09.14, 01:51
Kunas aprilli-mai graafikud avalikustatakse?

19/4/15
Inter-Milan
Juventus-Lazio
Roma-Atalanta

10/5/15
Juventus-Cagliari
Lazio-Inter
Milan-Roma

24/5/15
Juventus-Napoli
Lazio-Roma
Milan-Torino

Isiklikult eelistaks 37. mänguvooru. Hooaeg kohe lõppemas ning mitu ägedat mängu. Juventus-Napoli võiks olla top 3 otsustav mäng + Rooma derby + relegatsiooni battle.

orbitaaljaam
27.09.14, 02:24
24/5/15
Juventus-Napoli
Lazio-Roma
Milan-Torino

Isiklikult eelistaks 37. mänguvooru. Hooaeg kohe lõppemas ning mitu ägedat mängu. Juventus-Napoli võiks olla top 3 otsustav mäng + Rooma derby + relegatsiooni battle.

http://perfectgifs.files.wordpress.com/2014/03/remeniscence.gif

DCMA
27.09.14, 12:15

Väga hullu trippimist tegelt pole. Bergamost Milanosse bussiga alla tunni ja Centralest kiirrongiga täpselt tund. Viimase 1,5 aasta jooksul 4 korda läbi teinud seda.

Jasper
31.10.14, 14:41
Plaan oleks novembris minna Milan vs Inter vaatama, oskab keegi öelda kust ja kuidas oleks kõige mõistlikum pileteid hankida?
From October 29th to November 2nd: sale reserved for 2nd green ring Season Ticket Holders, who can buy another ticket for any other stadium sector.

From November 3rd to November 9th(!!!): sale reserved for Cuore Rossonero holders who can purchase a maximum of 3 other tickets, only for other Cuore Rossonero holders.

From November 10th to November 14th: sale reserved for Cuore Rossonero holders who can purchase a maximum of 3 other tickets, also for people who are NOT Cuore Rossonero holders.

From November 15th: free sale

http://www.acmilan.com/en/tickets/how_to_purchase

ehk siis esmaspäeval saab coure rossonero kaardiga osta. kaarti saab teha siin (http://crn.acmilan.com/en/crn_purchase).

cannuman
11.11.14, 13:01
OK aitab naljast. Kevadel lähme Rooma, võin teemat vedada. Kes on huvitatud, annab teada.

Võimalikud mängud:

1. märts Juventus
15. märts Sampdoria
4. aprill Napoli (piletid pole vabamüügis)
19.aprill Atalanta
3. mai Genoa
17. mai Udinese
24 mail Lazio (võõrsil. Ei ta kuda piletitega on)
31. mai Palermo

Hofnar pakkus Atalanta mängu näiteks. Ise mõtlen, et Juve oleks cool (aga märtsis veel külm + potensiaalselt olen palmi all ära sel ajal).

Veel head ajad oleksid Genoa, Udinese, derby või siis viimane voor Palermo vastu, kus ei pruugi olla enam pinget.

Niisiis kes on käpp?

JanK
11.11.14, 13:53
Mina ja Tanel.

ericbana
11.11.14, 14:51

Lihtsalt huvi pärast, et mis põhjusel? Kas teiste mängude piletit on kõik muidu vabamüügis (ka hilisemate mängude omad)? Või on see nii põhimõtteline mäng lihtsalt vms?

Aga üldiselt, kui ma oleksin Roma fänn, siis ma läheks küll Lazio mängu vaatama. 24.mai on Roomas juba ülimõnusalt soe ka.

Ericc
11.11.14, 14:54
Aga üldiselt, kui ma oleksin Roma fänn, siis ma läheks küll Lazio mängu vaatama. 24.mai on Roomas juba ülimõnusalt soe ka.

keegi ei taha Uuud kaasa võtta.

cannuman
11.11.14, 14:55
Security reasons ilmselt, tulistamine ja pussitamised mais. Ainsad mis saada ei ole on Lazio ja Napoli mäng. Ja noh siis see Lazio - Roma mis pole kodumäng.

Tofoa
11.11.14, 15:19
OK aitab naljast. Kevadel lähme Rooma, võin teemat vedada. Kes on huvitatud, annab teada.

Võimalikud mängud:

Niisiis kes on käpp?

24/5/15
Juventus-Napoli
Lazio-Roma
Milan-Torino

Orgunni see tripp ära, ja ma olen käpp. Milan-Torino võib välja ka jätta. Ma muidugi tulen kuskil 19. mai paiku Armeeniast/Azerbaidžaanist tagasi, niiet kui kuupäevi valid, siis sel ajal ma veel Eestis pole.

cannuman
11.11.14, 15:30
Me ei tea hetkel ette kas mängud on samal päeval või ei. Korraga Toriinos ja Roomas olla ei saa. Kui oleks üks mäng laupäeval ja teine pühapäeval, siis oleks tehtav, aga...Lisaks ei tea piletite asja ette. Et seda peaks üsna kevadel alles uurima, mitte praegu.

Aga Interi Turskadega annaks hoopis sellise asja peale mõelda:

26.04 Inter - Roma
29.04 Sassuolo - Roma
03.05 Roma - Genoa

Lambimees
11.11.14, 18:47
From October 29th to November 2nd: sale reserved for 2nd green ring Season Ticket Holders, who can buy another ticket for any other stadium sector.

From November 3rd to November 9th(!!!): sale reserved for Cuore Rossonero holders who can purchase a maximum of 3 other tickets, only for other Cuore Rossonero holders.

From November 10th to November 14th: sale reserved for Cuore Rossonero holders who can purchase a maximum of 3 other tickets, also for people who are NOT Cuore Rossonero holders.

From November 15th: free sale

http://www.acmilan.com/en/tickets/how_to_purchase

ehk siis esmaspäeval saab coure rossonero kaardiga osta. kaarti saab teha siin (http://crn.acmilan.com/en/crn_purchase).

Grazie, leidsin ka hooaja algul üles selle milani kodukalt.

Francesco
11.11.14, 21:57

Võimalikud mängud:

1. märts Juventus
15. märts Sampdoria
19.aprill Atalanta
3. mai Genoa
17. mai Udinese
31. mai Palermo

Hofnar pakkus Atalanta mängu näiteks. Ise mõtlen, et Juve oleks cool (aga märtsis veel külm + potensiaalselt olen palmi all ära sel ajal).

Veel head ajad oleksid Genoa, Udinese, derby või siis viimane voor Palermo vastu, kus ei pruugi olla enam pinget.

Niisiis kes on käpp?

Ma oleks käpp. Sobiksid enamus mängud ma arvan, kuupäevi hetkel raske öelda aga kui asi selge siis saaks oma elu selle järgi seada.

keegi ei taha Uuud kaasa võtta.

Väga hea meelega läheks koos Markkuga Derbit vaatama! Aitaks ta tagasilennul isegi lennuki vetsust välja.

Ericc
11.11.14, 22:03
Kui sa umbkaudse hinna välja arvutaksid ja see väga suur summa pole, siis isegi oleks ka käpp.

cannuman
11.11.14, 22:27
Variant lennuga Rooma ja tagasi ning 1 mäng

Lennud 200EUR
Mängupilet 35-100EUR (üks Roma kodumäng)
Ööbimine (2-3 ööd) 50-150EUR

Juurde söögid, nännid, piletid muuseumi, Colosseumi jne...

Ma ei tea mingi 500-600EUR?

Montag
11.11.14, 22:47
Ma lööks ka kampa, aga nagu Francesco ütles, siis mida varem plaan kokku panna, seda lihtsam muud elu sättida.

Tofoa
11.11.14, 22:54
Variant lennuga Rooma ja tagasi ning 1 mäng

Lennud 200EUR
Mängupilet 35-100EUR (üks Roma kodumäng)
Ööbimine (2-3 ööd) 50-150EUR

Juurde söögid, nännid, piletid muuseumi, Colosseumi jne...

Ma ei tea mingi 500-600EUR?

Variant Tln-Bergamo-Tln lennupiletid (peaks olema kokku max 100€) + kohapeal autoga Milan-Roma-Torino-Milan?

Saarlane
12.11.14, 11:37
Word Tofoale, minu meelest ei pea otse Stadio Olimpico ette lennukiga maanduma. Asjaolude kokkulangemisel olen ka käpp.

cannuman
12.11.14, 12:38
Nagu ma ütlesin, siis samal ajal kahes kohas olla ei saa. Seda kas üks mängudest on laupäeval ja teine pühapäeval, me nii pikalt ette ei tea. Eeldame, et meil on huvilised Milan, Inter, Juventus ja Roma kambast, siis mitme mängu ja linna variant oleks 26.aprill kuni 3.mai, kui toimub ka nädalasisene voor.

Maandume Bergamos ja osad vaatavad Inter - Roma, teised sõidavad Torino - Juve mängule (26 aprill mäng)

Edasi jäävad Juved paigale Juve- Violat vaatama ja Romad sõidavad Sassuolosse (29.aprill mäng). Milanid võivad sõita/jääda Milaanosse Milan - Genoat vaatama.

Edasi sõidaks Sassuolost Roma poole. Kuigi samal ajal on Inter-Chievo. Ehk siis ma ei tea, pigem saaks Juve-Mianid-Interid midagi klapitada mugavamalt.

Week 32
26/4/15

Inter-Roma
Torino-Juventus

Week 33
29/4/15

Juventus-Fiorentina

Milan-Genoa

Sassuolo-Roma

Week 34
3/5/15

Inter-Chievo

Napoli-Milan

Roma-Genoa

Tofoa
12.11.14, 12:42
Ma pigem pooldan seda varianti, et läheme 2-3 mängule 2-3 päeva jooksul ning kõigile mängudele selle sama suure seltskonnaga. On märksa lõbusam. Mitu nädalat enne mängude toimumist kinnitatakse mängude kuupäevad? Äkki hakkamegi siis planeerima, kui kinnitus on olemas?

cannuman
12.11.14, 14:27
Roma koduka põhjal on näiteks 20.dec Roma - Milan kinnitatud, aga 6.jan Udinese - Roma mitte.

Ja no kevadised ajad kõiguvad rohkem, olenevalt kuidas Euroopa ja Coppa tulemused on.

Ideaalis siis oleks võimalik olla laupäeval Torinos/Milanos ja Pühapäeval Roomas. Või siis laupäeval Roomas ja pühapäeval Milaanos/Torinos