PDA

View Full Version : Laskmine

kaala
17.04.05, 19:12
ise käisin kunagi trennis lasketiirus, päris tore oli, aga midagi jäi ikka puudu. polnud päris see või nii. harjutasin mina sportrelvaga, käsi-automaatrelvaga ja tavalise õhupüssiga.
keegi veel tegelenud asjaga? kuidas eestis üldse selle spordialaga lood on?

EgoTrip
18.04.05, 21:17
ise oled tegelenud mingi 4 aastat nüüd. kuid viimane aasta olnud väga lünklik
põhiliselt püstolil, nii spordikas kui ka õhukas. rekord siis 30 lasust olnud spordikaga 282, ning õhukaga 285.
oled täitnud nii 3 klassi, kui ka 2 klassi. 1 ja meistriklassi täitmiseks peaks natuke rohkem tööd tegema, aga noh....
käisin Ülenurme Gümn lasketiirus, seal suht hea tegelt oli, treener oli ka hea. nüüd on siis Tallinnas laskurliidu sekretär or smth.
haapsalus ka käidud võistlemas, samuti narvas. eriti head oli 3 päevased võistlused haapsalus. ööbisime mingis vene gümnassiumis, ning hommikul ei saanud jalgu kuidagi alla, rääkimata laskmisest.
eestis tegeleb sellega suht väike ring, st et tegijad on samad juba aastaid, ning noori ei tule eriti peale. aga tean et põlvakad tegelevad sellega usinalt, ning samuti haapsalu omad. põlvas kohe staadioni kohal ju suur lasketiir.
aga nüüd tänu selle 2 klassi täitmisega saan ka relvaloa kergemini kui ntx need kel puudub mingi klass laskmises.

kaala
18.04.05, 23:21
kuressaares tegeleb ka asjaga suhteliselt väike ring, aa ikkagi tegeletakse. lasketiirul pole ka väga viga, suhteliselt suur ja korralik. treener andis lõpuks isegi oma isiklikku relva minule kasutada, ütles, et olen ainukene:arm1: igatahes, üks suur saaremaa tegija on margus metshein!:r66m16:

hassan74
03.08.06, 18:32
vaatan praegu live kuidas Inešin MM finaali laseb.

http://www.issf.tv/finallive.aspx

Ja meil jälle üks maailmameister juures.HURRRAAAAAAAAAAA
:õnnelik:

Aaron
07.08.06, 18:53
Kas keegi oskab öelda kas Andrei lastud 148 silma on tema isiklik rekord või on ta ka ideaalsed 150 silma kokku saanud? Võistlustel, ma mõtlen.
Teadjamad, informeerige palun!

Devil
07.08.06, 19:00
Minu teada on ta seda isegi rohkem kui ükskord saanud, aga võin eksida.