320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

SAFC televiisorikasti sees

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    SAFC televiisorikasti sees

    noonihh!!!

    eeskätt puudutab see muidugist safc supportereid, aga käib teiste huviliste pihta kah...

    leicesteri-sunderlandi mäng saab yle kantud laupäevasel päeval 3. novembril, kell 14.00...

    ilmselt näeb asi välja jälle nii, et miski rafas koguneb sellessesinasesse o\'malley nimelisse k6rtsu ja asub aktiivselt safc\'le kaasa elama...

    nimeta kannab kah mängu yle, kuid seal see 6llehind na\' kirves...

    ja nyyd siis kurb asi kah...

    ilmselt v6ib yldiseks kurvastuseks pidada t6siasja, et laupäevane briketiaktsioon jääb indreku juures toimumata...

    pRmt!

    aiFo. ei kaota seekord 6nnetoovat salli ära
    Jalgpallihaigla liige
    Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

    #2
    Mul on valida briketi ja SAFC vahel. Toredad asjad muidugist mõlemad. Krt et see veel kell 2 hakkab. Muidu mõtlesin, et kolmeks saab laotud ja siis vupsti Tallinna.
    Kahtlustan, et salli kadumine oligi põhjus, miks smoggiedele kaotati.
    Muud põhjust küll ei saanud olla.
    memer of Gaskoff fan club

    Kommentaar


      #3
      Mina igatahes olen siis laupäeval kell 14.00 O`Malleys. Õllts on soodne ja mida enamat ma peakski tahtma Sunderlandi mängu kõrvale? Kui siis teisi mackemeid.
      Iseesnesest kuradima kahju, et mäng mingi 16.00 ei hakka, sest tahaks Piraaja otsustavat üleminekumängu näha., mis algab kell 13.00 Männikul......
      Piraaja - Lõuna-Ameerika jõgede röövkala karpkalaliste seltsist. Pikkus kuni 35cm. Keha kõrge ja külgedelt lame. Osal piraajadel on rasvauim. Piraajad elavad parves. Nad on väga aplad, harilikult toituvad kaladest. Vere lõhna haistes võivad hulgakesi kallale tungida jõge läbivale haavatud imetajale ja ohustada isegi inimest. Nõelteravate hammastaega rebivad nad ohvri kehast tükke.

      Kommentaar


        #4
        Täna siis kell 10 CP - SAFC. Huvitav kas Viasat 2 ka seda üle kannab?
        memer of Gaskoff fan club

        Kommentaar


          #5
          Algselt postitas indrek Vaata postitust
          Täna siis kell 10 CP - SAFC. Huvitav kas Viasat 2 ka seda üle kannab?
          kui nuud seda uskuda, siis vist 1.15 oosel Eesti aja jargi
          Catalunya is not Spain!

          Kommentaar


            #6
            Algselt postitas indrek Vaata postitust
            Täna siis kell 10 CP - SAFC. Huvitav kas Viasat 2 ka seda üle kannab?
            Indrek, miks sa oma positiivset jõulutunnet ära rikkuda tahad?
            “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
            The Special One

            Kommentaar

            Working...
            X