320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mis arvate?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mis arvate?

    Olete ikka kõik seda lugend? http://www.fcflora.ee/?cath=2

    Mis te sellest arvate? Ma olen 200% nõus kui mitte rohkem.






    (Sorry, kui seda juba arutatud on/valese kohta sai postitatud.)
    \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

    #2
    Orginally posted by greenday

    Olete ikka kõik seda lugend? http://www.fcflora.ee/?cath=2

    Mis te sellest arvate? Ma olen 200% nõus kui mitte rohkem.






    (Sorry, kui seda juba arutatud on/valese kohta sai postitatud.)
    Vaatame seda asja nii et FC FLORA ei ole ühtegi jalgpallurit kasvatanud maailma areenidele ja vastus käes .
    Eks seda tee teised nemad lihtsalt nopivad ja müüvad läände.
    Flora on üles puhutud süsteem mis kord variseb ja siis kolinal.
    Pohlak hoiab hambaid ristis kui tema noored kaotavad ja otsib pärast lauseid ja intervjuusi mis teda päästavad.

    Kommentaar


      #3
      [/quote]

      Vaatame seda asja nii et FC FLORA ei ole ühtegi jalgpallurit kasvatanud maailma areenidele ja vastus käes .
      Eks seda tee teised nemad lihtsalt nopivad ja müüvad läände.
      Flora on üles puhutud süsteem mis kord variseb ja siis kolinal.
      Pohlak hoiab hambaid ristis kui tema noored kaotavad ja otsib pärast lauseid ja intervjuusi mis teda päästavad.[/quote]
      nõus.
      jalgpallipiiblis soovitas Pohlak FC Kotkasel poisid hiljem Florasse tuua, kes pidavat siis neid edasi arendama (loe müüma)

      Kommentaar


        #4
        Tjha, ma küll ei ole näinud Flora süsteemi poolt õigesti arendet noormängijaid kusagil. Aga võib-olla on nad veel nii noored, et neid ei peagi veel nägema? No igatahes ma ootan ja loodan, et neid hakkab varsti tulema nagu Vändrast saelaudu.

        Kommentaar


          #5
          Orginally posted by Taidur

          Tjha, ma küll ei ole näinud Flora süsteemi poolt õigesti arendet noormängijaid kusagil. Aga võib-olla on nad veel nii noored, et neid ei peagi veel nägema? No igatahes ma ootan ja loodan, et neid hakkab varsti tulema nagu Vändrast saelaudu.
          just
          \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

          Kommentaar


            #6
            Üldiselt küsisin ma seda, kas teie arust selline süsteem on õige vastandina lõvide/fc kotkas süsteemile mitte seda, kas pohlak on oma tööga hästi hakkama saanud.
            \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

            Kommentaar


              #7
              Tegelikult pole ei Flora süsteem õige ega ka FC Kotka süsteem õige.

              Sellist asja nagu õige jalgpallurite kasvatamise süsteem pole olemas.

              FC Kotkas võib võita kõik noorteturniirid - 1,2 mängijat jõuavad tippu s.t. välismaale mängima. Flora võib kaotada kõikidel noorteturniiridel ja ikkagi jõuab analoogselt FC Kotkaga tippu 1,2 mängijat.

              Uurige välismaa näiteid. Palju mängib välismaa tippklubides oma klubi kasvandikke: üks, kaks mitte rohkem. Väga võimsad noortesüsteemid on üles ehitatud ainult selleks, et leida üles paar talenti, kes läbivad tee väikesest poisist tippjalgpallurini.

              Kotkas võib hetkel turniire võita, poisid võivad trenni teha, kuid murdemoment saabub hetkel, kui poisid saavad 15-16 aastaseks: tüdrukud, alkohol, halvad sõbrad jne.

              Kui kotkas soovib tõesti jõuda ML siis ei saa temagi ümber poiste, mängijate ostmisest teistest klubidest. Ainult oma klubi kasvandikest konkuretsivõimelise täiskasvanute võistkonna kokkupanemine on pehmelt öeldes võimatu.

              Rääkides Flora kasvandikest, siis ainuke hetkel kõrgel tasemel mängiv Flora kasvandik on Aleksander Sahharov - tema alustas Flora Kehtna jalgpallikoolis.
              Ülejäänud noored (Lindpere, Haavistu, Roobad, Piiroja jne) on kõik ostetud mingis vanuses kusagil teistest klubidest. See nn talentide kokkuostmine on võimaldanud neil jõuda sellele tasemele, kus nad hetkel on - mängija areneb siis kui ta teeb trenni ja mängib koos temaga samal tasemel olevate mängijatega. Kui võetakse noortegrupp, siis varem või hiljem toimub sellises grupis kihistumine: nõrgad, halvad, normaalsed, head, talendid. Kui talent jääb kokku mängima selle ülejäänud jamaga siis mingit arengut ei toimu. Kui ta nüüd aga pannakse mängima koos teiste talentidega, toimub areng.

              Närvidele käib ainult Pohlaku suurustamine, et kõik on tema süsteemi kasvandikud.
              Jalgpallihaigla Liige

              Kommentaar


                #8
                aga jalle enne minu kehka tundi on mingidel vaikestel kehka ja seal on 2 kotkast kaa ja nendega on tore juttu puhuda ja vanad koksivad paris hullult

                Kommentaar


                  #9
                  Ma sirvisin seda va Fännklubi värki ja ei tea mix aga see inff on seal päris vana.Minuteada ei jõudnud Vana Villemi Pubi Flora Fänniga kokkuleppele.Võibolla mul on aegunud inff,kuigi mind ei ole veel Flora Fännklubist välja visatud ja ega Peale Madise ei ole ühendust võtnud.
                  Jalgpallihaigla liige.

                  Kommentaar


                    #10
                    see, et enamus häid mängijad Flora noortesüsteemi klubides on tulnud ise kuskilt mujalt. Seda sellepärast, et koondisesse pääseda. Lihtsalt mujal pole m6tet m2ngida. M2ngid nagu Maradona, kuskil mitte-flora v6istkonnas, sul pole lootustki kuhugile pääseda
                    kõike, mida te ütlete võidakse kasutada kohtus teie vastu...

                    Kommentaar

                    Working...
                    X