320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Postituse TOP 30

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Postituse TOP 30

    Ma arvan, et siit saab igaüks järeldused teha, kui asjalik,osavõttev ja mõtetu kasutaja ta on...

    Uuendatud 1.11.2001:

    eestieest 395
    eston 348
    Maarek 250
    Jyrka 245
    yeg 241
    m1ck 229
    Aramis 227
    aojalgpall 217
    Kosk 208
    Martin 203
    guitz 165
    Miq 133
    kojamees 130
    erx 127
    Chobram 126
    Lincoln 117
    kyps 113
    Fazz 104
    Siim88 103
    yheksa 89
    vibu 86
    T20s 84
    gaskoff 84
    aiFo 80
    Artur 79
    heikireb 78
    coco 78
    Raivo 77
    Lauri 75
    wiiner 74
    See kiri siin on all

    #2
    njah esimene võibolla näitab midagi aga ülejäänu on küll suht mittemidagiütlev? Maarek ja Jyrka näitex postitavad ühepalju aga postid on ju 85% erinevad...
    whatever.
    Mamps on tubli, nii päeval laudas kui ka õhtul klubist tulles hilja..

    Kommentaar


      #3
      Huvitav.

      Kas mulle ainult tundub, või üritab Kojamees tekitada mitteametliku maailamrekordit postituste koha pealt päevas. Igakord ma näen sellist ühtset rida - Kojamees Kojamees Kojamees Kojamees

      (Mõtetu kasutaja)
      ishmael
      Martin Kaalma EESTI HOKIKOONDISESSE!
      ROSSONERI!!!!!

      Kommentaar


        #4
        Orginally posted by ishmael

        Huvitav.

        Kas mulle ainult tundub, või üritab Kojamees tekitada mitteametliku maailamrekordit postituste koha pealt päevas. Igakord ma näen sellist ühtset rida - Kojamees Kojamees Kojamees Kojamees

        (Mõtetu kasutaja)
        ishmael
        kojamehel on hetkel keskmiselt 4.29 postitust päevas - minu arvates see küll mingit masspostitaja staatust ei näita.
        Howay the lads!

        Kommentaar


          #5
          Seda minulgi tundus, et koguaeg on KojameesKojameesKojamees. Aga samas on mõttetu midagi öelda. Loobusin sellest juba siis kui mõtlema hakkasin :-)
          Sest eestieest on tituleeritud läbustajaks ja Kojamees on mees kes kirjutab õigeid asju.
          St nii on see siinse enamuse arvates ja massiga vaidlemine oleks ju mõttetu.
          Tegelt on siin teisigi, kelle postitused on absoluutselt mõttevabad aga ei viitsi iga asja peale ju iriseda kah.
          Päikest Teile :-)

          ps see ei tähenda, et mu enda postitused alati väga mõtestatud oleks

          pps küll sai keeruline :-)

          Kommentaar


            #6
            Kahju jah, et foorums nt. seda ära ei oska määrata, kellel on kõige mõtekamad, kellel mitte, kellel kõige lühemad jne. postitused, siis ütleks taoline TOP 30 juba aplju rohkem, aga praegu saab siiski igasugu järeldusi teha ja pealekauba sai algatatud jälle üks populaarne (?) teema (loodetavasti mitte mõtetu)
            See kiri siin on all

            Kommentaar


              #7
              Tore et mind märkasite,kui keegi teine omax ka selget visiooni ja suudax enda seisukohti kaitsta anna aga tulla.Ei saa ju pahandada ,et paljudel veel isiksus välja kujunematta ja maitsed vahelduvad iga päevaga.Soovitan vahetevahel ka ridadevahelt lugeda.See polegi nii raske kui matta kontrolltöö.
              Jalgpallihaigla liige.

              Kommentaar


                #8
                ma pole nyyd mingi viimane kuu eriti postitand
                olen lihtsalt passinud siin ringi

                Kommentaar


                  #9
                  Orginally posted by Jyrka

                  ma pole nyyd mingi viimane kuu eriti postitand
                  olen lihtsalt passinud siin ringi
                  Nii on kõigile parem.
                  Piraaja - Lõuna-Ameerika jõgede röövkala karpkalaliste seltsist. Pikkus kuni 35cm. Keha kõrge ja külgedelt lame. Osal piraajadel on rasvauim. Piraajad elavad parves. Nad on väga aplad, harilikult toituvad kaladest. Vere lõhna haistes võivad hulgakesi kallale tungida jõge läbivale haavatud imetajale ja ohustada isegi inimest. Nõelteravate hammastaega rebivad nad ohvri kehast tükke.

                  Kommentaar


                    #10
                    mulle tundub et kosk on ylbeks lainud
                    pole ammu vist pasunni saanud

                    Kommentaar


                      #11
                      Sa pole aga ammu bänni saanud, korraldasin nüüd selle äää
                      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                      Kommentaar


                        #12
                        Kojamees - kust sa nüüd selle võtad, et keegi teine peale sinu ei oma kindlat visiooni. Äkki lihtsalt leitakse, et on mõttetu seda siin jagada.
                        Ja üleüldse ei olnud teema selles kui mõtekas või mõtetu miski on vaid kui palju keegi kirjutab. Tähendab see viib selle mõttestatuse juurde. Et kui eestieest kirjutab umbes nelja realisi üllitisi ja seda hästi palju siis peetakse seda läbuks samas kui kirjutab keegi nn "isakestest" siis on see normaalne ja mõttestatud jutt.

                        Ja kuna ma arvan, et siin siiski vanused on inimestel teadmata, siis ei saa ju arvata, kas ta just tuli mata kontrolltöölt või tuli ta hoopis väsitavalt päevatöölt.

                        ps oma viimase mata kontrolltöö tegin ma oikuiammu...

                        Kommentaar


                          #13
                          Postituste mõtetust saaks hinnata sellisel viisil nagu N: everydays tehakse. Teised lugejad saavad sind hinnata vist mingi 5 palli süsteemis, aga vaevalt keegi siin sellise asjaga jändama viitsib hakkata.

                          Kommentaar


                            #14
                            Orginally posted by kyps

                            Postituste mõtetust saaks hinnata sellisel viisil nagu N: everydays tehakse. Teised lugejad saavad sind hinnata vist mingi 5 palli süsteemis, aga vaevalt keegi siin sellise asjaga jändama viitsib hakkata.

                            ma ei usu, et ka see eriti aitaks, nt selle postitust, kelle kohta on teada, et mingit asjalikku juttu ei aja, nigunii eriti ei hinnata, ka siis, kui too seda väärt oleks.
                            lause sai nati keeruline, kuid ehk jõuab mõte kohale...
                            Which ship has never docked at Liverpool?
                            The Premiership.

                            "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

                            Kommentaar


                              #15
                              siukene asi v6ix profiilis ka olla, et mitu s6na on keskmiselt yhes postituses
                              cheers
                              kõike, mida te ütlete võidakse kasutada kohtus teie vastu...

                              Kommentaar

                              Working...
                              X