320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kust võiks leida Manu uut väravavahti?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kust võiks leida Manu uut väravavahti?

    Ma ei taha küll selle teemaga õelda et Manchester-Unitedil poleks hetkel goalkeeperit,aga kindlasti on neil põhjendus miks Roy Carrolli asemel on nüüd väravas Tim Howard,kumbki mees pole näidanud eriti häid väravavahi oskusi.Carroll lasi teises mängus Lyoni vastu sisse ülilihtsa värava.Pall oli juba käes aga ikka veeres võrku,Howard seevastu mängib lihtsalt väga ebastabiilselt.Manul olid vahepeal läbirääkimised hetkel Fulhami väravat kaitsnud Edwin van Der Sariga kuid nüüd on jäänud asi unarusse. ma ei tea kas see uudis vääriks eraldi teemat või mitte,aga ma tahks teada mida teie sellest loost arvate ja kas Carroll ning Foward on ikka väärilised kaitsma selleise tipptiimi nagu Man.Unitedi väravat aga õelge täitdsa vabalt mis te sellest va loost ka arvate.

    #2
    Vastus teemale \'Kust võiks leida Manu uut väravavahti?\'

    ManU oli kunagi Mart Poomi tahtnud peaaegu endale saada isegi ju vist nagu või nii...

    Aga nüüd pakun lahenduseks Arturit. Soov olevat olemas, vähemalt ühepoolne...

    Kommentaar


      #3
      Vastus teemale \'Kust võiks leida Manu uu

      Algselt postitas rooney22
      Kas sa seda juttu ManU teemasse ei taha panna??
      Ja veel, et kas sa kirjutad igasse foorumisse sama teksti?

      Kommentaar


        #4
        Vastus teemale \'Kust võiks leida Manu uut väravavahti?\'

        Algselt postitas skint
        Aga nüüd pakun lahenduseks Arturit. Soov olevat olemas, vähemalt ühepoolne...
        Arturil läheks ju kuratlikult raskeks kui Boltoni härjad karistusalasse sisse sõidavad.

        Aga ManU väravavahiprobleeme võiks ja peaks klubi ametlikus teemas edasi arutama. Soovitan ka teema algatajal sinna üle kolida.
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          #5
          Vastus teemale \'Kust võiks leida Manu uut väravavahti?\'

          Algselt postitas rooney22

          aga õelge täitdsa vabalt mis te sellest va loost ka arvate.
          Mina arvan et see on tõesti igavene jama ja muret on sellega nüüd kevadel, kui igasugu põõsaste lõikamine ja lillede istutamine ja väetamine ja muu ka käsil on, ikka omajagu. Ma oleks ise reedel peaaegu samamoodi tahtnud küsida, aga ei julgenud.
          Nüüd on siis see tehtud, õnneks.
          Aga miks küll teised nii leigelt suhtuvad sellesse probleemi. Ma tean, et näiteks Raix ei saanud magadagi peale nädalavahetuse mängu korralikult seetõttu, et see va väravavahi probleem pani lihtsalt muretsema. Muudkui vähkres ja nii...

          Kõike kaunist!

          Kommentaar


            #6
            Vastus teemale \'Kust võiks leida Manu uut väravavahti?\'

            väravast

            Kommentaar


              #7
              Vastus teemale \'Kust võiks leida Manu uut väravavahti?\'

              Algselt postitas -Antz-
              Ma tean, et näiteks Raix ei saanud magadagi peale nädalavahetuse mängu korralikult seetõttu, et see va väravavahi probleem pani lihtsalt muretsema. Muudkui vähkres ja nii...
              miks te arvate, et teie eraelulised probleemid kõikidele foorumlastele huvi pakuvad? :P

              aga muidu on tore, et laps-ullikesi ikka foorumisse juurde sigineb, ongi juba pikka aega vaikus olnud. Nüüd võiks rooney22 tubalaga kokku siduda ja vastuvett ujuma panna, siis tore vaadata...
              We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

              Kommentaar


                #8
                Vastus teemale \'Kust võiks leida Manu uut väravavahti?\'

                Mingid jutud ju Iker Casillasest liiguvad :P
                LiverpoolFC

                Kommentaar


                  #9
                  Vastus teemale \'Kust võiks leida Manu uut väravavahti?\'

                  kas selleks oli uut teemat vaja
                  eks te kuskilt kobakäppade maalt ta leiate ( pada sõimab katelt )

                  Kommentaar


                    #10
                    Vastus teemale \'Kust võiks leida Manu uut väravavahti?\'

                    Algselt postitas -Antz-


                    Algselt postitas rooney22

                    aga õelge täitdsa vabalt mis te sellest va loost ka arvate.
                    Mina arvan et see on tõesti igavene jama ja muret on sellega nüüd kevadel, kui igasugu põõsaste lõikamine ja lillede istutamine ja väetamine ja muu ka käsil on, ikka omajagu. Ma oleks ise reedel peaaegu samamoodi tahtnud küsida, aga ei julgenud.
                    Nüüd on siis see tehtud, õnneks.
                    Aga miks küll teised nii leigelt suhtuvad sellesse probleemi. Ma tean, et näiteks Raix ei saanud magadagi peale nädalavahetuse mängu korralikult seetõttu, et see va väravavahi probleem pani lihtsalt muretsema. Muudkui vähkres ja nii...

                    Kõike kaunist!
                    Krt kahju kohe, sest Raixist...ise nii tubli noormees ja peab ennast sellise murega vaevama....nii kahju :P
                    Ma rahunen kohe...ja näed ma olengi nüüd rahulik.

                    Kommentaar


                      #11
                      Vastus teemale \'Kust võiks leida Manu uut väravavahti?\'

                      mööblipoest. diivanilaud passiks ka paremini kui need 2 klouni

                      Kommentaar


                        #12
                        Vastus teemale \'Kust võiks leida Manu uut väravavahti?\'

                        Algselt postitas eston maravilha


                        mööblipoest. diivanilaud passiks ka paremini kui need 2 klouni
                        look who\'s talking :P

                        Kommentaar

                        Working...
                        X