320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Halloween

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Halloween

    Kurat ma ei saa aru, mis jama sellega on, et telekas jooksevad mingid halloweeni reklaamid. Eestil ei ole halloweeniga mitte mingisugust pistmist ja ma ei saa aru, miks näiteks \"Karnevali\" poe omanikud üritavad meile mingeid halloweeni kostüüme pähe määrida. Kas Mardi- ja Kadripäevast jääb väheks??
    Sama lugu on ka Valentini ehk Sõbrapäevaga. Seegi ju puha välismaa püha. Kuigi sellel on väikegi mõte, käib ikka pinda, et selle pealt üritatakse ainult teenida. Jõuludest ei hakka rääkimagi. need on juba ammu täiesti kommertsiks läinud. Mina isiklikult ei ole juba mitu aastat väljaspool kooli jõulukinke teinud.

    #2
    ma pole küll eriti tähele pand, et keegi eestis mardi ja kadripäeva tähistaks a jaanipäev on küll normaalne ja puhtalt MEIE oma. need hällõuviinid ja valentiinid jätavad suht külmaks. las need siis tähistavad neid, kes vajalikuks peavad, inimesed nagu meiegi.
    Mamps on tubli, nii päeval laudas kui ka õhtul klubist tulles hilja..

    Kommentaar


      #3
      Eelmine aasta juhtus siuke asi, et Mardipäeval tulid naabri lapsed lauluga ukse taha ja nõudsid head-paremat. Ma olin üksi kodus ja nagu ebaviisakas ei tahtnud ka olla. loomulikult olin ära unustanud, mis päev on ja polnud mul neile miskit head anda. Suure vaevaga leidsin kuskilt riiulinurgast mingi vana kommipaki, mis läkski neile. Vähemalt olin viisakas!

      A mu sõber lõi näiteks kohe ukse kinni, kui tal sarnane situatsioon oli.

      Kommentaar


        #4
        Mul oli eelmine mardipäev sama asi.Ema töökaaslase lapsed tulid ukse taha ja ma olin ära unustanud mis päev oli,head et paar närust küpsist oli.Head et neid rohkem ukse taha ei roninud,muidu oleks vist tõesti ukse kinni löönud.Aga eks sai ka ise kunagi niimoodi komme lunitud!
        C’mon Man United!!!

        Kommentaar


          #5
          tegelt hällõuviinis on vist selline komme, et kui kommi ei saa võib näituseks aknad sisse loopida kiviga. pärsi tore asi see hällõuviin kui mõtlema hakata...
          Mamps on tubli, nii päeval laudas kui ka õhtul klubist tulles hilja..

          Kommentaar


            #6
            Korraldage jalkamäng Helloweeni kostüümides see peax andma kõneainet ja mine tea äkki kasvab sellest välja traditsioon.
            Jalgpallihaigla liige.

            Kommentaar


              #7
              minu arust on halloween lihtsalt hea ettekääne läbustamiseks
              kõike, mida te ütlete võidakse kasutada kohtus teie vastu...

              Kommentaar


                #8
                Halloween on lihtsalt üks ajudeta eestlaste põhjus joomiseks - samaväärne on näiteks läbustada selle puhul et täna on selle nädala viimane kolmapäev

                Kommentaar


                  #9
                  Naljakas on hommikul kostüümis ärgata?
                  Jalgpallihaigla liige.

                  Kommentaar

                  Working...
                  X