PDA

View Full Version : Kust võiks leida Manu uut väravavahti?

rooney22
13.04.05, 18:08
Ma ei taha küll selle teemaga õelda et Manchester-Unitedil poleks hetkel goalkeeperit,aga kindlasti on neil põhjendus miks Roy Carrolli asemel on nüüd väravas Tim Howard,kumbki mees pole näidanud eriti häid väravavahi oskusi.Carroll lasi teises mängus Lyoni vastu sisse ülilihtsa värava.Pall oli juba käes aga ikka veeres võrku,Howard seevastu mängib lihtsalt väga ebastabiilselt.Manul olid vahepeal läbirääkimised hetkel Fulhami väravat kaitsnud Edwin van Der Sariga kuid nüüd on jäänud asi unarusse. ma ei tea kas see uudis vääriks eraldi teemat või mitte,aga ma tahks teada mida teie sellest loost arvate ja kas Carroll ning Foward on ikka väärilised kaitsma selleise tipptiimi nagu Man.Unitedi väravat aga õelge täitdsa vabalt mis te sellest va loost ka arvate.

skint
13.04.05, 18:15
ManU oli kunagi Mart Poomi tahtnud peaaegu endale saada isegi ju vist nagu või nii...:sega2:

Aga nüüd pakun lahenduseks Arturit. Soov olevat olemas, vähemalt ühepoolne...

siimsorokin
13.04.05, 18:19
Algselt postitas rooney22

Kas sa seda juttu ManU teemasse ei taha panna??
Ja veel, et kas sa kirjutad igasse foorumisse sama teksti?

mcnamara
13.04.05, 18:20
Algselt postitas skint
Aga nüüd pakun lahenduseks Arturit. Soov olevat olemas, vähemalt ühepoolne...

Arturil läheks ju kuratlikult raskeks kui Boltoni härjad karistusalasse sisse sõidavad.

Aga ManU väravavahiprobleeme võiks ja peaks klubi ametlikus teemas edasi arutama. Soovitan ka teema algatajal sinna üle kolida.

-Antz-
13.04.05, 18:26

aga õelge täitdsa vabalt mis te sellest va loost ka arvate.

Mina arvan et see on tõesti igavene jama ja muret on sellega nüüd kevadel, kui igasugu põõsaste lõikamine ja lillede istutamine ja väetamine ja muu ka käsil on, ikka omajagu. Ma oleks ise reedel peaaegu samamoodi tahtnud küsida, aga ei julgenud.
Nüüd on siis see tehtud, õnneks.
Aga miks küll teised nii leigelt suhtuvad sellesse probleemi. Ma tean, et näiteks Raix ei saanud magadagi peale nädalavahetuse mängu korralikult seetõttu, et see va väravavahi probleem pani lihtsalt muretsema. Muudkui vähkres ja nii...

Kõike kaunist! ;)

mömm
13.04.05, 18:37
väravast;)

fitti
13.04.05, 18:37
Algselt postitas -Antz-
Ma tean, et näiteks Raix ei saanud magadagi peale nädalavahetuse mängu korralikult seetõttu, et see va väravavahi probleem pani lihtsalt muretsema. Muudkui vähkres ja nii...

miks te arvate, et teie eraelulised probleemid kõikidele foorumlastele huvi pakuvad? :P

aga muidu on tore, et laps-ullikesi ikka foorumisse juurde sigineb, ongi juba pikka aega vaikus olnud. Nüüd võiks rooney22 tubalaga kokku siduda ja vastuvett ujuma panna, siis tore vaadata...

Anfield
13.04.05, 19:36
Mingid jutud ju Iker Casillasest liiguvad :P

malagar
13.04.05, 19:40
kas selleks oli uut teemat vaja :D
eks te kuskilt kobakäppade maalt ta leiate ( pada sõimab katelt :) )

Kent
13.04.05, 21:18
Algselt postitas -Antz-

aga õelge täitdsa vabalt mis te sellest va loost ka arvate.

Mina arvan et see on tõesti igavene jama ja muret on sellega nüüd kevadel, kui igasugu põõsaste lõikamine ja lillede istutamine ja väetamine ja muu ka käsil on, ikka omajagu. Ma oleks ise reedel peaaegu samamoodi tahtnud küsida, aga ei julgenud.
Nüüd on siis see tehtud, õnneks.
Aga miks küll teised nii leigelt suhtuvad sellesse probleemi. Ma tean, et näiteks Raix ei saanud magadagi peale nädalavahetuse mängu korralikult seetõttu, et see va väravavahi probleem pani lihtsalt muretsema. Muudkui vähkres ja nii...

Kõike kaunist! ;)

Krt kahju kohe, sest Raixist...ise nii tubli noormees ja peab ennast sellise murega vaevama....nii kahju :P

eston maravilha
13.04.05, 21:19
mööblipoest. diivanilaud passiks ka paremini kui need 2 klouni

Epic
13.04.05, 22:41
Algselt postitas eston maravilha

mööblipoest. diivanilaud passiks ka paremini kui need 2 klouni

look who\'s talking :P