Tundub, et eestieesti poolt algatet UEFA karika ennustuse teema on ära kadunud, avan selle siis uuesti, sest juba homme toimub osa teise ringi korduskohtumisi. Paistab, et huvi selle vastu siiski on, esimeses ringis osales 22 foorumi liiget. Need tulemused on mul ka alles.
30. oktoober
13:00 Wisla Krakow (Pol) - Inter Milan (Ita) 2
17:30 Litex Lovech (Bul) - Union Berlin (Ger) x
18:00 AEK Athens (Gre) - Osijek (Cro) 1
1. november
14:00 Pribram (Cze) - PAOK Saloniki (Gre) x
16:00 St. Gallen (Swi) - Freiburg (Ger) x
17:45 CSKA Sofia (Bul) - AC Milan (Ita) 2
18:00 Dinamo Mosc. (Rus) - Rangers (Sco) x
18:00 Hertha Berlin (Ger) - Viking (Nor) 1
18:00 Maccabi T-Aviv (Isr) - Roda Kerkrade (Hol) x
18:00 Rapid Vienna (Aus) - Paris S.G. (Fra) 2
18:30 Liberec (Cze) - Celta de Vigo (Spa) 2
18:30 Twente (Hol) - Grasshoppers (Swi) x
19:00 Brondby (Den) - Varteks V'zdin (Cro) 1
20:00 Standard Liege (Bel) - Bordeaux (Fra) 2
20:15 Troyes (Fra) - Leeds U. (Eng) x
20:30 Club Brugge (Bel) - CSKA Kyiv (Ukr) 1
20:30 Servette (Swi) - Zaragoza (Spa) 2
20:30 Tirol Innsbruck (Aus) - Fiorentina (Ita) x
20:45 Ajax Amsterd. (Hol) - FC Copenhagen (Den) 1
20:45 Helsingborg (Swe) - Ipswich T. (Eng) 2
20:45 Parma (Ita) - FC Utrecht (Hol) 1
21:00 Chelsea (Eng) - Hapoel Tel-Aviv (Isr) 1
21:00 Sporting Lisbon (Por) - Halmstad (Swe) 1
21:30 Valencia (Spa) - Legia Warsaw (Pol) 1
30. oktoober
13:00 Wisla Krakow (Pol) - Inter Milan (Ita) 2
17:30 Litex Lovech (Bul) - Union Berlin (Ger) x
18:00 AEK Athens (Gre) - Osijek (Cro) 1
1. november
14:00 Pribram (Cze) - PAOK Saloniki (Gre) x
16:00 St. Gallen (Swi) - Freiburg (Ger) x
17:45 CSKA Sofia (Bul) - AC Milan (Ita) 2
18:00 Dinamo Mosc. (Rus) - Rangers (Sco) x
18:00 Hertha Berlin (Ger) - Viking (Nor) 1
18:00 Maccabi T-Aviv (Isr) - Roda Kerkrade (Hol) x
18:00 Rapid Vienna (Aus) - Paris S.G. (Fra) 2
18:30 Liberec (Cze) - Celta de Vigo (Spa) 2
18:30 Twente (Hol) - Grasshoppers (Swi) x
19:00 Brondby (Den) - Varteks V'zdin (Cro) 1
20:00 Standard Liege (Bel) - Bordeaux (Fra) 2
20:15 Troyes (Fra) - Leeds U. (Eng) x
20:30 Club Brugge (Bel) - CSKA Kyiv (Ukr) 1
20:30 Servette (Swi) - Zaragoza (Spa) 2
20:30 Tirol Innsbruck (Aus) - Fiorentina (Ita) x
20:45 Ajax Amsterd. (Hol) - FC Copenhagen (Den) 1
20:45 Helsingborg (Swe) - Ipswich T. (Eng) 2
20:45 Parma (Ita) - FC Utrecht (Hol) 1
21:00 Chelsea (Eng) - Hapoel Tel-Aviv (Isr) 1
21:00 Sporting Lisbon (Por) - Halmstad (Swe) 1
21:30 Valencia (Spa) - Legia Warsaw (Pol) 1
Kommentaar