PDA

View Full Version : Teever ka välismaale

tubala
28.03.05, 22:15
Mida arvate? Selline mees mängib mingis TVMK-s.Kui juba sellised nagu Jääger,Klavan kellest Teever ikka nats paremini mängib juba välismaal on siis Ingemar Teever peaks ka üritama juba välismaale mängima minema!

gamer
28.03.05, 22:22
Niikaua kuni ta seal pole on see teema nagu mõttetu. TVMK teema sobib temast rääkimiseks küll ja küll

Sir. Nuutu
28.03.05, 23:25
muidugi peaks minema.
minuarvates slovakkia mängus oleks ta pidanud põhis olema.

sicmic
29.03.05, 00:30
Algselt postitas Nuutu

muidugi peaks minema.

kelle asemel?

realmadridfan
29.03.05, 00:36
Algselt postitas sicmic

Algselt postitas Nuutu

muidugi peaks minema.

kelle asemel?

Tahtsin just sama küsida.:D

Aga noh...ma siis ei küsi...:P

eston maravilha
29.03.05, 01:20
ma arvasin et koolivaheaeg sai läbi

eestimees
29.03.05, 13:03
Algselt postitas eston maravilha

ma arvasin et koolivaheaeg sai läbi

:D :D :D näe tegelt ei saand

Darren
29.03.05, 15:47
Teever võiks tõesti välismaale mängima suunduda, kuid ilma agenti omamata on see tänapäeval suhteliselt keeruline ettevõtmine.

sicmic
29.03.05, 21:27
Algselt postitas kaala

Algselt postitas Darren

Teever võiks tõesti välismaale mängima suunduda, kuid ilma agenti omamata on see tänapäeval suhteliselt keeruline ettevõtmine.
isand pohlak ju me kõigi vantide agent:)

on vä? küll ta alles jõuab palju...

tkkt
31.03.05, 12:14
vaadake teeveri kontotpead registreerima, et vaada. muidugi kui sa juba ei ole seal...(orkut) (www.orkut.com)!

normaalne kutt!:P

nimh
31.03.05, 19:17
Tee kopi siia, kõik ei hakka selle pärast liituma.

tkkt
31.03.05, 22:07
Algselt postitas nimh

Tee kopi siia, kõik ei hakka selle pärast liituma.

tont! mida ma copin kui sa nii kui nii ei näe seda olles registreerimata...

vandersell
31.03.05, 22:14
Sa ei saa ikka vahetevahel millelegi pihta...

tkkt
31.03.05, 22:17
millele ma pihta, siis ei saa?
ma mõtlesin linki - millel pole mingit mõtet kui sa ei ole ennast reganud!
Kui sa oled registreerinud, siis leiad kerge vaevaga teeveri konto.

Äkki seletad mulle mida ma peaksin copima teeveri orkuti kontolt siia?
See nagu veits kahtlane aga poh ma ei saa siis sittagi aru, vandersell teab täpselt!

marcello
31.03.05, 22:20
Kes ei ole registreeritud ei saa vaadata mis tal kirjas on orkuti lehel,sina kui registreerinud saad ju kopida tema konto andmed ja siia üles panna...

vandersell
31.03.05, 22:27
Algselt postitas Roosaelevant

Äkki seletad mulle mida ma peaksin copima teeveri orkuti kontolt siia?
See nagu veits kahtlane aga poh ma ei saa siis sittagi aru, vandersell teab täpselt!
Ei, nüüd ei saa mina aru...
And what marcello said.

tkkt
31.03.05, 22:37
Oled kunagi orkutis käinud? Kui oled siis mõistad mind! Kui ei ole siis ära aja oma paska siin... Põhirõhu oleksin pannud tema konto pildile, mida peate ise vaatama! Ma ei saa seda siia copida..

sicmic
31.03.05, 22:38
ma arvan, et Teeveri konto kopeerimine siia ja selle sisu üldse on äärmiselt olulised ja tuleks kiiremas korras ära teha.

vandersell
31.03.05, 22:40

Oled kunagi orkutis käinud? Kui oled siis mõistad mind! Kui ei ole siis ära aja oma paska siin... Põhirõhu oleksin pannud tema konto pildile, mida peate ise vaatama! Ma ei saa seda siia copida..
Kui minu kohta küsisid, siis jah, olen juhtumisi. Ja kui ei räkinud, siis ikkagi, ei tasu teisi pasa ajamises süüdistada. Ja sa saad pilte siia kopida.

malagar
01.04.05, 01:12
Palun siin Teeveri profill ja profiili pilt attachmentina - tal vewel 3 pilt albumis aag ei viitsind liialt jamada - Roosa võib need ise edastada kui soovib ;)

relationship status: committed
here for: friends
ethnicity: caucasian (white)
religion: Spiritual but not religious
political view: not political
humor: clever/quick witted, friendly
fashion: casual (i\'m usually in my favorite jeans), trendy (i wear whatever\'s new and now)
smoking: no
drinking: socially
hometown: Tallinn
interests
sports: jalgpall, saalibändi, korvpall
books: LOTR
contact
country: Estonia
eyes: blue
hair: black
build: athletic
looks: attractive
occupation: footballer
industry: Recreation, Travel, and Entertainment, Sports

tkkt
01.04.05, 08:50
sa teed tänamatut tööd:)

Amadeus
01.04.05, 14:37

sa teed tänamatut tööd:)

Ole sa tuhandest tänatud malagar :D

IndrekL
16.04.05, 23:18
Väga seks pilt

Rein
30.04.05, 21:12
http://www.epl.ee/artikkel_290760.html

crespo21
16.07.05, 12:24
teever võiks ka ju minna venemaale

Hellik
20.07.05, 16:19
Teever osaleb praegu Plymouth Argyle\'i treeninglaagris Rootsis ja lõi eilses sõprusmängus ka värava, pikem lugu (http://www.pafc.premiumtv.co.uk/page/News/LatestNewsDetail/0,,10364~688228,00.html)

Ramm
20.07.05, 16:21
Estonian striker, and at the time unnamed trialist, Ingemar Teevor scored the second, sniffing out a goal when he toe-poked the ball past the keeper.

Krdi Teevor:doh:

budu
20.07.05, 16:45
nyyd loodame et ta ka lepingu saab aga ennem ikka ootame mida tvmk soomes suudab

17
20.07.05, 16:50
Plymouth mängib Inglise esimeses divisionis?

eston maravilha
20.07.05, 16:52
seletab miks ta pühapäeval meeskonda ei kuulunud

Jyrka
20.07.05, 16:57
Algselt postitas 17

Plymouth mängib Inglise esimeses divisionis?

Jep. Niinimetatud Championshipis.

Karla
20.07.05, 16:58
Teevor võiks lepingu saada.:oih:
Inglise esimene divisjon oleks normaalne tase tema jaoks.

jyriöö
20.07.05, 17:04
Jep, piisavalt potentsiaalikas vähemalt Rasiaki tegemiseks, kui olud ja klubi tema jaoks soodsaks satuvad.

Silver
20.07.05, 17:06
Inglise esimesest on palju kergem silma jääda, kui kuskil Venemaa avarustes, mõnes kolkakülas. Loodame parimat!

raviaa
20.07.05, 17:06
Peaasi , et TVMK UEFA II ringi aitaks.

lauri59
20.07.05, 18:56
krt, miks sellised uudised nii hilja tulevad, et teeverist saab teada alles siis kui ta juba teise klubi eest mängib, võiks ju need vineeripoisid natuke rääkida ka mida nad teevad, minuarust nad küll selle salatsemidega midagi ei kaotaks!!!:viha:

Ramm
20.07.05, 19:17
Algselt postitas lauri59

võiks ju need vineeripoisid natuke rääkida ka mida nad teevad, minuarust nad küll selle salatsemidega midagi ei kaotaks!!!:viha:

Selles pole midagi imestada,teades kes seal kontoris töötavad..mingi endine politseiinspektor ja tennisist....

lume
20.07.05, 20:37
Algselt postitas lauri59

krt, miks sellised uudised nii hilja tulevad, et teeverist saab teada alles siis kui ta juba teise klubi eest mängib, võiks ju need vineeripoisid natuke rääkida ka mida nad teevad, minuarust nad küll selle salatsemidega midagi ei kaotaks!!!:viha:

See oli Inxi enda soov et asi ei lekkiks.Talle helistati kohe peale MyPa mängu Inglismaalt,Kadriorus oli ka mingi Vene tiimi manager,kes oli kohe nõus lepingut sõlmima.Nii et loodame saab norm tiimi.

sicmic
21.07.05, 00:57
Algselt postitas Ramm

Algselt postitas lauri59

võiks ju need vineeripoisid natuke rääkida ka mida nad teevad, minuarust nad küll selle salatsemidega midagi ei kaotaks!!!:viha:

Selles pole midagi imestada,teades kes seal kontoris töötavad..mingi endine politseiinspektor ja tennisist....

Neil on kontor? :oih:

eston maravilha
21.07.05, 02:23
jah, aga see on selline asi mida floral pole..

malagar
21.07.05, 03:16
isenesest ongi normaalne võimalikest üleminekutest enne nende teoks saamist mitte kireda.
Flora on meil see ainuke kloun kes iga testimise suure kella külge paneb.

Epic
21.07.05, 09:48
Plymouth on kõva klubi, hiljuti hangiti enda ridadess värvikas nigeerlane Taribo West ja puha :) Oleks väga täkk, kui Ingemar lepingu saaks

Sir. Nuutu
21.07.05, 11:41
Oot, see klubi mängib samas liigas, kus Sunderland eelmine hooaeg või?

U2
21.07.05, 11:43
Algselt postitas Nuutu

Oot, see klubi mängib samas liigas, kus Sunderland eelmine hooaeg või?

Jah nii see on

Martin
21.07.05, 11:48
Algselt postitas Epic
Plymouth on kõva klubi, hiljuti hangiti enda ridadess värvikas nigeerlane Taribo West ja puha :) Oleks väga täkk, kui Ingemar lepingu saaks

Eriti kõva oli nende eelmise hooaja 17. koht (3 punkti väljalangemisest). Muidugi divari tase on tegelikult suht ühtlane.

Sir. Nuutu
21.07.05, 12:00
Nad võiks Neemeloga sinna saada, neil see koostöö ju sujub.
Oleks uhke.

peapall
21.07.05, 12:30
Algselt postitas Martin

Algselt postitas Epic

Eriti kõva oli nende eelmise hooaja 17. koht (3 punkti väljalangemisest). Muidugi divari tase on tegelikult suht ühtlane.

Mina nimetaks teda ka kõvaks klubiks, oli ta ju sellise tuntud suurklubiga kui Leeds enam-vähem samal pulgal-tasemel eelmine aasta.

Martin
21.07.05, 12:33
Algselt postitas peapall

Algselt postitas Martin

Algselt postitas Epic
Mina nimetaks teda ka kõvaks klubiks, oli ta ju sellise tuntud suurklubiga kui Leeds enam-vähem samal pulgal-tasemel eelmine aasta.

Sama loogika alusel peaks Plymouth muidugi Wigani asemel juba tippliigas mängima. Kuid mis ma ikka analüütikutega vaidlen.

peapall
21.07.05, 12:51
Algselt postitas Martin

Algselt postitas peapall

Algselt postitas Martin

Algselt postitas Epic

Sama loogika alusel peaks Plymouth muidugi Wigani asemel juba tippliigas mängima. Kuid mis ma ikka analüütikutega vaidlen.

Ma panen teinekord siis neid naerumärke ka, aga seniks on minu kui kohaliku jumaluse tahtel ka analüütiku arvamus, et Inx sobiks nii füüsiliste- kui isikuomaduste põhjal Inglise jalgpalli imehästi.

ek
21.07.05, 13:24
Algselt postitas peapall

... Inx sobiks nii füüsiliste- kui isikuomaduste põhjal Inglise jalgpalli imehästi.

kas talle meeldib ka baarides kakelda või mis muudest isikuomadustest jutt käib?

Siik
22.07.05, 11:16
Paar väljavõtet viimasest kontrollmängust (0:0) klubi koduleheküljelt:

The front pairing in the first half of trialist Ingemar Teever and Mickey Evans worked reasonably well, although after the break Teever was replaced by Nick Chadwick, with the international striker due to head back to Estonia to play for his team TVMK Tallinn on Saturday.
.
.
.

Trialist Teever worked hard and displayed some good touches but also showed some poor points that would need to be ironed out of his game; hence his future with Argyle will be weighed carefully.

Mina ennustaks selle põhjal et pigem ei lähe kaubaks.

Sir. Nuutu
22.07.05, 12:24
Mina just, et läheb.

TonZo
06.08.05, 22:36
vaikus..., Plymouth pole vist pakkumist teinud, Kas keegi teab on ta eestis või ...?

lume
06.08.05, 23:34
Homme kell 14 võid teda Kadriorus Tammeka vastu mängimas näha.

marabella666
06.08.05, 23:52
Algselt postitas lume

Homme kell 14 võid teda Kadriorus Tammeka vastu mängimas näha.

Tammeka ahju

budu
07.08.05, 11:26
kyll varsti teeveer siit minema saab,aga esialgu aitab ta tvmk-l löpuks selle meistritiitli ää vöita ja siis inglismaale ja miks mitte ka hollandisse

uvv
07.08.05, 23:36
Heh, oli see siis reisiväsimus või eilne pidu, aga nadi-nadi oli Ingemar täna tartlaste vastu. neid ohkimisi ja kohtunikuga kauplemisi. ei mingit \"tahan mängida\" olemist platsil.
kahju.

Stiivi
08.08.05, 10:42
ja ei realiseerinud penaltit.;)

Üllar
12.08.05, 18:06
naised saunas rääkisid,et inx pidavat rootsi minema testimistele...kuskile stockholmi klubisse....nii,et pöidlad pihku

Silver
12.08.05, 19:02
Kuulsin samuti sellest, testimine pidavat olema koondise järgmise mängu päevadel. Aeg valiti just selline seepärast, et Ingemari Goes koondisesse ei valinud. Järelikult tuleb mujale ennast näitama minna. ;)

Jyrka
12.08.05, 19:20
Variandid on siis Djurgårdens ja Hammarby? Kui tegemist on üldse Allsvenskani klubiga ja kui ei ole siis dziisus kraist pole mõtet minna.

Sir. Nuutu
12.08.05, 19:38
Algselt postitas Jyrka

Variandid on siis Djurgårdens ja Hammarby? Kui tegemist on üldse Allsvenskani klubiga ja kui ei ole siis dziisus kraist pole mõtet minna.

Täpselt.
Aga loodetavasti on see Djurgårdens.

TonZo
12.08.05, 19:39
Mis need klubid endast kujutavad?

Jyrka
12.08.05, 19:48
Algselt postitas TonZo

Mis need klubid endast kujutavad?

Mõlemad on korralikud klubid. Djurgårdens on umbes kolmas praegu liigas, Hammarby umbes viies.

Djurgårdens (http://en.wikipedia.org/wiki/Djurg%C3%A5rdens_IF_Fotboll)
Hammarby (http://en.wikipedia.org/wiki/Hammarby_IF)

midfielder
12.08.05, 19:53
See võib olla ka AIK, kes on hetkel superettani liider ehk esiliiga liider ja tõusmas tagasi allsvenskanisse ehk kõrgliigasse. Raske uskuda, et Djurgardens, kes juhib liigat peaks Teeverit tahtma. Aga eks lähiajal selgub.

Karla
12.08.05, 20:57
Djugarden on liigas 31 puntkiga teine:doh: ja Hammarby 26 punktiga viies.:oih:

Pilt
12.08.05, 21:09
Algselt postitas Karla

niiet siis Djurgårdensi;)

PraS
12.08.05, 21:12
Algselt postitas pillureinger

Algselt postitas Karla

Täitsa võimalik, kuna kaotasid oma staarründaja Schalke 04-le.

Pilt
12.08.05, 21:16
Algselt postitas PraS

Algselt postitas Karla

neil oli staarründaja?millise nimega see staar siis oli?mattias jonson?

Karla
12.08.05, 21:25
Mattias Jonson küll polnud:ham6:

PraS
12.08.05, 21:29

Algselt postitas PraS

Algselt postitas Karla

neil oli staarründaja?millise nimega see staar siis oli?mattias jonson?
Søren Larsen

Hellik
13.08.05, 05:41
Müsteerium lahendatud :), ikkagi Djurgården (http://www.dif.se/sidor/nyheter/nyheter.asp?action=view&id=6270&typ=1)

Sir. Nuutu
13.08.05, 07:03
Cool.
Ega tõlki pole?:P

Epic
13.08.05, 09:29
Algselt postitas Nuutu

Cool.
Ega tõlki pole?:P

tõlk (http://www.tranexp.com:2000/InterTran?type=url&url=http%3A%2F%2Fwww.dif.se%2Fs idor%2Fnyheter%2Fnyheter.asp%3Faction%3Dview%26id% 3D6270%26typ%3D1&text=&from=swe&to=eng)

natuke saab aru ;)

budu
13.08.05, 12:11
kus vöetakse selline infi kyll:

Fakta

Name: Ginger Teever
Nationality: Estonia
Born: 830224
Position: Central assault
Length/ weight: 188/79
Club: TVMK, currently one in Estonian league behind 18 win on 22 matches.
Landslagsmeriter: 16 A-lagsmatcher/3 meal

Olds clubs:
2001 MC Am telling
2002 TVMK, 16 matches/11 meal
2003 TVMK 21/21
2004 TVMK 21/18
2005 TVMK 18/14

Peku
13.08.05, 12:40
haa-haa. teever on spice girl

eika
13.08.05, 12:42
Seal Djurgardenis ju mängivad sellised mehed nagu Ibrahim Ba ja Soome jalgpalli asjatundjatele vägagi tuntud mehed nagu Toni Kuivasto ja Daniel Sjölund, rääkimata mitmetest Rootsi liiga staaridega nagu Kusi-Asare ja Borsom. Selliste meeste kõrval oleks küll väga hää areneda, platsile saamine oleks küll teine lugu.

Udupasun
13.08.05, 13:12
Algselt postitas eika

Seal Djurgardenis ju mängivad sellised mehed nagu Ibrahim Ba ja Soome jalgpalli asjatundjatele vägagi tuntud mehed nagu Toni Kuivasto ja Daniel Sjölund, rääkimata mitmetest Rootsi liiga staaridega nagu Kusi-Asare ja Borsom. Selliste meeste kõrval oleks küll väga hää areneda, platsile saamine oleks küll teine lugu.

Nimi ei riku küll meest, aga...:naer3:

Pilt
13.08.05, 13:38
hea särk:lahe:

Sir. Nuutu
13.08.05, 15:25
Heh:P

Epic
15.08.05, 10:51
õhtuleht (http://www.sloleht.ee/index.aspx?id=179100)

lume
16.08.05, 17:18
Djurgarden mängis eile kontrollmängus 0-0 viiki Superettanis esineva Brommapojkarna`ga. Teever oli platsil 60 minutit, oli korra peaga latti löönud ja paar ohtlikku olukorda sepistanud. Aga raske saab olema (kindlasti mitte võimatu), et Loomaaiaga leping saada.

TonZo
16.08.05, 18:31
Algselt postitas lume

Djurgarden mängis eile kontrollmängus 0-0 viiki Superettanis esineva Brommapojkarna`ga. Teever oli platsil 60 minutit, oli korra peaga latti löönud ja paar ohtlikku olukorda sepistanud. Aga raske saab olema (kindlasti mitte võimatu), et Loomaaiaga leping saada.

Brommapojkarna- mingi kõve sats ve? Ei ole kahjuks kuulnud selle meeskonna kohta.

Karla
16.08.05, 18:34
Algselt postitas TonZo

Algselt postitas lume

Brommapojkarna- mingi kõve sats ve? Ei ole kahjuks kuulnud selle meeskonna kohta.

Brommapojkarna mängib Rootsi esiliigas.
31 punktiga ollakse liigas neljandal kohal.

TonZo
16.08.05, 20:16
hank u, siis pole kyll 0:0 teab mis hea tulemus.

Karla
16.08.05, 20:40
Algselt postitas TonZo

hank u, siis pole kyll 0:0 teab mis hea tulemus.
No ma arvan et põhimehi ei mänginud seal.
Sõpruskohtumises tavaliselt on ikka varumehed ja duubli omad kah.:doh:

midfielder
18.08.05, 15:06
Täna peaks ta vist viimast päeva Rootsis testimisel viibima. On kellelgi veel infi,kuidas tal läinud on. Peale treeningmängu.

dreyd
19.08.05, 00:31
ei taha küll pessimist olla, aga sellest testimisest on raske midagist kõvat uskuda, vaatab ehk saab midagi homme mitteametlikult teada.

dreyd
19.08.05, 10:34
eks siis saab kuulda ja näha (http://www.epl.ee/artikkel_298779.html)

lume
19.08.05, 15:35
Tõlkes peaks siis tähendama \"Mõtleme ja helistame sulle esmaspäeval\", et ta ei saa sinna lepingut. Loodan et ma eksin, aga üldjuhul on see nii olnud.

eston maravilha
19.08.05, 15:44
läheb kuidas läheb, aga lingil on üks hea uudis siiski - rooba vigane 3ks kuuks

Karla
19.08.05, 15:46

läheb kuidas läheb, aga lingil on üks hea uudis siiski - rooba vigane 3ks kuuks
Miks see hea on et Rooba vigastatud on?:doh:

eston maravilha
19.08.05, 15:51
läti vastu saab ehk ka kaitsest abi rünnakule, mitte nii et kaitsjad ei julge üle keskjoonegi tulla. dima julges. jääger ka 2 korda tuli roobal lõi vere ninast välja igakord kui keskjoonele ohtlikult lähedale sattus

Karla
19.08.05, 16:03

läti vastu saab ehk ka kaitsest abi rünnakule, mitte nii et kaitsjad ei julge üle keskjoonegi tulla. dima julges. jääger ka 2 korda tuli roobal lõi vere ninast välja igakord kui keskjoonele ohtlikult lähedale sattus
Nojah aga ikkagi ju nõme rõõmustada, et teine 3 kuud vigastuse tõttu on audis. :doh:
JA Bosnia vastu tegi ta minu arust küll hea esituse, mitu korda läks ikkagi ju rünnakule ka ja kaitses sai ka hästi hakkama . ok ma lõpetan, see jutt läheb juba teemast mööda.

oku
19.08.05, 18:51
Algselt postitas lume

Tõlkes peaks siis tähendama \"Mõtleme ja helistame sulle esmaspäeval\", et ta ei saa sinna lepingut. Loodan et ma eksin, aga üldjuhul on see nii olnud.

Teades rootslaste viisakust olen täiesti kindel, et esmaspäevane vastus on negatiivne. Loodan, et pean oma sõnu sööma.

carey
20.08.05, 01:18
Selge see, et vastus on negatiivne. Rootslased on esmaklassilised munnid peaaegu nagu norrakad juba. Soomlasi ei oska kahjuks võrdlusesse tuua. Nad on jälle omamoodi munnid. Aga taanlased paneks kindlasti norrakate kõrvale.

Kaspy
20.08.05, 13:00

Küll natuke teemast mööda,aga see Dima julgelt rünnakule tulek maksis vahepela kätte ka,kui tema äär täiesti vabaks jäi ja Stepanov või Piiroja seda tema eest lappimia pidi,sellise vastase vastu nagu oli Bosnia,ei tohiks see rünnakule tormamine nii julgelt toimuma,küll aga sai Rooba omal kohal hakkama ja näitas enne vigastuse saamist vägagi head mängu !

PraS
20.08.05, 19:55
Algselt postitas Kaspy

Küll natuke teemast mööda,aga see Dima julgelt rünnakule tulek maksis vahepela kätte ka,kui tema äär täiesti vabaks jäi ja Stepanov või Piiroja seda tema eest lappimia pidi,sellise vastase vastu nagu oli Bosnia,ei tohiks see rünnakule tormamine nii julgelt toimuma,küll aga sai Rooba omal kohal hakkama ja näitas enne vigastuse saamist vägagi head mängu !

Pigem on probleem selles, et Rooba pole TVMK kasvandik. Kas TVMK üldse tegeleb mängijaga juba päris noorest peast? Tean tean teemast mööda.

Lihtsalt Urmas on kaitsvama loomuga ning Dima jällegi selline, kel meeldib hirmsasti rünnata ning sellega jätab oma põhiül tihti täitmata. Usun et Jelle oleks Dimat ka ilma Urmase õnnetuseta kasutanud Läti vastu, kuna me vajame sellest mängust rohkem kui \"head kaitsetööd\".

Oll
21.08.05, 03:33
Algselt postitas PraS
Pigem on probleem selles, et Rooba pole TVMK kasvandik. Kas TVMK üldse tegeleb mängijaga juba päris noorest peast? Tean tean teemast mööda.

Kuidas on seotud Rooba, endine Levadia mängija Kruglov ja TVMK kasvandikud?

PraS
21.08.05, 11:39
Algselt postitas Oll

Algselt postitas PraS

Kuidas on seotud Rooba, endine Levadia mängija Kruglov ja TVMK kasvandikud?

Seotud on see Estoni sallivusega.

lume
23.08.05, 11:43
Ok,üritame ikka teemasse jääda.
Rootslased pidid veel nädala mõtlema, täna hommikul lendas Inx aga ennast proovima
Thuni.......

oku
23.08.05, 13:36
Thun on see CL üllatusmeeskond, kellel täna on võimalus pääseda meistrite liiga grupifaasi?

No kurrat, see oleks minu arvates isegi parem variant kui Djurgarden. Pean rootslaste meeskonda tugevamaks, aga meistrite liigas kogemusi saada ja ennast näidata ...

eston maravilha
23.08.05, 14:25
mis kuradi riigi meeskond see thun on?

Tembu
23.08.05, 14:31
Eks ikka selle riigi oma, kus 4 riigikeelt on.

gianluca
23.08.05, 14:33
Thun on Sveitsi sats, kes eelmises CL-i ringis lülitas välja Kiievi Dünamo

Karla
23.08.05, 15:06
Thun jagab Baseliga liidri kohta Shveitsi liigas, punkte on mõlemal 13.

Pilt
23.08.05, 16:00
thun oleks parem klubi a iseasi on see kas ingemar seal ka mänguaega saab:oih:

Ch1ller666
23.08.05, 16:15
See Thun oleks igati tore variant ju, aga ega Djurgarden ka halb poleks :)

budu
23.08.05, 16:40
kui juba ingemari vastu huvi tuntakse eks sis varsti ka minema läheb aga köige pealt aitab tvmk meistriks tulla

Üllar
23.08.05, 23:05
thun juhib poolajal 2-0

mjkk
23.08.05, 23:10
Algselt postitas Üllar
thun juhib poolajal 2-0
mis? liigamäng? sõpruskohtumine? teever mängib?
olen laisk ja ei viitsi otsida.

17
23.08.05, 23:12
Algselt postitas mjkk

Algselt postitas Üllar
thun juhib poolajal 2-0
mis? liigamäng? sõpruskohtumine? teever mängib?
olen laisk ja ei viitsi otsida.Meistrite Liiga kvalifikatsioon.

Pilt
23.08.05, 23:17
thun on juba sisuliselt CL-is,nüüd jääb loota et transfer ära tuleb

pesa
23.08.05, 23:17
kust see info üldse pärit on, et teever thunis testimisel ?

Üllar
23.08.05, 23:45
vot seda ei oska kahjux öelda,aga hetkel siis 70 min mängitud ja seis 3-0..ühesõnaga cl ootab ja meie ootame,et teever thunni saaks ja olex see esimene eestlane kes võrku sahistab:P

gamer
23.08.05, 23:45
See info hommikupoolsest postist siin;)

Kaaluja
24.08.05, 00:02
Aga ku Thun saab CL-i kas ka Teever saab seal mängida, sest ta ju mängis TVMK eest UEFA Cupil. Kahe erineva meeskonna eest vist ei saa Euroopas mängida.

Drogba
24.08.05, 00:15
Algselt postitas Kaaluja

Aga ku Thun saab CL-i kas ka Teever saab seal mängida, sest ta ju mängis TVMK eest UEFA Cupil. Kahe erineva meeskonna eest vist ei saa Euroopas mängida.

Aga äkki kvalifikatsiooni on midagi teistmoodi???:oih:

gamer
24.08.05, 00:16
Ei tohiks olla, mingi aeg tagasi ei mängitand ju ka Flora Stepanovit kui üritas teda Lokomotiivi müüa imho. Aga samas kas see reegel on kõigi sarjade peale kokku või ainult sarjasiseselt.

midfielder
24.08.05, 00:27
Vist ikka mõlema eurosarja peale on see reegel. Ilmselt ei saaks ta CL-s mängida, kuid transfer võiks siiski toimuda. Thun paistab väga sisukas meeskond olema ja ehk suudetakse Baseli ülemvõim Śveitsis kukutada. Alpiriigi liiga peaks ka tugevam olema svenssonite omast ning ka hooaeg on seal pikem. Nii või naa oleks see Teeverile suur võimalus. Sealt on kindlasti võimalused nt Bundesligasse või Ligue 1 jõuda suuremad kui Allsvenskanis pallides. Iga suvi on ikka paar venda nii saksa kui prantsuse liigasse Śveitsi liigast siirdunud. Nii ka sel suvel.

fitti
24.08.05, 00:36
Excluding the first three rounds of the UEFA Intertoto Cup, a player may not play in UEFA club competition matches for more than one team during the course of the same campaign with one exception (see below). For all games from the start of the first knockout round, a club may register a maximum of three new players, provided they are eligible.

Exception
One player from that quota of three who has played for another club in a different European competition may be registered by the 1 February 2006 deadline for the knockout stages. For example, one player who has turned out in the UEFA Cup group stage could be signed and enrolled by a side competing in the Champions League knockout phase.

eston maravilha
24.08.05, 01:20
Algselt postitas midfielder

Vist ikka mõlema eurosarja peale on see reegel. Ilmselt ei saaks ta CL-s mängida, kuid transfer võiks siiski toimuda. Thun paistab väga sisukas meeskond olema ja ehk suudetakse Baseli ülemvõim Śveitsis kukutada. Alpiriigi liiga peaks ka tugevam olema svenssonite omast ning ka hooaeg on seal pikem. Nii või naa oleks see Teeverile suur võimalus. Sealt on kindlasti võimalused nt Bundesligasse või Ligue 1 jõuda suuremad kui Allsvenskanis pallides. Iga suvi on ikka paar venda nii saksa kui prantsuse liigasse Śveitsi liigast siirdunud. Nii ka sel suvel.

wtf? allsvenskan on kindlasti tugevam liiga kui neutraaljuusturiigi oma. rootsi liiga on euroopas tugevuselt esikümnes ning 5 suure liiga skaudid hoiavad mängijatel pidevalt silma peal.

Aramis
24.08.05, 02:11
Mina arvan, et Shveitsi liiga napilt parem - kui joonele panna Baseli ja Grazzhoppersi viimaste aastate mängud Euroopas, siis pole rootslastel midagi vastu panna.
Rootslastel on ka väga tugev liiga, aga seda mängus mida mängitakse jää peal.

Kaspy
24.08.05, 02:19
Kui juhtusin täna Eurospordis nägema Baseli ja Werden Bremeni mängu,siis paistis silma Baseli väga sisukas ja hea mäng,no tundub et sealse liiga tulevik on ikka väga hea,lausa lust oli jälgida Schwartseneggeri elukoha riigi pallureid :kaval:

eston maravilha
24.08.05, 03:06
muskli arnold on pärit austriast. ja hetkel elab californias, kus on ka kuberneriks

lume
24.08.05, 03:08

mis kuradi riigi meeskond see thun on?

Vii ennast kurssi Euroopa jalgpalliga.Alustuseks.
Haige vend, kaua sa kirjutad iga teema all mingit mõttetut ila?

2mSööt3mMööda
24.08.05, 03:10
Algselt postitas Kaspy

Kui juhtusin täna Eurospordis nägema Baseli ja Werden Bremeni mängu,siis paistis silma Baseli väga sisukas ja hea mäng,no tundub et sealse liiga tulevik on ikka väga hea,lausa lust oli jälgida Schwartseneggeri elukoha riigi pallureid :kaval:
Esiteks kirjutatakse Arnoldi perekonnanimi nii ...Schwarzenegger. Teiseks, Arnold on pärit Austriast mitte Sveitsist. Kolmandaks ta elab USA\'s. Neljandaks ma arvan, et võite ära unustada illusioonid Teeverist ja Bundesligast jne jne...ta lihtsalt pole selline materjal mis seal midagi teha suudaks minu arust. Lagi vast olekski sellistes liigades mängida nagu Rootsi, Norra, Sveits jne. Arvatavasti ei oleks ta ka seal tegija.

eston maravilha
24.08.05, 03:12
Algselt postitas lume

shveits ei ole euroopa. mingid kodutud juustumeistrid on..
ja tänu tunduvalt asjalikemale inimestele kui sina, sain vastuse ammu teada

lume
24.08.05, 03:14

Algselt postitas lume

Šveits pole Euroopa?....

mel21
24.08.05, 04:07
Teeveri ja Thuni võimalikkusest lähtudes paar numbrit.

UEFA kohtade jagamisel olulises edetabelis on Shveits langenud aastaga 13. kohalt 19.-le (Poola ja Norra), Rootsi 24.-lt 26.-le (Rumeenia ja Slovakkia vahel).

[Hiljutiste ja praeguste väliseestlaste vinklist: Inglismaa 2., Holland 7., Belgia 9., Venemaa 13., Ukraina 15., Norra 20., Taani 23., Soome 32., Eesti 44. (Albaania järel, Põhja-Iiri ees). Tabel soodustab paari tugeva tabelitipuga liigasid ühtlasematega võrreldes].

malagar
24.08.05, 12:06
Algselt postitas lume

Algselt postitas lume

Šveits pole Euroopa?....
ei ole jah - on neutraalne alpilapike .

Epic
24.08.05, 14:05
Teeverist mingi jutt (http://www.dif.se/sidor/nyheter/nyheter.asp?action=view&id=6299&typ=1)

...aga tuleb kuidagi regada, et lugeda :P

laurenzo
24.08.05, 14:29
Vaat siis mida põnevat ei leia, minnes surfama Djurgardensi leheküljele.
Küsimus: Mida on ühist Teddy Sheringhamil, SuperMacil ja Ibrahim Bal?
Vastus: Nad kõik on mänginud/mängivad Djurgardensi eest.

laurenzo
24.08.05, 14:33
Pilt ka noorest Sheringhamist.
Vabandust off topicu pärast.

http://www.dif.se/~upload/rehnsheringham_GXLW.jpg

Jyrka
24.08.05, 15:20
Algselt postitas Epic

Teeverist mingi jutt (http://www.dif.se/sidor/nyheter/nyheter.asp?action=view&id=6299&typ=1)

Djurgården had had Ginger Teever from Estonia and Jesper Håkansson from Denmark on drill wonder they latest weekly. So here am seeing situation out. For two weekly sedan was training Ginger Teever with Djurgården. He feigned also a UNLESS lagsmatch anti Brommapojkarna. Now is Ginger back in sits law TVMK , but Djurgården had certain that continue hold contact with Ginger as förhoppningsvis come about back and practice with layer wonder quiet circumstance behind season. Ginger able givetvis poll second offer meantime , but if he still is interested of Djurgården behind season vore the interesting that poll here him again , am meaning Boss Andersson

ertz
24.08.05, 15:49
Algselt postitas Jyrka

Algselt postitas Epic

Djurgården had had Ginger Teever from Estonia and Jesper Håkansson from Denmark on drill wonder they latest weekly. So here am seeing situation out. For two weekly sedan was training Ginger Teever with Djurgården. He feigned also a UNLESS lagsmatch anti Brommapojkarna. Now is Ginger back in sits law TVMK , but Djurgården had certain that continue hold contact with Ginger as förhoppningsvis come about back and practice with layer wonder quiet circumstance behind season. Ginger able givetvis poll second offer meantime , but if he still is interested of Djurgården behind season vore the interesting that poll here him again , am meaning Boss Andersson

come again!

Oll
24.08.05, 15:59
Ginger Teever!

Amadeus
24.08.05, 16:42
Algselt postitas Jyrka

Algselt postitas Epic

Sa oled ilmselgelt kasutanud mingit tõlke softi :D

Tegelt jutt sellest, et Teever käis ja , et mängis isegi mängu. Ja et on huvi aga ilmselt tahetakse teda hooaja lõppedes veel korra kohale kutsuda.

Pilt
24.08.05, 17:16
edu ginger teeverile!:D
ginger on mingi piparkook vms.?

ertz
24.08.05, 17:18

gingerbread on piparkook jah. aga lihtsalt ginger tähendab punapead :)

Pilt
24.08.05, 17:21
Algselt postitas erts

ahahh okei..loodame parimat punapea teeverile!:P

TonZo
24.08.05, 20:16

Algselt postitas erts

ahahh okei..loodame parimat punapea teeverile!:P

teever ja punapea???
rootslased on lolliks läind vist, või värvipimedad...

gamer
24.08.05, 20:26
Ilmselt ikkag nat Ingermari Gingeriks tõlkinud:d

vaikiv mees
24.08.05, 21:34
Algselt postitas TonZo

teever ja punapea???
rootslased on lolliks läind vist, või värvipimedad...

ei Tonzo, rootslased ei ole syydi selles, kui t2helepanelikult rootsikeelset orig-i loed, siis seal on 6ige eesnimi

kuna foorumikasutajate seas on rootsikeeleoskajaid vast 10-kond, on t6lkemootori kasutamine vahel paratamatu,
ise pole kursis, kas iseenesest rootsi-p2rane eesnimi selles keeles t6esti midagi konkreetset t2hendab,

analoogne tore jama tekiks n2iteks ka vastupidi, eesti keelest t6lkides, kui lavastaja nimi on Rock Komissarov v6i Trt linnapea eesnimi Wave n2iteks

Algselt postitas Amadeus

Sa oled ilmselgelt kasutanud mingit tõlke softi :D

Tegelt jutt sellest, et Teever käis ja , et mängis isegi mängu. Ja et on huvi aga ilmselt tahetakse teda hooaja lõppedes veel korra kohale kutsuda.

malagar
24.08.05, 21:52
tartu linnapea oleks Wave Hare :D

eston maravilha
25.08.05, 09:21
ginger ei ole punapea vaid ingver. punapäid aga kutsutakse tõesti \"hellitavalt\" ginger\'iteks

TonZo
25.08.05, 15:34
kas kuskil mingit ametlikku artiklit ka sellest on, et teever Thuni téstimisel on? või on see muidu mula...

midfielder
26.08.05, 18:08
Niisiis Thunilt tuli kindel ei, kuid nagu artiklist lugeda, pidavat lisaks Djurgardensi variandile veel 1 pakkumine Teeveril olema. Kuna ta ise väidab, et ei ole kindel , kas tahab sinna minna, arvan miskipärast ehk see mingi Vene klubi on või äkki Mypa, kes tõrjus eile ju Dundee Unitedi uefa cupist välja. Kel rohkem infi, võiks teada anda, parem siiski juba augustis lahkuda, kui jälle pool aastat oodata.

TonZo
29.08.05, 12:20
Nüüd peab Teever otsustama, kas võtab vastu Myllykosken Pallo kutse. Sest teised ei tahtnud lepingut.
Peaks vist minema, soome liiga pisut kõvem, aga sealt edasi ei teagi, kuhu võiks saada....

dreyd
29.08.05, 12:52
Teever on jah raskes seisus, Soome minek tuleks ilmselt kõne alla siis, kui seal kõvasti rohkem palka saaks, vastasel juhul ei ole tegelikult sinna suurt mõtet minna. Liiga taseme vahe ei ole ikka päris see, mis 22-aastase mehe sinna peaks ajama. Samas kui saab normaalse pikkusega lepingu ja heade klauslitega, siis vahelduse mõttes miks ka mitte.

marabella666
29.08.05, 13:00
minu silmis on ikkagi Soome liiga oluliselt parem ... võrdle kasvõi Soome 10ndat meeskonda ja Dünamod...
ja kui mänguaega ka veel saab, siis küsiks hoopis - et mis siin möelda on? asjad kokku ja minek

dreyd
29.08.05, 13:59
Algselt postitas vanRooney

minu silmis on ikkagi Soome liiga oluliselt parem ... võrdle kasvõi Soome 10ndat meeskonda ja Dünamod...
ja kui mänguaega ka veel saab, siis küsiks hoopis - et mis siin möelda on? asjad kokku ja minek

parem on ta kindlasti selles ei ole kahtluski, kuid kas Teeverit see veel rahuldab? Ilmselt mitte...

MihkelPallak
29.08.05, 15:27
teever võiks šveitsi minna

gamer
29.08.05, 16:19
Algselt postitas mihkelpallak

teever võiks šveitsi minna

talle öeldi sealt juba EI ju daah :D

MihkelPallak
29.08.05, 16:22
aga ta võiks sinna niisama elama minna

Hellik
29.08.05, 16:26
aga ta võiks sinna niisama elama minna

aga sina võiksid pinalit pakkida või midagi :)

MihkelPallak
29.08.05, 16:30
mul ei ole pinalit
:P

Ch1ller666
29.08.05, 17:03

mul ei ole pinalit
:P No siis on viimane aeg endale üks osta. 1. september on ju juba neljapäeval.

MihkelPallak
29.08.05, 17:54
aitäh meeldetuletuse eest:P

midfielder
29.08.05, 20:41
Mypa üks ründajatest Taarajärvi siirdub kaheks hooajaks Heerenveeni. Mees ise ka vaid 22a. Kerge seal olema kindlasti ei saa. Kuid soomlasi ennegi just sinna klubisse siirdunud. Teever võiks siiski selle riski võtta ja Mypa-sse minna. Võib olla aasta kahe pärast on ka temal eredivisiesse asja. Seda muidugi juhul kui end soomes tõestab.

dreyd
29.08.05, 21:36
midfielder krt ära ehmata:) , mis mees see Taarajärvi on? Täitsa uskumatu see TArvajärvi siirdumine, meest küll peeti andekaks, kuid senini on põrunud, seda üllatavam see Hollandisse minek.

waluswend
29.08.05, 21:50
Kõik porod lähevad Hollandisse. Terve Hollandi 1. ja 2. liiga on neid täis kui sa pole seda just varem märganud!

midfielder
29.08.05, 23:32
Djurgårdens IF have bolstered their squad ahead of the Swedish season run-in by signing South African international forward Siyabonga Nomvete. Nomvete arrives on loan from Italian outfit Udinese Calcio. \"I\'m happy to be here. I\'m a quick striker who works hard and will do my best for the team,\" said the 27-year-old, who has scored 13 times in 54 appearances for South Africa.

Nii siis on Teeveril puuks Djurgardeniga. Info pärineb uefa kodukalt. Paraku ei selgu, kas mees on laenul rootsi hooaja lõpuni või ka järgmise hooaja. Ja selle Tarvajärvi kohta veel niipalju, et mees on löönud kahe hooaja peale Mypa eest vaid 3 väravat. Uskumatu, kuidas selline mees osteti Hollandi klubi poolt ja veel sellise tugeva klubi nagu Heerenveen poolt.

Silver
30.08.05, 03:44
Oled sa Tarvajärvit mängimas näinud, et oskad kommenteerida?

dreyd
30.08.05, 09:58
Algselt postitas Silver

Oled sa Tarvajärvit mängimas näinud, et oskad kommenteerida?

mina olen, kui ta veel Jokerites mängis. On selline Mäkelä tüüpi mängumees, aga kõvasti kahvatum.

Lisan k aühe iseloomuliku tsitaadi soome vutifoorumist:

\"Onni Mypalle. Ja mielenkiintoista on kyllä se että mitä helvettiä Heerenveen luulee näkevänsä Tarvan peliesityksissä. Huonoin hyökkääjä MyPassa pitkään aikaan.\"

Samas ei ole veel kõik kadunud, järgneb taas tsitaat:

\"Kuten on jo monesti aiemmin todettu: Tarvajärvellä on kaikki potentiaali kehittyä huippuhyökkääksi, mutta syystä tai toisesta hän ei koskaan syttynyt liekkiin MyPassa. Heerenveen näkee Tarvan potentiaalin, josta on nähty vuosien varrella viitteitä esim. U21-peleissä sekä aikanaan Jokereissa. Siksi en ihmettele siirtoa yhtään.\"

Nii et tõde võib ka vabalt kuskil seal kahe eelpool nimetatud tsitaadi vahel olla.

midfielder
30.08.05, 18:21
Täna pidi siis Teever Mypale vastuse andma, kas soovib sinna minna või mitte. Vähemalt nii võis eilsest SLõlehest lugeda.

Silver
31.08.05, 01:58
Ja minu andmete kohaselt ütles: EI. Mypa asjapulgad olid Tallinna lepingut allkirjastama tulnud, Teever hilines kokkulepitud ajale poole tunni võrra ning siis ütles, et tema mingile lepingule alla ei kirjuta. Vot nii! Vististi on tegemist varsti vabaagendiga kui uut klubi ei leia.

Premium
31.08.05, 03:57
Teever kõnnib sellise suhtumisega suht õhukesel jääl.

oku
31.08.05, 10:54
Loodan, et see ei ole tõsi. Vastasel juhul äärmiselt jobulik käitumine. Tundub, et läti vastu löödud värav põrutas pea ära.

TonZo
31.08.05, 11:45
<teever loodab ikkagi talvel djurgardensi minna, ehk öeldi talle seal midagi mis võib tähendada kindlat minekut....

dreyd
31.08.05, 12:03
mnjah osaliselt saan Teeveri käitumisest aru, Veikkausliiga ikka ei tundu sedavõrd atraktiivne, et sinna lihtsalt minna. Ei tea küll, mis summadest jutt oli muidugi, millega MyPa meelitas. ISeasi ka kuidas ta seal mänguajaga rahule oleks jäänud, Puhakainen(MyPa Raul) ka nüüd tervenemas ning Adriano on tsipa mitmekülgsem Teeverist.
Samas kas Teever on ikka nii kõva mees, et loodab saada MyPa taolisest satsist paremat pakkumist, hetkel ma natukene kahtlen selles.
Igatahes on hetkel ilmselt kõige pettunum TVMK. Aga see on täiesti arusaadav ka.

Kaarel
31.08.05, 13:29
Algselt postitas dreyd

mnjah osaliselt saan Teeveri käitumisest aru, Veikkausliiga ikka ei tundu sedavõrd atraktiivne, et sinna lihtsalt minna. Ei tea küll, mis summadest jutt oli muidugi, millega MyPa meelitas. ISeasi ka kuidas ta seal mänguajaga rahule oleks jäänud, Puhakainen(MyPa Raul) ka nüüd tervenemas ning Adriano on tsipa mitmekülgsem Teeverist.
Samas kas Teever on ikka nii kõva mees, et loodab saada MyPa taolisest satsist paremat pakkumist, hetkel ma natukene kahtlen selles.
Igatahes on hetkel ilmselt kõige pettunum TVMK. Aga see on täiesti arusaadav ka.

Loomulikult, sest peale 30. novembrit ei saa nad tema eest enam sentigi. Teever tegi minu arust õigesti, vaba agendina on tal suurem valikuvõimalus, samuti ei pea võimalik uus klubi tema eest üleminekusummat tasuma.

sitys
31.08.05, 14:36
Algselt postitas Kaarel

Algselt postitas dreyd

Loomulikult, sest peale 30. novembrit ei saa nad tema eest enam sentigi. Teever tegi minu arust õigesti, vaba agendina on tal suurem valikuvõimalus, samuti ei pea võimalik uus klubi tema eest üleminekusummat tasuma.

Imelik on see Teeveri `EI´ igatahes.Äkki tõesti on midagi paremat soolas, aga siis ei oleks TVMK oma pettumust ka võibolla nii välja näidanud. Pole hullu Soomes pole ühelgi eestlasel peale Terehhovi hästi läinud.
Arvan, et Teeverile lihtsalt ei meeldi Soome tüdrukud, kelle ees elukutselise jalgpallurina laiata saaks.Aga kellele meeldiks?:)

midfielder
31.08.05, 20:38
Talvel kui Teever vabaagendiks saab võiks ta kiigata ka hollandi poole. Eelistaksin pigem seda kui ta mängiks mõnes eredivisie nõrgemas klubis kui Djurgardenis. Hollandi liiga on siiski maailmas tugevuselt 8-9 koos Portugali liigaga. Võib olla Jelle saab talle midagi organiseerida.

Wingback
31.08.05, 20:45
Võib olla Jelle saab talle midagi organiseerida.
Jelle võiks alustada sellega, et teda koos Andresega Läti vastu Viikmäe asemel algkoosseisu ründajaks valida.
Kõhutunne siiski ütleb, et seda tõenäoliselt ei juhtu. :(

clever
31.08.05, 20:45
Soomes pidid palgad masendavad olema, kehvemad kui mujal skandivaavias või euroopas. Äkki oli asi selles?

midfielder
31.08.05, 20:55
No aga kas saab võrrelda veikkausliigat allsvenskani,tippeliga või sas ligaeniga. Rääkimata premierist võ serie a-st.

Mikusiku
31.08.05, 21:05
Algselt postitas clever

Soomes pidid palgad masendavad olema, kehvemad kui mujal skandivaavias või euroopas. Äkki oli asi selles?
Õhtuleht väitis, et see oli nii TVMK-le, kui Ingemarile korralik pakkumine.

31.08.05, 23:39
Algselt postitas zidane_5

Algselt postitas clever

See oli ju õhtuleht. Vaher oli kindlasti loo autor.

Mikusiku
31.08.05, 23:50
Algselt postitas www

Algselt postitas zidane_5

Algselt postitas clever

See oli ju õhtuleht. Vaher oli kindlasti loo autor.
Tegelikult väitis seda TVMK president Pjotr Sedin, lihtsalt Õhtulehest lugesin seda;)

marabella666
01.09.05, 11:57
Algselt postitas -Marko-

Võib olla Jelle saab talle midagi organiseerida.
Jelle võiks alustada sellega, et teda koos Andresega Läti vastu Viikmäe asemel algkoosseisu ründajaks valida.
Kõhutunne siiski ütleb, et seda tõenäoliselt ei juhtu. :(

Teever on ju selges alavormis, ei ole tal hetkel asja algkoosseisu, võiks üldse U-21 eest mängida