PDA

View Full Version : Kristen Viikmäe (115/15)

Leheküljed : 1 2 [3]

Vähetuntud vutivaatleja
18.01.10, 12:46
Parem ta kindlasti pole ammu olnud,lihtsalt valik ahtake...ja puujalg pole suvaline lällamine,vaid elu ise...

Kui valik on olnud ahtake, siis sellest ahtakesest valikust on ta järelikult väljajäänutest parem. Kuidas muidu on võimalik koondisesse pääseda? Sa võid ükskõik kui palju kedagi moosida, kuid ikkagi ei võeta sind koondisesse. Puujalg on väljendina aga puhas emotsionaalne lällamine. Spetsialistide seisukohad on hoopis teised. Ja kui sinu lällamise kõrvale asetada spetsialisti seisukoht, siis võid kümme korda arvata, kes on teemas pädevam.

marconius
18.01.10, 12:52
Kui valik on olnud ahtake, siis sellest ahtakesest valikust on ta järelikult väljajäänutest parem. Kuidas muidu on võimalik koondisesse pääseda? Sa võid ükskõik kui palju kedagi moosida, kuid ikkagi ei võeta sind koondisesse. Puujalg on väljendina aga puhas emotsionaalne lällamine. Spetsialistide seisukohad on hoopis teised. Ja kui sinu lällamise kõrvale asetada spetsialisti seisukoht, siis võid kümme korda arvata, kes on teemas pädevam.

Vähetuntud vutivaatleja
Targutaja

Eks nimi ütleb nii mõndagi...aga spetsialisti arvamust oleme nõus tundide kaupa kuulama:)(tsiteerides Eesti filmiklassikat)

Martin
18.01.10, 13:06
Aitab, Kristen, mis sa tühja vaidled.

naer

Ega mullegi Kristen just tipuründajana süpatiseeri (ees võib Pavel Loskutov ka joosta), kuid ma pole ka treener ja ei oska seega öelda, mis on see X, mida tema puhul hinnatakse. Kuid midagi peab olema, selline vahva kodumaine Phil Neville.

Vähetuntud vutivaatleja
18.01.10, 13:11
Vähetuntud vutivaatleja
Targutaja

Eks nimi ütleb nii mõndagi...aga spetsialisti arvamust oleme nõus tundide kaupa kuulama:)(tsiteerides Eesti filmiklassikat)

Pean sinuga nõustuma. Spetsialisti arvamust olen nõus minagi tundide kaupa kuulama. Ennast ma jalgpallispetsialistiks ei pea ja Kristenit olen näinud ainult väljakul mööda jooksmas. Seda enam usaldan ma neid, kes on palgatud treeneritoolile. Treener ei võta mitte kedagi ilusate silmade pärast kaasa. Kui treener leiab, et Viikmäe on vajalik, siis ma usaldan treenerit, sest ta teab, mida teeb ja ootab.

Samuti ei saa ma sul keelata nimest tõde otsida. Targutaja on mu staatuseks just sinusugustele, kes soovivad midagi, mille kallal hambaid teritada.

magicm
18.01.10, 13:53
Olen ka seda meelt, et midagi Viikmäes ikkagi on. Hea võrdlus oleks võib olla see, kui Kalev kohtus kodus CSKA-ga, saadi küll haledalt lutti, kuid nii mõnelgi korral oldi Sokuga hädas ja Müürsepp kommenteeris seda nii: "Olen tema vastu mänginud ja pealtnäha ei paista temas midagi, kuid sisu temas on, töötleb sul selga ja põlvi nii et vähe pole".
Sama arvan ka Viikmäest, aeglane ja nii mõnegi teise puudujäägiga, on tal kohati sportlasele vajalikku nahaalsust ja külmaverelisust realiseerimisel.

tank
18.01.10, 14:41
Küsime siis nii, et kas Rüütli peaks järgmisi koondisekutseid jagades Viikmäed Kreekasse vaatama minema? Või piisab täiesti sellest, kui Viikmäe 3.liigas väravaid lööb?

Kas Angola sõprusmängule oli mõistlik kutsuda skautidele näitamiseks mees, kelle ambitsiooniks on Kreeka 3.liiga või oleks olnud õigem anda võimalus mõnele noorele vutikoondise õhku nuusutada?

keenjus250
18.01.10, 15:16
pealkirja võiks nüüd õigeks panna

kabanoss
18.01.10, 16:00
Ma olen näiteks päris rahul, et see viikmäe sinna mudaliigasse läks. See annab lootust, et ei pea sellist meest enam koondises kannatama. No lihtsalt paha on vaadata Eesti koondise mänge, kui mingi suvaline tont seal ringi töllerdab ja midagi teha ei oska. Eks ta omal ajal koondises mõned väravad persega on löönud küll, kuid loodetud tasemega meest paraku temast ei ole saanud. Kiirust ei ole, tehnikat ei ole, sööta ei oska, lihtsalt tuiab edasi tagasi, mis iseenesest mõistetavalt on kasutu. Õnneks ründesse koondisel valikut on.

Vähetuntud vutivaatleja
18.01.10, 16:07
Õnneks ründesse koondisel valikut on.

Alles mõned kommentaarid tagasi üks isik väitis, et valik on kesine. Kuidas siis lood ikka on?

kabanoss
18.01.10, 16:18
Saan aru, et istud siin foorumis ja vajutad refreshi, et oma iidolit Viikmäed kaitsta, kuid mis puudutab valikusse, siis tõepoolest sõltub, millise tasemega valikut silmas pidada. Mingeid staarründajaid meil ei ole, kuid kui läheb võrdluseks Viikmäega, siis võib nimedest välja tuua Oper, Saag, Voskoboinikov, Kink, Post, Ahjupera?, Zahhovaiko?, Neemelo?. Eks tagumiste meeste tase on loomulikult kaheldav, kuid viikmäe tase ei ole ju kaheldav ka mitte :D Lisaks on 2-3 noort, kes koondise tasemele veel ei küündi, kuid mõttetus sõprusmängus kogemuse andmine oleks vajalikum, kui härra Kristenile.

kabanoss
18.01.10, 16:19
Aga minu pärast võib selle teema lukku panna ja keskenduda Viikmäe tegemistele nüüd siis juba kreekas, et kas saab palli väravasse ka, või saab kogemata mätta...

karl54
18.01.10, 16:34
Ma olen näiteks päris rahul, et see viikmäe sinna mudaliigasse läks. See annab lootust, et ei pea sellist meest enam koondises kannatama. No lihtsalt paha on vaadata Eesti koondise mänge, kui mingi suvaline tont seal ringi töllerdab ja midagi teha ei oska. Eks ta omal ajal koondises mõned väravad persega on löönud küll, kuid loodetud tasemega meest paraku temast ei ole saanud. Kiirust ei ole, tehnikat ei ole, sööta ei oska, lihtsalt tuiab edasi tagasi, mis iseenesest mõistetavalt on kasutu. Õnneks ründesse koondisel valikut on.

No saa võid hea tundega vaadata kuidas koondises suurepäraselt hakkama saavad Voskobonnikov ja Kink mängivad - Kink on muidu hea aga koondises on ta küll tavaliselt ikka alla igasugust arvestust.

Vähetuntud vutivaatleja
18.01.10, 16:34
Minu poolest võib ka selle arutelu ära lõpetada. Viikmäe ei ole mu eriline lemmik ja minu soov ei ole teda igal juhul koondises näha. Koondises olgu parimad. Minu kriitika oli eelkõige suunatud kodukootud jalgpalliasjatundjate pihta, kes teavad, kuidas tegelikult on. Isegi siis, kui reaalsed argumendid räägivad teist keelt. Kui Viikmäe oleks selline puujalg, nagu siinsed tarkpead silmad kinnigi teavad, siis ei oleks ta mitte Kreeka kolmandas liigas, vaid Eesti kolmandas liigas. Paraku näib, et leidub juhme, kes on nõus puujalaga Viikmäe palkama, kuigi kõik nurgatagused on paremaid jalgpallureid täis, kes ei suuda kohe kuidagi teed välja leida.

Tegelikult on mul hoopis teine unistus. Kui suudaks kogu siinsete kommenteerijate tarkuse ära kasutada, siis oleks Eesti maailmameister.

:D

v50
18.01.10, 16:45
Mina kutsuks Viikmäe asemel Posti, Viikmäe 115 mängu on piisavalt tõestanud.

Siim
18.01.10, 17:10
Ma siin umbes nädalajagu tagasi tegin statistikat ja leidsin, et Viikmäe väravate/mängude suhe on parem kui Voskoboinikovil, Kinkil, Purjel, Saagil ja Neemelol. Zenjovil oli vist etem, loomulikult ka Operil. Mitte, et see väide millelegi pretendeeriks, aga niisama, fooniks.

Kasper
18.01.10, 17:36
Mis te meest kiusate? Vaadake kasvõi seda, kui paljud tipud on oma karjääri lõpuaastatel kuskile soojale maale või lihtsalt mingisesse lambiliigasse pallima läinud, et saaks veel viimased aastad mängust rõõmu tunda ning veidi ka raha tallele panna...

sunnik
18.01.10, 17:48
vähetuntud vutivaatleja, tõstan su auks pöidlad üles! isegi, kui ma kõigega ei nõustu, mis sa kirjutad, siis sa vähemalt tead, mida sa seletad ja teed seda hästi ja argumenteeritult.

...Jumal...
19.01.10, 01:24
Noorematele foorumlastele huvitav tõik, aga nendele kes mäletavad päris pull lugemine. http://www.ohtuleht.ee/index.aspx?id=89169 Pohlak teadis, et Viikmäe suhtles poolpaadialustega :D

"Siinne jalgpallijuht ja Flora president Aivar Pohlak määras vahele jäänud Viikmäele kõhklemata karistuse, mis purjutanut suurt üllatada ei saanud - enam tal koondises ja rohesärgilises klubis kohta ei leidu."
-- Olekski võinud nii jääda, kuigi see hetk oli ta noor ja andekas--

urmar
19.01.10, 01:33
Mida kõike ei viitsita välja otsida. Kui lähtuda artiklist, siis just nüüd tal koondisesse asja ongi, sest kaheksa või rohkemgi aastat on möödas. :)

Felipe
19.01.10, 05:23
Mida kõike ei viitsita välja otsida. Kui lähtuda artiklist, siis just nüüd tal koondisesse asja ongi, sest kaheksa või rohkemgi aastat on möödas. :)

Kristen Viikmäe nime googeldades on see peale wikipediasi esimene asi kohe muide, et välja otsimisega pole siin midagi teha :D

...Jumal...
19.01.10, 14:31
Kristen Viikmäe nime googeldades on see peale wikipediasi esimene asi kohe muide, et välja otsimisega pole siin midagi teha :D

Mulle jäi just see asi meelde, et hommikul vara pidin hakkama Tartust Tallinna "Teeviidale" sõitma ja see oli Eesti Raadio põhiuudis, et jalgpallikoondise ründaja Viikmäe on öösel purjuspäi autoroolis vahele jäänud ja välja heidetud nii Florast, kui ka koondisest. Sel hetkel oli kahju poisist, et Pohlak nii karmilt käitub. Nagu tagantjärgi tuleb tõdeda, siis suurt vahet tegelt ei olnud. Lihtsalt keegi teine oleks saanud üritada väravalöömist.

urmar
19.01.10, 15:13
Mulle jäi just see asi meelde, et hommikul vara pidin hakkama Tartust Tallinna "Teeviidale" sõitma ja see oli Eesti Raadio põhiuudis, et jalgpallikoondise ründaja Viikmäe on öösel purjuspäi autoroolis vahele jäänud ja välja heidetud nii Florast, kui ka koondisest. Sel hetkel oli kahju poisist, et Pohlak nii karmilt käitub. Nagu tagantjärgi tuleb tõdeda, siis suurt vahet tegelt ei olnud. Lihtsalt keegi teine oleks saanud üritada väravalöömist.

Vahet oleks vast niipalju, et tema on 14 korda sisse saanud, tähendab, et oli ikka õige otsus talle andestada. Ma eriti ei usuks seda, et just tema pärast pingile jäänud snaiprid oleksid tema asemel suutnud 14 väravat kokku ära lüüa.

Ja süüdistada saaks teda vaid selles, et ta pole otsustanud lõpetada koondises mängimist. Muu on olnud teiste otsustada ja otsused on siiski üpris õiged olnud. :)

Amadeus
20.01.10, 15:25
Vahet oleks vast niipalju, et tema on 14 korda sisse saanud, tähendab, et oli ikka õige otsus talle andestada. Ma eriti ei usuks seda, et just tema pärast pingile jäänud snaiprid oleksid tema asemel suutnud 14 väravat kokku ära lüüa.

Ja süüdistada saaks teda vaid selles, et ta pole otsustanud lõpetada koondises mängimist. Muu on olnud teiste otsustada ja otsused on siiski üpris õiged olnud. :)

Väravaid peaks tal tänaseks siiski 15 olema juba. Viimati skooris ju Ekvatoriaal-Guinea vastu veel möödunud hooajal. Ja selle näitajaga on ta Operi ja Zelja järel kolmandal kohal uuseesti ajaloos.

Thugie
02.02.10, 13:16
Oli see ta esimene liigamäng uue klubi eest kus värava kohe lõi ?

aanvaller
02.02.10, 14:07
ilusad palmid seal

Mõnuagent 007
02.02.10, 14:15
Oli see ta esimene liigamäng uue klubi eest kus värava kohe lõi ?

Esimeses mängus kõmistas latti ja väravale pihta ei saanud. See-eest esimese mängu võitsid 2:0 vist liigatabeli 2. meeskonna vastu.

plekkpurk
02.02.10, 14:32
Esimeses mängus kõmistas latti ja väravale pihta ei saanud. See-eest esimese mängu võitsid 2:0 vist liigatabeli 2. meeskonna vastu.

Korraks on mingi undamise tunne. Värava osa on ka latt.
Aga nüüd see tema esimene liigavärav oli küll õrnalt tehniliselt asjalik. Pallivõlur, nagu ta on.
Aga kurb on see, et ma ei kujuta isegi ette, mis tase võiks olla seal kolmandas liigas. Keegi on midagigi näinud-kuulnud?

Thugie
02.02.10, 14:40
Korraks on mingi undamise tunne. Värava osa on ka latt.
Aga nüüd see tema esimene liigavärav oli küll õrnalt tehniliselt asjalik. Pallivõlur, nagu ta on.
Aga kurb on see, et ma ei kujuta isegi ette, mis tase võiks olla seal kolmandas liigas. Keegi on midagigi näinud-kuulnud?

Alles hiljuti nägin Kreeka teise liiga mängu. Kolmandast tõusnu ja eelmise hooaja teise liiga 15 klubi. Söötu lükati korrlalikult, tempo oli korralik. Olles näinud ka Rootsi esiliigat võib öelda, et vähemalt need tiimid mängisid paremat vutti, kui Rootsi esiliiga, ehk eks see kolmas seal Rootsi esiliiga tasemel on, ehk vb natuke parem isegi, vähemalt need kes seal promotioni nimel võitlevad.

Mõnuagent 007
02.02.10, 14:41
Viikmäe ise ütles, et tase pole on üsna kesine.

-RoMaRiO-
02.02.10, 14:45
Näeb välja nagu Eesti meistriliiga, aga vähemalt on soe.

Mõnuagent 007
02.02.10, 14:50
Näeb välja nagu Eesti meistriliiga, aga vähemalt on soe.

Ja saab palka.

gunnar1
02.02.10, 14:53
Alles hiljuti nägin Kreeka teise liiga mängu. Kolmandast tõusnu ja eelmise hooaja teise liiga 15 klubi. Söötu lükati korrlalikult, tempo oli korralik. Olles näinud ka Rootsi esiliigat võib öelda, et vähemalt need tiimid mängisid paremat vutti, kui Rootsi esiliiga, ehk eks see kolmas seal Rootsi esiliiga tasemel on, ehk vb natuke parem isegi, vähemalt need kes seal promotioni nimel võitlevad.

Promo missugune kuskil karjamaal mängivatele külasatsidele ..:)
Ilmselt on nüüd Viikmäel jälle koondisekutset oodata.... :(

überalles
02.02.10, 17:30
ei tasu viikmäega pahandada. ta on jalkas oma tipu saavutanud ja kui mäng on südames, miks siis mitte soojal maal veel raha teenida. usun, et ta seal üle küla poiss ja tunneb ennast hästi:)
ja kui kutsutaksegi koondisse, siis ei saa selles ju mängijat süüdistada, pigem peatreeneri suhtes oma arvamust jagada

budu
17.02.10, 21:46
Kuidas Eesti esiründajal seal maal ka läinud on?

cáñamo
17.02.10, 21:52
Kuidas Eesti esiründajal seal maal ka läinud on?

Puhkab valikmänguteks, vaja ju head puhanud ründajat.

IndrekL
18.02.10, 18:08
"Tahaksin ... tõsisemaks mängumeheks saada veebruaris."

Pool veebruari möödas - nüüd peaks Kristen juba veidi tõsisem olema.

dnb
18.02.10, 19:55
enam naljaga ei võtagi mängu?

metssiga
07.04.10, 00:20
no kui tõsine mängumees on? seal liiga käib? ja palju superkangelane väravaid löönud on, temasugusel klassiga internatsionaalil ei tohiks ju see eriline asi seal tesi kottida olla või mis?

urmar
07.04.10, 00:32
no kui tõsine mängumees on? seal liiga käib? ja palju superkangelane väravaid löönud on, temasugusel klassiga internatsionaalil ei tohiks ju see eriline asi seal tesi kottida olla või mis?

räägivad, et üle 20 on juba löönud. :p

doksik
07.04.10, 09:35
Alates novembrist on mees löönud täpselt 1 värava:D

kabanoss
07.04.10, 10:53
ohoh, loodame, et ta ikka endiselt koondise nimekirjas ja suudab näidata samasugust minekut.

oku
07.04.10, 16:08
Alates novembrist on mees löönud täpselt 1 värava:D

Tiim on mänginud Viikmäe sealoleku ajal 9 mängu ja üsna kesiselt. Mitmes mängus Viikmäe pärast esimest kahte mängu on väljakul olnud, ma paraku ei tea.

metssiga
07.04.10, 16:57
tundub, et siis ikka lammutab, nagu kombeks juba saanud on!

budu
30.05.10, 23:17
Millega siis Viikmäe Kreekas lõpuks hakkama sai ja mitmendaks klubi jäi?Kas ikka Teever nii väga tahab sinna minna?

Mister
30.05.10, 23:21
1 värav jäi tema arvele. Rohkem küll välja ei lugenud kuskilt.

Tommy
31.05.10, 09:30
1 värav Kreeka III liigas Eesti koondise ründajalt. Ma lootsin, et ta ikka seal lammutama hakkab.

MihkelHK
31.05.10, 09:32
Tase oli nii madal, et motivatsiooni oli raske leida.

jansa
31.05.10, 12:01
Tase oli nii madal, et motivatsiooni oli raske leida.

..nagu Vunk Martinil Eestis..paraku istub uue hingamise ja motivatsiooni palli edasimängida leidnud pallivõlur Rootsis pingil (kui sinnagi pääseb)

jakobson3
12.08.10, 23:33
ma ei tea kas tegmyst on naljaga aga wikipedias on m2rgitud tema klubiks mitte v2ga n5rk kreeka sats PAUK F.C.

kahtlane tundub

Epic
12.08.10, 23:38
ma ei tea kas tegmyst on naljaga aga wikipedias on m2rgitud tema klubiks mitte v2ga n5rk kreeka sats PAUK F.C.

kahtlane tundub

Eesti wikipedia ftw!

Jasper
13.08.10, 00:02
http://www.youtube.com/v/kFBDn5PiL00

författare
20.08.10, 00:48
üks parimaid asju mida ma üle pikka aja näinud olen.

Jaak
18.10.10, 22:47
Kas Viikmäe jätkab ka see hooaeg Kreekas?

oku
21.10.10, 01:24
megagossip: Viikmäe oli täna Planet Spordis. Tean, et Flora tegi kunagi füüsilist seal.

Premium
21.10.10, 01:46
see oleks superuudis!! kodumaa parim poeg naasemas kodumaale!!!!

magicm
21.10.10, 02:29
see oleks superuudis!! kodumaa parim poeg naasemas kodumaale!!!!

Iroonia irooniaks, kuid tegemist ongi taasiseseisvumisaja topskooreriga number 3.

khristo
22.10.10, 13:36
Iroonia irooniaks, kuid tegemist ongi taasiseseisvumisaja topskooreriga number 3.

see on juba saatuse iroonia

Mõnuagent 007
22.10.10, 13:43
Viikmäe on juba mõned nädalad Eestis. Palgaprobleemide tõttu ei pidanud vajalikuks enam Kreekas möllata. Olla saanud ainult kolme kuu palgad kätte selle aja jooksul ja nii läks. Jaanuarist hakkab uut klubi otsima.

MihkelHK
22.10.10, 20:07
Viikmäe on juba mõned nädalad Eestis. Palgaprobleemide tõttu ei pidanud vajalikuks enam Kreekas möllata. Olla saanud ainult kolme kuu palgad kätte selle aja jooksul ja nii läks. Jaanuarist hakkab uut klubi otsima.

Võibolla saab Säästumarketisse turvameheks, muid pakkumisi vaevalt keegi teeb.

sherf
22.10.10, 20:10
No kui tahaks, siis Eestisse kuskile Transi või Kaljusse ikka saaks.

sunnik
05.12.10, 03:29
http://www.youtube.com/v/JGzppX8o86s

Kaspy
05.12.10, 08:29
Üleasted olid nii kiirelt tehtud et pidi videosse aeglustusega panema?

aanvaller
05.12.10, 09:24
oleks ma ise noorem siis ma ei suudaks küll vastu panna.. need üleasted ja kõik..jumalik

Martin
05.12.10, 10:02
Üleasted olid nii kiirelt tehtud et pidi videosse aeglustusega panema?

Miks sa arvad, et need aeglustusega on?

Aga video suurim mure: mis trenni? Ehk mis klubi, kus ja kuidas. Mingi kontakt?

Ertai
05.12.10, 11:10
Miks sa arvad, et need aeglustusega on?

Aga video suurim mure: mis trenni? Ehk mis klubi, kus ja kuidas. Mingi kontakt?

+1

ei saanud ka mina aru, kuhu trenni kutsutakse :)

Premium
05.12.10, 18:15
Kristen Viikmäe Jalgapallikool

budu
05.12.10, 20:39
Kristen Viikmäe Jalgapallikool

mida seal õpetatakse siis?kuidas mitte väravaid lüüa?

Thugie
05.12.10, 21:24
Kuule foorumi Viikmäe, mõnikord jäta postitamatta.

Bobik
05.12.10, 22:09
Saan aru, et kõigile koondist üle saja korra esindanud mängijatele tehakse lahkumismäng. Millal Viikmäe kord on? Või käibki see valik selle järgi, kelle nägu rohkem meeldib?

Ertai
05.12.10, 23:31
usun, et tehakse küll, et miks üldse põed? :)
Ilmselgelt pole Viikmäe veel koondisega lõpparvet teinud ! ;)
sp ka pole lahkumismängu.

budu
20.12.10, 22:23
Teie küsimustele on vastamiseks nõusoleku andnud Kristen Viikmäe!Küsimused saata budulojus@hotmail.com ja kindlasti enne küsimust märkida ka mängija nimi kellele see küsimus on mõeldud.Küsimusi saab esitada kuni 25nda detsembrini!Küsimusi võib saata ka PM kaudu

ROOTSI KUNN
21.12.10, 23:11
Kui minu juuresolekul keegi Viikmäe kohta sitasti ütleb siis planeerige omale pikem haiglaravi .

ericbana
21.12.10, 23:14
Kui minu juuresolekul keegi ütlenb, et Viikmäest saab veel asja, naeran ma ta välja. Toksigu kuskib soojal maal, aga koondisele see mees vajalik ei ole.

ROOTSI KUNN
21.12.10, 23:17
Kui minu juuresolekul keegi ütlenb, et Viikmäest saab veel asja, naeran ma ta välja. Toksigu kuskib soojal maal, aga koondisele see mees vajalik ei ole.
Tappa saad raibe ! :) Nii nagu su koondiski .

rallikas
21.12.10, 23:30

Ja sinu koondis ei saa? naljamees...

ericbana
21.12.10, 23:33

Häid jõule ja kena uut aastat sullegi, Kunn. ;)

Mehhakas
22.12.10, 01:48
Ja sinu koondis ei saa? naljamees...

Kunni koondis on Flora ja nemad ei kaota kunagi

Kaspy
22.12.10, 07:48
Kui minu juuresolekul keegi Viikmäe kohta sitasti ütleb siis planeerige omale pikem haiglaravi .

Kui orientiiriks võtta su liigutused Triobeti fänniturniiril, siis suuremat koslepit küll karta ei tohiks.

jansa
22.12.10, 10:12
Kui orientiiriks võtta su liigutused Triobeti fänniturniiril, siis suuremat koslepit küll karta ei tohiks.

..Kunn harrastas paar nädalat Tais tai-poksi, tai-chid ja tai-kwondood nii et värisege :)

Sen
22.12.10, 10:58
..Kunn harrastas paar nädalat Tais tai-poksi ja wu-shud nii et värisege :)

Justnimelt, banasid ja kaspysid keerutab ta ühe sõrmega.
Mis puudutab aastalõputurniiri siis ilmselgelt oli tegu ületreenitusega. Järgmine aasta oleme targemad, loodame et mind ei vallandata.
Pisipilt treeningust Taimaal.
http://www.upload.ee/thumb/1000620/IMGP2471.JPG
http://www.upload.ee/thumb/1000628/IMGP2470.JPG

Kaspy
22.12.10, 12:43
Mis puudutab aastalõputurniiri siis ilmselgelt oli tegu ületreenitusega. Järgmine aasta oleme targemad, loodame et mind ei vallandata

Jätsite Taimaale nii omased taastumisvõimalused kasutamata?

ROOTSI KUNN
22.12.10, 16:29
Kaspy ,kuramus noh ,kas nüüd usud ,et me ei käinud Tais niisama vanu konte soojendamas vaid tegemist oli tõsise treeninglaagriga . Treener on kõik isegi salvestanud. Annan talle veel ühe võimaluse järgmisel talvel ja aasta pärast peavad tulemused silmaga näha olema.

17
22.12.10, 21:02
Kristen möllas täna aastalõputurniiril nagu keravälk, tagus Haiba eest kolmandas liigas mängiva Tondi võrku koguni kolm palli!

dareth
23.12.10, 02:02
Kristen möllas täna aastalõputurniiril nagu keravälk, tagus Haiba eest kolmandas liigas mängiva Tondi võrku koguni kolm palli!

Kurat, ma just mõtlesin lehe laadimise ajal, et siit tuleb midagi mõistlikku infot, aga ei, trollid on oma mune ka siia hauduma tulnud.

lennu
23.12.10, 09:48

Ka Kristeni meeskonnakaaslane Jarmo Ahjupera oli eile hoos, Kui Viikmäe paistis silma palli ülehoidmise ja edvistamisega, siis Ahjupera maru täpse vasuriga. No tõesti, jube täpne löök oli! Kolme mängu peale saadi paraku ainult üks võit.

Teine huvitav meeskond sellel (III liiga II) turniiril oli Põltsamaa Tervis, kus mängisid nt Anniste, Taska, Kaukvere, Kuus, Šenjes jt. Aga ka nemad ei saanud alagrupist edasi.

zip
27.12.10, 00:23
Kui Viikmäe hoos oli, kas on ka siis võimalust tulevikus teda koondises näha?
5-4-1 formatsioonis tipuründaja või äärepoolkaitsja näiteks?Ega selliseid pommitajaid meil palju pole, kindel põhimees tulevastes mängudes.

Iceman
27.12.10, 00:29
Mis teil viga on? Teda on juba küll mõnitatud, ehk aitab juba.

Mõnuagent 007
27.12.10, 09:29

Viikmäel on nii kena naine lihtsalt, et raisk, vihaseks ajab!!!

-RoMaRiO-
27.12.10, 11:01

Esimene asjalik postitus jäämehelt?

zip
27.12.10, 20:08
http://www.youtube.com/v/JGzppX8o86s
Natuke väravaid ka oskuste kõrvale.

Blue Moon
27.12.10, 21:26
Parimatelt treeneritelt välismaalt :naer5: :ham8: :naer4:

kangura
28.12.10, 01:55
ma ei saa aru miks mõnitatakse meest, kes püüab oma kogemusi edasi anda teistele...

Iceman
28.12.10, 03:20
Tundub, et osadel pole elu väljaspool foorumit, siis vaja kedagi mõnitada ja postituste arvu suurendada endal.

btw kas Viikmäe mängib ikka selles Kreeka klubis?

Tofoa
28.12.10, 03:36
Tundub, et osadel pole elu väljaspool foorumit

http://c1.ac-images.myspacecdn.com/images01/39/l_0655bdb74952428b3435e274256f7dbc.jpg

masturr
03.01.11, 20:19
Tundub, et osadel pole elu väljaspool foorumit, siis vaja kedagi mõnitada ja postituste arvu suurendada endal.

btw kas Viikmäe mängib ikka selles Kreeka klubis?

Kristen Sina?

Iceman
08.01.11, 23:40
Ei tea kas Viikmäe tuli jäädavalt eestisse tagasi ja suundus Paidesse?

Täna igatahes sõprusmängus Levadia - Paide mängis ta Paide eest ja tegi kübaratriki. Üsna tore oleks, kui ta jääkski Paidesse.

zaz
09.01.11, 00:08
Kui ta siin trenni kutsub siis vaevalt ta jah kuhugi enam liigub...
Motivatsiooni olemasolul oleks MLile kindlasti kasulik, kui ta mängiks siin.

aanvaller
09.01.11, 00:21
Ilvese kampaania, Talendid Koju on ennast õigustanud

Mister
09.01.11, 19:58
http://ohtuleht.ee/index.aspx?id=409769

Viikmäe natukene tulevikuplaanidest

dnb
09.01.11, 21:54
Juba septembris lahkus Panegaliosest ja meie saame seda alles nüüd teada.

Kasper
10.01.11, 00:41
Seda lugedes tundub, et suhtumise tõttu võis elus nii mõndagi saavutamata jääda...

Mõnuagent 007
10.01.11, 09:31
Juba septembris lahkus Panegaliosest ja meie saame seda alles nüüd teada.

Noh, meie igatahes teadsime.

magnisco
10.01.11, 11:07
Miks see teema nimi siis siuke on?

marconius
27.01.11, 14:46
http://sport.postimees.ee/?id=378775

õu jee...

aanvaller
28.01.11, 21:06
kaljusse..

k2bo
28.01.11, 21:38
Vägev, elaks Tallinnas, käiks vast isegi mängudel..

budu
09.10.12, 20:58
See hooaeg jääb siis viimaseks. Eesti meistriliiga valguses küll suur kaotus aga üldiselt pigem mitte

magicm
09.10.12, 22:05
Avastasin suhteliselt huvitava statistilise tulemi. Viikmäe koondisesaldo 114 mängu ja 15 väravat. Voskoboinikov 33 + Ahjupera 17 + Neemelo 21 + Saag 43 võrdub samuti 114 mängu, ainult, et väravaid neil nelja peale 8!. Ja lisaks veel väike mõtteline fakt, et taasiseseisvumisaja resultatiivsustabeli neljas liitus koondisega 1997. aastal.
Kõike head edaspidiseks, Viikmäe ja tänud tehtud töö eest.

Tom K
09.10.12, 22:22
Natuke kohatu võrrelda, kuna vähemalt Saagil peaksid enamus mängud olema 5-15 min pikkused hilised vahetused.

Bobik
09.10.12, 22:34
Ei ole midagi kohatu võrrelda. Viikmäe on samuti pool ajast olnud Operi ja Zelinski varjus.
St. tihti sekkus ka vahetusest.

Vahel mulle tundub, et noorematel foorumikasutajatel puudub igasugune lugupidamine vanemate koondisemängijate ees. Oper kanti juba aastaid tagasi maha, sama suhtumine on tabanud nii Reimi kui mitmeid teisi. Ometi on nad olnud omal kümnendil asendamatud mängumehed. Ei pea siinkohal kedagi konkreetset silmas, lihtsalt üldmulje selline.

metssiga
09.10.12, 22:44
ei old see viikmäe eriline asi toonagi. kahjuks jah valik oli veel väiksem, kui nüüd. pmst poldki peale nende kolme, keda mainiti võttagi. aga see pold viikmäe süü muidugi.

Nahkpea
09.10.12, 23:06
ei old see viikmäe eriline asi toonagi. kahjuks jah valik oli veel väiksem, kui nüüd. pmst poldki peale nende kolme, keda mainiti võttagi. aga see pold viikmäe süü muidugi.

Thordarson hindas Viikmäed väga, eriti kui just sellist musta töö tegijat. Nii et noh, eks see kõik on alati maitseküsimus - kellele ema, kellele tütar. Mingi staar pole ta ju tõesti kunagi olnud, aga korralik mängija siiski.

Zigmaister
09.10.12, 23:19
Thordarson hindas Viikmäed väga, eriti kui just sellist musta töö tegijat. Nii et noh, eks see kõik on alati maitseküsimus - kellele ema, kellele tütar. Mingi staar pole ta ju tõesti kunagi olnud, aga korralik mängija siiski.

http://ohtuleht.ee/495244

Mis seal ikka, kahju. Üks legend jälle vähem.

Kutt
10.10.12, 01:01
Keegi kellel aega ja viitsimist võiks 114 mängu koondise eest kuid siiski nii mõnelegi suht puise mängijana meelde jäänud viikmäe kohta teha mingi kokkuvõtte, klubid kus mänginud, milliste klubidega seostatud jne (just vanu artikleid välja otsida vms) :)

marcello
10.10.12, 11:24
Hetkel pole 2013 ühtegi kodust sõprusmängu veel välja kuulutatud ja võõrsil ju lahkumismängu ikka ei tee. Tooge mingi kiribati siis lõpetab karlääri akki skoorides