320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

mix hakkasite toetama lemmik-välismaa klubi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    mix hakkasite toetama lemmik-välismaa klubi

    et siis nagu minu lemmik on ac milan...olin siis väike poiss kui elasin vennaga(dieter) yhes toas kui meie toa seinal oli võitjate poster ja suurelt kirjutatud AC MILAN...see jäi meelde ja siis tuli MM kus itaalia säras ning esimene kontakt oli loodud. kuna see oli vist ainuke nimi mida teadsin ja lisax ka veel võitjad siis loomulikult olin nende poolt, kuna aga eesti kajastas euroopa jalgpalli vähe tol ajal oli tegemist suht passivse fänlusega. kui aga hakati näitama meistrite liigat ja premieri isegi 1 hooaeg tundsin huvi veel nii mõnegi klubi vastu(dieter avaldas mõju bayerniga, leeds oli inglismaal), kuid siiski kui toimus leeds-milan mäng cl.-is hoidis syda siiski esimese armastuse poole ja praegusex mind peaaegu yldse ei koti mis teistes liigades toimub. ainult vahel olen kellegi vastu kellel liiga hästi läheb puht eestlaslikust kadedusest
    reali vihkan ka tema ostu-tiitli poliitika pärast(chelsea ka eriline lemmik pole)
    manu vihkan sest tookord olin bayerni poolt ja fänniod on ka neil tavaliselt \"juba ammu enne seda võitu\"
    interit vihkan ka ikka sest nad leiutasid catenacchio mille pärast peab kogu aeg vaidlema ja pealegi on nad konkurendid(siiski on nende vastu rohkem austust kui reali ja manu)
    juvet vihkan selle dopingucase`i pärast, kuigi olen avastanud et kuna nad ka itaalia lipu all siis cl.-is on nende võidud mulle suht meeltmööda
    jokers to the right
    clowns to the left of me

    #2
    Vastus teemale \'mix hakkasite toetama le

    http://foorum.soccernet.ee/read.php?TID=1344&page
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    Kommentaar


      #3
      Vastus teemale \'mix hakkasite toetama lemmik-välismaa klubi\'

      njaa...minu black...et siis mode võix selle maha võtta...aga huvitav oli lugeda kuidas reali ikooniga vend kirjutas ilgelt pika jutu kuidas ta barca fännix hakkas ja viimase aja anti-juve-ise tanel kirjutas forza juve...lol
      jokers to the right
      clowns to the left of me

      Kommentaar


        #4
        Vastus teemale \'mix hakkasite toetama lemmik-välismaa klubi\'

        dede oli lihtsalt koomik. Ei teagi kas dede-juunior on ta lähisugulane või kes
        Aga henrykas pani hästi :P
        Supplies!

        Kommentaar

        Working...
        X