PDA

View Full Version : UEFA Cup'i ennustus



Fazz
29.10.01, 15:55
Tundub, et eestieesti poolt algatet UEFA karika ennustuse teema on ära kadunud, avan selle siis uuesti, sest juba homme toimub osa teise ringi korduskohtumisi. Paistab, et huvi selle vastu siiski on, esimeses ringis osales 22 foorumi liiget. Need tulemused on mul ka alles.

30. oktoober
13:00 Wisla Krakow (Pol) - Inter Milan (Ita) 2
17:30 Litex Lovech (Bul) - Union Berlin (Ger) x
18:00 AEK Athens (Gre) - Osijek (Cro) 1

1. november
14:00 Pribram (Cze) - PAOK Saloniki (Gre) x
16:00 St. Gallen (Swi) - Freiburg (Ger) x
17:45 CSKA Sofia (Bul) - AC Milan (Ita) 2
18:00 Dinamo Mosc. (Rus) - Rangers (Sco) x
18:00 Hertha Berlin (Ger) - Viking (Nor) 1
18:00 Maccabi T-Aviv (Isr) - Roda Kerkrade (Hol) x
18:00 Rapid Vienna (Aus) - Paris S.G. (Fra) 2
18:30 Liberec (Cze) - Celta de Vigo (Spa) 2
18:30 Twente (Hol) - Grasshoppers (Swi) x
19:00 Brondby (Den) - Varteks V'zdin (Cro) 1
20:00 Standard Liege (Bel) - Bordeaux (Fra) 2
20:15 Troyes (Fra) - Leeds U. (Eng) x
20:30 Club Brugge (Bel) - CSKA Kyiv (Ukr) 1
20:30 Servette (Swi) - Zaragoza (Spa) 2
20:30 Tirol Innsbruck (Aus) - Fiorentina (Ita) x
20:45 Ajax Amsterd. (Hol) - FC Copenhagen (Den) 1
20:45 Helsingborg (Swe) - Ipswich T. (Eng) 2
20:45 Parma (Ita) - FC Utrecht (Hol) 1
21:00 Chelsea (Eng) - Hapoel Tel-Aviv (Isr) 1
21:00 Sporting Lisbon (Por) - Halmstad (Swe) 1
21:30 Valencia (Spa) - Legia Warsaw (Pol) 1

Hellik
29.10.01, 16:00
30. oktoober
13:00 Wisla Krakow (Pol) - Inter Milan (Ita) 2
17:30 Litex Lovech (Bul) - Union Berlin (Ger) 1
18:00 AEK Athens (Gre) - Osijek (Cro) 1

1. november
14:00 Pribram (Cze) - PAOK Saloniki (Gre) 1
16:00 St. Gallen (Swi) - Freiburg (Ger) 0
17:45 CSKA Sofia (Bul) - AC Milan (Ita) 2
18:00 Dinamo Mosc. (Rus) - Rangers (Sco) 2
18:00 Hertha Berlin (Ger) - Viking (Nor) 1
18:00 Maccabi T-Aviv (Isr) - Roda Kerkrade (Hol) 1
18:00 Rapid Vienna (Aus) - Paris S.G. (Fra) 0
18:30 Liberec (Cze) - Celta de Vigo (Spa) 2
18:30 Twente (Hol) - Grasshoppers (Swi) 0
19:00 Brondby (Den) - Varteks V'zdin (Cro) 1
20:00 Standard Liege (Bel) - Bordeaux (Fra) 0
20:15 Troyes (Fra) - Leeds U. (Eng) 2
20:30 Club Brugge (Bel) - CSKA Kyiv (Ukr) 1
20:30 Servette (Swi) - Zaragoza (Spa) 0
20:30 Tirol Innsbruck (Aus) - Fiorentina (Ita) 2
20:45 Ajax Amsterd. (Hol) - FC Copenhagen (Den) 1
20:45 Helsingborg (Swe) - Ipswich T. (Eng) 0
20:45 Parma (Ita) - FC Utrecht (Hol) 1
21:00 Chelsea (Eng) - Hapoel Tel-Aviv (Isr) 1
21:00 Sporting Lisbon (Por) - Halmstad (Swe) 1
21:30 Valencia (Spa) - Legia Warsaw (Pol) 1

Lauri
29.10.01, 16:57
30. oktoober
13:00 Wisla Krakow (Pol) - Inter Milan (Ita) 2
17:30 Litex Lovech (Bul) - Union Berlin (Ger) x
18:00 AEK Athens (Gre) - Osijek (Cro) 1

1. november
14:00 Pribram (Cze) - PAOK Saloniki (Gre) 1
16:00 St. Gallen (Swi) - Freiburg (Ger) 0
17:45 CSKA Sofia (Bul) - AC Milan (Ita) 2
18:00 Dinamo Mosc. (Rus) - Rangers (Sco) 2
18:00 Hertha Berlin (Ger) - Viking (Nor) 1
18:00 Maccabi T-Aviv (Isr) - Roda Kerkrade (Hol) 1
18:00 Rapid Vienna (Aus) - Paris S.G. (Fra) 2
18:30 Liberec (Cze) - Celta de Vigo (Spa) 2
18:30 Twente (Hol) - Grasshoppers (Swi) x
19:00 Brondby (Den) - Varteks V'zdin (Cro) 1
20:00 Standard Liege (Bel) - Bordeaux (Fra) 2
20:15 Troyes (Fra) - Leeds U. (Eng) 2
20:30 Club Brugge (Bel) - CSKA Kyiv (Ukr) 1
20:30 Servette (Swi) - Zaragoza (Spa) 2
20:30 Tirol Innsbruck (Aus) - Fiorentina (Ita) x
20:45 Ajax Amsterd. (Hol) - FC Copenhagen (Den) 1
20:45 Helsingborg (Swe) - Ipswich T. (Eng) 1
20:45 Parma (Ita) - FC Utrecht (Hol) 1
21:00 Chelsea (Eng) - Hapoel Tel-Aviv (Isr) 1
21:00 Sporting Lisbon (Por) - Halmstad (Swe) 1
21:30 Valencia (Spa) - Legia Warsaw (Pol) 1

Jeeg
29.10.01, 18:26
30. oktoober
13:00 Wisla Krakow (Pol) - Inter Milan (Ita) 2
17:30 Litex Lovech (Bul) - Union Berlin (Ger) 1
18:00 AEK Athens (Gre) - Osijek (Cro) 1

1. november
14:00 Pribram (Cze) - PAOK Saloniki (Gre) 2
16:00 St. Gallen (Swi) - Freiburg (Ger) 1
17:45 CSKA Sofia (Bul) - AC Milan (Ita) 2
18:00 Dinamo Mosc. (Rus) - Rangers (Sco) 2
18:00 Hertha Berlin (Ger) - Viking (Nor) 1
18:00 Maccabi T-Aviv (Isr) - Roda Kerkrade (Hol) 2
18:00 Rapid Vienna (Aus) - Paris S.G. (Fra) 2
18:30 Liberec (Cze) - Celta de Vigo (Spa) 2
18:30 Twente (Hol) - Grasshoppers (Swi) 1
19:00 Brondby (Den) - Varteks V'zdin (Cro) 1
20:00 Standard Liege (Bel) - Bordeaux (Fra) 2
20:15 Troyes (Fra) - Leeds U. (Eng) 2
20:30 Club Brugge (Bel) - CSKA Kyiv (Ukr) 1
20:30 Servette (Swi) - Zaragoza (Spa) X
20:30 Tirol Innsbruck (Aus) - Fiorentina (Ita) 1
20:45 Ajax Amsterd. (Hol) - FC Copenhagen (Den) 1
20:45 Helsingborg (Swe) - Ipswich T. (Eng) 2
20:45 Parma (Ita) - FC Utrecht (Hol) 2
21:00 Chelsea (Eng) - Hapoel Tel-Aviv (Isr) 1
21:00 Sporting Lisbon (Por) - Halmstad (Swe) X
21:30 Valencia (Spa) - Legia Warsaw (Pol) 1

Ouroboros
29.10.01, 19:10
30. oktoober
13:00 Wisla Krakow (Pol) - Inter Milan (Ita) 2
17:30 Litex Lovech (Bul) - Union Berlin (Ger) x
18:00 AEK Athens (Gre) - Osijek (Cro) 1

1. november
14:00 Pribram (Cze) - PAOK Saloniki (Gre) 2
16:00 St. Gallen (Swi) - Freiburg (Ger) x
17:45 CSKA Sofia (Bul) - AC Milan (Ita) 2
18:00 Dinamo Mosc. (Rus) - Rangers (Sco) x
18:00 Hertha Berlin (Ger) - Viking (Nor) 1
18:00 Maccabi T-Aviv (Isr) - Roda Kerkrade (Hol) 2
18:00 Rapid Vienna (Aus) - Paris S.G. (Fra) 2
18:30 Liberec (Cze) - Celta de Vigo (Spa) 2
18:30 Twente (Hol) - Grasshoppers (Swi) x
19:00 Brondby (Den) - Varteks V'zdin (Cro) 1
20:00 Standard Liege (Bel) - Bordeaux (Fra) X
20:15 Troyes (Fra) - Leeds U. (Eng) 2
20:30 Club Brugge (Bel) - CSKA Kyiv (Ukr) 1
20:30 Servette (Swi) - Zaragoza (Spa) 2
20:30 Tirol Innsbruck (Aus) - Fiorentina (Ita) 2
20:45 Ajax Amsterd. (Hol) - FC Copenhagen (Den) 1
20:45 Helsingborg (Swe) - Ipswich T. (Eng) 2
20:45 Parma (Ita) - FC Utrecht (Hol) 1
21:00 Chelsea (Eng) - Hapoel Tel-Aviv (Isr) 1
21:00 Sporting Lisbon (Por) - Halmstad (Swe) 1
21:30 Valencia (Spa) - Legia Warsaw (Pol) 1

kyps
30.10.01, 00:55
30. oktoober
13:00 Wisla Krakow (Pol) - Inter Milan (Ita) 2
17:30 Litex Lovech (Bul) - Union Berlin (Ger) 2
18:00 AEK Athens (Gre) - Osijek (Cro) 1

1. november
14:00 Pribram (Cze) - PAOK Saloniki (Gre) 2
16:00 St. Gallen (Swi) - Freiburg (Ger) 1
17:45 CSKA Sofia (Bul) - AC Milan (Ita) 2
18:00 Dinamo Mosc. (Rus) - Rangers (Sco) 2
18:00 Hertha Berlin (Ger) - Viking (Nor) 1
18:00 Maccabi T-Aviv (Isr) - Roda Kerkrade (Hol) 2
18:00 Rapid Vienna (Aus) - Paris S.G. (Fra) 2
18:30 Liberec (Cze) - Celta de Vigo (Spa) 2
18:30 Twente (Hol) - Grasshoppers (Swi) 1
19:00 Brondby (Den) - Varteks V'zdin (Cro) 1
20:00 Standard Liege (Bel) - Bordeaux (Fra) 2
20:15 Troyes (Fra) - Leeds U. (Eng) 2
20:30 Club Brugge (Bel) - CSKA Kyiv (Ukr) 1
20:30 Servette (Swi) - Zaragoza (Spa) 2
20:30 Tirol Innsbruck (Aus) - Fiorentina (Ita) 2
20:45 Ajax Amsterd. (Hol) - FC Copenhagen (Den) 1
20:45 Helsingborg (Swe) - Ipswich T. (Eng) 2
20:45 Parma (Ita) - FC Utrecht (Hol) 1
21:00 Chelsea (Eng) - Hapoel Tel-Aviv (Isr) 1
21:00 Sporting Lisbon (Por) - Halmstad (Swe) 1
21:30 Valencia (Spa) - Legia Warsaw (Pol) 1

guitz
30.10.01, 12:51
30. oktoober
13:00 Wisla Krakow (Pol) - Inter Milan (Ita) 2
17:30 Litex Lovech (Bul) - Union Berlin (Ger) x
18:00 AEK Athens (Gre) - Osijek (Cro) 1

1. november
14:00 Pribram (Cze) - PAOK Saloniki (Gre) x
16:00 St. Gallen (Swi) - Freiburg (Ger) 2
17:45 CSKA Sofia (Bul) - AC Milan (Ita) 2
18:00 Dinamo Mosc. (Rus) - Rangers (Sco) 2
18:00 Hertha Berlin (Ger) - Viking (Nor) 1
18:00 Maccabi T-Aviv (Isr) - Roda Kerkrade (Hol) 1
18:00 Rapid Vienna (Aus) - Paris S.G. (Fra) 2
18:30 Liberec (Cze) - Celta de Vigo (Spa) 2
18:30 Twente (Hol) - Grasshoppers (Swi) 1
19:00 Brondby (Den) - Varteks V'zdin (Cro) 1
20:00 Standard Liege (Bel) - Bordeaux (Fra) 2
20:15 Troyes (Fra) - Leeds U. (Eng) x
20:30 Club Brugge (Bel) - CSKA Kyiv (Ukr) 1
20:30 Servette (Swi) - Zaragoza (Spa) 2
20:30 Tirol Innsbruck (Aus) - Fiorentina (Ita) 2
20:45 Ajax Amsterd. (Hol) - FC Copenhagen (Den) 1
20:45 Helsingborg (Swe) - Ipswich T. (Eng) 2
20:45 Parma (Ita) - FC Utrecht (Hol) 1
21:00 Chelsea (Eng) - Hapoel Tel-Aviv (Isr) 1
21:00 Sporting Lisbon (Por) - Halmstad (Swe) 1
21:30 Valencia (Spa) - Legia Warsaw (Pol) 1

kyps
30.10.01, 13:44
Ma teisi mänge ei vaadanud, aga minust peaks Ipswich siiski kodus mängima.

Fazz
30.10.01, 15:13
Ipswich mängis kodus kaks nädalat tagasi rootslastega 0:0.

Krakovi Wisla ja Interi vaheline mäng juba käib ning 4. minutil viis Zurawski poolakad juhtima, Eurospordi itaaliakeelset kommentaari saab lugeda:
http://www.eurosport.com/footbl/live_comment.asp?MatchID=40266&LevelID=0&LinkID=0& LangueID=4

kyps
30.10.01, 16:59
Fazz, sul oli 100% õigus. Tunnistan oma eksimust, aga ma olen valvel;)

Mõm17
30.10.01, 22:10
1. november
14:00 Pribram (Cze) - PAOK Saloniki (Gre) 2
16:00 St. Gallen (Swi) - Freiburg (Ger) 1
17:45 CSKA Sofia (Bul) - AC Milan (Ita) 2
18:00 Dinamo Mosc. (Rus) - Rangers (Sco) 1
18:00 Hertha Berlin (Ger) - Viking (Nor) 1
18:00 Maccabi T-Aviv (Isr) - Roda Kerkrade (Hol) x
18:00 Rapid Vienna (Aus) - Paris S.G. (Fra) 2
18:30 Liberec (Cze) - Celta de Vigo (Spa) 2
18:30 Twente (Hol) - Grasshoppers (Swi) x
19:00 Brondby (Den) - Varteks V'zdin (Cro) 1
20:00 Standard Liege (Bel) - Bordeaux (Fra) x
20:15 Troyes (Fra) - Leeds U. (Eng) 2
20:30 Club Brugge (Bel) - CSKA Kyiv (Ukr) 1
20:30 Servette (Swi) - Zaragoza (Spa) 2
20:30 Tirol Innsbruck (Aus) - Fiorentina (Ita) x
20:45 Ajax Amsterd. (Hol) - FC Copenhagen (Den) 1
20:45 Helsingborg (Swe) - Ipswich T. (Eng) 2
20:45 Parma (Ita) - FC Utrecht (Hol) 1
21:00 Chelsea (Eng) - Hapoel Tel-Aviv (Isr) 1
21:00 Sporting Lisbon (Por) - Halmstad (Swe) 1
21:30 Valencia (Spa) - Legia Warsaw (Pol) 1

eston maravilha
01.11.01, 16:07
1. november
14:00 Pribram (Cze) - PAOK Saloniki (Gre) 1
16:00 St. Gallen (Swi) - Freiburg (Ger) 2
17:45 CSKA Sofia (Bul) - AC Milan (Ita) 2
18:00 Dinamo Mosc. (Rus) - Rangers (Sco) 1
18:00 Hertha Berlin (Ger) - Viking (Nor) 1
18:00 Maccabi T-Aviv (Isr) - Roda Kerkrade (Hol) 1
18:00 Rapid Vienna (Aus) - Paris S.G. (Fra) 2
18:30 Liberec (Cze) - Celta de Vigo (Spa) 2
18:30 Twente (Hol) - Grasshoppers (Swi) 1
19:00 Brondby (Den) - Varteks V'zdin (Cro) 2
20:00 Standard Liege (Bel) - Bordeaux (Fra) 1
20:15 Troyes (Fra) - Leeds U. (Eng) 1
20:30 Club Brugge (Bel) - CSKA Kyiv (Ukr) 1
20:30 Servette (Swi) - Zaragoza (Spa) 2
20:30 Tirol Innsbruck (Aus) - Fiorentina (Ita) 2
20:45 Ajax Amsterd. (Hol) - FC Copenhagen (Den) 1
20:45 Helsingborg (Swe) - Ipswich T. (Eng) 1
20:45 Parma (Ita) - FC Utrecht (Hol) 1
21:00 Chelsea (Eng) - Hapoel Tel-Aviv (Isr) 1
21:00 Sporting Lisbon (Por) - Halmstad (Swe) 1
21:30 Valencia (Spa) - Legia Warsaw (Pol) 2

Fazz
02.11.01, 01:59
Teise ringi korduskohtumiste ja ennustuse tulemused:

Wisla Krakow (Pol) 1 - 0 Inter Milan (Ita) *
Litex Lovech (Bul) * 0 - 0 Union Berlin (Ger)
AEK Athens (Gre) * 3 - 2 Osijek (Cro)
Pribram (Cze) 2 - 2 PAOK Saloniki (Gre) *
St. Gallen (Swi) 1 - 4 Freiburg (Ger) *
CSKA Sofia (Bul) 0 - 1 AC Milan (Ita) *
Dinamo Mosc. (Rus) 1 - 4 Rangers (Sco) *
Hertha Berlin (Ger) * 2 - 0 Viking (Nor)
Maccabi T-Aviv (Isr) 2 - 1 Roda Kerkrade (Hol) *
Rapid Vienna (Aus) 2 - 2 Paris S.G. (Fra) *
Liberec (Cze) * 3 - 0 Celta de Vigo (Spa)
Twente (Hol) 4 - 2 Grasshoppers (Swi) *
Brondby (Den) * 5 - 0 Varteks V'zdin (Cro)
Standard Liege (Bel) 0 - 2 Bordeaux (Fra) *
Troyes (Fra) 3 - 2 Leeds U. (Eng) *
Club Brugge (Bel) * 5 - 0 CSKA Kyiv (Ukr)
Servette (Swi) * 1 - 0 Zaragoza (Spa)
Tirol Innsbruck (Aus) 2 - 2 Fiorentina (Ita) *
Ajax Amsterd. (Hol) 0 - 1 FC Copenh'gen (Den) *
Helsingborg (Swe) 1 - 3 Ipswich T. (Eng) *
Parma (Ita) * 0 - 0 FC Utrecht (Hol)
Chelsea (Eng) 1 - 1 Hapoel Tel-Aviv (Isr) *
Sporting Lisbon (Por) * 6 - 1 Halmstad (Swe)
Valencia (Spa) * 6 - 1 Legia Warsaw (Pol)

1. guitz - 15
2.-3. Fazz, Lauri - 12
4. kyps - 11
5.-6. Mayhem, yeg - 10
7. Lenin - 9
8.-9. Mõm17, eston - 8

UEFA Cup'i ennustus kokkuvõttes:
1. guitz - 29
2. kyps - 26
3.-4. Fazz, Lauri - 25
5. Lenin - 24
6. yeg - 23
7.-8. Mõm17, eston - 22
9. Mayhem - 21
10.-13. dreyd, mihkel, Kosk, Udupasun - 15
14.-19. eestieest, Maarek, T20s, Siim88, Jorgan, Jyrka - 14
20. m1ck - 13
21. vibu - 12
22. Aramis - 11

On sellega üldse mõtet jätkata?

Jeeg
02.11.01, 12:43
On sellega üldse mõtet jätkata?
On küll, ilmselt lisandub järgmsieks ringiks veelgi ennustajaid ja mdia aeg edasi seda huvitavamaks ennustus ise ka muutub

Lauri
03.11.01, 04:17
Annaks ka oma hääle jätkamise poolt.

mg
03.11.01, 16:35
mina tahaks ka ennustama hakata

guitz
04.11.01, 00:28
Ma ka jätkamise poolt!

Fazz
15.11.01, 01:13
3. ringi avakohtumised, 20. ja 22. november:

AEK Athens (Gre) - Litex Lovech (Bul) 1
Bordeaux (Fra) - Roda Kerkrade (Hol) 1
Club Brugge (Bel) - Lyon (Fra) x
FC Copenhagen (Den) - Bor. Dortmund (Ger) 2
Feyenoord (Hol) - Freiburg (Ger) 1
Fiorentina (Ita) - Lille (Fra) 1
Grasshoppers (Swi) - Leeds U. (Eng) 2
Hapoel Tel-Aviv (Isr) - Lok. Moscow (Rus) 2
Ipswich T. (Eng) - Inter Milan (Ita) 2
Liberec (Cze) - Mallorca (Spa) x
PAOK Saloniki (Gre) - PSV Eindhoven (Hol) x
Paris S.G. (Fra) - Rangers (Sco) x
Parma (Ita) - Brondby (Den) 1
Servette (Swi) - Hertha Berlin (Ger) x
Sporting Lisbon (Por) - AC Milan (Ita) x
Valencia (Spa) - Celtic (Sco) 1

sicmic
15.11.01, 08:28
AEK Athens (Gre) - Litex Lovech (Bul) 1
Bordeaux (Fra) - Roda Kerkrade (Hol) 1
Club Brugge (Bel) - Lyon (Fra) 1
FC Copenhagen (Den) - Bor. Dortmund (Ger) 2
Feyenoord (Hol) - Freiburg (Ger) 1
Fiorentina (Ita) - Lille (Fra) 1
Grasshoppers (Swi) - Leeds U. (Eng) 2
Hapoel Tel-Aviv (Isr) - Lok. Moscow (Rus) 2
Ipswich T. (Eng) - Inter Milan (Ita) X
Liberec (Cze) - Mallorca (Spa) 2
PAOK Saloniki (Gre) - PSV Eindhoven (Hol) 1
Paris S.G. (Fra) - Rangers (Sco) X
Parma (Ita) - Brondby (Den) 1
Servette (Swi) - Hertha Berlin (Ger) 1
Sporting Lisbon (Por) - AC Milan (Ita) 2
Valencia (Spa) - Celtic (Sco) X

guitz
15.11.01, 17:31
AEK Athens (Gre) - Litex Lovech (Bul) 1
Bordeaux (Fra) - Roda Kerkrade (Hol) 1
Club Brugge (Bel) - Lyon (Fra) X
FC Copenhagen (Den) - Bor. Dortmund (Ger) 2
Feyenoord (Hol) - Freiburg (Ger) 1
Fiorentina (Ita) - Lille (Fra) 1
Grasshoppers (Swi) - Leeds U. (Eng) 2
Hapoel Tel-Aviv (Isr) - Lok. Moscow (Rus) X
Ipswich T. (Eng) - Inter Milan (Ita) X
Liberec (Cze) - Mallorca (Spa) 2
PAOK Saloniki (Gre) - PSV Eindhoven (Hol) X
Paris S.G. (Fra) - Rangers (Sco) 1
Parma (Ita) - Brondby (Den) 1
Servette (Swi) - Hertha Berlin (Ger) 2
Sporting Lisbon (Por) - AC Milan (Ita) X
Valencia (Spa) - Celtic (Sco) 1

mihkel
15.11.01, 19:03
AEK Athens (Gre) - Litex Lovech (Bul) 1
Bordeaux (Fra) - Roda Kerkrade (Hol) x
Club Brugge (Bel) - Lyon (Fra) 2
FC Copenhagen (Den) - Bor. Dortmund (Ger) x
Feyenoord (Hol) - Freiburg (Ger) 1
Fiorentina (Ita) - Lille (Fra) x
Grasshoppers (Swi) - Leeds U. (Eng) x
Hapoel Tel-Aviv (Isr) - Lok. Moscow (Rus) 1
Ipswich T. (Eng) - Inter Milan (Ita) x
Liberec (Cze) - Mallorca (Spa) 1
PAOK Saloniki (Gre) - PSV Eindhoven (Hol) 1
Paris S.G. (Fra) - Rangers (Sco) x
Parma (Ita) - Brondby (Den) x
Servette (Swi) - Hertha Berlin (Ger) 1
Sporting Lisbon (Por) - AC Milan (Ita) 2
Valencia (Spa) - Celtic (Sco) x

moochie
15.11.01, 19:43
Njah, pole nagu kaua ennustanud juba, aga ei pakkunud ka erilist pinget mingi Halmstad BK jms tulemuste ennustamine...
Nüüd kui lisandusid ka Meistrite liigast väljakukkujad, võiks ju ühineda teiega:)
AEK Athens (Gre) - Litex Lovech (Bul) 1
Bordeaux (Fra) - Roda Kerkrade (Hol) 1
Club Brugge (Bel) - Lyon (Fra) 2
FC Copenhagen (Den) - Bor. Dortmund (Ger) 2
Feyenoord (Hol) - Freiburg (Ger) 1
Fiorentina (Ita) - Lille (Fra) 1
Grasshoppers (Swi) - Leeds U. (Eng) 2
Hapoel Tel-Aviv (Isr) - Lok. Moscow (Rus) X
Ipswich T. (Eng) - Inter Milan (Ita) "
Liberec (Cze) - Mallorca (Spa) 2
PAOK Saloniki (Gre) - PSV Eindhoven (Hol) 2
Paris S.G. (Fra) - Rangers (Sco) 2
Parma (Ita) - Brondby (Den) 1
Servette (Swi) - Hertha Berlin (Ger) 2
Sporting Lisbon (Por) - AC Milan (Ita) 2
Valencia (Spa) - Celtic (Sco) 1

Lauri
16.11.01, 09:44
AEK Athens (Gre) - Litex Lovech (Bul) 1
Bordeaux (Fra) - Roda Kerkrade (Hol) 1
Club Brugge (Bel) - Lyon (Fra) 2
FC Copenhagen (Den) - Bor. Dortmund (Ger) 2
Feyenoord (Hol) - Freiburg (Ger) 1
Fiorentina (Ita) - Lille (Fra) 1
Grasshoppers (Swi) - Leeds U. (Eng) 2
Hapoel Tel-Aviv (Isr) - Lok. Moscow (Rus) 2
Ipswich T. (Eng) - Inter Milan (Ita) 2
Liberec (Cze) - Mallorca (Spa) 2
PAOK Saloniki (Gre) - PSV Eindhoven (Hol) x
Paris S.G. (Fra) - Rangers (Sco) 1
Parma (Ita) - Brondby (Den) 1
Servette (Swi) - Hertha Berlin (Ger) x
Sporting Lisbon (Por) - AC Milan (Ita) 1
Valencia (Spa) - Celtic (Sco) x

Jeeg
17.11.01, 14:05
AEK Athens (Gre) - Litex Lovech (Bul) 1
Bordeaux (Fra) - Roda Kerkrade (Hol) 1
Club Brugge (Bel) - Lyon (Fra) X
FC Copenhagen (Den) - Bor. Dortmund (Ger) X
Feyenoord (Hol) - Freiburg (Ger) 1
Fiorentina (Ita) - Lille (Fra) X
Grasshoppers (Swi) - Leeds U. (Eng) 2
Hapoel Tel-Aviv (Isr) - Lok. Moscow (Rus) 1
Ipswich T. (Eng) - Inter Milan (Ita) 2
Liberec (Cze) - Mallorca (Spa) 1
PAOK Saloniki (Gre) - PSV Eindhoven (Hol) 1
Paris S.G. (Fra) - Rangers (Sco) 1
Parma (Ita) - Brondby (Den) 1
Servette (Swi) - Hertha Berlin (Ger) 2
Sporting Lisbon (Por) - AC Milan (Ita) 1
Valencia (Spa) - Celtic (Sco) 1

Mõm17
17.11.01, 14:59
AEK Athens (Gre) - Litex Lovech (Bul) 1
Bordeaux (Fra) - Roda Kerkrade (Hol) 1
Club Brugge (Bel) - Lyon (Fra) 2
FC Copenhagen (Den) - Bor. Dortmund (Ger) 2
Feyenoord (Hol) - Freiburg (Ger) 1
Fiorentina (Ita) - Lille (Fra) x
Grasshoppers (Swi) - Leeds U. (Eng) 2
Hapoel Tel-Aviv (Isr) - Lok. Moscow (Rus) x
Ipswich T. (Eng) - Inter Milan (Ita) 2
Liberec (Cze) - Mallorca (Spa) x
PAOK Saloniki (Gre) - PSV Eindhoven (Hol) x
Paris S.G. (Fra) - Rangers (Sco) 1
Parma (Ita) - Brondby (Den) 1
Servette (Swi) - Hertha Berlin (Ger) x
Sporting Lisbon (Por) - AC Milan (Ita) x
Valencia (Spa) - Celtic (Sco) 1

Aramis
17.11.01, 23:29
AEK Athens (Gre) - Litex Lovech (Bul) 1
Bordeaux (Fra) - Roda Kerkrade (Hol) 1
Club Brugge (Bel) - Lyon (Fra) x
FC Copenhagen (Den) - Bor. Dortmund (Ger) x
Feyenoord (Hol) - Freiburg (Ger) 1
Fiorentina (Ita) - Lille (Fra) 2
Grasshoppers (Swi) - Leeds U. (Eng) 1
Hapoel Tel-Aviv (Isr) - Lok. Moscow (Rus) 1
Ipswich T. (Eng) - Inter Milan (Ita) 2
Liberec (Cze) - Mallorca (Spa) 1
PAOK Saloniki (Gre) - PSV Eindhoven (Hol) 1
Paris S.G. (Fra) - Rangers (Sco) x
Parma (Ita) - Brondby (Den) 1
Servette (Swi) - Hertha Berlin (Ger) 2
Sporting Lisbon (Por) - AC Milan (Ita) 1
Valencia (Spa) - Celtic (Sco) 1

Ott
18.11.01, 14:10
AEK Athens (Gre) - Litex Lovech (Bul) 1
Bordeaux (Fra) - Roda Kerkrade (Hol) 1
Club Brugge (Bel) - Lyon (Fra) 2
FC Copenhagen (Den) - Bor. Dortmund (Ger) 2
Feyenoord (Hol) - Freiburg (Ger) 1
Fiorentina (Ita) - Lille (Fra) 1
Grasshoppers (Swi) - Leeds U. (Eng) 2
Hapoel Tel-Aviv (Isr) - Lok. Moscow (Rus) 2
Ipswich T. (Eng) - Inter Milan (Ita) 2
Liberec (Cze) - Mallorca (Spa) 2
PAOK Saloniki (Gre) - PSV Eindhoven (Hol) X
Paris S.G. (Fra) - Rangers (Sco) 1
Parma (Ita) - Brondby (Den) X
Servette (Swi) - Hertha Berlin (Ger) 2
Sporting Lisbon (Por) - AC Milan (Ita) 2
Valencia (Spa) - Celtic (Sco) X

Siim
18.11.01, 15:50
AEK Athens (Gre) - Litex Lovech (Bul) 1
Bordeaux (Fra) - Roda Kerkrade (Hol) 1
Club Brugge (Bel) - Lyon (Fra) 1
FC Copenhagen (Den) - Bor. Dortmund (Ger) 2
Feyenoord (Hol) - Freiburg (Ger) 1
Fiorentina (Ita) - Lille (Fra) 1
Grasshoppers (Swi) - Leeds U. (Eng) 2
Hapoel Tel-Aviv (Isr) - Lok. Moscow (Rus) 1
Ipswich T. (Eng) - Inter Milan (Ita) 2
Liberec (Cze) - Mallorca (Spa) 2
PAOK Saloniki (Gre) - PSV Eindhoven (Hol) 2
Paris S.G. (Fra) - Rangers (Sco) 1
Parma (Ita) - Brondby (Den) 1
Servette (Swi) - Hertha Berlin (Ger) 1
Sporting Lisbon (Por) - AC Milan (Ita) x
Valencia (Spa) - Celtic (Sco) x

kyps
20.11.01, 12:42
AEK Athens (Gre) - Litex Lovech (Bul) 1
Bordeaux (Fra) - Roda Kerkrade (Hol) 1
Club Brugge (Bel) - Lyon (Fra) 1
FC Copenhagen (Den) - Bor. Dortmund (Ger) 2
Feyenoord (Hol) - Freiburg (Ger) 1
Fiorentina (Ita) - Lille (Fra) 1
Grasshoppers (Swi) - Leeds U. (Eng) 2
Hapoel Tel-Aviv (Isr) - Lok. Moscow (Rus) 1
Ipswich T. (Eng) - Inter Milan (Ita) 2
Liberec (Cze) - Mallorca (Spa) 1
PAOK Saloniki (Gre) - PSV Eindhoven (Hol) 2
Paris S.G. (Fra) - Rangers (Sco) 1
Parma (Ita) - Brondby (Den) 1
Servette (Swi) - Hertha Berlin (Ger) 2
Sporting Lisbon (Por) - AC Milan (Ita) 2
Valencia (Spa) - Celtic (Sco) 1

Ouroboros
21.11.01, 19:16
AEK Athens (Gre) - Litex Lovech (Bul) 1
Bordeaux (Fra) - Roda Kerkrade (Hol) 1
Club Brugge (Bel) - Lyon (Fra) 2
FC Copenhagen (Den) - Bor. Dortmund (Ger) 2
Feyenoord (Hol) - Freiburg (Ger) 1
Fiorentina (Ita) - Lille (Fra) 2
Grasshoppers (Swi) - Leeds U. (Eng) 2
Hapoel Tel-Aviv (Isr) - Lok. Moscow (Rus) 2
Ipswich T. (Eng) - Inter Milan (Ita) 2
Liberec (Cze) - Mallorca (Spa) 2
PAOK Saloniki (Gre) - PSV Eindhoven (Hol) 2
Paris S.G. (Fra) - Rangers (Sco) 1
Parma (Ita) - Brondby (Den) 1
Servette (Swi) - Hertha Berlin (Ger) 2
Sporting Lisbon (Por) - AC Milan (Ita) X
Valencia (Spa) - Celtic (Sco) 1

Maarek
22.11.01, 14:16
AEK Athens (Gre) - Litex Lovech (Bul) 1
Bordeaux (Fra) - Roda Kerkrade (Hol) 1
Club Brugge (Bel) - Lyon (Fra) 2
FC Copenhagen (Den) - Bor. Dortmund (Ger) 1
Feyenoord (Hol) - Freiburg (Ger) X
Fiorentina (Ita) - Lille (Fra) 1
Grasshoppers (Swi) - Leeds U. (Eng) 2
Hapoel Tel-Aviv (Isr) - Lok. Moscow (Rus) 2
Ipswich T. (Eng) - Inter Milan (Ita) 2
Liberec (Cze) - Mallorca (Spa) 2
PAOK Saloniki (Gre) - PSV Eindhoven (Hol) 2
Paris S.G. (Fra) - Rangers (Sco) 1
Parma (Ita) - Brondby (Den) 1
Servette (Swi) - Hertha Berlin (Ger) 2
Sporting Lisbon (Por) - AC Milan (Ita) 1
Valencia (Spa) - Celtic (Sco) 1

dreyd
22.11.01, 14:55
AEK Athens (Gre) - Litex Lovech (Bul) 1
Bordeaux (Fra) - Roda Kerkrade (Hol) 1
Club Brugge (Bel) - Lyon (Fra) X
FC Copenhagen (Den) - Bor. Dortmund (Ger) 2
Feyenoord (Hol) - Freiburg (Ger) 1
Fiorentina (Ita) - Lille (Fra) 1
Grasshoppers (Swi) - Leeds U. (Eng) 2 :D :D
Hapoel Tel-Aviv (Isr) - Lok. Moscow (Rus) 2
Ipswich T. (Eng) - Inter Milan (Ita) 2
Liberec (Cze) - Mallorca (Spa) 2
PAOK Saloniki (Gre) - PSV Eindhoven (Hol) X
Paris S.G. (Fra) - Rangers (Sco) 2
Parma (Ita) - Brondby (Den) 1
Servette (Swi) - Hertha Berlin (Ger) 2
Sporting Lisbon (Por) - AC Milan (Ita) 2
Valencia (Spa) - Celtic (Sco) 1
[/quote]

Fazz
23.11.01, 02:11
3. ringi avakohtumiste tulemused:

Bordeaux (Fra) 1 - 0 Roda Kerkrade (Hol)
Hapoel Tel-Aviv (Isr) 2 - 1 Lok. Moscow (Rus)
Servette (Swi) 0 - 0 Hertha Berlin (Ger)
FC Copenhagen (Den) 0 - 1 Bor. Dortmund (Ger)
PAOK Saloniki (Gre) 3 - 2 PSV Eindhoven (Hol)
Parma (Ita) 1 - 1 Brondby (Den)
Liberec (Cze) 3 - 1 Mallorca (Spa)
Club Brugge (Bel) 4 - 1 Lyon (Fra)
AEK Athens (Gre) 3 - 2 Litex Lovech (Bul)
Grasshoppers (Swi) 1 - 2 Leeds U. (Eng)
Feyenoord (Hol) 1 - 0 Freiburg (Ger)
AC Milan (Ita) 2 - 0 Sporting Lisbon (Por)
Fiorentina (Ita) 0 - 1 Lille (Fra)
Ipswich T. (Eng) 1 - 0 Inter Milan (Ita)
Rangers (Sco) 0 - 0 Paris S.G. (Fra)
Valencia (Spa) 1 - 0 Celtic (Sco)

Kahetsusväärsel kombel tuleb ka sedapuhku tühistada kahe mängu (Milan - Sporting, Rangers - PSG) ennustused, kuna LiveScore.com'is olid eelmisel nädalal nendes ära vahetatud kodus ja võõrsil mängivad klubid. 14 kohtumise põhjal teeniti punkte järgnevalt:
1. kyps - 9
2.-3. yeg, Aramis - 8
4.-8. Fazz, m1ck, Mõm17, Siim88, Lenin - 7
9.-14. guitz, mihkel, T20s, Lauri, Ott, dreyd - 6
15. Maarek - 4

Seis kokkuvõttes:
1.-2. guitz, kyps - 35
3. Fazz - 32
4.-6. Lauri, Lenin, yeg - 31
7. Mõm17 - 29
8. eston - 22
9.-12. Mayhem, dreyd, mihkel, Siim88 - 21
13.-14. T20s, m1ck - 20
15. Aramis - 19
16. Maarek - 18
17.-18. Kosk, Udupasun - 15
19.-21. eestieest, Jorgan, Jyrka - 14
22. vibu - 12
23. Ott - 6

Fazz
26.11.01, 19:03
3. ringi korduskohtumised:

4. detsember:
19:00 Dortmund - FC Copenhagen 1
19:00 Lokomotiv - Hapoel Tel Aviv 1
19:00 Roda JC - Bordeaux 2

6. detsember:
18:30 Lille - Fiorentina x
19:00 Hertha Berlin - Servette 1
20:00 Liteks Lovech - AEK Athens 2
20:30 Lyon - Club Brugge 1
21:00 Brondby - Parma 2
21:00 PSV Eindhoven - PAOK Saloniki 1
21:30 Freiburg - Feyenoord x
21:45 Celtic - Valencia x
21:45 Mallorca - Slovan Liberec 1
22:00 Inter Milan - Ipswich 1
22:00 Leeds - Grasshoppers 1
22:00 Paris SG - Rangers x
22:00 Sporting Lisbon - AC Milan x

guitz
26.11.01, 19:12
4. detsember:
19:00 Dortmund - FC Copenhagen 1
19:00 Lokomotiv - Hapoel Tel Aviv 1
19:00 Roda JC - Bordeaux 2

6. detsember:
18:30 Lille - Fiorentina 1
19:00 Hertha Berlin - Servette 1
20:00 Liteks Lovech - AEK Athens X
20:30 Lyon - Club Brugge 1
21:00 Brondby - Parma X
21:00 PSV Eindhoven - PAOK Saloniki 1
21:30 Freiburg - Feyenoord x
21:45 Celtic - Valencia 1
21:45 Mallorca - Slovan Liberec 1
22:00 Inter Milan - Ipswich 1
22:00 Leeds - Grasshoppers 1
22:00 Paris SG - Rangers x
22:00 Sporting Lisbon - AC Milan 2

sicmic
26.11.01, 19:59
4. detsember:
19:00 Dortmund - FC Copenhagen 1
19:00 Lokomotiv - Hapoel Tel Aviv 1
19:00 Roda JC - Bordeaux X

6. detsember:
18:30 Lille - Fiorentina 2
19:00 Hertha Berlin - Servette 1
20:00 Liteks Lovech - AEK Athens 2
20:30 Lyon - Club Brugge 1
21:00 Brondby - Parma 2
21:00 PSV Eindhoven - PAOK Saloniki 1
21:30 Freiburg - Feyenoord X
21:45 Celtic - Valencia X
21:45 Mallorca - Slovan Liberec 1
22:00 Inter Milan - Ipswich 1
22:00 Leeds - Grasshoppers 1
22:00 Paris SG - Rangers 1
22:00 Sporting Lisbon - AC Milan X

dreyd
27.11.01, 09:51
4. detsember:
19:00 Dortmund - FC Copenhagen 1
19:00 Lokomotiv - Hapoel Tel Aviv 1
19:00 Roda JC - Bordeaux 1

6. detsember:
18:30 Lille - Fiorentina 2
19:00 Hertha Berlin - Servette 1
20:00 Liteks Lovech - AEK Athens 2
20:30 Lyon - Club Brugge X
21:00 Brondby - Parma 2
21:00 PSV Eindhoven - PAOK Saloniki X
21:30 Freiburg - Feyenoord 2
21:45 Celtic - Valencia 2
21:45 Mallorca - Slovan Liberec 1
22:00 Inter Milan - Ipswich X
22:00 Leeds - Grasshoppers 1
22:00 Paris SG - Rangers 2
22:00 Sporting Lisbon - AC Milan 2

Lauri
27.11.01, 17:15
4. detsember:
19:00 Dortmund - FC Copenhagen 1
19:00 Lokomotiv - Hapoel Tel Aviv 1
19:00 Roda JC - Bordeaux 2

6. detsember:
18:30 Lille - Fiorentina 1
19:00 Hertha Berlin - Servette 1
20:00 Liteks Lovech - AEK Athens 2
20:30 Lyon - Club Brugge 1
21:00 Brondby - Parma x
21:00 PSV Eindhoven - PAOK Saloniki 1
21:30 Freiburg - Feyenoord 2
21:45 Celtic - Valencia x
21:45 Mallorca - Slovan Liberec 1
22:00 Inter Milan - Ipswich 1
22:00 Leeds - Grasshoppers 1
22:00 Paris SG - Rangers x
22:00 Sporting Lisbon - AC Milan x

kyps
29.11.01, 17:18
4. detsember:
19:00 Dortmund - FC Copenhagen 1
19:00 Lokomotiv - Hapoel Tel Aviv 1
19:00 Roda JC - Bordeaux 2

6. detsember:
18:30 Lille - Fiorentina 1
19:00 Hertha Berlin - Servette 1
20:00 Liteks Lovech - AEK Athens 1
20:30 Lyon - Club Brugge 1
21:00 Brondby - Parma 2
21:00 PSV Eindhoven - PAOK Saloniki 1
21:30 Freiburg - Feyenoord 1
21:45 Celtic - Valencia 1
21:45 Mallorca - Slovan Liberec 1
22:00 Inter Milan - Ipswich 1
22:00 Leeds - Grasshoppers 1
22:00 Paris SG - Rangers 1
22:00 Sporting Lisbon - AC Milan 2

Maarek
29.11.01, 17:33
3. ringi korduskohtumised:

4. detsember:
19:00 Dortmund - FC Copenhagen 1
19:00 Lokomotiv - Hapoel Tel Aviv 1
19:00 Roda JC - Bordeaux 2

6. detsember:
18:30 Lille - Fiorentina 2
19:00 Hertha Berlin - Servette 1
20:00 Liteks Lovech - AEK Athens 2
20:30 Lyon - Club Brugge 2
21:00 Brondby - Parma X
21:00 PSV Eindhoven - PAOK Saloniki 1
21:30 Freiburg - Feyenoord 1
21:45 Celtic - Valencia 1
21:45 Mallorca - Slovan Liberec 1
22:00 Inter Milan - Ipswich 1
22:00 Leeds - Grasshoppers 1
22:00 Paris SG - Rangers 2
22:00 Sporting Lisbon - AC Milan 1

mihkel
29.11.01, 18:41
3. ringi korduskohtumised:

4. detsember:
19:00 Dortmund - FC Copenhagen 1
19:00 Lokomotiv - Hapoel Tel Aviv 1
19:00 Roda JC - Bordeaux 2

6. detsember:
18:30 Lille - Fiorentina 1
19:00 Hertha Berlin - Servette 1
20:00 Liteks Lovech - AEK Athens x
20:30 Lyon - Club Brugge 1
21:00 Brondby - Parma x
21:00 PSV Eindhoven - PAOK Saloniki 1
21:30 Freiburg - Feyenoord x
21:45 Celtic - Valencia 1
21:45 Mallorca - Slovan Liberec 1
22:00 Inter Milan - Ipswich 1
22:00 Leeds - Grasshoppers 1
22:00 Paris SG - Rangers 2
22:00 Sporting Lisbon - AC Milan x

Tammist
29.11.01, 23:14
4. detsember:
19:00 Dortmund - FC Copenhagen 1
19:00 Lokomotiv - Hapoel Tel Aviv 1x
19:00 Roda JC - Bordeaux 2

6. detsember:
18:30 Lille - Fiorentina 2
19:00 Hertha Berlin - Servette 1
20:00 Liteks Lovech - AEK Athens 2
20:30 Lyon - Club Brugge 1
21:00 Brondby - Parma 2
21:00 PSV Eindhoven - PAOK Saloniki 1
21:30 Freiburg - Feyenoord 2
21:45 Celtic - Valencia 1
21:45 Mallorca - Slovan Liberec 1
22:00 Inter Milan - Ipswich x
22:00 Leeds - Grasshoppers 1
22:00 Paris SG - Rangers 1
22:00 Sporting Lisbon - AC Milan 2

mcnamara
30.11.01, 12:49
3. ringi korduskohtumised:

4. detsember:
19:00 Dortmund - FC Copenhagen 1
19:00 Lokomotiv - Hapoel Tel Aviv x
19:00 Roda JC - Bordeaux x

6. detsember:
18:30 Lille - Fiorentina 1
19:00 Hertha Berlin - Servette 2
20:00 Liteks Lovech - AEK Athens 2
20:30 Lyon - Club Brugge 2
21:00 Brondby - Parma 1
21:00 PSV Eindhoven - PAOK Saloniki 1
21:30 Freiburg - Feyenoord 1
21:45 Celtic - Valencia x
21:45 Mallorca - Slovan Liberec 1
22:00 Inter Milan - Ipswich x
22:00 Leeds - Grasshoppers 1
22:00 Paris SG - Rangers 1
22:00 Sporting Lisbon - AC Milan 1

Jeeg
01.12.01, 15:22
4. detsember:
19:00 Dortmund - FC Copenhagen 1
19:00 Lokomotiv - Hapoel Tel Aviv 1
19:00 Roda JC - Bordeaux 2

6. detsember:
18:30 Lille - Fiorentina 1
19:00 Hertha Berlin - Servette 1
20:00 Liteks Lovech - AEK Athens X
20:30 Lyon - Club Brugge 1
21:00 Brondby - Parma 1
21:00 PSV Eindhoven - PAOK Saloniki X
21:30 Freiburg - Feyenoord 2
21:45 Celtic - Valencia 2
21:45 Mallorca - Slovan Liberec 1
22:00 Inter Milan - Ipswich 1
22:00 Leeds - Grasshoppers 1
22:00 Paris SG - Rangers 1
22:00 Sporting Lisbon - AC Milan X

Mõm17
02.12.01, 13:35
4. detsember:
19:00 Dortmund - FC Copenhagen 1
19:00 Lokomotiv - Hapoel Tel Aviv 1
19:00 Roda JC - Bordeaux 2

6. detsember:
18:30 Lille - Fiorentina x
19:00 Hertha Berlin - Servette 1
20:00 Liteks Lovech - AEK Athens 2
20:30 Lyon - Club Brugge 1
21:00 Brondby - Parma 2
21:00 PSV Eindhoven - PAOK Saloniki 1
21:30 Freiburg - Feyenoord 2
21:45 Celtic - Valencia 2
21:45 Mallorca - Slovan Liberec 1
22:00 Inter Milan - Ipswich 1
22:00 Leeds - Grasshoppers 1
22:00 Paris SG - Rangers 1
22:00 Sporting Lisbon - AC Milan 2

Ouroboros
03.12.01, 20:29
4. detsember:
19:00 Dortmund - FC Copenhagen 1
19:00 Lokomotiv - Hapoel Tel Aviv 1
19:00 Roda JC - Bordeaux X

6. detsember:
18:30 Lille - Fiorentina 1
19:00 Hertha Berlin - Servette 1
20:00 Liteks Lovech - AEK Athens X
20:30 Lyon - Club Brugge 2
21:00 Brondby - Parma 2
21:00 PSV Eindhoven - PAOK Saloniki 1
21:30 Freiburg - Feyenoord 2
21:45 Celtic - Valencia X
21:45 Mallorca - Slovan Liberec 1
22:00 Inter Milan - Ipswich 1
22:00 Leeds - Grasshoppers 1
22:00 Paris SG - Rangers X
22:00 Sporting Lisbon - AC Milan X

Ott
04.12.01, 17:30
4. detsember:
19:00 Dortmund - FC Copenhagen 1
19:00 Lokomotiv - Hapoel Tel Aviv 1
19:00 Roda JC - Bordeaux 2

6. detsember:
18:30 Lille - Fiorentina 1
19:00 Hertha Berlin - Servette 1
20:00 Liteks Lovech - AEK Athens X
20:30 Lyon - Club Brugge 1
21:00 Brondby - Parma 1
21:00 PSV Eindhoven - PAOK Saloniki 1
21:30 Freiburg - Feyenoord 1
21:45 Celtic - Valencia X
21:45 Mallorca - Slovan Liberec 1
22:00 Inter Milan - Ipswich 1
22:00 Leeds - Grasshoppers 1
22:00 Paris SG - Rangers 1
22:00 Sporting Lisbon - AC Milan 2

Aramis
05.12.01, 09:51
6. detsember:
18:30 Lille - Fiorentina 1
19:00 Hertha Berlin - Servette 1
20:00 Liteks Lovech - AEK Athens 1
20:30 Lyon - Club Brugge 2
21:00 Brondby - Parma x
21:00 PSV Eindhoven - PAOK Saloniki 1
21:30 Freiburg - Feyenoord 1
21:45 Celtic - Valencia 1
21:45 Mallorca - Slovan Liberec 1
22:00 Inter Milan - Ipswich 1
22:00 Leeds - Grasshoppers 1
22:00 Paris SG - Rangers 1
22:00 Sporting Lisbon - AC Milan 1

moochie
05.12.01, 16:35
Niih, kahjuks olen eilsed mängud ära unustanud...

6. detsember:
18:30 Lille - Fiorentina 1
19:00 Hertha Berlin - Servette 1
20:00 Liteks Lovech - AEK Athens 2
20:30 Lyon - Club Brugge X
21:00 Brondby - Parma 2
21:00 PSV Eindhoven - PAOK Saloniki 1
21:30 Freiburg - Feyenoord 2
21:45 Celtic - Valencia 1
21:45 Mallorca - Slovan Liberec 1
22:00 Inter Milan - Ipswich 1
22:00 Leeds - Grasshoppers 1
22:00 Paris SG - Rangers X
22:00 Sporting Lisbon - AC Milan 2

Fazz
07.12.01, 01:29
3. ringi korduskohtumiste ja ennustuse tulemused:

Borussia Dortmund (Ger)* 1 - 0 FC Copenhagen (Den)
Lok. Moscow (Rus) 0 - 1 Hapoel Tel-Aviv (Isr)*
Roda Kerkrade (Hol)* 2 - 0 Bordeaux (Fra)
Brondby (Den) 0 - 3 Parma (Ita)*
Hertha Berlin (Ger) 0 - 3 Servette (Swi)*
Litex Lovech (Bul) 1 - 1 AEK Athens (Gre)*
Lille (Fra)* 2 - 0 Fiorentina (Ita)
Lyon (Fra)* 3 - 0 Club Brugge (Bel)
PSV Eindhoven (Hol)* 4 - 1 PAOK Saloniki (Gre)
Celtic (Sco) 1 - 0 Valencia (Spa)*
Freiburg (Ger) 2 - 2 Feyenoord (Hol)*
Mallorca (Spa) 1 - 2 Liberec (Cze)*
Inter Milan (Ita)* 4 - 1 Ipswich T. (Eng)
Leeds U. (Eng)* 2 - 2 Grasshoppers (Swi)
Paris S.G. (Fra) 0 - 0 Rangers (Sco)*
Sporting Lisbon (Por) 1 - 1 AC Milan (Ita)*

1.-2. guitz, mihkel - 9
3.-4. Fazz, Lenin - 8
5.-7. m1ck, Lauri, kyps - 7
8.-10. yeg, Ott, T20s - 6
11.-12. Tammist, Mõm17 - 5
13.-15. Maarek, mcnamara, Aramis -4
16. dreyd - 3

Seis kokkuvõttes:

1. guitz - 44
2. kyps - 42
3. Fazz - 40
4. Lenin - 39
5. Lauri - 38
6. yeg - 37
7. Mõm17 - 34
8. mihkel - 30
9. m1ck - 27
10. T20s - 26
11. dreyd - 24
12. Aramis - 23
13.-14. Maarek, eston - 22
15.-16. Mayhem, Siim88 - 21
17.-18. Kosk, Udupasun - 15
19.-21. eestieest, Jorgan, Jyrka - 14
22.-23. Ott, vibu - 12
24. Tammist - 5
25. mcnamara - 4

Fazz
16.02.02, 00:34
19. veebruar:
17:00 Roda JC Kerkrade - A.C. Milan 2
17:00 Valencia CF - Servette 1

21. veebruar:
19:00 Glasgow Rangers - Feyenoord 1
20:00 Hapoel Tel-Aviv - A.C. Parma 2
20:00 Inter - AEK Athen 1
19:45 OSC Lille - Borussia Dortmund x
18:15 Olympique Lyonnais - FC Slovan Liberec 1
18:00 PSV Eindhoven - Leeds United x

sicmic
16.02.02, 03:11
19. veebruar:
17:00 Roda JC Kerkrade - A.C. Milan 2
17:00 Valencia CF - Servette 1

21. veebruar:
19:00 Glasgow Rangers - Feyenoord X
20:00 Hapoel Tel-Aviv - A.C. Parma 2
20:00 Inter - AEK Athen 1
19:45 OSC Lille - Borussia Dortmund 2
18:15 Olympique Lyonnais - FC Slovan Liberec 1
18:00 PSV Eindhoven - Leeds United 1

DelPiero
16.02.02, 09:54
19. veebruar:
17:00 Roda JC Kerkrade - A.C. Milan 2
17:00 Valencia CF - Servette 1

21. veebruar:
19:00 Glasgow Rangers - Feyenoord 2
20:00 Hapoel Tel-Aviv - A.C. Parma 2
20:00 Inter - AEK Athen 1
19:45 OSC Lille - Borussia Dortmund 2
18:15 Olympique Lyonnais - FC Slovan Liberec 1
18:00 PSV Eindhoven - Leeds United X

guitz
16.02.02, 22:29
19. veebruar:
17:00 Roda JC Kerkrade - A.C. Milan 2
17:00 Valencia CF - Servette 1

21. veebruar:
19:00 Glasgow Rangers - Feyenoord 1
20:00 Hapoel Tel-Aviv - A.C. Parma X
20:00 Inter - AEK Athen 1
19:45 OSC Lille - Borussia Dortmund X
18:15 Olympique Lyonnais - FC Slovan Liberec 1
18:00 PSV Eindhoven - Leeds United 1

Jeeg
17.02.02, 01:13
19. veebruar:
17:00 Roda JC Kerkrade - A.C. Milan 2
17:00 Valencia CF - Servette 1

21. veebruar:
19:00 Glasgow Rangers - Feyenoord 2
20:00 Hapoel Tel-Aviv - A.C. Parma 2
20:00 Inter - AEK Athen 1
19:45 OSC Lille - Borussia Dortmund 2
18:15 Olympique Lyonnais - FC Slovan Liberec 1
18:00 PSV Eindhoven - Leeds United x

mihkel
17.02.02, 17:20
19. veebruar:
17:00 Roda JC Kerkrade - A.C. Milan 1
17:00 Valencia CF - Servette 1

21. veebruar:
19:00 Glasgow Rangers - Feyenoord x
20:00 Hapoel Tel-Aviv - A.C. Parma x
20:00 Inter - AEK Athen 1
19:45 OSC Lille - Borussia Dortmund 1
18:15 Olympique Lyonnais - FC Slovan Liberec 1
18:00 PSV Eindhoven - Leeds United 1

Ott
17.02.02, 19:22
19. veebruar:
17:00 Roda JC Kerkrade - A.C. Milan 2
17:00 Valencia CF - Servette 1

21. veebruar:
19:00 Glasgow Rangers - Feyenoord 1
20:00 Hapoel Tel-Aviv - A.C. Parma 1
20:00 Inter - AEK Athen 1
19:45 OSC Lille - Borussia Dortmund 2
18:15 Olympique Lyonnais - FC Slovan Liberec 1
18:00 PSV Eindhoven - Leeds United 2

Mõm17
17.02.02, 21:37
19. veebruar:
17:00 Roda JC Kerkrade - A.C. Milan 2
17:00 Valencia CF - Servette 1

21. veebruar:
19:00 Glasgow Rangers - Feyenoord x
20:00 Hapoel Tel-Aviv - A.C. Parma 2
20:00 Inter - AEK Athen 1
19:45 OSC Lille - Borussia Dortmund 2
18:15 Olympique Lyonnais - FC Slovan Liberec 1
18:00 PSV Eindhoven - Leeds United 2

Peku
17.02.02, 22:13
19. veebruar:
17:00 Roda JC Kerkrade - A.C. Milan 2
17:00 Valencia CF - Servette 1

21. veebruar:
19:00 Glasgow Rangers - Feyenoord 1
20:00 Hapoel Tel-Aviv - A.C. Parma 2
20:00 Inter - AEK Athen 1
19:45 OSC Lille - Borussia Dortmund x
18:15 Olympique Lyonnais - FC Slovan Liberec 1
18:00 PSV Eindhoven - Leeds United x

:oih:

mcnamara
18.02.02, 11:05
19. veebruar:
17:00 Roda JC Kerkrade - A.C. Milan x
17:00 Valencia CF - Servette 1

21. veebruar:
19:00 Glasgow Rangers - Feyenoord 1
20:00 Hapoel Tel-Aviv - A.C. Parma 2
20:00 Inter - AEK Athen 1
19:45 OSC Lille - Borussia Dortmund 1
18:15 Olympique Lyonnais - FC Slovan Liberec 1
18:00 PSV Eindhoven - Leeds United x

kyps
18.02.02, 15:05
19. veebruar:
17:00 Roda JC Kerkrade - A.C. Milan 2
17:00 Valencia CF - Servette 1

21. veebruar:
19:00 Glasgow Rangers - Feyenoord 1
20:00 Hapoel Tel-Aviv - A.C. Parma 2
20:00 Inter - AEK Athen 1
19:45 OSC Lille - Borussia Dortmund 2
18:15 Olympique Lyonnais - FC Slovan Liberec 1
18:00 PSV Eindhoven - Leeds United 2

Ouroboros
18.02.02, 22:58
19. veebruar:
17:00 Roda JC Kerkrade - A.C. Milan X
17:00 Valencia CF - Servette 1

21. veebruar:
19:00 Glasgow Rangers - Feyenoord 1
20:00 Hapoel Tel-Aviv - A.C. Parma 2
20:00 Inter - AEK Athens 1
19:45 OSC Lille - Borussia Dortmund X
18:15 Olympique Lyonnais - FC Slovan Liberec 1
18:00 PSV Eindhoven - Leeds United 1

Siim
19.02.02, 11:45
19. veebruar:
17:00 Roda JC Kerkrade - A.C. Milan 2
17:00 Valencia CF - Servette 1

21. veebruar:
19:00 Glasgow Rangers - Feyenoord 1
20:00 Hapoel Tel-Aviv - A.C. Parma 2
20:00 Inter - AEK Athen 1
19:45 OSC Lille - Borussia Dortmund 2
18:15 Olympique Lyonnais - FC Slovan Liberec 1
18:00 PSV Eindhoven - Leeds United 1

Fazz
22.02.02, 01:16
4. ringi avakohtumiste ja ennustuse tulemused:

Roda Kerkrade (Hol) 0 - 1 AC Milan (Ita)
Valencia (Spa) 3 - 0 Servette (Swi)
Hapoel Tel-Aviv (Isr) 0 - 0 Parma (Ita)
PSV Eindhoven (Hol) 0 - 0 Leeds United (Eng)
Lyon (Fra) 1 - 1 Liberec (Cze)
Lille (Fra) 1 - 1 Borussia Dortmund (Ger)
Inter Milan (Ita) 3 - 1 AEK Athens (Gre)
Rangers (Sco) 1 - 1 Feyenoord (Hol)

1.-3. Fazz, guitz, Peku - 5
4.-8. m1ck, Alessandro Del Piero, yeg, mihkel, Mõm17 - 4
9.-13. Ott, mcnamara, kyps, Lenin, Siim88 - 3

Seis kokkuvõttes:

1. guitz - 49
2.-3. kyps, Fazz - 45
4. Lenin - 42
5. yeg - 41
6.-7. Lauri, Mõm17 - 38
8. mihkel - 34
9. m1ck - 31
10. T20s - 26
11.-12. dreyd, Siim88 - 24
13. Aramis - 23
14.-15. Maarek, eston - 22
16. Mayhem - 21
17.-19. Ott, Kosk, Udupasun - 15
20.-22. eestieest, Jorgan, Jyrka - 14
23. vibu - 12
24. mcnamara - 7
25.-26. Peku, Tammist - 5
27. Alessandro Del Piero - 4

Fazz
25.02.02, 23:36
28. veebruar:
17:00 Liberec - Lyon 2
18:00 Parma - Hapoel Tel-Aviv 1
19:00 Feyenoord - Rangers x
20:15 Servette - Valencia 2
20:30 AEK Athens - Inter Milan x
20:30 Borussia Dortmund - Lille 1
20:45 AC Milan - Roda Kerkrade 1
21:00 Leeds United - PSV Eindhoven 1

kyps
26.02.02, 10:26
28. veebruar:
17:00 Liberec - Lyon 2
18:00 Parma - Hapoel Tel-Aviv 1
19:00 Feyenoord - Rangers 1
20:15 Servette - Valencia 2
20:30 AEK Athens - Inter Milan 2
20:30 Borussia Dortmund - Lille 1
20:45 AC Milan - Roda Kerkrade 1
21:00 Leeds United - PSV Eindhoven 1

mcnamara
26.02.02, 13:43
28. veebruar:
17:00 Liberec - Lyon 1
18:00 Parma - Hapoel Tel-Aviv 1
19:00 Feyenoord - Rangers x
20:15 Servette - Valencia 2
20:30 AEK Athens - Inter Milan 2
20:30 Borussia Dortmund - Lille x
20:45 AC Milan - Roda Kerkrade 1
21:00 Leeds United - PSV Eindhoven 1

guitz
26.02.02, 17:22
28. veebruar:
17:00 Liberec - Lyon x
18:00 Parma - Hapoel Tel-Aviv 1
19:00 Feyenoord - Rangers 1
20:15 Servette - Valencia 2
20:30 AEK Athens - Inter Milan x
20:30 Borussia Dortmund - Lille 1
20:45 AC Milan - Roda Kerkrade 1
21:00 Leeds United - PSV Eindhoven 1

Jeeg
26.02.02, 18:51
28. veebruar:
17:00 Liberec - Lyon 1
18:00 Parma - Hapoel Tel-Aviv 1
19:00 Feyenoord - Rangers x
20:15 Servette - Valencia 2
20:30 AEK Athens - Inter Milan 1
20:30 Borussia Dortmund - Lille 1
20:45 AC Milan - Roda Kerkrade 1
21:00 Leeds United - PSV Eindhoven 2

mihkel
26.02.02, 19:37
28. veebruar:
17:00 Liberec - Lyon 2
18:00 Parma - Hapoel Tel-Aviv 1
19:00 Feyenoord - Rangers 1
20:15 Servette - Valencia 2
20:30 AEK Athens - Inter Milan x
20:30 Borussia Dortmund - Lille 1
20:45 AC Milan - Roda Kerkrade 1
21:00 Leeds United - PSV Eindhoven 2

Ouroboros
26.02.02, 19:47
28. veebruar:
17:00 Liberec - Lyon x
18:00 Parma - Hapoel Tel-Aviv 1
19:00 Feyenoord - Rangers 1
20:15 Servette - Valencia 2
20:30 AEK Athens - Inter Milan 2
20:30 Borussia Dortmund - Lille 1
20:45 AC Milan - Roda Kerkrade 1
21:00 Leeds United - PSV Eindhoven 1

Mõm17
26.02.02, 21:30
28. veebruar:
17:00 Liberec - Lyon 2
18:00 Parma - Hapoel Tel-Aviv 1
19:00 Feyenoord - Rangers x
20:15 Servette - Valencia 2
20:30 AEK Athens - Inter Milan 2
20:30 Borussia Dortmund - Lille 1
20:45 AC Milan - Roda Kerkrade 1
21:00 Leeds United - PSV Eindhoven 1

Fazz
01.03.02, 01:06
Liberec (Cze) 4 - 1 Lyon (Fra)
Parma (Ita) 1 - 2 Hapoel Tel-Aviv (Isr)
Feyenoord (Hol) 3 - 2 Rangers (Sco)
Servette (Swi) 2 - 2 Valencia (Spa)
AEK Athens (Gre) 2 - 2 Inter Milan (Ita)
Borussia Dortmund (Ger) 0 - 0 Lille (Fra)
AC Milan (Ita) 0 - 1 Roda Kerkrade (Hol)
Leeds U. (Eng) 0 - 1 PSV Eindhoven (Hol)

Ennustajaid sedapuhku vähe ja punkte ka vähe:

1. mihkel - 3
2.-4. mcnamara, guitz, yeg - 2
5.-7. Fazz, kyps, Lenin - 1
8. Mõm17 - 0

Seis kokkuvõttes:

1. guitz - 51
2.-3. kyps, Fazz - 46
4.-5. Lenin, yeg - 43
6.-7. Lauri, Mõm17 - 38
8. mihkel - 37
9. m1ck - 31
10. T20s - 26
11.-12. dreyd, Siim88 - 24
13. Aramis - 23
14.-15. Maarek, eston - 22
16. Mayhem - 21
17.-19. Ott, Kosk, Udupasun - 15
20.-22. eestieest, Jorgan, Jyrka - 14
23. vibu - 12
24. mcnamara - 9
25.-26. Peku, Tammist - 5
27. Alessandro Del Piero - 4

Fazz
12.03.02, 01:22
14. märts:
20:00 Hapoel Tel-Aviv - AC Milan 2
20:15 PSV Eindhoven - Feyenoord x
20:30 Liberec - Borussia Dortmund 2
21:00 Inter Milan - Valencia 1

kyps
12.03.02, 11:14
14. märts:
20:00 Hapoel Tel-Aviv - AC Milan 2
20:15 PSV Eindhoven - Feyenoord 1
20:30 Liberec - Borussia Dortmund 2
21:00 Inter Milan - Valencia 1

mcnamara
12.03.02, 13:18
14. märts:
20:00 Hapoel Tel-Aviv - AC Milan x
20:15 PSV Eindhoven - Feyenoord 2
20:30 Liberec - Borussia Dortmund 1
21:00 Inter Milan - Valencia 1

mihkel
12.03.02, 15:38
4. märts:
20:00 Hapoel Tel-Aviv - AC Milan 1
20:15 PSV Eindhoven - Feyenoord x
20:30 Liberec - Borussia Dortmund x
21:00 Inter Milan - Valencia 1

guitz
12.03.02, 17:11
14. märts:
20:00 Hapoel Tel-Aviv - AC Milan 2
20:15 PSV Eindhoven - Feyenoord 1
20:30 Liberec - Borussia Dortmund 2
21:00 Inter Milan - Valencia 1

Mõm17
12.03.02, 22:23
14. märts:
20:00 Hapoel Tel-Aviv - AC Milan x
20:15 PSV Eindhoven - Feyenoord 1
20:30 Liberec - Borussia Dortmund 2
21:00 Inter Milan - Valencia 1

Ouroboros
13.03.02, 20:41
14. märts:
20:00 Hapoel Tel-Aviv - AC Milan 1
20:15 PSV Eindhoven - Feyenoord 1
20:30 Liberec - Borussia Dortmund X
21:00 Inter Milan - Valencia X

wall
13.03.02, 20:44
20:00 Hapoel Tel-Aviv - AC Milan 2
20:15 PSV Eindhoven - Feyenoord 1
20:30 Liberec - Borussia Dortmund 2
21:00 Inter Milan - Valencia 1

Jeeg
14.03.02, 18:07
14. märts:
20:00 Hapoel Tel-Aviv - AC Milan 2
20:15 PSV Eindhoven - Feyenoord x
20:30 Liberec - Borussia Dortmund 2
21:00 Inter Milan - Valencia 1

Fazz
15.03.02, 02:34
Hapoel Tel-Aviv (Isr) 1 - 0 AC Milan (Ita)
PSV Eindhoven (Hol) 1 - 1 Feyenoord (Hol)
Liberec (Cze) 0 - 0 Borussia Dortmund (Ger)
Inter Milan (Ita) 1 - 1 Valencia (Spa)

1.-2. mihkel, Lenin - 3
3.-4. Fazz, yeg - 1
5.-9. kyps, mcnamara, guitz, Mõm17, cornwall - 0

Seis kokkuvõttes:

1. guitz - 51
2. Fazz - 47
3.-4. kyps, Lenin - 46
5. yeg - 44
6. mihkel - 40
7.-8. Lauri, Mõm17 - 38
9. m1ck - 31
10. T20s - 26
11.-12. dreyd, Siim88 - 24
13. Aramis - 23
14.-15. Maarek, eston - 22
16. Mayhem - 21
17.-19. Ott, Kosk, Udupasun - 15
20.-22. eestieest, Jorgan, Jyrka - 14
23. vibu - 12
24. mcnamara - 9
25.-26. Peku, Tammist - 5
27. Alessandro Del Piero - 4

Fazz
18.03.02, 16:55
20:15 Feyenoord - PSV Eindhoven 1
20:30 Borussia Dortmund - Liberec 1
20:45 AC Milan - Hapoel Tel-Aviv 1
21:30 Valencia - Inter Milan x

kyps
18.03.02, 16:59
20:15 Feyenoord - PSV Eindhoven 1
20:30 Borussia Dortmund - Liberec 1
20:45 AC Milan - Hapoel Tel-Aviv 1
21:30 Valencia - Inter Milan 1

mcnamara
18.03.02, 17:04
hah! viimati sain null punkti - aga mis halvasti see uuesti;) prooviks paari viigiga õnne...

20:15 Feyenoord - PSV Eindhoven x
20:30 Borussia Dortmund - Liberec 1
20:45 AC Milan - Hapoel Tel-Aviv 1
21:30 Valencia - Inter Milan x

dreyd
18.03.02, 17:29
20:15 Feyenoord - PSV Eindhoven 2
20:30 Borussia Dortmund - Liberec 1
20:45 AC Milan - Hapoel Tel-Aviv X
21:30 Valencia - Inter Milan 1

guitz
18.03.02, 19:09
Veerandfinaalide korduskohtumised
20:15 Feyenoord - PSV Eindhoven x
20:30 Borussia Dortmund - Liberec 1
20:45 AC Milan - Hapoel Tel-Aviv 1
21:30 Valencia - Inter Milan 1

mihkel
18.03.02, 20:31
20:15 Feyenoord - PSV Eindhoven 1
20:30 Borussia Dortmund - Liberec 1
20:45 AC Milan - Hapoel Tel-Aviv x
21:30 Valencia - Inter Milan 2

Ouroboros
19.03.02, 01:24
20:15 Feyenoord - PSV Eindhoven 1
20:30 Borussia Dortmund - Liberec 1
20:45 AC Milan - Hapoel Tel-Aviv X
21:30 Valencia - Inter Milan X

Jeeg
19.03.02, 12:05
20:15 Feyenoord - PSV Eindhoven 1
20:30 Borussia Dortmund - Liberec 1
20:45 AC Milan - Hapoel Tel-Aviv 1
21:30 Valencia - Inter Milan X

Mõm17
19.03.02, 20:48
20:15 Feyenoord - PSV Eindhoven 1
20:30 Borussia Dortmund - Liberec 1
20:45 AC Milan - Hapoel Tel-Aviv 1
21:30 Valencia - Inter Milan 1

Peku
19.03.02, 23:52
20:15 Feyenoord - PSV Eindhoven x
20:30 Borussia Dortmund - Liberec 1
20:45 AC Milan - Hapoel Tel-Aviv 1
21:30 Valencia - Inter Milan x

Fazz
22.03.02, 15:15
Valencia 0 - 1 Inter Milan
AC Milan 2 - 0 Hapoel Tel Aviv
Borussia Dortmund 4 - 0 Liberec
Feyenoord 1 - 1 PSV

1.-3. mcnamara, guitz, Peku - 3
4.-8. Fazz, kyps, mihkel, yeg, Mõm17 - 2
9.-10. dreyd, Lenin - 1

Seis kokkuvõttes:

1. guitz - 54
2. Fazz - 49
3. kyps - 48
4. Lenin - 47
5. yeg - 46
6. mihkel - 42
7. Mõm17 - 40
8. Lauri - 38
9. m1ck - 31
10. T20s - 26
11. dreyd - 25
12. Siim88 - 24
13. Aramis - 23
14.-15. Maarek, eston - 22
16. Mayhem - 21
17.-19. Ott, Kosk, Udupasun - 15
20.-22. eestieest, Jorgan, Jyrka - 14
23.-24. mcnamara, vibu - 12
25. Peku - 8
26. Tammist - 5
27. Alessandro Del Piero - 4

Fazz
28.03.02, 15:18
4.aprill:
Borussia Dortmund - AC Milan x
Inter - Feyenoord 1

dreyd
28.03.02, 16:37
4.aprill:
Borussia Dortmund - AC Milan 2
Inter - Feyenoord 1

guitz
28.03.02, 16:54
4.aprill:
Borussia Dortmund - AC Milan x
Inter - Feyenoord 1

Ouroboros
29.03.02, 02:33
Borussia Dortmund - AC Milan 1
Inter - Feyenoord 1

moochie
29.03.02, 10:07
4.aprill:
Borussia Dortmund - AC Milan 2
Inter - Feyenoord 1

Mõm17
30.03.02, 20:23
4.aprill:
Borussia Dortmund - AC Milan 1
Inter - Feyenoord 1

mihkel
31.03.02, 18:31
4.aprill:
Borussia Dortmund - AC Milan 1
Inter - Feyenoord x

mcnamara
01.04.02, 11:06
4.aprill:
Borussia Dortmund - AC Milan x
Inter - Feyenoord 1

kyps
01.04.02, 11:23
4.aprill:
Borussia Dortmund - AC Milan 1
Inter - Feyenoord 1

Fazz
05.04.02, 17:05
Borussia Dortmund 4 - 0 AC Milan
Inter 0 - 1 Feyenoord

1.-4. Lenin, Mõm17, mihkel, kyps - 1
5.-9. Fazz, dreyd, guitz, T20s, mcnamara - 0

Seis kokkuvõttes:

1. guitz - 54
2.-3. Fazz, kyps - 49
4. Lenin - 48
5. yeg - 46
6. mihkel - 43
7. Mõm17 - 41
8. Lauri - 38
9. m1ck - 31
10. T20s - 26
11. dreyd - 25
12. Siim88 - 24
13. Aramis - 23
14.-15. Maarek, eston - 22
16. Mayhem - 21
17.-19. Ott, Kosk, Udupasun - 15
20.-22. eestieest, Jorgan, Jyrka - 14
23.-24. mcnamara, vibu - 12
25. Peku - 8
26. Tammist - 5
27. Alessandro Del Piero - 4

Fazz
05.04.02, 17:07
11. aprill:
AC Milan - Borussia Dortmund 1
Feyenoord - Inter 2

dreyd
05.04.02, 17:16
11. aprill:
AC Milan - Borussia Dortmund 1
Feyenoord - Inter X

mcnamara
05.04.02, 17:51
Mu võidulootused selles ennustuses on lännu :mupet: aga ok.

11. aprill:
AC Milan - Borussia Dortmund x
Feyenoord - Inter x

mihkel
05.04.02, 20:47
11. aprill:
AC Milan - Borussia Dortmund x
Feyenoord - Inter 1

Jeeg
05.04.02, 21:52
11. aprill:
AC Milan - Borussia Dortmund x
Feyenoord - Inter x

moochie
05.04.02, 23:20
11. aprill:
AC Milan - Borussia Dortmund x :p6der:
Feyenoord - Inter 2 :keel5:

gnat
06.04.02, 00:06
11. aprill:
AC Milan - Borussia Dortmund 1
Feyenoord - Inter 2

guitz
06.04.02, 00:15
11. aprill:
AC Milan - Borussia Dortmund 1
Feyenoord - Inter 1

Ouroboros
06.04.02, 17:37
AC Milan - Borussia Dortmund 2
Feyenoord - Inter X

Mõm17
07.04.02, 15:09
Poolfinaalide korduskohtumised
11. aprill:
AC Milan - Borussia Dortmund 1
Feyenoord - Inter 2

kyps
08.04.02, 13:29
11. aprill:
AC Milan - Borussia Dortmund 1
Feyenoord - Inter 2

sicmic
10.04.02, 21:04
AC Milan - Borussia Dortmund X
Feyenoord - Inter 2

Juks
10.04.02, 21:36
Poolfinaalide korduskohtumised
11. aprill:
AC Milan - Borussia Dortmund 1
Feyenoord - Inter 2

Fazz
12.04.02, 06:21
AC Milan 3 - 1 Borussia Dortmund
Feyenoord 2 - 2 Inter

1. dreyd - 2
2.-10. Fazz, mcnamara, Jeeg, gnat, guitz, Ouroboros, Mõm17, kyps, Juks - 1
11.-13. mihkel, T20s, m1ck - 0

Seis kokkuvõttes:

1. guitz - 55
2.-3. Fazz, kyps - 50
4. Ouroboros - 49
5. Jeeg - 47
6. mihkel - 43
7. Mõm17 - 42
8. Lauri - 38
9. m1ck - 31
10. dreyd - 27
11. T20s - 26
12. Siim88 - 24
13. Aramis - 23
14.-15. Maarek, eston - 22
16. Mayhem - 21
17.-19. Ott, Kosk, Udupasun - 15
20.-22. eestieest, Jorgan, Jyrka - 14
23. mcnamara - 13
24. vibu - 12
25. Peku - 8
26. Tammist - 5
27. Alessandro Del Piero - 4
28.-29. gnat, Juks - 1

Fazz
21.04.02, 21:13
8. mai:
Feyenoord - Borussia Dortmund x

moochie
21.04.02, 22:06
8. mai:
Feyenoord - Borussia Dortmund X

sicmic
21.04.02, 23:28
Feyenoord - Borussia Dortmund 2

pakkuge rohkem viiki, äkki ei selgitatagi võitjat välja :P

Fazz
22.04.02, 06:44
Kuigi tegemist finaalmänguga, ei tähenda see, et ennustuse reeglid vahepeal muutunud oleks, seega võib jätkuvalt ka viiki pakkuda, arvesse läheb normaalaja tulemus. Huvitav, et seda siin tarvis seletada on.

dreyd
22.04.02, 12:29
õige Fazz.


Feyenoord - Borussia Dortmund 2

mcnamara
22.04.02, 13:46
Feyenoord - Borussia Dortmund 1

kyps
22.04.02, 18:49
Feyenoord - Borussia Dortmund 1

Mõm17
23.04.02, 01:54
8. mai:
Feyenoord - Borussia Dortmund 2

Jeeg
23.04.02, 04:24
8. mai:
Feyenoord - Borussia Dortmund 1

mihkel
23.04.02, 11:59
8. mai:
Feyenoord - Borussia Dortmund 1

Ouroboros
25.04.02, 00:35
8. mai:
Feyenoord - Borussia Dortmund 2

guitz
25.04.02, 21:07
Feyenoord - Borussia Dortmund 2

Fazz
11.05.02, 02:18
Feyenoordi võidu eest said siis punkti juurde mcnamara, kyps, Jeeg ja mihkel. Lõppjärjestus:

1. guitz - 55
2. kyps - 51
3. Fazz - 50
4. Ouroboros - 49
5. Jeeg - 48
6. mihkel - 44
7. Mõm17 - 42
8. Lauri - 38
9. m1ck - 31
10. dreyd - 27
11. T20s - 26
12. Siim88 - 24
13. Aramis - 23
14.-15. Maarek, eston - 22
16. Mayhem - 21
17.-19. Ott, Kosk, Udupasun - 15
20.-23. mcnamara, eestieest, Jorgan, Jyrka - 14
24. vibu - 12
25. Peku - 8
26. Tammist - 5
27. Alessandro Del Piero - 4
28.-29. gnat, Juks - 1