320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Wc Guwalda Pärnu!!!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Wc Guwalda Pärnu!!!

    On siin mõni nende mängija või mingi leht kus nendega infot saab või mõni telefoninumber???

    #2
    Vastus teemale 1999898\'

    Sellist meeskonda nagu WC Kuwalda ei ole olemas, on WC Guwalda. Mingit kodulehekülge meil esialgu veel ei ole, telefon on 5214512.

    Kommentaar


      #3
      Vastus teemale \'Wc Guwalda Pärnu!!!\'

      Meil esimene mäng WC Guwaldaga:P saab näha mis mehed seal on.

      Kommentaar


        #4
        Vastus teemale \'Wc Guwalda Pärnu!!!\'

        WC

        Kommentaar


          #5
          Vastus teemale \'Wc Guwalda Pärnu!!!\'

          Muidu kõigil võistkondadel on ikka FC, läheb niimoodi igavaks natuke. Selle pärast panimegi WC, tegelikult tähendab see tähendab World Champions

          Kommentaar


            #6
            Vastus teemale \'Wc Guwalda Pärnu!!!\'

            Selge

            Kommentaar


              #7
              Vabandan, et teema üles kaevan kuid kas oleks võimalik ka mul klubiga liituda?
              Sündinud aastal 1992 ehk siis hetkel 16 aastat vana, 180cm ja 61kilo ründaja
              Mängukogemust on kaks aastat, iga päev mitmet sorti trenn,
              Ning soovin saada parimaks!
              Olin kaks aastat PJK 92 tipuründaja kui siis olin aasta aega jalkust eemal..
              Oleks võimalik taas areenile naasta? :P
              U-21 on minu elu mõte!

              Kommentaar


                #8
                Mul on kuri kahtlus, et Guwaldat järgmisel hooajal palliplatsil ei näe. Vähemalt hooaja lõpus väitsid nad, et ilmselt pole mõtet samamoodi jätkata, kus alatasa 11 mängijat kokku ei saa ning platsile tuleb saata mehi, kes pehmelt öeldes taset välja ei mängi.
                I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                Kommentaar


                  #9
                  Algselt postitas T.Nirk Vaata postitust
                  Vabandan, et teema üles kaevan kuid kas oleks võimalik ka mul klubiga liituda?
                  Sündinud aastal 1992 ehk siis hetkel 16 aastat vana, 180cm ja 61kilo ründaja
                  Mängukogemust on kaks aastat, iga päev mitmet sorti trenn,
                  Ning soovin saada parimaks!
                  Olin kaks aastat PJK 92 tipuründaja kui siis olin aasta aega jalkust eemal..
                  Oleks võimalik taas areenile naasta? :P
                  mine parem pjk 92 tagasi , seal hetkel mingi paar põhivenda on järe l
                  tõnis santa ja maei te a

                  Kommentaar


                    #10
                    Algselt postitas Calva Vaata postitust
                    mine parem pjk 92 tagasi , seal hetkel mingi paar põhivenda on järe l
                    tõnis santa ja maei te a
                    Selles asi ongi, ma ei taha sinna tagasi minna :P
                    Soovin liituda madalama tasemega klubiga kust taas püsti tõusta :P
                    U-21 on minu elu mõte!

                    Kommentaar


                      #11
                      Algselt postitas T.Nirk Vaata postitust
                      Selles asi ongi, ma ei taha sinna tagasi minna :P
                      Soovin liituda madalama tasemega klubiga kust taas püsti tõusta :P
                      ma millegi pärast arvan, et pjk-s saaksid paremat trenni kui nt guwaldas või linnugrupis.
                      FC Flora

                      Kommentaar


                        #12
                        Linnugripil pole midagi viga ju.
                        Nii noori kui ka vanemaid mängumehi, mängutaste on, pall liigub ja värki. : )

                        Kommentaar


                          #13
                          Algselt postitas Giorgi. Vaata postitust
                          Linnugripil pole midagi viga ju.
                          Nii noori kui ka vanemaid mängumehi, mängutaste on, pall liigub ja värki. : )
                          ma pole ju väitnudki, et linnugripil midagi viga oleks.,,ma lihtsalt ütlesin, et PJK-s ilmselt saaks oma vanustega paremat trenni kui linnugripis, kuna tal on suured ambitsioonid siis linnugripist on raske tal edasi ka kuhugi jõuda.
                          FC Flora

                          Kommentaar


                            #14
                            Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
                            ma pole ju väitnudki, et linnugripil midagi viga oleks.,,ma lihtsalt ütlesin, et PJK-s ilmselt saaks oma vanustega paremat trenni kui linnugripis, kuna tal on suured ambitsioonid siis linnugripist on raske tal edasi ka kuhugi jõuda.
                            Võtsin asja kuulda, kuid tõesti... kas te arvate, et mul on võimalik ligi 5 aastaga saada U-21 koondisse?
                            Selle nimel ma praegu igastahes edasi pürgin!
                            U-21 on minu elu mõte!

                            Kommentaar


                              #15
                              Algselt postitas T.Nirk Vaata postitust
                              Võtsin asja kuulda, kuid tõesti... kas te arvate, et mul on võimalik ligi 5 aastaga saada U-21 koondisse?
                              Selle nimel ma praegu igastahes edasi pürgin!
                              su teekond on raske aga sa pead väga, väga kõvasti selle nimel töötama, et kuhugi jõuda, pead väga palju silma paistma ja mõne aastapärast ehk Vaprusesse üle minema kui nad jälle tagasi ML-is.Igatahes edu sulle ja tööta kõvasti ja trenni väliselt pead ka trenni tegema(jõusaalid, jooksmised jne).
                              FC Flora

                              Kommentaar

                              Working...
                              X