PDA

View Full Version : Wayne Rooney

tubala
27.03.05, 21:42
Tont mees mida arvate?

Anfield
28.03.05, 16:43
hmm...absoluutselt ei saa teemale pihta..mõte ka sel on ?

mömm
28.03.05, 16:59
joosep toots - hea mees mängis vaikselt jalkat , mida arvate????

stas1010
28.03.05, 20:05
minu arust väga universaalne ründaja. Ei oota oma võimalusi vastase karistusala ääres, vaid püüab ise midagi algatada, saaks vabalt mängida ka poolkaitses.

SleepWalking
28.03.05, 20:21
Algselt postitas stas1010
minu arust väga universaalne ründaja. Ei oota oma võimalusi vastase karistusala ääres, vaid püüab ise midagi algatada, saaks vabalt mängida ka poolkaitses.

miks mitte ka kaitses või lausa väravas?

skint
28.03.05, 20:24
Algselt postitas SleepWalking

Algselt postitas stas1010

miks mitte ka kaitses või lausa väravas?

Daaa... no ega ta päris Adam Virgo ka pole ju...

SleepWalking
28.03.05, 20:36
Algselt postitas skint

Daaa... no ega ta päris Adam Virgo ka pole ju...

kehaehituselt mõtlesin, et pigem nagu Dion Dublin.

malagar
28.03.05, 22:52
Algselt postitas tubala

Tont mees mida arvate?
On tont mees jah - ehe Sookoll : Vaese poisi ema sai ilmselt krambid kui poja naeratust nägi .
Schreck on selline tubli poiss , kellele meeldib palliplatsil tõugelda , kaarte teenida ja tüli norida .
Väljaspool platsi on paistnud silma veoautode rammimise ja vanaldaste prostituutide teenuste kasutamisega , et oma seksuaalseid vajadusi välja elada ( ilmne Oidipuse kompleks ).
Kui lisada veel alkoholilembus ja hobikorras kõrtsikaklused , siis saamegi klassikalise inglise pallitäku
:doh:

jarvamaa
03.04.05, 13:25
Rooney on tegija

RVN
06.04.05, 18:41
rooney yks parimaid ryndajaid v6tame mustanahalisehenry kes peab end prantslaseks ja lööb k6ik väravad loto peale ainuke mis tal on on kiirus/rooney kiirus talent ja oskused täpsus 99%,noor,=MAAILMA PARIM:viha:

eston maravilha
06.04.05, 18:54
teine värav laupäevases hattrickis oli ikka tõeline loto..

Yazid
06.04.05, 19:43
Algselt postitas RVN
rooney yks parimaid ryndajaid v6tame mustanahalisehenry kes peab end prantslaseks ja lööb k6ik väravad loto peale ainuke mis tal on on kiirus/rooney kiirus talent ja oskused täpsus 99%,noor,=MAAILMA PARIM:viha:

Ikka tõsine koomik-analüütik :D

malagar
06.04.05, 20:46
Algselt postitas RVN

vaatame kas see noorus ja oskused paari aasta pärast õlleka tagant veel välja paistavad:D

RVN
06.04.05, 22:33
Algselt postitas malagar

Algselt postitas RVN

vaatame kas see noorus ja oskused paari aasta pärast õlleka tagant veel välja paistavad:D

tra affid olete ei tea mis hea :D

malagar
06.04.05, 22:42
Algselt postitas RVN

Algselt postitas malagar

Algselt postitas RVN

Tean küll - Õlu on hea :D ;)

RVN
06.04.05, 23:03
Algselt postitas malagar

Algselt postitas RVN

Algselt postitas malagar

Algselt postitas RVN

Tean küll - Õlu on hea :D ;)

õlu ja manU

SleepWalking
06.04.05, 23:10
vahva teema. elagu!

bluesoccer
20.04.05, 20:54
mulle ta ei meeldi...hea mängija on,uus Beckham...karistuslöögid väga head...tugevalt lööb neid väravaid...jne....aga ta ei meeldi mulle ikka...

Anfield
20.04.05, 22:02
Algselt postitas bluesoccer

mulle ta ei meeldi...hea mängija on,uus Beckham...karistuslöögid väga head...tugevalt lööb neid väravaid...jne....aga ta ei meeldi mulle ikka...

minu meelest on ta ka liiga kole et hea olla.
Becku on parim. :doh:

mt013
27.04.05, 00:46
ei no rooney on väga tore mees parim ründaja kõmmutab väravaid igast suunast...igal ajal....beckamist igatahes parem rooney tegelb jalkaga, aga beckam see vaatab enne et ika soeng sassis poleks...:D

AlwaysRed
06.05.05, 17:28
täiega ilusaid väravaid lööb. Nagu Newcastle\'i vastu Old Traffordil.:kohv:

estone
15.05.05, 16:20
usun,et tema hiigelajad on veel ManUtd. ees...kasvõi tuleval uuel hooajal:P

Pilt
07.06.05, 14:05
hmmm...lõõb palju väravaid see teebki ta natuken heaks:P aga kindlalt mitte minu dream teamis:D

aaks
08.07.05, 23:26
fuck fuck fuck fuck fuck fuck fuck fuck fuck fuck fuck fuck fuck fuck fuck fuck fuck fuck
fuck fuck fuck fuck fuck fuck fuck fuck fuck fuck fuck fuck fuck fuck fuck fuck fuck fuck fuck fuck fuck fuck fuck fuck fuck fuck fuck fufuck fuck fuck fuck fuck fuck fuck fuck fuck fuck fuck fuck fuck fuck fuck fuck fuck fuck ck fuck fuck fuck fuck fuck fuck fuck fuck fuck fuck fuck fuck fuck fuck fuck fuck fuck fuck fuck fuck fuck fuck fuck fuck fuck fuck fuck fuck fuck fuck fuck fuck fuck fuck fuck fuck fuck fuck fuck fuck fuck fuck fuck fuck fuck fuck fuck fuck fuck fuck fuck fuck fuck fuck fuck fuck fuck fuck fuck fuck fuck fuck :õnnelik:

Sir. Nuutu
09.07.05, 03:20
nagu metslane.

Even
09.07.05, 23:34
siga.

IndrekL
09.07.05, 23:44
Eino pole midagi öelda lahe läbu käib siin. Teeks ikka nii, et räägiks teemasse.

kanchelskis
10.07.05, 11:32
täitsa mõtetu teema ju.et igaüks saaks siin öelda kas talle meeldib või ei meeldi rooney.kustutage ära see läbu:viha:

eston maravilha
10.07.05, 11:33
mis sa räägid. see on ju üparim teema üldse

anDi-anDi
10.07.05, 11:39
See teema võik ju olematta olla nagu näha kirjutatakse ainult et roony on siga jms.:D
Mina ei saa küll sellel teemale pihta:oih: Kui midagi temast rääkida siis saabka seda teha MANU teema all:kaval: :juuksed:

smörgåsbord
22.04.08, 22:13
potentsiaali on.

vello99
23.04.08, 00:19
http://i31.tinypic.com/2ajdl69.gif

http://i32.tinypic.com/8vt953.gif

andreasr
23.04.08, 00:27
http://i31.tinypic.com/2ajdl69.gif

http://i32.tinypic.com/8vt953.gif

montaa˛!!!! fabritseering!!! kadedate kätetöö!!! buuu!!! ...

okeiokei. kes meist poleks niimoodi teinud ....

$$$
23.04.08, 00:47
montaa˛!!!! fabritseering!!! kadedate kätetöö!!! buuu!!! ...

Mina päriselt ei ole ja ei tee ka =/ . Debiilne lihtsalt..

vtp
23.04.08, 00:53
Jalg siiski taha pandi, viskas pikali, et tähelepanu saada :D Olgugi, et ma daivimise vastu olen, siis seda väga rumalaks daiviks ei pea. Aga no kui ManUtd seotud asjaga, siis pigistan ma nagunii silma tihtipeale kinni.

ChelseaFC
23.04.08, 00:55

Meenub kohe meie kõigi iidol ja eeskuju Stevie G

Tsill
23.04.08, 17:09
irww shut masendav

fitti
23.04.08, 17:13
Nüüd läks küll üle võlli.

Martin
23.04.08, 17:16
kuradi wannabed olge vait siga ja muud idioodid , räägime parem kuradi arsenali hlebist kes läks tuuri ja sa mängu keelu ,

Kuule piimahabemega lapstroll, mine ja masturbeeri onu Ruuni pildi peal, kuid peaasi - ÄRA ÄGISE.

Faking piimahabemed.

vandersell
23.04.08, 17:20
Kuulge, kas te olete kolmekesi Lopez Saldanaga tinutamas? Laske ta ka pulti!

andreasr
23.04.08, 19:06
Jalg siiski taha pandi, viskas pikali, et tähelepanu saada :D Olgugi, et ma daivimise vastu olen, siis seda väga rumalaks daiviks ei pea. Aga no kui ManUtd seotud asjaga, siis pigistan ma nagunii silma tihtipeale kinni.

Daiv on daiv ja ei maksa seepärast silma kinni pigistada või seda mingil määral õigustada, kuna tegemist ManU mängijaga.

Peale selle piisab sellestki, et Ronalts tihti end murule viskab, ülejäänud ei pea sellest eeskuju võtma.

vtp
23.04.08, 20:26
Daiv on daiv ja ei maksa seepärast silma kinni pigistada või seda mingil määral õigustada, kuna tegemist ManU mängijaga.

Peale selle piisab sellestki, et Ronalts tihti end murule viskab, ülejäänud ei pea sellest eeskuju võtma.

Ega ma seda päris tõsiselt ei mõelnudki. Lihtsalt paistis, et kui ma oleks veel ühe :D sinna otsa pannud, oleks veidi liiga palju neid smailisid nii lühikese tekstijupi kohta.

Aga et vahepeal teemasse ka panna:
http://www.youtube.com/watch?v=Bp6FnicdDlA

Ja veel, et tegemist peab ikka kõva mehega olema. Palju neid Premier League mängijaid ikka on, kellel Soccernetis päris oma isiklik teema?

andreasr
23.04.08, 20:39
Ega ma seda päris tõsiselt ei mõelnudki. Lihtsalt paistis, et kui ma oleks veel ühe :D sinna otsa pannud, oleks veidi liiga palju neid smailisid nii lühikese tekstijupi kohta.

Seda ma küll arvasin, aga igaks juhuks on alati lihtsam mölisema kukkuda.:$

Hogweed
23.04.08, 22:37
esimesed väravad rooneylt http://www.youtube.com/watch?v=FdrWHXzog8A

GoEngland!
26.04.08, 21:15
:love: :love: Ta on PARIM mängija!!!

ROONEY ROKIB!!!:cool:

taku*
26.04.08, 22:08

ma ei ole sinuga nõus, minumeelest on ta 4ndal kohal.
1. figo
2. c.ronaldo
3. lampard
4. rooney

terroriBanaan
26.04.08, 22:10

Teretulemast foorumisse GoEngland!

Üks pisike märkus ka. Sellised postitused palun kirjutada teemasse: "uute kasutajate väärarusaamad". Aitäh!

GoEngland!
26.04.08, 22:30
ma ei ole sinuga nõus, minumeelest on ta 4ndal kohal.
1. figo
2. c.ronaldo
3. lampard
4. rooney

Aga minu jaoks ta on parim..igalühel oma!

GoEngland!
26.04.08, 22:33
Teretulemast foorumisse GoEngland!

Üks pisike märkus ka. Sellised postitused palun kirjutada teemasse: "uute kasutajate väärarusaamad". Aitäh!

Kus selline teema veel on?:confused:
Miks see väärarusaama peaks olema?:confused:

acca
26.04.08, 23:04
:D:D:D
parim teema ever!

vandersell
30.04.08, 12:21
Olin mõne päeva eemal, otsisin uut ja põnevat teemat aga ei leidnud. Milles asi?