PDA

View Full Version : Jalgpallipäevik

ROOTSI KUNN
14.03.05, 14:01
Aastase vaheaja järel on siis täna kell 18.15 eetris Jalgpallipäevik. Tegin uue teema ,sest võiks natuke kommenteerida seda saadet. Kas on teine jälle tavaline statistika lugemine või on ka saade väheke huvitavamaks tehtud. Kellaaeg on kindlasti kohe parem ,kui enne. Kes on saatejuht või toimetaja? Igatahes ootan põnevusega ,kuigi väiksed eelarvamused on olemas. Kahekümne minutiga ei jõua küll suurt midagi peale numbrite lugemise. Siiski, parem ,kui mitte midagi.

Jaak
14.03.05, 14:07
Algselt postitas ROOTSI KUNN

Aastase vaheaja järel on siis täna kell 18.15 eetris Jalgpallipäevik. Tegin uue teema ,sest võiks natuke kommenteerida seda saadet. Kas on teine jälle tavaline statistika lugemine või on ka saade väheke huvitavamaks tehtud. Kellaaeg on kindlasti kohe parem ,kui enne. Kes on saatejuht või toimetaja? Igatahes ootan põnevusega ,kuigi väiksed eelarvamused on olemas. Kahekümne minutiga ei jõua küll suurt midagi peale numbrite lugemise. Siiski, parem ,kui mitte midagi.

Minu teada teevad saadet Priit Kuusk ja Helar Osila.Aga ei usu, et sisu palju muutunud on. Ikka samad uudistest nähtud klipid ja intervjuud. Millegi erilisema tegemiseks on ju raha vaja ja seda ETV`l jalgpallile kindlasti ei jätku...

dreyd
14.03.05, 16:35
no alustuseks asi seegi, loodetavasti on ikka lõviosa pühendatud kodumaiselevutile, vastasel juhul kaotaks saade minu jaoks igasuguse mõtte. Saatejuhid on ka täitsa ok, Kuusk juba vana tuntud vutinägu ja Osila sobib ka tatistikat vuristama.

Kaspy
14.03.05, 18:55
Saatetegijaid lugedes jäi silma et puudu on Marko Kaljuveer,mis minule isiklikult teeb küll rõõmu :D
15.minuti pärast siis aade algamas,tuleb pilk peale heita ;)

Jyrka
14.03.05, 19:02
13 minti veel!!!!!

budu
14.03.05, 19:24
saade peaks juba peal olema,saates ´muidu võiks mingi lõik olla ka madalamate liigade kohta

Kaspy
14.03.05, 19:40
Meistriliigat kajastati päris hästi,polnud vähemalt Kaljuveri mõtetuid küsimusi ja analüüse:D
Päris naljakas oli aga kuulata venelaste eestikeelt:D

lennat
14.03.05, 19:53
And ... twelve points goes to ... tõlkijale, kes Transi Burdakovi jutust moodustas lause: ega me nüüd selle (esimene kaotus Levadiale) pärast lusikat nurka viskama ei hakka!

gamer
14.03.05, 20:13
Suht hea asi. Vähemalt ikka tehakse midagi, kuigi lahendasin samal ajal ruumigeomeetriat oli jutt kõrvale kuulatav.

ROOTSI KUNN
14.03.05, 21:42
Ma natuke tahaks Kaljuveeri kaitsta. Uskuge või mitte aga Marko on tegelikult väga suur jalgpallifänn. See ,et ta mängu just kõige paremini kommida ei oska pole sellist halvustamist väärt. Kaljuveeri teeneks pean mina igatahes seda ,et jalgpall ,kui ala üldse aastaid tagasi telesse jõudis ja Jalgpallipäevikut tehakse.
Mulle näiteks ei istu selles saate Osila,kohe mitte kuidagi. Paras kuradi äbarik ,kes vutist sittagi ei mõika ja lausa kardab vutifänne.
Andorras jootsime ta täis :D ,eriline kanapea ,kes üle kahe pitsi punaveini ei kannata . Hakkas mul seal NBA neegritsirkust jalgalliga võrdlema. Tra .me panime ta nii paika ,et mees viskas lõpuks vutfännidele kulpi ja karjus kõva häälega ,et jalgpall on ülim.:lahe:
Igatahes - saadet nägin kahjuks vaid lõpuosa . :oih:

Sir. Nuutu
14.03.05, 23:24
aiai,ise veel kuulutasid siin:D
kuigi ma magasin täitsamaha:D :P :doh:

greenday
15.03.05, 18:56

Ma natuke tahaks Kaljuveeri kaitsta. Uskuge või mitte aga Marko on tegelikult väga suur jalgpallifänn. See ,et ta mängu just kõige paremini kommida ei oska pole sellist halvustamist väärt. Kaljuveeri teeneks pean mina igatahes seda ,et jalgpall ,kui ala üldse aastaid tagasi telesse jõudis ja Jalgpallipäevikut tehakse.
Mulle näiteks ei istu selles saate Osila,kohe mitte kuidagi. Paras kuradi äbarik ,kes vutist sittagi ei mõika ja lausa kardab vutifänne.
Andorras jootsime ta täis :D ,eriline kanapea ,kes üle kahe pitsi punaveini ei kannata . Hakkas mul seal NBA neegritsirkust jalgalliga võrdlema. Tra .me panime ta nii paika ,et mees viskas lõpuks vutfännidele kulpi ja karjus kõva häälega ,et jalgpall on ülim.:lahe:
Igatahes - saadet nägin kahjuks vaid lõpuosa . :oih: IRW:D

rauno
16.03.05, 10:46

ma Osilat küll suurt karjumas ei näinud (lonkisin mõõda la Vellat ringi) kuid Maroko poistega mängule kohtunikuks tahtis ta küll olla.Kas õnneks/või õnnetuseks ümbritses platsi u 1m kõrgune piire millest üle roninda tal ei õnnestunud....kukkus tagsi nagu küpse õun teine....peris naljakas oli....a järgmine päev nägi poiss päris kobe välja peale sellist ööd kui meeskonda intervjueeris:)

jansa
16.03.05, 16:31
Algselt postitas rauno

ma Osilat küll suurt karjumas ei näinud (lonkisin mõõda la Vellat ringi) kuid Maroko poistega mängule kohtunikuks tahtis ta küll olla.Kas õnneks/või õnnetuseks ümbritses platsi u 1m kõrgune piire millest üle roninda tal ei õnnestunud....kukkus tagsi nagu küpse õun teine....peris naljakas oli....a järgmine päev nägi poiss päris kobe välja peale sellist ööd kui meeskonda intervjueeris:)

...mulle meeldis kui ta diskoteegis ihuüksinda keset tantsusaali diskotas ja mõtteid mõlgutas... mina isiklikult ei uskund et ta järgmine päev ülekannet suudab teha aga näe....:lahe:

Homie
03.04.05, 12:23
päris hea saade minuarust:) tuuakse kõik olulisem ära... ja neid intervjuusid on ka siin peale koondise mänge mis kohe peale mängu või uudistes ei näidata

ROOTSI KUNN
12.04.05, 11:14
Eilses Jalgpallipäevikus oli päris lahe vaadata ,kuidas Bondarenko keelt purssis aga jonni ei jätnud ja rääkis ikkagi oma jutu ilusti ära ja vene keelele üle ei läinud. Ausõna! Ten points, selle eest. Dima Kruglov eksis ühes sõna lõpus ,mis muutis täielikult öeldu tähendust. Nimelt tahtis ta öelda ,et Levadia värav tuli väravavahi veast aga kogemata ütlest ,et tuli vigastusest. Aga muidu rääikisid mõlemad üllatavalt ilma aktsendita ,Kruglov rääkis muidugi palju soravamalt.
Mis puutub saate kvaliteeti siis mina küll suurt positiivset ei leia. Nii nagu aastaid tagasi nii ka nüüd ,ikka samamoodi. Pildid vaid Tallinnast ja paar kommentaari. Võiks ju igas saates mõnda uustulnukat tutvustada: Tammeka ,Dünamo. Rääkida baaside probleemidest jne.Noorte ja naiste jalgpall on ju samuti olemas. Aga noh ,hea ,et üldse tehakse. Saate pikkus on ka umbes sama ,mis Anu Sääritsa jutt AK-s igal õhtul naiste korv ja võrkpallist. Huvitav ,kui naiste jalkaliiga hakkab ,kas Säärits siis ka nii käbe mutt on.:oih:

moya
12.04.05, 12:06

Eilses Jalgpallipäevikus oli päris lahe vaadata ,kuidas Bondarenko keelt purssis aga jonni ei jätnud ja rääkis ikkagi oma jutu ilusti ära ja vene keelele üle ei läinud. Ausõna! Ten points, selle eest. Dima Kruglov eksis ühes sõna lõpus ,mis muutis täielikult öeldu tähendust. Nimelt tahtis ta öelda ,et Levadia värav tuli väravavahi veast aga kogemata ütlest ,et tuli vigastusest. Aga muidu rääikisid mõlemad üllatavalt ilma aktsendita ,Kruglov rääkis muidugi palju soravamalt.
Mis puutub saate kvaliteeti siis mina küll suurt positiivset ei leia. Nii nagu aastaid tagasi nii ka nüüd ,ikka samamoodi. Pildid vaid Tallinnast ja paar kommentaari. Võiks ju igas saates mõnda uustulnukat tutvustada: Tammeka ,Dünamo. Rääkida baaside probleemidest jne.Noorte ja naiste jalgpall on ju samuti olemas. Aga noh ,hea ,et üldse tehakse. Saate pikkus on ka umbes sama ,mis Anu Sääritsa jutt AK-s igal õhtul naiste korv ja võrkpallist. Huvitav ,kui naiste jalkaliiga hakkab ,kas Säärits siis ka nii käbe mutt on.:oih:

kui Eesti spordist rääkida, siis tundubki, et ETV on endale eesmärgiks kajastada kõike (naiste korvpall, rühmvõimlemine, naistekandmine jne), aga lõpuks kukub välja umbes niimoodi, et \"kõigest midagi, aga õieti mitte millestki mitte midagi\". Võiks siiski mingid valikud teha või prioriteedid paika panna. Praegu on nii et õhtune spordisaade on täis mingeid paarikümnesekundilisi lõike, mis lihtsalt mööda vilksatavad. Tehtagu siis vähem, aga põhjalikumalt. Alustada võiks kasvõi pisiasjadest (nt meistriliiga tulemuste juures väravalööjate mainimine, videopildi koha pealt nt võiks peale väravaolukordade näidata ka muid ohtlikuid olukordi (kasvõi Jalgpallipäevikus (sport sport sport pole muidugi kummist). Veel on silma jäänud näiteks see, et pühendatakse tähelepanu mingite väikemeeste suusahüppevõistlustele K-10 mäelt, aga nt noorte jalgpalli (või korvpalli või võrkpalli), mille harrastajaskond on kordades suurem ei mainita kunagi poole sõnagagi. Üldse sõltub spordisaate puhul teemade valik eeskätt saatejuhist(Säärits ja iluvõimlemine/ naiste korvpall/võrkpall, Kuuse ja suustamine/ratsutamine, Jurtsenko ja rattasõit). Ei kujuta nagu ette, et nt AK põhisaate puhul saatejuht igakord nö oma stampteemadega sisse sõidaks (vähemalt pole see nii räigelt ilmne nagu spordisaate puhul).

karneval
12.04.05, 20:30
Kes ei näinud, siis neile teadmiseks : homme öösel on kordus.

Amadeus
13.04.05, 12:57
Natuke võiks tõesti parandada selle saate kvaliteeti nii sisu kui vormi poolest. Siin on juba suur osa ideedest ära mainitud. Näiteks kindlasti võiks olla hooaja esimestes saadetes tutvustused MLs mängivatest klubidest. Ka vanadest tegijatest, sest igas klubis on ju kahe hooaja vahel muutusi olnud. Samuti võiks kindlasti olla noorte jalgpalli rubriik ning ajaloo rubriik. Üleüldse tuleks just jõulisemalt kodust jalgpalli promoda ning ka eestlaste tegemisetest välismaal võiks juttu tulla. See annaks kindlasti ka noortele enam motivatsiooni kui näidata meie oma mehi, kes jalgpalli staaridega kõrvuti askeldavad.

Case
14.04.05, 04:43
Jalgpallipäevik on väga valel ajal..ma kaldun arvama,et enamik huvitatuid pole trennist/töölt veel koju jõudnud.
Ju siis tuleb hakata telekava uurima,milla neid korduseid näidatakse:oih:

Epic
14.04.05, 15:04
khm-khm, ETV (http://sport.etv.ee/), paremal ;)