PDA

View Full Version : Eesti klubid Eurosarjades

kaala
17.04.05, 00:48
Intertoto Cup :

JK Narva Trans V Belgium 3
If Round 2 : v Switzerland 1
If Round 3 : V France 1

First Round : First leg: 18/19 June Second leg: 25/26 June
Second round : First leg: 2/3 July Second leg: 9/10 July
Third round : First leg: 16/17 July Second leg: 23 July

rohkem asjast siin (http://www.uefa.com/competitions/IntertotoCup/news/Kind=1/newsId=294422.html)

UEFA cup :

FC TVMK Tallinn
FC Flora Tallinn

Champions League eelvoor:

Levadia Tallinn

kui kolmandasse ringi peaksime intertotos jõudma, oleks prantsusmaa esimesega päris tore kohtuda:)

Martin
17.04.05, 00:51
Algselt postitas kaala
kui kolmandasse ringi peaksime intertotos jõudma, oleks prantsusmaa esimesega päris tore kohtuda:)
Sa ikka mõistad, et tegemist on esimese klubiga, kes Inter-Totos mängib? Ehk siis Prantsusmaa paremuselt kuskil kaheksas-kümnes või nii.

eston maravilha
17.04.05, 01:12
st-etienne\'i mängu läheks hea meelega vaatama

kertz12
22.04.05, 20:01
kas levadia p22seb meistrite liiga eelringidest edasi. Loodame et Zelinski andis Levadiale j6udu juurde.

Anfield
22.04.05, 20:55
Algselt postitas kertz12

kas levadia p22seb meistrite liiga eelringidest edasi. Loodame et Zelinski andis Levadiale j6udu juurde.

seda jõudu oleme juba paar kuud näinud ;)

Villem
23.04.05, 10:39
Kahjuks jah pole Zelinski Levadias ennast seni veel leidnud ja kõvasti kolle kõmmutanud nagu tema vanadel headel aegadel :). Aga siiski respect Zelinskile ja loodan, et ta vorm tõuseb täpselt C.League jaoks haripunkti!

nr 10
23.04.05, 15:06
Algselt postitas Villem

Kahjuks jah pole Zelinski Levadias ennast seni veel leidnud ja kõvasti kolle kõmmutanud nagu tema vanadel headel aegadel :). Aga siiski respect Zelinskile ja loodan, et ta vorm tõuseb täpselt C.League jaoks haripunkti!ei taha midagi halvasti öelda...endale meeldis ka hr zelinski,aga arvan,et tema ajad on möödas...kingime ratta ja las ta olla

marcello
24.04.05, 03:16
Jorhil pole rattaga midagi teha,pigem juba hantlid siis

bomb
25.04.05, 15:10
Transil vist ei ole Belgia meeskonna vastu head lootused, kuna sealne tase on ikkagi ühtlaselt tugev. Aga vaatame mida toovad teised loosimised Eesti klubidele. LOODAN, ET FLORA saaks oma needusest lahti Eurosarjadest. :õnnelik:

sander
27.04.05, 20:31
Minu teada ei ole veel teada kes Eestit Intertotos esindab, kui Trans tuleb karikavõitjaks on nad UEFA sarjas ja Flora Intertotos, sama on kui Trans jõuab finaali ja Flora kaotab poolfinaalis.

Oll
01.05.05, 13:32
Kas keegi teadjamees viitsiks lühidalt seletada või anda mingi link, kuidas Eesti klubid erinevatesse sarjadesse saavad?

sander
29.05.05, 16:45
Ei teadnud kuhu mujale seda panna, aga leidsin lingi Kubok Sodruzestva tulemustega ja koosseisudega selle turniiri algusest alates. Võib-olla on see kusagile mujale juba pandud sellisel juhul vabandused. Huvitav on vaadata mis koosseisus meeskonnad n. 1993. aastal mängisid, n. Reim Norma koosseisus. http://www2.omnitel.net/almis/exusssrcup.html#

ROOTSI KUNN
15.07.05, 10:56
Esimesele raundile võib siis joone alla tõmmata. Kõik meie klubid on eelringides oma esimese mängu mänginud ja vastupidiselt enamiku ennustustele edukalt ,kui mitte öelda isegi väga edukalt.
See ei saa enam juhus olla .kui Meistriliiga kolm parimat(eemise aasta põhjal) kolmest mängust ühtegi ei kaota ,kusjuures vastasteks polnud mitte Fääri saarte või Luxenburgi
poolamatöörid vaid tugevate jalgpallitraditsioonidega riikide klubid.
Mida siis sellest järeldada? Kas tõesti siis seda ,mida paljud sorrernetis meie koduse liiga vähese külastatavuse põhjuseks peavad. Klubide nõrk taset. Pigem vastupidi -nõrk jalgpallivaatamise ,kaasaelamise ja arusaamise tase on hoopis nendel kes tribüünidel peaks istuma.
Oma silmaga nähtud kaks kodust mängu panid kaasa elama sama moodi nagu oleks koondise mängudel,kuigi kumbki klubi pole minu lemmikklubi. Peale eilset mängu astus ligi mitu TVMK vanmeest ning tänasid meid mõnusa kaasaelamise eest
Tegelikkuses tuleks meie parimate klubide(Trans kaasaarvatud) headest esitustest järeldada seda ,et meie koduse liiga tase on aina paremaks muutunud ja kannatab vähemalt Balti riikides absoluutselt tipptaseme välja. Ja peale eilset ragistamist põtrade Veikkausliidriga võime julgelt vastu astuda ka nende hetke parematele. Ning kõikide asjaolude kokkusattumisel pole võimatu isegi Taani ja Norra tugevate alistamine. Selge tunnustus oli MyPa treeneri lause ,et TVMK oleks kindel esiviisiku klubi Veikkausligas ,kus keskmine külastatavus on üle kolme tuhande mängu kohta.
Mind pani tegelikult imestama see ,et isegi päris hästi jalgpalli tundvad inimesed olid enne neid kolme kohtumist lausa pessimistlikel seisukohtadel ,et midagi head pole oodata ja suured saunad on tulemas. Eriti kardeti just TVMK ja Flora kaotusi. Isiklikult olin Levadia ja TVMK heas mängus kindel ja arvan ,et ma ei eksinud. Flora suhtes olin kindel ,et mingit 6-0 ( Skontot) me ei saa,kuigi kaotusega olin arvestanud või äärmisel juhul 0-0 viigile lootsin.
Selline ,isegi jalgpalli sees olevate inimeste arvamus näitab ,et me ise kogu aeg sisendame endale ,et oleme nõrgad ja edasi ei saa. Kuidas saabki siis sellise mõtteviisiga võita ja miks peaks ka publik vaatama tulema. Juba eelmine hooaeg näitas Levadia ,et ka meie väikeste rahaliste võimaluste ,kuid hea tahtmisega võib kaugele jõuda.
Minu meelest on just meie klubide psüühikas asi paranenud ja enam ei minda platsile alateadvuses mõlkuva kaotusmõttega. See on tunnustus headele treeneritele.
Enam väga pikalt ei viitsi aga veel tahaks öelda ,et kui materjaalse baasi ka korda saaks, kui klubid rohkem vaeva näeks ,kui TV kaasa tuleks ja veel sada pisi aga vajalikku asja korda saaks . Siis olen kindel ,et rahvast oleks tribüünid täis ,sest eeldused on olemas ja jalgpall on kindlalt meie kiiremini arenev pallimänguala( nii klubilises ,kui koondise mõistes). Olgugi ,et publikualana veel mitte!
Kõigil kolmele meie parimal klubil on head võimalused teise ringi jõuda. Loodame siis ja ja usume ,et neil läheb hästi.

oku
15.07.05, 11:31
Ilus ja õige jutt, Kunn! :silm4:

Üllatame siis Flora kodumängu publikuarvuga eesti avalikkust :P

ROOTSI KUNN
15.07.05, 11:38
Algselt postitas oku

Oku! Tegelikult on kõvasti põhjust Eesti klubijalgpall külastatavuse rekord üle lüüa.
Koduliigas peaks see olema Flora -Levadia mängul kaks või kolm aastat tagasi ,kui oli vist 4500 aga Euroliigas on Levadia -Bodo/Glimti käes. Oli vist 3000 või oli 3500 enam ei mäleta . Kui keegi täpsemalt teab siis parandage.
Igatahes oleks fantast ,kui näit: pool staadionit oleks täis.:õnnelik:

oku
15.07.05, 11:43
3000-4000 oleks vahva küll. Suudaks ehk isegi mõne sitema rahvuskoondise vastu mängitava koondisemängu sarnast atmosfääri tekitada? Ei, seda on siiski veel palju loota ...

asdf
15.07.05, 12:31
Algselt postitas ROOTSI KUNN

Oku! Tegelikult on kõvasti põhjust Eesti klubijalgpall külastatavuse rekord üle lüüa.
Koduliigas peaks see olema Flora -Levadia mängul kaks või kolm aastat tagasi ,kui oli vist 4500 aga Euroliigas on Levadia -Bodo/Glimti käes. Oli vist 3000 või oli 3500 enam ei mäleta . Kui keegi täpsemalt teab siis parandage.

FC Levadia Tallinn - FK Bodö/Glimt mängul oli Soccernet.ee artikli andmetel 2500 inimest (http://www.soccernet.ee/news.php?id=7228). Sama kinnitab ka SL Õhtuleht (http://www.sloleht.ee/index.aspx?id=161801)

Sir. Nuutu
15.07.05, 12:36
Algselt postitas ROOTSI KUNN

Algselt postitas oku

Pool staadionit ??
Wow...seda vast palju nõuda, aga fantast oleks see küll jah .

Tundmatu1976
15.07.05, 13:57
No mina olen kohal nagu 5 kopikat, nagu mõlemal mängul see nädal juba.
Selleks et venduda oma kohal olekus, vaatan rahakotti, pilet mänguks 28/07/2005 mängule vaatab ilusti vastu

Silver
15.07.05, 14:26
Ise proovin samuti kohal olla. Hoolimata sellest, et staadion võiks pool-täis saada ei usu ma seda teooriat eriti. Hea, kui paarituhanderingis pealtvaatajaid tuleks – oleks juba parajalt positiivne. Kõrgelt on lihtsalt valusam kokkuda! Vastased kotti! ;)

dreyd
15.07.05, 14:29
kui trollimaalt elusast peast tagasi jõuan, siis ka on plaanis mängu kaeda koos loodetavasti mitmete semudega

arvaja
15.07.05, 15:50
Televisioon hakkab ülekandeid tegama siis,kui hakkavad tulema tulemused.Praegu oleks viimane aeg,sest on näha,et meie klubid saavad hakkama ka välis klubidega,seda oli näha eelmise hooaja levadia tulemustest ja ka see hooaeg ollakse näidanud väga ilusat jalgpalli ja ka tulemused on väga head.Näiteks kust kohast peaksid nägema jalgpalli Hiiumaa,Rakvere jpt elanikud ilma mingi 100km sõiduta?

lauri59
15.07.05, 21:24
krt mul tekkis küsimus, et kas ikka eesti liiga tase on nii väga madal kui seda räägitakse, et kuda saab ikka nii olla et soome liiga tipp mida on aastaid eestis kiidetud jääb nüüd mingisugele eesti liiga klubi pideva surve alla tähtsas euromängus, või siis noor flora lööb taanlasi omal kodukamaral, ja äkki on hoopis rooba pingilejäämised põhjused ta enda madalseisus!!! Ja üleüldse järjest rohkem eesti pallureid siirdub tugevamatesse klubidesse otse eestist. vot nii:P

TonZo
16.07.05, 11:22
No krt miks Flora ja teite eesti klubide eurosarja piletihind on nii kallis, 100 eeku, mõttetu, nii nõrga taseme juures, portugali kohtumisele pääses vaid nati kallimalt,aga seal oli ka mida vaadata, ... mina põhimõtteliselt ei lähe, ei ole nii rikas , üliõpilane on vaene... oleks 50 eeku läheks kindlalt ja ma arvan et rahvast oleks ka palju rohkem. Sama kehtib eestoi meistriliiga kohta, miks kallid piletid ja siis vingutakse et vähe rahvast käib, vanasti oli koik tasuta ja rahvast oli sittaks, EJL juhivad idid

Drogba
16.07.05, 11:53
Algselt postitas TonZo

No krt miks Flora ja teite eesti klubide eurosarja piletihind on nii kallis, 100 eeku, mõttetu, nii nõrga taseme juures, portugali kohtumisele pääses vaid nati kallimalt,aga seal oli ka mida vaadata, ... mina põhimõtteliselt ei lähe, ei ole nii rikas , üliõpilane on vaene... oleks 50 eeku läheks kindlalt ja ma arvan et rahvast oleks ka palju rohkem. Sama kehtib eestoi meistriliiga kohta, miks kallid piletid ja siis vingutakse et vähe rahvast käib, vanasti oli koik tasuta ja rahvast oli sittaks, EJL juhivad idid

Klubid peavad kuidagi raha ka teenima:) . Siis kui ei ole raha mine otsi florast endalale sõber, kes tuleb koossinuga staadionile sisse:D Saad tasuta :P

arvaja
16.07.05, 12:12
Algselt postitas Drogba

Algselt postitas TonZo

Klubid peavad kuidagi raha ka teenima:) . Siis kui ei ole raha mine otsi florast endalale sõber, kes tuleb koossinuga staadionile sisse:D Saad tasuta :P

Aga näiteks tammeka kodumängule on pilet 25/10.Sellepärast tartus käiaksegi nii palju jalkat vaatamas.

crespo21
16.07.05, 12:12
Algas piletite müük Flora euromängule
Reedel, 15. juulil algas piletite eelmüük UEFA Cupi I eelringi korduskohtumisele FC
Flora ja Esbjerg fB vahel, mis peetakse neljapäeval, 28. juulil algusega kell 18:45
A. Le Coq Arenal.

Piletid hinnaga 100 ja 50 krooni (7-16-aastased, pensionärid, invaliidid) on müügil
Piletilevi ning Piletimaailma müügipaikades
:õnnelik:

gamer
16.07.05, 12:14
Jama et floral vanusepiirang 7-16a :D kui levadial oli 7-17a

17
16.07.05, 14:19
Algselt postitas arvaja

Algselt postitas Drogba

Algselt postitas TonZo

Aga näiteks tammeka kodumängule on pilet 25/10.Sellepärast tartus käiaksegi nii palju jalkat vaatamas.

Ee Kuressaares on hinnad 15/10/5 ja ikka on vähe rahvast....:doh:

Drogba
16.07.05, 15:17
Kuressaare ega Tammeka mängi kumbgi eurosarjas, eurosarjas välismaa klubid, pilet kallim, ma arvan.:)

arvaja
16.07.05, 16:44
Algselt postitas Drogba

Kuressaare ega Tammeka mängi kumbgi eurosarjas, eurosarjas välismaa klubid, pilet kallim, ma arvan.:)

Aga meistriliiga mängudel on ka floral,levadial ja tvmkl lapse pilet 25 ja täiskasvanud 50.Nu kui oleks valida kas minna 25 krooni eest või 5 krooni eest staadionile siis igaüks läheks ju 5 krooni eest,kui vaid võimalik oleks.

arvaja
Keegi teab palju dünamo kodumängu pilet on?

Micropop
Aga TVMK uefa cupi mängule said õpilased ja üliõpilased 50 eekuga. Mis on täiesti normaalne. Kui tulla mujalt tallinna mängu vaatama siis 100 või 150 eeku eest + kallis sõit ei ole küll eriti majanduslik vaatama tulla.

laurenzo
16.07.05, 17:31
Jalgpalli vaatamas käimine ei ole üle üldse tavaliselt eriti kasulik majanduslikult.

Raimo
16.07.05, 22:11
Algselt postitas TonZo

Mis on EJLil seost Eesti Meistriliiga piletihindadega? Neid määravad ju klubid :)

vibu
17.07.05, 10:58
Mulle ka natukene arusaamatu- TVMK mängule sai õpilane (ja ka üliõpilane:õnnelik: ) 50EEKuga, siin hinnad teised... Paneb lausa mõtlema... kuu lõpp ja rahadega on niigi nii nagu ta on, aga õllet tahaks ka enne mängu manustada... ennem vist tuleb tänast liigamängu TVMKga vaatama minna...

skint
17.07.05, 16:35
Ausaltoeldes on pisut uskumatu nende mangude tulemusi nuud praegu lugeda... positiivne ullatus oli igatahes. Eaea. Ehk suudetakse ka valjavoideldud haid seise teistes kohtumistes kaitsta ja edasipaasuks jargmisse ringi realiseerida.

Silver
17.07.05, 16:45
Algselt postitas TonZo

Imestagem veel, miks rahvast see asi ei tõmba. Eufoorias kirjutas siin mõni poolehoidja, et toome pool staadionit kodumänguks täis! No see oleks küll utoopiline. Soti eest mängu vaadata, st. sellist mängu vaadata on natukene kallis. Loomulikult lähen kohale, mis mul üle jääb, aga tavainimesele on see hinnapoliitika natukene üle.

Piletihinna kalliduse suhtes on peamine küsimärk ka see, et natukene raha juurde panna saab igaüks lunastada endale juba Eesti rahvuskoondise mängu pileti, mis on tunduvalt kõvem sõna, kui antud mäng.

Samas, saame hakkama! ;)

arvaja
17.07.05, 17:32
Alati pole raha kõige tähtsam.Peaasi,et näeks ilusat jalgpalli.Nu tegelt mina ei osta pileteid enda vaid vanemate raha eest.

fc mongoolia
17.07.05, 17:35
kes tartust flora mängule lähevad

norsk
17.07.05, 21:25
Algselt postitas arvaja

Keegi teab palju dünamo kodumängu pilet on?
Viisteist eeku.