320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

reeglimuudatused uefas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    reeglimuudatused uefas

    see uefa mõte, et meeskonnad-klubid oleksid rohkem natsionaalsed, on päris huvitav, kuigi hetkel tundub et raha vist kaoks jalgpallist ikka ära ja paljud talendid jäävad tähelepanuta, samas liigad vist võrdsustuksid. või mis arvamus on?
    Catalunya is not Spain!

    #2
    Vastus teemale \'reeglimuudatused uefas\'

    see muudatus, et ühes klubis peab vähemalt 7 sama riigi mängijat pallima pole ju veel täide viidud, see oli ainult uefa ennepanek, nagu ma aru sain.
    “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

    Kommentaar


      #3
      Vastus teemale \'reeglimuudatused uefas\'

      ma sõnastasingi kui \"mõte\"

      veel oli kunagi kõne all vist shotlaste ettepanek suluseisu tõlgendamise kohta- sulus saab olla mängija, kes on kastis...mis sellest saanud on?
      Catalunya is not Spain!

      Kommentaar


        #4
        Vastus teemale \'reeglimuudatused uefas\'

        Ma ei osanud seda küsimust kuskile postitada ja ma ei tahtnud uut teemat ka teha. Igatahes küsimus järgmine. Kas mängu turvavatel politseinikel-turvameestel on ka õigus ühele meeskonnale kaasa elada? Suht lambi küsimus, a pakub huvi. Kui keegi teab, oleks vastused oodatud

        Kommentaar


          #5
          Vastus teemale \'reeglimuudatused uefas\'

          Algselt postitas 17


          Ma ei osanud seda küsimust kuskile postitada ja ma ei tahtnud uut teemat ka teha. Igatahes küsimus järgmine. Kas mängu turvavatel politseinikel-turvameestel on ka õigus ühele meeskonnale kaasa elada? Suht lambi küsimus, a pakub huvi. Kui keegi teab, oleks vastused oodatud
          milles probleem, kui tema tegevus turvalisust kuidagi ohtu ei sea. see on siiski põhiline, kuid muidu võib kasvõi mõlemale kaasa elada.
          Which ship has never docked at Liverpool?
          The Premiership.

          "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

          Kommentaar


            #6
            Vastus teemale \'reeglimuudatused uefas\'

            minuarust ikka ei tohi, sest turvatöötaja peab fännide poole vahtima, mitte mängu vaatama. üks kõige vastikumaid ameteid maailmas - tipptasemel jalgpall käib sinu selga taga, samal ajal vahid sina fänne
            “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

            Kommentaar


              #7
              Vastus teemale \'reeglimuudatused uefas\'

              Algselt postitas kaala


              minuarust ikka ei tohi, sest turvatöötaja peab fännide poole vahtima, mitte mängu vaatama. üks kõige vastikumaid ameteid maailmas - tipptasemel jalgpall käib sinu selga taga, samal ajal vahid sina fänne
              no kui ta piilub ja samal ajal tema valvesektsioonist põlevaid mootorrattaid või niisama münte statale ei lenda, on kõik korras ju. ja ma ei tea, et turvad erilised vutifännid oleks, neile meeldib korda pidada
              Which ship has never docked at Liverpool?
              The Premiership.

              "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

              Kommentaar


                #8
                Vastus teemale \'reeglimuudatused uefas\'

                Algselt postitas sicmic
                milles probleem, kui tema tegevus turvalisust kuidagi ohtu ei sea. see on siiski põhiline, kuid muidu võib kasvõi mõlemale kaasa elada.
                Korrektne vastus oleks, et kaasa elamine ei kuulu kindlasti tööülesannete hulka...

                Kunagi nooruses saanud ka turvamehe ametit pidada ja mängu ajal andsid vahetusevanemad/projektijuhid teada kui \"vales suunas\" vahtisid :P
                rgrds,
                paulaner
                FC Ervita

                Kommentaar

                Working...
                X